مطالب مرتبط:
درخواست 11 سناتور آمریکایی برای تسهیل تحریم های ایالات متحده علیه ایران/ لغو تمامی پروازهای خارجی در ترکیه/ افزایش شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان
درخواست 11 سناتور آمریکایی برای تسهیل تحریم های ایالات متحده علیه ایران/ لغو تمامی پروازهای خارجی در ترکیه/ گفت وگوی تلفنی ترامپ و جانسون
کیت های تشخیص کرونا توسط چند شرکت ایرانی تولید شده است/انتقال کرونا از راه هوا صحت ندارد
روایت جالب دیاباته از محبت بیش از حد ایرانی ها و نگه داشتن هواپیما
هواداران پرسپولیس رکب خوردند | فرهاد مجیدی اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان آسیا شد
-133 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 9 فروردین 1399 ساعت 15:452020-03-28بين الملل

بررسی ژنتیک ایرانی ها، توسط «فرقه ای خاص» در ایالات متحده


از دیرباز، یکی از مهم ترین فناوری های سیاسی ــ اجتماعی یهودیان خاص، کتمان آیین شان بوده است.

این تکنیک آنها، حتی در قرآن کریم نیز تصریح شده است.

- بررسی ژنتیک ایرانی ها، توسط فرقه ای خاص در ایالات متحده " از دیرباز، یکی از مهم ترین فناوری های سیاسی ــ اجتماعی یهودیان خاص، کتمان آیین شان بوده است.

این تکنیک آنها، حتی در قرآن کریم نیز تصریح شده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری رسا"، شناسایی ژنتیک ایرانی ها، توسط بهایی های شناسنامه دار امنیتی که احتمال اصالت یهودی شان بالاست در دانشگاه استنفورد انجام می شود.

به این ترتیب حمله بیولوژیک در موضوع کرونا و زمینه های متنوع دیگر محتمل است.

یهودیان مخفی از دیرباز، یکی از مهم ترین فناوری های سیاسی ــ اجتماعی یهودیان خاص، کتمان آیین شان بوده است.

این تکنیک آنها، حتی در قرآن کریم نیز تصریح شده و آمده است: وَقَالَت طَّائِفَهٌ مِّنْ أَهْلِ الْکِتَابِ آمِنُواْ بِالَّذِی أُنزِلَ عَلَی الَّذِینَ آمَنُواْ وَجْهَ النَّهَارِ وَاکْفُرُواْ آخِرَهُ لَعَلَّهُمْ یرْجِعُونَ؛ و گروهی از اهل کتاب گفتند: اولِ روز به آنچه بر مؤمنان نازل شده ایمان آورید، و در پایان روز کفر ورزید، با این هدف که مؤمنان، با این ایمان و انکار شما به تردید افتند.

(آل عمران ــ 72) به صورت سنتی، و از سده ها پیشتر، بسیاری از اینان تلاش می کنند با تظاهر به دینی دیگر، دین حقیقی شان را مخفی نگه دارند.

یهودیانِ متظاهر به مسیحیت را اصطلاحاً مارانو (maˈranos) و یهودیانِ متظاهر به اسلام را آنوسی (به عبری: א וסים) می نامند؛ البته گاهی در عبارت نادقیق واژه جدیدالإسلام برای آنان به کار گرفته می شود.

این شرایط به آن ها ــ که عموماً به دلایل مختلف منفور جوامع هستند ــ بسط ید و قدرت مانور بیشتری می بخشد.

در نمونه های ایرانی این فناوری، می توان به چندین مورد مهم و مؤثر اشاره کرد.

از جمله یهودی های آنوسی مشهد که 2400 نفر از آنان در یک روز (واقعه الله داد در سال 1839 میلادی) اظهار مسلمانی کردند.

رشیدالدّین فضل اللّه از دیگر یهودیان تأثیرگذار در تاریخ ایران، می توان به رشیدالدّین فضل اللّه (زاده حدود سال 648 قمری ـ درگذشته 718 قمری) اشاره کرد.

وی دانشمندی ذوالفنون بود که ربع رشیدی از یادگار های اوست.

