مطالب مرتبط:
تقدیر از شجاعی کیاسری در پایان دوره تصدی مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور
تقدیر مشاور وزیر کشور از تنها بانوی مدیرکل بازرسی در سطح کشور
تقدیر وزیر کشور از معاون و مدیران حمل و نقل شهرداری تهران
تقدیر وزیر کشور از خدمت گزاری فعالان رسانه ای در جریان سیل اخیر
حضور وزیر کشور پاکستان در منطقه مرزی میرجاوه / تقدیر از خدمات جمهوری اسلامی ایران به زوار پاکستانی
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 ساعت 22:022019-05-19سياسي

وزیر کشور از شجاعی کیاسری تقدیر کرد


عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه شورای معاونین وزارت کشور، از زحمات سید رمضان شجاعی کیاسری در دوران حضور در سمت ریاست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، - 0 فارس منبع: موجب شد تا وی بتواند در وزارت کشور مؤثر واقع شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، با اشاره به اینکه در دوره حضور شجاعی کیاسری در وزارت کشور مأموریتهای وسیعی به وزارت کشور محول شد، ضمن مرور شاخص ترین و بارزترین این مأموریتها و حضور فعال مرکز اطلاع رسانی در آن، به تشکیل دبیرخانه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور و همچنین دبیرخانه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده این ستاد به عنوان آخرین مأموریت فوق العاده ارجاعی به مرکز اطلاع رسانی در دوران ریاست شجاعی کیاسری و اهمیت و حجم وسیع این مأموریت ها پرداخت و گفت: در غیاب ستاد اطلاع رسانی، آثار روانی و تبلیغی مشکلات اقتصادی، آرامش عمومی را با اشکال مواجه کرده بود که خوشبختانه با تدبیر رییس محترم جمهور و تشکیل این ستاد و سپردن آن به وزارت کشور و با تلاش وزیر محترم کشور و سایر اعضای ستاد، و نقش آفرینی آقای شجاعی کیاسری به عنوان دبیر ستاد، شرایط تا حدود قابل توجهی اصلاح شد.

رییس شورای فرهنگی وزارت کشور ضمن ابرازامیدواری برای توفیق شجاعی در مسئولیتهای بعدی، بر ادامه بهره مندی از خدمات و تجارب سید رمضان شجاعی کیاسری تاکید کرد.

ناصریان در ادامه با مرور روند منجر به تعیین سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشورگفت: برای ریاست این مرکز نیازمند فردی پای کار و باتجربه بودیم که بتواند اجماعی در مجموعه ایجاد کند و جمع بندی وزارت کشور این بود که شخص آقای انصاری این شرایط را دارد و می تواند همانند حوزه های قبلی موفق و پرتلاش باشد و از همه می خواهم به وی کمک کنند.

ناصریان تصریح کرد: در شرایط کنونی یکی از حوزه های بسیار موثر حوزه اطلاع رسانی و امور بین الملل است و امیدواریم در کنار هم مانند یک خانواده به مأموریت های خود عمل کنیم.

در ادامه سید نجیب حسینی مشاور وزیر کشور و مسئول هماهنگی حوزه وزارتی با اشاره به اینکه کارهای دفتر وزیر کارهای لحظه ای است و نمی توان کار امروز را به فردا واگذار کرد، از زحمات بی دریغ رییس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور قدردانی کرد و گفت: این مرکز در بخش های مختلف خود، همکاران خوب، پرتلاش و بسیار مطلعی دارد.

مشاور وزیر کشور ادامه داد: آقای شجاعی کیاسری در گذشته جز نیروهای بسیار فرهیخته، پرتلاش و زحمت کش وزارت کشور بودند و دوران طلایی در مجلس آن هم کمیسیون فرهنگی داشتند که با اینکه کار سختی داشتند اما بسیار نقش آفرینی داشته و موثر بودند.

من هم از شاگردانشان در دوران مجلس بودم.

