مطالب مرتبط:
صدور بیش از 85 هزار سند مالکیت در 11 ماهه سال 98 / روزانه به طور متوسط 322 سند مالکیت تک برگ در ادارات ثبت اسناد و املاک استان کرمان صادر می شود
فال روزانه 07/ 01/ 1399
آخرین عنوان علی علیپور در سال 98
وضعیت برگزاری نماز جمعه هشتم فروردین
اعتبار آسفالت تبریز در سال 99 دو برابر شده است
-56 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 ساعت 07:312020-03-26سياسي

فال روزانه 7 فروردین سال 99


فال روزانه 7 فروردین برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود فال امروز را در سایت تهران نیوز مطالعه فرمایید - چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک.

آرزوهای زیادی دارید، اما در سال هایی که تاکنون زندگی کرده اید، آرزو به دل مانده اید و فرصتی برای تحقق رویاهای تان نداشته اید.

در سالی که با تولدتان آغاز می شود سایه همای سعادت بر سر شما می افتد و فرصتی برای تحقق یکی از مهم ترین آرزوهای تان پیدا می کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و با تلاش و کوشش مسیر دستیابی به آرزوهای دیرینه تان را فراهم نمایید.

در ماه های خرداد و تیر سال آینده شادی و خوشحالی مهمان دل شما خواهد بود و در این ماه ها در کنار اعضای خانواده تا می توانید خوش بگذرانید.

در ماه تیر سال آینده یکی از آشنایان که چشم دیدن خوشی های شما را ندارد، نقشه شومی برای تان می کشد و قصد دارد تا با این نقشه شادی های شما را به غم و ناراحتی تبدیل کند، اجازه ندهید این فرد به این نیت شوم برسد و نقشه هایش را نقش بر آب کنید.

در ماه آبان سال آینده فردی از شما درخواست کمک می کند، دست رد به سینه این فرد نزنید و هر کاری که از دست تان بر می آید را برای ایشان انجام دهید، مطمئن باشید کمکی که به این فرد می کنید از خاطر وی نمی رود و در اولین فرصت این کمک را جبران خواهد کرد.

در ماه های دی و بهمن سال آینده به مراسم و مهمانی های مختلفی دعوت می شوید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و دوستان جدیدی پیدا کنید.

در سالی که با تولدتان آغاز می شود، لحظه ای دست از تلاش و کوشش نکشید و این سال را به گونه ای به پایان برسانید تا دستاوردهای شما چراغ راهی برای آینده تان باشد.

فال روزانه 7 فروردین روز خوبی را به لحاظ مالی در پیش ندارید و مشکلات مالی لحظه ای دست از سر شما بر نمی دارند، اما اوضاع به اندازه ای که فکر می کنید نامناسب نیست و امروز اعضای خانواده متوجه مشکلات مالی شما می شوند به کمک آنها، این مشکلات را از سر راه برخواهید داشت.

یکی از دوستان که مهر و محبت زیادی به شما دارد، امروز هدیه ای تقدیم می کند تا با این هدیه به شما ثابت کند بیشتر از چیزی که فکرش را می کنید به شما علاقه مند است.

روز را با عشق و محبت آغاز کرده اید و احساس می کنید بیشتر از همیشه عاشق عشق زندگی تان هستید، این احساس را با همسر یا عشق زندگی تان به اشتراک بگذارید و شب و روزی عاشقانه را سپری کنید.

به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز نکرده اید و کارها آن گونه که انتظار دارید پیش نمی رود، خودتان را برای این شرایط آماده کنید و بیش از حد به خودتان سخت نگیرید.

امروز افکار منفی زیادی به ذهن تان خطور می کند، فکر کردن به این افکار منفی را کنار بگذارید و رویکردی مثبت به زندگی داشته باشید.

فال روزانه 7 فروردین امروز حسابی کسل و بی حال هستید و انگیزه لازم را ندارید، ادامه این وضعیت اصلاً به صلاح شما نیست و قبل از اینکه کسالت روز شما را خراب کند، با انجام کارهای موردعلاقه تان روحیه لازم را بدست آورید و روزی سرشار از نشاط و انرژی را پشت سر بگذارید.

