مطالب مرتبط:
بخش خبری 23:00 پنجشنبه 14 آذر 1398 یزد
گزارش شانزدهم آذر 1398 هواشناسی خراسان رضوی
مجموعه خبری 20:45 مازندران؛ جمعه 15 آذر 1398
زمان واریز یارانه آذر ماه مشخص شد | پایگاه خبری زیرنویس اخبار روز
روزنامه اقتصاد ملی : شنبه 16 آذر 1398
-2 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 16 آذر 1398 ساعت 15:062019-12-07سياسي

مهم ترین محور تارنماهای خبری/ شانزدهم آذر 1398


ایرنا- «به نظر می رسد مشارکت بالا خواهد بود، مجلس آینده باید بر اساس کارآمدی تشکیل شود، مابه التفاوت قیمت بنزین باید در بخش تولید و عمران صرف و هزینه شود، - تهران- ایرنا- به نظر می رسد مشارکت بالا خواهد بود، مجلس آینده باید بر اساس کارآمدی تشکیل شود، مابه التفاوت قیمت بنزین باید در بخش تولید و عمران صرف و هزینه شود، حاشیه برابر با متن است و استقلال تقویت شود در آسیا هم اول است از جمله مهم ترین عناوین گزارش های رصد شده از تارنماهای خبری داخلی، در طول 48 ساعت گذشته است.

گروه اطلاع رسانی بنابه رسالت خبری ایرنا، به عنوان خبرگزاری رسمی نظام، دولت و مردم، به منظور ایجاد پل ارتباطی در مسیر گسترش آگاهی سازی، با مروری بر برجسته ترین گزارش های پایگاه های خبری داخلی منتشر شده در طول 48 ساعت گذشته، گزیده ای از این گزارش ها را انتخاب و با عنوان مهم ترین محور تارنماهای خبری منعکس کرده است.

به نظر می رسد مشارکت بالا خواهد بود لطف الله فروزنده عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت وگو با پایگاه خبری تابناک درباره روند نام نویسی حضور افراد و چهره های سیاسی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به آمارهای ارائه شده و نام نویسی تعداد زیادی از افراد بسیار بالا خواهد بود.

در قانون مهم ترین شرط بازدارنده برای افراد پیرامون اینکه نتوانند در انتخابات ثبت نام کنند، داشتن مدرک فوق لیسانس است که به نظر بنده شرط کافی نیست و ما باید قیدهای دیگری هم در این راستا لحاظ می کردیم.

به طور کلی می توان گفت، با این استقبالی که افراد مختلف کردند، به نظر می رسد مشارکت بالا خواهد بود؛ اما ما باید در جهت رفع نواقص قانونی روند نام نویسی انتخابات در مجلس آینده وارد عمل شویم تا منابع کشور هدر نرود، چون برای بررسی صلاحیت این افراد هزینه می شود.

مجلس آینده باید بر اساس کارآمدی تشکیل شود فرارو به گفت وگویی با علی دورانی فعال سیاسی اصولگرا درباره انتخابات پیش رو پرداخت و آورد: دغدغه جدی این است که مجلس آینده باید بر اساس کارآمدی تشکیل شود نه اینکه با تکرار سهم خواهی های گذشته، اتفاقاتی روی بدهد که نتیجه ای جز ضرر برای اصول گرایان به همراه نداشته باشد، براین اساس باید با توجه به توانایی ها و مقبولیت افراد، آن ها در لیست شورای ائتلاف قرار بگیرند و خود را در برابر رای مردم قرار دهند.

لازمه کار این است که توان تندروی مجلس یازدهم گرفته شود و بر اساس عقلانیت در این دوره تصمیمات گرفته شود، چرا که ما همیشه از تندروی در عرصه های گوناگون از جمله سیاست ورزی ضرر کرده ایم، بنابراین در این دوره لیست اصولگرایان باید متفاوت از دورهای گذشته مجلس بسته شود و افراد کارآمد وارد مجلس یازدهم شوند.

ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا نیز در گفت وگو با فرارو می گوید: از الان نمی توان به طور دقیق پیش بینی کرد که میزات مشارکت چه مقدار است، اما بنده این تحلیل راکه برخی ها می گویند به دلیل وضعیت موجود و عملکرد دولت و مجلس فعلی، مشارکت پایین است را قبول ندارم.

