مطالب مرتبط:
اجازه خدشه به امنیت کشور را نمی دهیم/آمریکا اخطارها را جدی بگیرد
سپاه اجازه خدشه به امنیت کشور را نمی دهد/آمریکا اخطارها را جدی بگیرد
یک نماینده دیگر کنگره آمریکا کرونا گرفت
واشنگتن فری بیکن: آمریکا با آزادسازی دارایی های ایران مخالفت کرد
حشد شعبی: اقدامات آمریکا علیه عراق علنی شده/مسئولان وارد عمل شوند
-157 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 9 فروردین 1399 ساعت 16:172020-03-28سياسي

آمریکا اخطارها را جدی بگیرد


سرلشکر حسین سلامی در گفتگویی به مناسبت روز پاسدار گفت: فلسفه وجودی سپاه پاسداران در عاشورای سال 61 هجری قمری و زمانی که امام حسین (ع) و اصحاب با وفای آن حضرت تمام هستی خود را برای دفاع از اسلام به صحنه آوردند، - صدا و سیما: سرلشکر حسین سلامی در گفتگویی به مناسبت روز پاسدار گفت: فلسفه وجودی سپاه پاسداران در عاشورای سال 61 هجری قمری و زمانی که امام حسین (ع) و اصحاب با وفای آن حضرت تمام هستی خود را برای دفاع از اسلام به صحنه آوردند، شکل گرفت.

وی افزود: روح سپاه هم همیشه با فداکاری، وفاداری، اخلاقی، ایثار و از جان گذشتگی، حضور در قلب خطر همراه بوده است و این ها فلسفه قیام عاشورا هم هست و به همین علت امام حسین (ع) را نماد و نشانه دفاع از اسلام می دانیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آنچه تغییر کرده، ابعاد و جغرافیای این دفاع است، زیرا به مرور و با وسعت یافتن انقلاب اسلامی، تا جغرافیاهای جدیدی را در تصرف خود در آورده است.

سرلشکر سلامی افزود: تهدیدها پیچیده تر و همه جانبه تر شده اند، میادین عمل وسعت یافته، بنابراین قلمروی عملکرد سپاه هم گسترش پیدا کرده است.

فرمانده کل سپاه گفت: امروز سپاه از قلب این سرزمین تا هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای آن، برای دفاع از هویت، شخصیت، اعتبار، منزلت، عزت، امنیت، شرف و کرامت امت اسلامی در این جغرافیای وسیع دفاع می کند و این فقط دفاع امنیتی، نظامی، یا اطلاعاتی نیست بلکه یک دفاع فرهنگی و هویتی است.

وی اضافه کرد: سپاه در برابر فقر، حوادث، بلایا و هر چیزی که بخواهد به ملت ایران آسیب بزند، موظف است که در میدان مرکزی این حوادث و در خطوط مقدم و لحظه های ابتدایی حادثه حضور یابد و این را ملت عزیز ایران در سال های گذشته و در صحنه های مختلف شاهد بوده اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: رسالت سپاه با گذر زمان تغییری نکرده است و سپاه پرچمدار و پیشگام در برابر همه تهدیدها و مشکلاتی است که عزت و هویت ملت ایران را به مخاطره می اندازد.

سرلشکر سلامی گفت: آرمان ها، رسالت، فلسفه وجودی، ارزش ها و صراط مستقیم سپاه همچنان ثابت است، اگر چه ممکن است روش ها یا قلمروی جغرافیای اعتقادی، سیاسی، فرهنگی، اطلاعاتی و روانی آن وسیع شده باشد.

اخطار فرمانده سپاه به آمریکایی ها برای ترک منطقه فرمانده کل سپاه پاسداران بار دیگر به آمریکایی ها اخطار داد که منطقه را ترک کنند.

سرلشکر حسین سلامی گفت: آمریکایی ها وقتی در این منطقه حضور دارند هم خودشان ضرر می کنند و هم به ملت های منطقه ضرر می زنند و وجودشان هیچ خاصیتی جز زوال قدرت خودشان و آسیب برای ملت های منطقه ندارد.

