مطالب مرتبط:
قاضی صلواتی خطاب به منفرد: از دانشجویان ایرانی در مالزی کلاهبرداری می کردید/شما فقط به فکر منافع شخصی و جیب خود بودید و اصلا کشور برایتان مهم نبود
قاضی صلواتی خطاب به منفرد: از دانشجویان ایرانی در مالزی کلاهبرداری می کردید / فقط به فکر منافع شخصی و جیب خود بودید
قاضی صلواتی خطاب به زیباحالت منفرد: اگر اقدامات مجرمانه شما نبود بابک زنجانی هیچ وقت نمی توانست به عملیات مجرمانه برسد/ 60 میلیون دلار بابت ذخیره نفت ها به جیب زده اید
قاضی صلواتی خطاب به متهم: اگر اقدامات مجرمانه شما نبود بابک زنجانی هیچ وقت نمی توانست به عملیات مجرمانه برسد/ 60 میلیون دلار بابت ذخیره نفت ها به جیب زده اید
قاضی صلواتی خطاب به زیباحالت منفرد: اگر اقدامات مجرمانه شما نبود بابک زنجانی هیچ وقت نمی توانست به عملیات مجرمانه برسد
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 خرداد 1398 ساعت 18:562019-05-22سياسي

قاضی صلواتی خطاب به منفرد: از دانشجویان ایرانی در مالزی کلاهبرداری می کردید/ شما فقط به فکر منافع شخصی و جیب خود بودید


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیباحالت منفرد معروف به جعبه سیاه بابک زنجانی به ریاست قاضی صلواتی و پس از چهل دقیقه اعلام غیر علنی بودن، - " قاضی صلولتی خطاب به علیرضا منفرد گفت: شما فقط به فکر منافع شخصی خود و جیب تان بودید و اصلا کشور و شرایط تحریم برایتان مهم نبود به اقرار آقای شمس شما حتی از دانشجویان ایرانی در مالزی کلاهبرداری می کردید.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیباحالت منفرد معروف به جعبه سیاه بابک زنجانی به ریاست قاضی صلواتی و پس از چهل دقیقه اعلام غیر علنی بودن، بصورت علنی و با حضور خبرنگاران برگزار شد.

متهم با اشاره به برخی از صفحات کیفرخواست گفت: 58 صفحه از کیفرخواست اقدامات و اتهامات بابک زنجانی و همدستانش ذکر شده و فقط چند بار از بنده نام برده شده است.

زیبا حالت منفرد با اشاره به عدم حضورش در ایران گفت: عدم حضورم در ایران به خواسته "شمس" بود، و این باعث تا همه تقصیرات به گردن من بیافتد اما آقایان خیال نمی کردند که توسط پلیس بین الملل دستگیر شوم، حتی آقای شمس در تماس تلفنی به من اعلام کرد که زور گربه بیرون از قفس بیشتر از زور شیر در قفس است.

متهم ادامه داد:اقرار سایر همدستان بابک زنجانی کذب محض است و همه گزارش ها خلاف واقعیت اقدامات بنده است که همگی آنها کذب محض است.

وی ادامه داد: زینب مددی مدیر مسئول دفتر بابک زنجانی که اعلام کرده بود من هر سال چندین بار به دفتر بابک زنجانی در تهران رفته ام اما باید بگویم که یک استعلام ساده از گذرنامه من، صحت و سقم این موضوع را نشان می دهد؛ بنده فقط سه بار به دفتر ایشان در زمان آشنایی مان رفتم.

متهم در رابطه با تأسیس شرکت آی بند توضیح داد: در کیفرخواست آمده که مدیریت این شرکت ها با بنده بوده است آیا اظهارات فردی که تفاوت بانک CNB با شرکت آیبند را نمی داند، نافذ است؟ این بانک بیش از 40 سال است در مالزی فعالیت دارد که در یک اقدام ناشیانه تأسیس آن را به بنده نسبت دادند.

وی در ادامه اظهاراتش گفت: فردی به نام ماناژ که مدیرعامل مالزیایی یکی از شرکت هایی بود که به نوعی با اجاره کشتی، انباردار نفت ایران بود و قرار بود به ازای هر بشکه نفت یک دلار بگیرد اما با چانه زنی من این رقم کاهش پیدا کرد.

