مطالب مرتبط:
تقدیر از شجاعی کیاسری در پایان دوره تصدی مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور
تقدیر مشاور وزیر کشور از تنها بانوی مدیرکل بازرسی در سطح کشور
تقدیر وزیر کشور از معاون و مدیران حمل و نقل شهرداری تهران
تقدیر وزیر کشور از خدمت گزاری فعالان رسانه ای در جریان سیل اخیر
حضور وزیر کشور پاکستان در منطقه مرزی میرجاوه / تقدیر از خدمات جمهوری اسلامی ایران به زوار پاکستانی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 ساعت 22:022019-05-19سياسي

وزیر کشور از شجاعی کیاسری تقدیر کرد


عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه شورای معاونین وزارت کشور، از زحمات سید رمضان شجاعی کیاسری در دوران حضور در سمت ریاست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، - 0 فارس منبع: موجب شد تا وی بتواند در وزارت کشور مؤثر واقع شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، با اشاره به اینکه در دوره حضور شجاعی کیاسری در وزارت کشور مأموریتهای وسیعی به وزارت کشور محول شد، ضمن مرور شاخص ترین و بارزترین این مأموریتها و حضور فعال مرکز اطلاع رسانی در آن، به تشکیل دبیرخانه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور و همچنین دبیرخانه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده این ستاد به عنوان آخرین مأموریت فوق العاده ارجاعی به مرکز اطلاع رسانی در دوران ریاست شجاعی کیاسری و اهمیت و حجم وسیع این مأموریت ها پرداخت و گفت: در غیاب ستاد اطلاع رسانی، آثار روانی و تبلیغی مشکلات اقتصادی، آرامش عمومی را با اشکال مواجه کرده بود که خوشبختانه با تدبیر رییس محترم جمهور و تشکیل این ستاد و سپردن آن به وزارت کشور و با تلاش وزیر محترم کشور و سایر اعضای ستاد، و نقش آفرینی آقای شجاعی کیاسری به عنوان دبیر ستاد، شرایط تا حدود قابل توجهی اصلاح شد.

رییس شورای فرهنگی وزارت کشور ضمن ابرازامیدواری برای توفیق شجاعی در مسئولیتهای بعدی، بر ادامه بهره مندی از خدمات و تجارب سید رمضان شجاعی کیاسری تاکید کرد.

ناصریان در ادامه با مرور روند منجر به تعیین سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشورگفت: برای ریاست این مرکز نیازمند فردی پای کار و باتجربه بودیم که بتواند اجماعی در مجموعه ایجاد کند و جمع بندی وزارت کشور این بود که شخص آقای انصاری این شرایط را دارد و می تواند همانند حوزه های قبلی موفق و پرتلاش باشد و از همه می خواهم به وی کمک کنند.

ناصریان تصریح کرد: در شرایط کنونی یکی از حوزه های بسیار موثر حوزه اطلاع رسانی و امور بین الملل است و امیدواریم در کنار هم مانند یک خانواده به مأموریت های خود عمل کنیم.

در ادامه سید نجیب حسینی مشاور وزیر کشور و مسئول هماهنگی حوزه وزارتی با اشاره به اینکه کارهای دفتر وزیر کارهای لحظه ای است و نمی توان کار امروز را به فردا واگذار کرد، از زحمات بی دریغ رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور قدردانی کرد و گفت: این مرکز در بخش های مختلف خود، همکاران خوب، پرتلاش و بسیار مطلعی دارد.

مشاور وزیر کشور ادامه داد: آقای شجاعی کیاسری در گذشته جز نیروهای بسیار فرهیخته، پرتلاش و زحمت کش وزارت کشور بودند و دوران طلایی در مجلس آن هم کمیسیون فرهنگی داشتند که با اینکه کار سختی داشتند اما بسیار نقش آفرینی داشته و موثر بودند.

من هم از شاگردانشان در دوران مجلس بودم.

حسینی همچنین ضمن قدردانی از زحمات سید رمضان شجاعی کیاسری در دوران ریاست مرکز اطلاع رسانی یادآور شد: در طول مدت حضور ایشان در این مرکز، موضوعات متعددی مستلزم نقش آفرینی وزارت کشور درتعامل با افکار عمومی بود و از ابتدای امسال هم با توجه به وقوع سیل، نیاز بیشتری به اطلاع رسانی بود و کارها فشرده تر و لحظه ای بود، با این حال آقای شجاعی در هر شرایط، با روی باز و با کمال میل کمک کردند و این شرایط نشان دهنده جوهره خدمت رسانی در ایشان و همکاران این مرکز است.

