مطالب مرتبط:
باهنر بین جریان رادیکال راست و جریان معتدل گیر کرده است/ اعتدال و توسعه همچنان می تواند خودش را در جمع اصلاح طلبان تعریف کند/ اگر مردم پای صندوق رای بیایند، اصولگرایان بیرون می افتند
موسوی لاری: دست اصلاح طلبان از نظر رسانه ای بسیار خالی است
موسوی لاری: دست اصلاح طلبان از نظر رسانه ای بسیار خالی است | پایگاه خبری زیرنویس اخبار روز
اصلاح نژاد دامی در واحدهای پرورش دام شهرری انجام می شود
تکلیف تخطی احمدی نژاد از قانون چه شد؟ | اخبار ایران و جهان
-208 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 30 مهر 1398 ساعت 10:002019-10-22سياسي

موسوی لاری: باهنر با روحانی رفیق است/مصلحت حزب اعتدال توسعه در همراهی با اصلاح طلبان است/احمدی نژاد بخشی از جریان اصول گرایی است


نایب رییس شورای عالی سیاست گذار اصلاح طلبان تاکید کرد: اگر بنا باشد که جریان رادیکال اصول گرا سر کار بیاید که انحصارطلبی در اعماق جامعه نفوذ بکند باز هم از دولتی مثل دولت آقای روحانی حمایت می کنیم برای اینکه فضا باز بماند و مردم بتوانند حرف .

- ایلنا نوشت:نایب رییس شورای عالی سیاست گذار اصلاح طلبان تاکید کرد: اگر بنا باشد که جریان رادیکال اصول گرا سر کار بیاید که انحصارطلبی در اعماق جامعه نفوذ بکند باز هم از دولتی مثل دولت آقای روحانی حمایت می کنیم برای اینکه فضا باز بماند و مردم بتوانند حرف هایشان را بزنند و نظراتشان را مطرح کنند؛ اما این دولت نماد اصلاح طلبی نیست، دولت اصلاح طلبی دولت 76 تا 84 است که کارنامه روشن و قابل دفاعی دارد.

عبدالواحد موسوی لاری فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو موثر شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، در مورد آخرین وضعیت اقدامات این شورا گفت: شورای سیاست گذاری کارش به بعد از هماهنگی با وزارت کشور و اجماع و ائتلاف اصلاح طلبان که تعدادی از احزاب عضو شورا تقاضا کرده بودند موکول شده بود؛ مجموع احزاب برای هماهنگی کارهای خودشان شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان را مورد نظر قرار دادند که در حقیقت ساختار اصلی و قانونی کار، انجام شود، بنابراین شورای سیاست گذاری برگرفته از احزاب اصلاح طلبی است که ائتلاف خودشان را به ثبت رسانده اند.

کارگروه پایش چارچوبی را برای کاندیداهای مطلوب اصلاح طلب در نظر می گیرد وی ادامه داد: این شورا بعد از اینکه از لحاظ ساختار قانونی کارش انجام شد، فعالیت هایش را در کارگروه های چهارگانه ای دنبال کرده که در حال حاضر دو کارگروه کارهایشان به صورت جدی دنبال می شود؛ یکی کارگروه استان ها است که ساماندهی استان ها را به عهده دارد، دیگری کارگروه پایش است که وضعیت نمایندگان فعلی را طی ضوابطی بررسی می کنند.

موسوی لاری افزود: کارگروه پایش همچنین چارچوبی را هم برای کاندیداهای مطلوب اصلاح طلب و شاخص هایی برای کاندیداتوری در نظر می گیرد.

دست اصلاح طلبان از نظر رسانه ای بسیار خالی است عضو شورای عالی سیاست گذاری با بیان اینکه کارگروه دیگری هم به نام کارگروه رسانه وجود دارد که نحوه انعکاس مسائل مرتبط با اصلاح طلبان و هماهنگی بین رسانه های اصلاح طلب را برعهده دارد، گفت: رسانه های اصلاح طلب بسیار اندک هستند، دست اصلاح طلبان از نظر رسانه ای بسیار خالی است درحالی که رقبای آنها هم از رسانه های رسمی استفاده می کنند و هم امکانات زیادی برای تاسیس رسانه دارند و بالاخره سایت ها، رسانه ها و خبرگزاری های مختلفی در خدمت آن جریان هستند که جریان اصلاحات فاقد این تمکن است.

