مطالب مرتبط:
قاضی موحد خطاب به وکیل متهم فلاحتیان: چند سال فرصت برای تسویه وجود داشت اما هیچ اقدامی صورت نگرفت/ نماینده دادستان: امانی بودن مبالغ باید مستندات لازم داشته باشد
متهم چند سال فرصت تسویه داشت اما اقدامی نکرد 
ایجاد 980 هزار فرصت شغلی در سال آینده
استعدادیابی در ورزش گلستان به کودکان زیر 7 سال رسید
اتمام خط 400 کیلوولتی «جیرفت - ارگ بم» تا پایان پیک سال 99
-3 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 30 مهر 1398 ساعت 16:362019-10-22سياسي

چند سال فرصت برای تسویه وجود داشت اما هیچ اقدامی صورت نگرفت


دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر دایر بر اخلال در نظام اقتصادی کشور صبح امروز در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری مهر"، پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و 8 متهم دیگر دائر بر اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق تشکیل و سردستگی شبکه کلاهبرداری و خیانت در امانت نسبت به وجوه بانک های ملت و پارسیان صبح امروز 30 مهرماه در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی موحد برگزار شد.

در ابتدای جلسه قاضی موحد بیان کرد: 3 تن از متهمین همچنان متواری هستند و رعایت نظم جلسه را به حضار تاکید می کنم و رسمیت جلسه را اعلام می نمایم.

قاضی موحد از وکیل متهم فلاحتیان خواست تا در جایگاه حاضر شود تا ادامه دفاعیات خود را بیان کند.

وکیل متهم فلاحتیان گفت: باید مستندات به دادگاه ارائه شود و نماینده دادستان بر اساس دلیل و سند و نه فقط بر اساس اظهارنظر اشخاص و اقرار سخن بگوید و باید میزان تصاحب اموال مشخص شود و شاکی دلایل خود را به دادگاه ارائه دهد.

این وکیل افزود: گزارش هیئت کارشناسی مورد اعتراض من و موکلم می باشد و لذا نمی تواند مبنای رای دادگاه قرار گیرد و بدهی واقعی باقی مانده 196 میلیون درهم می باشد و مبالغ دیگر صحیح نیست.

وکیل متهم فلاحتیان بیان کرد: این موضوع که سعادتی تمام مدارک را خارج کرده با واقعیت منطبق نیست و احتمالا ایشان بک آپی از اسناد در اختیار دارد تمام مدارک شرکت داریس موجود است.

قاضی موحد گفت: در جلسه اول گفتم که هر ملکی وجود دارد معرفی کنید و به بانک ارائه دهید تا بخشی از بدهی ها پرداخت شود اما این کار را انجام ندادید؛ چند سال فرصت برای تسویه وجود داشت اما هیچ اقدامی صورت نگرفت.

وکیل متهم فلاحتیان گفت: بانک ملت به قانون تمکین نمی کند و چندین بار برای تسویه مراجعه کردیم که پاسخی ندادند تسهیلات اعطایی توسط پارسیس کیش 110 میلیون درهم بود و وثیقه آن یک چک 165 میلیون درهمی بود.

قاضی موحد پرسید: متهم فلاحتیان به بانک ملت چقدر بدهکار است؟ این وکیل پاسخ داد: 260 میلیارد که 71 میلیارد آن را گرفتند و مابقی آن مانده است.

110 میلیون درهم در خصوص تسهیلات بانک پارسیان مربوط به تسهیلات است و مازاد آن چک هایی است که به شرکت های دیگر داده شده است.

اتهام انتسابی به موکل بنده بدون دلایل محکمه پسند است و تقاضای صدور حکم شایسته مبنی بر برائت متهم را خواستارم.

قاضی موحد از نماینده بانک پارسیان خواست تا در جایگاه حاضر شود.

