مطالب مرتبط:
همپیمانان آمریکا خود را در معرض فروپاشی می بینند
در سایه راهبرد مقاومت, آمریکا در حال فروپاشی است
برنامه 7 بندی مقتدی صدر برای خروج آمریکا از عراق
سرفصل جنایات و توطئه های آمریکا به کتب مدارس و دانشگاه ها اضافه می شود
برکت خون شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است
-157 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 4 بهمن 1398 ساعت 17:522020-01-24سياسي

هم پیمانان آمریکا خود را در معرض فروپاشی می بینند


مردم با دل هایی لبریز از شوق و نشاط، دو یوم الله اقتدارآفرین را خلق کرده و با دیدگانی اشک بار از سقوط هواپیما اوکراینی و افرادی که در کرمان به ملکوت اعلی پرواز کردند، - آنها را تشییع کردند.

  خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه رهبر انقلاب در نماز جمعه فراموش نشدنی هفته قبل، ملت بزرگ ایران و ملت های قهرمان و مقاوم جهان اسلام را با دو خصیصه صبار و شکور یاد کردند، اظهار داشت: اشاره به این حقیقت که پیروزی ها، موفقیت ها و یوم الله ها دستاورد دو گوهر گرانبهاست؛ دستاورد ایمان، دانش و عقلانیت و دستاورد صبر با شکوه و عزت آفرین در کنار آرمان ها و ارزش ها.

با استقامت فردی پیروزی برای جامعه به دست نمی آید ابوترابی فرد با بیان اینکه همه ما باید اهل صبر باشیم و در راه استقامت کنیم، تصریح کرد: تجربه گران سنگ ملت ایران در پرتو ایمان و صبر است، خانواده شهدا و جانبازان در مصائب سخت صبر کرده و ایستادگی کردند، در این روزها توفیق داشتم خدمت برخی از خانواده هایی که فرزندان و بستگان نزدیکشان در این حادثه هوایی به شهادت رسیدند، برسم.

وی افزود: من دنیایی از صبر را در آنها دیدم، آنها در طول چهار دهه درس استقامت و صبر را دیدند اما با استقامت فردی پیروزی برای جامعه به دست نمی آید، پیروزی جامعه اسلامی مرهون صبر جمعی است، خانواده ای از سعادت بهره مند است که افراد آن خانواده صبار و شکور باشد، آن خانواده قطعا به موفقیت می رسد.

جامعه ای قدرتمند، عزیز، سرافراز و سربلند است که صبار و شکور باشد.

با آراستگی به حجاب چهره تهران را تغییر دهیدامام جمعه موقت تهران خطاب به بانوانی که شاید از نعمت حجاب در تراز اسلام برخوردار نباشند ، خاطرنشان کرد: به طرق مختلف مطلع شدم و خبرهای مختلفی شنیدم که این خواهران به احترام شهید سلیمانی با چادر مشکی در تشییع پیکر او حضور یافتند، به این جامعه بانوان ایران می گویم که گوهر حجاب، سعادت شما را در دنیا و آخرت تضمین می کند.

ابوترابی اضافه کرد: شهید سلیمانی دغدغه شما را داشت و برای امنیت شما جانش را در کف دستش گرفت، شما قدرشناسی کردید، قدرشناسی بالاتر آن است که با آراستگی به حجاب چهره تهران را تغییر دهید،هنر سردار سلیمانی، سه دهه تلاش برای خلق صبر جمعی بودوی با تاکید بر اینکه ما نیازمند صبر جمعی هستیم، ابراز داشت: ملت ایران باید با هم صابر باشند، ملت ایران و عراق باید در کنار هم صبر کنند.

ملت های ایران، عراق، سوریه، یمن، لبنان، ترکیه، پاکستان، افغانستان، بحرین و عربستان و همه ملت های منطقه باید در کنار هم و در کنار ملت فلسطین صبار و شکور باشند ما به صبر جمعی نیازمندیم.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه هنر سردار سلیمانی، سه دهه تلاش برای خلق صبر جمعی بود، عنوان کرد: او دغدغه آن را داشت که ملت ایران در کنار ملت عراق بایستد و صابر باشد، ملت ایران و عراق در کنار ملت قهرمان فلسطین، یمن، سوریه و لبنان، در کنار هم یک صف واحد را تشکیل دهند، او دغدغه صبر جمعی را داشت، جامعه صبار و شکور به صبر فردی اکتفا نمی کند.