متهم با اشاره به 4هزار حواله ای که برای بابک زنجانی انجام داده است، گفت: بنده در کشوری غریب ریسک بالایی انجام دادم یکی از افتخارات ما این بود که مسئولان عالی رتبه مالزی نسبت به من اعتماد داشتند و امروز همان اعتماد مسئولین مالزی به من را که از آن برای منافع کشورم استفاده میکردم، علیه ام مطرح کرده اند.

زیبا حالت منفرد درباره ورود به بانک اف ای بی اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره بانک عبارت بودند از حمید فلاح هروی، محمدرضا ساروخانی، بابک زنجانی و علی دیوان دره ای و.

و بنده که تنها به عنوان یکی از اعضای کمیته حسابرسی بودم.

قرار گرفتن نام من به خاطر نفوذ بالایم در مالزی بود.

متهم به گفته های بازپرس پرونده اشاره کرد و گفت: بازپرس در تحقیقات بنا بر اقرار اقای آرش علایی، کلیه اقدامات بانکی از تهران انجام شده، حال چطور است که بنده در مالزی عامل این گونه اقدامات شده ام؟ وی ادامه داد: شمس اعلام کرده که در چند سال اول تأسیس بانک مدیرعامل بانک منفرد بوده است اینها دروغ های فاحشی است که فردی که خود در دستگاه های مختلف داخلی نفوذ داشته است می گوید؛ 10 الی 12 شرکت در مالزی به نام منفرد ثبت شد که در حواله ها از آنها استفاده شود.

در ادامه نماینده دادستان تهران سوالاتی را از متهم منفرد پرسید: شما در کدام حوزه بابک زنجانی فعالیت اقتصادی داشتید؟ منفرد پاسخ داد: در حوزه ثبت شرکت های صوری در مالزی برای انجام حواله ها و همچنین پیدا کردن مخازن نفتی که آن زمان کار بسیار دشواری بود با او همکاری می کردم، میعانات گازی بیش از چند ماه در کشتی ها می ماند و کسی نگهداری از آن را قبول نمی کرد.

نماینده دادستان تهران خطاب به متهم سوال کرد: کار شما دقیقاً چه بوده آیا در حوزه نفت و بانک در مالزی فعالیت می کردید که متهم پاسخ داد: پیمانکار ساختمانی بودم و در کار دکوراسیون ساختمان کار می کردم به هیچ عنوان در حوزه نفت و بانک نبودم.

منفرد در پاسخ به این سوال نماینده دادستان مبنی بر اینکه چند شرکت را ثبت کردید گفت: چندین شرکت ثبت کردم که حیطه فعالیت آنها در راستای خواسته ی ریاست محترم دادگاه است که در مورد حوزه فعالیت آنها صحبت نکنم.

وی در پاسخ به سوال دیگر نماینده دادستان تهران مبنی بر اینکه در شرکت ها چه سمتی داشتید گفت: رییس هیئت مدیره بودند به جز آیبند در مابقی رییس هیئت مدیره بودم.

زیبا حالت منفرد در رابطه با شرکت "اس سی تی" گفت: پیش از آشنایی من با بابک زنجانی وی شرکت "اس سی تی" که آن زمان پسوند "بنکرز" را نداشت را در اقلیم کردستان ثبت کرده بود کار ای شرکت هم صرافی از کیش به دبی بود.

من هیچ نقشی در اس تی بنکرز نداشتم.

نماینده دادستان تهران از متهم خاص در رابطه با فعالیت بانک fiib توضیح دهد که این فرد گفت تو: معاون نخست وزیر مالزی معرفی شدیم بنده در بانک سمتی نداشتم.

قاضی خطاب به متهم گفت شما چطور هیچ کاره بودید شما مشاوره ویژه بودید.

نماینده دادستان تهران در ادامه در رابطه با علت تشکیل این پرونده گفت: این پرونده ادامه پرونده سه متهم اصلی است اینکه شما به بازپرس و معاون دادستان توهین می کنید که قابل تأمل است با توجه به روابط این پرونده به پرونده اصلی بخشهایی از پرونده اصلی ضمیمه پرونده شده و به همین علت است که 5 به پرونده شما اضافه شده است.

