مطالب مرتبط:
تنها راه مقابله با دشمنان «قوی شدن» است/ روز پاسخ موشکی سپاه به آمریکا از ایام الله است/ اروپا کوچکتر از آن است که ملت ایران را به زانو دربیاورد
ملت ایران بزرگترین ملت استکبار ستیز
پولادگر: شهیدان، شناسنامه نظام اسلامی و ملت ایران هستند
پخش زنده نماز جمعه: رهبر انقلاب: ترور سردار سلیمانی بزدلانه بود/ملت طرفدار مقاومت است/چند صد نفری که به عکس سردار سلیمانی توهین کردند مردم ایران هستند یا آن جمعیت میلیونی که در تشییع سردار سلیمانی آمدند؟/دو هفته ای که بر ما گذشت دو هفته استثنایی بود، ماجرا های تلخ و شیرین
سردار شهید سلیمانی غرور ملت ایران بود/ ایران ابهت ابرقدرتی آمریکا را درهم کوبید
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 27 دی 1398 ساعت 18:502020-01-17سياسي

ملت ایران باید قوی باشد


ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر قدر دانستن و شکرگزاری از «ایام الله» تاکید کردند: همت ملت عزیر ایران باید این باشد که قوی باشند که به یاری خدا دارای قدرت هستیم و قوی تر هم خواهیم شد.

- تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر قدر دانستن و شکرگزاری از ایام الله تاکید کردند: همت ملت عزیر ایران باید این باشد که قوی باشند که به یاری خدا دارای قدرت هستیم و قوی تر هم خواهیم شد.

آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز جمعه تهران حوادث دو هفته را بسیار مهم ارزیابی و دو واقعه تشییع میلیونی پیکر سردار سپهبد شهید و یارانش، قوی تر شدن ایران در همه زمینه ها است.

جلب نصرت و توفیقات الهی و ایجاد گشایش در مسائل شخصی و اجتماعی را در گرو تقوای الهی است.

یوم الله یعنی روز مشاهده دست قدرت خداوند در حوادث.

صبّار یعنی مردمی که یکپارچه اهل صبر و استقامت هستند و با اندک چیزی از میدان خارج نمی شوند.

شکور یعنی کسانی که با شناسایی نعمت ها و دیدن ابعاد آشکار و پنهان آن، قدرشناس هستند و در قبال نعمت خدادادی احساس مسئولیت می کنند.

خداوند ایام الله را نصیب مردم خواهد کرد و با اعمال شاکرانه، پیروزی های بیشتری در انتظار خواهد بود.

حوادث دو هفته گذشته استثنایی و پر از ماجراهای تلخ و شیرین و درس آموز برای ملت ایران بود.

دهها میلیون ایرانی و صدها هزار عراقی در تشییع پیکر سردار سلیمانی" و همرزمانش بزرگ ترین بدرقه جهان را شکل دادند که مصداق ایام الله است.

روز درهم کوبیدن پایگاه آمریکایی با موشکهای سپاه پاسداران یکی دیگر از ایام الله است.

اینکه ملتی با چنین توان روحی به یک قدرت متکبر و زورگوی عالم سیلی بزند، نشان دهنده دست قدرت الهی است.

ایام الله روزهایی تاریخ ساز و نقاط عطف تاریخی با آثاری ماندگار و جاودانه در زندگی، روحیه و منش ملت ها است.

جامعه ایرانی جامعه ای صبّار و شکور است که در طول سال های متمادی با استقامتی مثال زدنی همواره شکرگزار الطاف الهی بوده است.

تشییع عظیم و حرکت الهیِ ملت، نشان دهنده باطن و معنویات تحسین برانگیز مردم و نشانه این واقعیت است که اراده الهی بر پیروزی ملت ایران تعلق گرفته است.

ترور دزدانه و بزدلانه سردار سلیمانی" موجب رسوایی و روسیاهی دولت بی آبرویِ آمریکا شد.

حضور دهها میلیونی مردم در تشییع و تکریم شهید سلیمانی بیعت با خط امام بزرگوار و زنده بودن امام عظیم الشأن در میان ملت است.

