مطالب مرتبط:
فال روزانه چهارشنبه 20 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/20
فال روزانه چهارشنبه 20 آذر 1398
فال آنلاین دیوان حافظ چهار شنبه 20 آذر ماه 98
همه سریال های تلویزیون در سال 99
آگهی استخدام مدیر - امروز 20 آذر 98
-56 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 20 آذر 1398 ساعت 08:412019-12-11سياسي

فال روزانه 20 آذر سال 98


- تولدتان مبارک، سالی که در پیش رو دارید سال خوبی برای شما خواهد بود به شرط اینکه از همین ابتدای سال عزم تان را برای حل مشکلات جزم کنید و باخودسازی و آگاهی از توانایی هایی که دارید، پله های موفقیت را یکی پس از دیگری بالا بروید.

در سال تولدتان انسان دوستی و کمک به دیگران را سرلوحه کار قرار دهید، اما حواس تان باشد که در ماه های فروردین و اردیبهشت سال آینده در کمک به دیگران زیاده روی نکنید و هوای خودتان را هم داشته باشید.

تابستان سال آینده با فردی آشنا خواهید شد و این آشنایی زندگی شما را دگرگون می کند.

به لحاظ کاری در ماه های پاییز سال آینده سر شما شلوغ می شود و برای حل مشکلات و انجام دادن کارها از هوش و ذکاوت ذاتی خود کمک بگیرید.

در چند ماه باقی مانده به پایان سال تولدتان، تلاش های شما به بار خواهد نشست و مهر و محبت دوستان و آشنایان به شما بیشتر می شود.

فال روزانه 20 آذر امروز با مشکلی غیرمنتظره و دشوار روبرو خواهید شد، از آنجایی که انتظار این مشکل را ندا شته اید، احتمال دارد که از کوره در بروید و تصمیم های نادرستی بگیرید، در نتیجه بهتر است جوانب مختلف این مشکل را از هر لحاظ بررسی کنید و پس از مدتی صبر و تفکر، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

امروز موقعیت جدیدی در زندگی برای شما ایجاد می شود و این موقعیت فایده های بسیاری برای شما خواهد داشت که یکی از این فایده ها، سود و پولی است که نصیب تان می شود.

بعد از ظهر امروز عشقی آتشین به جان شما می افتد و تمام فکر و ذکرتان را مشغول می کند.

کارهای عقب مانده ای دارید اما غم به دلتان راه ندهید چرا که همکاران یا اعضای فامیل بدون اینکه از آنها درخواست کمک کرده باشید، برای انجام کارهای عقب افتاده دست یاری به سمت شما دراز خواهند کرد.

فال روزانه 20 آذر امروز با مشکلات زیادی روبرو می شوید و بهتر است هرچه سریع تر برای حل این مشکلات فکری بردارید.

حواس تان همیشه به سلامتی اطرافیان است اما دائم از سلامت خودتان غافل می شوید و به همین دلیل امروز حال و روز خوبی ندارید و احساس کسالت می کنید.

از امروز به بعد به خودتان قول دهید که در کنار رسیدگی به دیگران، از سلامتی خودتان غافل نشوید.

اهمیت زیادی به پول و زمان نمی دهید و به همین دلیل نه به لحاظ مالی توانایی خوبی دارید و نه به لحاظ زمان به دستاوردهای چشمگیری در زندگی رسیده اید.

فراموش نکنید که وقت طلا است و از همین امروز قدر زمان و پول خود را بدانید.

به تازگی به فردی دل داده اید و حسابی عاشق او شده اید، احتمال ماندگاری این عشق بسیار کم است و هیچ بعید نیست که دیر یا زود میان شما فاصله بیافتد.

تعامل خوبی با همکاران در محل کار ندارید و این قضیه باعث شده تا انجام کارها عقب بیافتد، امروز تا می توانید به همکاران روحیه بدهید و آنها را به سرعت بیشتر در کارها تشویق کنید.