علی عربی مدیر عامل شرکت پارسیس کیش گفت: در مورد 110 میلیون درهم مصوبه هیئت مدیره وجود ندارد و هیچ اقدامی برای تسویه صورت نگرفته و بدون جریمه 6 میلیون دلار و با جریمه حدود 9 میلیون دلار بدهی دارد و فقط دو ملک معرفی شده که حاضریم تهاتر صورت گیرد اما متاسفانه املاک معرفی شده توقیف هستند.

سهام بانک صادرات را فروختیم و تاکنون حدود 32 میلیارد و 500 میلیون تومان وصول کردیم.

کل مبلغ حدود 207 میلیون درهم است که 110 میلیون درهم تسهیلات بوده و مابقی آن امانی بوده است.

قاضی موحد سوال کرد: چطور شد که دو برابر درخواست ایشان به حسابشان پول واریز شده است؟ عربی پاسخ داد: پرداخت مبالغ به صورت امانی بوده و آقای احدی شماره حساب فلاحتیان را داده است که مبالغ واریز شود.

تمامی ورود و خروج های امرالد را داریم و اینکه مبالغ به چه افرادی داده است را باید متهمان پاسخ دهند.

فلاحتیان نه کارگزار است و نه تراستی و هیچ تضمینی از وی گرفته نشده و پرداخت مبالغ به وی فقط بر اساس اعتماد صورت گرفته است.

پس از سخنان مدیرعامل شرکت پارسیس کیش، قهرمانی نماینده دادستان بیان کرد: وکیل متهم فلاحتیان وعده ارائه اسناد داده بودند و باید سه مورد شامل اسناد برگشت 110 میلیون درهم، اسناد حساب امانی فلاحتیان و اسناد حسابرسی ها در بانک را ارائه می دادید.

دو زونکن به دست ما رسید اما هیچ کدام از این موارد در آنها وجود ندارد؛ همین الان اسناد را نشان دهید تا عکاسان و خبرنگاران آن را ثبت کنند.

نماینده دادستان ادامه داد: امانی بودن مبالغ باید مستندات لازم داشته باشد و التزام به حقانیت در هنگام دفاع از سوی شما مشاهده نمی شود؛ متاسفانه آقای احمدی دستگردی(وکیل متهم فلاحتیان) اعلام کرده اند که مستندات پرونده صرفا بر اساس اظهارنظر اشخاص و اقرار است.

آیا این سخن پسندیده است؟ در جرایم مالی محوریت بر اسناد مالی قرار داد کدام یک از اظهارات بر اساس اقرار بوده که من سند آن را ارائه دهم.

وکیل متهم فلاحتیان بارها در اظهاراتش به بحث بازپرداخت بدهی پرداخته است و اینکه نماینده دادستان بر اساس نظریه شماره دو صحبت می کند که این سخن خلاف واقع است.

وی افزود: وکیل متهم فلاحتیان در جلسه قبل گفت که پولهای بانک ملت و بانک پارسیان امانی بوده و الان اعلام می کنند که موکلشان اقساط را پرداخت می کرده است شما از خیانت در امانت دفاع می کنید یا از تسهیلات؟ مگر شرکت های زیر مجموعه بانک مجاز به اعطای تسهیلات بودند اگر تسهیلات گرفته شده گفتید که مصوبه دارد که همین الان ارائه دهید و به خبرنگاران نشان دهید.

اقرار دلیل صرف نیست و سند مالی ملاک می باشد؛ همچنین در خصوص اسناد خارج شده توسط آقای سعادتی گفتید که احتمالا بک آپی از اسناد را برده اند اما طبق تحقیقات ما سعادتی سرورها را خارج نموده و آش را با جایش برده است و اگر به نظر شما بک آپی وجود دارد یک نسخه از آن را ارائه دهید.

قهرمانی تاکید کرد: از جلسات اول خیلی موارد را درخواست کردیم اما هیچ مدرکی ارائه ندادید صرف ادعا مشکلی را حل نمی کند و اسناد لازم را ارائه دهید.