در ادامه این مراسم، شجاعی کیاسری در سخنانی، حضور در مرکز اطلاع رسانی و امور بین المل وزات کشور را فرصت شایسته ای برای خدمت برشمرد و از اعتماد دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در طول سال های همکاری قدردانی کرد.

شجاعی کیاسری با یادآوری اینکه در دوره ای که مدیرکل صدا و سیمای مازندران شدم معارفه بنده را دکتر رحمانی فضلی انجام داد و پس از آن سالهای سال با ایشان همکاری و رفاقت داشتم، افزود: وزیر کشور همین قاطعیت و اقتدار مدیریتی را از همان ابتدا داشت و اگر فردی درک و فهم کاملی از مدیریت و اقتدار کاری ایشان نداشته باشد نمی تواند تا انتهای مسیر با دکتر رحمانی فضلی همراهی کند.

وی اشاره کرد: وزیر کشور خود را وقف انجام مسئولیتها و کار کرده است و برای این کار به صورت حداکثری و تمام وقت مشغول اعمال مدیریت است و باورمند است و در حقیقت، وقتی تدابیر و دستورات وزیر کشور را اجرا می کنیم، در واقع رویکردهای مد نظر و مورد نیاز کشور را دنبال می کنیم.

شجاعی کیاسری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از تک تک کارکنان مرکز که در طول این مدت همکاری صمیمانه ای داشتند تشکر می کنم.

به هر ترتیب، بخش مهمی از تجربه اداری و کاری من اینجا در وزرات کشور و در این مرکز رقم خورد.

وی با اشاره به تشبیه مدیران به مستأجر و کارمندان به صاحب خانه گفت: کارمندان پایه و اساس کار وزارتخانه را شکل می دهند .

وی تصریح کرد: طبیعتاً برای جایگزین بنده باید فردی از این مجموعه که تجربه، صداقت و وجدان کاری دارد، انتخاب می شد که در نهایت با نظر وزیر کشور، آقای انصاری انتخاب شد ویکی از دلایل این انتخاب، شاید اهمیت ویژه عرصه اطلاع رسانی برای ایشان است، گرچه بخش های روابط عمومی و بین الملل هم جایگاه ویژه و خاص خود را دارند.

در پایان این مراسم انصاری سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل با تاکید بر اینکه در دوره حضور در مسؤولیت، حتماً با جدیت و تلاش وافر در جهت اهداف وزارت کشور حرکت خواهیم کرد و ضمن قدردانی از تجارب و تلاش های معاونین مرکز گفت: حداکثر استفاده را از ظرفیت معاونین و همکاران مرکز دنبال خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد اصلی مرکز، ادامه مسیری است که از پیش آغاز شده و مورد ریل گذاری کیفی قرار گرفته است، افزود: حضور آقای شجاعی کیاسری موجب شد؛ حدود مأموریت های مورد انتظار از مرکز تا میزان زیادی مشخص شود و امیدواریم با کمک دوستان این مسیر را ادامه دهیم.

کشور در شرایط خاصی است انصاری یادآور شد: کشور در شرایط خاصی است و مأموریت تمام دستگاه ها در جهت تقویت همبستگی، انسجام داخلی و افزایش اقتدار ملی در کشور است و از مجموعه وزارت کشور، در این جهت نقش آفرینی ویژه ای مورد انتظار است.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد ما در عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی، صرفاً انعکاس اقدامات وزارت کشور نیست بلکه اولویت اصلی، نقش آفرینی در جهت شکل گیری افکار عمومی همراه با طمأنینه، واقع بینی و آرامش است.

سرپرست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل افزود: وزارت کشور به عنوان وزارت خانه مادر، منشاء و مبدأ اقدامات متعدد و پر اثری است ولی انعکاس این اقدامات در فضای رسانه ای سطح اول کار مرکز اطلاع رسانی است، اما آنچه که بایستی مورد توجه قرار گیرد، نحوه مواجهه با افکار عمومی در انعکاس این اقدامات است.

سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی وامور بین الملل با اشاره زحمات و تلاش های مدیران سابق حوزه بین الملل وزارت کشور، از جمله آقایان جمعه ای، دین پرست و شجاعی کیاسری گفت: با توجه به تلاش های انجام شده در این عرصه، در بخش بین الملل، رویکردهای اصلی و مسیر کار تا حد زیادی روشن است و بایستی با جدیت این مسیر را دنبال کرد.

انصاری با اشاره به شرایط تحمیلی بر کشور و فشارهای خارجی موجود، پیگیری افزایش حجم مبادلات تجاری با همسایگان را از اولویت های این مسیر بر شمرد که تحقق آن مستلزم تلاش بیش از پیش همکاران حوزه معاونت بین الملل است.

وی افزود: افزایش تجارت با 15 کشور همسایه از طریق 16 استان مرزی برای مقابله با تحریمها یکی از برنامه هاست که در این جهت، برنامه هایی همچون نشست های منطقه ای استانداران با سفرای ایران در کشور های همسایه، استفاده از ظرفیت دفاتر استانی وزارت امور خارجه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

انصاری در همین زمینه خاطرنشان کرد: نقش آفرینی استانداری ها در کمیسیون های مشترک همکاری های اقتصادی ایران با طرف های خارجی، تمرکز بخشیدن به مکانیزم ارتباطی وزارت خارجه با وزارت کشور، ارزیابی نهادمند نتایج حاصل از سفرهای خارجی قبلی در سطوح مختلف صف و ستاد وزارت کشور و تمرکز بر هدفمندسازی و اثر بخشی مضاعف سفرهای پیش رو، تنقیح و پیگیری روش مند اسناد مبادله شده در همکاری های بین المللی وزارت کشور و استانداری ها با دیگر کشورها و و همچنین افزایش تعامل با حوزه های مختلف وزارت کشور برای غنابخشی به همکاری ها و گسترش آن از دیگر اقدامات موثری دانست که با یاری خداوند درمعاونت بین الملل مرکز دنبال خواهد شد.

شایان ذکر است؛ وزیر کشور در حکمی محمدحسن جابری انصاری، را به عنوان سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل منصوب کرده است.

در این حکم آمده است؛ با عنایت به مراتب تعهد و سوابق مؤثر در حوزه اطلاع رسانی، به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان سرپرست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، منصوب می نمایم.

برقراری ارتباط و همکاری پویا با اصحاب رسانه، تعامل با شورای اطلاع رسانی دولت، پاسخگویی به هنگام و متقن به موارد مطروحه در رسانه ها و فضای مجازی و پیگیری و انجام شایسته امور مربوط به مراودات و تعاملات بین المللی از جمله اموری است که انتظار دارد در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید با تلاش و برنامه ریزی مناسب و شایسته نسبت به تحقق آن اهتمام نمایید.

گفتنی است، شجاعی کیاسری در پی استعفا از ریاست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، به عنوان دبیر ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور و دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده، فعالیت خواهد کرد.


کلید واژه ها: وزارت کشور - اطلاع رسانی - کشور - وزارت - اطلاع - رسانی - شجاعی - وزیر کشور - مشاور وزیر کشور - وزیر - عبدالرضا رحمانی فضلی - شرایط - اقتصادی - تبلیغات - توسعه مدیریت - شورای فرهنگی - رحمانی فضلی - شورای - رمضان - معاون - مشاور - فوق العاده - خانواده - بازسازی - مدیریت - نوسازی - مشکلات - فرهنگی - رحمانی - انصاری

آخرین اخبار سرویس:
حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی: تربیت نیروهای متخصص آینده ایران را تضمین می کند + تصاویر

گزارش تصویری: آزمون سطوح عالی حوزه علمیه در مؤسسه امام صادق(ع)

گزارش تصویری : نشست دبیر و معاونین شورای عالی انقلاب فرهنگی با رییس مجلس

نمی توانیم هیچ تصمیمی در مجلس بگیریم/ تا جایی که توانستیم، برای رفع حصر و ممنوع التصویری خاتمی تلاش کردیم

دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال در قم آغاز به کار کرد+ تصاویر

وظایف سنگین بهزیستی تنها برعهده این مجموعه نیست

اعلام مقصران حادثه سیل دروازه قرآن شیراز / شهرداری شیراز مقصر اصلی حادثه شناخته شد

