مطالب مرتبط:
آزادی 341 زندانی در جریان بازدید رییس کل دادگستری و مقامات قضایی زنجان از زندان مرکزی
آزدای 341 زندانی در جریان بازدید رییس کل دادگستری و مقامات قضایی زنجان از زندان مرکزی
بهره مندی 38 میلیون مشترک برق در کشور از نعمت روشنایی
مرگ زندانی شاهین ناصری/ دادستان: از مسئولان مربوطه سوال کنید/ سازمان زندان ها: علت فوت اعلام می شود
تجهیز 75 خانه بهداشت در نقاط کم برخوردار سراسر کشور
-200 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 2 مهر 1400 ساعت 07:552021-09-24سياسي

بازدید مقامات قضایی از بیش از یکصد زندان در سراسر کشور/ بهره مندی هزاران زندانی از نهادهای ارفاقی


مشی رییس قوه قضاییه در بازدید از زندان ها، مورد پیروی سایر مقامات و مسئولان قضایی کشور نیز قرار گرفته است؛ به گونه ای که طی مدت اخیر بیش از یکصد زندان در سراسر کشور به دفعات مورد سرکشی مقامات و مسئولان قضایی قرار گرفته و بخشی از مسائل آنها رسیدگی شده است.

- " مشی رییس قوه قضاییه در بازدید از زندان ها، مورد پیروی سایر مقامات و مسئولان قضایی کشور نیز قرار گرفته است؛ به گونه ای که طی مدت اخیر بیش از یکصد زندان در سراسر کشور به دفعات مورد سرکشی مقامات و مسئولان قضایی قرار گرفته و بخشی از مسائل آنها رسیدگی شده است.

خبرگزاری میزان - در دوره تحول و تعالی، بنا بر تاکیدات حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه، بهبود وضعیت زندان ها و زندانیان یکی از رویکردها و اولویت های اصلی است و بر همین مبنا، مسئولان قضایی اعم از رؤسای کل دادگستری ها و دادستان ها و قضات مراجع و مراکز قضایی سراسر کشور ملزم و مکلف به بازدیدها و سرکشی های مستمر از زندان ها و ملاقات بدون واسطه با زندانیان برای رفع مشکلات آنها و بهره مند کردن آنها از تأسیسات ارفاقی شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای شخصاً طی مدت اخیر به دفعات مورد سرکشی مقامات و مسئولان قضایی قرار گرفته و بخشی از مسائل آنها رسیدگی شده است.

همچنین در جریان این بازدیدها، شمار قابل توجهی از زندانیان سراسر کشور مشمول تأسیسات ارفاقی نظیر مرخصی های پایان حبس، قرار گرفتن در فهرست عفو مشروط ، اعطای آزادی مشروط ، تعلیق و نظام نیمه آزادی تحت نظارت سامانه الکترونیکی و غیره .

شدند.

در ادامه به جزییات برخی از بازدیدهای مسئولان قضایی از زندان های سراسر کشور، اشاره می کنیم: سرکشی های مداوم مقامات قضایی استان تهران از ندامتگاه ها در راستای تاکیدات رییس قوه قضاییه در راستای تاکیدات مؤکد حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه بر موضوع نظارت بر زندان ها و اصلاح وضعیت زندان ها و زندانیان و همچنین تناسب و انطباق قرار های تأمین صادره با اتهام متهمین، دادستان تهران و معاونین وی بصورت مستمر و منظم و هدفمند از ندامتگاه ها بازدید به عمل آورده و از نزدیک در جریان شرایط زندانیان و چگونگی و کیفیت تحمل کیفر آن ها قرار می گیرند.

در همین راستا، دادستان تهران به همراه قضات، دادستان های شهرستان ها، قضات اجرای احکام و معاونان دادسرای تهران طی مدت اخیر از چند زندان شامل ،حضور یافت و به بررسی وضعیت زندانیان این ندامتگاه ها بویژه متهمان زندانی پرداخت.

