مطالب مرتبط:
تنها راه مقابله با دشمنان «قوی شدن» است/ روز پاسخ موشکی سپاه به آمریکا از ایام الله است/ اروپا کوچکتر از آن است که ملت ایران را به زانو دربیاورد
ملت ایران بزرگترین ملت استکبار ستیز
پولادگر: شهیدان، شناسنامه نظام اسلامی و ملت ایران هستند
پخش زنده نماز جمعه: رهبر انقلاب: ترور سردار سلیمانی بزدلانه بود/ملت طرفدار مقاومت است/چند صد نفری که به عکس سردار سلیمانی توهین کردند مردم ایران هستند یا آن جمعیت میلیونی که در تشییع سردار سلیمانی آمدند؟/دو هفته ای که بر ما گذشت دو هفته استثنایی بود، ماجرا های تلخ و شیرین
سردار شهید سلیمانی غرور ملت ایران بود/ ایران ابهت ابرقدرتی آمریکا را درهم کوبید
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 27 دی 1398 ساعت 18:502020-01-17سياسي

ملت ایران باید قوی باشد


ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر قدر دانستن و شکرگزاری از «ایام الله» تاکید کردند: همت ملت عزیر ایران باید این باشد که قوی باشند که به یاری خدا دارای قدرت هستیم و قوی تر هم خواهیم شد.

- تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر قدر دانستن و شکرگزاری از ایام الله تاکید کردند: همت ملت عزیر ایران باید این باشد که قوی باشند که به یاری خدا دارای قدرت هستیم و قوی تر هم خواهیم شد.

آیت الله خامنه ای در خطبه های نماز جمعه تهران حوادث دو هفته را بسیار مهم ارزیابی و دو واقعه تشییع میلیونی پیکر سردار سپهبد شهید و یارانش، قوی تر شدن ایران در همه زمینه ها است.

جلب نصرت و توفیقات الهی و ایجاد گشایش در مسائل شخصی و اجتماعی را در گرو تقوای الهی است.

یوم الله یعنی روز مشاهده دست قدرت خداوند در حوادث.

صبّار یعنی مردمی که یکپارچه اهل صبر و استقامت هستند و با اندک چیزی از میدان خارج نمی شوند.

شکور یعنی کسانی که با شناسایی نعمت ها و دیدن ابعاد آشکار و پنهان آن، قدرشناس هستند و در قبال نعمت خدادادی احساس مسئولیت می کنند.

خداوند ایام الله را نصیب مردم خواهد کرد و با اعمال شاکرانه، پیروزی های بیشتری در انتظار خواهد بود.

حوادث دو هفته گذشته استثنایی و پر از ماجراهای تلخ و شیرین و درس آموز برای ملت ایران بود.

دهها میلیون ایرانی و صدها هزار عراقی در تشییع پیکر سردار سلیمانی" و همرزمانش بزرگ ترین بدرقه جهان را شکل دادند که مصداق ایام الله است.

روز درهم کوبیدن پایگاه آمریکایی با موشکهای سپاه پاسداران یکی دیگر از ایام الله است.

اینکه ملتی با چنین توان روحی به یک قدرت متکبر و زورگوی عالم سیلی بزند، نشان دهنده دست قدرت الهی است.

ایام الله روزهایی تاریخ ساز و نقاط عطف تاریخی با آثاری ماندگار و جاودانه در زندگی، روحیه و منش ملت ها است.

جامعه ایرانی جامعه ای صبّار و شکور است که در طول سال های متمادی با استقامتی مثال زدنی همواره شکرگزار الطاف الهی بوده است.

تشییع عظیم و حرکت الهیِ ملت، نشان دهنده باطن و معنویات تحسین برانگیز مردم و نشانه این واقعیت است که اراده الهی بر پیروزی ملت ایران تعلق گرفته است.

ترور دزدانه و بزدلانه سردار سلیمانی" موجب رسوایی و روسیاهی دولت بی آبرویِ آمریکا شد.

حضور دهها میلیونی مردم در تشییع و تکریم شهید سلیمانی بیعت با خط امام بزرگوار و زنده بودن امام عظیم الشأن در میان ملت است.

