مطالب مرتبط:
استیضاح کنندگان درشرایط بحرانی،«نفوذی»اند
تغییر وزیر کار در شرایط بحرانی مشکلات را تشدید می کند/به جای استیضاح ربیعی فکری به حال معیشت مردم کنید
چادر اسکان مناسب درشرایط بحرانی برای هرمزگان نیست
دستکاری آمار جمعیت توسط برخی افراد نفوذی فعال در مراکز پژوهشی/ لابی گری نفوذی ها با سازمان ملل اجازه مطرح شدن وضعیت بحرانی جمعیت را نداد
محمدرضا باهنر:دوست داریم رییس جمهور ما رییس جمهور نظام باشد/ استعفا یا عزل روحانی را بحرانی عظیم می دانم/ عزل و استیضاح راطلاق می دانم/ احمدی نژاد متزلزل ترین دولت را داشت/متضرعانه می خواهم که دیگر از اصل عزل رییس جمهور استفاده نشود/یک چهارم حضار با ورود نیکنام مخالف بودند/ جنتی عصبا
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 4 اسفند 1397 ساعت 10:312019-02-23سياسي

استیضاح کنندگان درشرایط بحرانی، «نفوذی» اند


«به استیضاح کنندگان رییس جمهور مشکوک هستم»، «در جریان انقلابی نفوذی وجود دارد»، «چهل یا پنجاه سال آینده مشخص خواهد شد کسانی که امروز به دنبال برهم زدن آرامش مردم هستند و نقاب انقلابی گری زده اند نفوذی آمریکا و اسراییل بوده اند»، - " سخنانی که اگرچه بیانگر دست های پشت پرده برای برهم زدن آرامش سیاسی کشور در وضعیت تحریم های بین المللی است، اما جای تأمل و تعمق بسیاری دارد.

به همین دلیل و برای تحلیل و بررسی آخرین گمانه زنی های موجود در فضای مجلس شورای اسلامی با جعفرزاده گفت وگو کردیم که در ادامه متن این گفت وگو را از نظر می گذرانید.

به چه دلیل در شرایط کنونی استیضاح رییس جمهور توسط برخی از نمایندگان مطرح شد؟ آیا اغراض سیاسی در این مسأله وجود داشت یا اینکه به دلیل شرایط اقتصادی مردم این اتفاق رخ داد؟بنده طرح استیضاح رییس جمهور را در شرایط فعلی کشور نوعی بداخلاقی و ناجوانمردی می دانم و معتقدم در شرایطی که کشور بیش از همیشه به آرامش و انسجام نیاز دارد طرح چنین مسائلی هیچ کمکی به منافع ملی نمی کند و بلکه به منافع ملی ضربه نیز می زند.

در شرایط کنونی کشور با بحران های متعددی مواجه است.

با این وجود نباید همه بحران ها را گردن دولت انداخت و تلاش کرد از آب گل آلود به سود خود ماهی گیری کرد.

به نظر می رسد برخی از این فرصت سوءاستفاده می کنند تا در جهت منافع گروهی و سیاسی خود از دولت انتقام بگیرند.

بنده منکر برخی ضعف هایی که در دولت وجود دارد نیستم.

با این وجود دولت به تنهایی دارای ضعف نیست و بلکه مجلس، قوه قضاییه و سایر نهاد ها نیز به اندازه خود دارای ضعف هستند.

متأسفانه برخی که در گذشته شکست سیاسی خورده اند از فرصت استفاده کرده و با خود گمان می کنند الان همان زمانی است که باید انتقام شکست های سیاسی خود را از آقای روحانی بگیرند.

نکته دیگر اینکه برخی جریان های سیاسی که در گذشته به مرور زمان از صحنه قدرت و تأثیرگذاری بر مناسبات سیاسی و اجتماعی کشور کنار رفته اند احساس می کنند در چنین فرصتی با استیضاح رییس جمهور می توانند خود را دوباره احیا کنند و در فضای سیاسی کشور بروز و ظهور مجددی داشته باشند.