عملیات سپاه ابهت آمریکا در منطقه را فرو ریختابوترابی فرد با اشاره به راهپیمایی ضد آمریکایی امروز عراق یادآور شد: رهبر انقلاب به دو یوم الله اشاره کردند؛ بدون تردید اگر امروز این میعادگاه به حضور سکان دار خدامحور انقلاب مزین بود، به یوم الله سوم اشاره می کردند؛ یوم اللهی که امروز ملت عراق خلق کرد.

امروز مردم قهرمان عراق در راهپیمایی عظیم میلیونی در کنار ملت ایران، یمن، لبنان و دیگر ملت های مسلمان منطقه، فریاد مرگ بر آمریکا داشتند، این معنای روشن صبر جمعی است.

وی با تاکید بر اینکه تردیدی نیست اگر کارشناسان سیاسی و نظامی آمریکا حوادث بعد از شهادت این سردار سلحشور را می توانستند تحلیل کنند، قطعا دست به ترور سردار سلیمانی نمی زدند، بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی با عملیات افتخارآفرین سبزپوشان قدرت آفرین، ابهت آمریکا در منطقه را فرو ریخت و آغازی بر پایان حضور نامشروع آمریکا در جهان اسلام شد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی راه را بر خلق قدرتی دیگر هموار کرد، گفت: ستون اصلی سیاست آمریکا در منطقه از دیرباز فروریخته بود، هم پیمانان آمریکا خود را در معرض فروپاشی می بینند، ساختار امنیت در منطقه در دستان قدرتمند ملت های مسلمان قرار گرفته است.

ملت عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین و ترکیه و دیگر ملت های مسلمان و ملت ایران در کنار هم یک جبهه متحد را رویاروی زیاده خواهی ایالات متحده قرار داده اند و مشروعیت حاکمان دست نشانده غرب فروریخته است.

ابوترابی فرد ادامه داد: اسلام در پرتو فهم صحیح از اسلام ناب به مکتب نیرومندی برای تبدیل ملت های منطقه به یک قدرت تعیین کننده تبدیل شده است، با عملیاتی که رخ داد، قدرت نظامی آمریکا در منطقه نیز فروریخت.

اسلام رمز وحدت ملت های منطقه استوی با تاکید بر اینکه صبر جمعی این قدرت را آفریده است، اظهار داشت: برای صبر جمعی دو حوزه را تعریف می کنند؛ ملت های مسلمان در کنار هم بوده و با هم باشید.

جبهه متحد شما، اقتدار می آفریند.

شعار نه غزه، نه لبنان یعنی ما با اقتدار ایران اسلامی سر نزاع داریم، این شعار حذف اقتدار ایران است.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه عراق منهای ایران کاهش قدرت عراق است، تصریح کرد: لبنان منهای عراق کاهش اقتدار ملت قهرمان لبنان است، آنها اتحادیه تشکیل می دهند و صفوف ملت اسلام را متفرق می کنند، در جنگ جهانی اول و دوم از تمام توان شان برای تجزیه جغرافیای اسلام و حذف اسلام در نقشه جنوب غربی آسیا استفاده کردند اما اسلام رمز وحدت ملت های منطقه است.

دغدغه مشکلات ملت های جهان زیر چکمه های استکبار را داریمابوترابی فرد با بیان اینکه معنای صبر جمعی ایستادگی در برابر دشمن است، خاطرنشان کرد: مبادا صبر شما از آمریکا و گروه های تروریستی دست نشانده غرب کمتر باشد.

صابرو و رابطوا.

رابطوا به معنای تحکیم روابط با ملت های مسلمان است.