امپراتوری خبری صهیونیسم و مسئولان تروریست رژیم آمریکا تلاش کردند که سردار عزیز و بزرگ ما را به تروریسم متهم کنند اما خداوند متعال چنان صحنه را تغییر داد.

مردم نه فقط در ایران بلکه در کشورهای مختلف پرچم آمریکا و صهیونیست ها را آتش زدند.

علاوه بر تشییع آن مجاهدان، اصل شهادت آنان نیز از آیات قدرت الهی است.

در ترور شهید سلیمانی، آمریکایی ها در میدان جنگ با او روبه رو نشدند، بلکه دزدانه و بزدلانه این جنایت را مرتکب شدند.

آمریکایی ها در عراق و افغانستان جنایات و کشتار زیادی کرده اند.

رییس جمهوری آمریکا به زبان خودش اعتراف کرد ما تروریست هستیم ، رسوایی ای بالاتری از این وجود ندارد.

پاسخ قدرتمندانه سپاه ضربه حیثیتی به هیبت ابرقدرتی امریکا بود.

پاسخ قدرتمندانه سپاه پاسداران به آمریکایی ها یک ضربه مؤثر نظامی و ضربه حیثیتی به هیبت ابرقدرتی آمریکا بود و موجب بی آبرویی آمریکایی ها شد که با هیچ چیزی جبران نمی شود.

افزایش تحریم ها که این روزها آمریکایی ها از آن حرف می زنند، آبروی از دست رفته آنها را بر نمی گرداند.

هر جا و در هر کاری اخلاص باشد، خداوند به آن کار برکت و رشد و نموّ می دهد، برکاتش را به همه می رساند و ماندگار می کند.

حضور عاشقانه و اشک و اندوه مردم در تشییع حاج عزیز را باید یک مکتب، یک راه و یک مدرسه درس آموز دید.

سپاه قدس را نباید یک سازمان و مجموعه اداری دید.

سپاه قدس یک نهاد انسانی و دارای انگیزه های بزرگ و نجات بخش است.

سپاه قدس در جایگاه رزمندگان بدون مرز است سپاه قدس هرجا نیاز باشد برای کمک به ملت های منطقه و حفظ کرامت مستضعفان حضور می یابد سپاه قدس با همه وجود و توان، خود را بلاگردان مقدسات و حریم های مقدس می کند.

دور کردن سایه جنگ و ترور و تخریب از سر ایران مهمترین کار سپاه قدس است بخش مهمی از امنیت ایران محصول تلاش جوانان مؤمنی است که تحت فرماندهی حاج قاسم عزیز سال ها به جهاد و فداکاری مشغول بودند.

این جوانان جان برکف و شجاع البته به کمک فلسطین و دیگر مناطق نیز می روند، در واقع برای میهن عزیز ایرانیان امنیت ایجاد می کنند.

هدف نهایی آمریکا از ایجاد و حمایت از داعش حمله و ایجاد ناامنی در مرزها و شهرهای ایران و ایجاد تشویش و نگرانی در خانواده های ایرانی است که جوانان جان بر کف ما در کمک به عراق و سوریه، این توطئه را خنثی کردند.

کسانی که یک روز شعار نه غزه نه لبنان سردادند هرگز جانشان را فدای ایران نکرده اند و حتی از راحتی و منافع خود در راه حفظ امنیت کشور نگذشتند.

سردار سلیمانی" و یارانش بودند که جانشان را کف دست گرفتند و به میدان دفاع از ایران شتافتند.

ملت ایران طرفدار انقلاب، حاکمیت اسلامی، ایستادگی در مقابل ظلم است.

دهها میلیون ایرانی، باطن و معنویات خود را در این حادثه عظیم نشان دادند و ثابت کردند ملت از هر حزب، جناح و مجموعه و از هر قوم و منطقه جغرافیایی، با وحدتی مثال زدنی، طرفدار انقلاب، حاکمیت اسلامی، ایستادگی در مقابل ظلم و نه گفتن به همه مطامع دولت های استکباری هستند.