دهمین اجلاس مقامات عالی امور امنیتی جهان

450 هزار هکتار از مناطق جنگلی ایلام از نظر حریق در موقعیت «فوق بحرانی» است

برگزاری مرحله چهارم امریه سربازی وزارت ارتباطات

اردوغان: مرسی به مرگ طبیعی نمرده است

توافق ایران و جمهوری آذربایجان برای برقراری خط هوایی میان باکو و مشهد

فال روزانه چهار شنبه 29 خرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/3/29

استخدام طراح UI/UX در فروشگاه اینترنتی الانزا

ایجاد رشته های بندری و دریایی در دانشکده سما هرمزگان

کارآفرینی با استفاده از حشرات

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان کرد، لزوم استفاده بهینه از ظرفیت دانشگاه ها در زمینه توسعه تولید ملی

وزیر دادگستری : تنظیم ارتباط مردم با نظام باید بر مبنای قانون باشد

بهزیستی نیازمند شرکای اجتماعی است

شهر سلولی یکی از نیازهای ضروری شمال غرب کشور است

تحریم یکجانبه آمریکا در تضاد با اهداف متعالی سازمان بین المللی کار است

نمایندگان پاکستانی رویکرد برخی کشورها در قبال ایران را محکوم کردند

گاهی آنقدر فاصله ما با دشمن کم است که شماره سلاح آنها را می خوانیم/عصر آمریکا پایان یافته است

پامپئو: ترامپ دنبال جنگ با ایران نیست

برگزاری جشنواره استعدادهای قرآنی در آذربایجان غربی

ضرورت تشریح بیانیه گام دوم انقلاب برای آحاد جامعه

جلوی داعش فرهنگی را بگیرید!

تقدیر مدیر حوزه کرمانشاه از همکاری و همدلی اوقاف

تاکید اعضای کمیسیون اصل 90 بر ضرورت نظارت بر زندان ها و بازداشتگاه ها

فال روزانه چهارشنبه 29 خرداد 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/3/29

استخدام تحصیلدار در یک شرکت بین المللی

دستگیری عضو شورای شهر بروجرد به دلیل فساد اقتصادی

محمد مُرسی از آغاز تا پایان

مناظره علیرضا زاکانی و سید مصطفی تاج زاده درباره فتنه 88

نظر کارشناسی کمیته حقیقت یاب شورای شهر در مورد سیل شیراز، فاقد هرگونه اعتبار کارشناسی برای مرجع قضایی است/ چهار تن از شهرداران ادوار مختلف شیراز هرکدام به میزان 25 درصد مقصر شناخته شده اند

اخلاق در کنار پیشرفت های علمی مورد توجه قرار گیرد

تاجزاده: تلاش جناح رقیب را برای شکست احمدی نژاد براندازی می دانند/ ته فکر آقای زاکانی و دوستانش این است که پذیرفتن قطع نامه اشتباه بود/ زاکانی: بعضی از مسئولان ما منافق هستند/ سعید امامی را محکوم می کنم

فرمانده کل ارتش از گروه 44 و 55 توپخانه اصفهان بازدید کرد

قصص قرآنی در قالب زبان هنر در مساجد بیان شوند

دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در قم گشایش یافت

قرآن پاسخ می دهد: آرزوی دشمنان برای مسلمانان

صداوسیما برای نحوه پوشش خبری قتل میترا استاد تذکر جدی گرفت

نماهنگ | خط مقدم جهاد

هشدار استاندار تهران نسبت به سرریز آسیب های اجتماعی استان های کشور به پایتخت

برنامه جهانی غذا 7 کِشتی غذای فاسد برای یمن فرستاد

با استفاده از رانت شهید تندگویان اینجا سخنرانی می کنم/ شرایط ما سخت تر از دوران جنگ است

استخدام کارشناس ارتباط با مشتری در شرکت بین المللی ماکسیم

استخدام مدرس در موسسه آموزشی علوم و فنون کیش

فعالیت سازمان های مردم نهاد در دماوند کم است/ معتادان متجاهر جمع آوری شوند

افتتاح شهرکی که قصد دارد ایران را به مرزهای خودکفایی دارو برساند

گزارش نهایی کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز قرائت شد، شهرداری مقصر اصلی سیل معرفی شد