اما ما نه تنها با ملت های مسلمان بلکه روابط مان را با انسان های آزادیخواه تقویت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ما دغدغه مشکلات ملت های جهان زیر چکمه های استکبار را داریم، ابراز داشت: نقش حاج قاسم سلیمانی در امنیت اروپا و تامین امنیت قاره آسیا بر صاحبنظران پوشیده نیست.

قدرت نظامی خویش را افزایش دهیم.

در منطق قرآن قدرت مرز نمی شناسد، امت اسلام باید در عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و دفاعی در مرز قدرت حرکت کند.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه دانش و علم مساوی با توانایی است، بیان کرد: برتری فناوری نظامی ایران بر مستکبران دستاورد عظیم مجامع دانشگاهی است.

علوم بنیادین، لیزر، هسته ای، نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی دستاورد حرکت افتخارآفرین نظام اسلامی در خلق دانش، تبدیل دانش به فناوری و ان شاالله تجاری سازی علم به معنای واقعی کلمه است.

این نگاه رهبری نظام است؛ خلق یک ملت مقتدر و یک جبهه مقاومت همیشه پیروز.

مردم در انتخابات مجلس باید دست به انتخابی آگاهانه بزندابوترابی فرد در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: در آستانه شکل گیری مجلس یازدهم قرار داریم.

ملت عزیز را به حضور یکپارچه در این انتخابات اقتدارآفرین توصیه می کنم، با تجربه ای که در قوای قانونگذاری دارم می گویم قانون متقن، شفاف و عادلانه، الهام گرفته از مشارکت ذینفعان و نهادهای قانونی، قابل اجرا و سنجش و رکن اساسی پیشرفت کشور است.

وی افزود: هر گاه نهاد قانونگذاری در اندازه ای قرار گرفت که توانست با پرهیز از تصویب انبوهی از قوانین که فاقد عقبه علمی و کارشناسی لازم است، در مسیر تحقق سیاست های کلی ابلاغی قدم بردارد، مطمئن باشید توسعه و پیشرفت کشور کلید خورده که راه دشواری است.

این مسئله نیازمند جمع قابل توجهی از نمایندگان منتخب ملت ایران است که در کنار تعهد، شجاعت، انگیزه حرکت و اقدام، از فهم لازم نسبت به مسائل اصلی کشور و ارائه نقشه راه برای برون رفت از تنگناها، دانش و دانایی در اندازه لازم بهره مند باشند.

این مسئله، کار ملت را دشوار می کند.

آنها باید دست به انتخابی آگاهانه بزند.

80 درصد مصوبات ادوار مجلس اصلاحیه هستند یا استفساریهاین نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان راهی دشواری در پیشرو دارند، عنوان کرد: اهداف بلند نیازمند به عقلانیت، علم، عزم و اراده است، نگاهی کوتاه به عملکرد تقنینی ادوار مجلس ضرورت این تحول را قطعی می کند.

حدود هشتاد درصد قوانینی که در مجلس تصویب می شوند، یا اصلاحیه است یا استفساریه.

یعنی قانونی که تصویب شده از استحکام منطقی و علمی برخودار نبوده و باید مجددا اصلاح شود.

ابوترابی فرد با بیان اینکه اصلاحیه یا استفساریه قوانین یعنی قانون تصویب شده از شفافیت و روشنی لازم بهره مند نبوده و نیازمند به تفسیر است، گفت: این روش نمی تواند ریل حرکت، تحول و تغییر باشد.

بارها در محافل رسمی، غیررسمی و علمی اعلام شده قوانین متعارض، متداخل، مشابه، مزاحم، مترادف و متضاد فراوانی در نظام حقوقی ما وجود دارد.

با این مدل نمی توان قدرتی در تراز جمهوری اسلامی را خلق کرد.

ثقل مسوولیت سیاست های کلی بر شانه های نمایندگان استوی در تشریح ویژگی های سیاست های کلی ابلاغی رهبر انقلاب اظهار داشت: سیاست های کلی ابلاغی رهبر انقلاب اسلامی، اولا از بالاترین عقبه علمی و کارشناسی برخوردار است، ثانیا نگاه بلندمدت به مسائل کشور دارد.