آیا این گروه های سیاسی موفق خواهند شد خود را احیا کنند؟گروه های شکست خورده انتخاباتی گمان می کند جریان اصلاحات و حامیان انتخاباتی آقای روحانی در موضع ضعف قرار گرفته است.

به همین دلیل نیز تلاش می کنند از این وضعیت به سود اهداف سیاسی خود استفاده کنند.

با این وجود وضعیت به شکلی که این افراد تصور می کنند نیست.

اصلاح طلبان به دلیل حفظ منافع ملی و انسجام کشور رویکرد متفاوتی نسبت به گذشته در پیش گرفته اند وگرنه استراتژی جریان اصلاحات و اعتدالگرایان همچنان حمایت از آقای روحانی است.

جریان اعتدالگرای کشور به دلیل چالش های داخلی و بین المللی که برای کشور به وجود آمده به دنبال وحدت و انسجام کشور هستند و در شرایط کنونی به هیچ چیز دیگر به جز وحدت گروه های سیاسی در کشور فکر نمی کنند.

به تازگی پمپئو وزیر خارجه آمریکا به صراحت عنوان کرده که شدید ترین تحریم ها را علیه ایران اعمال خواهیم کرد و ایران در آینده با سخت ترین تحریم های تاریخ مواجه خواهد شد.

در نتیجه تهدید امروز بسیار جدی تر از تهدید های گذشته است.

این در حالی است که عده ای به ریاست جمهوری به عنوان یکی از ستون های اصلی نظام و انقلاب حمله می کنند وبه دنبال استیضاح رییس جمهور هستند.

بنده باید به صراحت عنوان کنم که در جریان انقلابی کشور نفوذی وجود دارد و سال ها بعد ممکن است اسنادی از این افراد به دست بیاید که نشان می دهد این افراد در زمین دشمن بازی می کرده اند.

شاید برخی گمان کنند بنده از روی ناراحتی این سخنان را به زبان می آورم، اما در واقع معتقدم این مسأله یک واقعیت غیرقابل انکار درکشور است پشت پرده آن پس از سال ها مشخص خواهد شد.

برخی عنوان می کنند در جریان اصلاحات نفوذی وجود دارد که در واقع چنین نیست.

البته ممکن است در هر جریان سیاسی نفوذی وجود داشته باشد.

با این وجود در مقطع کنونی در جریان انقلابی که دست به چنین اقداماتی می زند نفوذی وجود دارد.

من معتقدم اگر چهل سال بعد به سخنان امروز من رجوع شود و پرونده این افراد بررسی شود مشخص خواهد شد که برخی از این افراد مهره آمریکا و اسراییل بوده اند.

این افراد با مواضع انقلابی تند و رادیکالی که اتخاذ کرده اند برای خود یک نقابی ایجاد کرده اند و در پشت این نقاب به شکل های مختلف تیشه به ریشه انقلاب می زنند.

کدام عقل سلیمی به خود اجازه می دهد در شرایطی که کشور در بحران و شدیدترین تحریم های تاریخی قرار گرفته طرح عدم کفایت رییس جمهور را مطرح کنند، علیه رییس قوه قضاییه اقدام کنند یا از سخنرانی رییس مجلس شورای اسلامی جلوگیری کنند.

اغلب کسانی که شما مطرح می کنید دارای سابقه سیاسی در کشور هستند.

آیا این سوابق نیز در راستای همین همکاری به وجود آمده است؟بدون شک این افراد انقلابی نیستند، بلکه انقلابی نما هستند.

به نظر می رسد برخی از این افراد با ناآگاهی و به دلیل ضعف شعور سیاسی دست به چنین کاری می زنند و در مقابل برخی نیز به صورت آگاهانه و با علم به شرایط امروز کشور دست به چنین اقداماتی می زنند.