اعطای نزدیک به 27 هزار مورد مرخصی به زندانیان طی 5 ماهه سال جاری در آذربایجان شرقی موسی خلیل الهی رییس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی در گفتگو با میزان اظهار داشت: در راستای اجرای دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری زندانیان، پس از بررسی های انجام شده و احراز شرایط مورد نیاز، تنها در 5 ماهه نخست سال جاری 26 هزار و 903 مورد مرخصی به زندانیان زندان های استان اعطا شده است.

وی با بیان اینکه این میزان نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته بیش از 317 درصد افزایش داشته است، افزود: از مجموع 26 هزار و 903 مورد مرخصی، یک هزار و 60 مورد مرخصی در نتیجه بازدید های همکاران قضایی از زندان های استان صادر شده است.

رییس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: همچنین در نتیجه بازدید های مستمر همکاران قضایی از زندان های استان 58 مورد مرخصی پایان حبس صادر شده است.

بازدید مسئولان قضایی استان فارس از 20 زندان/ فراهم شدن زمینه آزادی 70 زندانی در شیراز در راستای اجرای سیاست های رییس قوه قضاییه مبنی بر رسیدگی به وضعیت زندانیان، رییس کل دادگستری استان فارس، معاونین رییس کل دادگستری، دادستان مرکز استان و معاونین دادسرا، رؤسای نواحی قضایی شیراز، رییس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شیراز و معاونین و همچنین 221 نفر از قضات حوزه های قضایی و قضات دادسرا و محاکم عمومی و انقلاب شهرستان ها در روز 25 شهریور به صورت همزمان از زندان های استان بازدید و به مسائل و مشکلات زندانیان و تقاضای آنان پاسخ دادند.

رییس کل دادگستری استان فارس در حاشیه این بازدید که مدیر کل زندان های فارس نیز حضور داشت، گفت: در این بازدید ها، تسهیلات قضایی و ارفاقات قانونی، اعطای مرخصی، پایان حبس، آزادی مشروط و اشتغال به کار به زندانیان واجد شرایط اعطاء شد.

همچنین در زندان های شیراز زمینه آزادی 70 زندانی با مرخصی پایان حبس فراهم شد و پیش بینی می شود زمینه آزادی 150 زندانی دیگر نیز در مجموع فراهم شود.

با توجه به ضرورت پایش پرونده زندانیان و سرکشی دوره ای از زندان ها، مشکلات زندانیان توسط قضات چهره به چهره بررسی شد و مقرر گردید که این بازدید ها به صورت هفتگی و مستمر برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی یادآور شد: در بازدید از زندان های شیراز، علاوه بر رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان، وضعیت زندان ها از نظر رفاهی، بهداشتی، غذایی نیز مورد بررسی قرار گرفت و ضمن بازدید میدانی، زندانیان نیز از وضعیت زندان ها اعلام رضایت داشتند که جا دارد از مدیرکل زندان های استان فارس قدردانی کرد.

حضور بیش از 200 نفر از قضات در زندان های استان اردبیل/ آزادی 15 زندانی در راستای رسیدگی به مشکلات مددجویان و نظارت بر وضعیت زندانیان، رییس کل دادگستری استان اردبیل به همراه دادستان مرکز استان، قضات دادگاه های تجدیدنظر، قضات شورای حل اختلاف، دادگاه های عمومی حقوقی اردبیل و قضات حوزه های قضایی نمین، نیر، سرعین و هیر در روز 25 شهریور از زندان مرکزی اردبیل بازدید نمودند.

همزمان با این بازدید، طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، در سطح استان اردبیل نیز قضات حوزه های قضایی از زندان های استان بازدید نمودند.

در این بازدیدها، قضات به صورت رو در رو و مستقیم در بند های مختلف زندان با زندانیان دیدار کرده و ضمن استماع مسائل و مشکلات آنان، دستورات قضایی لازم را صادر نمودند.