وی اضافه کرد: با این حال تعدادی روزنامه، مجله و سایت وجود دارد که با شکل و شمایل اصلاح طلبی فعالیت می کنند و کارگروه رسانه از یک سو با آنها همکاری می کند و از سوی دیگر انتقال برنامه های شورای عالی را بر عهده دارد که چارچوب ها و ضوابطی هم برای نحوه همراهی و همدلی برای آن مشخص کرده اند.

حزب اعتدال و توسعه همچنان می تواند خودش را در جمع اصلاح طلبان تعریف کند موسوی لاری در واکنش به اینکه شنیده شده حزب اعتدال و توسعه این دوره بنا دارد با لاریجانی کار کند و قصد حضور و همکار با اصلاح طلبان را ندارد، گفت: نمی دانم این خبر صحت دارد یا نه، اما باتوجه به تجربه گذشته، برداشتمان این است که جریان تحول خواه و اصلاح طلبی، ترکیبی از احزاب ملی و منطقه ای است که حزب اعتدال و توسعه نیز می تواند خودش را در این جمع تعریف کند.

وی یادآور شد: دوره گذشته فرض ما بر این بود که جریان اصلاحات باید با همراهان دولت، همراهی داشته باشد و حزب اعتدال و توسعه به عنوان نماد شاخص مدیرانی که با حسن روحانی کار می کنند، بود.

این کنشگر سیاسی افزود: پس از اینکه احزاب اصلاح طلب راجع به مسائل به جمع بندی رسیدند با حزب اعتدال و توسعه هم به گفت وگو نشستند و هماهنگی هایی به عمل آوردند که در نهایت یک لیست مشترکی داده شد.

بعد از بستن لیست عملا فرصتی برای هماهنگی وجود ندارد وی تصریح کرد: در این دوره به حزب اعتدال و توسعه هم گفته شده اگر می خواهید در لیست اصلاح طلبان نقشی داشته باشید از حالا باید حاضر شده و در جمع خودتان را تعریف کنید، بعد از بستن لیست و شروع شدن فعالیت ها عملا فرصتی برای هماهنگی وجود ندارد.

موسوی لاری اظهار کرد: گمان می کنم آنها در حال بررسی این هستند که به صورت مستقل حرکت کنند یا با جریان اصلاحات همراه شوند، هنوز چیزی که نشان بدهد حزب اعتدال وتوسعه می خواهد مستقل کاری انجام دهد یا با افراد وارد نوعی مذاکره شود، دریافت نکرده ایم، اما مصلحتشان این است که آنها هم در کنار سایر احزاب اصلاح طلب و حامی دولت قرار بگیرند تا از قافله عقب نمانند.

برخی بعد از ورود مجلس، راه دیگری را رفتند وزیر دولت اصلاحات در پاسخ به اینکه در دوره قبل افرادی وارد لیست امید شدند اما همراه جریان نبودند چه تضمینی وجود دارد که با حضور دوباره همان رفتارها را تکرار نکنند آن هم در حالی که به نظر بسیاری از اصلاح طلبان این افراد باعث آسیب به جریان اصلاح طلبی شده اند، با بیان اینکه در دوره قبل کاندیداهای اصلی جریان اصلاحات در تهران و شهرستان ها یا خودشان نیامدند یا شورای نگهبان آنها را تایید نکرد، گفت: آنهایی که آمدند، از بین کسانی که شورای نگهبان تایید کرده بودند انتخاب شدند که خیلی هایشان آدم های موجه و خوب و قابل قبولی بودند.

وی ادامه داد: تعدادی از افراد اعلام کردند که ما میثاق نامه را امضا کرده و در مجلس هم با فراکسیون امید همراهی می کنیم اما متاسفانه برخی بعد از ورود مجلس، راه دیگری را رفتند.

موسوی لاری با بیان اینکه کاملا می دانستیم بعضی از افراد حاضر در لیست از جریان مقابل هستند اما به دلیل ائتلافی که با حزب اعتدال داشتیم آنها را در لیست قرار دادیم، گفت: خود حزب اعتدال و مجموعه اطرافیان آقای رییس جمهور هم به این نتیجه رسیدند که این افراد لزوما جزء طرفداران و حامیان دولت نبودند و بنا به نیازهایشان آن روزها اعلام می کردند که طرفدار دولت هستند یا حاضرند با جریان اصلاحات حرکت کنند.