انسان شکاکی هستید و به زمین و زمان شک و تردید دارید، این روحیه نه تنها جلوی پیشرفت شما را گرفته است، بلکه باعث شده تا اطرافیان روی شما حساب باز نکنند، در اولین فرصت شک و تردید را از زندگی خود کنار بگذارید و تصمیم های مهم را با اراده ای راسخ و پولادین اتخاذ نمایید.

نظارت دقیقی بر دخل و خرج تان ندارید و این رویکرد ثبات مالی شما را مختل کرده است، امروز زمان مناسبی است تا برای این حل این مشکل با بزرگ ترهای فامیل که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و با پس انداز و صرفه جویی، ثبات مالی خود را در آینده قوی تر کنید.

انسان سخاوتمندی هستید و همیشه به دیگران کمک می کنید، این روحیه باعث شده تا بعضی از اطرافیان از شما سوء استفاده کنند، در نتیجه جلوی ادامه این وضعیت را بگیرید و بهانه ای برای سوء استفاده به دست اطرافیان ندهید.

یکی از اعضای خانواده که سن و سال بیشتری نسبت به شما دارد در بستر بیماری افتاده و حال و روز خوشی ندارد، امروز زمان مناسبی است که از این فرد عیادت کنید و به ایشان ثابت نمایید هر کاری که از دست تان بر می آید را برای بهبودی کامل وی انجام خواهید داد.

مدت است که احساس می کنید چرخ روزگار بر طبق میل شما نمی چرخد و همیشه کارهای تان با مشکل برخورد می کند، این وضعیت امروز به پایان می رسد و در روزهای آینده اوضاع بر وفق مرادتان خواهد بود.

فال روزانه 7 فروردین روز خوبی را شروع نکرده اید و خطری در کمین تان است، در نتیجه اگر امروز مواظب خودتان نباشید، حادثه ای وجود نازنین تان را تهدید می کند.

در چنین شرایطی روز را به گونه ای به پایان برسانید که سلامتی تان به خطر نیافتد و آسیبی به شما وارد نشود.

پولی که مدت ها پیش به کسی قرض داده اید، امروز به شما باز پس داده می شود و این پول شرایط شما به لحاظ مالی را بهبود می بخشد.

امروز به مشکلی برخورد خواهید کرد و مجبور می شوید تصمیم بسیار مهمی بگیرید، در اتخاذ این تصمیم عجله نکنید و پس از مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید که صلاح شما و دیگر اعضای خانواده را به دنبال داشته باشد.

خبر بسیار خوشایندی به دست شما می رسد، این خبر را به فال نیک بگیرید و اعضای خانواده را در اخبار خوش شریک کنید.

همسر یا عشق زندگی تان امروز کار بسیار خوبی انجام می دهد و این کار خوب، زمینه خرسندی شما را فراهم می کند، این رفتار را پیش خودتان نگذارید و در آینده شما نیز طبق میل همسر یا عشق زندگی تان رفتار کنید.

لحن گفتار خوشایندی ندارید و اطرافیان را با زبان خود می آزارید، در نتیجه اگر امروز حواس تان به حرف هایی که می زنید نباشد، حرف ناپسندی از دهان شما بیرون می آید و اطرافیان را دلخور خواهید کرد، در نتیجه روزی که پشت سر می گذارید را به گونه ای به پایان برسانید که حرف های شما زمینه دلخوری کسی را فراهم نکند.

فال روزانه 7 فروردیناعضای خانواده تاکنون در تمام مشکلات پشتیبان شما بوده اند و امروز نیز شما را در مشکلی که با آن روبرو می شوید، تنها نمی گذارند.

انسان سخت کوش و تلاش گری هستید و شبانه روز کار می کنید، این وضعیت زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم کرده است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و در اولین فرصت، زمانی را به اعضای خانواده اختصاص دهید و به آنها ثابت نمایید که از هر لحظه ای برای بودن در کنارشان بهره می گیرید.

همسر یا عشق زندگی تان روز عاشقانه ای را آغاز کرده و قصد دارد تا شما را در این احساس شریک کند، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را در کنار عشق زندگی تان سپری نمایید.

علاقه ای به حضور در جمع ندارید و تنهایی را به مهمانی های شلوغ و پر سروصدا ترجیح می دهید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای تنهایی پیدا می کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و تا می توانید با خودتان خلوت کنید.