در این بازدید که به صورت هماهنگ بیش از 200 نفر از قضات دادگستری استان اردبیل حضور داشتند به درخواست های زندانیان در سطح استان در بحث اعطای تسهیلات به زندانیان اعم از مرخصی، آزادی مشروط، آزادی پایان دوره و نیز درخواست طرح در کمسیون عفو و بخشودگی رسیدگی شده و دستورات لازم را صادر نمودند.

حجت الاسلام کثیرلو رییس کل دادگستری استان اردبیل در حاشیه این بازدید از آزادسازی 15نفر از زندانیان که 12 نفر مرد و 3 نفر از آن ها زن بودند خبر داد و از عموم مردم ولایی و حسینی استان خواست تا با شرکت در پویش نذر اربعین حسینی گام های موثر تری را در راستای آزاد سازی زندانیان، به ویژه محکومین جرائم مالی و غیر عمد بردارند.

آزادی 25 زندانی در جریان بازدید رییس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری از زندان شهرکرد احمدرضا بهرامی، رییس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری همراه با هیاتی از مسئولان قضایی در روز 24 شهریور از زندان مرکزی شهرکرد بازدید کرد و درخواست ها و مشکلات زندانیان را مورد بررسی قرار داد.

در جریان این بازدید، 25 نفر از زندانیان آزاد شدند.

رییس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه این بازدید اظهار کرد: به منظور اجرای سیاست های تحول گرایانه قوه قضاییه و تأکیدات ریاست قوه قضاییه طرح کاهش جمعیت کیفری زندان ها در دستور کار دادگستری استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

به همین منظور در دوره های مختلف بسیاری از زندانیان با کمک خیّران و استفاده از تخفیفات قانونی از زندان آزاد و به آغوش خانواده های خود باز می گردند.

آزادی 65 نفر از زندانیان در جریان بازدید رییس کل دادگستری استان قم از اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی حجت الاسلام والمسلمین مظفری رییس کل دادگستری استان قم، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم و مدیرکل زندان های استان قم در روز 24 شهریور از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کردند.

رییس کل دادگستری استان قم در حاشیه این بازدید بیان کرد: در بازدیدی که از زندان های قم انجام شد، مقدمات اعطاء مرخصی پایان حبس 65 نفر از زندانیان فراهم شد و این افراد از زندان آزاد شدند.

این زندانیان از کسانی بودند که مرتکب جرایم سبکی شدند که با تأیید حسن اخلاق آن ها توسط زندان با ارفاق قانونی مرخصی پایان حبس، چند ماه زودتر از اتمام حبس خود از زندان آزاد شدند.

بازدید رییس کل دادگستری مازندران و 85 قاضی از زندان نور و نوشهر/ 32 زندانی آزاد و به 156 مددجو مرخصی اعطا شد طی بازدید اخیر حجت الاسلام والمسلمین اکبری ، رییس کل دادگستری استان مازندران از زندان نور به همراه 85 نفر از قضات دادگستری های شهرستان نور و نوشهر، 10 زندانی واجد شرایط آزاد و 71 زندانی نیز به مرخصی اعزام شدند و با 110 زندانی نیز دیدار چهره به چهره انجام و نسبت به بررسی مشکلات آنان دستور لازم داده شد.

همچنین طی بازدید از زندان نوشهر نیز با 115 نفر از زندانیان دیدار و سر انجام 22 زندانی آزاد و به 85 نفر نیز مرخصی اعطاشد.

آزادی 44 زندانی در ادامه طرح غربالگری و پایش محکومان کیفری استان گلستان حیدر آسیابی، رییس کل دادگستری استان گلستان در گفت وگو با میزان از آزادی 44 زندانی در ادامه طرح غربالگری و پایش محکومان کیفری استان گلستان خبر داد و گفت: شهریور امسال در بازدید دادستان ها و رؤسای دادگستری های استان گلستان از زندان گرگان، 44 مددجو که 2 نفرشان خانم هستند، از زندان آزاد شدند.

وی افزود: در بررسی پرونده محکومان زندان گرگان، 64 مددجو هم پس از بررسی با دستور قضایی به مرخصی رفتند یا رأی باز شدند.