فال روزانه 20 آذر انسان صبوری نیستید و می خواهید هرچه سریع تر به مال و ثروت کلانی برسید، فراموش نکنید که بی رنج گنج میسر نمیشود و برای رسیدن به پول و ثروت باید نقشه و برنامه داشت و شب و روز کار کرد.

مشکلی در زندگی دارید و این مشکل حسابی ذهن و فکر شما را به خود مشغول کرده است، به همین دلیل اهل منزل جویای دلیل ناراحتی شما هستند و می خواهند سر از این مشکل در بیاورند، در میان گذاشتن این مشکل به غیر از ناراحت کردن آنها، دردی را دوا نخواهد کرد.

میان شما و همسر یا عشق زندگی تان جروبحثی در می گیرد، اما این مشاجره دیری نخواهد پایید و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید دوباره بین شما صلح و صفا برقرار خواهد شد.

در محل کار با مشکلات زیادی روبرو هستید، اما پیشنهاد می کنیم از زیر بار مشکلات شانه خالی نکنید و مطمئن باشید حل کردن مشکلات شما را قوی تر خواهد کرد.

انسان ورزش دوستی هستید و گاهی اوقات وقت خود را بیش از حد به ورزش اختصاص می دهید.

تعادل را در کار و ورزش حفظ کنید و اجازه ندهید وقت گران بهای شما بیشتر از مقدار لازم به ورزش اختصاص پیدا کند.

فال روزانه 20 آذر امروز با فردی بسیار مهم و متشخص ملاقات خواهید کرد، به همین دلیل نیز حسابی نگران و مضطرب هستید و نمی دانید چه رفتاری را با این فرد در پیش بگیرید، به اعصاب تان مسلط باشید و در این برخورد تا می توانید از این فرد مهم چیزهای جدید فرا بگیرید.

چند وقتی که است قصد سرمایه گذاری و راه اندازی تجارتی را دارید.

این سرمایه گذاری به سود شما خواهد بود به شرط اینکه بیگدار به آب نزنید و تمام جوانب سرمایه گذاری را با دقت زیاد بررسی نمایید.

امروز یکی از اعضای منزل به کمک شما نیاز پیدا خواهد کرد، کمک به این فرد را در اولویت اول کارهای امروز خود قرار دهید.

یکی از همکاران یا همسا یه ها رفتار خوبی با شما ندارد و دائم چوب لای چرخ شما می گذارد، امروز زمان خوبی است که با این فرد صحبت کنید و سنگ های تان را وا بکنید.

روزی که در پیش رو دارید از آن روزهایی است که اگر حواس تان نباشد زمان مانند برق و باد خواهد گذشت و سعی کنید چشم از ساعت برندارید و با انجام سریع کارها، از زمان جلو بیافتید.

فال روزانه 20 آذر امروز میان شما و یکی از همکاران یا اهل منزل مشاجره ای در می گیرد و تمرکز خودتان را برای انجام کارها از دست خواهید داد.

با مشکل مالی روبرو هستید و نمی دانید از کجا پول فراهم کنید، امروز بدون اینکه به اعضای فامیل بگویید، یکی از آنها به کمک شما می آید مشکل مالی تان را برطرف خواهد کرد.

روز خوبی برای رانندگی نیست و اگر پشت فرمان می نشینید، با دقت تمام رانندگی کنید و اگر هم پیاده از خیابان عبور می کنید شش دانگ حواستان به خودروها باشد چرا که احتمال تصادف شما بسیار است.

روز خوبی برای انجام کارها است و مطمئن باشید کارها در محل کار زودتر از چیزی که فکرش را بکنید به پایان خواهد رسید، سرعت عمل در انجام کارهای امروز شرایط خوبی برای اوقات فراغتی در بعدازظهر فراهم می کند.

این موقعیت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید استراحت کنید.

همسر یا عشق زندگی تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به فکر شما است و روزی خاطره انگیز و رویایی را برای شما رقم خواهد زد.

