جام جهانی
مطالب مرتبط:
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1391 ساعت 14:26

بهترین فیلم کمدی دههه ی اخیر سینمای ایران ...


28 بهترین فیلم کمدی از میان محصولات تولیدات سال های 80 تا 90 در جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران در بخشی با عنوان "خاطره یاس ها" انتخاب ومعرفی می شود.


به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران با اعلام این خبرافزود: این جشنواره به منظور قدردانی از آثار برتر تولید شده در این ژانر طی سال های 80 تا 90 بر آن است که بهترین فیلم کمدی را انتخاب نماید.


انتخاب بهترین اثر مضمونی در بخش "خاطره یاس ها" از جمله بخش های این رویداد بین المللی در نظر گرفت شده است.


بر پایه این خبر برای داوری بخش خاطره یاس ها قرار است هیاتی مشتمل بر5 یا 7 نفر از هنرمندان، کارشناسان فرهنگی و صاحب نظران سینمایی کشور،آثار عرضه شده طی ده سال گذشته (1380-1390) را با رویکردهای جشنواره مورد قضاوت قرار دهند و جوایز خود را به تهیه کننده و کارگردان به طور مشترک اهدا نمایند.


ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران در واکنش به تقاضای جمعی از فیلمسازان و هنرمندان در این بخش، تعداد جوایزاین بخش را افزایش داده است.


نخستین جشنواره بین المللی فیلم ویدیویی تهران از 28 خرداد تا 2 تیر به همت موسسه رسانه های تصویری با همکاری سازمان سینمایی کشور و به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می شود.


آخرین مطالب:
17 درخواست در دعای بیست و هشتم ماه مبارک رمضان
رییس جمهور درباره شیر و خورشید به من تذکر نداد؛ فقط نظر مخالفش را گفت
آیت الله عزیزالله عطاردی قوچانی درگذشت
روحانی به ارمنستان می رود
حضور بیش از یک هزار نفر در چهارمین جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی
عکس/ شعار روی تی شرت حامد زمانی
آخرین ها از احوالات رییس مجلس خبرگان رهبری/تکذیب خبر درگذشت وی
رتبه پایین ایران در توسعه دولت الکترونیک
درخواست اصلاح طلبان افراطی برای تغییر استاندار/2 گزینه معاونت سیاسی امنیتی استانداری/تغییرات انتخاباتی آقای مدیرکل/شرط حمایت اصلاح طلبان برای ابقای مدیرکل جهادکشاورزی/اعتیاد مدیر یک سایت خبری و...
بازگشت ناوگروه سی ام نداجا به کشور

بهترین فیلم کمدی دههه ی اخیر سینمای ایران ...

بهترین فیلم کمدی دههه ی اخیر سینمای ایران ...