منفرد با بیان اینکه در چارت سازمانی به عنوان افتخاری اسم من برده شد گفت وقتی بانک به بانک ملت منتقل شد چارت سازمانی هم تغییر کرد.

در ادامه قاضی صلواتی خطاب به متهم گفت شما نقش خود را کمرنگ جلوه می دهید اگر اقدامات مجرمانه شما نبود بابک زنجانی نمی توانست به عملیات مجرمانه خود برسد.

در ادامه نماینده دادستان تهران هم خطاب به متهم گفت شما حلقه نهایی جهت اینکه بابک زنجانی به اقدامات مجرمانه خود برسد هستید اگر متواری نبودید پرونده تان در همان پرونده اصلی رسیدگی می شد و اینکه امروز جداگانه رسیدگی می شود به معنای جداگانه بودن شما از متهمان دیگر که محکوم شدن نیست.

علیرضا زیبا حالت منفرد در واکنش به سخنان نماینده دادستان تهران گفت من 15 سال است که در مالزی مقیم هستند و مهاجرت کردم چطور مطوری بودم و در واکنش به سخن.

نماینده دادستان مبنی بر اینکه آیا از تشکیل پرونده مطلع بود گفت بله اطلاع داشتم.

دررابطه با اینکهاگر بانک تأسیس نمی شد زنجانی نمی توانست کارهای خود را انجام دهدبایدبگوی زمانی که من زنجانی را دیدمچطور می توانستم تشخیص بدهد که اومی خواهد خدمت به جیب خود کند یا به مردم چطور می توانستم حدس بزنم که بانک را جهت کلاهبرداری خریده است.

منافعی از بانک نداشتم.

قاضی صلواتی خطاب به متهم گفت کارمندان را شمااستخدام کردیدومنابع سرشار از بانک داشتی، توضیح دهید که متهم گفت من وجود خارجی در سیستم بانکی نداشتم.

وی در پاسخ به سوال نماینده دادستان مبنی بر اینکه شما چه اقداماتی برای خرید دو بانک برای زنجانی داشتید و آیا در خرید بانک گرجستان هم نقش داشتید گفت: هیچ نقشی نداشتم سهامدار هیچ بانکی هم نبودم.

منفرد در پاسخ به سوال نماینده دادستان مبنی بر اینکه آیا نفتی تحویل شما داده شد گفت 5 فروند کشتی نفتکش میعانات گازی پارس جنوبی مدت ها روی کشتی مانده بود و انبارداری آن را هیچکس قبول نمی کرد اینها حدود 11 میلیون بشکه نفت بود این تحریم شده بود و شرکت اچ پی هم نمی توانست به علت تحریم ها قراردادی بنویسد.

نماینده دادستان خطاب به متهم گفت پرونده بخشی از نفت کسری داشته است آیا شما را می پذیرید که متهم پاسخ داد تنها مورد کسی که آقای شمس و کاپیتان بجنوردی با آن اشاره کردند موضوع کشتی هرکولس بود که قرارداد آن با شرکت گل آماری نبود.

نماینده دادستان از متهم پرسید: هزینه نگهداری نفت چقدر بود؟ متهم پاسخ داد: ماهانه یک میلیون و 500 هزار دلار.

قاضی صلواتی گفت: این مبلغ بیش از نرم بین الملل بوده است متهم پاسخ داد: با تأیید شمس که دکترای نفت دارد این کار را کردم.

قاضی گفت: آقای شمس پیشتر اقرارکرده که این مبلغ بیش از نرم بین الملل بوده است.

قاضی در ادامه خطاب به متهم گفت: با دادگاه صادق باشید، شما کارمند زنجانی بودید چه میزان منفعت داشتید؟ متهم پاسخ داد: یک میلیون و 200 هزار دلار سود بردم صلواتی خطاب به متهم گفت: شما آن زمان که در مالزی بودید از دانشجویان مقیم و آنجا هم کلاهبرداری می کردید.