کارهای عقب افتاده زیادی در منزل دارید، اما به رغم تلاش زیادی که انجام می دهید، فرصتی برای انجام این کارها میسر نمی شود، امروز ورق بر می گردد و زمان فراغتی پیدا می کنید تا کارهای عقب افتاده را انجام دهید.

از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و از امروز به خودتان قول بدهید که کارهای هر روز را همان روز انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید.

حواس پرتی های زیادی در زندگی دارید و نداشتن تمرکز در انجام کارها، شما را از هم قطاران تان عقب انداخته است، امروز زمان مناسبی است تا فکری به حال این وضعیت بردارید و با تمرکز حواس بیشتری کارها را انجام دهید.

فال روزانه 7 فروردین مدت زیادی است که نگرانی های بی دلیلی دارید و هر کاری که می کنید این نگرانی ها دست از سر شما بر نمی دارند، امروز روز شما است چرا که این نگرانی ها خاتمه پیدا می کند و با خیال راحت می توانید زندگی را در پیش بگیرید.

سبک زندگی سالمی ندارید و این وضعیت نه تنها سلامت وجود نازنین تان را به خطر انداخته است، بلکه به لحاظ کاری نیز از هم قطاران تان عقب افتاده اید.

امروز زمان تغییر فرا رسیده است و با تغییر سبک زندگی تان، درهای بیشتری به روی موفقیت و پیشرفت باز کنید.

امروز احتمال زیادی وجود دارد که بر سر چیزهای پیش پاافتاده میان شما و همسر یا عشق زندگی تان مشاجره ای ایجاد شود.

از آنجایی که در این مشاجره حق با عشق زندگی تان است، دنبال این مشاجره را نگیرید و هر چه سریع تر به فکر راهی برای صلح و آشتی باشید.

امروز فرصت فراغتی پیدا می کنید تا به کارهای موردعلاقه تان مشغول شوید، از این فرصت نهایت بهره را ببرید و تا می توانید خوش بگذرانید.

فال روزانه 7 فروردینامروز میان شما و یکی از دوستان نزدیک که خاطرش برای تان بسیار عزیز است، سوء تفاهمی ایجاد می شود، اجازه ندهید این سوء تفاهم زمینه قهر و دوری شما با این دوست قدیمی را فراهم کند و این سوء تفاهم را به خوبی و خوشی به پایان برسانید.

قصد فروش کالا یا زمینی را دارید، اما روز خوبی را برای فروش دارایی های خود انتخاب نکرده اید و اگر شش دانگ حواس تان را حسابی جمع نکنید، ضرر هنگفتی از این معامله متقبل خواهید شد.

روز شلوغی را در پیش ندارید و فرصتی پیدا می کنید تا با خیال راحت به کارهای ناتمام خود رسیدگی کنید.

عشق محبوبی را در دل دارید و به دنبال فرصتی می گردید تا عشق خود را به دلدار ابراز کنید، امروز بهترین زمان برای ابراز عشق است و مطمئن باشید از دلدار خود پاسخ منفی دریافت نخواهید کرد.

قرار است به همراه دوستان قدیمی بیرون از منزل بروید و لحظه های شادی را تجربه کنید، این موقعیت را از دست ندهید و خاطره خوش بودن در کنار دوستان و رفقای قدیمی را برای همیشه در ذهن تان ماندگار کنید.

فال روزانه 7 فروردینروز را سرشار از انرژی و نشاط شروع کرده اید و بیشتر از همیشه آماده انجام کارهای سخت هستید، چنین روحیه ای را از دست ندهید و کارهای روزانه را راحت تر از همیشه انجام دهید.

قصد خرید کالایی را دارید و مبلغ گزافی را برای خرید این کالا کنار گذاشته اید، اما روز خوبی را برای خرید انتخاب نکرده اید و اگر امروز چنین کالای گران قیمتی را بخرید، ثبات مالی تان به خطر خواهد افتاد و در آینده دچار مشکل مالی خواهید شد.

خبر بسیار خوشایندی امروز به دست شما می رسد، این خبر فرخنده را با اعضای منزل به اشتراک بگذارید و زمینه شادی و نشاط اطرافیان را فراهم کنید.