برای بازگرداندن اثرگذاری مفید مجلس باید اقداماتی نظیر اصلاح قانون انتخابات از نظر محتوایی نه ظاهری و شکلی و شکل گیری احزاب قدرتمند اجرایی شود.

مابه التفاوت قیمت بنزین باید در بخش تولید و عمران صرف و هزینه شود پایگاه تحلیلی خبری انتخاب در گفت وگو با بهمن آرمان اقتصاددان و استاد دانشگاه تهران درباره مباحثی که پیرامون افزایش نرخ کالاها بعد از افزایش قیمت بنزین مطرح می شود، آورده است: افزایش قیمت ها تماما متاثر از افزایش نرخ حامل های انرژی نیست؛ به گونه ای که پیش تر شاهد بودیم قیمت بسیاری از کالاها بدون تغییری در قیمت بنزین به چند برابر رسید.

علاوه بر این باید توجه داشت که قیمت گازوییل و گاز به عنوان منبع مصرف بسیاری از تولیدکنندگان، هیچ تغییری نداشته است.

بنابراین، این که خرده فروشان توجیه کنند که نرخ کالاها بیشتر شده هیچ گونه توجیه علمی و عملی ندارد.

مبنای یافتن قیمت واقعی را باید از تولیدی های بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای مبنا قرار داد.

فروشگاه های زنجبره ای و حتی تولیدی های از وسایل نقلیه بنزین بهره نمی گیرند تا افزایش قیمت ها را توجیه کنند.

نابسامانی های موجود در بازار که برخی بر افزایش قیمت ها در نتیجه افزایش قیمت بنزین بر آن تاکید دارند، نتیجه و برآیند عدم صنعتی سازی توزیع کالا است.

راه حل برون رفت از وضعیت کنونی اقتصاد کشور به ویژه بعد از افزایش قیمت بنزین، به هیچ عنوان اهدای یارانه نقدی به مردم نیست، باور من این است که یک ریال از مابه التفاوت قیمت بنزین، نباید به مردم برگردد و خود عامل تقاضای فزآینده شود، بلکه باید در بخش تولید و عمران صرف و هزینه شود.

حاشیه برابر با متن است عباس کاظمی جامعه شناس و پژوهشگر مطالعات فرهنگی در یادداشتی که در اختیار فرارو قرار داده به بررسی ابعاد جامعه شناختی افزایش قیمت بنزین و به دنبال آن اعتراضاتی که این امر به دنبال خود داشت، پرداخته است: آنچه امروز شورش حاشیه علیه متن نام گرفته است باید از نو بازخوانی شود.

دو گانه حاشیه و متن عمدتا به گونه ای فهم می شود که گویا "اینجا" و "آنجا" دو عرصه کاملا مجزا از هم هستند.

آنها نه آنجا دور از ما و نه بسیار متفاوت از ما هستند.

این افراد بیش از آنچه که فکر می کنیم به ما نزدیک هستند.

می خواهم صرفا یکی از هزاران روایتی که شما روزانه با آن روبرویید را بیان کنم.

در یکی از دانشگاه هایی که تدریس می کنم، فردی به عنوان آبدارچی تا چندی پیش مشغول بکار بود، در یکی از روزهای گرم تابستان متوجه شدم کتابی شعر و یک رمان روی میز اوست، روز دیگری کتابی علمی در باب زیست شناسی.

برایم جالب شد و با او به گفت و گو نشستم و بعدا بیشتر با هم حرف زدیم، فرد مجردی بود که به خاطر نیاز مالی خانواده دست از دانشگاه کشیده بود و اکنون چای می آورد، طبقات را تی می کشید و دستشویی ها را می شست.

اولین نکته ای که به چشمم آمد فاصله منزلتی و احساس ناکامی بود که مدام درون خود احساس می کرد.

اما او که بود؟ از کجا آمده بود؟ به چه چیزهایی فکر می کرد و چه آرزوهایی در سر داشت؟ هیچکس حتی در دانشگاهی که کار می کرد از احوال او خبر نداشت.

این همان وضعیتی است که کل جامعه را فراگرفته است و ما نسبت بدان غافلیم، پدیده ای که بنظرم با مفهوم بی عاطفگی اجتماعی باید توضیح داده شود.