قاضی صلولتی خطاب به علیرضا منفرد گفت: شما فقط به فکر منافع شخصی خود و جیب تان بودید و 60 میلیون دلار بابت ذخیره و نگهداری نفت سود بردید اصلا کشور و شرایط تحریم برایتان مهم نبود، اقدامات خود را به تحریم ها وصل نکنید؛ به اقرار آقای شمس شما حتی از دانشجویان ایرانی در مالزی کلاهبرداری می کردید.

رییس دادگاه در چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیباحالت منفرد از متهمان پرونده فساد نفتی بابک زنجانی در شعبه 15 دادگاه انقلاب گفت: این شخص 60 میلیون دلار بابت ذخیره نفت دریافت کرده است.

شمس یکی از متهمان پرونده نفتی که قبلا به تحمل 20 سال زندان محکوم شده بود،، به عنوان مطلع در دادگاه منفرد حضور یافت و درباره نقش منفرد در انبارداری و فروش نفت گفت: هم وجود آب در محموله ها محرز است و هم کسری های تخلیه کشتی های مادر در حدود 50 هزار تن موجود است.

وی خطاب به منفرد اظهار داشت آیا انکار می کنید که آقای بوشهری در مالزی با شما جلسه داشتند، که منفرد در پاسخ این مطلب را تایید کرد.

رییس دادگاه از شمس خواست درباره نقش منفرد در فروش نفت به سنگاپور توضیح دهد که وی گفت: اسناد قرارداد فروش یک کشتی 100 هزار تنی به نام افرامارک به مالزی موجود است.

شمس همچنین به تشریح همکاری منفرد با خانم یو که نماینده ارتش چین است پرداخت و افزود: برخلاف اظهارات شما خانم یو را کاپیتان بجنوردی معرفی نکرد، بلکه توسط نوذری پسرعموی وزیر نفت معرفی شد.

در ادامه شمس یکی از این سندها را به دادگاه نشان داد و گفت: آقای منفرد ادعا می کند هیچ قراردادی امضا نکرده، باید بگویم امضا کرده اند در شرکت کشتی هرکلولس را نیز آقای منفرد امضا کرد.

هر آنچه که من گفتم مستند است و تمام سوییفت های شرکت ها موجود است و همه را تقدیم دادگاه می کنم.

در نهایت قاضی صلواتی، جلسه بعدی دادگاه را روز یکشنبه 5 خرداد ماه اعلام کرد.


کلید واژه ها: بابک زنجانی - زنجانی - دانشجویان ایرانی - ایران - خبرنگار - کلاهبرداری - مالزی - برگزار - دانشجویان - خبرگزاری - قاضی - گزارش - اجتماعی - پلیس بین الملل - دفتر - مدیر - ایرانی - زیبا - معروف - خبرنگاران - نفت ایران - بانک - مدیرعامل - کشور - سیاه - چانه زنی - گذرنامه - مدیریت - واقعیت - دستگیر

آخرین اخبار سرویس:
بسته پیامکی درخواست های مردمی 28 خرداد

آغاز طرح ترافیک جدید تهران از شنبه اول تیر

اقامه نماز میت غیابی برای مرسی در سراسر ترکیه

دبیر کل بنیاد هابیلیان: منافقین مسعود رجوی را پنهان کردند تا چهره کنونی خود را سفید کنند

شریعتی قائل به عقل نقاد دینی است/ ملاقاتی متفاوت با دیگری

برادران خاتمی حرفشان را یکی کنند بعد سر مردم کلاه بگذارند/ محصول انتخابات آزاد شما امثال آقای نجفی است

پاک آیین مدیرکل روابط عمومی مجلس شد

شرط جریمه نشدن خودروها در طرح جدید ترافیک پایتخت

لزوم استفاده از روش های نوین آموزش در دانشگاه ها

زاکانی: همه وزارتخانه های روحانی جز وزارت اطلاعات، دست امنیتی هاست/ سئوالات تاج زاده درباره قتل های زنجیره ای و انتخابات 88