فردی که بدخواه شما است قصد دارد میان شما و عشق زندگی تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این فرد نقشه های شوم اش را عملی کند، وی را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید که کسی حق دخالت در زندگی خصوصی تان را ندارد.

قضاوت های عجولانه ای دارید و یک طرفه به قاضی می روید، این وضعیت باعث شده تا قضاوت های نادرستی برای اطرافیان داشته باشید و آنها را حسابی از خودتان دلخور کرده اید.

امروز زمان مناسبی است که این روحیه را کنار بگذارید و تا جایی که می توانید قضاوت در خصوص رفتار دیگران را کنار بگذارید.

فال روزانه 7 فروردینروز بسیار خوبی را آغاز کرده اید و لحظه هایی سرشار از خوشی و شادکامی انتظار تان را می کشد، این موقعیت را مغتنم بدانید و غصه ها را کنار بگذارید.

پولی به کسی قرض داده اید و تاکنون هر بار که از این فرد درخواست باز پرداخت پول تان را داشته اید، به شما پاسخ منفی داده است، امروز بخت با شما یار است چرا که این فرد پولی که به ایشان قرض داده اید را بازپس می دهد و به لحاظ مالی اوضاع تان بهبود می یابد.

انسان مستبدی هستید و انتظار دارید اطرافیان گوش به حرف شما باشند و حرف های تان را زمین نیاندازند، اما این رویکرد چیزی به غیر از ناراحتی و دلخوری اهل منزل چیزی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه اجازه اعمال نظر به اطرافیان و اهل منزل بزنید و با کنار گذاشتن روحیه مستبدانه، رابطه نزدیک تری با اعضای خانواده برقرار کنید.

امروز میان شما و فردی سوء تفاهمی ایجاد خواهد شد، این وضعیت ناراحتی شما را به دنبال دارد، در نتیجه بهتر است که از این سوء تفاهم گذر کنید و به خاطر داشته باشید که گذشت از بزرگان است.

اگر تاکنون عاشق نشده اید، امروز زمان عاشقی شما است، با این حساب تا می توانید خوش تیپ کنید و مطمئن باشید به محبوبی خوش قدوبالا دل خواهید باخت.

اهمیتی به سلامت و وضعیت جسمی خود نمی دهید و این رویکرد شما را ضعیف کرده است، ادامه چنین رویکردی اصلاً به صلاح شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که بیشتر مواظب سلامتی تان باشید.

فال روزانه 7 فروردینقصد سرمایه گذاری برای انجام کاری را دارید، اما روز خوبی را برای سرمایه گذاری انتخاب نکرده اید و بهتر است سرمایه گذاری را به آینده موکول کنید، در غیر این صورت قبل از هرگونه سرمایه گذاری، با افرادی که نبض بازار را در دست دارند مشورت کنید و پس از تحقیق بسیار، پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را سرمایه گذاری نمایید.

امروز به همراه اعضای خانواده به مهمانی دعوت شده اید، این دعوت را با کمال میل قبول کنید و مطمئن باشید لحظه های خوشی را در این مهمانی تجربه خواهید کرد.

توانایی های زیادی در زندگی دارید اما اهل به نمایش گذاشتن توانایی های خودتان نیستید و اطرافیان همیشه شما را دست کم گرفته اند، امروز بخت با شما یار است چرا که شرایطی فراهم می شود تا توانایی های خود را به رخ دیگران بکشید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید.

عازم سفری هستید و در این سفر چشم شما به دلداری می افتد و در اولین نگاه عاشق وی خواهید شد، این عشق را جدی بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی آتشین و ماندگار طرف هستید.

فال روزانه 7 فروردین امروز با ترس و هراس از رختخواب بلند شده اید و نگرانی های بی دلیلی دارید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و به جای ترس و هراس از نگرانی ها، به استقبال زندگی بروید و روزی سرشار از موفقیت های چشمگیر را پشت سر بگذارید.

امروز قرار است تغییر مهمی را در منزل یا محل کار خود انجام دهید، این تغییر را به هر قیمتی که شده علنی کنید و مطمئن باشید انجام این تغییر، عواقب مثبتی در زندگی شما به دنبال خواهد داشت.

گاهی اوقات فضولی تان گل می کند و در کارهایی که به شما هیچ ربطی ندارد، دخالت می کنید.