امپراتوری خبری صهیونیسم و مسئولان تروریست رژیم آمریکا تلاش کردند که سردار عزیز و بزرگ ما را به تروریسم متهم کنند اما خداوند متعال چنان صحنه را تغییر داد.

مردم نه فقط در ایران بلکه در کشورهای مختلف پرچم آمریکا و صهیونیست ها را آتش زدند.

علاوه بر تشییع آن مجاهدان، اصل شهادت آنان نیز از آیات قدرت الهی است.

در ترور شهید سلیمانی، آمریکایی ها در میدان جنگ با او روبه رو نشدند، بلکه دزدانه و بزدلانه این جنایت را مرتکب شدند.

آمریکایی ها در عراق و افغانستان جنایات و کشتار زیادی کرده اند.

رییس جمهوری آمریکا به زبان خودش اعتراف کرد ما تروریست هستیم ، رسوایی ای بالاتری از این وجود ندارد.

پاسخ قدرتمندانه سپاه ضربه حیثیتی به هیبت ابرقدرتی امریکا بود.

پاسخ قدرتمندانه سپاه پاسداران به آمریکایی ها یک ضربه مؤثر نظامی و ضربه حیثیتی به هیبت ابرقدرتی آمریکا بود و موجب بی آبرویی آمریکایی ها شد که با هیچ چیزی جبران نمی شود.

افزایش تحریم ها که این روزها آمریکایی ها از آن حرف می زنند، آبروی از دست رفته آنها را بر نمی گرداند.

هر جا و در هر کاری اخلاص باشد، خداوند به آن کار برکت و رشد و نموّ می دهد، برکاتش را به همه می رساند و ماندگار می کند.

حضور عاشقانه و اشک و اندوه مردم در تشییع حاج عزیز را باید یک مکتب، یک راه و یک مدرسه درس آموز دید.

سپاه قدس را نباید یک سازمان و مجموعه اداری دید.

سپاه قدس یک نهاد انسانی و دارای انگیزه های بزرگ و نجات بخش است.

سپاه قدس در جایگاه رزمندگان بدون مرز است سپاه قدس هرجا نیاز باشد برای کمک به ملت های منطقه و حفظ کرامت مستضعفان حضور می یابد سپاه قدس با همه وجود و توان، خود را بلاگردان مقدسات و حریم های مقدس می کند.

دور کردن سایه جنگ و ترور و تخریب از سر ایران مهمترین کار سپاه قدس است بخش مهمی از امنیت ایران محصول تلاش جوانان مؤمنی است که تحت فرماندهی حاج قاسم عزیز سال ها به جهاد و فداکاری مشغول بودند.

این جوانان جان برکف و شجاع البته به کمک فلسطین و دیگر مناطق نیز می روند، در واقع برای میهن عزیز ایرانیان امنیت ایجاد می کنند.

هدف نهایی آمریکا از ایجاد و حمایت از داعش حمله و ایجاد ناامنی در مرزها و شهرهای ایران و ایجاد تشویش و نگرانی در خانواده های ایرانی است که جوانان جان بر کف ما در کمک به عراق و سوریه، این توطئه را خنثی کردند.

کسانی که یک روز شعار نه غزه نه لبنان سردادند هرگز جانشان را فدای ایران نکرده اند و حتی از راحتی و منافع خود در راه حفظ امنیت کشور نگذشتند.

سردار سلیمانی" و یارانش بودند که جانشان را کف دست گرفتند و به میدان دفاع از ایران شتافتند.

ملت ایران طرفدار انقلاب، حاکمیت اسلامی، ایستادگی در مقابل ظلم است.

دهها میلیون ایرانی، باطن و معنویات خود را در این حادثه عظیم نشان دادند و ثابت کردند ملت از هر حزب، جناح و مجموعه و از هر قوم و منطقه جغرافیایی، با وحدتی مثال زدنی، طرفدار انقلاب، حاکمیت اسلامی، ایستادگی در مقابل ظلم و نه گفتن به همه مطامع دولت های استکباری هستند.