حسینی همچنین ضمن قدردانی از زحمات سید رمضان شجاعی کیاسری در دوران ریاست مرکز اطلاع رسانی یادآور شد: در طول مدت حضور ایشان در این مرکز، موضوعات متعددی مستلزم نقش آفرینی وزارت کشور درتعامل با افکار عمومی بود و از ابتدای امسال هم با توجه به وقوع سیل، نیاز بیشتری به اطلاع رسانی بود و کارها فشرده تر و لحظه ای بود، با این حال آقای شجاعی در هر شرایط، با روی باز و با کمال میل کمک کردند و این شرایط نشان دهنده جوهره خدمت رسانی در ایشان و همکاران این مرکز است.

در ادامه این مراسم، شجاعی کیاسری در سخنانی، حضور در مرکز اطلاع رسانی و امور بین المل وزات کشور را فرصت شایسته ای برای خدمت برشمرد و از اعتماد دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در طول سال های همکاری قدردانی کرد.

شجاعی کیاسری با یادآوری اینکه در دوره ای که مدیرکل صدا و سیمای مازندران شدم معارفه بنده را دکتر رحمانی فضلی انجام داد و پس از آن سالهای سال با ایشان همکاری و رفاقت داشتم، افزود: وزیر کشور همین قاطعیت و اقتدار مدیریتی را از همان ابتدا داشت و اگر فردی درک و فهم کاملی از مدیریت و اقتدار کاری ایشان نداشته باشد نمی تواند تا انتهای مسیر با دکتر رحمانی فضلی همراهی کند.

وی اشاره کرد: وزیر کشور خود را وقف انجام مسئولیتها و کار کرده است و برای این کار به صورت حداکثری و تمام وقت مشغول اعمال مدیریت است و باورمند است و در حقیقت، وقتی تدابیر و دستورات وزیر کشور را اجرا می کنیم، در واقع رویکردهای مد نظر و مورد نیاز کشور را دنبال می کنیم.

شجاعی کیاسری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از تک تک کارکنان مرکز که در طول این مدت همکاری صمیمانه ای داشتند تشکر می کنم.

به هر ترتیب، بخش مهمی از تجربه اداری و کاری من اینجا در وزرات کشور و در این مرکز رقم خورد.

وی با اشاره به تشبیه مدیران به مستأجر و کارمندان به صاحب خانه گفت: کارمندان پایه و اساس کار وزارتخانه را شکل می دهند .

وی تصریح کرد: طبیعتاً برای جایگزین بنده باید فردی از این مجموعه که تجربه، صداقت و وجدان کاری دارد، انتخاب می شد که در نهایت با نظر وزیر کشور، آقای انصاری انتخاب شد ویکی از دلایل این انتخاب، شاید اهمیت ویژه عرصه اطلاع رسانی برای ایشان است، گرچه بخش های روابط عمومی و بین الملل هم جایگاه ویژه و خاص خود را دارند.

در پایان این مراسم انصاری سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل با تاکید بر اینکه در دوره حضور در مسؤولیت، حتماً با جدیت و تلاش وافر در جهت اهداف وزارت کشور حرکت خواهیم کرد و ضمن قدردانی از تجارب و تلاش های معاونین مرکز گفت: حداکثر استفاده را از ظرفیت معاونین و همکاران مرکز دنبال خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد اصلی مرکز، ادامه مسیری است که از پیش آغاز شده و مورد ریل گذاری کیفی قرار گرفته است، افزود: حضور آقای شجاعی کیاسری موجب شد؛ حدود مأموریت های مورد انتظار از مرکز تا میزان زیادی مشخص شود و امیدواریم با کمک دوستان این مسیر را ادامه دهیم.

کشور در شرایط خاصی است انصاری یادآور شد: کشور در شرایط خاصی است و مأموریت تمام دستگاه ها در جهت تقویت همبستگی، انسجام داخلی و افزایش اقتدار ملی در کشور است و از مجموعه وزارت کشور، در این جهت نقش آفرینی ویژه ای مورد انتظار است.

وی با تاکید بر اینکه رویکرد ما در عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی، صرفاً انعکاس اقدامات وزارت کشور نیست بلکه اولویت اصلی، نقش آفرینی در جهت شکل گیری افکار عمومی همراه با طمأنینه، واقع بینی و آرامش است.