در میان همه مسائلی که مردم با آنها روبرو هستند، مانند فقر، بیکاری، بی خانمانی، به نظرم این مفهوم که ذیل احساس تنهایی و بی پناهی و بی کسی درک می شود باید از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

همه این مولفه هایی که از این فرد ذکر شد با خصوصیاتی که از معترضین آبان ماه عمدتا روایت می شود نوعی شباهت خویشاوندی وجود دارد.

استقلال تقویت شود در آسیا هم اول است سیروس دین محمدی هافبک اسبق استقلال در گفت و گو با مشرق درباره پیشرفت استقلال در دو ماه گذشته و روند روبه جلوی این تیم گفت: فوتبالی که این هفته ها از تیم استقلال شاهد هستیم چیزی فراتر از انتظار اهالی فوتبال است و اتفاقی که در این تیم افتاده می تواند منجر به قهرمانی دوباره اش در آسیا شود.

وی در پاسخ این پرسش که بازی با شهرخودرو چطور بود؟، افزود: یک فوتبال کاملا تاکتیکی از سوی هر دو تیم.

بازی مهره های تیم ها در میانه زمین که البته فکر می کنم تاکتیک برتر از آن استراماچونی بود.

البته من برای تیم یحیی هم احترام زیادی قایل هستم.

شهرخودرو جزو معدود تیم هایی است که در ایران فوتبال تاکتیکی و مالکانه را بازی می کند اما این تیم در تقابل با استقلال تقریبا یک تیم معمولی بود.

سانس آخر؛ سه گانه قالیباف - عارف - جلیلی کاندیدای مجلس می شوند؟ به گزارش سایت قطره و به نقل ازپایگاه خبری خبرآنلاین، ساختمان وزارت کشور در این روزهایی که گذشت بیشتر چشم انتظار حضور چند چهره بود، چهره هایی که فارغ از چپ یا راست بودنشان، قرار است پیش بینی ها و معادلات مجلس آینده ذیل نام آنها نوشته شود.

محمدباقر قالیباف و سعید جلیلی که روزگاری نه چندان دور نامشان تنها در لیست کاندیداهای ریاست جمهوری خودنمایی می کرد گویی دیگر باور کرده اند که پرش یکباره از شهرداری یا شورای عالی امنیت به پاستور پرشی بلند است که دستاوردی جز ناکامی برای آنها ندارد.

گویی به آن نقطه رسیده اند که بدانند مسیر رسیدن به پاستور را باید پله به پله و گام به گام طی کنند و چه مسیری بهتر و کم دردسر تر از بهارستان.

نام قالیباف و جلیلی نه در این چند ماه اخیر که از همان روزهای بعد از انتخابات ریاست جمهوری در لیست کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم قرارگرفت.

گمانه هایی که در همه این روزهای نزدیک به ثبت نام کاندیداها اوج گرفت و حال در آخرین روز، نگاه ها به دو سیاستمدار اهل مشهد است تا ببینید آیا سردار و دیپلمات اصولگرا قرار است کاندیداتوری پارلمان را هم در رزومه سیاست ورزی خود به ثبت برسانند یا منتظر 1400 خواهند ماند.

بمب انتخاباتی روز گذشته ساختمان وزارت کشور چیزی نبود جز انصراف عارف از کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبری که هنوز درحد احتمالات و زمزمه های اطرافیان او در فراکسیون امید است و امروز باید تکلیف این زمزمه خبری هم روشن شود.

چالش ریاست در مجلس یازدهم بعد از انصراف لاریجانی علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با پایگاه خبری خبرآنلاین در باره این که کدام جناح اکثریت مجلس آینده را داشته باشد؟ خطر نفوذ جریان سوم در قالب یک طیف رادیکالی و تندرو وجود دارد؟ می گوید: پیش بینی سختی است.

ممکن است یک جناح در حال حاضر برای پارلمان آینده، انتخاب شود اما ماه دیگر با توجه به فضای سیاسی و اجتماعی کشور تغییر کند.

پیش بینی می کنم در مجلس یازدهم، حزب و جناح غالب بر پارلمان وجود نداشته و مجلس از حالت سه وجهی خود خارج شده و وجوهی دیگر به آن اضافه شود.