شاید برخی گمان کنند اغلب این افراد دارای سوابق سیاسی هستند و چنین احتمالی درباره آن ها وجود ندارد.

با این وجود به همان صورت که ما در کابینه رژیم صهیونیستی نفوذی داشته ایم و تا به این مرحله از تصمیم گیری در اسراییل نفوذ کرده ایم این احتمال وجود دارد که این اتفاق برای ما نیز رخ بدهد.

به هر حال هر جاسوسی با نوعی ضد جاسوسی نیز همراه خواهد شد.

وضعیت برای مشخص شدن سره از ناسره کاملا مشخص است.

در شرایط کنونی هرکسی که در راستای حفظ و تقویت منافع ملی فعالیت کند و در اندیشه وحدت و انسجام جامعه باشد دلسوز به کشور خواهد بود و هرکسی که به هر شکلی برخلاف منافع ملی و مصالح مردم حرکت کند نفوذی است و به دشمن وابستگی دارد.

استدلال شما برای اینکه عنوان می کنید در جریان انقلابی نفوذی وجود دارد چیست؟ براساس مشاهده چه رفتار و اقداماتی چنین مسأله ای را مطرح می کنید؟رفتار این افراد اظهر من الشمس است و با اقداماتی که انجام می دهند به صورت غیر مستقیم آب به آسیاب دشمن می ریزند.

این افراد در طول تاریخ انقلاب حضور داشته اند و به شکل های مختلف به کشور و نظام ضربه زده اند.

امروز نیز با توجه به شرایطی که کشور در آن به سر می برد اقداماتی انجام می دهند که انسجام و وحدت کشور خدشه بردارد تا دشمن بتواند به اهداف خود دست پیدا کند.

چطور می توان تصور کرد این افراد از روی نادانی و ناآگاهی دست به چنین کار هایی می زنند و اقداماتی انجام می دهند که نگرانی مردم را تشدید می کند.

چطور ممکن است تصور کرد برخی اقدامات که آشکارا علیه منافع ملی است بدون آگاهی و از روی نادانی صورت گرفته باشد؟ ما در گذشته تجربه هشت سال جنگ را پشت سر گذاشته ایم.

سوال بنده این است که اگر ما در طول دوران جنگ فرماندهان نظامی را به تهران می آوردیم و آن ها را محاکمه می کردیم آیا می توانستیم در مقابل دشمن مقاومت کنیم یا خیر.

این وضعیت دقیقا مانند شرایط امروز و استیضاح رییس جمهور است.

آیا در شرایطی که کشور در وضعیت جنگی و بحران های بین المللی قرار دارد می تواند سکان دار مدیریت اجرایی کشور که به همه جوانب و جزییات شرایط فعلی کشور آگاهی و احاطه دارد را مورد مواخذه قرار داد و استیضاح کرد؟ قطعا پاسخ به این سوال منفی است.

در نتیجه کسانی که دست به چنین اقداماتی می زنند به صورت خواسته و یا ناخواسته در زمین دشمن بازی می کنند.

شرایط به شکلی رقم خورده که نمی توان به نیت و اهداف این افراد شک نکرد.

بنده نسبت به این اقدامات مشکوک هستم و معتقدم این وضعیت عادی نیست.

کجای انقلابی گری گفته شده در شرایطی که کشور در وضعیت جنگ اقتصادی قرار دارد عده ای به دنبال انتقام گیری سیاسی از رییس جمهور باشند.

در کجای فرمایشات مقام معظم رهبری چنین مسأله ای مطرح شده است.

هیچ عقل سلیمی نمی تواند این مسأله را بپذیرد که برخی به نام انقلابی گری دست به چنین اقداماتی بزنند.

استیضاح کنندگان رییس جمهور مدعی هستند فراکسیون های مجلس به صورت تلویحی و در پشت پرده از استیضاح آقای روحانی حمایت می کنند.