رشید الدّین، طی دو دهه، صدراعظم و از تأثیرگذارترین چهره ها در سپهر سیاسی ایران بود.

از جمله، دادگاهی که به قتل او و فرزند 16 ساله اش (که جامه دار اولجایتو بود) دستور داد، اتهام اصلی او را قتل اولجایتو می دانست.

طرفه اینکه اولجایتو، که در نوزادی به تبعِ دین مادرش مسیحی نسطوری بوده، و سپس به مذهب حنفیه گرایش پیدا کرده بود، در آستانه کشته شدن، تحت تأثیر علامه حلّی مذهب تشیع اختیار کرده و حتی دستور داده بود نام خلفای راشدین از خطبه های نماز جمعه و از سکه ها برداشته شود! سوگمندانه، اکنون در ایران از رشید الدّین فضل اللّه تندیس ها ساخته و نام او را بر معابر و خیابان ها نهاده اند.

ابراهیم کلانتر یکی دیگر از این موارد، میرزا (حاج!) ابراهیم کلانتر است که فرزند هاشم یهودی است.

خیانت او به لطفعلی خان موجب شد آغامحمدخان سلسله قاجاریه را پایه گذاری کند (قاجاریه همواره ممنون این لطف او بوده اند؛ ناصرالدین در مجلس آلیانس یهودیان فرانسه بر این امر تصریح دارد).

داماد و خواهرزاده او میرزاابوالحسن ایلچی است.

وی از انگلستان مستمری می گرفته و عامل آنان بوده است؛ همچنین جدای از اینکه اولین فراماسون ایران و اولین فرد ایرانی است که به آمریکای لاتین سفر کرده، از سوی ایران عامل مذاکره و انعقاد هر دو قرارداد ننگین گلستان و ترکمانچای بود.

از ابراهیم کلانتر، خاندان بزرگی در شیراز به نام قوام باقی ماند که نفوذ آنان بر قاجاریه و پهلوی بر کسی پوشیده نیست.

یکی از مردان همین خاندان ـ علی قوام ـ داماد رضا پهلوی و همسر اول اشرف بوده است.

ذکاءالملک از دیگر مواردی که می توان در این زمینه برشمرد، محمدعلی فروغی است که در بنیان گذاری ایران مدرن ــ یا به عبارت بهتر در شکل گیری آرایش منفعل ایران در برابر مدرنیته ــ نقشی اساسی بازی کرد.

او کنار اردشیر ریپورتر (فرستاده مستقیم یهودیان روچیلد) در برآمدن رضاخان، و بعدتر در بر مسند نشستن محمدرضا نقشی اساسی ایفا کرد.

گذشته از صبغه سیاسی، وی همچنین سلسله جنبان روشنفکری ــ به معنی مصطلح آن ــ در ایران بود.

فروغی در عصری که ایرانیان اساساً فلسفه گریز بوده اند، با حواشی ای که به آرای بنیانی بسیاری از منابع پایه ایرانیان زد، (مانند شرح بر آرای مرحوم سهروردی و شاهنامه و آثار سعدی و الخ) و همچنین نگارش کتاب هایی همچون سیر حکمت در اروپا ، گذار ایران به مدرنیته را ریل گذاری کرد.

ذکاءالملک گرچه از یک خاندان یهودی برآمد، اما علاوه بر دارالفنون، در حوزه های علمیه همچون مدرسهصدر، مدرسهمروی و مدرسهسپهسالار نیز دانش اندوخت؛ وی حتی درس حکیم بزرگ آن دوران، میرزا ابوالحسن جلوه را نیز درک کرده بود.

موسی حقانی، تاریخ نگار برجسته معاصر درباره یهودی بودن فروغی می گوید: خاندان فروغی، از جمله کسانی هستند که به یهودی های بغدادی تعلق دارند و کسی در این زمینه تردید ندارد.

جدّ آنان، از بغداد به ایران می آید و در محله دردشت ساکن می شود و هم اکنون نیز پسوند فامیلی آنان، فروغی دردشت است، ظاهراً مسلمان می شوند.

بسیاری از شاعران آن عصر، واکنش های جالبی به یهودی بودن آن دارند.

ادیب الممالک، ملک الشعرای بهار و.

