مطالب مرتبط:
مدارس تهران فردا چهارشنبه 29 آبان تعطیل است؟
مدارس تهران فردا چهارشنبه 29 آبان تعطیل است؟
مدارس تهران فردا چهارشنبه 29 آبان تعطیل است؟
وضعیت ایران و سایر کشورها از نظر آلودگی هوا چگونه است؟/مدارس تهران فردا چهارشنبه 29 آبان تعطیل است؟/در جلسه هاشمی با جهانگیری چه گذشت؟
ثقفی: مدارس تهران فردا چهارشنبه 29 آبان تعطیل نیست
-147 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 28 آبان 1398 ساعت 21:352019-11-19اقتصادي

فال روزانه چهارشنبه 29 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/29


فال روزانه چهارشنبه 29 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/29 - فال روزانه چهارشنبه 29 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/29 فال روز تولد امروز چهارشنبه (29آبان) دوست عزیزی که 29 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مستقل، خلاق، با اعتماد به نفس، عملگرا و منظم هستید.

شما بسیار جاه طلب هستید و آرزوی رسیدن به اوج ثروت و شهرت را دارید، اما بهتر است مواظب باشید در این راه نسبت به دیگران و نظراتشان بی تفاوت نباشید.

امسال منافع اقتصادی زیادی از منابع مختلف به دستتان خواهند رسید، اما تردیدی که نسبت به شریک خود دارید تمام مدت همچون ابر سیاهی بالای سرتان شما را آزار خواهد داد.

اگر نمی خواهید تمام سال ذهنتان درگیر این موضوع باشد بهتر است تکلیف خودتان را روشن کنید.

مواظب باشید به کسی بیش از لیاقتش اعتماد نکنید.

مدیریت زمان و داشتن برنامه ریزی در راه رسیدن به اهدافتان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

شما امسال در اجتماع بسیار فعال هستید و در مهمان ها و مراسم ها و فعالیت های اجتماعی مختلفی شرکت خواهید کرد.

اگر هنوز مجرد هستید این میزان از فعالیت های اجتماعی به احتمال زیاد شریک راهتان را سر راهتان قرار خواهد داد.

اگر هم پیش از این نیمه ی دیگر خود را یافته اید امسال فرصت ازدواج برای شما فراهم خواهد شد.

مواظب باشید با بیش از اندازه وقت گذاشتن برای کارتان خانواده تان را از خود نرنجانید.

فال روزانه متولدین فروردین ایده های بزرگ و خلاقانه ی شما هیچ انتهایی ندارند، اما این افکار و ایده ها زمانی ارزشمند هستند که عملی شوند و اگر نخواهید به آنها عمل کنید بهتر است هر چه زودتر رهایشان کنید.

مشکل اینجاست که شما یک ایده ی خوب برای انجام یک کار هر چند کوچک را آنقدر در ذهن خود پرورش داده و به آن پر و بال می دهید که برایتان به یک کار بیش از حد بزرگ و غیر ممکن تبدیل می شود.

شاید بهتر باشد با حداقل ها شروع کرده و به مرور زمان در عمل این ایده را بزرگ کنید و به آن شاخ و برگ بدهید.

اگر امروز کسی از شما تقاضای انجام کاری دارد که نمی توانید یا نمی خواهید آن را انجام دهید از همان ابتدا با گفتن جواب نه خیال خودتان و او را راحت کنید.

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین // دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود.

دلت دوباره جوان می شود.

دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود.

خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

فال روز متولدین اردیبهشت امروز شما آنقدر نسبت به اطرافیانتان و واکنش هایشان حساس شده اید که ممکن است بخاطر یک موضوع کوچک و بی اهمیت یک دعوا و جر و بحث تمام عیار راه بیندازید.

درست است که کشف افکار و احساسات دیگران بی آن که خودشان چیزی گفته باشند یکی از استعدادهای خاص شماست، اما حس ششمتان همیشه هم درست کار نمی کند و ممکن است گاهی دچار اشتباه و سوء تفاهم شوید.

هر چقدر بیشتر روی رفتارها و عکس العمل های دیگران متمرکز شوید و حساسیت نشان دهید موضوع برایتان بزرگتر می شود و به خودتان سخت می گذرد.