فال روزانه 20 آذر فکرهای منفی و مخرب دست از سر شما بر نمی دارد و سایه این افکار از روی ذهن شما پاک نمی شود.

قبل از اینکه فکرهای منفی آسیب های بیشتری به شما وارد کند، امروز تصمیم بگیرید که با فکرهای مثبت و نگاهی به آینده، فکرهای منفی را از پا درآورید.

به لحاظ مالی روز خوبی را شروع خواهید کرد اما بعدازظهر ورق برمی گردد و خرجی غیرمترقبه و ناخواسته پیش روی شما قرار خواهد گرفت و از این قضیه حسابی ناراحت می شوید.

مدت زیادی است که از دوستان و رفقای قدیم خبری نگرفته اید، امروز زمان خوبی است که با تماس با دوستان قدیمی، یادی از ایام خوش گذشته کنید.

کارها در محل کار آن گونه که انتظار دارید پیش نمی رود و توقع دارید که دیگر همکاران به کمک شما بیایند، اما امروز خبری از کمک در کار نیست و باید یکه و تنها کارها را به پیش ببرید.

امروز رفتاری از همسر یا عشق زندگی تان خواهید دید و متوجه می شوید که او یک فرشته تمام عیار است.

فال روزانه 20 آذر اهمیت زیادی به خوردوخوراک تان نمی دهید و به همین دلیل حسابی وزن اضافه کرده اید، امروز تصمیم بگیرید که با رژیم غذایی مناسب، بر اضافه وزن غلبه کنید.

امروز فرصت جدیدی در پیش روی شما قرار می گیرد و این موقعیت زمینه درآمد بیشتر را برای شما فراهم خواهد کرد.

اهمیت زیادی به گفته های تان نمی دهید و اطرافیان را از حرف های تان نارحت کرده اید.

از امروز تصمیم بگیرید که سخن نابجایی نگویید تا کسی از حرف های شما دلخور نشود.

عادت به انجام سریع کارها دارید و از این روحیه همکاران یا اعضای فامیل به شما حسادت می کنند.

به جزییات اهمیت زیادی می دهید و وسواس به چیزهای کوچک باعث شده تا چیزهای بزرگ در زندگی از دید شما پنهان شود.

امروز زمان خوبی است که این روحیه را کنار بگذارید و با نگاهی کلی و جامع زندگی را زیر نظر بگیرید.

فال روزانه 20 آذر مسافرتی طولانی و بلند مدت را در پیش رو دارید و به لحاظ جسمی آماده این مسافرت نیستید، در نتیجه اگر امکان دارد این مسافرت را به آینده موکول کنید.

توجه زیادی به بزرگ ترهای فامیل یا پدر و مادرتان ندارید و امروز زمان خوبی است که یادی از آنها بکنید و شادی هایتان را با آنها به اشتراک بگذارید.

از جان و دل عاشق کسی شده اید و عشقی سوزان در دل دارید، این عشق آرام آرام سینه شما را می گدازد و امروز زمان خوبی است که پرده از این عشق نهان بردارید و عشق خود را با دلدارتان در میان بگذارید.

روز خوبی برای کار است و مشکلاتی که در چند روز پیش در محل کار تجربه کرده اید، امروز به راحتی حل می شود.

فال روزانه 20 آذر روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع کرده اید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را سریع تر از همیشه انجام دهید.

امروز قصد سرمایه گذاری دارید، اما به اندازه کافی برای این کار فکر نکرده اید و سرمایه گذاری بدون فکر و با عجله چیزی به غیر از ضرر برای شما به دنبال نخواهد داشت.

سلامت خود و اعضای خانواده را در اولین اولویت زندگی قرار دهید و در اولین فرصت وضعیت سلامتی تان را از پزشک جویا شوید.

امروز تلاش هایی که پیش از این انجام داده اید به بار می نشیند و طعم شیرین موفقیت را خواهید چشید.

انسان خستگی ناپذیری هستید و شب و روز کار کرده اید، امروز فرصتی را برای استراحت کنار بگذارید و با قدم زدن در پارک، به لحاظ روحی خستگی در کنید.