چند روز پیش هم 161 مددجوی زندان گنبدکاووس در قالب طرح غربالگری آزاد شدند.

اعطای مرخصی به 289 زندانی و موافقت با آزادی 41 نفر دیگر در جریان بازدید مسئولان قضایی از زندان های آذربایجان غربی ناصر عتباتی، رییس کل دادگستری آذربایجان غربی، از بازدید 173 قاضی از زندان ها و بازداشتگاه های این استان در روز شنبه بیست شهریور ماه خبر داد و گفت: در سطح استان آذربایجان غربی با مرخصی 289 نفر زندانی موافقت و با اشتغال 63 نفر و با مرخصی پایان حبس 76 نفر و با آزادی مشروط 41 نفر و با تعلیق اجرای مجازات 42 نفر و با اختصاص پابند الکترونیک 21 نفر و تقلیل وثیقه 22 نفر و با اعزام به مراکز درمانی 2 و عفو و بخشودگی 20 نفر موافقت گردید.

آزادی 13 زندانی در پی بازدید رییس کل دادگستری استان کردستان از زندان سنندج با حضور رییس کل دادگستری استان کردستان و معاون قضایی وی در زندان مرکزی سنندج، 13 زندانی واجد شرایط از زندان آزاد و به آغوش خانواده هایشان برگشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن حسینی رییس کل دادگستری استان کردستان روز 20 شهریور در معیت معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان و مدیر کل زندان های استان ابتدا با حضور در کانون اصلاح و تربیت شهرستان سنندج ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان و استماع درخواست ها، مشکلات قضایی آنان را بررسی و دستورات لازم جهت رسیدگی در این خصوص را صادر کرد.

در ادامه این بازدید، رییس کل دادگستری استان کردستان با حضور در زندان مرکزی سنندج در جمع مددجویان این ندامتگاه حضور یافت و با اجرای طرح پایش در راستای اهداف کاهش جمعیت کیفری زندانیان به بررسی درخواست های مددجویان پرداخت.

آزادی 26 نفر از زندانیان در کرمانشاه شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در روز 20 شهریور از زندان مرکزی این استان بازدید به عمل آورد و در جریان این بازدید در مجموع 26 نفر از زندانیان در قالب مرخصی پایان حبس و سایر نهادهای ارفاقی از زندان آزاد شدند.

بازدید دادستان همدان و هیاتی از قضات از زندان/ موافقت با تمدید مرخصی 896 زندانی با هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده از سوی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، در روز 22 شهریور، معاونان، قضات شعب مختلف دادسرای مرکز استان و همچنین دادستان های شهرستان ها به صورت هماهنگ در زندان مرکزی همدان حضور یافتند تا در حین بازدید از این مکان دیدار چهره به چهره با زندانیان داشته و مشکلات آنان را برطرف سازند.

خانجانی موقر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر و با در نظر گرفتن شرایط کرونایی، به 903 زندانی در استان مرخصی اعطاء شده است، اعلام کرد: با رسیدگی های انجام شده قضات و دادستان ها در زندان های استان همدان در نهایت با تمدید مرخصی 896 زندانی موافقت شد.

آزادی 20 درصد از زندانیان طی بازدید رییس کل دادگستری سمنان از 2 زندان محمدجعفر عبدالهی، رییس کل دادگستری استان سمنان در روز 18 شهریور ضمن بازدید از زندان دامغان به همراه جمعی از قضات استان، از آزادی 53 نفر از متهمان و محکومان این زندان خبر داد.

از این تعداد 34 نفر از زندان دامغان و الباقی طی بازدید هفته گذشته از زندان گرمسار آزاد شدند.

آزادی 20 درصد از زندانیان دامغان طی دو بازدید رییس کل دادگستری سمنان رقم خورده است.