وی با یادآوری حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد عراق گفت: برخی مقامات آمریکایی بعد از آن حمله اعلام کردند که می خواستند، عملیات محدودی هم علیه ایرانی ها انجام دهند که یک بلوف سیاسی بیش نبود.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: آمریکایی ها قدرت ما را آزموده اند و محک زده اند و می دانند که جمهوری اسلامی ایران در این منطقه علیه هر قدرتی که بخواهد شیطنت کند چه دست برتری دارد.

سرلشکر سلامی همچنین گفت: ایران برای این کار هم قدرت و هم اراده برای اعمال این قدرت دارد.

وی افزود: امیدواریم خداوند به این ملت کمک کند که همچون گذشته عزت خود را حفظ کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می کنیم که در همه مشکلات و مخاطرات، چالش ها و بلایا و تهدیدات، پیشمرگ ملت بزرگ ایران هستیم و تا وقتی که هستیم که ان شاءالله تا ابد این سپاه عظیم خواهد درخشید، اجازه نخواهیم داد، ذره ای به اعتبار، حیثیت، منافع، امنیت و آبروی این ملت خدشه ای وارد شود.

سرلشکر سلامی افزود: آرزو داریم، مردم عزیز ما همواره سالم و تندرست باشند و این سال هم برای مردم ما پر از رحمت، سلامتی، پیروزی و درخشش و سرشار از توفیقات بزرگ و شگفت انگیز باشد.

وی همچنین گفت: به مقامات آمریکایی ها توصیه می کنیم که به جای فکر کردن به سناریوهای هالیوودی و کشتار مردم در عراق، واقعاً به فکر جان مردم شأن در نیویورک و ایالات های درگیر کرونا باشند و به جای اینکه ارتش شأن را در نقاط مختلف جهان مستقر کنند که مردم آن جاها را آواره کننده و عروسی های شأن را به خاک و خون بکشند، شب ها وارد خانه های شأن بشوند، این ارتش را مثل کشور ایران که نیروهای مسلح خود را در خدمت مقابله با کرونا بکار گرفته اند، بهتر است ارتش خود را در همان آمریکا برای رفع مشکل های مردم خود بکار گیرد.

همه ظرفیت های سپاه و بسیج از روز اول در صحنه مقابله با کروناست فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: از روز نخست آغاز شیوع بیماری کرونا، همه ظرفیت های سپاه و بسیج را به صحنه آوردیم.

سرلشکر حسین سلامی افزود: از همان ابتدا همه بیمارستان های ثابت و سیار برای درمان بیماران کرونایی بسیج شد.

وی گفت: بیمارستان های سیار سپاه همه تجهیزات درمانی و تشخیصی و نیروی انسانی درمانی را در اختیار دارد و به سرعت قابل انتقال به نقطه دیگری است.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: نخستین کاری که ما در این صحنه انجام دادیم این بود که مثل یک جنگ که همواره یک کشور در آن با موج شوک اولیه مواجه می شود و نیاز دارد که نیرویی در خطوط مقدم آن عملیات تأخیری انجام دهد، یعنی در قلب ماجرا قرار گیرد، تا همه سیستم خود را با شرایط جدید تطبیق دهد و بتواند در مقابل ماجرا ایستادگی کند، سپاه هم عملیات تأخیری انجام داد.

سرلشکر سلامی اضافه کرد: سازماندهی سپاه در مقابله با این موضوع از ابتدا بر همین اساس بود.

وی گفت: تا این لحظه هیچ بیمار رها شده ای در کشور وجود نداشته است یعنی در کشور ایران همواره پذیرش بیماران کرونایی از حجم مراجعه کننده ها و بستری شده ها بیشتر بوده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: شاید در آن روزهای اول از نظر تأمین تجهیزات مراقبتی و بهداشتی، التهابی بوجود آمده، اما به سرعت در تمام ملت، هم در سطح وزارت بهداشت و بیمارستان های کشور و هم در مراکز تولیدی و هم بسیج، بعثتی اتفاق افتاد و به سرعت این کمبودها را جبران کردند.

