مطالب مرتبط:
جشنواره سی و هشتم فیلم فجر فراخوان داد
فراخوان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد
فراخوان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد
فراخوان سی و هشتمین جشنواره  فیلم فجر
110 سینمای حوزه هنری به ظرفیت نمایشی جشنواره فیلم رشد اضافه شد
-5 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 مهر 1398 ساعت 16:422019-10-21فرهنگي

جشنواره ی فیلم فجر فراخوان داد


فراخوان سی و هشتمین جشنواره ی فیلم فجر اعلام شد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا به نقل از روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، این فراخوان که امکان ثبت نام در سایت جشنواره از اول آبان ماه فراهم خواهد بود، به شرح ذیل منتشر شد: با استعانت از خداوند متعال، سی و هشتمین جشنواره ی فیلم فجر با هدف معرفی و تقدیر از آثار برگزیده ی یک سال تلاش سینماگران ایرانی، اعتلای تولیدات ملی، صیانت از هویت ملی مبتنی بر آموزه های دینی و ایرانی، تقویت و حمایت از سینمای خلاق، تبیین نسبت سینما و توسعه ی پایدار و اهمیت اقتصاد سینما از تاریخ 12 تا 22 بهمن ماه 1398 در تهران برگزار می شود.

بخش های اصلی: الف- مسابقه سینمای ایران 1- سودای سیمرغ (فیلم ّهای سینمایی داستانی / پویانمایی) 2- نگاه نو (فیلم اول کارگردان: داستانی / پویانمایی) 3- مستند بلند 4- کوتاه داستانی ب- مسابقه تبلیغات سینمای ایران ج- مسابقه تجلی اراده ملی الف- 1- سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) فیلم های بلند داستانی که دارای پروانه ساخت یا نمایش از سازمان سینمایی باشند و تا قبل از بهمن 1398 اکران عمومی نشده و در هیچ یک از رویدادها و جشنواره ّهای سینمایی داخلی و خارجی به نمایش در نیامده باشند مجاز به حضور در این بخش خواهند بود.

تبصره 1: جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از این قاعده مستثنی است.

تبصره 2: هیئت انتخاب از میان فیلم های متقاضی حداکثر 22 فیلم که در دوره های قبلی، مورد بازبینی هیئت ّهای انتخاب قرار نگرفته باشند، برای بخش سودای سیمرغ انتخاب خواهند کرد.

الف- 2- نگاه نو (ویژه فیلم اول کارگردانان) فیلمساز یا کارگردان اول، به هنرمندی اطلاق می شود که برای ساخت یا نمایش فیلم سینمایی خود برای نخستین بار، مجوزهای لازم و قانونی را از سازمان سینمایی کسب کرده باشد و پیش از این اثری از وی به عنوان فیلم سینمایی اکران و یا در رویدادهای داخلی یا خارجی معرفی نشده باشد .

تبصره: هیئت انتخاب از میان فیلم های متقاضی، حداکثر 10 فیلم را انتخاب می کنند.

الف- 3- فیلم مستند بلند هیئت انتخاب فیلم های مستند بلند از میان آثار متقاضی که تولید آن ها بعد از سال 1397 بوده و در دوره ّهای قبل متقاضی حضور در جشنواره فجر نبوده اند حداکثر 10 فیلم را که مدت زمان آن حداقل 70 دقیقه است، انتخاب می کنند.

الف- 4- فیلم کوتاه داستانی هیأت داوران از میان نامزدهای فیلم های کوتاه داستانی در بخش های مختلف جشنواره فیلم کوتاه تهران و جشن مستقل فیلم های کوتاه خانه سینما که به نمایش در نیامده و در دوره های قبل متقاضی نبوده اند (حداکثر 10 فیلم که مدت زمان هر فیلم حداقل 3 و حداکثر 15 دقیقه باشد) یک فیلم را به عنوان فیلم برگزیده انتخاب خواهند کرد.

جوایز: * اعضاء هیئت داوری جشنواره متشکل از سینماگران و صاحب نظران فرهنگی هنری، از میان آثار معرفی شده توسط هیئت انتخاب، جوایز را به شرح ذیل اهداء خواهند کرد.

سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی سیمرغ بلورین بهترین فیلم سیمرغ بلورین فیلم برگزیده تماشاگران سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه اقتباسی سیمرغ بلورین بهترین بازیگرِ نقش اصلی زن سیمرغ بلورین بهترین بازیگرِ نقش اصلی مرد سیمرغ بلورین بهترین بازیگرِ نقشِ مکملِ زن سیمرغ بلورین بهترین بازیگرِ نقشِ مکملِ مرد سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری سیمرغ بلورین بهترین تدوین سیمرغ بلورین بهترین موسیقیِ متن سیمرغ بلورین بهترین صدا سیمرغ بلورین بهترین طراحیِ صحنه و لباس سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی سیمرغ بلورین بهترین جلوه هایِ ویژه میدانی سیمرغ بلورین بهترین جلوه هایِ بصری سیمرغ بلورین بهترین فیلم اول سیمرغ بلورین بهترین فیلم هنر و تجربه سیمرغ بلورین ویژه هیئت داوران به بهترین فیلم پویانمایی سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند بلند سینمایی سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه داستانی تبصره 1: سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی بنا به پیشنهاد هیئت داوران، با تایید دبیر اهدا خواهد شد.

تبصره 2: سیمرغ بلورین فیلم برگزیده تماشاگران با مراجعه به آراء مردمی به تهیه کننده فیلم منتخب اهداء خواهد شد.

تبصره 3: سیمرغ بهترین فیلم اول به کارگردان فیلم اهدا خواهد شد.

تبصره 4: سیمرغ بلورین بهترین فیلم پویانمایی به تهیه کننده و کارگردان فیلم اهدا خواهد شد.

تبصره 5: سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند بلند به تهیه کننده و کارگردان فیلم اهدا خواهد شد.

مقررات عمومی مسابقه سینمای ایران آغاز ثبت نام؛ از اول تا 30 آبان ماه 1398.

تهیه کنندگان حقیقی و حقوقی می توانند با مراجعه به سایت جشنواره مراحل ثبت نام خود را تکمیل و اطلاعات فیلم را به همراه عکس در سامانه جشنواره ثبت کنند.

(ارائه پروانه ساخت یا نمایش سینمایی الزامی است).

تاریخ تولید فیلم های سینمایی بخش های مسابقه نباید قبل از سال 1396 باشد.

آن دسته از آثاری که در شبکه ّهای سیمای جمهوری اسلامی ایران، شبکه نمایش خانگی (DVD,VOD,IPTV) و بازارهای فیلم داخلی و خارجی به نمایش درآمده باشند مجاز به ثبت نام در این جشنواره نخواهند بود.

فیلم های سینمایی با مدت زمان کمتر از 75 دقیقه و فیلم های مستند سینمایی کمتر از 70 دقیقه و فیلم های کوتاه داستانی کمتر از 3 دقیقه و بیش از 15 دقیقه پذیرفته نمی شوند.

تهیه کنندگان باید حداکثر تا 10 آذر ماه 1398 نسخه بازبینی هیئت انتخاب به صورتDCP یا DVD ، عکس های صحنه و عکس کارگردان بر روی CD و تیزر یا سه دقیقه از فیلم برای استفاده تبلیغاتی به دبیرخانه تحویل دهند.

این امر به منزله قبول کامل مقررات و سایر ضوابط تولید و نمایش فیلم در ایران از سوی صاحبان قانونی فیلم ها است.

آخرین مهلت تحویل نسخه نهایی فیلم (انتخاب شده توسط هیئت انتخاب) با استاندارد فنی، (DCP) و پوستر مربوطه روی CD، 25 دی ماه 1398 است.

در صورت ارائه نکردن کپی نهایی فیلم تا تاریخ مقرر، دبیرخانه جشنواره به احترام مخاطبان، فیلم را از جشنواره (داوری و نمایش عمومی) خارج می کند.