از جمله کسانی هستند که به این موضوع اشاره می کنند.

در مورد یهودیان بغدادی و ماجرای مسلمان شدن آنان، یک مسئله مهم وجود دارد و آن هم این است که وقتی ماجرای باب و بهاء راه می افتد و در کشور مورد استقبال قرار نمی گیرد، تعدادی از یهودیان بغدادی که به ظاهر اسلام آورده بودند و یا اصلاً اسلام نیاورده بودند، به جریان بابیه تزریق می شوند و به آن کمک هم می کنند، در حقیقت، پیوستن آنان به این جریان باعث می شود که این جریان جان گرفته و حیات پیدا کند.

بهاییان یهودی در مورد دوگانگی آیین یهودیان مسلمان نما، اسناد بسیاری وجود دارد؛ میان بسیاری از تاریخ نویسان اتفاق نظر وجود دارد که حدود یک قرن پیش تر، جریانی برای بهایی شدن یهودیان ایجاد شد، چنان که پس از اندک زمانی، بیش از 90 درصد از جمعیت بهاییان را کسانی تشکیل می دادند، که سابق بر آن یهودی بوده اند.

این موضوع تزریق یهودیان به بهاییت ، یک قرن پیشتر از این، در فضای سیاسی ایران جزء بدیهیات به شمار می رفته است.

اسماعیل رایین در کتاب انشعاب در بهاییت می نویسد: بیش تر بهاییان ایران یهودیان و زردشتیان هستند و مسلمانانی که به این فرقه گرویده اند در اقلیت می باشند.

اکنون سال هاست که کم تر شده مسلمانی به آن ها پیوسته باشد.

حضرت امام نیز در نامه ای هشدارآمیز به اسداللّه علم در تاریخ 2 آذرماه 1341 می نویسد: دولت، خوب است وظیفه خود را بداند؛ ما را زیر دست یک مشت کلیمی که خود را به صورت بهایی درآورده اند پایمال ننماید.

(2 آذر 1341) مقام امنیتی ساواک پرویز ثابتی، چهارم فروردین 1315، در محله تپه سرِ شهر مهدی شهر (سنگسر) زاده شد.

وی در دبیرستان قدیمی و زرتشتی فیروز بهرام تهران درس خواند و از دانشگاه تهران مدرک کارشناسی حقوق دریافت کرد.

ثابتی در موساد اسراییل دوره امنیتی دید و از سال 1345 تا آستانه انقلاب مسئول ادارات مختلف ساواک بود، و به خصوص حائز اهمیت است که زندان کمیته مشترک ضد خرابکاری در اداره سوم (امنیت داخلی) و دفتر بازجویی ساواک زیر نظر او اداره می شد.

وی بعدتر با صلاحدید شخص شاه، در یک برنامه تلویزیونی با موضوع چریک های فدایی خلق حاضر شد و نامی که برای اشاره به او در این برنامه مورد استفاده قرار گرفت (مقام امنیتی) در افکار عمومی ایرانی ها ماندگار شد و روی او ماند.

قدرت توجیه و استحکام کلام این مقام امنیتی موجب شد به عنوان سخنگوی ساواک برگزیده شود و در برنامه های خبری بعدی نیز حضور یابد.

وی بر اساس اسناد ساواک، در نهم آبان سال 1357 با نام مستعار عالیخانی از طریق فرودگاه بین المللی مهرآباد، تهران را به مقصد لندن ترک کرد.

ثابتی نهایتاً به ایالات متحده رفت و با ثبت شرکتی به نام Paris Enterprises از 1983 تاکنون به فعالیت اقتصادی مشغول است.

(درباره ارتباط وثیق خانواده عالیخانی با اسراییل نیز اطلاعات مهمی وجود دارد.

نماینده دولت اسراییل در ایران در خلال دهه های 1340 و 1350، برادران عالیخانی بوده اند.

در جای دیگری به این موضوع پرداخته خواهد شد).

پردیس، فرزند خلف پرویز پردیس، نام دختر این مقام امنیتی است که در سال 1354، در بحبوحه اختناق و شکنجه جوانان این کشور به دست پدرش در کمیته مشترک ضد خرابکاری به دنیا آمد.