چه کسی گفته که 110 میلیون درهم مازاد به صورت امانی بوده است چرا در اسناد بانکی وجود ندارد.

بی صبرانه منتظریم که وکیل متهم فلاحتیان اسناد را ارائه دهد.

قاضی موحد خطاب به وکیل متهم فلاحتیان گفت: شما بیان کردید که مصوبه وجود داشته آیا مصوبه را دارید که آن را ارائه دهید؟ وکیل متهم فلاحتیان ابلاغیه ای ر ا قرائت نمود و پس از آن نماینده دادستان اظهار کرد: مصوبه ارائه ندادم و طبق سخن نماینده بانک پارسیان مصوبه ای وجود ندارد ابلاغیه خوانده شده توسط آقای احمدی که ابلاغیه هیئت مدیره است باید شماره صورت جلسه داشته باشد و این نکته را می گویم که در این ابلاغیه اظهارات دروغ وجود دارد اینکه گفته اند که مصوبه وجود دارد و مورد دیگر اینکه وثیقه لازم اخذ شده است آقای وکیل مشتاقانه منتظریم که اسناد را ارائه دهید.

قاضی موحد اظهار کرد: تا این لحظه که پنجمین جلسه رسیدگی می باشد به بررسی اتهام فلاحتیان پرداختیم و فرصت دفاع برای همه محفوظ است و در این لحظه متهم اسماعیل احدی را به جایگاه می خوانم.

قاضی موحد ضمن تفهیم اتهام به وی گفت: در هنگام محاکمه مواظب اظهارات خودتان باشید.

قاضی موحد بیان کرد: اتهام متهم احدی مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال نامشروع، الف) به مبلغ 220 میلیون درهم متعلق به بانک پارسیان با مشارکت متهمان دیگر و ب) 36 میلیون دلار متعلق به بانک پارسیان با مشارکت برخی متهمان می باشد.

متهم احدی گفت: اختلافی درباره شرکت داریس و زیر مجموعه آن و شرکت پارسیس کیش و زیر مجموعه های آن وجود دارد و تعمیم دادن آنها به یکدیگر صحیح نیست.

مصوبات پارسیس کیش به امرالد ابلاغ می شد و امرالد بدون اذن پارسیس حق استفاده از مبلغی را نداشت.

پارسیس کیش بعضا با استفاده از سربرگ شرکت امرالد به انعقاد قرارداد با شرکتهای دیگر می پرداخت.

آیا ادای امانت توسط امرالد خلاف است؟ آیا ادای امانت بر خلاف شرع و قانون است؟ متهم احدی خطاب به نماینده دادستان گفت: شما بیان کردید که 500 هزار یورو قاچاق ارز صورت گرفته که جلسه بعد آن را اصلاح نمودید.

به ظاهر مدیر شرکت امرالد بودم اما گردانندگان اصلی آن سعادتی و حضرتی آشتیانی بودند.

شرکت امرالد غیرایرانی است و در خارج از کشور ثبت گردیده و هیچ شعبه ای در ایران ندارد و در حال حاضر سهام آن به پارسیس کیش منتقل شده است و مکاتباتی که من امضا کرده ام با اجازه سعادتی بوده است و بنده کارمند امرالد بوده ام.

قاضی موحد گفت: در تاریخ 97/6/24 بازپرس پرونده سوال کرده که خودتان را معرفی کنید که پاسخ داده اید بنده مدیر بازرگانی امرالد بوده ام و الان می گویید که کارمند و یا در دبیرخانه مشغول بوده اید.

تذکر دادم که مواظب اظهارات خود باشید و مطالب خلاف واقع نگویید.

متهم احدی گفت: بازپرس به عنوان مطلع از من سوال کرد و یک برگه ابلاغیه به عنوان متهم برای من ارسال نشده است.

قاضی موحد تصریح کرد: باید پیوسته ملتزم باشیم که جز صداقت و راستی سخن نگوییم.