سرپرست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل افزود: وزارت کشور به عنوان وزارت خانه مادر، منشاء و مبدأ اقدامات متعدد و پر اثری است ولی انعکاس این اقدامات در فضای رسانه ای سطح اول کار مرکز اطلاع رسانی است، اما آنچه که بایستی مورد توجه قرار گیرد، نحوه مواجهه با افکار عمومی در انعکاس این اقدامات است.

سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی وامور بین الملل با اشاره زحمات و تلاش های مدیران سابق حوزه بین الملل وزارت کشور، از جمله آقایان جمعه ای، دین پرست و شجاعی کیاسری گفت: با توجه به تلاش های انجام شده در این عرصه، در بخش بین الملل، رویکردهای اصلی و مسیر کار تا حد زیادی روشن است و بایستی با جدیت این مسیر را دنبال کرد.

انصاری با اشاره به شرایط تحمیلی بر کشور و فشارهای خارجی موجود، پیگیری افزایش حجم مبادلات تجاری با همسایگان را از اولویت های این مسیر بر شمرد که تحقق آن مستلزم تلاش بیش از پیش همکاران حوزه معاونت بین الملل است.

وی افزود: افزایش تجارت با 15 کشور همسایه از طریق 16 استان مرزی برای مقابله با تحریمها یکی از برنامه هاست که در این جهت، برنامه هایی همچون نشست های منطقه ای استانداران با سفرای ایران در کشور های همسایه، استفاده از ظرفیت دفاتر استانی وزارت امور خارجه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

انصاری در همین زمینه خاطرنشان کرد: نقش آفرینی استانداری ها در کمیسیون های مشترک همکاری های اقتصادی ایران با طرف های خارجی، تمرکز بخشیدن به مکانیزم ارتباطی وزارت خارجه با وزارت کشور، ارزیابی نهادمند نتایج حاصل از سفرهای خارجی قبلی در سطوح مختلف صف و ستاد وزارت کشور و تمرکز بر هدفمندسازی و اثر بخشی مضاعف سفرهای پیش رو، تنقیح و پیگیری روش مند اسناد مبادله شده در همکاری های بین المللی وزارت کشور و استانداری ها با دیگر کشورها و و همچنین افزایش تعامل با حوزه های مختلف وزارت کشور برای غنابخشی به همکاری ها و گسترش آن از دیگر اقدامات موثری دانست که با یاری خداوند درمعاونت بین الملل مرکز دنبال خواهد شد.

شایان ذکر است؛ وزیر کشور در حکمی محمدحسن جابری انصاری، را به عنوان سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل منصوب کرده است.

در این حکم آمده است؛ با عنایت به مراتب تعهد و سوابق مؤثر در حوزه اطلاع رسانی، به موجب این حکم، جنابعالی را به عنوان سرپرست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، منصوب می نمایم.

برقراری ارتباط و همکاری پویا با اصحاب رسانه، تعامل با شورای اطلاع رسانی دولت، پاسخگویی به هنگام و متقن به موارد مطروحه در رسانه ها و فضای مجازی و پیگیری و انجام شایسته امور مربوط به مراودات و تعاملات بین المللی از جمله اموری است که انتظار دارد در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید با تلاش و برنامه ریزی مناسب و شایسته نسبت به تحقق آن اهتمام نمایید.

گفتنی است، شجاعی کیاسری در پی استعفا از ریاست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، به عنوان دبیر ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور و دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده، فعالیت خواهد کرد.


کلید واژه ها: وزارت کشور - اطلاع رسانی - کشور - وزارت - اطلاع - رسانی - شجاعی - وزیر کشور - مشاور وزیر کشور - وزیر - عبدالرضا رحمانی فضلی - شرایط - اقتصادی - تبلیغات - توسعه مدیریت - شورای فرهنگی - رحمانی فضلی - شورای - رمضان - معاون - مشاور - فوق العاده - خانواده - بازسازی - مدیریت - نوسازی - مشکلات - فرهنگی - رحمانی - انصاری