این روحیه به غیر از آبروریزی چیزی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز دخالت های بی جا را کنار بگذارید و اهمیت بیشتری برای شخصیت و آبروی خود قائل شوید.

مشکلات زیادی با همسر یا عشق زندگی تان دارید، اما اجازه ندهید این مشکلات فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و چاره ای برای حل این مشکلات بردارید.

مدت زیادی است که حالی از پدر و مادر یا بزرگ ترهای خانواده نپرسیده اید و از آنها دلجوی نکرده اید، امروز فرصتی دست می دهد تا به بزرگان فامیل سری بزنید و به آنها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید.

فال روزانه 7 فروردینروز بسیار شلوغی را آغاز کرده اید و اگر امروز بیشتر از همیشه حواس تان را به کار جمع نکنید، کارها طبق برنامه پیش نمی رود و حسابی پشیمان خواهید شد.

انسان صرفه جویی هستید و قدر پول را می دانید، این روحیه را حفظ کنید و از امروز پولی برای روز مبادا کنار بگذارید.

احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از اعضای منزل وجود دارد، در نتیجه قبل از اینکه میان شما و یکی از اعضای خانواده مشاجره ای صورت بگیرید، مواظب رفتار و گفتارتان باشید و روز را به گونه ای به پایان برسانید که کسی از شما دلخور نشود.

امروز یکی از همکاران در محل کار، یا همسایه ها به سراغ شما می آید و سفره دلش را پیش شما باز می کند، این وضعیت باعث می شود تا وقت زیادی را به گفتگوی خسته کننده ای با این فرد سپری کنید.

همسر یا عشق زند گی تان امروز عشق بی پایانش را نثار شما می کند و روزی عاشقانه را پشت سر خواهید گذاشت.

امروز قرار است به همراه اعضای خانواده یا دوستان برای خرید بیرون بروید، در نتیجه حواس تان به خرج های تان باشد و به گونه ای خرج کنید که بعداً پشیمان نشوید.

فال روزانه 7 فروردینامروز خسته و کسل هستید و به سختی از رختخواب بلند شده اید، در چنین شرایطی به خودتان مرخصی بدهید و استراحت کنید.

اعضای منزل به کمک شما نیاز دارند و بهتر است در اولین فرصت، زمانی را برای بودن در کنار اهل منزل اختصاص دهید و به آنها ثابت کنید که در لحظه های حساس زندگی همیشه کنارشان هستید.

قصد شرکت در کارهای خیر و انسان دوستانه را دارید، اما فرصتی برای انجام این کارها مهیا شده است، امروز ورق بر می گردد و زمانی برای انجام کارهای خیر پیدا می کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با انجام کارهای خیر به آرامش برسید.

همسر یا عشق زندگی تان امروز حسابی دلتنگ شما است و انتظار دارد که بیشتر از همیشه کنارش باشید، این درخواست را از جان و دل پاسخ دهید و روزی عاشقانه را در کنار عشق زندگی تان سپری نمایید.

انتهای پیام/*
کلید واژه ها: فال روزانه - سال آینده - آرزو - امروز - اعضای خانواده - روزانه - فرصت - یکی از - آینده - نقشه - شادی - تحقق - هایی - مهم ترین - خوشحالی - خانواده - مطالعه - تهران - سعادت - زندگی - عزیزی - مهمان - آگاهی - خرداد - سال 99 - دنیا - سایت - مسیر - کنار - تلاش

آخرین اخبار سرویس:
جوان تراز مهدویت اندیشه بین المللی دارد

پیشنهاد مجلس برای عدم برگزاری کنکور در سال 99/ دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان را بپذیرند/سلامتی دانش آموزان از کنکور مهمتر است

انصار الله از آزادی تعداد قابل توجهی از زندانیان خبر داد

یک قانون گذار آمریکایی در اثر ابتلا به کرونا درگذشت

اعلام قرنطینه دو هفته ای در دوبی

جلالی زاده: کرونا به ما یاد داد که باید بدون حزب گرایی به فکر منافع ملی بود

فرمانده سپاه اصفهان: نظام از امتحان کرونا موفق بیرون آمده است

دستور جدید روحانی به وزیر بهداشت درباره شروع فعالیت های اقتصادی

خانم مجری کرونا را شکست داد!/ عکس

حرکت در امتداد شب یا همسفر با ممل امریکایی؟

رییس پلیس تهران: 7 هزار معتاد متجاهر آزاد شدند/ کشف 10 میلیون ماسک و 89 میلیون دستکش احتکار شده