شما امروز کارهای خیلی مهم تری برای انجام دادن دارید، پس انرژیتان را صرف کارهای بیهوده نکنید.

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت // گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن.

عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است.

غصه نخور به وصال یار خواهی رسید.

به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

فال روزانه متولدین خرداد امروز همکاران و مقامات مافوقتان از شما انتظار دارند که بعد از چند روز کم کاری به روال عادی کارهایتان بازگشته و مسئولیت هایی که به عهده دارید و کارهایتان را به خوبی انجام دهید.

این موضوع از آنجایی که به شما اجازه نخواهد داد با خیال راحت در عالم رویاهایتان غرق شوید باعث نارضایتی و ناراحتی شما خواهد شد، چون شما همیشه از این که کسی بخواهد محدودتان کند متنفر هستید.

البته که آنها در سر شما نیستند و نمی توانند جلوی پرواز افکارتان را بگیرند، اما اگر در انجام کارهایتان کوتاهی کنید مجبور به پرداخت بهای سنگینی خواهید شد، پس حواستان را خوب جمع کنید.

شما با کم کاری هایتان می توانید نتیجه ی زحمات یک گروه بزرگ را خراب کنید! فال حافظ مخصوص متولدین خرداد // عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت***که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش***هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری.

همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک.

بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی.

کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

فال روزانه متولدین تیر امروز شما ممکن است توانایی های خود را خیلی دست بالا گرفته و مسئولیت ها و وظایفی بیش از آنچه واقعا می توانید انجام دهید را به عهده بگیرید.

درست است که شما شخصی توانا و با لیاقت هستید، اما بدون شک یک انسان هستید و توانایی های فوق بشری ندارید، به همین دلیل هم برای کارایی که می توانید انجام دهید حد و مرز مشخصی وجود دارد که حتی اگر بتوانید از آن فراتر بروید قطعا به خودتان ضربه خواهید زد.

به جای این که قول هایی بدهید که نمی توانید به آنها عمل کنید بهتر است حد خودتان را بشناسید و بر همان اساس قبول مسئولیت کنید.

اگر حاضر به یاد گرفتن باشید زندگی درس های زیادی برای شما خواهد داشت.

فال حافظ مخصوص متولدین تیر // می دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب می چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب تعبیر: عیب جویی دیگران نکن.

اول خودت را برطرف کن.

تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود.

این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی.

حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی.

تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

فال روزانه متولدین مرداد بعد از چند روز تق و لق بودن کارها و برنامه هایتان امروز هنوز موتورتان گرم نشده و حال و حوصله ی کار کردن را ندارید.

در واقع شما به فکر پیدا کردن راه فراری هستید تا امروز را هم مثل چند روز گذشته به تنبلی بگذرانید.

متأسفانه حتی اگر موفق به فرار از مسئولیت هایتان بشوید هم تنبیه سختی برای این کوتاهی در انجام مسئولیت هایتان در انتظار شما خواهد بود.

بهتر است به جای این که بخواهید تمام روز را به بطالت بگذرانید یک برنامه ریزی دقیق داشته باید تا وظایف خود را به سریع ترین شکل ممکن انجام داده و بتوانید بقیه ی وقتتان را برای خودتان و انجام کارهایی که دلتان می خواهد خالی کنید.

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد // آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست خوش می دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می کند حکایت عز و وقار دوست تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای.

از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند.

هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

فال روزانه متولدین شهریور امروز شما در فکر گسترش مهارت ها و توانایی های خودتان هستید تا بتوانید از این توانایی ها و مهارت های تازه کسب شده تان در راه رسیدن به اهداف جاه طلبانه ای که دارید بهره ببرید.

اگر واقعا چنین قصدی دارید ثبت نام در دوره های تخصصی در زمینه ی مورد نظرتان بهترین گزینه ی ممکن برای شما خواهد بود و الان هم زمان بسیار مناسبی برای انجام اینکار به نظر می رسد.