بسیج روزانه 3 میلیون ماسک تولید می کند فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر بسیج، روزی 3 میلیون ماسک بهداشتی تولید می کند که با مدیریت ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت به طور مستمر توزیع می شود.

سرلشکر حسین سلامی افزود: این میزان ماسک را روزانه بسیج در کارگاه های خانگی و غیر خانگی تولید می کند.

وی گفت: به مرور و با گسترش شیوع بیماری کرونا همه بیمارستان های سپاه را تحت پوشش این مسئله قرار دادیم و به عنوان یک نیروی مکمل در کنار ستاد مقابله با کرونا و در خدمت این عزیزان قرار گرفتیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) در قم با همه ظرفیت خود که در ابتدا 100 تخت بود در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت و حدود 700 تخت نقاهتگاهی و استراحتگاهی را هم مدیریت کرد و یک بیمارستان صحرایی شهید صدوقی هم از اصفهان به قم منتقل شد تا به عنوان احتیاط بیمارستان های قم استقرار یابد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه بیمارستان بقیه الله (عج) سپاه هم در چند جهت اساسی حرکت کرد، گفت: اولاً همه این بیمارستان ها با ظرفیت کامل با تقریباً 550 تخت در اختیار کرونا قرار دادیم.

وی افزود: امروز با تلاش دوستان ما در بیمارستان بقیه الله تعداد تخت های بستری برای بیماران کرونایی به 700 تخت بستری افزایش یافته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران اضافه کرد: در این بیمارستان 30 تخت آی سی یو داشتیم در فاز اولیه به 70 و امروز به 100 تخت آی سی یو با همه تجهیزات مراقبتی کامل رساندند.

سرلشکر سلامی گفت: این در حالی است که در آمریکا فرماندار یکی از ایالات اعلام می کند که تجهیزات اساسی آی سی یو و ماسک های بهداشتی و گان کجاست؟ و به مقدار کافی در اختیار نداریم.

وی افزود: امروز بیمارستان بقیه الله روزانه تعداد زیادی ماسک ان 95 (N95) تولید می کند، هزار تخت نقاهتگاهی را درون خود ایجاد کرده است، اگر چه مردم ما از تخت های استراحتگاهی و نقاهتگاهی خیلی استقبال نمی کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همین بیمارستان هر روز پروتکل های درمانی را به روز و در سطح جهان منتشر می کند.

سرلشکر سلامی افزود: یعنی شیوه های درمان نوسازی شده این بیماری را روز به روز پزشکان ما در گروه های متعددی پژوهشی و تحقیقاتی به روز می کنند و در سطح کشور و جهان منتشر می کنند.

وی گفت: حتماً در این بیمارستان داروهای جدیدی مورد تست های بالینی قرار گرفته است که برخی از آن ها نتایج نسبتاً موفقیت آمیزی داشته اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: گروه های تحقیقاتی در مرکز ژنتیکی در حال کار روی یافتن آنتی ویروس برای ساختن واکسن هستند که هنوز در ابتدای راه هستند.

سرلشکر سلامی گفت: تلاش کرده ایم که همه توانمندی های سپاه را در این مسیر به اختیار بگیریم.

حوادث بزرگ تحمیلی به ملت ایران، به فرصت های بزرگ تبدیل شده است فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هر حادثه بزرگی که به ملت ایران تحمیل شده، به فرصت های بزرگی برای ملت ایران تبدیل شده است.

سرلشکر حسین سلامی افزود: یکی از بزرگترین حوادثی که سپاه در ابتدای تولد خود با آن روبرو شد، جنگ تحمیل شده از سوی نظام سلطه در مقیاسی جهانی علیه ملتی بود که تازه انقلاب کرده بود و یک سیستم دفاعی قدرتمند و منسجمی نداشت.

وی اضافه کرد: تصور اینکه چگونه آن تهدید ویرانگر و مخرب می تواند به یک فرصت برای استحکام بخشی برای پایه های امنیتی و دفاعی کشوری مثل ایران تبدیل شود، تصور بسیار سختی بود.

سرلشکر سلامی گفت: سپاه با بضاعت اندک و اولیه خود وارد این میدان شد و سلاح های خود را از دشمن به غنیمت گرفت.