متهم احدی گفت: برای بازپرس احراز شده که گردانندگان شرکت اشخاص دیگری هستند و مکاتبات را به جای سعادتی امضا می کردند.

قاضی سوال کرد: ایمیل داشتید در اختیار چه کسی بود؟ متهم احدی پاسخ داد: بله.

در اختیار خانم حضرتی بود.

قاضی پرسید: رابط بین چه اشخاصی بودید؟ متهم احدی گفت: بین مدیر امرالد و پارسیس کیش.

قاضی سوال کرد: مهر و سربرگ امرالد در اختیار چه کسی بود؟ متهم در پاسخ گفت: من و آقای ابوالحسنی.

قاضی پرسید: چه کسانی از مهر و سربرگ استفاده می کردند؟ متهم جواب داد: من با اجازه سعادتی استفاده می کردم هیچ وقت مدیرعامل امرالد نبوده ام و امور مربوط به شرکت در ایران بر عهده من بود و هیچ سند حقوقی و سند پرداخت را امضا نکرده ام.

قاضی پرسید: آیا در بانک ملت حضور داشته اید؟ متهم پاسخ داد: خیر.

قاضی سوال کرد: در یک حساب 30 میلیارد تومان واریز شده مربوط به چه چیزی است؟ متهم مدعی شد: به دستور سعادتی صورت گرفت.

قاضی پرسید: سندی هست که در زمان مسئولیت سعادتی در بانک ملت 30 میلیارد تومان واریز شده است مبلغ آن را چه کار کردید؟ متهم پاسخ داد: نه واریز کننده را می شناختم و نه دریافت کننده را.

من مبالغ را به حساب افرادی که معرفی می شده اند واریز می کردم.

متهم احدی گفت: از بازپرس پرونده درخواست شاهد کردم الان نیز حاضرم شاهد بیاورم که همراه سعادتی برای انعقاد قرارداد مراجعه کردیم من به نیابت از سعادتی امور را انجام می دادم و هیچ کدام از حساب های معرفی را نمی شناختم.

قاضی موحد اظهار کرد: مکررا گفتید که امور داخل کشور را انجام می دادید و مشخص است که جا به جایی پول ها توسط شما صورت می گرفته است.

متهم احدی گفت: 30 میلیارد تومان تحت عنوان امرالد نبوده است و از حساب شخصی من صورت گرفته است.

قاضی پرسید: شما سمت قانونی نداشتید چرا نامه ها را امضا می کردید؟ باید در اساس نامه حق امضا قید می شد.

متهم در پاسخ گفت: از ابتدا اساس نامه را در اختیار نداشتم.

قاضی پرسید: از کجا حقوق می گرفتید؟ و چه مبلغی بود؟ متهم پاسخ داد: 2 تا 3 میلیون تومان از سعادتی می گرفتم.

متهم احدی گفت: هیچ سندی در کیفرخواست مبنی بر مدیریت من در شرکت امرالد وجود ندارد و لطفا سندی از بازپرس خواسته شود که دستور پرداخت از جانب من باشد و اصولا بنده صلاحیت و امکان دستور انتقال وجوه را نداشتم.

از پشت صحنه های فعالیت شرکت پارسیس کیش اطلاعی نداشتم و گزارش تمام مبالغ پرداختی به پارسیس کیش داده می شد و هیچ مغایرتی در این موضوع وجود ندارد.

وی افزود: من کدام فعالیت را از چشم قانون مخفی کردم؟ کدام پول را گرفتم و پس ندادم؟ اولین بار است که در دادگاه به عنوان متهم حضور دارم هیچ کدام از متهمان دیگر را نمی شناختم و فقط ابوالحسنی به دلیل انعقاد قرارداد با پارسیس کیش می شناختم.

قاضی موحد بیان کرد: در ابتدای جلسه بعد سوالاتی داریم که باید پاسخ دهید و وکیل شما نیز دفاع خواهد کرد.