تعیین تاریخ و زمان نمایش فیلم ها به عهده دبیرخانه جشنواره است.

پس از اعلام نظر هیئت انتخاب، امکان خارج کردن فیلم از جشنواره وجود ندارد.

هیئت داوران جشنواره، حداقل 24 ساعت قبل از مراسم پایانی (پس از آخرین نمایش در سینمای رسانه ّها) نامزدهای دریافت جوایز را معرفی خواهند کرد.

هیچ جایزه ای در بخش رقابتی به طور هم ارزش میان دو یا چند اثر تقسیم نمی شود.

همه فیلم های پذیرفته شده در بخش های جشنواره، گواهی شرکت دریافت خواهند کرد.

دست اندرکاران اصلی تولید فیلم های بخش های رقابتی نمیتوانند عهده دار مسئولیت انتخاب و یا داوری فیلمهای آن بخش باشند.

نمایش فیلم ها در جشنواره، مطابق با ضوابط و مقررات سازمان سینمایی خواهد بود.

تفسیر و رفع ابهام از مقررات و اخذ تصمیم نهایی درباره موضوعات پیش بینی نشده به عهده دبیر جشنواره است.

ب- مسابقه تبلیغات سینمای ایران این بخش با هدف تشویق، تقویت و بکارگیری روش های خلاقانه و مؤثر در عرصه بازاریابی و پخش آثار سینمایی و جذب حداکثری مخاطبین برگزار می شود.

مقررات مسابقه تبلیغات سینمای ایران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقاء سطح کیفی تبلیغات و اطلاع رسانی و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان این عرصه، اقدام به برگزاری مسابقه در بخش های عکس، پوستر، آنونس و تیزر فیلم های سینمایی ایرانی می کند.

متقاضیان می توانند جهت شرکت در بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران تا 10 دی ماه 1398 از طریق مراجعه به سایت رسمی جشنواره به آدرس fajrfilmfestival.

com، نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم شرکت و بارگذاری نمونه های آثار خود مطابق بند شرایط اختصاصی مقررات اقدام کنند.

شرایط عمومی تبلیغات سینمای ایران متقاضیان می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی جشنواره، پس از عضویت در سایت جشنواره در قسمت ثبت نام فرم شرکت در مسابقه را تکمیل نمایند.

تمام فیلم های بلند سینمایی (داستانی، پویانمایی و مستند) که بعد از 10 دی ماه سال 1397 تا 10 دی ماه سال 1398 در داخل کشور به نمایش عمومی درآمده باشند، می توانند در مسابقه شرکت کنند.

محدودیتی در تعداد عناوین آثار ارسالی وجود ندارد.

آثار ارزیابی شده در دوره گذشته، در این دوره پذیرفته نمی شوند.

تفسیر مقررات، رفع ابهامات و اخذ تصمیم نهایی در خصوص موضوعات پیش بینی نشده به عهده دبیر جشنواره است.

دبیرخانه مجاز به استفاده از آثار ارسالی در بخش های مختلف جشنواره (کتاب، کاتالوگ، تیزر، فضای مجازی و.

) خواهد بود.

شرایط اختصاصی بخش عکس: 1- آثار آنالوگ ملزم به اسکن تصاویر و ارائه بر روی لوح فشرده در فرمت TIF یا JPG، با حداقل کیفیت DPI300 و در اندازه حداقل 50 *70 سانتی متر است.

2- آثار دیجیتال ملزم به ارائه فایل تصاویر بر روی لوح فشرده در فرمت TIF یا JPG، با حداقل کیفیت 6 مگاپیکسل است.

3- در صورت تعدد آثار، عکس های هر فیلم می بایست به صورت جداگانه در لوح فشرده ذخیره و ارائه گردد.

4- تعداد آثار ارسالی از هر عنوان، 5 عکس صحنه و 3 عکس پشت صحنه است.

5- هرگونه دخل و تصرف در عکس ها به شکلی که اصالت عکس را مخدوش کند، مجاز نیست.