آزادی 92 زندانی از زندان های استان خوزستان با اعطاء مرخصی پایان حبس حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی رییس کل دادگستری استان خوزستان روز 16 شهریور به همراه برخی از مقامات و تعدادی از قضات در راستای تحقق سیاست های قوه قضاییه در کاهش جمعیت کیفری و به منظور بررسی وضعیت زندان و زندانیان با حضور در زندان آبادان ضمن بررسی مشکلات، کمبود ها و کاستی ها با تعداد زیادی از زندانیان دیدار و پس از استماع مشکلات و درخواست های قضایی آنان، دستورات لازم را درباره برخورداری آنان از تسهیلات قضایی، حقوق شهروندی و امتیازات پیش بینی شده در قانون صادر کرد.

رییس کل دادگستری استان خوزستان در جریان این بازدید گفت: همکاران قضایی از همه ظرفیت های قانونی برای بازگشت زندانیان به کانون خانواده استفاده می کنند که در چند روز اخیر 92 نفر از زندانیان مشمول مرخصی پایان حبس شده و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

آزادی 75 نفر از زندانیان در بازدید همزمان رییس کل دادگستری و قضات هرمزگان از زندان ها/ به 1800 نفر از مددجویان مرخصی اعطا شد علی صالحی رییس کل دادگستری هرمزگان به همراه همه قضات استان ضمن بازدید سراسری و همزمان از زندان ها و بازداشتگاه ها، دستور آزادی 75 نفر از زندانیان و اعطای مرخصی به 1800 نفر دیگر را صادر کرد.

وی همچنین اذعان داشت: 67 نفر از مددجویان زندان های استان هرمزگان مشمول پیشنهاد عفو و 81 نفر نیز جهت پیشنهاد استفاده از پابند الکترونیک، واجد شرایط شناخته شدند.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین از موافقت با پیشنهاد اعطای آزادی مشروط به 64 نفر از زندانیان از طریق دادگاه خبر داد.

اعطای مرخصی به 205 نفر از زندانیان یزد در نتیجه بازدید مسئولان قضایی از زندان ها / موافقت با 24 درخواست آزادی مشروط غلامعلی دهشیری رییس کل دادگستری استان یزد در صدر یک هیئت 90 نفره قضایی از زندان ها و بازداشتگاه های این استان بازدید کرد.

این مقام قضایی از موافقت با مرخصی 205 نفر از مددجویان زندانی خبر داد و اظهار داشت: از تعداد 205 نفر، 14 نفر مربوط به مرخصی پایان حبس، 8 نفر آزادی و به 183 نفر مرخصی عادی داده شد که پس از بررسی تمام جوانب و رعایت کلیه مقررات، مورد موافقت مقام های قضایی قرار گرفت.

وی از موافقت 24 درخواست آزادی مشروط خبر داد و افزود: در این بازدید جمعی ویژه از زندان های استان یزد، که با روحیه جهادی قضات همراه بود، با تعلیق مجازات 21 نفر، معرفی به کمیسیون عفو 13 نفر و درخواست اعزام به رأی باز 40 نفر موافقت شد.

دهشیری یکی از اولویت های دستگاه قضا را کاهش جمعیت کیفری زندان ها دانست و تصریح کرد: برای ساماندهی بهتر زندانیان و کاهش جمعیت کیفری، در این بازدید با 10 درخواست استفاده از پابند الکترونیک نیز موافقت شد.

این مقام ارشد قضایی استان یزد افزود: در جریان بازدید از زندان ها و بازداشتگاه های استان یزد، تعداد 137 درخواست تبدیل و فک قرار مطرح که با همه آن ها وفق مقررات موافقت شد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: مسئولان قضایی - قضایی - رییس قوه قضاییه - زندان - مسئولان - مقامات - قوه قضاییه - زندان ها - کشور - بازدید - مورد - قرار - زندانی - رسیدگی - رییس - مقامات قضایی - محسنی اژه ای - حجت الاسلام - مسائل - سایر - گونه - رویکردها - زندانیان - المسلمین - خبرگزاری - هزاران - اولویت - یکی از - بهبود - وضعیت

آخرین اخبار سرویس:
واکنش سپاه عاشورا به حواشی مراسم معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی

اعلام نظر مجمع تشخیص در مورد محرمتنه بودن طرح اعلام اموال مسئولان

پیامبر اسلام (ص) بزرگ ترین نعمت برای انسان ها هستند

دستورالعمل های جدید وزارت خزانه داری آمریکا برای حوزه رمزارزها

باید معیارهای مرتبط با خلاف بین شرع تعریف شود / درخواست اعمال ماده 477 تبدیل به تیری در تاریکی است

تولید بیش از 1200 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس استان ها

حکمت عملی جامعه را مسلمان کرد

وزیر کشور: می توانیم ظرف 10 سال اقتصاد برتر دنیا می شویم

توزیع 2000 بسته لوازم التحریر توسط نیروی دریایی سپاه در روستاهای کم برخوردار

نماینده گرگان:نامه ای به وزارت نفت برای دخترم نداده ام + فیلم

چه مانع اساسی هنوز پیش روی تصویب لایحه رتبه بندی معلمان است؟

آیت الله مهدوی کنی از زبان دخترش

اسحاق جهانگیری پدربزرگ شد

دو هدف مهم لاریجانی در مناقشه با شورای نگهبان/ او تلاش دارد درجایگاه اپوزیسیون دولت قرار بگیرد

راهبرد گفت و گوی سراسری و فراگیر حلقه مفقوده حل مسائل کشورهای اسلامی است + فیلم

یادی از آبدارخانه گل آقا

نشست صمیمی سرلشکر موسوی با دانشجویان دانشگاه های ارتش برگزار شد

استاندار باید جزیی از مردم باشد

پنج انتصاب جدید در شهرداری تهران

اعلام نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی دفاع مقدس در لرستان

مشاور رییس جمهور میهمان برنامه تلویزیونی بازتاب

خروج 4 واگن قطار باری در منطقه ورسک سوادکوه/ حادثه تلفات جانی نداشت

از یادواره شهدای وحدت در جاجرم تا تولیدات برق سیکل ترکیبی شیروان

استاندار خوزستان با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کرد

تجلیل از جهادگران جمعیت فاطمی های قم

وزیر کشور: ظرف 10سال اقتصاد برتر دنیا می شویم

تأثیرگذاری بانوان راهیار و شریکهالامام در میدان جنگ نرم /فعالیت شما کنشگری بانوان را در اجتماع به نمایش می گذارد

اسحاق جهانگیری پدربزرگ شد

انتصابات جدید در شهرداری تهران

مراسم تودیع و معارفه استاندار آذربایجان غربی برگزار شد

شروع خوب آیت الله رییسی با پیوستن به سازمان همکاری شانگهای

نیم رخ دیبا زاهدی

شهردار تهران ، 5 انتصاب جدید را منصوب کرد

اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

قدردانی از امام خامنه ای بابت توجه دائمی به وحدت و تمدن اسلامی/با وحدت جهان اسلام ملت فلسطین خاک، آزادی و حقوق خود را بازپس خواهند گرفت

خبر جدید درباره رتبه بندی معلمان

نامه محبت آمیز سردار سلیمانی به یکی از اهالی بوکمال در سوریه: من به نوعی سنی هستم؛ شما هم به نوعی شیعه هستید

همه باید مرد و مردانه استاندار را حمایت کنیم/ شوتی ها در چنگال مافیا هستند

شروع خوب آیت الله رییسی با پیوستن به سازمان همکاری های شانگهای

انتصابات جدید در استانداری لرستان

مراسم اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

تاکید شرکت کنندگان کنفرانس وحدت اسلامی بر مساله فلسطین

کوچکترین حاشیه ظلم به مردم و دولت است

سهم خواهی محکوم است

وحدت ضامن موضع متحد مسلمانان در قبال مسئله فلسطین است

ماجرای آزادی «استانداری که سیلی خورد» از اسارت داعش!+ ببینید

مصوبات جدید ستاد استانی مقابله با کرونا

فردا انجام می شود؛ دیدار میهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با رهبر انقلاب

زندگی یک مار در مدرسه ای در سیرجان کرمان (فیلم)