توانایی ایران در مقاومت بلندمدت در برابر خباثت های آمریکا را در فضای منطقه و روحیه ملت ها مؤثر است.

سرنوشت روشن منطقه نجات از سلطه استکباری آمریکا و رهایی فلسطین از حاکمیت بیگانگان صهیونیست است که با همت ملتها باید زمان رسیدن به این هدف نزدیک تر شود.

عوامل تفرقه از جهان اسلام باید کنار زده شوند.

وحدت علمای دین برای کشف راه حلهای اسلامی در سبک زندگی نوین اسلامی ، همکاری دانشگاههای اسلامی برای ارتقاء علم و فناوری و ساخت زیربناهای تمدن جدید ، هماهنگی رسانه های اسلامی برای اصلاح ریشه ای فرهنگ عمومی ، ارتباط نیروهای مسلح اسلامی برای دور کردن جنگ و تجاوز از منطقه ، ارتباط بازارهای اسلامی برای خارج کردن اقتصاد این کشورها از سلطه کمپانی های غارتگر ، رفت وآمد وسفرهای مردم برای افزایش همزبانی، همدلی، وحدت و دوستی به عنوان راهکارهای افزایش وحدت و دور شدن از تفرقه ضروری است.

دشمنان ایران و اسلام می خواهند اقتصاد خود را با منابع کشورهای ما، عزتشان را با ذلت ملت های ما و صدرنشینی خود را با تفرقه ما تأمین، و ما و شما را به دست خودمان نابود کنند.

آمریکا، فلسطین را بی دفاع در برابر صهیونیست های جنایتکار ، سوریه و لبنان را در تصرف دولت های وابسته و مزدور خود ، عراق و ثروت نفتی آن را کاملاً متعلق به خود می خواهد.

تنها راه نجات ملتها، تدبیر و استقامت و نترسیدن از دشمن است.

ترور آشکار شهید ابومهدی" فرمانده شجاع حشدالشعبی و سردار بزرگ سپاه شهید سلیمانی را نمونه کم نظیر دیگری از فتنه انگیزی آمریکایی ها در عراق بود.

آمریکایی ها برای تأمین هدف پلید خود در عراق به .

دنبال ایجاد فتنه، جنگ داخلی و سرانجام تجزیه عراق و حذف نیروهای مؤمن، مبارز، مجاهد و میهن دوست هستند.

اظهارات وقیحانه آمریکایی ها در مقابل حکم پارلمان عراق به اخراج آنان را نمونه دیگری از فتنه انگیزی است آمریکایی ها که خود را حامی دموکراسی وانمود می کردند تعارف را کنار گذاشته و می گویند ما برای ماندن در عراق آمده ایم و بیرون نمی رویم.

دنیای اسلام باید صفحه جدیدی بگشاید.

جهان اسلام باید وجدان های بیدار و دل های مؤمن، اعتماد به نفس را در ملت ها بیدار کنند.

تنها راه نجات ملتها، تدبیر و استقامت و نترسیدن از دشمن است.

مراقب باشیم مبادا دشمن انتخابات را کمرنگ و بی رونق کند.

انتخابات از مهمترین عوامل اقتدار کشور است و کشور را بیمه و دشمن را مأیوس خواهد کرد.

باید همه مراقب باشیم که مبادا دشمن این خواسته را محقق و انتخابات را کمرنگ و بی رونق کند.

سردار شهید سلیمانی با حضور شجاعانه در صفوف مقدم و خطرناک یکی از مؤثرترین عوامل در شکست عناصر تروریستی مانند داعش و امثال آن در سوریه و عراق بود.

آمریکایی ها بدون اینکه جرأت کنند با او در نبرد روبه رو شوند، بزدلانه به او که به دعوت دولت عراق در فرودگاه عراق بود حمله کردند و خون مطهر او و همراهانش را بر زمین ریختند.

ضربه متقابل و علی العجاله سپاه پاسداران ایران و در هم کوبیدن موشکی پایگاه آمریکایی ها موجب لگدمال شدن ابهت و آبروی دولت ظالم و متکبر آمریکا شد و تنیبه اصلی آنها، اخراج آمریکایی ها از منطقه است.