همچنین سعی کنید در این زمینه مطالعه ی کافی را داشته باشید و کتاب هایی که توسط افراد متخصص نوشته شده اند را به خوبی بخوانید.

شما می توانید اتفاقات این چند وقت اخیر را از هر زاویه ای که خودتان دلتان می خواهد ببینید، اما به نفعتان است که با خودتان صادق باشید و حقیقت را ببینید.

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور // اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی.

بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود.

قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی.

مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی.

مردم دار باش.

کرم داشته باش.

تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

فال روزانه متولدین مهر امروز یک مکالمه ی دوستانه، یک تماس تلفنی و یا پیامی که دریافت می کند همچون ضربه ای شما را به خود خواهد آورد و از خواب غفلت بیدار خواهد کرد.

یکی از اهداف بلند مدت شما بالاخره در آستانه ی تحقق یافتن است و همین باعث می شود که جاه طلبی شما بیش از قبل شود.

شاید تصمیم بگیرید در کنار شغل فعلیتان یک حرفه ی دیگر را نیز در پیش بگیرید یا به این نتیجه برسید که باید در یک مقطع تحصیلی بالاتر ادامه تحصیل بدهید.

شاید چندان از درست بودن تصمیمتان مطمئن نباشید، اما این ایده حداقل ارزش فکر کردن را دارد.

در هر صورت مواظب باشید بیش از اندازه در عالم فکر و خیال غرق نشوید، امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید.

فال حافظ مخصوص متولدین مهر // دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود.

دلت دوباره جوان می شود.

دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود.

خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

فال روزانه متولدین آبان امروز شما از صمیم قلب اطمینان دارید که رویاهایتان به حقیقت خواهند پیوست.

شما می توانید به طور قانع کننده ای بهترین سناریوی ممکن را برای آینده ی خود بنویسید و هم خودتان و هم دیگران را مطمئن کنید که همه چیز همان طوری که خودتان می خواهید پیش خواهد رفت.

انگار یک جورهایی شما از یک فکر ساده دانه ی کوچکی را بیرون کشیده و تمام دلایل و شواهد لازم برای این که محصول پربرکتی از آن به دست خواهید آورد را بی هیچ مشکلی فراهم خواهید نمود.

این مثبت نگری شما به دیگران هم سرایت خواهد کرد، اما خوب باید این را هم در نظر داشته باشید که همه چیز فقط به دنیای افکار شما محدود نمی شود و برای رسیدن به خواسته هایتان باید سخت تلاش کنید.

فال حافظ مخصوص متولدین ابان // صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را تعبیر:در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن.

اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری.

این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی.

غم خوردن سودی ندارد.

با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه متولدین آذر امروز با وجود علاقه ی زیادی که به حرف زدن دارید حرف زیادی برای گفتن ندارید! در واقع شما امروز خیلی برونگرا شده اید و هر چیزی که به ذهنتان می رسد را به زبان می آورید و در مورد هر چیزی، حتی اگر کسی نظرتان را نپرسیده باشد هم اظهار نظر می کنید.

خوب، برای جلوگیری از این رفتار شما کار زیادی از دست هیچ کس حتی خودتان بر نمی آید و فقط با به پایان رسیدن روز است که می توانید سکوت اختیار کنید.

با این حال بد نیست در طول روز این جمله را با خودتان مرتب تکرار کنید که کم حرف زدن نشانه ی خردمندی است ! طی چند روز گذشته کارها و برنامه هایتان به خاطر تعطیلات خیلی کند پیش رفته اند، اما امروز اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت.

فال حافظ مخصوص متولدین اذر // گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن.

چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده.

می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری.

در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری.

نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

فال روزانه متولدین دی امروز کارهای اداری و کاغذ بازی های بسیاری را باید به انجام برسانید.

شما احساس می کنید که ذهنتان دارد خیلی خوب کار می کند و می توانید همه ی این کارها را به راحتی انجام دهید، اما این احتمال وجود دارد که بخشی از کارهایی که باید انجام شوند به طور موقت باعث گمراهی شما شوند، پس حواستان را خوب جمع کنید تا دچار اشتباه نشوید.

