مطالب مرتبط:
چارچوب نظری و پیشینه پژوهش مهارتهای اجتماعی نابینایان
چارچوب نظری و پیشینه پژوهش کتابخانه های عمومی
چارچوب نظری و پیشینه پژوهش انگیزش ریاضی
چارچوب نظری و پیشینه پژوهش هویت سازمانی
چارچوب نظری و پیشینه پژوهش ویژگی ها و نظریه های شخصیت
-102 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 22 آذر 1398 ساعت 01:552019-12-12اقتصادي

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش فعالیتهای ترفیع


مدیریت دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رشته مدیریت چارچوب نظری و پیشینه پژوهش فعالیتهای ترفیع * با قیمت دانشجویی، ارزان و مناسب :)-** فایل منحصر به فرد، - دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رشته مدیریت چارچوب نظری و پیشینه پژوهش فعالیتهای ترفیع * با قیمت دانشجویی، ارزان و مناسب :)-** فایل منحصر به فرد، بصورت جامع و کامل و با منابع بروز و جدید خریداری کنید.

*** این فایل بصورت انحصاری برای تولید شده و در هیچ جای دیگه ای بجز این فروشگاه پیدا نمی شود.

پشتیبانی همیشگی توسط : maryam.

alkasir70@gmail.

com مقدمه مبانی نظری و پیشینه تحقیق فعالیتهای ترفیع بازاریابی از گذشته های دود کم و بیش در زندگی بشری نقش ایفا کرده اما با حرکت اقتصاد به سمت جهانی شدن و حکم فرمایی مشتری مداری بر نظام های اقتصادی، بازاریابی به ابزار انکارناپذیری برای موفقیت در روابط اقتصادی و بازرگانی جوامع کنونی تبدیل شده و برقراری ارتباطات موثر در جهت تحقق اهداف بازاریابی، از جمله دغدغه های اصلی و پایه ای مدیران سازمان ها به حساب می آید.

دانشمندان بازاریابی برای برنامه ریزی و انجام امور مربوط به بازاریابی، اقدامات مربوط به آن را در قالب چهار عنصر (4Ps) طبقه بندی کرده اند.

این عناصر که تشکیل دهنده ی آمیخته ی بازاریابی هستند عبارتند از: محصول، قیمت، توزیع و ترفیع.

در میان این عناصر، برنامه هایی که برای ترفیع سازمان و محصول انجام می شود از جایگاه و اهمیت خاصی برخوردار است.

بازاریابی از علم ارتباطات به عنوان ابزاری جهت تحقق اهداف ترفیعی خود استفاده می نماید (رضایی، 1389).

یکی از وظایف مهم در مدیریت بازاریابی، تعیین موثرترین ترکیب ترفیع می باشد.

هرکدام از روش های ترفیع ویژگی های منحصر به فردی دارد که عامل تعیین کننده در انتخاب هریک محسوب می گردد.

یک شرکت باید ابزارهای ارتباطی را آگاهانه و با دقت به نحوی با یکدیگر ترکیب کند تا بتواند ترکیب موزونی از عناصر ترفیعی به وجود آورد، ترکیبی که نیل به اهداف ارتباطی و بازاریابی را ممکن سازد.

انتخاب روش های مناسب ارتباطی با توجه به موقعیت مخاطبان در بازار هدف صورت می گیرد.

خرید، نتیجه ی یک فرآیند طولانی تصمیم گیری مصرف کننده است.

برقرار کننده ی یک ارتباط بازاریابی باید بداند مخاطبان هدف او اکنون در چه موقعیتی قرار دارند و او می خواهد آنها را به کجا منتقل نماید (صمدی، 1387).

مدیران سازمان های امروزی با درنظر گرفتن عواملی چند، مانند رقابت حاکم بر بازار، ویژگی محصولات و سازمانشان، ویژگی های مشتریان هدف و غیره، به تهیه و ترکیب خاصی از شیوه های برقراری ارتباط که شامل: تبلیغات ، پیشبرد فروش ، روابط عمومی ، فروشندگی شخصی و بازاریابی مستقیم است، اقدام می کنند.

ترکیب فوق که برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان بازار هدف تهیه می شود، آمیخته ی ترفیع نامیده می شوند.

هرکدام از عناصر آمیخته ی ترفیع متاثر از عوامل مختلفی است که نقش اساسی در تدوین موثر این آمیخته دارند.