قهرمانی نماینده دادستان درباره نحوه ورود متهم احدی به پرونده خاطرنشان کرد: اتهام احدی مربوط به بانک پارسیان است.

سعادتی زمانی که در بانک ملت حضور داشته با متهم احدی در برخی شرکت ها عضو هیئت مدیره بوده اند و روابط صمیمانه و مالی غیرمتعارف بین متهم احدی و سعادتی وجود داشته است.

لطفا از واژه های مبارزه با تحریم استفاده سوء نکنید.

وی ادامه داد: دیواندری از بانک ملت کنار می رود و در بانک پارسیان حضور می یابد و همان شبکه فساد به بانک پارسیان مهاجرت می کند.

شرکت تراستی خارجی که مدیر آن آقای بیرر است POA را به احدی داده اند.

بعد امرالد با پارسیس کیش قرارداد می بندد که به امضا ابوالحسنی و سعادتی می رسد؛ سعادتی را چه کسی به بانک پارسیان آورده است؟ مجید دلبندم در بانک پارسیان، مجید پایبندم می شود.

قهرمانی بیان کرد: با ایمیل متهم احدی مکاتباتی توسط سعادتی و حضرتی صورت گرفته است شما نمی توانید نقش مجرمانه خود را انکار کنید.

سعادتی چه کاره بوده که به جای شما امضا می کرده و یا دستور می داده است؟ حسب دستور مراجع نظارتی نامه ای خطاب به دیواندری صادر می شود که مدیران شرکت های کارگزاری احراز صلاحیت شود.

چطور آقای احدی احراز صلاحیت شده اند؟ سند آن را ارائه دهید.

همچنین متهم احدی اذعان داشته که سعادتی در شرکت های بانک پارسیان سمت داشته است که لازم است اسناد آن را نیز ارائه کنید.

قاضی موحد با اعلام ختم جلسه بیان کرد: جلسه بعدی دادگاه مورخ 98.

8.

12 راس ساعت 8:30 برگزار می گردد.


کلید واژه ها: اخلال در نظام اقتصادی کشور - متهم - دادگاه - اقتصادی - مفسدان اقتصادی - قاضی - بانک - وکیل - علی دیواندری - بانک پارسیان - تسهیلات - پارسیان - اخلال - برگزار - بانک ملت - اتهام - میلیارد - نماینده - کلاهبرداری - واقعی - گزارش - امروز - مدیر عامل - نظام - صورت - کشور - خبرگزاری - بدهی - دادستان - مهرماه

آخرین اخبار سرویس:
بهترین مکان های برف بازی + تصاویر

پارک اوتیسم در تبریز احیا شد

رییس جمهور پاکستان: همکاری نزدیک با ایران، یک اولویت در سیاست خارجی ما است

شباهت باورنکردنی الهه حصاری و خواهرجانش

رمز گشایی از اظهارات کم سابقه سرلشکر «رشید»

رزمایش اقتدار بسیجیان در یزد

مرحله پایانی رزمایش پدافند هوایی در سمنان

برگزیدگان عرصه های تبلیغ دینی تجلیل شدند

رزمایش پدافند هوایی در سمنان با موفقیت پایان یافت

سروش: مکانی برای تجمعات مردم تعیین شود

به ما گفته اند آخر هفته مشکل اینترنت تا اندازه ای رفع می شود

روایت سردار فدوی از اغتشاشات در 100 شهر ایران

دستگیری 29 لیدر تجمعات اعتراضی در خراسان جنوبی

پیچ و خم کوهستان های یاسوج شما را به کجا می رساند؟

 رمز گشایی از اظهارات کم سابقه سرلشگر رشید/ آیا کشور با تهدید نظامی مواجه است؟

پیچ و خم کوهستان های یاسوج شما را به کجا می رساند؟

بسیج در 9 عرصه خدمت به مردم فعالیت دارد

جنایتکاران دم از حقوق بشر می زنند/نقشه دشمنان نقش برآب شد

دولت وظیفه قانون را چند سال به تأخیر انداخت

واکنش سخنگوی نیروهای مسلح یمن به اظهارات گریفیتس

اغتشاشات ظرف 48 ساعت جمع شد

دولت و مجلس مانع ایجاد مشکلات اقتصادی جدید و گرانی اجناس شوند + عکس

تیغ استیضاح بیخ گلوی ترامپ!