در مجلس یازدهم، بیشتر افراد غیرسیاسی حضور دارند.

از سوی دیگر با انصراف آقای لاریجانی از حضور در مجلس یازدهم، ممکن است با چالش هایی برای انتخاب رییس مجلس مواجه شویم.

چالش اول، چهره شاخصی است که برای ریاست مجلس مناسب باشد و چالش دوم، اتفاق نظر نمایندگان برای انتخاب رییس است.

پیش بینی فعالان بازار از وضعیت قیمت خودرو تا 3 ماه آینده به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرآنلاین، موتور افزایش قیمت خودرو چند هفته ای است روشن شده است.

دسته ای از عوامل متعدد همزمان با شرایط خاص در صنعت خودرو و کشور، باعث شده که حباب کاذبی در قیمت های خودرو ایجاد شود و روند آرامشی که در اوایل سال وجود داشت، تغییرات ملموسی پیدا کند.

به نظر می رسد قیمت خودرو تحت عوامل مختلف از جمله خریدهای به اصطلاح هیجانی، کمبود عرضه و همچنین رواج دلالی و سفته بازی، روندی افزایشی داشته است.

البته تحلیلگران بازار خودرو معتقدند افزایش قیمت بنزین هم تنور رشد قیمت ها در بازار خودرو را گرم کرده است؛ هر چند به طور معمول با افزایش نرخ بنزین پیش بینی می شود قیمت ها در بازار خودرو روندی کاهشی به خود بگیرد.

آن طور که از گزارش های میدانی برمی آید، این است که در حال حاضر هر فروشنده ای قیمتی جداگانه برچسب محصول خود می کند.

همین موضوع باعث شده که حداقل در سه هفته اخیر، قیمت خودروهای داخلی 500 هزار تا 3 ملیون تومان گران شود.

فعالان بازار می گویند قیمت ها در این بازار هر چند افزایش یافته است، اما با این حال مشتری چندانی در بازار وجود ندارد.

بازاری ها از اصطلاح گیجی بازار برای توصیف وضعیت بهره می برند.

به گفته سعید موتمنی رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو به طور کلی قیمت خودروها 5 تا 10 میلیون تومان افزایش داشت.

این افزایش قیمت با شیب کند در ماه مهر و آبان اتفاق افتاد.

زمانی که مشتری مراجعه نکند، قیمت ها افت می کند.

وی در عین حال تاکید دارد تا 2، 3 ماه آینده قیمت ها افزایش نمی یابد.

لزوم افزایش آگاهی مردم برای رعایت حقوق شهروندی حسن لطفی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی شفقنا در خصوص لزوم رعایت حقوق شهروندی، اظهار کرد: اگر کشورمان را با دیگر کشورها مقایسه کنیم به مراتب شاهد این هستیم که به برکت جمهوری اسلامی، زیرساخت های عمرانی خوبی در کشور که حق مردم است فراهم شده است؛ ولی متاسفانه هنوز افراد جامعه به آگاهی لازم در خصوص حقوق شهروندی نرسیدند و تا زمانی که زیرساخت ها را به طور کامل فراهم نکرده و مردم اطلاعات و آگاهی لازم را در زمینه مسایل جامعه مدنی کشور، نداشته باشند، قطعا در عدم رعایت حقوق شهروندی تاثیرگذار خواهد بود.

آیا کمیته ملی حوادث آبان 98 تشکیل می شود؟ پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران در یادداشتی از روزبه علمداری آورده است: یک هفته پس از اعتراضات آبان 98 در شماری از شهرهای کشور و پس از وصل شدن اینترنت، به نظر می رسد زمان مناسبی برای تحلیل عمیق و چند بعدی این حوادث جهت اصلاح روندها در کشور فرا رسیده است.

ابتدا چند رهیافت و زاویه دید موجود در توصیف این واقعه را مرور می کنیم: 1-یک رویکرد که عمدتا توسط دستگاه ها و رسانه های رسمی مانند صدا و سیما دنبال می شود، مانند حوادث مشابه قبلی بر ابعاد امنیتی ماجرا تکیه ی صرف دارد.