بخش پوستر: 1- ارائه پوستر بر روی CD یا DVD با فرمت TIF یا JPG، با کیفیت DPI300 و در قطع 70*100 ضروری است.

2- پوسترهای ارائه شده باید از میان آثار رسمی و استفاده شده در تبلیغات فیلم دارای مجوز سازمان سینمایی باشد.

3- در این بخش تنها پوستر فارسی فیلم ها مورد ارزیابی قرار می گیرند.

بخش آنونس و تیزر: 1- هریک از نسخه های موردنظر می بایست به صورت مجزا، روی یک لوح فشرده و با فرمت 4MPبه دبیرخانه ارسال شود.

2- ارائه نامه رسمی تهیه کننده و یا موسسه پخش مبنی بر تایید استفاده از نسخه ارائه شده در تبلیغات برای هر عنوان الزامی است.

جوایز: * سیمرغ بلورین به بهترین عکس * سیمرغ بلورین به بهترین پوستر * سیمرغ بلورین به بهترین آنونس و تیزر شروع ثبت نام و ارسال آثار از تاریخ 20 آذر و آخرین مهلت ارائه آثار 10 دی ماه است.

علاقه مندان می توانند آثار خود را از طریق سامانه جشنواره بارگذاری فرمایند.

ج- تجلی اراده ملی 1- سازمان های دولتی و خصوصی می توانند ضمن بررسی آثاری که در بخش مسابقه سودای سیمرغ جشنواره پذیرفته شده اند، به فیلم های منتخب از نگاه خود با توجه به اولویت های موضوعی سازمان متبوع جوایزی اهدا کنند.

2- هیئت داوران هر سازمان مشتمل بر سه نفر از کارشناسان فرهنگی و هنری است که حضور یک نفر از داوران از میان کارگردانان، بازیگران، تهیه کنندگان، مدرسان و منتقدان سینما و یا یکی از مشاغل اصلی فنی در سینما با صلاحیت علمی و هنری و دو نفر از کارشناسان سازمان مذکور خواهد بود.

3- پس از درخواست تقاضا از سوی سازمان ها، چگونگی مشارکت از سوی جشنواره بررسی و حداکثر 12 سازمان انتخاب و اعلام خواهد شد.

همچنین پس از توافق فرم تکمیل شده به همراه معرفی نماینده تام الاختیار، یک نسخه لوح فشرده حاوی آرم سازمان و عکس و رزومه هیات داوران می بایست در اسرع وقت به مدیریت این بخش ارائه شود.

4- سازمان های منتخب ضروری است نسبت به تکمیل فرم شرکت و مشخصات نماینده تام الاختیار و بارگذاری مشخصات سازمان ذیربط با آرم سازمان و رزومه هیئت داوران در سامانه جشنواره اقدام نمایند.

5- در مراسم اهدای جوایز بخش تجلی اراده ملی که به صورت جداگانه و با حضور مقامات و روسای سازمان ها و نهادها برگزار خواهد شد، نماینده هیئت داوران یا بالاترین مقام سازمان برای اهدای جایزه در جایگاه حضور خواهند یافت و بیانیه های هیئت داوران، تنها از طریق روابط عمومی جشنواره در فضای رسانه ای منتشر خواهد شد.

6- آخرین مهلت درخواست و تکمیل فرم تقاضا 30 آذر ماه 1398 است و این تاریخ تمدید نخواهد شد.

بخش جنبی: در این بخش برنامه ّهایی از قبیل: برگزاری آیین ها، بزرگداشت ها، نکوداشت ها، مرور بر آثار، نمایش های ویژه، رویدادهای مناسبتی و .

به پیشنهاد دبیر و تایید شورای سیاستگذاری، اجرا خواهد شد.