امروز در مکالماتی که با دوستان و همسایه هایتان دارید حرف های مشکوکی می شنوید.

شما از صحت شنیده هایتان مطمئن نیستید و ممکن است آنها از حرف هایی که می زنند قصد و غرض خاصی داشته باشند، پس به نفعتان است که شنیده هایتان را برای کسی بازگو نکنید.

فال حافظ مخصوص متولدین دی // روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است تعبیر:آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی.

فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند.

به امید بخشش خداوند باش.

فال روزانه متولدین بهمن شما عاشق پیدا کردن راه حل برای مشکلات پیچیده اید.

امروز هوش ادراکی شما در سطح بالایی قرار دارد و با سخت ترین مشکلات هم طوری دست و پنجه نرم می کنید که انگار در حال بازی هستید و مثلا دارید یک مکعب روبیک را درست می کنید.

دیگران در کمال شگفتی به شما خیره شده اند و نمی توانند بفهمند که شما چطور می توانید مسائل را به این سرعت حل کنید.

با این حال این شتاب و عجله ای که شما در حل مسائل از خودتان نشان می دهید می تواند به نقطه ضعف شما تبدیل شده و باعث شود دچار اشتباه شوید.

بهتر است با صبر و حوصله ی بیشتری پیش بروید و همه چیز را پیش از انتخاب راه حل نهایی به خوبی در نظر بگیرید.

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن // اگر چه باده فرح بخش و باد گل بیز است***به بانگ چنگ مخور می که محتسب تیز است صراحی ای و حریفی گرت به چنگ افتد***به عقل نوش که ایام فتنه انگیز است تعبیر:خبر خوشی را می شنوی که به خاطرش انتظار کشیده ای و روز به روز کارت بهتر می شود.

اما تعلقات تو نیز بیشتر می شود.

مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد.

خوشی خود را با دیگران تقسیم کن تا همیشه سبک بال و آسوده خاطر باشی.

فال روزانه متولدین اسفند شما ته دلتان این را خوب می دانید که رسیدن به اهداف جاه طلبانه ی حرفه ایتان در حال حاضر تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد، اما ترجیح می دهید به جای احساس رضایت از پیشرفت های هر چند اندکی که داشته اید، بخاطر عدم موفقیتتان در رسیدن به غیر ممکن ها زانوی ماتم بغل بگیرید.

داشتن معیارهای پیش پا افتاده برای تعریف موفقیت می تواند توجیه خوبی برای تنبلی باشد، اما داشتن اهداف بزرگ به پشتکار و اراده ی محکم و تلاش تمام وقت نیاز دارد.

حالا که اهداف بزرگی در سر دارید خودتان را برای زحمت هایی که در راه رسیدن به آنها متحمل شوید هم آماده کنید.

آنچه در پایان به دست می آورید ارزش این همه سختی را دارد.

فال حافظ مخصوص متولدین ​اسفند // سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می رود ارادت اوست نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه ها در مقابل رخ دوست تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد.

برای رسیدن به آرزویت تلاش کن.

مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد.

اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه" صرفا جنبه سرگرمی دارد.

*منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا
کلید واژه ها: فال روزانه - فال روز - چهارشنبه - فال حافظ - تولد - فال روزانه متولدین فروردین - روزانه - آبان - ایده - حافظ - اجتماعی - ایده ها - بزرگ - فعالیت - ایده های بزرگ - اعتماد - فعال - مدیریت زمان - برنامه ریزی - امروز - مختلف - دیگر - ارزشمند - خانواده - خلاقانه - اقتصادی - دشمنان - مدیریت - ازدواج - برنامه

آخرین اخبار سرویس:
چرخ صادرات به عراق کند می چرخد

اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای هرمزگان/اختصاص اعتبارات ویژه برای تامین برق جزایر هرمزگان

کشور هایی که مردمان شاد دارند را بشناسید

چرا هنوز بنزین بهتر از برق برای خودروها است؟

با شاسی بلند جدید بازار ایران آشنا شوید (تصاویر)