این دختر نیز در سال 1357 به همراه خانواده اش جلای وطن کرد و در آمریکا ساکن شد و در بالاترین سطوح تکنیکال ایالات متحده آموزش دید و پرورش یافت.

وی دوره های کارشناسی، ارشد و دکتری ژنتیک را به ترتیب در دانشگاه های MIT، آکسفورد و هاروارد طی کرد و اکنون استادتمام دانشگاه هاروارد در حوزه ژنتیک است.

پردیس ثابتی روی بیماری های همه گیر مانند ابولا مطالعه می کند و اکنون مأموریت یافته توالی ژنومی ایرانیان را شناسایی کند.

این پروژه نقاط ضعف و قوت ساکنان این سرزمین را به خوبی به دست می دهد.

در یک فیلم که از دانشگاه استنفورد و از تیم این پروژه منتشر شده آمده است: 99.

9 درصد مردم روی زمین ژن های یکسانی دارند و این ژن ها اکثراً مشابه هستند، ولی تغییرات کوچکی در بخش های مختلف ژنوم ما وجود دارد که باعث تفاوت در جمعیت ها می شود.

من به عنوان پزشک آینده بی صبرانه منتظر پزشکی شخصی سازی شده ای هستم که از اطلاعات ژنوم برای تجویز دارو و تشخیص بیماری استفاده می کند.

طی چند سال گذشته از ژنتیک یاد گرفتیم که داشتن یک مبنای خیلی خاص در پیشینه اطلاعات ژنومی، برای فهمیدن نحوه بیماری زایی تفاوت جمعیت ها بسیار اهمیت دارد.

به این ترتیب روشن است که اطلاعات ژنتیکی و خصوصیت های مردم ایران ــ که حتی مطابق اذعان فوق برای بیماری شناسی و تجویز (و قهراً حمله بیولوژیک) نیز کاربرد دارد ــ توسط فرقه ای خاص در اختیار کانون های قدرت آمریکا قرار دارد.

همچنین باید توجه کرد که این، تنها یکی از کانون ها و آزمایشگاه های بیولوژیک آمریکاست.

گرچه پروپاگاندای رسانه های غربی، تلاش کرده با بی اساس جلوه دادن فرمایش های رهبر فرزانه و حکیم انقلاب طی روز های گذشته اصل موضوع را منکر شود، اما واقعیت این است که پزشکی شخصی سازی شده ــ خصوصاً با ابزار دانش ژنتیک ــ در حال مستحکم کردن پایه های تئوریک خود است؛ پلت فرمی مفهومی که اصطلاحاً به پزشکی آینده شهرت یافته است.

/1360/ منبع: تسنیم
کلید واژه ها: یهودیان - قرآن کریم - یهودی - ایالات متحده - مهم ترین - اجتماعی - فناوری - ایرانی - یکی از - دانشگاه استنفورد - سیاسی - ژنتیک - توسط - آیین - قرآن - بررسی - فرقه - بیولوژیک - شناسنامه - خبرگزاری - دانشگاه - شناسایی - امنیتی - احتمال - گزارش - بهایی - متنوع - موضوع - کرونا - دیگر

آخرین اخبار سرویس:
نژادپرستی، داغ ترین موضوع فهرست کتاب های پرفروش آمازون

اسکات موریسون: استرالیا را درگیر مسائل نژادی آمریکا نکنید!

هشدار معاون رییس جمهور افغانستان درباره کرونا با آماری از اطرافیانش

وضعیت سیاسی هنگ کنگ مسئله ای داخلی و مربوط به چین است

دستگیری بیش از 10 هزار نفر در اعتراضات اخیر آمریکا

قتل جورج فلوید بحران هویتی در جامعه آمریکا را آشکار کرد

نگرانی مقامات آمریکایی از وجود 200 هزار سرباز سیاه پوست در نیرو های مسلح

​سپهر حیدری عکسی از پسرش منتشر کرد

پوتین برنامه ای برای گفت وگو با ترامپ و سران سعودی ندارد

سخنگوی کرملین: پوتین برنامه برای تماس با سران آمریکا و سعودی ندارد

ستاره جوان سیاهپوست معروف هالیوود در بین معترضان

صحنه درگیری پلیس انگلیس با معترضان نژادپرستی در لندن که سانسور شده بود+ ویدیو

انتقاد تند آمریکایی ها از یادداشت نیویورک تایمز با تیتر «ارتش را وارد عمل کنید»