ردپای آمریکا در تمامی جنایت های ضدبشری قابل مشاهده است

اصلاح ساختاری بودجه در گرو ایجاد درآمدهای پایدار

رییس مجلس نمایندگان افغانستان فردا معرفی می شود

دیدار هیأت پارلمانی عراق با وزیر امور خارجه ایران

ویژگی های متفاوت ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی

تصاویر/ دیدار جمعی از اساتید دانشگاه و اندیشمندان منطقه قفقاز روسیه با مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه

ختم رسیدگی به پرونده محمد رضا خاتمی

دیدار دریابان شمخانی با مشاور امنیت ملی ارمنستان

هیات پارلمانی عراق با ظریف دیدار کرد

صفر تا صد طرح «سرباز فناور»/ سربازی را بدون دغدغه پشت سر بگذارید

پرونده ویژه دکتر سلام 2: عجایب هفتگانه روحانی!

مد، برنامه غربی هاست

تسریع در روند خدمت رسانی بهترین نوع تکریم ارباب رجوع است

استیذان 350 حکم قصاص صادر شد/محاکمه 825 مفسد اقتصادی

نانسی پلوسی: اعزام نیروی جدید به خاورمیانه به اختلافات با ایران دامن می زند

اردبیلی ها از جشنواره کتابخوانی رضوی استقبال کردند

شاهد اقدامات مناسبی توسط شهرداریها برای توسعه خطوط پیاده و ترویج دوچرخه سواری هستیم / نیازمند گفتمان و نگاه جدید در مدیریت شهری برای توسعه حمل و نقل پاک هستیم

اطلاعیه سازمان تعزیرات در مورد پذیرفته شدگان ششمین آزمون متمرکز استخدامی

​عماد توحیدی: مساله ی ساده انگاری به شدت دامن هنر ایران را گرفته است

دیدار هیأت پارلمانی جمهوری عراق با محمد جواد ظریف

«خانه ما» راهی به خانه آقازاده ها ندارد

سفر وزیر امور خارجه ترکیه به اصفهان

نامه مهم رییس فراکسیون فرهنگیان به روحانی

دوره مهندسی تبلیغ غدیر در اصفهان برگزار می شود+ جزییات

غیرقابل تاثیر بودن روابط گرم میان ایروان و تهران از اراده کشورهای ثالث

محجوب، رییس فراکسیون کارگری مجلس: معنی وجود حیات شبانه، این است که اجازه دهید مردم به کلوپ و کازینو بروند

بازدید فرمانده کل ارتش از توپخانه اصفهان

استخدام شرکت مهندسین مشاور معتبر در شهر کرمان

تاجزاده: به فرمانده سپاه چه ربطی دارد که درباره انتخابات اظهار نظر می کند

راهبرد ایران، راهبرد مقاومت است

امام جمعه رشت: روستاییان در عرصه آبزی پروری آموزش ببینند

مرکز رشد مستقر در پردیس آموزشی کشاورزی سعید آباد افتتاح شد

معاون سازمان میراث فرهنگی: تپه 8 هزار ساله «قرچک» باید حفظ شود

تدوین کتاب خاطرات همکاران ایثارگر برق تبریز

سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم مددجویان برگزار می شود

الکترونیک شدن انتخابات منوط به تامین شرایط است

دیدار نایب رییس مجلس عراق با ظریف

کارگروه همکاری های آبی ایران و روسیه بعد از 4 سال فعال شد

توسعه متوازن مهریز در گرو همکاری خبرنگاران است

راهکار های استارت آپی حوزه انرژی معرفی شد

تپه هشت هزار ساله «قرچک» باید حفظ شود

تعیین تکلیف 4 هزار پرونده

تجلیل از 60 واحد صنفی برتر هرمزگان در بندرعباس

دهمین جلسه دادگاه پرونده بانک سرمایه/ 30 کارشناس رسمی دادگستری تفهیم اتهام شدند

اژه ای: 60 قاضی حکم انفصال گرفتند

کارت ملی های قدیمی دیگر اعتبار ندارند

زمان اعلام شده برای دادگاه نجفی حقیقت ندارد

استانداردسازی جایگاه های سوخت ازجمله ملزومات حیاتی یک جایگاه است

تشکیل دولت تکنوکرات برای اداره کشور را می پذیریم

ایران، رتبه اول پیوند کبد در جهان

نخستین ضربه جهانی واجا به شبکه جاسوسی آمریکا/ارائه جزییات جدیدترین ضربه در آینده ای نزدیک