توانایی ایران در مقاومت بلندمدت در برابر خباثت های آمریکا را در فضای منطقه و روحیه ملت ها مؤثر است.

سرنوشت روشن منطقه نجات از سلطه استکباری آمریکا و رهایی فلسطین از حاکمیت بیگانگان صهیونیست است که با همت ملتها باید زمان رسیدن به این هدف نزدیک تر شود.

عوامل تفرقه از جهان اسلام باید کنار زده شوند.

وحدت علمای دین برای کشف راه حلهای اسلامی در سبک زندگی نوین اسلامی ، همکاری دانشگاههای اسلامی برای ارتقاء علم و فناوری و ساخت زیربناهای تمدن جدید ، هماهنگی رسانه های اسلامی برای اصلاح ریشه ای فرهنگ عمومی ، ارتباط نیروهای مسلح اسلامی برای دور کردن جنگ و تجاوز از منطقه ، ارتباط بازارهای اسلامی برای خارج کردن اقتصاد این کشورها از سلطه کمپانی های غارتگر ، رفت وآمد وسفرهای مردم برای افزایش همزبانی، همدلی، وحدت و دوستی به عنوان راهکارهای افزایش وحدت و دور شدن از تفرقه ضروری است.

دشمنان ایران و اسلام می خواهند اقتصاد خود را با منابع کشورهای ما، عزتشان را با ذلت ملت های ما و صدرنشینی خود را با تفرقه ما تأمین، و ما و شما را به دست خودمان نابود کنند.

آمریکا، فلسطین را بی دفاع در برابر صهیونیست های جنایتکار ، سوریه و لبنان را در تصرف دولت های وابسته و مزدور خود ، عراق و ثروت نفتی آن را کاملاً متعلق به خود می خواهد.

تنها راه نجات ملتها، تدبیر و استقامت و نترسیدن از دشمن است.

ترور آشکار شهید ابومهدی" فرمانده شجاع حشدالشعبی و سردار بزرگ سپاه شهید سلیمانی را نمونه کم نظیر دیگری از فتنه انگیزی آمریکایی ها در عراق بود.

آمریکایی ها برای تأمین هدف پلید خود در عراق به .

دنبال ایجاد فتنه، جنگ داخلی و سرانجام تجزیه عراق و حذف نیروهای مؤمن، مبارز، مجاهد و میهن دوست هستند.

اظهارات وقیحانه آمریکایی ها در مقابل حکم پارلمان عراق به اخراج آنان را نمونه دیگری از فتنه انگیزی است آمریکایی ها که خود را حامی دموکراسی وانمود می کردند تعارف را کنار گذاشته و می گویند ما برای ماندن در عراق آمده ایم و بیرون نمی رویم.

دنیای اسلام باید صفحه جدیدی بگشاید.

جهان اسلام باید وجدان های بیدار و دل های مؤمن، اعتماد به نفس را در ملت ها بیدار کنند.

تنها راه نجات ملتها، تدبیر و استقامت و نترسیدن از دشمن است.

مراقب باشیم مبادا دشمن انتخابات را کمرنگ و بی رونق کند.

انتخابات از مهمترین عوامل اقتدار کشور است و کشور را بیمه و دشمن را مأیوس خواهد کرد.

باید همه مراقب باشیم که مبادا دشمن این خواسته را محقق و انتخابات را کمرنگ و بی رونق کند.

سردار شهید سلیمانی با حضور شجاعانه در صفوف مقدم و خطرناک یکی از مؤثرترین عوامل در شکست عناصر تروریستی مانند داعش و امثال آن در سوریه و عراق بود.

آمریکایی ها بدون اینکه جرأت کنند با او در نبرد روبه رو شوند، بزدلانه به او که به دعوت دولت عراق در فرودگاه عراق بود حمله کردند و خون مطهر او و همراهانش را بر زمین ریختند.

ضربه متقابل و علی العجاله سپاه پاسداران ایران و در هم کوبیدن موشکی پایگاه آمریکایی ها موجب لگدمال شدن ابهت و آبروی دولت ظالم و متکبر آمریکا شد و تنیبه اصلی آنها، اخراج آمریکایی ها از منطقه است.