ثالثا تضمین کننده منافع ملی است و رابعا راه مدیریت، حوزه اجرا و هدایت کشور در مسیر خلق قدرتی دیگر را هموار می کند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مخاطبان سیاست های کلی ابلاغی رهبر انقلاب، قوای سه گانه هستند، تصریح کرد: ثقل مسوولیت بر شانه های نمایندگان ملت ایران است.

مجلس به عنوان رکن اصلی تقنین باید مسیر این حرکت را با اصلاح آیین نامه داخلی با توجه جدی به اسناد بالادستی نظام و توجه به نیازهای کلیدی کشور هموار کند.

شرع مقدس مهم ترین سند برای قانونگذاری استابوترابی فرد اضافه کرد: محورهای کلیدی برای قانونگذاری معطوف به دو نکته است؛ شکلی و محتوایی.

قانون شفاف قانونی است که از نظر محتوا اتقان دارد و از نظر شکل و ادبیات نگارش، نیازمند تفسیر نیست بلکه شفاف، روشن، عام، فراگیر و قابل فهم ارائه می شود.

وی مهم ترین سند برای تقنین در نظام اسلامی را شرع مقدس و انور براساس مبانی قانونگذاری در کشور دانست و خاطرنشان کرد: این نظام جمهوری اسلامی است.

هویت، اقتدار و منزلتش ثمره اسلامیت نظام است و اسلامیت نظام در قوانین حاکم بر کشور تجلی پیدا می کند.

لذا باید نهاد قانونگذاری، دولت و دستگاه قضایی در ارائه طرح ها و لوایح از تمام ظرفیت خویش برای انطباق با آموزه های وحیانی یا عدم مخالفت با این آموزه ها استفاده کنند.

طرح ها و لوایح باید ناظر به اصول قانون اساسی سامان بگیرندخطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه منبع دوم برای تقنین، قانون اساسی است، ابراز داشت: طرح ها، لوایح و قوانین کشور باید ناظر به اصول قانون اساسی و در چارچوب این قانون تمدن ساز سامان بگیرند.

منبع دیگر، سیاست های کلی نظام است که توسط کارشناسان و چهره های دارای تجربه، دانش، آشنا با مسائل کشور و عقبه کارشناسی علمی کشور بررسی و تحلیل و تدوین می شود و رهبر انقلاب آن را ابلاغ می کنند.

ابوترابی فرد با بیان اینکه برخورد با سیاست های کلی گاهی انفعالی و گاهی فعال است، عنوان کرد: برخورد انفعالی آن است که قانون را در مجلس تصویب می کنیم و نگاهی به اسناد بالادستی و سیاست های کلی نداریم.

اما شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در بررسی هایشان، آن قانون را رصد می کنند تا در تعارض و تقابل سیاست های کلی و اسناد بالادستی نباشد.

سیاست های کلی ابلاغی فرآیندگرا، فراقوه ای و کارکردگرا هستندوی ادامه داد: این رفتار گره از مشکلات باز نمی کند، آنچه گره گشاست، آن که قانون با نگاهی دقیق به سیاست های ابلاغی، بررسی و تصویب شود.

اگر در این جهت حرکت کنیم، با یک انقلاب عظیم در همه عرصه های مدیریتی کشور روبه رو می شویم.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حوزه دوم که سیاست های کلی به آن پرداخته، رفع ابهامات و چالش های قانونگذاری است، گفت: سیاست های کلی ابلاغی فرآیندگرا، فراقوه ای و کارکردگرا هستند لذا می تواند به مثابه نقشه راه قوای سه گانه برای حل چالش ها در عرصه تقنین، تدوین آیین نامه ها و بخشنامه ها و موضوع اصل 138 قانون تبدیل شود.

مجلس می تواند از این فرصت گران سنگ استفاده کرده و با اصلاح آیین نامه و تدوین قانون این چالش ها را به حداقل برساند.