یمن| کشته شدن افسر سعودی در مأرب؛ صد بار نقض توافق الحدیده در 24 ساعت

کرونا به دفتر و خانواده معاون رییس جمهوری افغانستان رسید

​سپهر حیدری عکسی از پسرش منتشر کرد

نخست وزیر استرالیا: کشورم را درگیر مسائل نژادی آمریکا نکنید!

کرونا به دفتر و خانواده معاون رییس جمهوری افغانستان رسید

گفت وگو تلفنی وزرای خارجه روسیه و مصر

تصویر و جمله معنادار اینستاگرام سایت رهبر انقلاب درباره ترامپ

ترکیه با ادعای غلبه بر کرونا در تدارک ازسرگیری پروازهای بین المللی است

اسکات موریسون: استرالیا را درگیر مسائل نژادی آمریکا نکنید!/نباید موضوعاتی که در فراسوی مرزها اتفاق می افتد؛ به استرالیا وارد کرد

دلیل سیاسی آدیداس برای لغو یک قرارداد بزرگ

کرونا به دفتر و خانواده معاون رییس جمهوری افغانستان رسید

پوتین برنامه ای برای گفت وگو با ترامپ و سران سعودی ندارد

گفت وگو تلفنی وزرای خارجه روسیه و مصر

تحریم مجدد کوبا به دلیل انتقاد از سیاست های آمریکا

افشاگری شاهد کلیدی جنایت پلیس آمریکا

فیلم|واژگون کردن مجسمه جورج واشنگتن نزدیک کاخ سفید توسط معترضان

روسیه رایزنی با عربستان و آمریکا را درباره اوپک پلاس تکذیب کرد

نماینده دولت وفاق لیبی روسیه را chr(034)شریک مهمchr(034) در ثبات کشورش خواند

دستگیری بیش از 10 هزار نفر در اعتراضات اخیر آمریکا

ماهواره ها، ابتلا به کروناویروس را در نواحی فقیرنشین ردیابی می کنند

دولت جدید بلاروس مشخص شد

آیا تبادل زندانیان میان تهران و واشنگتن به همکاری های بیشتر می انجامد؟

بیروت - مخالفت میشل عون با تغییر ماموریت یونیفل

اندیشکده کویینسی:آمریکا مانند گالیور مدرن است!ما آواره شده ایم/واشنگتن باید در منطقه با ایران همکاری کند نه با عربستان

رژیم صهیونیستی ممنوعیت ورود شیخ صبری به مسجدالاقصی را تمدید کرد

مخالفت نخست وزیر استرالیا با برگزاری تظاهرات ضدنژادپرستی در این کشور

چین، تحریم های ترامپ را محکوم کرد

مخالفت نخست وزیر استرالیا با برگزاری تظاهرات ضدنژادپرستی

ترکیه در تدارک ازسرگیری پروازهای بین المللی است

اسکات موریسون: استرالیا را درگیر مسائل نژادی آمریکا نکنید!