البته این گروه در لفظ بر وجود اعتراض تکیه می کند، اما از آنجا که پافشاری قابل ملاحظه ای روی آن ندارد و ضمنا راهکاری هم برای شیوه بیان اعتراضات ارائه نمی کند یا آن را مطالبه نمی کند، به نظر می رسد که مقوله اعتراض را فاقد موضوعیت می داند و اگر هم از آن سخنان می گوید، عمدتا تعارف می کند تا تأکید.

2-رویکرد دوم، بر خاستگاه و زمینه های اجتماعی اعتراضات تأکید دارد و خشونت ها و رخدادهای ضدّ امنیتی را معلول تلقی می کند.

این رویکردی است که توسط تحلیگران و کارشناسان و برخی مطبوعات دنبال می شود که عمدتا مربوط به جناح اصلاح طلب هستند.

در میان اصولگرایان این رویکرد کمتر مشاهده می شود و میدانِ تحلیل عمدتا در دست رقیب آنهاست.

در واقع آنان گویی ترجیح می دهند که: یا با رویکرد اول همراهی کنند و یا ریشه اعتراضات را صرفا اقتصادی و معیشتی تلقی کنند و در نهایت انتقاداتی را به سیاست های دولت وارد کنند.

سخن آنان معمولا در همین حدّ باقی می ماند.

از آرای متفاوت برخی محاکم تا لزوم تعیین مصادیق شفاف برای منع تحصیل دلیل از طرق نامشروع وبسایت خبری تابناک در گفت وگو با عباس شیری استاد دانشگاه تهران و پژوهشگر حقوق جزا و جرم شناسی درباره ضرورت های رعایت اصل تحصیل دلیل از طرق مشروع آورده است: ابتدائا باید توجه داشت که این اصل بیشتر در قلمرو حقوق کیفری مطرح است و اصولا در بحث امور مدنی یا حقوقی، تحصیل دلیل بیشتر برعهده اصحاب دعوا خواهد بود و توسط دادگاه جایز نیست و قضات کمتر به این امر می پردازند و اصولا در امر حقوقی که امر خصوصی است قضات نباید وارد بشوند و این اصحاب دعوا هستند که باید دلایل خود را ارائه دهند تا قضات بر اساس آن اعلام نظر نمایند.

اما در مورد امر کیفری یک اصل کلی وجود دارد که تحقیق و تعقیب متهم توسط مقامات دادسرا یا دادگاه نباید به واسطه هر اقدام و امری صورت بگیرد و آنها نباید از هر روشی برای تحصیل دلیل استفاده کنند مانند اعتراف گرفتن بر اثر شکنجه یا تطمیع متهم برای ارائه اطلاعات در قبال دریافت امتیازات واهی.

مثلا اگر دلیلی که ضابطان قضایی مبتنی بر فریب تحصیل کرده و به دروغ به متهم گفته شود اگر با قاضی یا ضابطان قضایی همکاری کنی مورد تخفیف قرار خواهی گرفت، قابل استناد نیست.

در امور کیفری از دیرباز این مطرح شد که تحصیل دلیل باید از طریق قانونی صورت بگیرد و محدود به موارد خاص باشد و قاضی نمی تواند به دلایلی استناد کند که آن ها را از طریق نامشروع تحصیل کرده است.


کلید واژه ها: تارنماهای خبری - مهم ترین - خبری - قیمت بنزین - بخش تولید - گزارش - کارآمدی - مشارکت - اطلاع رسانی - عمران - گذشته - داخلی - تشکیل - تولید - آینده - بنزین - هزینه - قیمت - ساعت - خبرگزاری - محور - مجلس - استقلال - عناوین - انتخاب - پایگاه - آگاهی - رسانی - حاشیه - رسالت

آخرین اخبار سرویس:
استخدام کارشناس تبلیغات خانم در تهران

امنیت نرم چیست؟

آیین افتتاح نمایشگاه مهر محرم در سمنان

فیلم/ نوحه خوانی میثم مطیعی امشب در حضور رهبر معظم انقلاب

فیلم/ گل چهارم استقلال به الریان توسط مطهری

ذکر فضایل حضرت زهرا(س) در بیان استاد فاطمی نیا

اصلاح طلبان و اصولگرایان هر دو در صحنه انتخابات حضور دارند

بررسی چالش های اشتغال افراد دارای معلولیت در رویداد کارساز

نظر رهبر انقلاب درباره «پس گرفتن طلاهای هدیه شده پس از طلاق» و «شکار حیوانات»