ضمن اینکه هر کدام از عناصر آمیخته ی ترفیع ویژگی هایی دارند که آنها را برای ترفیع در صنایع خاصی موثرتر می نمایاند.

در حقیقت در هر صنعت خاص، باید با توجه به ویژگی های آن صنعت و خصوصیات هرکدام از عناصر آمیخته ی ترفیع به تهیه و تدوین آمیخته پرداخت (رضایی، 1389).

ترفیع یه مجموعه فعالیت هایی اطلاق می شود که بنگاه ها انجام می دهند تا بتوانند در مورد ارزش و مطلوبیت محصول اطلاعات خوبی به خریداران بدهند، به طوری که از بین محصولات موجود در صنعت، محصول ارایه شده ی ایشان را بخرند.

آمیخته ی ترفیع بازاریابی مجموعه ای از متغیرهای قابل کنترل است که صاحبان بنگاه ها آنها را برای پاسخگویی به بازار هدف درهم می آمیزند.

یک کسب و کار کوچک و متوسط باید ابزارهای ترفیع را آگاهانه و با دقت به نحوی با یکدیگر ترکیب کند تا بتواند ترکیب موزونی از این عناصر به وجود آورد، ترکیبی که نیل به اهداف ارتباطی و بازاریابی را ممکن سازد.

از این رو ترفیع عبارت است از: مجموعه فعالیت های اطلاع رسانی، ترغیب، یادآوری و اثرگذاری.

آمیخته ی مرسوم ترفیع بازاریابی، مجموعه ای از متغیرهای قابل کنترل است که صاحبان بنگاه ها آنها را برای پاسخگویی به بازار هدف ترکیب می کنند.

از این رو برنامه ترفیع، ترکیب ویژه ای از تبلیغات، روابط عمومی، پیشبرد فروش، فروش شخصی و بازاریابی مستقیم است که شرکت بدان وسیله با آگاهی و جذب مشتری به اهداف خود از جمله افزایش فروش محصولات خود نایل می شود (رضوانی و خرمشاهی، 1390).

• تبلیغات از مهمترین اجزای آمیخته مرسوم ترفیع است که نقش بسیار مهمی را در سیاست ها و استراتژی های بازاریابی شرکت نظیر ارتباط با مشتریان، معرفی محصولات جدید، اصلاح و تغییر ذهنیت مخاطبان نسبت به شرکت ایفا می کند.

تبلیغات مقدمات معرفی و آشنایی با شرکت و محصولات آن را فراهم می آورد.

به گونه ای که تنظیم نوع تبلیغات، زمانبندی، تعدد آن، مضمون و اینکه از چه رسانه ای این پیام انتقال یابد، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

رسانه های تبلیغاتی عبارتند از: تلویزیون، رادیو، مطبوعات، تابلوهای تبلیغاتی و پست (Pratkanis and Aronson, 2001).

• روابط عمومی عبارت است از کسب نام و اعتبار مناسب و ایجاد تصویر ذهنی مطلوب برای شرکت.

روابط عمومی برای ایجاد آگاهی و رجحان در مشتری از توان خوبی برخوردار بوده و مستلزم تعیین اهداف، انتخاب پیام های روابط عمومی و وسیله ی ناقل پیام، اجرای برنامه ی روابط عمومی و ارزیابی نتایج آن است.

روابط عمومی بیشتر در قالب سخنرانی ها، تعیین شماره های خاص برای مشتریان جهت اعلام نظرات و انتقادات (صدای مشتری در سازمان)، تعیین واحد خدمات پس از فروش و غیره، قابل بحث و بررسی است.

ابزارهای روابط عمومی عبارتند از: نشر مقالات علمی در رابطه با کالا و خدمات مورد نظر، کنفرانس های خبری و برگزاری سمینارها، چاپ نشریات، پوستر و بروشور، انجام امور خیریه و مناسبت های اجتماعی (Sandberg, 2006).

• پیشبرد فروش روش هایی همچون ارایه ی جوایز، هدایای تبلیغاتی، کارت های تخفیف، نمایش محصولات در ویترین، قرعه کشی، نمونه کالا، شرکت در نمایشگاه ها، سیستم کدینگ مشتری، اعطای جوایز به نیروهای فروش، اشانتیون و غیره، از این قبیلند.