دشمنان تلاش های فراوانی کردند با خرج کردن پول های فراوان، به کارگرفتن انسان های بی مسئولیت و تبلیغات شیطنت آمیز، دو ملت ایران و عراق را به هم بدبین کنند اما شهادت بزرگ ( المهندس) همه تلاش های شیطانی و وسوسه های اهریمنی آنها را باطل کرد.

قدرت اسلامیِ ملت های منطقه عامل فائق آمدن بر قدرت های فاسد مادی است.

دشمنان هر گاه به واسطه نهضت های مردمی ناچار به خروج از کشوری شدند، تا حد توان دست از توطئه و نفوذ اطلاعاتی و سلطه سیاسی و اقتصادی برنداشتند و غده بدخیم رژیم صهیونیستی را به عنوان تهدیدی دائم برای کشورهای غرب آسیا در قلب این منطقه جاسازی کردند.

پیروزی انقلاب اسلامی موجب وارد آمدن ضربه های سیاسی و نظامی سخت بر رژیم غاصب صهیونیستی و به دنبال آن زنجیره شکست های استکبار و در رأس آن آمریکا از عراق و سوریه تا غزه و لبنان و از یمن تا افغانستان شد.

رسانه های دشمن، ایران را به جنگ های نیابتی متهم می کنند، در حالی که این دروغی بزرگ است؛ ملت های منطقه بیدار شده اند.

ملت ایران بار دیگر در ابعادی بی نظیر نشان داد شجاعانه از خط مجاهدت دفاع می کند.

ملت ایران اهل تسلیم نیست و به نمادهای مقاومت عشق می ورزد و کسانی که سعی می کنند تصویر دیگری از این ملت در داخل و خارج تبلیغ و ترسیم کنند، با صدق و صفا با ملت رفتار نمی کنند.

آمریکایی ها می خواهند خنجر زهرآلود خود را به سینه ملت ایران فرو کنند.

دلقک های آمریکایی این روزها در کمال رذالت ادعا می کنند در کنار مردم ایران هستند.

آیا آن تعدادی که به عکس سردار مهربان و پرافتخار ملت اهانت کردند مردم ایرانند، اما این جمعیت بی شمار و عظیم که در خیابان ها به تعظیم و ارادت حاج قاسم پرداختند مردم ایران نیستند؟ آمریکایی ها هرگز کنار ملت ایران نبوده اند و به صراحت دروغ می گویند اما اگر باشند هم، برای فرو کردن خنجر زهرآلود خود به سینه ملت است؛ البته تا به حال نتوانسته اند و بعد از این هم هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

ایشان حضور عظیم ملت در مراسم تشییع نشان دهنده زیربنای فکری و جلوه احساسات صادقانه ملت است این فریاد انتقام که در سراسر ایران به گوش می رسد، در واقع سوخت حقیقی موشک هایی بود که پایگاه آمریکا را زیر و رو کرد.

هیچ مسئله ای نباید ایام الله به یادماندنی تشییع حاج قاسم و درهم کوبیده شدن پایگاه آمریکا را تحت الشعاع قرار دهد.

حادثه سقوط هواپیما تاسف برانگیز، بسیار تلخ بود و دل ما را به معنای حقیقی کلمه سوزاند و به درد آورد.

عده ای به تبع رسانه های آمریکایی و انگلیسی سعی می کنند این حادثه غم بار را زمینه ساز فراموشی آن تشییع پرشکوه و آن پاسخ کوبنده سپاه قرار دهند.

عده ای جوان و احساساتی هستند، اما کسان دیگری هم هستند که حاضر نیستند منافع ملی را درک کنند و پای آن بایستند.

به همان اندازه ای که ما و ملت از این حادثه غم و غصه خوردیم، دشمنان شاد شدند.

دشمنان مستمسکی به دست آوردند تا سپاه، نیروهای مسلح و نظام را زیر سؤال ببرند، اما این مکر آنها در مقابل دست قدرت خدا تأثیری ندارد.