مبانی نظری و پیشینه تحقیق اخلاق سازمانی 88 صفحه

موافقت پامپئو با حضور در جلسه توضیحی کنگره درباره ایران

88 پرونده در کمیسیون ماده پنج خراسان شمالی بررسی شد

فرود اضطراری یک فروند هواپیمای بدون سرنشین

دومین پاداش دلاری به استقلالی ها بعد از برد الریان

اصلاح طلبان و اصولگرایان هر دو در صحنه انتخابات حضور دارند

وداع باشکوه مردم مرزنشین آستارا با شهید گمنام

مبانی نظری و پیشینه تحقیق طراحی مفهومی سیستم اطلاعات مدیریت 124 صفحه

اعزام هیئت 7 نفره از قضات به حوزه های قضایی برای رسیدگی به پرونده های معوق/ به بیش از 200 پرونده قضایی رسیدگی شد

فرود اضطراری برنامه ریزی شده پهباد شاهد 129 در ملاثانی اهواز

دهقانی: ایران همچون عربستان گاو شیرده آمریکا نیست

روضه خوانی جانسوز سردار سلیمانی برای حضرت زهرا (س)

استاندار: همدان با ثبت 2 شهر جهانی در کشور پیشتاز است

ترامپ همراه با نتانیاهو از «معامله قرن» رونمایی کرد

انتخابات، انتصاب بود روحانی روی کرسی ریاست جمهوری نمی نشست

مسئولیت کمیته هماهنگی مشاغل خانگی به معاونت اجتماعی رسید

آخرین تصمیم گیری درباره «عمره»

فال روزانه 09/ 11/ 1398

سیاست کنونی آمریکا؛ مقابله همه جانبه با ملت ایران

استخدام گرافیست مسلط به طراحی فتوشاپ و ایلاستریتور در تهران

شعر زهیر توکلی برای ام ابیها (س)

قانون نظارت بر رفتار نمایندگان به درستی اجرا نشده است

مشکل اصلی افغانستان وجود کشورهای متجاوزی مانند آمریکاست

استخدام کارشناس فنی کیفیت،سرپرست فروش،نماینده فروش /اصفهان

استخدام گرافیست حرفه ای در یک دفتر معماری در تهران

خبرنگاران پرسیدند، استاندار قزوین پاسخ داد

بلومبرگ: ترامپ معافیت همکاری های هسته ای با ایران را 60 روز تمدید می کند

وضعیت موسسات مالی وخیم است/ قوه قضاییه ورود کند

تشریح برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالروزپیروزی انقلاب اسلامی

ده ها chr(034)دردنامه معلمانchr(034) که پشت در آهنین مسئولان معطلند!

قانون نظارت بر رفتار نمایندگان به درستی اجرا نشده است

امروز تفرقه افکنی برای کشور و انقلاب اسلامی سم است

شورای عالی اصلاح طلبان: نمی توانیم زینت المجالس انتخابات باشیم/ لیست نمی دهیم

انتخاب رییس تحقیقات راهبردی هوانیروز آبیک به عنوان پژوهشگر برتر نزاجا

شعر زهیر توکلی برای ام ابیها (س)

معامله قرن و پیشنهاد رهبری برای برگزاری همه پرسی در فلسطین

شهادت جان بولتون در سنا شنیدنی است

بازداشت تعدادی در ارتباط با کیک های آلوده

استخدام منشی خانم در یک شرکت معتبر دارویی در تهران

مبانی نظری ارزیابی رابطه بین معیار عدم تقارن زمانی سود با معیار MTB

اصلاح طلب-اصولگرا؛ سردرگم میان چندین ماجرا

بازداشت تعدادی در ارتباط با پرونده chr(034)کیک های آلودهchr(034)

خبر شناسایی ویروس کرونا در استان هرمزگان صحت ندارد

سریال «معمای شاه» انگلیسی شد

معامله قرن در دوران ریاست جمهوری «ترامپ» محقق نمی شود

کتب درسی دارای مُهر اعتبار می شوند

اقدام احمقانه یک زوج با کودکشان+فیلم

لازمه پیشرفت تولید، مبارزه با فساد است / جواب ما به تحریم حداکثری باید همبستگی حداکثری در صحنه تولید باشد