دشمنان تلاش های فراوانی کردند با خرج کردن پول های فراوان، به کارگرفتن انسان های بی مسئولیت و تبلیغات شیطنت آمیز، دو ملت ایران و عراق را به هم بدبین کنند اما شهادت بزرگ ( المهندس) همه تلاش های شیطانی و وسوسه های اهریمنی آنها را باطل کرد.

قدرت اسلامیِ ملت های منطقه عامل فائق آمدن بر قدرت های فاسد مادی است.

دشمنان هر گاه به واسطه نهضت های مردمی ناچار به خروج از کشوری شدند، تا حد توان دست از توطئه و نفوذ اطلاعاتی و سلطه سیاسی و اقتصادی برنداشتند و غده بدخیم رژیم صهیونیستی را به عنوان تهدیدی دائم برای کشورهای غرب آسیا در قلب این منطقه جاسازی کردند.

پیروزی انقلاب اسلامی موجب وارد آمدن ضربه های سیاسی و نظامی سخت بر رژیم غاصب صهیونیستی و به دنبال آن زنجیره شکست های استکبار و در رأس آن آمریکا از عراق و سوریه تا غزه و لبنان و از یمن تا افغانستان شد.

رسانه های دشمن، ایران را به جنگ های نیابتی متهم می کنند، در حالی که این دروغی بزرگ است؛ ملت های منطقه بیدار شده اند.

ملت ایران بار دیگر در ابعادی بی نظیر نشان داد شجاعانه از خط مجاهدت دفاع می کند.

ملت ایران اهل تسلیم نیست و به نمادهای مقاومت عشق می ورزد و کسانی که سعی می کنند تصویر دیگری از این ملت در داخل و خارج تبلیغ و ترسیم کنند، با صدق و صفا با ملت رفتار نمی کنند.

آمریکایی ها می خواهند خنجر زهرآلود خود را به سینه ملت ایران فرو کنند.

دلقک های آمریکایی این روزها در کمال رذالت ادعا می کنند در کنار مردم ایران هستند.

آیا آن تعدادی که به عکس سردار مهربان و پرافتخار ملت اهانت کردند مردم ایرانند، اما این جمعیت بی شمار و عظیم که در خیابان ها به تعظیم و ارادت حاج قاسم پرداختند مردم ایران نیستند؟ آمریکایی ها هرگز کنار ملت ایران نبوده اند و به صراحت دروغ می گویند اما اگر باشند هم، برای فرو کردن خنجر زهرآلود خود به سینه ملت است؛ البته تا به حال نتوانسته اند و بعد از این هم هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

ایشان حضور عظیم ملت در مراسم تشییع نشان دهنده زیربنای فکری و جلوه احساسات صادقانه ملت است این فریاد انتقام که در سراسر ایران به گوش می رسد، در واقع سوخت حقیقی موشک هایی بود که پایگاه آمریکا را زیر و رو کرد.

هیچ مسئله ای نباید ایام الله به یادماندنی تشییع حاج قاسم و درهم کوبیده شدن پایگاه آمریکا را تحت الشعاع قرار دهد.

حادثه سقوط هواپیما تاسف برانگیز، بسیار تلخ بود و دل ما را به معنای حقیقی کلمه سوزاند و به درد آورد.

عده ای به تبع رسانه های آمریکایی و انگلیسی سعی می کنند این حادثه غم بار را زمینه ساز فراموشی آن تشییع پرشکوه و آن پاسخ کوبنده سپاه قرار دهند.

عده ای جوان و احساساتی هستند، اما کسان دیگری هم هستند که حاضر نیستند منافع ملی را درک کنند و پای آن بایستند.

به همان اندازه ای که ما و ملت از این حادثه غم و غصه خوردیم، دشمنان شاد شدند.

دشمنان مستمسکی به دست آوردند تا سپاه، نیروهای مسلح و نظام را زیر سؤال ببرند، اما این مکر آنها در مقابل دست قدرت خدا تأثیری ندارد.