قانون نباید نیازمند اصلاحیه و استفساریه باشدابوترابی فرد با تاکید بر تقویت جایگاه مرکز پژوهش های مجلس در امر تقنین اظهار داشت: با استفاده از مرکز پژوهش های مجلس و دیگر مراکز باید نیازهای واقعی و موضوعاتی که باید در آن حوزه قانونگذاری صورت گیرد، رصد و شناسایی شوند.

آنها باید با نگاه علمی و کارشناسی، قابل اجرا و سنجش بودن قانون را بررسی کند.

پایش مستمر آثار اجرا، میزان کارآمدی و ثمربخشی قانون ضروری است.

وی افزود: اگر این اتفاق رخ دهد، با یک تحول روبه رو می شوید.

قانون باید از ثبات، نگاه بلندمدت و نگاهی ملی برخوردار باشد که نیازی به اصلاحیه و استفساریه نباشد.

قانون باید مبتنی بر نظرات کارشناسی و ارزیابی تاثیر اجرا باشداین نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قانون باید مبتنی بر نظرات کارشناسی و ارزیابی تاثیر اجرا باشد، تصریح کرد: باید مرکز پژوهش های مجلس برای آفرینش این قوانین، از جایگاه و منزلت مشاوره ای پیدا کند که این مسئله، نیازمند اصلاح آیین نامه داخلی مجلس است.

ابوترابی فرد با بیان اینکه از مباحث بسیار مهم کلیدی در حوزه تقنین جلب مشارکت حداکثری مردم، ذینفعان، نهادهای قانونی و مردم نهاد در فرآیند قانونگذاری است، خاطرنشان کرد: اگر مردم می خواهند با قانون افزایش حامل های انرژی روبه رو شوند، باید در جریان مراحل تصویب قانون قرار گیرند.

باید مشارکت مردم را داشت و نظر آنها را دریافت گرفت.

نمی شود مردم در دفاع مقدس مشارکت داشته باشند اما در تصویب قانون نباشندوی اضافه کرد: باید استدلال های مردم را شنید و با استفاده از فضای مجازی، نظرات ذینفعان و مشارکت آنها را برای قانونگذاری مورد توجه قرار داد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه بعضی از کشورهایی که امروز در حوزه قانونگذاری وزنی دارند، از یکصد سال قبل برای دریافت نظر ذینفعان برنامه ریزی کردند، ابراز داشت: آنها می گویند قانون باید از پایین به بالا جریان یابد نه به شکل دستوری از بالا به پایین.

این در یک تعامل منطقی شکل می گیرد.

مردم اهل بصیرت هستند، منافع آنها تبیین شود از منافع ملی دفاع می کنند.

نمی شود ملت در دفاع مقدس مشارکت داشته باشد اما در تصویب قانون این مشارکت وجود نداشته باشد.


کلید واژه ها: خانواده شهدا و جانبازان - دستاورد - نماز جمعه - هواپیما اوکراینی - یوم الله - استقامت - خطیب نماز جمعه - پیروزی - ابوترابی فرد - خانواده شهدا - فراموش نشدنی - سقوط هواپیما - رهبر انقلاب - ایران - هفته تهران - جهان اسلام - ملت ایران - الله - هفته - نماز - جمعه - ابوترابی - جانبازان - گران - هواپیما - عقلانیت - خانواده - آمریکا - قهرمان - موفقیت