آیا فراکسیون ولایی و فراکسیون مستقلین از استیضاح حمایت می کنند؟خیر؛ به هیچ عنوان چنین مسأله ای صحت ندارد و قاطبه اصلی نمایندگان مجلس با استیضاح رییس جمهور در این شرایط مخالف هستند.

تنها یک نماینده عضو فراکسیون مستقلین مجلس پای نامه استیضاح رییس جمهور را امضا کرده بود که ما از وی خواستیم امضای خود را پس بگیرد.

بدون شک اگر ایشان امضای خود را پس نگیرد و با رویکرد کلی فراکسیون همراهی نکند عذر وی را خواهیم خواست.

البته ایشان برای استیضاح رییس جمهور دغدغه های منطقه ای داشته و به دنبال مطالبات مردم ناحیه انتخاباتی خود است.

با این وجود ما به وی به صورت جدی تذکر داده ایم.

نطفه بحث استیضاح رییس جمهور در فراکسیون ولایی شکل گرفت و این فراکسیون به دنبال این مسأله بود.

با این وجود بنده خبر هایی دارم که بخش هایی از فراکسیون ولایی موافق استیضاح آقای روحانی نیستند و به همین دلیل در حال رایزنی و گفتگو با استیضاح کنندگان هستند تا آن ها را از این اقدام منصرف کنند.

برخی از استیضاح کنندگان رییس جمهور مدعی شده اند که اصلاح طلبان در پشت پرده با استیضاح رییس جمهور موافق هستند و عنوان کرده اند شما رییس جمهور را به مجلس بکشانید ما در رأی گیری با شما همکاری خواهیم کرد.

آیا چنین چیزی صحت دارد؟این حربه یک بازی کثیف سیاسی است.

سیاست این افراد تفرقه بینداز و حکومت کن است.

جریان اصلاحات هرچه آبرو و اعتبار داشته برای حمایت از آقای روحانی هزینه کرده و تا پایان دولت نیز از آقای روحانی حمایت خواهد کرد.

چاره ای به جز این نیز وجود ندارد.

جریان اعتدالگرای کشور به خوبی به این مسأله آگاهی دارد که بهترین گزینه برای مدیریت کشور در دو انتخابات ریاست جمهوری گذشته آقای روحانی است و از بین گزینه های مطرح شده ایشان بهترین گزینه بوده است.

بدون شک اگر هزاربار دیگر نیز انتخابات ریاست جمهوری با چنین گزینه هایی برگزار شود رأی ما و جریان اصلاحات آقای روحانی خواهد بود.

ما با تحریم انتخابات، پای صندوق نیامدن و رأی سفید انداختن مخالف هستیم.

امروز هم بهترین گزینه برای مدیریت کشور آقای روحانی است و در این مسأله هیچ شکی وجود ندارد.

آیا طرح استیضاح رییس جمهور به سوال از رییس جمهور تغییر وضعیت پیدا کرده است؟متأسفانه مشکلی که برخی اصولگرایان با آن مواجه هستند این است که بلد نیستند در زمین خود بازی کنند، بلکه بیشتر در زمین رقیب بازی می کنند.

این در حالی است که اگر در بازی در زمین رقیب موفق نشدند بازی را به هم می زنند و کل بازی را تحت الشعاع قرار می دهند.

به نظر می رسد این افراد بازی سازی سیاسی بلد نیستند.

برخی از این افراد مدعی هستند که سابقه چهل ساله سیاسی دارند و یا اینکه جریانی که به آن تعلق دارند دارای چنین وضعیتی است.

با این وجود در عمل چنین رویکردی مشاهده نمی شود و این افراد قواعد و اصول اولیه بازی سیاسی را رعایت نمی کنند.

دنیای سیاست دارای قواعد و اصول خاص خود است.

چه کسی مدعی است که دنیای سیاست کثیف است؟ به هیچ عنوان چنین چیزی نیست.

دنیای سیاست پاک است و دارای قواعد و قانون است.