یوم الله تشییع و یوم اللهِ درهم کوبیده شدن پایگاه آمریکایی ها از یاد نمی رود و به فضل الهی روز به روز زنده تر می شود.

از صاحبان عزا و پدران و مادرانی که با قلب های پردرد در مقابل وسوسه و توطئه دشمنان ایستادند و بر خلاف میل آنها حرف زدند، تشکر و در مقابل آنها تعظیم و تکریم می کنیم.

با توجه به ابهاماتی که در این حادثه وجود دارد و با تشکر از سخنان فرماندهان سپاه در این زمینه، بر پیگیری جدی برای پیشگیری کامل از بروز این گونه حوادث تأکید می شود.

پیشگیری مهمتر از پیگیری است تا حوادث مشابه رخ ندهد.

مذاکره اروپایی ها آمیخته به دغل و فریبکاری است.

یکی از تلاش ها برای تحت الشعاع قرار دادن ایام الله هفته های اخیر را اقدام سه دولت خبیث اروپایی در تهدید ایران برای بردن مسئله هسته ای به شورای امنیت است.

مسئولان کشور جواب محکمی به آنها دادند و ملت هم به یاد دارد که این سه کشور چگونه در هشت سال جنگ تحمیلی در خدمت صدام و جنایت های او بودند.

از اول هم بنده گفتم که اعتمادی به حرف های اروپایی ها بعد از برجام نداریم و آنها کاری نمی کنند و در خدمت آمریکا هستند.

الان هم معلوم شد که این ها به معنای حقیقی کلمه حقیر و پادوی آمریکا هستند.

آنها (سه کشور اروپایی) در خیال به زانو درآوردن ملت ایران به سر می برند که البته ارباب و بزرگترِ آنها یعنی آمریکا هم قادر به این کار نشد چه برسد به اینها! مذاکره اروپایی ها آمیخته به دغل و فریبکاری است.

آن جنتلمن هایی که پشت میز مذاکره هستند، در حقیقت تروریست های فرودگاه بغداد هستند که لباس عوض کرده اند.

همت ملی برای قوی تر شدن ایران را تنها راه ادامه مسیر عزت ایرانیان است.

ما از مذاکره البته بجز با آمریکایی ها ابایی نداریم، اما از موضع قدرت و قوت.

ملت عزیز و این کشور عزیز به فضل الهی قوی تر نیز می شوند.

نه تنها در بعد نظامی بلکه در ابعاد اقتصادی.

جهش علمی و فناوری که پشتوانه تحقق این هدف، حضور و صبر و استقامت ملت در صحنه و تلاش و کوشش بی وقفه مسئولان و مردم است.

به فضل الهی این ملت و کشور در آینده ای نه چندان دور به نقطه ای می رسد که دشمنان حتی جرأت تهدید او را هم پیدا نکنند.


کلید واژه ها: رهبر معظم انقلاب اسلامی - رهبر معظم انقلاب - انقلاب اسلامی - خطبه های نماز جمعه تهران - ایران - خطبه های نماز جمعه - الله - آیت الله خامنه ای - نماز جمعه تهران - صبر و استقامت - انقلاب - اسلامی - قدرت - تهران - حوادث - ایرنا - تقوای الهی - سپهبد شهید - نماز جمعه - رهبر - یاری - الهی - آیت الله - یوم الله - خامنه ای - اجتماعی - ارزیابی - استقامت - توفیقات - خداوند

آخرین اخبار سرویس:
دستورات روحانی برای تسریع در امدادرسانی و ارائه خدمات به زلزله زدگان آذربایجان غربی

تلاوت ترتیل صفحه 310 قرآن باصدای خلیل الحصری+صوت و متن آیات

جلسات دو شیفته بررسی بودجه در مجلس از فردا آغاز می شود

استخدام تعدادی فروشنده خانم و آقا با تجربه - تهران

عملکرد مسئولان اصلاح طلب و اعتدالی در زمان اعلام فوتی ها موجب کاهش مشارکت شد

سردار قاسم سلیمانی هم زمانی به خاطر تیپش در گزینش سپاه رد شد !