آخرین اخبار سرویس:
اوقات فراغت ضرورتی مبتنی بر فرهنگ شهروندان است

پاورپوینت دیدگاه دونالد اولدینگ هب درباره یادگیری

استخدام رابط جذب و پشتیبانی در چهارمحال و بختیاری

روایت لاریجانی از تماس تلفنی مرکل درباره برجام

امام صادق (ع) و نمونه ای از سیاستگذاری فرهنگی

استاندار خراسان جنوبی وارد بشرویه شد

استخدام صندوقدار رستوران خانم با برخورد مناسب در کرج

استخدام تعدادی نیروی خانم جهت خیاطی در البرز

کنترل فشارخون بیش از 70 درصد جمعیت هدف رضوانشهر

استخدام کارشناس معمار جهت مهندسین مشاور در خراسان رضوی

اصلاح طلبان در سال 96 متوقف شدند

استخدام دو رده شغلی در صنایع پزشکی پرشین توحید

استخدام مهندس صنایع غذایی با روحیه کار تیمی در تهران و کرج

واکنش وزیر ارتباطات به صحبت های امیر جعفری

چگونه پروسه زمان بندی شورایاری شهر تهران به سرانجام رسید؟ + اساسنامه شورایاری تهران

نشست شورای امنیت 1| معاون دبیر کل: از تحولات اخیر درباره برجام نگرانیم

فرانسه: پایان برجام عقب گردی خطرناک خواهد بود/ انگلیس: به ایران توصیه می کنیم از محدودیت های برجام فراتر نرود/ روسیه: جزو تاریخی ترین دستاوردهای جهان دیپلماسی و چندجانبه گرایی بود/ نماینده ایران: دیگر نمی توان به تنهایی بار حفظ برجام را به دوش کشید

سفر استاندار خراسان جنوبی به بشرویه

برخورد تریلر با پایه برق موجب قطع برق بخشی از اهواز شد

فهرست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان

حناچی: رابطه شورا و شهرداری مبتنی بر همدلی است

نقشه محدوده عرصه، حریم و ضوابط حفاظتی و معماری مجموعه نیاوران ابلاغ شد

لاریجانی: آمریکا با مطرح کردن مذاکره با ایران به دنبال فرافکنی است

املاک پرحاشیه نمایندگان؛ از لواسان تا لاهیجان/ ماجرای ویلای کوهکن چه بود؟

اندیشمندی که فراتر از زمانه خود می اندیشید

استخدام پیک موتوری جهت تهیه غذا در تهران

جدیدترین مدل گیر مو بچه گانه

امنیت پایتخت خارج از مدار کنترل

عکس روز: خنک کردن فیل

ثبت کباب گلپایگان در فهرست میراث ناملموس کشور

نسخه جدید هیت من در نیویورک روایت می شود

سقف حقوق دریافتی مدیران باید اصلاح شود!

ترامپ به افراد عاقلی در مورد ایران گوش نداد/ باید به پوتین توجه می کردید

استخدام نیروی فنی آشنا به برق صنعتی و تابلو برق در آذربایجان شرقی

استخدام همکار آقا جهت آرایشگاهی در تهران

آیین تشییع شهید گمنام در اراک برگزار می شود

واکنش وزیر ارتباطات به صحبت های امیر جعفری درباره بنزسواری آقازاده ها

آغازی برای حل مشکلات قانونی کلانشهرها

تخصیص آب سدها نیازی به اعتبار و بودجه ندارد

تحریم ظریف به ضرر آمریکا است نه ایران/ترامپ پس از واکنش رهبری به پیامش، تحقیر شد/ واشنگتن یک بار هم دیپلماسی راستین را امتحان کند

آغاز مراسم وداع با پیکرهای 150 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس

بروجرد یکی از قطب های مهم صنعتی کشور است

آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سرتاسر جهان است

چند سکانس از روز ترور آیت الله خامنه ای

حاجی صادقی: مذاکره راه حل مهار آمریکا نیست/ حوزه های علمیه مواضع حضرت آقا را تبیین کنند

استخدام پیتزا زن، ساندویچ زن و فرکار جهت رستورانی در غرب تهران

استخدام دو نفر ویتر خانم یا آقا در تهران

برگزاری همایش مدیران و روسای اتحادیه های اتاق اصناف فریدونکنار

ششم تیر؛ خبر اول روزنامه های صبح ایران

شب معطر تهران به وقت وداع با شهدای گمنام

دغدغه شهید بهشتی نقش آفرینی همه جانبه مردم بود

رالی صلح تهران ـ سردشت برگزار می شود

تصاویر/ مراسم وداع با پیکر 150 شهید گمنام

مدیریت بر زندان ها باید در اتاق شیشه ای باشد

قانون مجلس درباره سقف حقوق مدیران باید اصلاح شود

منتجب نیا: بی تفاوتی نسبت به انتخابات و کناره گیری هیچ توجیهی ندارد/ کسی التماس اصلاح طلبان را نمی کند