توجه به مطالبات مردم در باره قیمت ها، اعتماد به مسوولان را افزایش می دهد

جریمه کارخانجات به سود تولید کشور نیست

فروش اموال بانک ها در بورس کالا، بخشنامه شود 

900 میلیون ریال برای جنگل کاری داورزن هزینه می شود

هدفگذاری برای ایجاد یک میلیون فرصت شغلی جدید

سرما 13 میلیارد ریال به مزارع زعفران جوین خسارت زد

تولید پنبه در سبزوار 2 برابر شد

یک سوم فضاهای آموزشی جغتای فرسوده است

بازار مسکن پس از افزایش قیمت بنزین/ فعلا خانه نخرید

دو سیاست دولت برای مهار تورم در سال 99

سهمیه بنزین شناورهای صیادی هرمزگان شنبه آینده ابلاغ می شود | پایگاه خبری زیرنویس اخبار روز

استخدام مدیر مالی خانم در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس برق در یک واحد معتبر تولیدی در قم

پیش بینی برداشت بیش از 72 هزار تن هندوانه در جاسک

از دوچرخه های «بیدود» چه خبر؟

طرح های امسال آبخیزداری اصفهان به استحصال 50 میلیون مترمکعب آب می انجامد

مهمترین استخدامی های تهران - هفته 38 ام

بررسی اثرات مکانیزه شدن امور اداری سازمان آموزش و پرورش بر افزایش بهره وری

مقاله ترجمه شده یک مدل تصادفی برای طراحی شبکه لجستیکی با جریان رو به جلو و یازگشت تحت ریسک

کارگران پتروشیمی مارون در رویای قرارداد مستقیم شدن/ مدیر منابع انسانی: تسهیلات رفاهی رسمی ها و پیمانکاری ها را صد درصد یکسان سازی می کنیم

کارکردها و ضرورت وجود فن بازار و تفاوت آن با سایر بازارها

سورپرایز غیرمنتظره یک خانواده برای آقای پستچی!

اینفوگرافیک/ نوسانات دلار و طلا در هفته سوم آذرماه

تحریم داخلی در دل ادارات دولتی/ صدور مجوزهایی که هفته ها زمان می برد

40 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در قزوین تخریب شد

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش تعهد سازمانی

الزامات و شاخصهای توسعه شهری پایدار و نقش برنامه ریزان شهری در این عصر

قیمت واقعی انواع خودروهای مدرن

208 تن پیله ابریشم در خراسان شمالی تولید شد | پایگاه خبری زیرنویس اخبار روز

استخدام کارشناس تولید محتوا خانم در استان فارس

استخدام کارشناس تولید محتوا در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس فروش، کارشناس امور اداری، حسابدار و کارگر

راه اندازی 10 بازارچه عرضه میوه در شیراز

تحریم داخلی در دل ادارات دولتی/ صدور مجوزهایی که هفته ها زمان می برد

برداشت 70 کیلو زعفران در شهرستان خلخال

ارتباط جنجالی ترلان پروانه با فوتبالیست مشهور لو رفت + جزییات و عکس

900 میلیون ریال برای جنگل کاری داورزن هزینه می شود

سرما 13 میلیارد ریال به مزارع زعفران جوین خسارت زد

مهمترین استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - هفته 38 ام

مهمترین استخدامی های اصفهان - هفته 38 ام

از دوچرخه های بیدود چه خبر؟

تولید پنبه در سبزوار 2 برابر شد

یک سوم فضاهای آموزشی جغتای فرسوده است

پیشنهاد رفراندوم روحانی را جدی بگیریم

208 تن پیله ابریشم در خراسان شمالی تولید شد

سهمیه بنزین شناورهای صیادی هرمزگان شنبه آینده ابلاغ می شود

ادای احترام برند معروف به عیسی مسیح با آیفون 2 میلیارد تومانی +عکس

وضعیت موجود فن بازار در ایران

لوندویل، محروم از اعتبارات نوسازی

208 تن پیله ابریشم در خراسان شمالی تولید شد

عوارض آزادراهی پیمایشی شد+ جزییات

مهمترین استخدامی های آذربایجان شرقی و تبریز - هفته 38 ام

پیشنهاد رفراندوم روحانی را جدی بگیریم

پیش بینی برداشت بیش از 72 هزار تن هندوانه در جاسک

برداشت 70 کیلو زعفران در شهرستان خلخال

اختصاص سهمیه بنزین به شناورهای هرمزگان/اختصاص اعتبارات ویژه برای تامین برق جزایر هرمزگان