هنوز به جمع بندی، نحوه شناسایی و انتخاب کاندیداها نرسیده ایم وی افزود: ما از تجربه دوره گذشته باید استفاده کنیم و از افرادی در لیست استفاده کنیم که از همراهی آنها اطمینان داشته باشیم، کسانی که اطمینان نداشته باشیم در مراحل مختلف کار جمعی، گروهی و جبهه ای می کنند قاعدتا در لیست اصلاح طلبان قرار نمی گیرند.

این عضو شاخص جریان اصلاح طلبی درباره اینکه پیشتر افرادی از جمله آقای عارف اعلام کرده اند که در این دوره از انتخابات ائتلاف نمی کنیم، گفت: حرف آنها هم همان حرف من است؛ در مرتبه قبل کل جریان اصلاحات بعد از جمع بندی بین خودشان با حزب اعتدال وتوسعه نوعی ائتلاف انجام دادند که ائتلاف بین یک حزب و تعدادی از احزاب دیگر شد.

وی ادامه داد: آن چیزی که من در حال حاضر می گویم این است که حزب اعتدال و توسعه از همان ابتدا در این جمع قرار بگیرد و با جمع حرکت کند بعد از اینکه این جمع به نتیجه رسید دیگر زمینه ای برای ائتلاف بعد از تصمیم گیری وجود ندارد و این همان چیزی است که آقای عارف و دوستان می گویند.

این سیاستمدار اصلاح طلب درباره شکل ائتلاف احتمالی و اینکه گفته می شود که لیستی قبل از تایید صلاحیت تهیه و به شورای نگهبان داده می شود و هر تعدادی که در لیست ماندند در انتخابات شرکت می کند و جایگزنی نخواهند داشت، گفت: هنوز راجع به لیست، ضوابط و معیارهای آن تصمیم گیری نشده است و اگر هم باشد در حد حدس و گمان یا پیشنهادهایی است که باید در مرجع خودش بررسی، جمع بندی و ارائه شود اما هنوز به جمع بندی، نحوه شناسایی و انتخاب کاندیداها نرسیده ایم.

نیروهای اصولگرایان و احمدی نژاد مشترک است و با هم کار می کنند عضو مجمع روحانیون مبارز درباره تحلیل خود از این سوال که جریان اصول گرا در انتخابات پیش رو خودش را برنده می داند، و آقای باهنر گفته اند که اگر ببازیم به خودمان باخته نه به رقیب، گفت: چیزهایی که آقای باهنر گفته اند کاملا روشن است؛ در جریان اصول گرا امکان اینکه با هم به یک وحدت نظری برسند وجود ندارد، از همین الان یکی از گروه های انشعابی آنها آقای احمدی نژاد و تیمشان هستند، جریان اصول گرایی چه بخواهند و چه نخواهند، احمدی نژاد بخشی از جریان اصول گرایی است درست است که آنها تلاش می کنند بگویند که احمدی نژاد دیگر با ما نیست اما نیروهایشان مشترک است و با هم کار می کنند.

وی افزود: حتی سایت ها و خبرگزاری هایی هم که از آنها حمایت می کنند مشترک است و به طور کل با هم هستند و شاخه ای جدا شده تلقی نمی شوند بلکه بخشی از جریان اصول گرایی هستند.

باهنر برای قانع کردن جریان تندرو، با دولت گلاویز می شود موسوی لاری تصریح کرد: احزاب اصولگرا مثل جامعه مدرسین، جامعه روحانیت و حزب موتله، یعنی اصول گرایان سنتی یک مسیری می روند، آقای باهنر و جامعه مهندسین هم دلشان می خواهد که به عنوان یک جریان اصولگرای صاحب نظر مطرح شوند، یک مسیر دیگر می روند.

اما به دلیل اینکه عقبه، عِده وعُده و پروپاگاندایی ندارند، مجبور هستند دست به دامان جریان تند اصول گرایی شوند، برای همین هم آقای باهنر که خودش با دولت همراه و با آقای روحانی رفیق بوده است و همچنین با خیلی از وزرا هم فکری داشته، الان مصلحت خودش را برای قانع کردن جریان تندرو، گلاویزشدن با دولت می داند.