این افراد و امثال چنین افرادی است که دنیای سیاست را آلوده کرده اند.

قاطبه اصلی نمایندگان مجلس با حضور رییس جمهور به شکلی مخالف هستند.

متأسفانه برخی از نمایندگان گمان می کنند ستاره سینما هستند و دوست دارند نقش اول بازی کنند.

نکته اینجاست که این افراد درتن ها نقشی که خود برای خود متصور هستند نقش اول بازی می کنند و کسی برای نقشی که خود به وجود آورده اند اهمیت قائل نیست.

آیا استیضاح کنندگان رییس جمهور از بیرون از مجلس حمایت می شوند؟ چه دست هایی در طرح چنین موضوعاتی در مجلس دخالت دارند؟این وضعیت از دو حالت خارج نیست.

یا این افراد بدون مشورت با برخی از نهاد ها که به آن ها وابستگی دارند دست به چنین اقداماتی می زنند که اگر چنین وضعیتی وجود داشته باشد باید به صورت جدی به آن ها تذکر داده شود.

حالت دوم این است که این افراد دارای عقبه و پشتوانه هستند که باید مشخص شود چه کسانی از این افراد حمایت می کنند؟ آیا حامیان آن ها در داخل کشور حضور دارند و یا در خارج؟ وضعیت مستقلین مجلس مشخص است و در مواضع فراکسیون مستقلین مجلس آشکار است.

وضعیت فراکسیون امید و اصلاح طلبان نیز مشخص است که چه رویکردی در پیش گرفته اند و چه خط قرمز هایی برای خود ترسیم کرده اند.

به هر حال باید مشخص شود که این افراد توسط چه کسانی در بیرون از مجلس حمایت می شوند و هدف اصلی آن ها از چنین اقداماتی و برهم زدن آرامش روانی جامعه چیست.

در شرایط کنونی مسأله ای که بیش از هر چیز دیگری دارای اهمیت است این است که آرامش و وحدت کشور حفظ شود تا کشور از مخاطراتی که در عرصه بین المللی با آن مواجه است به سلامت عبور کند.


کلید واژه ها: سیاسی - رییس جمهور - استیضاح - شرایط - کشور - مجلس شورای اسلامی - دولت - بحران - آرامش - جریان اصلاحات - شکست - روحانی - اصلاح طلبان - اصلاح - سوءاستفاده - قوه قضاییه - بین المللی - هایی - مجلس - مردم - اجتماعی - اقتصادی - اصلاحات - اسراییل - آمریکا - اسلامی - آینده - احساس - همیشه - تحریم

آخرین اخبار سرویس:
وزیر اطلاعات:سیل شیراز تلخ ترین رخداد سال 98 است

سیل شیراز تلخ ترین رخداد سال 98 است

نوبخت به نمایندگی از رییس جمهور عازم شیراز شد

جزییات سیل شیراز از زبان وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات از اسکان آسیب دیدگان سیل در شیراز بازدید کرد

مخالفت در آمریکا با انتشار علنی گزارش »مولر درباره ترامپ

متولیان بیمه برای پرداخت خسارت سیل زدگان تعجیل کنند

قرارگاه امدادرسانی سپاه در خوزستان راه اندازی شد/ آماده باش کلیه رده های سپاه و بسیج

اطلاعیه هلال احمر: کمک های نقدی برای مردم آسیب دیده سودمندتر است

ادارات ایذه سه شنبه تعطیل است

«سال پر برکتی داشته باشیم» یعنی چه؟

جهانگیری: باید امشب با تمام وجود از تهران حفاظت کنیم

دستور تخلیه روستاهای حاشیه دز و کرخه در شوش

احتمال وقوع سیل در تهران چقدر جدی است؟

سرپرست فرمانداری دشتستان در گفتگو با فارس: تمامی محورها باز است/ تکذیب تخلیه روستاهای بزرگ ترین شهرستان استان بوشهر