محمود صادقی حاضر به مناظره در دانشگاه حکیم سبزواری نشد

مروری بر اخبار معارفی رسانه ها/ اولین جلسه قرآن خانگی نفحات القرآن برگزار می شود

یادواره شهدای ترور در ایلام برگزار می شود

تئاتر بچه های مسجد؛ تئاتری برخاسته از اعتقادات مردم

نمایندگان مجلس پاکستان رویکرد تهاجمی قدرتهای خارجی در قبال ایران را محکوم کردند

اعلام مجمع وزیران ادوار برای بررسی و حل مشکلات فعلی کشور

عارف: مجمع تشخیص، مجمع وزیران ادوار را مشاور خود قرار دهد

دیدار هیأت پارلمانی عراق با وزیر امور خارجه ایران

شرط جریمه نشدن خودروها در طرح جدید ترافیک پایتخت

نوجوانی که تلاش دارد رکورد دوچرخه سواری را برعکس ثبت کن

معاون شهردار تهران: موزه نیروهوایی در هفته دفاع مقدس آغاز به کار می کند

حوزه علمیه حضور فعال تر در فضای مجازی را در دستور کار دارد

آب مناطق مختلف اندیمشک قطع شد

بازی جناحی جهت ریاست بر کمیسیونی که برای امنیت ملی است!

منتظر تامین مالی طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان هستیم

آیت الله نوری همدانی:اسلام زمینه ساز پیشرفت علوم در جهان است

مقصر اصلی سیل دروازه قرآن شیراز معرفی شد

ورود آقازاده ها و سلبریتی ها به بهانه خرید زمین در گیلان

رونمایی از «میهمان حسین» در بزرگداشت شهید غیوری زاده

آمریکا و رژیم صهیونیستی در ضعیف ترین حالت ممکن قرار دارند

تربیت بر علم مقدم است / لزوم توجه ویژه به مسائل اخلاقی در دانشگاه ها

تردد وسایل نقلیه فرسوده در کلانشهرها ممنوع شد

استخدام منشی خانم آشنا به حسابداری جهت دفتر پخش در تهران

معرفی فرمانداران جدید 3 شهرستان سیستان و بلوچستان

ملت ایران اسلامی ازادی و سربلندی را مدیون خون شهدا هستند

استفاده مناسب از ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد ضرورت توسعه است

اسلام زمینه ساز پیشرفت علوم در جهان است

خویشتنداری و سعه صدر از خصوصیات بارز قاضی در دادگاه است

جهانگیری: آمریکا می خواهند زندگی مردم را سخت و ملت را به حرکت اعتراضی وا دارد

نماینده مردم می خواهیم، نه دلال که از وزیر امتیاز بگیرد

حزب اراده ملت در انتخابات آینده اعضای خود را کاندیدا می کند

مقصر اصلی سیل شیراز مشخص شد

ضرورت نظارت بر حضور اتباع خارجی در شهر قم

مقصران سیل شیراز مشخص شدند

نامه آیت الله العظمی سبحانی به وزیرعلوم

سومین مناظره تاجزاده و زاکانی

مشکلات اقتصادی در خور شخصیت و عزت مردم نیست

ردپای نامبارک

جزییات مسکن اقساطی برای کارمندان و فرهنگیان

بویینگ به دنبال تغییر نام هواپیمای بدسابقه 737 مکس

آبشاری دیدنی در ایران که نقشی زیبا به منطقه خود داده است

واکنش پلاتینی به خبر دستگیری در فرانسه

اولین جلسه تمرین تراکتور با دنیزلی برگزار شد

نمی توانیم هیچ تصمیمی در مجلس بگیریم/ تا جایی که توانستیم، برای رفع حصر و ممنوع التصویری خاتمی تلاش کردیم

وابسته نبودن به نفت از اولویت های تحقق گام دوم انقلاب

نگاهی به بنیان های نظری «شبه خانواده» در ایران و جهان

تاکید اعضای کمیسیون اصل 90 بر ضرورت نظارت بر زندان ها و بازداشتگاه ها

آخرین وضعیت شکایت زنگنه از نماینده جنجالی، و چهار شکایت از محمود صادقی در هیئت نظارت بر نمایندگان

آخرین وضعیت واحدهای خسارت دیده از سیل در گلستان و مازندران

وزیر کشور از شجاعی کیاسری تقدیر کرد

وزیر کشور از شجاعی کیاسری تقدیر کرد