قابل قبول نیست کسی شب گرسنه بخوابد

آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سرتاسر جهان است

استخدام کارشناس ارشد سلولی و مولکولی در یک شرکت معتبر

رییس قوه قضاییه؛ همه مسئولان باید دارایی خود را اعلام کنند

واکنش شدید اف بی آی به رفتار محسن افشانی و امیر جعفری!

استخدام مسئول دفتر خانم مسلط به مجموعه آفیس در تهران

استخدام سرپرست دفتر ( کارشناس ارشد ) آقا در یاسوج

مراسم خاطره جانسوز واقعه خونین مدرسه فیضیه برگزار می شود

معنویت حرم امام علی( علیه السلام) را در هیچ جای جهان ندیدم

استخدام مدیر فروشگاه بصورت تمام وقت در قزوین

استاندار مازندران : روابط ایران با کشورهای حاشیه دریای خزر نیاز به آسیب شناسی دارد

استخدام سرآشپز، کمک آشپز و کارگر ساده در تهران

چند سکانس از روز ترور آیت الله خامنه ای

بازآفرینی شهری دهدشت به مناقصه می رود/کمربندی سوم در انتظار تأیید کمیسیون ماده 5

دادستان کشور نفوذ یک زن در وزارت نفت را تأیید کرد

ملاقات مردمی استاندار مرکزی

15 پهنه از جنگل های هیرکانی ثبت جهانی می شود

کباب گلپایگان در فهرست میراث ناملموس ثبت شد

نشست شورای امنیت

استخدام مسئول دفتر آشنا به زبان انگلیسی و مسلط به Office

تحریم ظریف برای تضعیف قدرت نرم ایران

ساختار متمرکز؛ مهم ترین چالش نظام آموزشی

صدور سند تک برگی در مناطق روستایی ریگان

هفته اول تیر؛ از تاکید رییسی بر جلوگیری از بی عدالتی در حق زنان تا برخورد پلیس با دختر جوان

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تغییرات بازده سهام وانواع بازده سهام

مبانی نظری و پیشینه تحقیق استعداد (تیزهوشی)

فال روزانه 6 تیر سال 98

بیش از 3 هزار کودک کار در استان تهران شناسایی شده اند

تهدید دانشگاه های حوزوی به بهانه حذف ردیف 17

دشمن از طریق رسانه ها و فضای مجازی به دنبال ترویج ابتذال در بین نسل جوان است

بانوان پژوهشگر میبدی با نرم افزارهای پژوهشی آشنا شدند

استخدام هوشمند کاران شهاب

دعوت به همکاری شرکت بیمه پاسارگاد در تهران

جدول پخش برنامه های صدای چهارمحال و بختیاری

جدول پخش برنامه های سیمای چهارمحال و بختیاری

محمد دادکان آمادگی بدنی اش را به رخ شریعتمداری کشید

استخدام کارشناس ارتباط با مشتری در رفسنجان

استخدام فروشنده حضوری، تلفنی و راننده با نیسان یخچال دار در لبنیات صباح

زرینچه: طلبکار بودم حالا بدهکار شدم!/ آن کس که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است

استخدام سه رده شغلی در شرکت نرم افزاری نوین پرداز

معنایابی پلاکارد دیدار امروز مسؤولان دستگاه قضا با رهبر انقلاب

سیمای قضایی و عدالت محوری

ماجرای آغاز تألیف قاموس الرجال و کوچ به عراق به خاطر مسئله کشف حجاب از زبان علامه شیخ شوشتری

شهید بهشتی در اوج غربت و مظلومیت به شهادت رسید/ مردم باید به افراد خادم رای دهند

وزیر کشور از شجاعی کیاسری تقدیر کرد

وزیر کشور از شجاعی کیاسری تقدیر کرد