آیت الله العظمی نوری همدانی رسالت حوزه تربیت قضات و علمای برجسته است

کسانی که اهل مذاکره هستند چرا با مردم درباره بنزین صحبت نکردند؟

انجام عملیات اسکرامبل با بهره گیری از پهپاد/ کرارها رهگیر شدند

همکاری 700 مبلغه با تبلیغات اسلامی لرستان

رییس جمهور به زودی به ایلام می آید

روایت رییس اداره امنیت ستادکل نیروهای مسلح از توان موشکی ایران/ توانستیم سوریه، عراق، یمن و لبنان و غزه را نجات دهیم

شهادت یک پاسدار در اغتشاشات اخیر ماهشهر

فلور نظری و تبلیغ بستنی!

مجلس خبرگان قانون گذاری نمی کند

روایت سردار آبنوش از برنامه اغتشاشاگران بعد از افزایش قیمت بنزین

اطلاعیه شورای عالی انقلاب فرهنگی درمورد مشاجره دراین شورا

دستگیری 100 نفر از لیدرها و عوامل اصلی اغتشاشات اخیر + عکس

برداشت نماینده روسیه از نشست شورای حکام و انزوای آمریکا

انهدام اهداف در ارتفاع بلند توسط سامانه موشکی تلاش

آخرین وضعیت پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان / چرایی تاخیر در پرداخت مطالبات پزشکان خانواده

حجت الاسلام تقوی: امام خمینی به عدالت و معنویت چهره جدیدی بخشید

رمزگشایی از اظهارات کم سابقه سردار رشید درباره نوع جدید تهدید نظامی ایران توسط آمریکا/جنگ «موج چهارمی» چیست؟

مردم حامی نظام و پیرو رهبری هستند

شف: ترامپ از نیکسون هم بدتر است/هیچ چیز بدتر از رییس جمهور بی اخلاق نیست

فاطمه رحیماویان برپایی نمایشگاه دستاوردهای بسیج در اهواز

اینترنت خانگی چند استان برقرار شد ؛ اسامی استان ها | مجوز برقراری اینترنت خانگی 10 استان ابلاغ شد

فردا؛ دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده  تیمور عامری برکی برگزار می شود

رسمی شدن مرز سیرانبند روی کاغذ/ وعده ها همچنان عملی نمی شوند

احتمال بررسی طرح تعیین مکان برای برگزاری تجمعات

100 نفر از سردسته های اغتشاشات دستگیر شدند

روایت رییس قوه قضاییه از شرط داشتن مسوولیت در جمهوری اسلامی

موسوی: سیاست خارجی ایران فعال و متوازن است

رسمی شدن مرز سیرانبند روی کاغذ/ وعده ها همچنان عملی نمی شوند رسانه 7 | اخبار اقتصاد

جدایی ری از تهران جنبه سیاسی دارد/ جدایی ری مانند قطع کردن دست و پای تهران است

سازمان ملل خواستار رویکرد مشترک مبارزه با تروریسم در سوریه شد

سید احمد خاتمی: با «قطع اینترنت» یعنی لانه زنبور را پیدا کردید/ این کار تا اینجا این «بارک الله» دارد/اینترنت را دوباره «باز» نکیند/روح الله حسینیان: بچه مذهبی ها نارحتند که چرا شب تولد پیامبر(ص) طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اجرا شد