استخدام حسابدار در یک شرکت معتبر در تهران

سهمیه بنزین شناورهای صیادی هرمزگان شنبه آینده ابلاغ می شود

مهمترین استخدامی های فارس و شیراز - هفته 38 ام

استقرار کایزن عملیاتی در یک شرکت تولیدی

مهمترین استخدامی های البرز و کرج - هفته 38 ام

خواب بیش از اندازه ریسک سکته را افزایش می دهد

عوارض آزادراهی پیمایشی شد+ جزییات

همتی: هدف بانک مرکزی تعیین نرخ ارز نیست

چه تصورات اشتباهی درباره «شنود غیر مجاز» وجود دارد؟

دولت مکلف به پرداخت بدهی به صندوق بازنشستگی شد

معایب اخذ مالیات از بیمه های زندگی ؛ از کاهش ضریب نفوذ بیمه تا گرانی بیمه ها

خواهانی برای املاک بیمه رازی پیدا نشد

پایان نامه تاثیر مدیریت دانش بر کارآفرینی

فصل دوم پایان نامه پیاده سازی مدیریت دانش در ایران خودرو

استخدام 10 ردیف شغلی از قزوین و زنجان جهت کار در تاکستان

استخدام حسابدار در شرکت سالم سازان آذر در تهران

استخدام مدیر رنج و مشاور در گروه مشاوران مسکن شهر در تهران

استخدام حسابدار و کارشناس فروش در یک شرکت معتبر در قم

استخدام مسئول ثبت سفارشCRM و فروش ، اپراتور چاپ در البرز

استخدام 4 ردیف شغلی با شرایط عالی در مجموعه MNG GROUP / مشهد

استخدام مسئول ثبت سفارش CRM و فروش در البرز

خواهانی برای املاک بیمه رازی پیدا نشد

بزرگ ترین ضعف های بودجه 1399 آموزش و پرورش/ از کمبود معلم تا کم توجهی به دوره ابتدایی

پایان نامه پیش بینی قیمت سهام با داده کاوی

خم کاری فشاری لوله به روش شکل دهی هیدرولیکی و ارزیابی پارامترهای موثر بر آن

تب دلار فروکش کرد بانک مرکزی بی تدبیری دولت را تکرار نکرد

رکورد زنی فروش بنزین در بورس/افزایش صادرات بنزین با کارت سوخت

استخدام کارشناس شبکه آقا (مهندسی کامپیوتر، برق) در یزد

اختلال پیش فعالی

پروپوزال و طرح تفصیلی شناسایی و تحلیل مولفه های استراتژی های منابع انسانی در بررسی ارزیابی عملکرد مدیران

بزرگ ترین ضعف های بودجه 1399 آموزش و پرورش/ از کمبود معلم تا کم توجهی به دوره ابتدایی

پرسشنامه بررسی تاثیر ادراک مصرف کننده از آسیب های اخلاقی و ادراک مشتری از هزینه های جستجوی اطلاعات بر ارزش درک شده، قصد خرید مجدد و قصد خرید مجدد آنل

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش اجرای مدیریت دانش در بانک

تاثیر اندک سهمیه بندی بنزین در کاهش قاچاق

استخدام کارشناس صنایع در یک شرکت تولیدی معتبر در تهران

استخدام کارشناس بازرگانی خارجی، کارشناس فروش ،کمک حسابدار

استخدام حسابرس داخلی /شرکت تولیدی و بازرگانی سناچوب خاورمیانه

استخدام کارشناس بازرگانی در شرکت همگام صنعت ایستا در تهران

رکب بانک مرکزی به سفته بازان بازار ارز | اخبار ایران و جهان

فال روزانه چهارشنبه 29 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/29

فال روزانه چهارشنبه 29 آبان 98 +فال حافظ و فال تولد 98/08/29