ضرورت رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در مناطق مختلف لرستان

پویایی و مطالبه گری؛ از ویژگی های جوان تراز اسلام / مدافعان حرم امروز فعالان فرهنگی دیروز هستند

جان باختن یک قانون گذار ایالتی در آمریکا بر اثر ابتلا کرونا

واکنش بهشت زهرا(س) به شایعات درباره نحوه تدفین متوفیان مبتلا به کرونا

کتک کاری عجیب خواهران هالیوودی + عکس

آخرین آمار مبتلایان به کرونا در ترکیه/ 501 نفر جان باخته اند

بعد از کرونا، جهان ما دیگر جهان قبلی نخواهد بود

فتوای آیت الله صانعی درباره روزه در شرایط کرونا

شرط دولت برای پرداخت بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی؛ باید خرج همسان سازی حقوق بازنشستگان شود

دعای یازدهم صحیفه سجادیه+ترجمه

ضرورت رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در مناطق مختلف لرستان

فارس من| احداث بیمارستان 200 تختخوابی توسط نیروی زمینی سپاه/ بیمارستان 60 تختخوابی صحرایی پشتیبان است

انس و الفت ژرف امام حسین(ع) با حضرت علی اکبر

انجام 4133 ماموریت در سال 1398 توسط بالگردهای اورژانس

ضرورت تصویب یک بودجه فوری در سران سه قوه/ ‏گام های کرونایی اروپا به کجا ختم می شود؟ /جای خالی کارگران در دستورالعمل های کرونایی

جوانان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نقش آفرینی کنند

انس و الفت ژرف امام حسین(ع) با حضرت علی اکبر

مهمترین اولویت مسئولان پس از ریشه کن شدن کرونا بهبود معیشت مردم باشد

برنامه های عملیاتی جهش تولید واقع بینانه طراحی می شود

پارلمان تونس اختیارات خود برای مقابله با کرونا را به دولت واگذار کرد

گلایه معاون وزیر بهداشت از ترددهای امروز+فیلم

پارلمان تونس اختیارات خود برای مقابله با کرونا را به دولت واگذار کرد

ساعت کار اصناف اعلام شد/اینفوگرافی

مولودی خوانی آذری مهدی رسولی در مدح علی اکبر(ع)

مهمترین اولویت مسئولان پس از ریشه کن شدن کرونا بهبود معیشت مردم باشد

مسلمانان و منتظران شب و روز نیمه شعبان دعا کنند

ابتلا به کرونا ربطی به سن و سال ندارد/طرح جمع آوری معتادان متجاهر در تضاد با فاصله گذاری اجتماعی است/وضعیت قرمز در 5 استان کشور

واکنش نماینده مجلس به ادعای عجیب ترامپ

«بهنوش بختیاری» به امید روزهای پس از کرونا/ عکس

به بهانه تعطیلی روزنامه های کاغذی

تشکیل ستادهای حمایت از بیکارشدگان کرونا

برگزاری مراسم جشن در حرم رضوی از طریق تلویزیون

برکت و فضیلت ماه شعبان و توصیه برای استفاده بیشتر از این ماه در کلام آیت الله حق شناس

مسلمانان و منتظران شب و روز نیمه شعبان دعا کنند

زائری: این نقی دیگر «معمولی» نیست!

مهرواره نقل سپیده خنده برای کودکان

قدردانی آیت الله شاهچراغی از تلاشگران و ایثارگران عرصه سلامت استان سمنان

مبتلایان به کرونا در خراسان جنوبی به 330 نفر رسید

پویایی و مطالبه گری؛ از ویژگی های جوان تراز اسلام / مدافعان حرم امروز فعالان فرهنگی دیروز هستند

غربالگری کرونا در تهران

ورود ایران به تشخیص کرونا با بهره گیری از هوش مصنوعی

مطالبه گری از مهم ترین ویژگی های جوان امروز است / مدافعان امروز حرم؛ فعالان فرهنگی دیروز

