مطالب مرتبط:
اتاق بازرگانی اصفهان می تواند فرهنگ کسب و کار اسلامی را در جامعه تبیین کند
صرفا با کار قضایی نمی توان اژدهای فساد اقتصادی را زمین گیر کرد؛ منشاءهای فساد باید بسته شود/تبیین برخی از مصادیق غفلت مسئولان بعنوان عامل تشدید مشکلات اخیر اقتصادی/ماجرای حمایت مجدد بانک مرکزی از متهم فساد اقتصادی و برخورد دستگاه قضا با حمایت کنندگان
دستگاه قضایی باید فرهنگ مهربانی را در جامعه به جریان بیندازد
دستگاه قضایی باید فرهنگ مهربانی را در جامعه به جریان بیندازد
حمایت اتاق بازرگانی اصفهان از فولادمبارکه
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 2 اردیبهشت 1398 ساعت 15:122019-04-22سياسي

اتاق بازرگانی اصفهان می تواند فرهنگ و اخلاق کسب و کار اسلامی را در جامعه تبیین کند/دستگاه قضایی از تولیدکننده ای که با سلامت کار کند،حمایت می کند


 احمد خسروی وفا در نشستی با اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد:اتاق بازرگانی اصفهان با حضور تولیدکنندگان و بازرگانان می تواند فرهنگ کسب و کار اسلامی را  در جامعه تبیین کند.

- در دیدار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با رییس کل دادگستری اصفهان مطرح شد؛ اتاق بازرگانی اصفهان می تواند فرهنگ و اخلاق کسب و کار اسلامی را در جامعه تبیین کند/دستگاه قضایی از تولیدکننده ای که با سلامت کار کند،حمایت می کند " رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت:دستگاه قضایی از تولیدکننده ای که با سلامت کار کند، حمایت می کند و در این راستا از تمام ظرفیت های قضایی برای ادامه فعالیت این واحدها استفاده می شود.

رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت:دستگاه قضایی از تولیدکننده ای که با سلامت کار کند، حمایت می کند و در این راستا از تمام ظرفیت های قضایی برای ادامه فعالیت این واحدها استفاده می شود.

به گزارشتیتربرتر؛"  احمد خسروی وفا در نشستی با اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد:اتاق بازرگانی اصفهان با حضور تولیدکنندگان و بازرگانان می تواند فرهنگ کسب و کار اسلامی را  در جامعه تبیین کند.

وی خواستار شناسایی موانع تولید در استان اصفهان  از سوی اتاق بازرگانی شد و گفت:دستگاه قضایی استان با استفاده از ظرفیت های قانونی می تواند برخی از موانع را با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان برطرف کند.

خسروی وفا خواستار حمایت از مردم از سوی فعالان اقتصادی در نوسانات نرخ ارز شد و گفت:برخی از سوداگران در نوسانات نرخ ارز به اقشار مردم  فشار مضاعفی وارد کردند .

وی تاکید کرد:دادگستری از کسانی که از منابع بانکی برای امور غیر از تولید استفاده کنند حمایت نخواهند کرد.

وی با اشاره به پایین بودن شاخص های کسب و کار در استان گفت:باید از سرمایه گذار و تولید کننده  واقعی حمایت کنیم تا جریان تولید و اشتغال زایی در جامعه تداوم داشته باشد.

رییس کل دادگستری استان اصفهان  اضافه کرد:رییس قوه قضاییه برای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی واقعی اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری در فعالیت های اقتصادی دلگرم خواهند شد .

مسعود گلشیرازی رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست گفت:اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی خواستار همکاری نزدیک با قوای سه گانه از جمله قوه قضاییه است.

وی تاکید کرد:دادگستری در کنار اتاق بازرگانی می تواند بسیاری از مسایل حقوقی تولیدکنندگان را در شرایط عادلانه و منصفانه  قبل از تشکیل پرونده قضایی برطرف کند .

  وی در بخشی از سخنان خود به واقعیت آماری فضای کسب و کار کشور  اشاره کرد و گفت:شاخص کسب و کار ایران رتبه 128 دنیاست و استان اصفهان جزو 4 استان با شرایط نامناسب کسب و کار ارزیابی شده است و اتاق بازرگانی خواستار بهبود محیط کسب و کار با همکاری سازمان های دولتی و نهادی  است .

گلشیرازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را راهنمای قوای سه گانه و بخش خصوصی برشمرد و گفت:برای برداشتن گام دوم راهی به جز رونق تولید و حضور جوانان در این  عرصه وجود ندارد.

بهرام سبحانی نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست خواستار فرهنگ سازی گنجاندن بند معرفی مرکز داوری و شورای حل اختلاف اتاق بازرگانی در قراردادهای تجاری شد و گفت: معرفی مرکزی به عنوان حل دعاوی می تواند مراجعات به دادگستری را برای تشکیل پرونده های دعاوی کاهش دهد.

وی ایجاد مجتمع قضایی پرونده های اقتصادی  در استان با همکاری اتاق بازرگانی اصفهان را گامی موثر در تخصصی شدن قضات شعبه  دادگاهها شد و گفت:تخصصی ماندن این شعبه می تواند  به حل سریع پرونده های اقتصادی کمک کند.

سیدرسول رنجبران عضو هیات رییسه اتاق بازرگنی اصفهان در این  نشست همکاری نزدیک دادگستری و اتاق بازرگانی را عامل جذب سرمایه گذاران و رونق کسب و کار در استان اصفهان شد .

رضا برادران عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست خواستار تقویت  موضوع داوری و میانجیگری و حل اختلاف فعالان اقتصادی از طریق روش های جایگزین حل اختلاف شد و گفت:دادگستری با همکاری اتاق بازرگانی می تواند بسیاری از دعاوی را با ارجاع به اتاق بازرگانی به عنان کسب نظر کارشناسی اتاق در خصوص عرف های تاری و حل اختلافات فعالان اقتصادی با اشخاص حقوقی ،دولتی و خصوصی از طریق مذاکره ،میانجیگری و داوری حل و فصل نماید.

وی اضافه کرد:اتاق بازرگانی می تواند در پرونده ها و فرایند های قضایی به عنوان مرجعی جهت ارایه نظر های تخصصی ،کارشناسی و فنی برای دادگستری ایفای نقش کند.

 برادران در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تدقیق و احتیاط در به کار بردن عنوان اتهامی اخلال در نظام اقتصادی در پرونده های قضایی شد و گفت: هر پرونده ی اقتصادی ،اخلال در نظام اقتصادی تلقی نمی شود و این گونه باعث نگرانی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای ادامه فعالیت های اقتصادی می شود که نتیجه ناآرامی در فضای اقتصادی و کسب و کار به فرار سرمایه و عدم سرمایه گذاری در استان منجر می شود.

  اصلاح عنوان  اتهام اخلال اقتصادی در پرونده های قضایی شد و گفت:هر پرونده ی اقتصادی،اخلال در چرخه اقتصادی تلقی نمی شود و این عنوان بخشیدن ها باعث نگرانی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای ادامه فعالیت می شود.

محمد صادقی دیگر عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی در این نشست خواستار بازنگری در قراردادهای بانک ها با کشاورزان شد و گفت:در شرایطی که آبی برای کشاورزان طی سالهای گذشته به صورت منظم به کشاورزان اختصاص نیافته امکان بازپرداخت تسهیلات نیست و  این در حالیست قرارداد بین بانک و وام گیرنده قرارداد مشارکتی و در سود و زیان سهیم شدن است .

احمد پزنده عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست خواستار برخورد قانونی با مدیران و مسولین سازمان های دولتی متخلف شد و گفت:اگر یک تاجر، بازرگان با تولید کننده  در فرایند خرید و فروش تخلف کرد نباید یک بخش متهم به تخلف شوند.

  اکبر لباف عضو هیات نمایندگان در این جلسه خواستار کاهش فشار سازمان های دولتی بر واحدهای تولیدی استان اصفهان شد و گفت: برای تامین سقف مالیاتی استان نباید بر بخش مولد و شناسنامه دار فشار مضاعف وارد شود.

اصغر اخوان مقدم عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه خواستار همکاری نزدیک اتاق با دادگستری در موضوعات قضایی شد و گفت:اتاق بازرگانی بر اساس قانون مشاور سه قوه است و می تواند نظرات و دیدگاه های کارشناسی  بخش خصوصی را به اطلاع دادگستری برساند.


