فقط تصاویر
جمعه، 28 آذر 1393 - Fri, 19th Dec 2014
 





 
جدول کامل بازیهای جام جهانی فوتبال 2010 در افریقای جنوبی   بروزرسانی: 23:43

این رقابت ها از روز یازدهم ژوئن برابر با 21 خرداد با دیدار تیم های ملی آفریقای جنوبی و مکزیک آغاز خواهد شد و یکشنبه25 ژوئن برابر با 20 تیر با انجام دیدار فینال به پایان می رسد.
 برنامه زمانی و مکانی این مسابقات به وقت تهران به شرح زیر اعلام شده است: (اختلاف ساعت بین ژوهانسبورگ با تهران 2:30 ساعت است یعنی ساعت 12:00 ظهر در ژوهانسبورگ معادل 14:30 در تهران است.تهران 2:30 ساعت جلوتر است.)

 گروه A
آفریقاى جنوبى، مکزیک، اروگوئه و فرانسه 
 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

1

جمعه ۲۱ خرداد (ساعت ۱۸و ۳۰ دقیقه)

ژوهانسبورگ

آفریقاى جنوبى

  

مکزیک

2

جمعه ۲۱ خرداد (ساعت ۲۳)

کیپ تاون

اروگوئه

  

فرانسه

17

چهارشنبه، ۲۶ خرداد (ساعت ۲۳)

پرتوریا

آفریقاى جنوبى

  

اروگوئه

18

پنج شنبه ۲۷ خرداد (ساعت ۲۳)

یولوکوانه

فرانسه

  

مکزیک

33

سه شنبه اول تیر (ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه)

روشتنبورگ

مکزیک

  

اروگوئه

34

سه شنبه اول تیر (ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه)

مانگونانگ

فرانسه

  

آفریقاى جنوبى

 

گروهB
آرژانتین- نیجریه- کره جنوبى و یونان
 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

1

شنبه ۲۲ خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه)

ژوهانسبورگ

آرژانتین

  

نیجریه

2

شنبه ۲۲ خرداد(ساعت ۱۶)

بندر الیزابت

کره جنوبى

  

یونان

17

پنج شنبه ۲۷ خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه)

مانگونانگ

یونان

  

نیجریه

18

پنج شنبه ۲۷ خرداد (ساعت ۱۶)

ژوهانسبورگ

آرژانتین

  

کره جنوبى

33

سه شنبه اول تیر(ساعت ۲۳)

دوربان

نیجریه

  

کره جنوبى

34

سه شنبه اول تیر (ساعت ۲۳)

پولوکوانه

یونان

  

آرژانتین

  

گروه C
انگلستان- آمریکا- الجزایر و اسلوونى
 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

1

شنبه ۲۲ خرداد (ساعت ۲۳)

روشتنبورگ

انگلستان

  

آمریکا

2

یکشنبه ۲۳ خرداد( ۱۶ )

پولوکوانه

الجزایر

  

اسلوونى

17

جمعه ۲۸ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)

ژوهانسبورگ

اسلوونى

  

آمریکا

18

جمعه۲۸ خرداد (ساعت ۲۳)

کیپ تاون

انگستان

  

الجزایر

33

چهارشنبه  ۲ تیر( ۱۸ و ۳۰ دقیقه)

بندر الیزابت

اسلوونى

  

انگلستان

34

چهارشنبه ۲ تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)

پرتوریا

آمریکا

  

الجزایر

 

 گروهD
آلمان- استرالیا- صربستان و غنا
 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

7

یکشنبه ۲۳ خرداد (ساعت ۲۳)

دوربان

آلمان

  

استرالیا

8

۲۳ یکشنبه خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه)

پرتوریا

صربستان

  

غنا

21

جمعه ۲۸ خرداد (ساعت ۱۶)

بندر الیزابت

آلمان

  

صربستان

24

سه شنبه ۲۹ خرداد (ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه)  

روشتنبورگ

غنا

  

استرالیا

39

چهارشنبه۲ تیر (ساعت ۲۳)

ژوهانسبوگ

غنا

  

آلمان

40

چهارشنبه ۲ تیر (ساعت ۲۳)

نلسپروئیت

استرالیا

  

صربستان

 

گروه E
هلند- دانمارک- ژاپن - کامرون
 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

9

دوشنبه ۲۴ خرداد( ۱۶)

ژوهانسبورگ

هلند

  

دانمارک

10

دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۱۸و۳۰ دقیقه)

مانگوتانگ

ژاپن

  

کامرون

25

شنبه ۲۹ خرداد(ساعت ۱۶)

دوربان

هلند

  

ژاپن

26

شنبه ۲۹ خرداد(ساعت ۲۳)

پرتوریا

کامرون

  

دانمارک

43

پنج شنبه ۳تیر (ساعت۲۳ )

روشتنبورگ

دانمارک

  

ژاپن

44

پنج شنبه ۳تیر(ساعت۲۳ )

کیپ تاون

کامرون

  