یوم الله تشییع و یوم اللهِ درهم کوبیده شدن پایگاه آمریکایی ها از یاد نمی رود و به فضل الهی روز به روز زنده تر می شود.

از صاحبان عزا و پدران و مادرانی که با قلب های پردرد در مقابل وسوسه و توطئه دشمنان ایستادند و بر خلاف میل آنها حرف زدند، تشکر و در مقابل آنها تعظیم و تکریم می کنیم.

با توجه به ابهاماتی که در این حادثه وجود دارد و با تشکر از سخنان فرماندهان سپاه در این زمینه، بر پیگیری جدی برای پیشگیری کامل از بروز این گونه حوادث تأکید می شود.

پیشگیری مهمتر از پیگیری است تا حوادث مشابه رخ ندهد.

مذاکره اروپایی ها آمیخته به دغل و فریبکاری است.

یکی از تلاش ها برای تحت الشعاع قرار دادن ایام الله هفته های اخیر را اقدام سه دولت خبیث اروپایی در تهدید ایران برای بردن مسئله هسته ای به شورای امنیت است.

مسئولان کشور جواب محکمی به آنها دادند و ملت هم به یاد دارد که این سه کشور چگونه در هشت سال جنگ تحمیلی در خدمت صدام و جنایت های او بودند.

از اول هم بنده گفتم که اعتمادی به حرف های اروپایی ها بعد از برجام نداریم و آنها کاری نمی کنند و در خدمت آمریکا هستند.

الان هم معلوم شد که این ها به معنای حقیقی کلمه حقیر و پادوی آمریکا هستند.

آنها (سه کشور اروپایی) در خیال به زانو درآوردن ملت ایران به سر می برند که البته ارباب و بزرگترِ آنها یعنی آمریکا هم قادر به این کار نشد چه برسد به اینها! مذاکره اروپایی ها آمیخته به دغل و فریبکاری است.

آن جنتلمن هایی که پشت میز مذاکره هستند، در حقیقت تروریست های فرودگاه بغداد هستند که لباس عوض کرده اند.

همت ملی برای قوی تر شدن ایران را تنها راه ادامه مسیر عزت ایرانیان است.

ما از مذاکره البته بجز با آمریکایی ها ابایی نداریم، اما از موضع قدرت و قوت.

ملت عزیز و این کشور عزیز به فضل الهی قوی تر نیز می شوند.

نه تنها در بعد نظامی بلکه در ابعاد اقتصادی.

جهش علمی و فناوری که پشتوانه تحقق این هدف، حضور و صبر و استقامت ملت در صحنه و تلاش و کوشش بی وقفه مسئولان و مردم است.

به فضل الهی این ملت و کشور در آینده ای نه چندان دور به نقطه ای می رسد که دشمنان حتی جرأت تهدید او را هم پیدا نکنند.


کلید واژه ها: رهبر معظم انقلاب اسلامی - رهبر معظم انقلاب - انقلاب اسلامی - خطبه های نماز جمعه تهران - ایران - خطبه های نماز جمعه - الله - آیت الله خامنه ای - نماز جمعه تهران - صبر و استقامت - انقلاب - اسلامی - قدرت - تهران - حوادث - ایرنا - تقوای الهی - سپهبد شهید - نماز جمعه - رهبر - یاری - الهی - آیت الله - یوم الله - خامنه ای - اجتماعی - ارزیابی - استقامت - توفیقات - خداوند

آخرین اخبار سرویس:
آیت الله جنتی و یزدی در لیست جدید تحریم های آمریکا

فیلم|دعوت آیت الله فرحانی از مردم برای حضور در انتخابات

ارتباط با ولی زمان تنها راه رسیدن به سعادت است

تمجید سفیر ایران در لندن از یک پزشک ایرانی

توضیحات معاون استاندار در خصوص شایعه برکناری فرماندار بویراحمد

رییس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد شایعه عزل فرماندار بویراحمد را رد کرد

رییس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد شایعه عزل فرماندار بویراحمد را رد کرد