امروز والدین شما همسر یا عشق زندگی تان را حسابی تحویل خواهند گرفت و این رفتار، زمینه رابطه ای محکم و قوی میان عشق زندگی شما و پدر و مادرتان را فراهم خواهد کرد.

فال روزانه 20 آذر مدتی است که حال وحوصله ندارید و امروز به اندازه ای بی حوصله بودید که حتی نمی خواستید از رختخواب بلند شوید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و با شرکت در فعالیت های دسته جمعی، نشاط و روحیه ازدست رفته تان را بازیابید.

امروز فردی که رابطه نزدیکی با او دارید واسطه می شود تا پولی به دست شما برسد.

اواقات زیادی را با اعضای خانواده سپری نمی کنید و امروز حسابی از دست شما دلخور شده اند، فراموش نکنید که حضور شما در کنار خانواده از هرچیزی برای آنها مهم تر است و قبل از اینکه این دلخوری از چیزی که هست بیشتر شود، فرصتی را برای گذراندن در کنار فامیل اختصاص دهید.

قصد انجام کار مهمی را دارید، اما بهتر است این کار را چند روزی به تعویق بیاندازید و با تمرکز بیشتری به انجام این کار فکر کنید.

فال روزانه 20 آذر امروز قصد شرکت در یک رقابت مهم را دارید و به لحاظ سلامتی و توانایی مطمئن باشید که هیچ کس یارای رقابت با شما را نخواهد داشت.

زمان خوبی برای سرمایه گذاری نیست و امروز از هرگونه فعالیت مالی برحذر باشید.

رفتاری صادقانه و صمیمی را با دیگران در زندگی دارید و این رفتار امروز به شما کمک می کند تا مشکلی را در محل کار یا منزل حل کنید.

کارهای عقب مانده زیادی دارید و امروز فرصتی برای تفریح و استراحت پیدا نمی کنید.

فراموش نکنید که همسر یا عشق زندگی تان همیشه آماده است تا هر کاری که از دستش بر می آید را برای شما انجام دهد و امروز روی کمک تما م و کمال او حساب باز کنید.

فال روزانه 20 آذر امروز مبلغ هنگفتی از جایی که حتی فکرش را نمی کردید نصیب شما خواهد شد و تمام نگرانی های مالی تان را پوشش می دهد.

انسان جدی و عبوسی هستید و این روحیه باعث شده تا نه تنها اطرافیان از شما دوری کنند، بلکه خودتان هم احساس افسردگی می کنید.

از همین امروز تصمیم بگیرید که به جای اخم کردن به مشکلات به آنها بخندید و فراموش نکنید که خنده برای هر دردی دوا است.

امروز ایده خلاقانه ای به سر شما می زند و در زمان فراغتی که دارید به این ایده، فکر کنید و شرایط اجرا کردن ایده تان را مهیا نمایید.

امروز همسر یا عشق زندگی تان" برنامه خاصی برای شما در نظر گرفته و شما را حسابی شگفت زده خواهد کرد.

انتهای پیام/*
کلید واژه ها: سال آینده - کمک به دیگران - فال روزانه - انجام دادن کارها - آینده - روزانه - آشنا - مشکلات - اردیبهشت - تابستان - موفقیت - سرلوحه - آشنایی - پاییز - انسان - دوستی - امروز - زندگی - آگاهی - پایان - سال 98 - تلاش - حواس - قرار - نشست - محبت - هایی

آخرین اخبار سرویس:
ایران شکایت از آمریکا را از طریق شورای امنیت پیگیری کند

خدمت رسانی در سازمان تامین اجتماعی با ارزش است

آیا تحریم جشنواره فجر شکست خورد؟ /اگر تغییری در رد صلاحیت ها انجام نشود، اصلاح طلبان لیست نمی دهند/صداو سیما مدعی کدام تولید ملی است؟