عضو شورای عالی اصلاح طلبان اضافه کرد: ضمن اینکه باهنر می داند این دولت دولتی بود که آنها بیشتر به آن دلبسته بودند، نمی خواهم بگویم آنها دولت را روی کار آورده اند اتفاقا نمی خواستند روی کار بیاید، اما دلبسته بودند به اینکه چون آقای روحانی که در جمع آنها تعریف می شود به گونه ای رفتار کند که نظرات آنها را تحمیل شود.

باهنر بین جریان رادیکال راست و جریان معتدل گیر کرده است این عضو شاخص جریان اصلاح طلبی با بیان اینکه آقای باهنر بین جریان رادیکال راست و جریان معتدل گیر کرده است، گفت: از یک طرف دوست دارد که به عنوان یک نیروی خردگرای معتدل مطرح شود و از طرف دیگر چون کلیه امکانات در اختیار رادیکال ها و تندروها قرار دارد، مجبور است برای هماهنگی و استفاده از آنها حرف هایی بزند که خوششان بیاید.

وقتی مردم به پای صندوق رای می آیند اصولگرایان بیرون می افتند وی درمورد استراتژی اصلاح طلبان آنهم در شرایطی که اصول گرایان خودشان را برنده اعلام می کنند، گفت: همیشه همینطور بوده است در دوره ریاست جمهوری سال 75_76 هم اصول گرایان باورشان شده بود که آقای ناطق اتاقش را هم مشخص کرده است؛ فکر می کردند کاملا همه چیز دست آنها است.

موسوی لاری یادآور شد: برای انتخابات دوره دوم و رقابت بین آقای روحانی و رییسی هم تلقی آنها این بود که آقای رییسی، رییس جمهور است در انتخابات های گذشته هم این ذهنیت را در آغاز هر انتخابات دارند اما وقتی مردم به پای صندوق رای می آیند اصولگرایان بیرون می افتند، اگر مردم بیایند و حضور پیدا کنند شانس اصلاح طلبان بسیار بالا است اما اگر نیایند ممکن است اصول گرایان با یک اقلیت محدودی رای بیاورند.

دولت اصلاح طلبی فقط دولت 76 تا 84 است وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: اصلاح طلبان یک کارنامه روشنی از سال 76 تا 84 دارند که ما اگر بخواهیم در مورد اصلاح طلبان داوری کنیم، باید این مقطع را به داوری بگذاریم نه سال های 92 تا 98 یا 1400 را.

وی تاکید کرد: برای اینکه این دولت هیچ وقت مدعی اصلاح طلبی نبوده بلکه اصلاح طلبان بنا بر مقتضیاتی از این دولت حمایت کردند و الان هم حمایت می کنند.

موسوی لاری گفت: همین الان هم اگر بنا باشد که جریان رادیکال اصول گرا سر کار بیاید که انحصارطلبی در اعماق جامعه نفوذ بکند باز هم از دولتی مثل دولت آقای روحانی حمایت می کنیم برای اینکه فضا باز بماند و مردم بتوانند حرف هایشان را بزنند و نظراتشان را مطرح کنند؛ اما این دولت نماد اصلاح طلبی نیست، دولت اصلاح طلبی دولت 76 تا 84 است که کارنامه روشن و قابل دفاعی دارد.

2727
کلید واژه ها: اصلاح طلب - اصلاح طلبان - اصلاح - شورا - شورای - سیاست - رسانه - موسوی لاری - دولت - عالی - روحانی - ائتلاف اصلاح طلبان - استان ها - موسوی - احزاب - ساختار - پایش - قانونی - ائتلاف - کاندیداتوری - آخرین وضعیت - استان - حمایت - جامعه - مطلوب - فعال سیاسی - وزارت کشور - نمایندگان - فعال - ساماندهی

آخرین اخبار سرویس:
تفکر و منش داعش های جدید بروز پیدا کرد/مانع سوءاستفاده و افزایش خودسرانه قیمت شوید

نشست علمی «تعامل کلینی با راویان واقفی» برگزار شد

ارائه خدمات درمانی به مردم با وقفه مواجه نشد

مراقب باشیم اعتراضات تاثیری بر انتخابات نگذارد

برج آزادی مرمت و بازسازی می شود

اغتشاش های خیابانی صدای اعتراض مدنی را به حاشیه می برد

زندان برای کپی کردن کارت ملی !