بانوان فعال کردستان: شرکت در انتخابات مسیر تحقق مطالبات زنان است

جانشین شهید «ابومهدی المهندس» تعیین شد

مرز مهران تا اطلاع ثانوی بسته شد

مدیری: در «دورهمی» انتقادهایم را از مسئولین می کنم

احتمال حذف چهار صفر تا پایان دولت روحانی

حاجی زاده: هر رأی یک موشک به قلب دشمن است

انتظار اقشار مختلف گلستان از مردم در خصوص انتخابات مجلس

هیچ مورد مشکوکی از ابتلاء به کرونا ویروس در ایلام وجود ندارد

مجوز افزایش حقوق کارمندان از محل صرفه جویی

فرشاد: مشارکت در انتخابات اثر سیاسی جدی دارد

فال حافظ امروز / 2 اسفند ماه با تفسیر دقیق

دلایل ادامه پرواز هواپیمایی ماهان به چین اعلام شد

گزارش اختتامیه جشنواره موسیقی فجر 98 + معرفی برگزیدگان جشنواره

عضو شورای نگهبان: تحریم اعضای این شورا مدال افتخاری برای ما است

تتلو گلشیفته فراهانی را با خاک یکسان کرد + تصاویر دیده نشده

دعوت از مردم برای ایران/ رهبر انقلاب: انتخابات یک جهاد عمومی است |

طرح جامع شبکه ریلی مصوب شد

برگزاری نشست «گذری بر سلوک نغمه و ترانه» در فرهنگسرای سرو

نشست تجلیل از مشتریان پتروشیمی غدیر/ نام نیک: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد به تعویق افتاد

به چه کسانی باید رأی داد؟

روزنامه استخدامی استان اصفهان | صبح شنبه 3 اسفند 98

دعوت امام جمعه و استاندار اردبیل از مردم برای حضور در انتخابات

ماجرای شهادت سرداری که ستون لشکر حاج قاسم سلیمانی بود + فیلم

عضو شورای نگهبان: تحریم اعضای این شورا مدال افتخاری برای ما است

مردم یزد برگ زرین دیگری را به افتخارات دارالعباده خواهند افزود

توزیع ماسک رایگان در ایستگاه های اتوبوس و مترو

رقابت 1361 نفر برای تصدی 35 کرسی نمایندگی در استان تهران

جهانگیری: دولت تمام توان خود برای مهار کرونا را بسیج کرده است

بیش از هزار نفر عوامل برگزار کننده انتخابات در خوشاب

دادستانی تهران: نیلوفر بیانی حاضر به بیان هیچ توضیحی نشد

عضو حقوقدان شورای نگهبان: خوشحالیم که دشمنان از دست شورای نگهبان ناراحتند

خیابان های تبریز در شور و شوق خرید عید و انتخابات

خراسان شمالی مهیای برگزاری انتخاباتی پرشور

دعوت امام جمعه و استاندار اردبیل از مردم برای جضور در انتخابات

تشکیل ستاد مقابله با ویروس کرونا با دستور رییس جمهور

خوشحالی وهابی ها از مشاهده کرونا در قم! +تصویر

دعوت امام جمعه و استاندار اردبیل از مردم برای حضور در انتخابات

نشست تجلیل از مشتریان پتروشیمی غدیر/ نام نیک: قادر به تولید PVC بیش از ظرفیت اسمی هستیم