استخدام 3 ردیف شغلی در شرکت ویرا موتور در تهران

بستن سوتین در دوران شیردهی مجاز است؟

لغو ممنوعیت ادامه تحصیل سربازان

اختصاص 61 درصد از زکات استان به محرومان

در دومین جلسه استیضاح ترامپ چه گذشت؟

تمدن سازی اسلامی با کار تشکیلاتی محقق می شود نه فعالیت های انفرادی

الزام قانونی نصب و ثبت کارتخوان پزشکان تا پایان بهمن

سفرای جدید ایران در 13 کشور جهان را بشناسید | شمار سفرای زن افزایش یافت

 اصلاح طلبیِ بازرگان

«مکتب سلیمانی» جهانی است

استخدام همکار خانم مسلط به وردپرس جهت مدیریت وب در تهران

استخدام بازاریاب خانم در یک شرکت معتبر در هرمزگان

استخدام نگهبان آقا در یک شرکت تولیدی در اصفهان

رد یک شایعه در مورد آیت الله مکارم شیرازی

توییت موسوی به مناسبت گرامی داشت زادروز حکیم فردوسی

استخدام کارمند اداری خانم در شرکت وستا تجهیز پارت در تهران

دشمنان دنبال وادار کردن کشورمان به گرفتن تصمیم های انتحاری هستند

فرصت های غنیمت

طرح حذف چهار صفر به کجا رسید؟

فصل دوم پایان نامه و پیشینه پژوهش هوش اخلاقی مدیران

خاطره استاد قرائتی از اولین آشنایی با سردار سلیمانی/ 5 سؤال کلیدی درس هایی از قرآن

امنیت ایران در گرو امنیت منطقه غرب آسیاست

استخدام کارشناسی مهندسی فرایند در یک شرکت معتبر در اصفهان

برگزار جشن احسان و نیکوکاری در ایام دهه فجر/ ظرفیت عظیم دهه فجر برای یاری رسانی به محرومان

استخدام کارمند بازرگانی خانم در شرکت بازرگانی PetroCSC/ تهران

دشمنان دنبال وادار کردن کشورمان به گرفتن تصمیم های انتحاری هستند

تحریم یا تایید صلاحیت؟/ دوگانه اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم

نمایشگاه گروهی عکس «حضور زن در جامعه» افتتاح شد

عکاسی از اعماق اقیانوس‎

آماده مشارکت در بازسازی واحد های آموزشی سوریه هستیم

استخدام حسابدار در مجموعه میراب سان پارس در فارس

استخدام نیروی نظافت در شرکت آمیار 24 در قم

جایگاه پژوهشی فارس در کشور نباید متزلزل شود

خروج آمریکا از منطقه، رمز عملیات ایرانیان در تشییع میلیونی شهید سلیمانی بود

استخدام مشاور املاک در مشاورین املاک فرنام در البرز

استخدام کارشناس بازرگانی آقا (مهندسی مکانیک)/تهران

نمایشگاه گروهی عکس «حضور زن در جامعه» افتتاح شد

وزیر خارجه ونزوئلا: آمریکا کسی را ترور کرد که نقشی اساسی در مبارزه با تروریسم داشت

ایرانی ها در دو هفته عجیب دی ماه چه چیزی را بیش از همه جستجو کردند؟

نمایشگاه عکس «حضور زن در جامعه» افتتاح شد

استخدام نیروی خدمات تمام وقت در یک شرکت معتبر در مهرشهر /البرز

پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی با عنوان بررسی رابطه شوخ طبعی با سلامت روانی در دانشجویان

معرفی اعضای شورای سیاست گذاری امور آموزش در صنعت بیمه

آدام شیف: روند استیضاح ترامپ شبیه یک محاکمه متقلبانه است

تعبیر برخی خواب هایی که خبر از آینده می دهند

هیچ توافقی در خصوص نخست وزیری «توفیق علاوی» وجود ندارد

سلفی آسانسوری مجری جنجالی

استرداد مجرمین

#مالیات

تراژدی مرگ رفیعی چه بود!