چون ما در محاصره تسلیحاتی بودیم.

مجاهدت 700 هزار بسیجی در مقابله با کرونا فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بیش از 700 هزار بسیجی برای غربالگری سراسری در اختیار جهاد عمومی مقابله با کرونا قرار گرفتند.

سرلشکر حسین سلامی افزود: دوستان در وزارت بهداشت و درمان، گزارش های خوبی را از نحوه عملکرد بسیجیان عزیز در زمینه غربالگری بیماری کرونا ارائه کردند.

وی گفت: حدود 50 میلیون نفر از افراد جامعه تحت غربالگری قرار گرفتند و همین تشخیص بیماران، به آنان کمک می کند که به سرعت قرنطینه شوند، یا به مراکز درمانی مراجعه کنند و از شیوع بی رویه بیماری کرونا جلوگیری شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: در کنار این اقدامات صدها هزار بسته بهداشتی و معیشتی میان خانواده ها توزیع شد.

سرلشکر سلامی گفت: براساس فرمان و تأکیدات رهبر معظم انقلاب همه امکانات را بسیج کردیم و خانواده های کم بضاعتی را که از ناحیه بیماری کرونا مورد آسیب قرار گرفته اند را تحت پوشش قرار دادیم.

وی افزود: ما به عنوان سپاه پاسداران و برادران مان در سپاه های استانی با کمک خیران، تقریباً 300 هزار خانواده آسیب دیده معیشتی ناشی از کرونا را تحت پوشش دریافت بسته های معیشتی قرار دادیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: نیروهای عزیز بسیجی با کوله پشتی های طراحی شده که مملو از مواد ضدعفونی شده، شبانه روزی در اماکن مختلف حضور می یابند.

سرلشکر سلامی افزود: برخی بسیجیان حتی برای کمک به خانواده هایی که دارای سرپرست قوی نیستند، کهولت سن یا بیماری دارند اقدام می کنند و این جلوه های بسیار زیبایی از عاطفه و محبت آفریده است.

وی گفت: وقتی نگاه می کنیم می بینیم که یک جنب و جوش و بسیجی از عمق جان شکل گرفته که این نشان می دهد این کشور وقتی دارای رهبری است که طبیب دل ها و نفوس است و رنج ها و سختی ها را با استفاده از توصیه ها و تدابیر خود به یک میدان همبستگی و همدلی و تجلی عاطفه ها، احساس ها و برادری تبدیل می کند، چنین ملتی در هیچ حادثه ای شکست نمی خورد و بر هر پدیده ای غلبه می کند.


کلید واژه ها: سپاه پاسداران - دفاع از اسلام - سرلشکر حسین سلامی - پاسدار - امام حسین - پاسداران - فرمانده کل سپاه پاسداران - اسلام - حسین - حسین سلامی - روز پاسدار - عاشورا - هجری قمری - سپاه - دفاع - سلامی - فلسفه - فرمانده کل سپاه - مناسبت - امام - قیام عاشورا - اصحاب - زمانی - صحنه - قمری - فرمانده - انقلاب - تغییر - نشانه - ایثار

آخرین اخبار سرویس:
تنگستان با کمبود نیروی انسانی و تعداد زیاد مدارس تخریبی روبرو است

اعرافی: حوزه علمیه کنار معترضانِ آمریکاست

سفیر ایران در بوسنی: خودباوری از اهداف امام خمینی (ره) بود

واکنش رضایی به مصوبه دولت درباره مشروط شدن یارانه نوزادان؛ خلاف سیاست های کلی نظام است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مهمان شبکه چهار

امام راحل نجات دهنده ملت ایران از زیر ظلم استکبار بودند

تکذیب آفت ملخ صحرایی به تهران

برای تعیین تکلیف وضعیت کتابخانه مرکزی شیراز مهلت تعیین شد

ارتش درباره جنجال حذف مصاحبه دریادار سیاری از ایرنااطلاعیه صادرکرد

بسته خبری| آخرین اخبار استان ایلام

چگونه امام(ره) منحصر بفردترین قدرت تاریخ جهان را رقم زد؟

حوزه علمیه کنار معترضان به نژادپرستی در آمریکاست

فیلم| راهپیمایی سوگواران سمنانی به مناسبت سالگرد ارتحال امام

امام خمینی (ره) بنیان سیاسی دنیا را تغییر داد/ تأکید امام به انتخاب مسؤولان از دل جوانان