پیشبرد فروش، انگیزه های بیشتری را برای نیروی فروش، توزیع کنندگان و مشتریان نهایی ایجاد می کند (Belch and Belch, 2004).

• فروش شخصی به طرز برخورد و شخصیت فردی، ویژگی های کاری و تخصص فروشنده در ارایه ی محصولی خاص ابزار فروش شخصی می گویند که می تواند به شکل فروش حضوری یا تلفنی باشد.

فروش شخصی روش انعطاف پذیری است که فروشنده به طور مداوم واکنش ها و بازخوردهای خریدار را درک می کند و در شیوه های فروشش تغییراتی ایجاد می نماید (Pratkanis and Aronson, 2001).

• بازاریابی مستقیم یکی از ابزارهای موجود در این روش، با عنوان بازاریابی تلفنی مطرح است.

در این شیوه، تعدد تماس ها، طول مدت تماس ها، تجربیات قبلی در تماس با مشتریان، تخصص فرد ارایه دهنده خدمات از طریق تلفن بسیار حایز اهمیت است.

بازاریابی از طریق پست الکترونیک و بازاریابی شبکه ای نیز در این دسته می توانند قرار گیرند.

همچنین وب سایت یک رسانه به معنای واقعی مفهموم پیشبرد است.

تاثیر روانی، انگیزشی و ارتباطی وب سایت است که می تواند عامل اصلی جذب و حفظ مشتریان اینترنتی باشد.

بازاریابی مستقیم، شیوه ی موثری برای کسب و کارهای کوچک به شمار می رود زیراکه به صاحبان بنگاه ها اجازه می دهد که پاسخ های مستقیم بیشتری را از مشتریان دریافت کرده، بازار هدف را به گونه بهتری نشانه گیری کنند و محصول را بدون قرار گرفتن در فرآیند عریض و طویل و پرهزینه کانال های سنتی به فروش برسانند.

شیوه های مورد استفاده در بازاریابی مستقیم عبارتند از: بازاریابی تلویزونی، بازاریابی از طریق کاتالوگ، بازاریابی از طریق پست، بازاریابی از راه دور (بازاریابی تلفنی)، فروش از طریق پست الکترونیک و فروش با کمک نمابر (Wilkinson, 2007).

فهرست مطالب فصل دوم:ادبیات و پیشینه تحقیق فعالیتهای ترفیع 2 بخش اول: ادبیات پژوهش فعالیتهای ترفیع 5 2-2-1) تعریف ترفیع 6 • تبلیغات 8 • روابط عمومی 9 • فروش شخصی 10 • بازاریابی مستقیم 10 2-2-1-1) شیوه های نوین ترفیع 11 • ارتباطات شفاهی 11 • بازاریابی پارتیزانی 12 • بازاریابی الکترونیکی 13 • بازاریابی از طریق تلفن همراه 13 • بازاریابی ویروسی 13 جدول 2-1-1) جمع بندی شیوه های ترفیع 14 2-2-3) تعریف تبلیغات 16 تبلیغات مستقیم 20 2-2-3-1) تاریخچه تبلیغات در ایران وجهان 21 2) نشانه ها و تبلیغ روی دیوارها 23 3) جارچی های شهر 23 2-2-3-1-1) تاریخچه تبلیغات در ایران 24 2-2-3-2) جذابیت های تبلیغات 27 2-2-3-3) ابزار تبلیغات بازرگانی 31 2-2-3-5) ده فرمان تبلیغات 42 2-2-3-6) استفاده از تبلیغات در تلویزیون 44 2-2-3-7) استفاده از تبلیغات در رادیو 50 2-2-3-8) مزایا و معایب تبلیغات بازرگانی 50 2-2-3-9) تاثیر تبلیغات بر متغیرهای اقتصادی 52 2-2-3-10) تاثیر تبلیغات بازرگانی بر رفتار مصرف کننده 53 2-2-4) فعالیت های پیشبرد فروش 55 2-2-4-1) انواع پیشبرد فروش مصرف کننده 57 2-2-4-2) اهداف پیشبرد فروش 57 2-2-4-3) مزایای پیشبرد فروش 58 2-2-4-4) ابزارهای پیشبرد فروش مصرف کننده 60 2-2-4-5) آینده ی پیشبرد فروش 66 بخش دوم:پیشینه تحقیق فعالیتهای ترفیع 68 فهرست منابع و مآخذ: 81 منابع لاتین: 87 ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////توضیحات:فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامهتوضیحات نظری کامل در مورد متغیرپیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابهرفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسبمنبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت docبدون هیچ تگ و تبلیغات، قابلیت پرینت داردپشتیبانی همیشگی توسط : maryam.