هدف ترامپ ازسرشاخ شدن با کنگره برای مسلح کردن سعودی ها چیست؟

گفت وگوی سفیر روسیه با وزیر دفاع عراق پیرامون توسعه همکاری های نظامی

تظاهرات مردم الحسکه علیه نیروهای قسد + ویدئو

فلوید به رغم همکاری کامل با پلیس به طرز دلخراشی به قتل رسید

عکسی که هانیه توسلی از تولدش منتشر کرد

تکلیف وزارتخانه های بی وزیر عراق مشخص شد

فیلم | کاخ سفید فنس کشی شد

جورج فلوید به رغم همکاری کامل با پلیس به قتل رسید

ابتلای جورج فلوید به کرونا

ترکیه در تدارک ازسرگیری پروازهای بین المللی است

اعلام جزییاتی از تیم مذاکره کننده عراقی در گفتگوهای «راهبردی» با آمریکا

تعداد بازداشت شدگان اعتراضات آمریکا از 10 هزار تن گذشت

فیلم | کاخ سفید فنس کشی شد

فراخوان «جمعه تجدید عهد» با مسجد الاقصی برای خنثی کردن نقشه های صهیونیستها

عکسی که هانیه توسلی از تولدش منتشر کرد

عکسی که هانیه توسلی از تولدش منتشر کرد

پیری مختار بدون گریم

عملیات الحشد الشعبی علیه داعش در کرکوک

حذف حساب کاربری ترامپ از اپلیکیشن اسنپ چت

چین تحریم های ترامپ درباره هنگ کنگ را محکوم کرد

افزایش جنبش ضد نژادپرستی در آمریکا

ویدئو / 8 دقیقه مرگبار؛ «جورج فلوید» چگونه کشته شد؟

ارتش سوریه با سرعت زیادی در حال بازسازی خود است

ببینید | حمله معترضین با کوکتل مولوتوف به سفارت آمریکا

آنکارا- ازسرگیری تبادل کالا در مرزهای زمینی ایران و ترکیه

پارک نظامی شانگ های در دوران کرونا

غارت و درگیری در پرجمعیت ترین شهر آمریکا

کاسه صبر مردم آمریکا لبریز شده است

ادعای عجیب رییس پیشین سرویس جاسوسی انگلیس درباره منشا شیوع کرونا

مقابله ایران با قانون «سزار» پیامی محکم به روس ها بود

تحویل اسامی نامزد وزارتخانه های بی وزیر دولت جدید عراق به پارلمان

آمریکا از اهرم تروریسم اقتصادی علیه ملت سوریه استفاده می کند

سرنگونی مجسمه جورج واشنگتن در نزدیکی کاخ سفید توسط معترضان + فیلم

دختر ترامپ به دفاع از حقوق سیاه پوستان و نفی نژادپرستی پرداخت.

لحظه شلیک پلیس آمریکا به خبرنگار دویچه وله در آنتن زنده + فیلم

حمله وحشیانه سگ پلیس به معترض سیاه پوست + فیلم

بازداشت بیش از 10 هزار نفر در اعتراضات ضدنژادپرستی در آمریکا

ویدئو / 8 دقیقه مرگبار؛ «جورج فلوید» چگونه کشته شد؟

عملیات جدید کردهای سوری علیه بقایای داعش در دیرالزور آغاز شد

ویدئو / 8 دقیقه مرگبار؛ «جورج فلوید» چگونه کشته شد؟

رایزنی سفیر روسیه در بغداد درباره توسعه همکاری های نظامی

برای نخستین بار در افغانستان، دختران خلبان افغانستانی به طور مستقل پرواز کردند

تحویل اسامی نامزد وزارتخانه های بی وزیر دولت جدید عراق به پارلمان

مخالفت نخست وزیر استرالیا با برگزاری تظاهرات ضدنژادپرستی در این کشور

رونمایی از نامه جنبش استادی ایران به مردم آمریکا

ارتش سوریه جنگنده های میگ-29 روسی را آزمایش کردند

واکنش جیمی کارتر به مرگ جورج فلوید و نژادپرستی در آمریکا

تعداد بازداشت شدگان اعتراضات آمریکا از 10 هزار تن گذشت

روزی که سردار سلیمانی گفت کاش من را 10 بار آتش می زدند

شکست نمایش عوام فریبانه عربستان |

رژیم صهیونیستی خطیب مسجدالاقصی را به چهار ماه تبعید محکوم کرد

نژادپرستی، موضوع داغ فهرست کتاب های پرفروش آمازون

اتهام فرار مالیاتی برای دیه گو کاستا

مشکلات جدی صنعت خودروسازی انگلیس

مهلت یک هفته ای گروه های مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی

آمریکا تحریم های جدیدی علیه کوبا اعلام کرد

آماده باش دیده بانان جنگل های گلستان در برابر آتش سوزی

بررسی ژنتیک ایرانی ها، توسط «فرقه ای خاص» در ایالات متحده

بررسی ژنتیک ایرانی ها، توسط «فرقه ای خاص» در ایالات متحده