امام جمعه اصفهان: کار اغتشاشگران حالت داعشی داشت؛ به هیچ کس رحم نداشتند

مردم ولایتمدار ایلام به ندای رهبری لبیک گفتند

بصیرت افزایی و پیش بَرَندگی اهداف انقلاب، هدف اصلی بسیج

دبیر شورای عالی امنیت ملی در مراسم تشییع شهید ابراهیمی شرکت کرد

تصویب ایجاد منطقه اقتصادی سیستان

راهپیمایی مردم ولایتمدار ایلام در محکومت اغتشاشگران

تبیین ارزش های دفاع مقدس برای دانشجویان گسترش یابد

تجلیل از خادمین موکب اربعین حسینی ، زنجان

کم کاری محیط زیست در جابه جایی آرادکوه

160 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در ابهر برگزار می شود

لزوم کار کارشناس برای مرمت برج آزادی

مردم اهواز در حمایت از اقتدار و امنیت کشور راهپیمایی می کنند

تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در شوش

خشونت ها و اغتشاش های خیابانی صدای اعتراض مدنی را به حاشیه می برد

تنگ نظری ها مانع رونق تولید است/ مشوق هایی که از تولیدگران دریغ شده

طلبگی وظیفه و رسالت دینی است

اغتشاشگران با سرویس های جاسوسی ارتباط دارند/ آمریکا تنها نفت مردم را می خواهد

شیوه اعزام زائران به عتبات مشکل دارد/ نیازمند طراحی الگوهایی برای کارگزاران هستیم

بیش از نیاز کشور ریل تولید می کنیم

منطقه ویژه اقتصادی مهاباد در مجلس تصویب شد

30 درصد بیمارستان های کشور موقوفه است

باب نقد و اعتراض در جمهوری اسلامی بسته نیست / فصل الخطاب بودن رهبری یک سرمایه بزرگ اجتماعی است

احداث 575 واحد در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

لایحه بودجه 15 آذر به مجلس می رود

زمان ارائه بودجه 99 به مجلس اعلام شد

ثبت نام 92 هزار دیده بان برای پیشگیری از جرایم انتخاباتی

سفر وزیر نیرو به روسیه

«کتاب باز» با «سروش صحت» چه کرده است؛ که اگر از او بخواهند بدون دستمزد هم این برنامه را اجرا می کند

مسئله ای به نام جنگ راهبردی

سومین سفیر زن ایران عازم محل ماموریت خود می شود

دومین همایش بین المللی «تاریخ پزشکی در ایران و اسلام» برگزار می شود

تشییع شهید مدافع امنیت در شوش

نه دیگر به دشمنان انقلاب و نظام

معاون عملیات نزاجا: دستاورد رزمایش ذوالفقار ولایت، امنیت و آرامش است

ثبت نام 92 هزار دیده بان برای پیشگیری از جرایم انتخاباتی

دولت در بحث اصلاح قیمت بنزین و ارائه تسهیلات مصمم است

فتنه اخیر در کشور نتیجه وادادگی است/ توسعه تفکر بسیج؛ ضامن سلامت جامعه

اصلاح نظام بودجه ریزی

آخرین وضعیت مدرسه دارالفنون/ تأمین 22 درصد اعتبارات دارالفنون

دانشجو باید مطالبه گر باشد

70 درصد از مقالات علوم پایه ای است

تنگ نظری ها مانع رونق تولید شده است/ مشوق هایی که از تولیدگران دریغ شده است

اجتماع خودجوش مردمی علیه اغتشاشگران در گلستان برگزار شد

پایه های عادت به مطالعه در خانه شکل می گیرد

ثبت نام 92هزار دیده بان مردمی در سامانه سجاد/احصامصادیق تخلفات و جرایم انتخاباتی

پیکر شهید «رضا صیادی» امروز تشییع می شود

رونمایی از 12 جلد کتاب آموزشی و پژوهشی دوزبانه در جامعهالزهرا(س)