آیین اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

ظرف 10سال اقتصاد برتر دنیا می شویم

رونمایی از کتاب وحدت آفرین

هیئت پارلمانی ایران با رییس مجلس ازبکستان دیدار کرد

حمید بهرامی مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی شد

با رأی هیات مدیره بانک ملت ؛ رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت شد

دیدار میهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با رهبر انقلاب

نام محمد چقدر طرفدار دارد؟

پس از 13 سال/ بزرگراه تبریز- اهر توسط رییس جمهور افتتاح می شود

حمید وکیلی اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

/اجمالی/ افراد در نظام دینی برای خدمت تلاش می کنند

مراسم پایانی گردهمایی وحدت بخش مسلمین

نشست صمیمی سرلشکر موسوی با دانشجویان دانشگاه های ارتش برگزار شد

ممنوعیت ورود کارکنان واکسن نزده به ادارات کهگیلویه و بویراحمد/ فوت چهار بیمار کرونایی

بهبود وضعیت اشتغال مهمترین مطالبه مردم است

پیدا و پنهان ماجرای معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی

بیانیه ی پایانی سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

پیام وزیر کشور به مناسبت روز ملی آمار و برنامه ریزی

اخبار 21 شبکه یک سیما؛ 30 مهر

پنج انتصاب جدید در شهرداری تهران

هر سال یک بیمارستان در همدان ساخته شده است

اعمال روز هفدهم ربیع الاول

وحدت بدون مقاومت و مقاومت بدون وحدت معنا ندارد

امیرعبداللهیان خطاب به وزیر خارجه جمهوری آذربایجان: تردد کامیون های ایرانی در مناطق مرزی تسهیل شود

قاسمی فرزاد با اراده دولت بر استان حاکم شده است

اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

وزارت ارشاد بر صرف بودجه فرهنگی دستگاه های دولتی نظارت می کند

هیچ استراتژی فراتر از وحدت نیست

استاندار بوشهر: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

قالیباف: امام خمینی اسلام سیاسی را در ایران حاکم کرد

آیین اختتامیه سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

میرکاظمی: اصلاح بودجه اجتناب ناپذیر است

جزییات دریافت وام های رایگان مسکن در دولت رییسی

عملیات اجرایی گازرسانی به 7 روستای فریدون شهر آغاز شد

فسادستیزی جزء معیارهای اصلی انتخاب استانداران است

تفسیر آیت الله سیدمصطفی خمینی بیانگر تسلط او بر علوم مختلف است

در چه مواردی سهم ارث دختر و پسر با هم برابر است؟

/اجمالی/ در نظام دینی هیچ فردی خواسته ای برای خودش نمی خواهد

جشن میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در حرم شاهچراغ (ع)

وحدت در نظام جمهوری اسلامی یک استراتژی است نه تاکتیک

تبدیل 25انشعاب غیرمجاز آب در بندر امام خمینی (ره) به انشعاب مجاز

چالش های کودکان و رسانه های نوین بررسی شد

موافقت رهبری با عفو یا تخفیف مجازات برخی محکومان

آیت الله رییسی میلاد پیامبر اسلام را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت

پنج انتصاب جدید در شهرداری تهران انجام شد

سیاست انتصابات دولت، نشانگر اقتدار دولت

قومی گرایی، طائفه گرایی و ملی گرایی خلاف اسلام است

پیام تبریک رییسی به سران کشورهای اسلامی به مناسب میلاد پیامبر

موافقت رهبر انقلاب با آزادی شماری از محکومان

موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات بیش از 3 هزار محکوم قضایی

تسلیم شدن در برابر قدرت خداوند، گام اول برای کنار گذاشتن اختلافات است

بازدید مقامات قضایی از بیش از یکصد زندان در سراسر کشور/ بهره مندی هزاران زندانی از نهادهای ارفاقی

بازدید مقامات قضایی از بیش از یکصد زندان در سراسر کشور/ بهره مندی هزاران زندانی از نهادهای ارفاقی