مشارکت 42/57 درصدی مردم در انتخابات مجلس

دلایل افت مشارکت در انتخابات

ضرورت اطلاع رسانی علمی و درست به مردم

کمپین مقابله با کرونا و مسأله میانجی های اجتماعی

پربیننده ترین اخبار خبرگزاری فارس اصفهان در 24 ساعت گذشته

هشدار به انتشاردهندگان اخبار جعلی درباره کروناویروس در فارس

تذکر به 30 هیات علمی به دلیل رکود علمی/ قطع همکاری با 2 نفر

پاسخ تصویری خبرگزاری فارس به شایعه سازی خارجی درباره جلسه درس خارج فقه امروز رهبر انقلاب

دانشگاه سیستان و بلوچستان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل شد

تعطیلی کلاس های دانشگاه شیراز

روحانی دستورات لازم را برای مقابله همه جانبه با «کرونا» صادر کرد

پاسخ تصویری خبرگزاری فارس به شایعه سازی خارجی درباره جلسه درس خارج فقه امروز رهبر انقلاب

هما بسیار بزرگ و پر ریشه است/ هیچ برند تجاری در ایران، اعتبار هما را ندارد

از تپه های تفتیده ایلام؛ تا آرزوی موفقیت و شهادت ؛

توصیه های رییس نظام پزشکی اصفهان به شهروندان

تقویم نجومی 5 اسفند 98 | وضعیت قمر در عقرب امروز

سیاست بدون اخلاق «کرونای سیاسی» است

آسمان و ریسمان بافی اصلاح طلبان برای فرار از شکست

لغو آزمون های غیر حضوری حوزه علمیه قم تا 8 اسفندماه

رعایت ضوابط بهداشتی و پزشکی بر همگان لازم است

از سرگیری دروس خارج آیت الله هادوی تهرانی در شهر قم

دانشگاه سیستان و بلوچستان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل شد

پیکر مطهر سرباز شهید احمد توکلی در قرچک تشییع می شود

530 میلیارد تومان برای مقابله با کرونا

همراهی سفیر چین با مردم ایران در مقابله با کرونا+ویدئو

سوءاستفاده ضد انقلاب از فاصله آیت الله خامنه ای با طلاب در جلسه درس امروز

مشارکت 25.24 درصدی مردم شیراز در انتخابات/ کارمندان رکورد دار کاندیداتوری مجلس در فارس

میرسلیم: قول میدهم تا پای جان به عهد خود وفادار بمانم

ملاقات های خوبی با وزرای خارجه هلند و اتریش انجام شد

آیا به سربازان وظیفه عیدی تعلق می گیرد؟

شرایط و مرجع تصمیم گیری درباره تعطیلی دانشگاه ها

انتخاب آیت الله دژکام به عنوان نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری

ست کردن مانتو جین

گزارش توییتری ظریف از دیدارهایش با وزرای خارجه هلند و اتریش

واعظی: بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی در کوتاه ترین زمان انجام گیرد

تحریم آمریکا مانند کرونا است، ترسش بیشتر از واقعیت آن است

تصاویر | افشای دروغ ضدانقلاب درباره جلسه خارج فقه مقام معظم رهبری و ارتباط آن با کرونا

تلاوت ترتیل صفحه 310 قرآن باصدای خلیل الحصری+صوت و متن آیات

میزگرد بررسی «دانشگاه کارآفرین»؛ دانشگاه کلاسیک امروز دیگر کارآیی ندارد/یک انقلاب علم و فناوری در انتظار کشور است

همراهی سفیر چین با مردم ایران در مقابله با کرونا+ویدئو

سرنوشت نمایندگان مجلس دهم چه شد؟ /تغییر 81 درصدی در نمایندگان/ مردم 2 برابر شورای نگهبان رد صلاحیت کردند!