کلید واژه ها: اتاق بازرگانی - اصفهان - رییس کل دادگستری - تولید - اتاق - دادگستری - قضایی - حمایت - سرمایه گذار - استان - اقتصادی - خسروی وفا - جامعه - اسلامی - فرهنگ - سلامت - قوه قضاییه - سرمایه - رییس اتاق بازرگانی - نرخ ارز - سرمایه گذاران - سرمایه گذاری - مردم - اشتغال - مسعود - بانکی - دیدار - شاخص

آخرین اخبار سرویس:
شمخانی به روسیه می رود

استخدام دو نفر فروشنده کیف و کفش در خراسان رضوی

برگزاری نخستین آیین عشای ربانی در کلیسای نوتردام پس از آتش سوزی

استخدام اپرتور CNC هفت محور دارای سابقه در یک شرکت

شمخانی فردا عازم روسیه می شود

استخدام کارشناس مناقصات،کارمند مرکز اسناد فنی و کارآموز در تهران

اینفوگرافی / چند توصیه غذایی برای افراد دیابتی

استخدام فروشنده خانم مسلط به زبان عربی در خراسان رضوی

تقویم روز و اوقات شرعی

زنگنه شایعه عزل خود را تکذیب کرد

شورای عالی در معرفی مراجع دخالتی ندارد/ کیفیت؛ اولویت حوزه در جذب طلبه

سنت های معنوی؛ حلقه گمشده سبک زندگی اسلامی

ضرورت تقویت تعامل سازنده روحانیت با نسل جوان

شیخ بهایی؛ ستاره پرفروغ آسمان معماری ایران

فراز و فرودهای برون سپاری برنامه های قرآنی به مؤسسات

شریعتی؛ متفکر ضد ظلم و شخصیتی تأثیرگذار در اندونزی/ «حج» کتابی بی تکرار

نهضت نهج البلاغه خوانی بدون توجه به مذهب برای همه مردم دنیاست

اروپا زیر منگنه؛ ضرورت بازگشت به دیپلماسی

استخدام مدرسان دوره های زبان های خارجی-تهران

اوقات شرعی امروز دوشنبه به افق شهرکرد

وزارت بهداشت 20 هزار نیرو استخدام می کند

استخدام بازایاب با مزایای عالی در شرکت جهان پخش در قم

آغاز جلسه علنی مجلس با حضور آذری جهرمی

فراخوان عمومی برای اصلاح و تکمیل روندهای دستگاه قضا مناسب نیست/ اگر افراد فرهیخته نظر دهند، زحمتش کمتر و نتیجه اش بیشتر است