اسلم فاروقی سرکرده بخش خراسان گروه تروریستی داعش دستگیر شد

نامه مدیر حوزه های علمیه به پاپ واتیکان و اعلام آمادگی برای همکاری با مراکز دینی جهان

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای حفظ منابع انسانی است

جوانان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نقش آفرینی کنند

463 طرح هادی در روستاهای لرستان عملیاتی می شود

تداوم تعطیلی مدارس استان تا 22 فروردین/ طرح بازگشایی مرحله ای مدارس ابتدا از روستاها/ تمدید تعطیلی دانشگاه ها تا 15 اردیبهشت

نظام اسلامی از امتحان کرونا موفق بیرون آمده است

تاکید استاندار خوزستان بر اهدای خون در وضعیت کرونایی

کاهش نرخ بیکاری روستایی بسیار ارزشمند است

طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور

فیلم/ عفو و مرخصی 110 هزار زندانی چگونه اجرایی شد؟

بازدید میدانی فرمانده سپاه کردستان از ضدعفونی معابر شهری سنندج+تصاویر

تماس تلفنی آیت الله نوری همدانی، آیت الله جنتی و کدخدایی با لاریجانی در پی ابتلای او به کرونا

روحانی درگذشت پدر شهیدان کرمی را تسلیت گفت

اگر حرم اهل بیت (ع) دارالشفاست، چرا از ترس کرونا بسته شده اند؟!

وحدت و همبستگی مردم و مسؤولان در مقابله با کرونا ستودنی است

ماجرای جالب عکسهای گمشده «یکتا ناصر»/ تصویر

پیام نماینده ولی فقیه در کاشان به مناسبت اعیاد شعبانیه

سخن بزرگان در مورد سکوت + متن های زیبا در مورد سکوت و خاموشی

جان باختن یک قانون گذار ایالتی در آمریکا بر اثر ابتلا کرونا

اعلام آمادگی دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی

مطالبه گری از مهم ترین ویژگی های جوان امروز است / مدافعان امروز حرم؛ فعالان فرهنگی دیروز

درخانه ماندن رابرای خود فرصت طلایی کنیم/ کرونا معنویت بشر را یک گام به جلوبرد

رد درخواست کروناییِ وزیر بهداشت توسط روحانی

راه اندازی تونل ضدعفونی رایگان خودروها در مبادی ورودی لامرد

فراکسیون بدر عراق ارائه برنامه دولت الزرفی را «تقلای بی فایده» دانست

پساکرونا و معنویت

عناوین روزنامه های سیاسی 17 فروردین 99/ طاعون لیبرال دموکراسی +تصاویر

فراهم ساختن زمینه حضور جوانان در عرصه های مختلف لازمه رشد و توسعه است

نماز خواندن شهید کازرونی چگونه تبدیل به حربه ای علیه رژیم شاه شد؟

مهرواره نقل سپیده خنده برای کودکان

آغاز مرحله جدید ضد عفونی همزمان محلات 20 گانه منطقه چهار تهران

جنتی پیگیر حال علی لاریجانی شد

صحنه ای از «پایتخت 6» که باعث بغض مهران احمدی شد

تکذیب فرار زندانیان سقز به دلیل «کرونا»

کرونا و تأملی دیگر بر ضرورت معاصریت فهم تاریخ

463 طرح هادی در روستاهای لرستان عملیاتی می شود

دیدار جمعی از رسانه ها با مدیرخانه فرهنگ صدوقی یزد

پایتخت 6 رویکرد ایران گریزی و ایران تضعیفی دارد

جوان تراز مهدویت اندیشه بین المللی دارد

برنامه های عملیاتی جهش تولید واقع بینانه طراحی می شود

فراکسیون بدر عراق ارائه برنامه دولت الزرفی را «تقلای بی فایده» دانست

ژست دلسوزانه مقامات آمریکایی در خصوص ملت ایران فریبکاری است

نماینده ولی فقیه در مازندران درگذشت فرزند آیت الله کوهستانی را تسلیت گفت

ورود ایران به تشخیص کرونا با بهره گیری از هوش مصنوعی

پایتخت 6 رویکرد ایران گریزی و ایران تضعیفی دارد

کمیسیون آموزش نحوه مجدد بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را بررسی می کند

فال روزانه 7 فروردین سال 99

فال روزانه 7 فروردین سال 99