دور اول مذاکرات وزیرخارجه اتریش با ظریف آغاز شد

واعظی: بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی در کوتاه ترین زمان انجام گیرد

توییت مهم معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد درخصوص کرونا

استخدام کارشناس ارشد ارتباط با مشتری آقا در کرج

استخدام کارشناس روابط عمومی در تهران

مدارس و دانشگاه ها در خراسان جنوبی تعطیل شد

استخدام 3 ردیف شغلی در شرکت فن آوری فراساحلی دلتا در هرمزگان

145 هزار فرهنگی فاقد شرایط لازم برای دریافت مسکن فرهنگیان

استخدام کارمند جمع آوری اطلاعات در یک شرکت معتبر در مشهد

ظریف بر اهمیت حفظ برجام در دیدار با وزرای خارجه اتریش و هلند تاکید کرد

توییت ظریف از دیدارهایش با همتایان هلندی و اتریشی در تهران

تصاویر | افشای دروغ ضدانقلاب درباره جلسه خارج فقه مقام معظم رهبری و ارتباط آن با کرونا

مقایسه آراء نمایندگان تهران در مجالس دهم و یازدهم

پیکر مطهر سرباز شهید احمد توکلی در قرچک تشییع می شود

ویدئویی که سفیر چین برای همبستگی با ایران منتشر کرد

تمامی دستگاه های مازندران برای مقابله با کرونا بسیج شدند

قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

تمامی دستگاه های مازندران برای مقابله با کرونا بسیج شدند

واعظی: بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی در کوتاه ترین زمان انجام گیرد

اولین ویدئوی دکتر قالیباف بعد از اعلام نتایج انتخابات/ فیلم

هر کدام از 1259 کاندیدای تهران چه تعداد رای گرفتند؟

روحیه جهادی و انقلابی نسخه نجات بخش ایران در برابر بحران ها است

4 اتاق ایزوله ویژه کرونا ویروس در بیمارستان های بروجرد ایجاد شد

روحانی دستور لازم برای مقابله همه جانبه با «کرونا» را صادر کرد

قرائه المدرسه السلفیه المعاصره لتاریخ الشیعه الامامیه

نوزادان هم حمایت معیشتی دریافت می کنند

کرونا طاعون نیست/ نباید وحشت نکنیم

پیام قدردانی دکتر سیدحسین حسینیان از حضور مردم قم در انتخابات

استخدام کارمند امور داخلی شرکت ، حسابدار در بوشهر

اتحادیه اروپا درباره توافق هسته ای فقط حرف می زند

فال روز دوشنبه 5 اسفند 1398

خبری تازه از حال محمدرضا شجریان در بیمارستان

4 اتاق ایزوله ویژه کرونا ویروس در بیمارستان های بروجرد ایجاد شد

آیا مدارس قرنطینه می شود؟

خاطره جالبی از رد شدن سردار سلیمانی در گزینش سپاه+فیلم

روحانی دستور لازم را برای مقابله همه جانبه با «کرونا» صادر کرد

خبری تازه از حال محمدرضا شجریان در بیمارستان

بررسی عوامل بروز کرونا و وظایف دستگاه های اجرایی برای مقابله با آن در جلسه هیات دولت

نمایندگان منتخب استان سمنان پاسخگوی حسن اعتماد عمومی باشند

انتخابات کدام حوزه های انتخابیه به دور دوم کشید؟

فرهیختگان 5 اسفند

اینستکس بی خاصیت شده است

استخدام کارشناس ارشد ارتباط با مشتری آقا در بندرعباس

دمای بدن نمایندگان در مبادی ورودی مجلس کنترل می شود

استخدام کارشناس مهندسی صنایع خانم آشنا به امور استاندارد در تهران

قدردانی روحانی از حضور مردم در انتخابات

تقدیر استاندار از حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات

پیام تقدیر امام جمعه خرم آباد از حضور مردم در انتخابات

دانشگاه های یزد تا پایان تعطیلات نوروز 99 تعطیل شدند

اروپا یک سال است فقط حرف می زند

تلاش ناکام رسانه های ضد انقلاب برای حاشیه سازی جلسه خارج فقه رهبر انقلاب

افتتاح حوزه مقاومت بسیج دادسرای عمومی و انقلاب تهران

ازدواج و همسرداری انبیاء خواندنی شد

ملت ایران باید قوی باشد

ملت ایران باید قوی باشد