نحوه برخورد امام با گروگانهای سیاه پوست آمریکا در زمان تسخیر لانه جاسوسی

برگزاری مراسم 14 و 15 خرداد در فضای مجازی/بقاع متبرکه استان کرمانشاه سیاه پوش شد

آیت الله خاتمی: سخن گفتن از مذاکره با آمریکا ضد خط امام و رهبری است

امام خمینی(ره)، بهترین الگو و اسوه صبر و شکیبایی در عصر ماست

حضرت امام (ره) برای تشکیل نظام جمهوری اسلامی خون دل خورد

سخنی از امام(ره) که هیچ کس از سیاسیون باور نکرد!

گمانه زنی ها درباره تبادل سیروس عسگری با فردی دیگر صحت ندارد

خاطره سفر به تبعیدگاه رهبر انقلاب/ مکتب امام مکتب عقلانیت است

رییس شورای شهر تبریز و برخی مدیران شهرداری بازداشت شدند

چگونه امام(ره) منحصر بفردترین قدرت تاریخ جهان را رقم زد؟

فرماندار جدید خوانسار معارفه شد

نحوه برخورد امام با گروگانهای سیاه پوست آمریکا در زمان تسخیر لانه جاسوسی

حوزه علمیه کنار معترضان به نژادپرستی در آمریکاست

استایل جدید «هلیا امامی» درحال جنگل گردی/ عکس

توضیحات مدیر عامل صندوق بازنشستگی به تحریف مصاحبه اش با 20:30

حضرت امام (ره) برای تشکیل نظام جمهوری اسلامی خون دل خورد

نظرات امام هر کدام را که به درد خودمان و جناحمان بخورد، مطرح می کنیم/ آیا در صدا و سیما از برخی سخنان مهم امام که درباره مردم محوری است، سخنی هست؟

حسین جهانی روابط عمومی ایران ایر شد

تصاویر/ بیت امام خمینی (ره) در خمین

حاجی میرزایی: نگاه متعالی امام راحل به مقوله تربیت را فراموش نمی کنیم

ظرفیت پذیرش دوره های کاردانی نظام جدید اعلام شد

امام خمینی: پشتیبانی از نظام به معنای تابعیت محض از یک جریان نیست

60 درصد شرکت ها و بانک های دولتی زیان ده هستند

دوقلوهای جنجالی «پایتخت» هرروز متفاوت تر از دیروز +تصویر

برگزاری ویژه برنامه «فراتر از خورشید» در گیلان

مشکل کشور با مدیریت پیر و خسته برجامی حل نمی شود

دوقلوهای جنجالی «پایتخت» هرروز متفاوت تر از دیروز/ عکس

حاجی میرزایی: نگاه متعالی امام راحل به مقوله تربیت را فراموش نمی کنیم

بزرگداشت یاد و نام امام خمینی(ره) از شعائر اسلامی است

خاطره سفر به تبعیدگاه رهبر انقلاب/ مکتب امام مکتب عقلانیت است

اندیشه های امام خمینی(ره) مسیر رستگاری را هموار کرد

حوزه علمیه کنار معترضان به نژادپرستی در آمریکاست

نهاد های دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سند دار کردن اموال غیر منقول خود اقدام کنند

امام خمینی: پشتیبانی از نظام به معنای تابعیت محض از یک جریان نیست

خاطره رهبری ازعیادت امام/این روح بزرگ باهمه شخصیّتش زندگی می کند |

موسوی لارگانی: مردم از ماموریت های داخلی و خارجی نمایندگان خود مطلع می شوند

خط حزب الله 239 | همان خطِ خمینی

حمایت از تولید بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد

چه کسانی رییس کمیسیون های تخصصی مجلس می شوند؟/ یاران احمدی نژاد و قالیباف بیشترین سهم را دارند