مرگ حق است و چه بهتر که در راه حق مُردم

دستگاه های قم به حالت آماده باش درآمدند/ تشکیل جلسه مدیریت بحران با حضور لاریجانی

وزیر کشور خطاب به مسئولان استان های در معرض سیل: به مرخصی نروید

آماده باش دستگاه های مسئول در پایتخت برای مواجهه با سیل احتمالی

آسیب دیدن 150 خودرو در سیل شیراز/سیل حاصل 10دقیقه بارندگی بود

تصاویر/ حضور و ابراز همدردی هیئتی از طرف آیت الله العظمی صافی با سیل زدگان

تصاویری از کمک رسانی روحانیون در مناطق سیل زده

اقتصاد چگونه شکوفا می شود؟

10 اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از سرقت منزل

پیام شفر برای همدردی با مردم سیل زده/عکس

آغاز پویش «لبخند مهربانی» برای کمک به مددجویان سیل زده بهزیستی

سیل در شبکه های اجتماعی/هنرمندان واکنش نشان دادند

امام جمعه حسین آباد: رونق تولید موجب شکوفایی اقتصادی می شود

استاندار قم در گفت وگو با فارس: دستگاه های قم به حالت آماده باش درآمدند/تشکیل جلسه مدیریت بحران با حضور لاریجانی

برای خودت زندگی کن، نه برای انتظارات دیگران !

جهانگیری: باید امشب با تمام وجود از تهران حفاظت کنیم؛ مدیران موضوع را جدی بگیرند

لبرز در شرایط اضطرار قرار ندارد/ در آماده باش کامل هستیم

فرماندار شهریار خبر داد تشکیل ستاد ویژه بحران در شهریار

جانشین فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان خبر داد اعزام یک هزار و 500 زنجانی به اردوهای راهیان نور

حلال خوری و پرهیز از حرام خواری از منظر قرآن و نهج البلاغه

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه در پی جاری شدن سیل در شیراز

آماده باش امدادخودرو سایپا در شش استان در معرض سیل کشور

یک روستای چهارمحال و بختیاری به صورت کامل زیر آب رفت

ابراز همدردی آیت الله آملی لاریجانی با سیل زده گان

مهدی خانلری نشست ستاد مدیریت بحران استان تهران با حضور معاون اول رییس جمهور

آماده باش دستگاه های مسئول در پایتخت برای مواجهه با سیل احتمالی

کتاب خاطرات و اسناد منتشرنشده از آیت الله العظمی بروجردی منتشر شد

آیت الله نظری خادم الشریعه به بخش منتقل شد

امر به معروف به فراموشی سپرده نشوند

مطالبه حل مشکلات مردم از مسئولان از مهم ترین معروف هاست

سه عامل اصلی موفقیت طلاب

سالی چند دریاچه ارومیه زیر زمین خشک می شود؟

اظهارات نوبخت در ستادبحران فارس

جزییات سیل امروز شیراز از زبان وزیر اطلاعات/هشدار سیل را به مقامات اطلاع رسانی کرده بودیم

45 مسافر در پایگاه گردنه ملا احمد نایین اسکان یافتند

45 مسافر در پایگاه گردنه ملا احمد نایین اسکان یافتند

به 26 خانوار عشایری کهگیلویه و بویراحمد امدادرسانی شد

هشدار پیشگیری از خسارت سیل در مهدیشهر و شاهرود

البرز در شرایط اضطرار قرار ندارد/ در آماده باش کامل هستیم

راز قتل همسر اول در ایام نوروز فاش شد

پیغام دردناک کاپیتان محبوب استقلال به ایران + تصویر

در حادثه شیراز، کم کاری های احتمالی بررسی و با متولیان امر برخورد شود

امام زمان(عج) را نمی شود دید؟

اینکه کسی گمان کند «مشکلات اقتصادی صرفاً ناشی از تحریم است...» خطایی نابخشودنی است