انتهای پیام
کلید واژه ها: فیلم - سینما - جشنواره - انتخاب - مسابقه سینمای ایران - سینمای ایران - سودای سیمرغ - سازمان سینمایی - ایران - کارگردان - مسابقه - جشنواره فیلم - فیلم سینمایی - فراخوان - نمایش - فیلم کوتاه - کودکان و نوجوانان - مستند - دوره - سازمان - پروانه ساخت - روابط عمومی - جشنواره فجر - تولید - تهران - اکران - خارجی - داخلی - بین المللی - فیلم مستند

آخرین اخبار سرویس:
با مرد زندگی تان به زبان عشقش حرف بزنید

دست رد آقای بازیگر به سینه «حاتمی کیا»

تورهای روسیه در کاخ نیاوران پهن شد

«صنعان» به عشق آباد می رود/ روایت عشقی زمینی که آسمانی شد

تبریک دردناک بازیگر زن به مادرش+عکس

فرج علیپور در سالن میلاد نمایشگاه کنسرت می دهد/ اجرا با «تال»

عکس دو خانم بازیگر زیبا در آغوش یکدیگر

رضا عبدی به سمت خانه ابدی بدرقه شد

اعتراض فیلمساز ایرانی به حذف فیلمش +عکس

رسالت بزرگ بهنوش بختیاری در زندگی

36 ایده کاربردی برای استفاده مجدد از پارچه های جین قدیمی

کتاب «زنان در آموزش عالی؛ تغییر توانمندساز» بررسی می شود

گلاره عباسی بازیگر جدید «شهربانو»

گریم «مست عشق» بازیگر ایرانی در ترکیه +عکس

شغل دوم پندار اکبری و برادرش +عکس

برگزاری جشن نوشتار سینمای ایران به تعویق افتاد

چهره دگرگون شده خانم بازیگر در کنسرت شهاب مظفری/ عکس

تئاتر «ترانه های قدیمی» در شاهرود بر روی صحنه رفت | اخبار ایران و جهان

«معکوس» از این هفته اکران می شود/ اتمام حجت با سینماداران

جزییات تازه ترین نشست ماهانه خانه موسیقی اعلام شد

بهترین مکان های گردشگری کشور مالزی در کجا قرار دارند؟

مسابقه تألیف کتاب بین نوآموزان مدرسه علم الهدی(2) برگزار شد

نگارش دو نمایش نامه با محوریت حضرت زهرا(س) و امام حسین(ع)

چهره دگرگون شده خانم بازیگر در کنسرت شهاب مظفری/ عکس

افتتاح جشنواره اقوام و نمایشگاه صنایع دستی در گنبدکاووس

رضا فیاضی: بازی در سریال «امیرکبیر» برایم غرورانگیز بود

تیپ لاکچری آقای بازیگر/ عکس

تهدید به ترور شدم!

تجمع اعتراضی دانشجویان در دانشگاه تهران / فیلم

فروش بیش از 70 هزار نسخه کتاب

رضا فیاضی: بازی در سریال «امیرکبیر» برایم غرورانگیز بود/ حسرت نقش «چرچیل» بر دلم ماند

آغاز سی و یکمین جشنواره تئاتر آذربایجان غربی

استاندار گلستان: ایران به برکت زندگی مسالمت آمیز اقوام هویت پیدا کرده است

تئاتر «ترانه های قدیمی» در شاهرود بر روی صحنه رفت

فروش بیش از 70 هزار نسخه کتاب در 3 روز

افتتاح نمایشگاه مطبوعات مازندران

گشایش نمایشگاه کتاب ناشران قزوینی در فرهنگسرای بانو

در دنیا هنگام بارش برف چه می کنند؟

اهالی «جمعه ایرانی» امروز نخندیدند و نخنداندند + فیلم

چهاردهمین نمایشگاه مطبوعات مازندران افتتاح شد

چهاردهمین نمایشگاه مطبوعات مازندران افتتاح شد

فیلم| ماجرای دردناک به آتش کشیدن یک پمپ بنزین از زبان شاهد عینی

ایران اسلامی به برکت زندگی مسالمت آمیز اقوام، هویت پیدا کرده است

ملا نصرالدین در آستارا روی صحنه رفت

فیلم| ماجرای دردناک آتش کشیدن یک پمپ بنزین از زبان شاهد عینی

فروش بیش از 70 هزار نسخه کتاب در 3 روز

جزییاتی از سریال «بیگانه ای با من است»

متلک یک روزنامه به برنامه هفت و منتقدان بی اعصابش!