استخدام مسئول دفتر،حسابدار در یک شرکت تولیدی در اصفهان

استخدام مسئول دفتر خانم مسلط به Office و Photoshop -اصفهان

اظهارات طائب درباره کاغذ جنجالی همراه با شینزو آبه در دیدار با رهبری

دیدار دبیرکل اتحادیه عرب با رییس شورای نظامی سودان

وضعیت امروز حجاب، زیبنده جامعه اسلامی نیست

استخدام مدیر داخلی ترجیحا آقا با مدرک لیسانس به بالا

برگزاری مسابقات قرآنی در مرکز تخصصی ریحانه الرسول(س) جویبار

مروری بر عناوین روزنامه های دوشنبه 27 خرداد

استخدام نیروی خانم جهت بسته بندی لباس در همدان

استخدام راننده با اتومبیل جهت شیفت صبح و عصر در شهرک غرب تهران

استخدام پنج رده شغلی برای شرکت دانش بنیان در بومهن

استخدام شرکت PAM

بیگی: تغییر زنگنه الزامی است/ سوءتدبیرهای وزیر نفت مشکلاتی ایجاد کرده

بی تفاوتی برخی از دولتی ها نسبت به معضلات فرهنگی

پارک شادی یزد در 20 سال گذشته، تغییری نکرده است

استقبال از رویکرد قاضی القضات

وزیر ارتباطات امروز در مجلس حضور می یابد

گره احداث بزرگراه ها و راه آهن اردبیل گشوده شده است

اعتصاب غذای «راتکلیف» ساختگی است

قالیباف و انتخابات 98/ او به دنبال بازیگردانی است یا بازهم کنار زده می شود؟

اوقات شرعی و تقویم روز

اتحادیه تشکل های قرآنی اسامی مؤسسات سیل زده مورد حمایت را اعلام کند

حرکت در مسیر امام(ره) و رهبری؛ از راه های تداوم انقلاب اسلامی

تحقیقات علوم انسانی معطوف به مشکلات احصا شده از جامعه باشد

سه صفتی که باعث بی ارزشی انسان می شود

اطلاعات حوزه میراث گنبد سلطانیه زنجان در قالب کتابچه جمع آوری می شود

موسسه سیپری: اسراییل 100 بمب هسته ای دارد

ماجرای نیش زنبوری که بر دست فرمانده توپخانه سپاه زده شد، چه بود؟

استخدام خیاط ماهر مبل در همدان

استخدام حسابدار خانم در شرکت کار و اندیشه نوآور در تهران

استخدام تعدادی نیروی خانم جهت تولیدی زنانه در کرج

استخدام کارگر جهت کارگاه نجاری و نقاشی چوب در همدان

دیدار اخیر رهبری درس دیپلماسی برای دیپلمات های کشور است/ این دیدار «أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ» را نشان داد

مقاومت؛ریشه در دین و تاریخ اسلام دارد/رژیم پهلوی و دولت سعودی از نمونه های بارز تسلیم در برابر آمریکا هستند

بخیل ترین مردم از زبان حضرت علی(ع)

ترامپ: حرف زدن از استیضاح مسخره است

دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبری، جلسه تحقیر ترامپ بود

نخستین کارخانه قند ایران از فهرست آثار ملی خارج شد

معامله قرن پس از انتخارات پارلمان رژیم صهیونیستی اعلام می شود

دونالد ترامپ: حرف زدن از استیضاح مسخره است

چاره ای جز تقلیل هزینه های جاری نداریم/80 هزار پروژه در دست اجرا داریم

وزارت بهداشت 20 هزار نیروی جدید استخدام می کند

26 خرداد 44؛ روزی درخشان و ماندگار

تزیین حنای عروس

نهج البلاغه؛ زبان فطرت انسان ها/ آداب خواندن نهج البلاغه از قرآن گرفته شده است

جلسه علنی مجلس با 89 کرسی خالی آغاز شد

تداوم انقلاب اسلامی؛ در سایه اتحاد ملی

مالکیت عرصه و اعیان در آپارتمان چگونه است؟

نقش تشکل های دانشجویی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

سه صفتی که باعث بی ارزشی انسان می شوند در کلام امام صادق(ع)

حفظ خانواده جهاد امروز زنان است

جشن دوقلوهای زنجانی

خبرنگاران مهریز با گسترش فرهنگ همدلی مدیران را در خدمت به مردم کمک کنند

نشست علنی خانه ملت آغاز شد / آذری جهرمی به مجلس پاسخ می دهد

مسئولان مازندران در حوزه جنگل ها هیچ کاری از دستشان برنمی آید / پیرامون بحث بیکاری 3500 کارگر تیم تخصصی تشکیل شد

آیت الله جنتی: شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات آمادگی دارد

تلویزیون را از دست سلبریتی هایی که دروغ می گویند نجات دهید

«شمخانی» فردا عازم روسیه می شود

خوش خدمتی نتانیاهو برای ترامپ

حمله جدید انصارالله به فرودگاه أبها

زن در دیدگاه علی شریعتی

چیره دست، پرتحرک و منحصر به خود

سرنوشت تلخ بچه خرس

چالش های ترجمه در غیاب کپی رایت

پای بست های کج و خانه های ویران

زنگ خطر گوگل برای رسانه های خبری

ته سیگار ها تاریخ هگمتانه را آتش زدند

من شهر تنهای شبم

منافع جامعه بین المللی در مسلخ یک جانبه گرایی امریکا

مهره چینی انگلیسی در شطرنج بحران های جهانی

آسمان عربستان و امارات زیر بال پهپادهای یمنی

حوادث جهان

نجات معجزه آسای پسر کوچولو از تونل وحشت

محاکمه مأمور پلیس به اتهام شلیک مرگبار به پسر نوجوان

فال روزانه 27/ 03/ 1398

قصاص 20 سال پس از قتل

اتاق بازرگانی اصفهان می تواند فرهنگ و اخلاق کسب و کار اسلامی را در جامعه تبیین کند/دستگاه قضایی از تولیدکننده ای که با سلامت کار کند،حمایت می کند

اتاق بازرگانی اصفهان می تواند فرهنگ و اخلاق کسب و کار اسلامی را در جامعه تبیین کند/دستگاه قضایی از تولیدکننده ای که با سلامت کار کند،حمایت می کند