alkasir70@gmail.

com////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
کلید واژه ها: مبانی نظری - نظری - مدیریت - بازاریابی - اقتصاد - تحقیق - پژوهش - اقتصادی - روابط اقتصادی - دانلود - مشتری مداری - مناسب - ارزان - قیمت - رشته - بازرگانی - فروشگاه - خریداری - موفقیت - زندگی - جهانی - تولید - روابط - جوامع - گذشته - منابع - ابزار - مشتری - نظام - جدید

آخرین اخبار سرویس:
کاهش درصد خرد برنج و دورریز آن با دستگاه ساخت محققان کشور

اشکال در پرداخت مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت مربوط به ثبت اطلاعات است

بوم گردی و لزوم تکمیل پازل گردشگری خمین

قیمت روز خودرو در 8 بهمن

نرخ سکه و طلا در 8 بهمن/ سکه 5 میلیون و 100 هزار تومان

خودرو بر مدار گرانی

استخدام تراشکار صنعتی ترجیحاً شور آباد کهریزک

زمینه اشتغال 900 نفر در 2 پروژه بنیاد مسکن در شهرکرد فراهم شد

استخدام تراشکار و دریل کار و کارگر ساده در شرق تهران

استخدام منشی خانم جهت کار در مطب در پاکدشت

استخدام برقکار ماهر و نیمه ماهر در غرب تهران - المپیک

استخدام جوشکار CO2 در محدوده اسلامشهر تا رباط کریم

استخدام منشی خانم جهت املاک در تهران

استخدام جوشکار CO2 کار ماهر در تهران

استخدام کارشناس مهندس صنایع در شرکت پخش مکمل کارن در تهران

استخدام کارشناس بازاریابی ،مسئول فنی(دامپزشک) جهت کار در البرز

استخدام کارشناس شعبه در یک شرکت بیمه در بوشهر

استخدام منشی خانم جهت آموزشگاه موسیقی در تهران

استخدام پیک موتوری جهت کار در کترینگ در تهران

استقبال سرمایه گذاران خارجی برای ورود به عرصه های تولیدی فارس

133 پروژه وزارت نیرو در کشور افتتاح شد

بوم گردی و لزوم تکمیل پازل گردشگری خمین

اشکال در پرداخت مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت مربوط به ثبت اطلاعات است

سومین مرحله یارانه حمایت معیشتی امشب واریز می شود

واگذاری بخشی از اراضی چیتگربه جای هزینه آزادراه تهران-شمال

قیمت طلا 8 بهمن 98 / قیمت طلای دست دوم اعلام شد

خام فروشی،مواد معدنی هنر نیست

کسب رتبه دوم شهرستان کلات از لحاظ تعداد اقامتگاه های بومگردی

قطع رمز دوم ایستا از امروز

تکمیل رینگ شهری یزد با ساخت تقاطع غیرهمسطح آتش نشان

حساب های شخصی از حساب های تجاری تفکیک می شود

با مالیاتی که می دهیم و نمی دهیم چه کار می شود کرد؟

پروژه احداث پل ورودی گناوه با سرعت مناسب در دست اجرا است

ششمین افت متوالی قیمت نفت با وحشت از ویروس کرونا رقم خورد

کاهش درصد خرد برنج و دورریز آن با دستگاه ساخت محققان کشور

نرخ پارک حاشیه ای افزایش یافت

پیروزی قضایی فدراسیون تیراندازی در بازپس گیری زمین ها و اموال

27 پروژه صنعتی در استان بوشهر به بهره برداری می رسد

افتتاح 27 طرح در تهران

بودجه 50 میلیارد تومانی برای ساخت سرویس های بهداشتی در تهران

14واحد دانش بنیان در شهرک صنعتی کاوش البرز مستقر می شود

جلوی فامیل بازی در وزارت صنعت را گرفته ام

جزییات رشد شاخص بورس سه شنبه 8 بهمن

اخرین قیمت طلا و سکه در بازار | سه شنبه 8 بهمن

اخرین قیمت دلا و یورو در بازار ازاد سه شنبه 8 بهمن + جدول

سومین دوره یارانه معیشتی امشب واریز می شود

رکود تورمی تا کی در ایران می ماند؟

مرسدس بنز هفدهم شد!