مشکل کتابفروشان فراتر از مسکن های موقتی است

آسیب های جسمی و روانی کودکان کار در خیابان

رییس دانشگاه زابل منصوب شد

ترور سردار سلیمانی ضربه به صلح و امنیت منطقه ای بود

فارس من| ارائه گزارش نهایی هیأت ویژه بررسی سیلاب های اخیر در نیمه بهمن ماه

سردار سلیمانی؛ مکتب ساز جبهه مقاومت در جهان

ریشه طلاق دخالت های مادرشوهر است

جایزه سه میلیون دلاری

احراز صلاحیت 2 نفر در انتخابات میان دوره خبرگان در قم

جان بولتون امید دموکراتها برای استیضاح ترامپ

عضو کمیسیون اقتصادی: مالیات خروج از کشور همان عوارض خروجی است

ناجا تنها یار قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد اقتصادی است

قزاقستان و انتخابات پارلمانی؛ سناریوهای محتمل واقعیت های پیش رو

جدال دادستان های استیضاح و وکلای مدافع ترامپ

مدیرعامل بیمه تعاون عضو شورای سیاست گذاری آموزش صنعت بیمه شد

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده علی دیواندری

گلایه شدید محسن هاشمی از پرویز فتاح

موضع گیری برخی نامزدها سنخیتی با جایگاه نمایندگی ندارد

آزادسازی 100 هزار متر مربع از اراضی بستر رودخانه حبله رود

جدال دادستان های استیضاح و وکلای مدافع ترامپ

توضیح موسوی درباره اظهارات ظریف در خصوص احتمال خروج از NPT

دولت دخالتی در برنامه های صداوسیما ندارد

تصاویر | دادگاه «علی دیواندری» ؛ صلوات شمار، کیسه وسایل متهم و...

یونسی: رییس قوه قضاییه را احضار کردم| ایجاد شرکت های خصوصی در دستگاه قضا درست نیست

راه غلبه بر دشمن و حل مشکلات، قوی شدن در داخل کشور است

زیباکلام از تاریخ افول مجلس می گوید

جشنواره بین المللی اختراع و نوآوری خیام اسفندماه برگزار می شود

بازسازی آرامگاه سید جمال الدین اسدآبادی +تصاویر

استخدام طراح گرافیست در شرکت مریخ تفکر هوشمند در خراسان رضوی

استخدام کارمند فروش در شرکت پژواک ارتباطات آتیه روشن در البرز

خط قرمز ما در دستگاه قضایی رفتار نامناسب با مردم است

کدام دسته از مسافران معاف از مالیات خروج از کشور شدند؟

کدخدایی، علل رد صلاحیت برخی نمایندگان را می‎ گوید

راه اندازی گرمخانه در سبزوار

تعیین سازوکار اخذ مالیات خروج از کشور

فضای مدارس باید از نظر بهداشت روانی و فردی جدی گرفته شود

تایید صلاحیت 16 داوطلب انتخابات خبرگان در استان تهران

توهین در فضای حقیقی پیگرد قانونی دارد

انتخاب لیست 30 نفره اصولگرایان در تهران از پنجشنبه وارد مرحله بعدی می شود

احکام شرعی | احکام نگاه به جنس مخالفِ مَحرَم

استخدام 3 ردیف شغلی در یک شرکت معتبر در تهران

پایان نامه تشریح اموال منقول و غیر منقول

فیلم| حاج قاسم! کجایی؟... مداحی میثم مطیعی

موضع گیری برخی نامزدها سنخیتی با جایگاه نمایندگی ندارد

چه موقع به مشاور خانواده احتیاج داریم؟ / چند جلسه باید نزد روانشناس برویم

اسحاق جهانگیری: حفاظت از تالاب میانکاله و خلیج گرگان نیازمند طرحی جامع است

میزان افزایش حقوق کارمندان دولت اعلام شد

فال روزانه 20 آذر سال 98

فال روزانه 20 آذر سال 98