بخشدار بردخون: دستگاه های اجرایی بخش بردخون آمادگی کامل داشته باشند

آمادگی بیش از 200 کانون فرهنگی مساجد شیراز برای اسکان و پذیرایی از مسافران در سیل

عاملان تیراندازی به آریا کوچولو دستگیر شدند

تعدادی از خانه های اروندکنار تخلیه شدند

تعدادی از خانه های اروندکنار تخلیه شدند

جذب خیّران جزو برنامه های مهم دولت است

آخرین وضعیت سیل در گمیشان مردم گمیشان در محاصره سیل/ عدم امکان تخلیه گمیشان/ مردم به طبقات بالاتر ساختمان بروند

نقشه های هواشناسی جهانی، ایران را در دو هفته آینده از پر باران ترین کشورهای دنیا اعلام می کنند

این عکسها برای پروفایل شما مناسب نیست

هیاهوی بسیار برای هیچ

پرهیز از سکونت در محدوده و حریم رودخانه قشلاق سنندج اطلاع رسانی و اعلام هشدار از طریق رسانه ها

اعضای شورای مدیریت بحران در محل شهرستان حضور داشته باشند

احداث سیل بند در روستاهای خرمشهر در حال انجام است

17 نفر در سیل امروز شیراز فوت شدند تکذیب شایعه آلودگی آب شهر

علوی برای بررسی ابعاد خسارات سیل عازم شیراز شد

پیام تسلیت رییس مجلس درپی جانباختن تعدادی ازهموطنان در شیراز

سرعت عمل مدیریت بحران در شیراز مطلوب بود

بیسکویت یا شیرینی شخصیتی شما چه مزه ای است؟

تصاویر/ اردوی جهادی طلاب غیرایرانی در روستای سرفاریاب یاسوج

ابراز همدردی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با آسیب دیدگان سیل

محمد معتمدی: نگذارید کنسرت های ارزان متوقف شود

استان های کشور میزبان17میلیون گردشگر بودند

آماده باش امدادخودرو سایپا در شش استان در معرض سیل کشور

مدیر روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد خبر داد برپایی ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان در یزد/راه اندازی پویش کشوری رفیق گلستان باشیم

بیش از 200 واحد مسکونی در حاشیه سد وحدت سنندج تخلیه شد

اولویت اصلی دولت حفظ جان مردم در برابر سیل است

شیراز سرافراز در میهمان نوازی/ از اسکان تا غذا و سرویس موبایل رایگان

ثبت 834 هزار و 45 بازدید از جاذبه های گردشگری آذربایجان شرقی

تضمین سلامت گردشگران هدف اصلی ستاد بحران ایلام است

در پی شدت گرفتن بارش ها دستور تخلیه 5 روستای بخش «ماژین» صادر شد / انسداد پل گاومیشان تا اطلاع ثانوی

لغو تمامی ماموریت ها و مرخصی های مدیران خراسان رضوی تا پایداری شرایط جوی

احداث سیل بند در روستاهای خرمشهر در حال انجام است

بعیدی نژاد: مردم هشدارهای ایمنی را جدی بگیرند

کری خوانی «قاضی پور» برای استقلال و پرسپولیس/مردمی ترین نماینده مجلس پیدا شد!/اصلاح طلبان با دست پس می زنند و با پا پیش می کشند

کنایه های ظریف به اعتبار بخشی های دروغین ترامپ

بازار داغ تابلو به دستان

اعضای شورای مدیریت بحران در محل شهرستان حضور داشته باشند

پیام تسلیت شهردار شیراز

شورای هماهنگی مدیریت بحران در تایباد برگزار شد

تکمیل پروژه های نیمه تمام میبد در دستور کار قرار گرفت

ابراز همدردی کانون وکلای یزد با حادثه تروریستی نیوزلند

استیضاح کنندگان درشرایط بحرانی، «نفوذی» اند

استیضاح کنندگان درشرایط بحرانی، «نفوذی» اند