خراسان شمالی مهیای برگزاری انتخاباتی پرشور

مدارس شنبه 3 اسفند تعطیل شد + جزییات

شرکت در انتخابات از مصادیق بارز مقابله با دشمن است

دعوت نخبگان گلستان از مردم برای شورآفرینی در انتخابات دوم اسفند

دعوت آحاد مردم برای شرکت در انتخابات مردم عزت می آفرینند

97 تذکر به ستادهای متخلف انتخاباتی درخوزستان

شناسایی بیمار مبتلا به کرونا در اندیمشک صحت ندارد

استفاده از همه سلایق در بین مجریان مردم به حواشی توجه نکنند

ارسال تجهیزات لازم از سوی سازمان جهانی بهداشت به ایران

خراسان شمالی مهیای برگزاری انتخاباتی پرشور

خیابان های تبریز در شور و شوق خرید عید و انتخابات

تشکیل چند پرونده تخلف انتخاباتی در کرمانشاه

توییت کدخدایی در واکنش به اظهارات برایان هوک

تمامی راه های روستایی شهرستان خلخال باز است/ روستاها آماده برگزاری انتخابات

فیلم|آیت الله کعبی:مردم با حضور در انتخابات جواب دندان شکنی به ترامپ خواهند داد

دعوت آحاد مردم برای شرکت در انتخابات/مردم عزت می آفرینند

دعوت امام جمعه و استاندار اردبیل از مردم برای جضور در انتخابات

جهانگیری: می توانیم کرونا را کنترل کنیم تا تلفات زیادی نداشته باشیم/ کارخانه ها باید سه شیفته ماسک تولید کنند

هوک: چیز زیادی از برجام برای حفظ کردن باقی نمانده است

انتخابات مهمترین رکن مردم سالاری دینی

ویدئویی طنز درباره وعده های انتخاباتی

به هم ریختن ایران خواسته تحریم کنندگان انتخابات است/ این جمعه هم شاهد صف های رای خواهیم بود + فیلم

آمریکا 5 عضو شورای نگهبان را تحریم کرد

هشدار دادستان فردیس به داروخانه ها

دعوت نخبگان گلستان از مردم برای شورآفرینی در انتخابات دوم اسفند

شرکت در انتخابات از مصادیق بارز مقابله با دشمن است

حذف چهار صفر از پول ملی تا پایان دولت روحانی

فال ابجد امروز / 2 اسفند ماه

طالع بینی شخصی امروز / 2 اسفند ماه

انتقاد نامزدهای فهرست مجلس مردم جبهه پیشرفت رفاه و عدالت از رسانه ملی

.... انتخابات چه می شود؟

مردم به مدیریت بخش درمان اعتماد داشته باشند/ بسیج تمام امکانات برای مقابله با کرونا

هشدار دادستان فردیس به داروخانه ها

قطعا ویروس کرونا را در کشور مهار می کنیم/ وضعیت در قم نرمال است

اداره کشور براساس نظر مردم از جلوه های نظام اسلامی است

رژلب مناسب رنگ پوست های تیره تا روشن کدام است؟

توضیح هواپیمایی ماهان درباره پروازها به چین

نمایندگان شایسته ملت ایران از منظر رهبر معظم انقلاب چه ویژگی هایی دارند؟+اینفوگرافیک

توزیع ماسک رایگان در ایستگاه های اتوبوس و مترو

مشاور ترامپ به جرم دروغگویی به حبس محکوم شد

تشریح پیشینه «علوم شناختی» تا چگونگی ارتباط میان «علوم شناختی و رسانه» در کنفرانس «علوم شناختی و رسانه»

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با « کرونا »

ویدئو/ سخنگوی ستاد انتخابات کشور: نتیجه انتخابات تا یکشنبه اعلام می شود

شناسایی بیمار مبتلا به کرونا در اندیمشک صحت ندارد

دعوت از مردم برای ایران/ رهبر انقلاب: انتخابات یک جهاد عمومی است

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به نت پایانی رسید

جوابیه آستان مقدس حضرت معصومه(س) قم درباره اخبار کرونا

جهانگیری: می توانیم کرونا را کنترل کنیم تا تلفات زیادی نداشته باشیم/ کارخانه ها باید سه شیفته ماسک تولید کنند

توضیحات معاون استاندار در خصوص شایعه برکناری فرماندار بویراحمد

دعوت از مردم برای ایران/ رهبر انقلاب: انتخابات یک جهاد عمومی است

بیانیه ی مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان تهران جهت مشارکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

دعوت از مردم برای ایران/ رهبر انقلاب: انتخابات یک جهاد عمومی است |

سخن حضرت زهرا(س) درباره راه در امان ماندن از تفرقه ها

مجلس قوی آینده کشور را تضمین می کند

ملت ایران باید قوی باشد

ملت ایران باید قوی باشد