استخدام منشی خانم آشنا به نرم افزار هلو در تهران

میوه شب عید کهگیلویه و بویراحمد در کمترین زمان به دلالان می رسد

بررسی راهکارها و چالش های رونق تولید در گلستان

حسابهای بانکی شخصی و تجاری جداسازی می شود

مردم نگران ترافیک پروازی شب عید به جزیره کیش نباشند

700 هزار اصله نهال در کرمانشاه تولید شد

عملیات اجرایی شبکه فاضلاب در کرهرود اراک آغاز شد

82 میلیارد تومان طرح حوزه کشاورزی در لرستان افتتاح می شود

آخرین نرخ دلار، سکه و طلا در بازار +جدول/ 8 بهمن

استاندار اصفهان: حل مشکلات صادرات را وظیفه خود می دانیم

استخدام تعدادی فروشنده جهت یک مجتمع خدماتی رفاهی در قم

همه آنچه درباره انتخاب مبل مناسب باید بدانید

332 واحد مسکن مهر خرم آباد آماده بهره برداری شد

سقوط آزاد بورس های جهان

340 هکتار مراتع دامغان برای تولید علوفه پایش شد

استخدام تعدادی نیرو جهت قسمت مونتاژ در تولیدی کفش آریانا

توریست ها از ایران فراری اند!

استخدام کارگر ساده جهت رنگ کاری در کارخانه تولید سرویس خواب

استخدام کارشناس شیمی یا زمین شناسی جهت امور تولید و فروش در همدان

استخدام کارمند فروش با حقوق ثابت در جیِ اصفهان

استخدام حسابدار خانم آشنا به سپیدار و مسلط به انبار در قم

سومین مرحله حمایت معیشتی امشب واریز می شود

کاهش 0.11 درصدی قیمت طلا در بازارهای جهانی

امضای تفاهم نامه ایجاد دسترسی شهرک صنعتی اردبیل به خط ریلی راه آهن

اعتبار عمرانی راههای استان اردبیل 10 برابر افزایش یافت

واگذاری بخشی از اراضی چیتگربه جای هزینه آزادراه تهران-شمال

خرید آپارتمان در منطقه سهروردی چقدر تمام می شود؟

لزوم اطلاع رسانی صحیح به گردشگران نوروزی کیش

حباب قیمت در بازار سکه و طلا وجود ندارد

رحمانی: آلودگی شیر و کیک جنگ روانی دشمن است

استخدام صندوقدار جهت کومه سبز در بندر عباس

استخدام دستیار دندانپزشک خانم جهت کلینیک دندانپزشکی در تهران

استخدام کارشناس فروش خانم در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام دندانپزشک با پروانه جهت مطب دندانپزشکی در تهران

استخدام فروشنده آقا جهت کار در کفش فروشی در بندر عباس

استخدام کارمند اداری ،کارمند فروش در تهران

استخدام مدیر سالن با سابقه مرتبط جهت کار در رستوران

استخدام مکانیک ماهر و جلوبندی ساز در بندرعباس

استخدام پزشک عمومی مسلط به پوست و زیبایی در تهران

استخدام فروشنده خانم یا آقا با تجربه جهت مانتو سرا

استخدام تکنسین بیهوشی جهت همکاری در تهران

استخدام فروشنده و صندوقدار آقا در تهران

استخدام پزشک عمومی با تجربه کلینیک امیرالمومنین در شهر ری

استخدام پشتیبان فروش خانم در شرکت پخش سراسری باراکا/ تهران

14واحد دانش بنیان در شهرک صنعتی کاوش البرز مستقر می شود

700 هزار اصله نهال در کرمانشاه تولید شد

کمک معیشتی امشب به حساب 19 میلیون خانوار واریز می شود

زیورآلات سنتی اصفهان در بازار روسیه با استقبال مواجه شد

ملی شو راهی به آینده روشن

از افزایش مصرف گاز خانگی تا مراسم تعزیه فاطمی

ارز دارو در اختیار تولید کنندگان داخلی قرار گرفته است

بانک اطلاعات آموزشگاه های موسیقی و زبان

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش فعالیتهای ترفیع

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش فعالیتهای ترفیع