معاون میراث فرهنگی کشور: تپه 8 هزارساله «قرچک» باید حفظ شود

گریم جالب پانته آ بهرام/ عکس

جهانگیری: ایران 2 روز خودش را از خلیج فارس کنار کشید حالا می گویند ایران بوده که کشتی ها را زده| هیچ مقعطی از تاریخ انقلاب به حساسیت شرایط امروز کشور نبوده است

توسعه ظرفیت تولید برق با استفاده از انرژی خورشیدی

شکیبا: شبکه افق در خط مقدم جبهه رسانه ای مقابله با جهل است/ماندگاری: مخاطبان را با معارف ناب الهی آشنا کنیم

تمدید مهلت شرکت در بخش الکترونیک جشنواره «کتابخوانی رضوی» در یزد

 ایران به استانداردهای بین المللی کار پایبند است

عزم جزم بانک کشاورزی برای حمایت گسترده تر از احداث تاسیسات مدرن گلخانه ای

اجلاس همکاری اقصادی ایران و روسیه در اصفهان

حملات تند زاکانی به اصلاح طلبان: محصول انتخابات آزاد شما نجفی است/ فلاحیان گفت انتخابات 76 را باطل کنیم، رهبری نگذاشتند

جلسه هیئت امنای صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد

قضات پیشکسوت دیوان عالی کشور تجلیل شدند

گزارش پلیس فتا درباره مروجان خشونت، قمار و فروش سوالات

پاسخ قاطع جهانگیری به اتهامات درباره نقش داشتن ایران در حمله به نفتکش ها/ امنیت عربستان را هم ایران حفظ می کند

اختتامیه پانزدهمین اجلاس همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه

شهاب الدین صدر به اصولگرایان: ائتلاف نکنید دوباره شکست خواهید خورد

تصاویر/ افتتاح پایانه «سلام» در فرودگاه امام خمینی

فتنه 88 بزرگترین خیانت به ملت ایران بود

سرپرست وزارت آموزش وپرورش در کمیسیون آموزش چه اولویت هایی را اعلام کرد

آخرین اخبار در مورد شرکت کیمیا خودرو

احساس نیاز به منجی پیش از ظهور ضامن پیروی از امام عصر(عج) است

70 درصد نمایندگان فعلی مجلس رأی نمی آورند

حملات تند زاکانی به اصلاح طلبان:محصول انتخابات آزاد شما نجفی است

واکنش ایران به درگذشت محمد مرسی

برگزاری انتخابات باشکوه و قانونمند از اهداف مسوولان نظام اسلامی است

101 مرکز درمان معتادان در قم فعال است

دیدار آیت الله فلاحتی با مسئولان شیلات

فرمانداران اسلام آبادغرب و دالاهو معرفی شدند

هشدار به آقا سید حسن خمینی

نشست هماهنگی رزمایش دریایی آیونز به میزبانی بندرعباس

دیدار نایب رییس مجلس عراق با وزیر امور خارجه

آفت ملخ کوهان دار در عرصه های منابع طبیعی خراسان جنوبی کنترل شد

سود خالص!

دیدار شمخانی با مشاور امنیت ملی ارمنستان

دخانیات ، تهدیدی برای سلامت و رفاه جهانی است

5 تیر، ­همایش ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام

شهاب الدین صدر به اصولگرایان: ائتلاف نکنید دوباره شکست خواهید خورد

اجلاس هم اندیشی گردشگری

طرح جدید دولت برای خانه دار شدن کارمندان

قاضی صلواتی خطاب به منفرد: از دانشجویان ایرانی در مالزی کلاهبرداری می کردید/ شما فقط به فکر منافع شخصی و جیب خود بودید

قاضی صلواتی خطاب به منفرد: از دانشجویان ایرانی در مالزی کلاهبرداری می کردید/ شما فقط به فکر منافع شخصی و جیب خود بودید