هلند

  

گروه F
ایتالیا- پاراگوئه- نیوزلند- اسلواکى
 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

11

دوشنبه ۲۴ خرداد ( ۲۳)کیپ تاون

کیپ تاون

ایتالیا

  

پاراگوئه

12

سه شنبه ۲۵ خرداد (۱۶)

روشتنبورگ

نیوزلند

  

اسلواکى

27

یکشنبه - ۳۰ خرداد (۱۶)

مانگونانگ

اسلواکى

  

پاراگوئه

28

یکشنبه ۳۰ خرداد (۱۸ و ۳۰ دقیقه)

نلسپروئیت

ایتالیا

  

نیوزلند

41

پنج شنبه ۳تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)

ژوهانسبورگ

اسلواکى

  

ایتالیا

42

پنج شنبه ۳تیر (۱۸و ۳۰ دقیقه)

پولوکوانه

پاراگوئه

  

نیوزلند

 

 

 گروه G
برزیل- کره شمالى- ساحل عاج - پرتغال
 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

13

سه شنبه ۲۵ خرداد( ۱۸ و۳۰ دقیقه)

بندرالیزابت

ساحل عاج

  

پرتغال

14

سه شنبه ۲۵ خرداد (۲۳)

ژوهانسبورگ

برزیل

  

کره شمالى

29

یک شنبه ۳۰ خرداد (۲۳)

ژوهانسبورگ

برزیل

  

ساحل عاج

30

دوشنبه ۳۱ خرداد (۱۶)

کیپ تاون

پرتغال

  

کره شمالى

45

جمعه ۴ تیر (۱۸ و ۳۰ دقیقه)

دوربان

پرتغال

  

برزیل

46

جمعه ۴تیر(۱۸ و ۳۰ دقیقه)

نلسپروئیت

کره شمالى

  

ساحل عاج

 

 

 گروهH
اسپانیا- سوئیس- هندوراس و شیلى 

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

15

چهارشنبه ۲۶ خرداد (۱۶)

نلسپروئیت

هندوراس

  

شیلى

16

چهارشنبه ۲۶ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)

دوربان

اسپانیا

  

سوئیس

31

دوشنبه ۳۱ خرداد(۱۸ و۳۰ دقیقه)

بندر الیزابت

شیلى

  

سوئیس

32

دوشنبه ۳۱ خرداد(۲۳)

ژوهانسبورگ

اسپانیا

  

هندوراس

47

جمعه ۴تیر(۲۳)

پرتوریا

شیلى

  

اسپانیا

48

جمعه ۴تیر (۲۳)

مانگونانگ

سوئیس

  

هندوراس

 

 

 

دور یک هشتم نهایى

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

1

شنبه ۵تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)

بندر الیزابت

تیم اول گروهA

  

تیم دوم گروهB

2

شنبه ۵تیر(۲۳)

روشتنبورگ

تیم اول گروه c

  

تیم دوم گروهD

3

یکشنبه ۶ تیر(۱۸ و۳۰ دقیقه)

مانگونانگ

تیم اول گروهD

  

تیم دوم گردهc

4

یکشنبه ۶ تیر(۲۳)

ژوهانسبورگ

تیم اول گروهB

  

تیم دوم گروهA

5

دوشنبه ۷ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)

دوربان

تیم اول گروهE

  

تیم دوم گروه F

6

دوشنبه ۷تیر(۲۳)

ژوهانسبورگ

تیم اول گروهG

  

تیم دوم گروهH

7

سه شنبه ۸ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)

پورتوریا

تیم اول گروهF

  

تیم دوم گروه E

8

سه شنبه ۸تیر (۲۳)

کیپ تاون

تیم اول گروه H

  

تیم دوم گروه G

 

دور یک چهارم نهایى

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

A

جمعه ۱۱ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)

بندر الیزابت

برنده بازى ۵

  

برنده بازى۶

B

جمعه ۱۱ تیر (۲۳)

ژوهانسبورگ

برنده بازى یک

  

برنده بازى ۲

C

شنبه ۱۲ تیر (۱۸ و۳۰ دقیقه)

کیپ تاون

برنده بازى ۳

  

برنده بازى ۴

D

شنبه ۱۲ تیر (۲۳)

ژوهانسبورگ

برنده بازى ۷

  

برنده بازى ۸

 

دور نیمه نهایى

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

 

سه شنبه ۱۵ تیر(۲۳)

کیپ تاون

برنده بازىA

  

برنده بازى B

 

چهارشنبه ۱۶ تیر(۲۳)

دوربان

برنده بازىC

  

برنده بازىD

 

دیدار رده بندى

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

 

شنبه ۱۹ تیر (ساعت ۲۳)

بندر الیزابت

  

  

  

 

دیدار نهایى

بازی

روز و زمان

مکان بازی

 

نتیجه

 

 

یکشنبه ۲۰ تیر(ساعت ۲۳)

ژوهانسبورگ

  

  

  

 

 
نیازمندی ها