اگر کودک از انجام تکالیف مدرسه اجتناب می کند

از دو کتاب با موضوع دفاع مقدس در کاشان رونمایی شد | اخبار ایران و جهان

گفت وگو| حقوق کارگران در سال آینده چقدر باید افزایش یابد؟

راهپیمایی مردم در حمایت از امنیت ملی , و میثاق با رهبری

مقام افغانستانی روند انتخابات را بحرانی خواند

ششمین همایش بین المللی آموزش مهندسی ایران

از دو کتاب با موضوع دفاع مقدس در کاشان رونمایی شد

استخدام حسابدار خانم با حداقل مدرک لیسانس حسابداری در البرز

یادگار دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست

تمدید طرح پاییزه کتاب در سمنان

حقوق کارگران در سال آینده چقدر باید افزایش یابد؟

دعوت به همکاری پزشک عمومی خانم جهت مسئول فنی آزمایشگاه

محدودیتی برای فعالیت های دانشجویان در 16 آذر وجود ندارد

ارائه خدمات درمانی به مردم با وقفه مواجه نشد

حضور شمخانی در مراسم تشییع پیکر یکی از شهدای ناآرامی ها در شهریار (عکس)

آزاداندیش باید همواره دنبال حقیقت باشد/شروط آزاداندیشی

استخدام کارگر آقا با حقوق مکفی جهت تولیدی پوشاک در تهران

استخدام روانشناس با مدرک MMT جهت شیفت عصر در تهران

فرماندار شهریار: عاملان ناآرامی های شناسایی شده اند/ از روز دوشنبه فضای شهر آرام شده است

باهنر:عضویت در شورای عالی امنیت، اختیاراتی به رییس مجلس داده است

اغتشاش صدای اعتراض مدنی را به حاشیه می برد

درهم شکنیِ قانون کار به نفع خواب های شیرین کارفرمایان

16 هزار واحد مسکن مهر در ایلام تکمیل شده است

حقوق سال آینده چقدر باید افزایش یابد؟

تصاویر / گوشه ای از خسارت های واردشده به اموال عمومی

قانون صنایع پایین دستی نفت و گاز به سرعت اجرایی شود

مصباحی مقدم: بررسی پالرمو در مجمع تشخیص کان لم یکن است/ درباره CFT هنوز مهلت پایان نیافته

تاکید چندین باره معاون روحانی: باید محل های غیرحصری برای اعتراضات داشته باشیم 

حمله کاخ سفید به شاهدان پرونده استیضاح ترامپ

بررسی پالرمو در مجمع تشخیص کان لم یکن است/ درباره CFT هنوز مهلت پایان نیافته

مردم با سربلندی از این فتنه هم عبور می کنند + عکس

محدودیتی برای فعالیت های دانشجویان در 16 آذر وجود ندارد

باهنر:عضویت در شورای عالی امنیت، اختیاراتی به رییس مجلس داده است

حمایت رهبر انقلاب اسلامی از تصمیم سران قوا حمایت از قانون حمایت بود

بررسی «پالرمو» در مجمع کنار گذاشته شد

مجموعه خبر های متنوع 29 آبان+ فیلم

سعه صدر لازمه دستیابی به توان مدیریتی در خانواده و جامعه است

تفکر و منش داعش های جدید بروز پیدا کرد/مانع سوءاستفاده و افزایش خودسرانه قیمت شوید

شهرداری برای خدمت رسانی در فصل سرما آمادگی کامل دارد

امنیت کامل در چهارمحال و بختیاری برقرار است

بررسی «مؤلفه های انسانی جامعه موعود در قرآن» در نشستی علمی

بودجه 15 آذر به مجلس ارائه می شود

شهدا دغدغه وفای به عهد داشتند/ حسن فعلی و حسن فاعلی؛ دو بال تقوا

مراسم تشییع پیکر شهید امنیت «مرتضی ابراهیمی»در شهریار برگزار شد

اجرای 2052 عنوان برنامه همزمان با هفته بسیج در چهارمحال و بختیاری

نشست خبری مدیر کل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه آغاز شد

موسوی لاری: باهنر با روحانی رفیق است/مصلحت حزب اعتدال توسعه در همراهی با اصلاح طلبان است/احمدی نژاد بخشی از جریان اصول گرایی است

موسوی لاری: باهنر با روحانی رفیق است/مصلحت حزب اعتدال توسعه در همراهی با اصلاح طلبان است/احمدی نژاد بخشی از جریان اصول گرایی است