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | شنبه 2 آذر 98

دولت و مجلس مانع ایجاد مشکلات اقتصادی جدید و گرانی اجناس شوند

پدرسون: توافق اعضای کمیته قانون اساسی سوریه درباره طرحی اولیه

آخرین وضعیت پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان / چرایی تاخیر در پرداخت مطالبات پزشکان خانواده

نشست ایران و آژانس هفته آینده در تهران

شکایت ایران از شبکه های معاند فارسی زبان + عکس

واکنش فرمانده یمنی به اظهارات گریفیتس

سمنان لرزید

تصاویر| نماز جمعه تهران

برگزیدگان عرصه های تبلیغ دینی تجلیل شدند

اجمالی/ سمنان لرزید

منتظر لغو تحریم تسلیحاتی نباشیم

شکایت ایران از شبکه های معاند فارسی زبان

تا کنون، مجوز برقراری اینترنت خانگی در کدام استان ها صادر شده است؟

دو مبنا برای تحلیل رفتار رهبر انقلاب

به «ترک فعل های خسارتبار» رسیدگی می کنیم | مجازات سختی در انتظار اشرار است

اعلام آمادگی کویت برای میزبانی از مذاکرات گروه های یمنی

رسمی شدن مرز سیرانبند روی کاغذ/ وعده ها همچنان عملی نمی شوند | اخبار ایران و جهان

پهپادهای انتحاری در کمین جنگنده های دشمن/ ماموریت ویژه کرارها برای دفاع از آسمان ایران

آیت الله العظمی نوری همدانی رسالت حوزه تربیت قضات و علمای برجسته است

ترامپ: من را محاکمه کنید

پدرسون: حل مشکلات بین دولت و مخالفان سوری، کمیته قانون اساسی است

روایت سردار فدوی از اغتشاشات در 100 شهر ایران

دستگیری 29 لیدر تجمعات اعتراضی در خراسان جنوبی

امامت ، اعم از خلافت

همکاری 700 مبلغه با تبلیغات اسلامی لرستان

رمز گشایی از اظهارات کم سابقه سرلشکر رشید: آیا کشور با تهدید نظامی مواجه است؟

اینترنت خانگی در 10 استان کشور وصل شد

5 توصیه مسیح مهاجری به مسئولین برای بعد از ناآرامی ها

مردمی بودن مهم ترین شاخصه بسیج است

اینترنت خانگی چند استان برقرار شد

اغتشاشات ظرف 48 ساعت جمع شد/آمریکا از آشوب ها حمایت می کرد

خاتمی:نظام اسلامی بیدی نیست که با این شرارتهای احمقانه بلرزد/ هیچکس با اعتراض قانونی مخالف نیست

احتمال بررسی طرح تعیین مکان برای برگزاری تجمعات در جلسه هفته آینده مجلس

استقبال از کاروان نمادین ورود حضرت فاطمه معصومه(س) به شهر قم

مرکز مشاوره تخصصی در مدارس علمیه لرستان راه اندازی می شود

شکایت ایران از BBC، Manoto و اینترنشنال

اختصاص بازپرسان ویژه برای بازجویی از متهمان خاص اغتشاشات

اختصاص بازپرسان ویژه برای بازجویی از متهمان خاص اغتشاشات + عکس

اختصاص بازپرسان ویژه برای بازجویی از متهمان خاص اغتشاشات

شهادت یک پاسدار در اغتشاشات اخیر ماهشهر

محمد طاهری رزمایش اقتدار بسیجیان در یزد

تیغ استیضاح بیخ گلوی ترامپ!

کارتون| ورود یواشکی آقای خاص

ترامپ: من را محاکمه کنید

خروش ماهشهر علیه اغتشاشگران

چند سال فرصت برای تسویه وجود داشت اما هیچ اقدامی صورت نگرفت

چند سال فرصت برای تسویه وجود داشت اما هیچ اقدامی صورت نگرفت