112 روستا ار نعمت گاز برخوردار می شوند

امیر تتلو در ترکیه بازداشت شد؛ ماجرا از چه قرار است؟

24 هزار نفر نیروی فعال در انتخابات مجلس

حضور و مشارکت در انتخابات وظیفه شرعی و ملی است

آخرین اخبار و فرضیات جدید از بوی مرموز پایتخت

مبانی نظری و پیشینه تحقیق حاکمیت شرکتی 69 صفحه

بررسی تطبیقی شرط فعل در نظام حقوقی ایران و فرانسه

در مقابل ترامپ تروریست حامی ظریف باشید

روشن شد که چرا ترامپ برجام را تحمل نکرد

اجازه نمی دهیم حتی یک واحد تولیدی در البرز تعطیل شود/ سرمایه ثابت و سرمایه در گردش از مهمترین مطالبات صنعت و تولید البرز

پرسشنامه استاندارد محقق ساخته مسئولیت پذیری اجتماعی 37 سوالی

الگوی برنامه درسی تلفیقی و ضررورت و موانع آن در برنامه درسی ابتدایی

ادبیات نظری و پیشینه تجربی سبک های حل مسئله

اینفوگرافیک / طیف بندی اصولگرایان و اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

شعرخوانی شاعران آستارا در سوگ زهرا (س)

::دمشق- شب شهادت حضرت زهرا (س) در سوریه

تخلفات انتخاباتی از دید مسئولان مخفی نخواهد ماند

دولت در قبال اظهارات ظریف اعلام موضع کند

تغییرات کوچکی که در 15 دقیقه زندگیتان را متحول می کند

مطهری: انشالله کمترین نتیجه شهادت شهید سلیمانی خروج آمریکایی ها از منطقه باشد

اینفوگرافیک / طیف بندی اصولگرایان و اصلاح طلبان در انتخابات مجلس

باغ موزه های دفاع مقدس محلی برای تبلور غرور و شکوه ملی است/لزوم اختصاص بخش هایی از باغ موزه به منظور تبیین ایثارگری عشایر و اقوام و فداکاری کارکنان صنعت نفت خوزستان

روند تحولات در منطقه غرب آسیا کاملاً به ضرر آمریکا و به سود جبهه مقاومت است

اصلاح طلب-اصولگرا؛ سردرگم میان چندین ماجرا

استخدام فروشنده خانم در یک مجموعه معتبر در تهران

کمک های فولاد هرمزگان در راه مناطق سیل زده شرق استان هرمزگان

پیشنهاد ظریف برای برگزاری جلسه مشترک وزرای خارجه، بهداشت، گردشگری و راه در مورد «کرونا» ظریف

اعلام زمان و مکان مصاحبه علمی جذب منصب قضا سال 98

بازدید رییس کل دادگستری استان زنجان از موسسه خیریه روزبه

استخدام 3 ردیف شغلی در یک شرکت معتبر در تهران

مخفی بودن قبر حضرت زهرا (س) برای بشریت چه پیامی دارد؟

کریمی: بیشترین افزایش حقوق باید در حقوق های پایین باشد

تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفندماه سال جاری

انقلاب اسلامی بر اساس نسخه الهی آغاز شد

عکس نوشت: ای شبِ قدر، شبِ قبرِ مرا روشن کن

موسوی:عربستان در ترور شهید سلیمانی شریک جرم است

مساعدت 315 میلیون ریالی به بیماران سخت درمان همدان

آتش نشانی خارگ افتتاح می شود/ اجرای طرح های متنوع فرهنگی

فرج الله کمیجانی: مجلس یازدهم مشابه مجلس نهم خواهد بود

استخدام گرافیست در افراملک در استان مازندران

آتش نشانی خارگ افتتاح می شود/ اجرای طرح های متنوع فرهنگی

تغییر چهره رزیتا غفاری + عکس

چرا مردم باید جلوی بیمارستان چادر بزنند؟

مهم ترین محور تارنماهای خبری/ شانزدهم آذر 1398

مهم ترین محور تارنماهای خبری/ شانزدهم آذر 1398