آخرین اخبار سرویس:
دیدار علی لاریجانی با سیدحسن نصرالله در بیروت

استخدام خانم دارای مدرک گردشگری در همدان

استخدام نیروی کار جهت حلبی سازی در همدان

مردم آذربایجان شرقی با مقام معظم رهبری دیدار می کنند

4 شبکه خبری انتخابات دوم اسفند را زنده پوشش می دهند

وضعیت نهایی نامزد های انتخاباتی لرستان اعلام شد

استخدام سرپرست تبلیغات در یک مجموعه معتبر در تهران

آغاز رسیدگی به ششمین پرونده بانک سرمایه

نارضایتی عمومی 7 تا 8 دهک جامعه

روحانی درگذشت برادر تخت روانچی را تسلیت گفت

توضیحات معاونت حقوقی ریاست جمهوری درباره انتخابات ریاست جمعیت هلال احمر

پیش بینی مشارکت بالای 50درصد/از دستگاه احراز هویت استفاده می کنیم

دستورالعمل نحوه مشارکت نهادهای مردمی با قوه قضاییه ابلاغ شد

آمار کشته شدگان آبان در اختیار وزیرکشور است

دستگیری اقدام کنندگان به تیراندازی

درخواست بازیگر سریال «وارش» از نمایندگان مجلس شورای اسلامی

هفتادوپنجمین جلسه نشست کمیته ماده 12 برگزار شد

تغییر در لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در اهواز کذب است

تاکید شورای شهر یزد برای ورود شهرداری به مباحث آموزش شهروندی

اظهارات ظریف درباره روابطش با سردار سلیمانی

وضعیت نهایی نامزد های انتخاباتی لرستان اعلام شد

جلسه شورای فرهنگی و تقدیر از عوامل علمی مسابقات قرآنی المصطفی برگزار شد

علت خشمگین بودن برخی از نوجوانان چیست؟

تصویری از 4 فرزند سردار سلیمانی بر سر مزار پدر+عکس

نسبت به عدم تحقق منویات رهبری احساس تقصیر می کنم/ کارنامه دولت در اجرای شعار سال کجاست؟

به قوه قضاییه قوی می اندیشیم نه بزرگ

پیام تسلیت روحانی به تخت روانچی

ترقی: انتخابات فرصتی ارزشمند برای تغییر در سرنوشت کشور است

70 هزار مدرسه کشور شعب اخذ رأی هستند

استخدام مدرس زبان جهت کانون زبان هزاره در شیراز

تبریک مجید صالحی به همسرش + عکس

تصویری از 4 فرزند سردار سلیمانی بر سر مزار پدر+عکس

توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با جبهه پایداری برای ارائه لیست مشترک

از نوای کمانچه تا آهنگ »جنتلمن«

بار سنگین اتهامات بر دوش »بار«

ایران در بازسازی هم کنار دمشق خواهد بود

همه معادلات غلط ترامپ

مذاکرات سردار سلیمانی، پوتین را برای ورود به سوریه مجاب کرد

مشارکت پایین باشد، تهدید های دشمن بیشتر می شود

دعوت به مشارکت

رأی آورترین نامزدهای ادوار مجلس

جابه جایی مسالمت آمیز قدرت از نشانه های ثبات سیاسی است

سربازان ساواکی که به ارتش داده بودند، ماموریت تیراندازی به مردم را داشتند

هزینه کنسرت برای کارگر ایرانی 12 برابر استاندارد جهانی

انتخابات از انگاره های قدرت ملی ایران است

برای ایران در انتخابات شرکت می کنیم

برای اصلاح طلبی یک کرسی مجلس هم اصالت دارد

استخدام فارغ التحصیلان رشته های مدیریت یا MBA.DBA در تهران

فرمانده پیشمرگه: کاش سردار سلیمانی فرمانده ما بود

تاکید شورای شهر یزد برای ورود شهرداری به مباحث آموزش شهروندی

همایش استانی بیانیه گام دوم انقلاب در اهواز‎

فضائل حضرت فاطمه زهرا(س) از منظر قرآن و حدیث بازشناسی می شود

بانوان در خانواده و تولید و کارآفرینی نقش موثری دارند

آرای بالا پشتوانه مجلس و حکومت خواهد بود/مجلس انقلابی زمینه ساز دولت انقلابی است

پیش بینی مشارکت بالای 50درصد/از دستگاه احراز هویت استفاده می کنیم

همراهی ایران در بازسازی سوریه/ پاسخگویی مرعشی و کرباسچی درباره لیست کارگزاران/ بازگشت شهروند ایرانی بازداشت شده در آلمان/ برگزاری ششمین جلسه دادگاه متهمان پرونده بانک سرمایه

لیست شورای ائتلاف فصل الخطاب است

دیدار لاریجانی با دبیرکل حزب الله لبنان

پیروزی در انتخابات با وجود بداخلاقی انتخاباتی، چیزی جز شکست نیست

نسبت به تحقق منویات مقام معظم رهبری احساس تقصیر می کنم/ کارنامه دولت در تحقق شعار سال کجاست؟