فروش بیش از 70 هزار نسخه کتاب در 3 روز

تعویق برگزاری یک جشن سینمایی

فروش بیش از 70 هزار نسخه کتاب در 3 روز

سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبدکاووس آغاز به کار کرد

برنامه های پنجمین روز هفته کتاب

فروش بیش از 70 هزار نسخه کتاب در 3 روز

کاش من هم یک ایکس سونامی بودم!

فروش بیش از 70 هزار نسخه کتاب

برنامه های پنجمین روز هفته کتاب اعلام شد

فیلم/ اولین گل خانگی پس از 7 سال

برنامه های فرهنگی تا اطلاع ثانوی لغو خواهد بود

جشنواره بازی های بومی محلی

نمایشگاه کتاب و مطبوعات مازندران آغاز به کار کرد

زنده یاد محسن رضایی از نگاه اهالی فرهنگ و هنر

زنده یاد محسن رضایی از نگاه اهالی فرهنگ و هنر

زنده یاد محسن رضایی از نگاه اهالی فرهنگ و هنر

هشدار شورای صنفی نمایش نسبت به یک اتفاق در سینماها

جلوه ای از پاییز هزار رنگ در باغ جهانی پهلوانپور مهریز

زنده یاد محسن رضایی از نگاه اهالی فرهنگ و هنر

حسن پیروز نمایشگاه کتاب و دستاوردهای فرهنگی بشاگرد

هشت اثر منتخب جشنواره تئاتر آذربایجان غربی به روی صحنه رفت

قزوین، میزبان اقوام ایرانی + فیلم

«شهره سلطانی» با نمایش «پنجره ای رو به آسمان» روی صحنه می رود/تئاتر در آخرین ماه پاییز

بانگ نبرد یا پیام مرگ؛ وقتی همه گوش ایستاده بودند! (فیلم)

نمایشگاه اقوام و مشاهیر ایرانی در اراک گشایش یافت

جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبدکاووس آغار به کار کرد

«معکوس» به سینماها رسید

برگزاری بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی

شکایت نتیجه نداد/ نماینده سینمای اتریش «بدلیل زبان انگلیسی» از سوی آکادمی اسکار نیز رد صلاحیت شد

رونمایی کتاب محیط زیستی در کانون پرورش فکری

«حسن معجونی» بازیگر نمایش «اختراع والس» می شود

مرمت خانه جوادی اسکو 70 درصد پیشرفت دارد

رونمایی کتاب محیط زیستی نوجوانان در کانون پرورش فکری

اعتراض فیلمساز ایرانی به حذف فیلمش از اسکار

همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی پایان یافت

تغییر تاریخ فروش بلیت های کنسرت «کیهان کلهر»

جشنواره انار ارسنجان

نمایش آثار جدید کتابخانه پژوهشگاه میراث فرهنگی

خشایار اعتمادی از خداحافظی اش می گوید/ملت بی هویت را می شود آسان تحقیر کرد/تولید سریال های بالای 100 قسمت در تلویزیون/قیمت کاغذ نصف شده است

برگزیدگان مسابقه «اشک ها و عبرت ها» معرفی شدند

دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی پایان یافت

شما که غریبه نیستید!

جزییات هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در صفحات معارفی رسانه ها

برومند: اصغر حاجیلو مرا سر کار گذاشته است!

نمایشگاه کتاب و مطبوعات مازندران آغاز به کار کرد

جشن سینمایی به تعویق افتاد

کتاب بازی های محلی ابرکوه رونمایی شد

بیژن بنفشه خواه وقتی معروف نبود +عکس

حماسه «شجاع دل» ازتاریخ تا هالیوود

مدیران سازمان سینمایی تطمیع شده اند؟!

پای فیل شاه ایران به روسیه باز شد

هشدار شورای صنفی نمایش نسبت به یک اتفاق در سینماها

جشنواره ی فیلم فجر فراخوان داد

جشنواره ی فیلم فجر فراخوان داد