اعتبارنامه یکی از سه نماینده رد اعتبارنامه شده تایید شد

عملکرد مسئولان ایران و آمریکا در مواجهه با اعتراضات مردمی چگونه بود؟

‍ موانع سر راه تحقق طرح های مهم استان را بر می داریم

روایت تلخ آیت الله هاشمی از لحظه فوت امام خمینی/صبر خانم های بیت جالب بود/با قرص آرام بخش خوابیدم

رمز موفقیت امام خمینی(ره) در بیان سپهبد قاسم سلیمانی

دوقلوهای جنجالی «پایتخت» هرروز متفاوت تر از دیروز/ عکس

بیانیه سفارت ایران در افغانستان در مورد حادثه تروریستی مسجد کابل

دوقلوهای جنجالی «پایتخت» هرروز متفاوت تر از دیروز/ عکس

کاش ترامپ به جای ژست گرفتن با انجیل آن را یکبار خوانده بود

مهندسی معکوس؛ حربه امیرکبیر علیه محصولات آمریکا

سیاست و اخلاق در اندیشه امام راحل چه جایگاهی داشت؟

واکنش سردار سلیمانی به اعتراض شهروند خوزستانی

تصاویری منتشر نشده از مراسم تشییع حضرت امام خمینی(ره)

لحظه فوت امام خمینی (ره) به روایت آیت الله هاشمی

فال حافظ امروز / 14 خرداد ماه با تفسیر دقیق + فیلم

نشست اضطراری ستاد مدیریت کرونا در شهرستان تشکیل شد

آغاز ثبت نام آموزش های مجازی کوتاه مدت قرآن ویژه کارگران سراسر کشور

امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی جهان خلق کرد

جزییات تازه از نحوه افزایش حقوق کارمندان شرکتهای دولتی

اولویت قوه قضاییه برای گسترش عدل و آزادی های مشروع و احیای حقوق عامه

خبر رحلت امام، سخت ترین شکنجه اسارت بود

حکم متهم اصلی پرونده ثامن صادر شد

احمد خاتمی: آمریکا تنها زبانی که می فهمد زبان مقاومت و ایستادگی است.

پورابراهیمی: 60 درصد شرکت ها و بانک های دولتی زیان ده هستند

10 روز فرصت شورای نگهبان برای پاسخ به استعلام اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون

لحظه فوت امام خمینی (ره) به روایت آیت الله هاشمی

امام خمینی ارزش های دینی و انسانی را زنده کرد

امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی جهان خلق کرد

بنیان های فکری امام خمینی(ره) برگرفته از تعالیم قرآنی بود |

امام خمینی صدای ستمدیدگان و مستضعفین جهان بود

خاطره منتشرنشده رهبر انقلاب از روزهای آخر عمر امام خمینی

بنیان های فکری امام خمینی(ره) برگرفته از تعالیم قرآنی بود

حفظ سلامتی مردم از اولویت های اصلی ستاد کرونا است

فیلم| نشست صمیمی مدیرکل دادگستری خوزستان با دانشجویان بسیجی

سردار جلالی: مراقب تفسیرهای ناصحیح از مکتب امام راحل باشیم

معرفی تصویری کتاب: تفسیر سوره حمد

تنها کسی که با رهبری آیت الله خامنه ای مخالفت کرد

مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) و یوم الله 15 خرداد

برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در مصلی نماز جمعه شاهین شهر

احسان نان 114 نانوایی استان اردبیل در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

پاداش 500 هزار دلاری برای حمله به سپاه!

اولویت قوه قضاییه برای گسترش عدل و آزادی های مشروع و احیای حقوق عامه

حضرت امام(ره) نمونه ای اعلا از مدیریت جهادی بودند

جوانان جمعیت هلال احمر سرمایه های ارزشمندی هستند

قالیباف: کشور را در درآمد و هزینه بدون نفت اداره کنیم.

شاه بیت سخنان امام خمینی (ره) رفع محرومیت بود

رزمایش برکت امام خمینی(ره)

آمریکا اخطارها را جدی بگیرد

آمریکا اخطارها را جدی بگیرد