حمایت آیت الله مصباح از لیست پایداری

ایران هیبت ساختگی آمریکا را فرو ریخت

خاطراتی که شاید دوست داشته باشید پیش از انتخابات مجلس یازدهم بخوانید

مناظره امیرحسین ثابتی و حسین مهدیان پیرامون انتخابات مجلس

توییت کدخدایی درباره شیوه کلاهبرداری مدعیان ارتباط با اعضای شورای نگهبان در ماجرای تایید صلاحیت ها

سجاد طلوعی نشست کاندیداهای نیروهای انقلابی در اسلامشهر

با مجلس و برخی مسؤولان فعلی نمی توان آمریکا را از منطقه خارج کرد

پیام تسلیت پدر و مادر؛ اس ام اس و پیام تسلیت مرگ پدر و مادر دوستان ونزدیکان

کنایه های مجازی به استعفای دبیرستاد امر به معروف

موسوی: مردم ایران به تناقض گویی های آمریکایی ها عادت کرده اند

«بیروت»، دومین مقصد سفر منطقه ای لاریجانی

مردم نمایندگانی با قدرت دفاع از ارزش های انقلاب راهی مجلس کنند

سه هزارنفر از مردم آذربایجان شرقی بامقام معظم رهبری دیدار می کنند

نامزدهای صادق میثاق نامه دیده بان شفافیت را امضا کنند

استخدام مسئول دفتر با تجربه خانم در شهر صنعتی لاکان رشت

کاندیدایی که پوستر رقبایش را به دیوار می زد/ می گفت «به خاطر رأی هر کاری نکنید»

مشکلات اقتصادی کشور قابل حل است و نیاز به ورود افراد کاردان به مجلس دارد

صالحی: ایران را نمی توان از یاد برد

عصبانیت شدید آقای پدر + عکس

توصیه انتخاباتی بهزاد نبوی به مردم

ژینا کلانتری کیست؟ / جدیدترین عکس | ماجرای آهنگ ژینا گل من شادمهر عقیلی

مراسم اعتکاف با حضور 15 هزار نفر در 21 مسجد قم برگزار می شود

توافق شورای ائتلاف نیرو های انقلاب و جبهه پایداری بر روی انتشار یک لیست مشترک

احیای 94 واحد غیرفعال در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

وای از آن روز که دروغ به خانه ملت برسد

چرا برخی از افراد خوابشان را به یاد می آورند و برخی دیگر نه؟

کدخدایی: کلاهبرداران مدعی ارتباط با شورای نگهبان تحت پیگرد قانونی هستند

کنایه های توییتری به استعفای دبیرستاد امر به معروف

استخدام مسئول امور مشتریان خانم در هلدینگ سازیران در تهران

مراسم اربعین شهید سردار سلیمانی در مسجد امام خمینی(ره) برگزار شد

توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری بر انتشار یک لیست مشترک

توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با جبهه پایداری برای ارائه لیست مشترک

مشارکت شهروندان در برنامه ریزی های شهری، راه رسیدن به شهری انسان محور

کولاک برف هم حریف شور انتخاباتی اردبیلی ها نمی شود

انصراف 59 کاندیدای مجلس در لرستان

خاطرات روزنامه نگار برجسته عرب از دو ملاقات با امام خمینی(ره)

کولاک برف هم حریف شور انتخاباتی اردبیلی ها نمی شود

ترامپ با ترور سردار سلیمانی فرمان جرالد فورد را نادیده گرفت | غرق کردن یک کشتی در خلیج فارس اخلاقی تر بود

مردم با تمام سختی ها پای انقلاب اسلامی ایستاده اند

تبلیغات عجیب و غریب نامزد های انتخاباتی، سوژه کاربران فضای مجازی

هم پیمانان آمریکا خود را در معرض فروپاشی می بینند

هم پیمانان آمریکا خود را در معرض فروپاشی می بینند