مطالب مرتبط:
دولت فرهنگ| اولویت هایی برای حال خوب کتاب و کام شیرین کتابخوان ها در دولت آینده
بایسته هایی در سیاست خارجی دولت آینده
مرحله فراروی لبنانی ها بعد از انتخاب «نجیب میقاتی» برای تشکیل دولت/ لبنان از بحران خارج می شود؟
رضایی کوچی: تسریع در واکسیناسیون در اولویت کاری دولت سیزدهم باشد
بازداشت خبرنگاران بازگشته از مناطق تحت کنترل طالبان توسط دولت افغانستان
-200 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
سه شنبه، 5 مرداد 1400 ساعت 05:052021-07-27سياسي

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند


منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند و تکرار جنایات آنها، - " منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند و تکرار جنایات آنها، نفرت هر چه بیشتر آحاد مردم را به دنبال خواهد داشت.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.

IR"، رهبر معظم انقلاب 29 تیرماه 1373 در دیدار جمع زیادی از قشرهای مختلف مردم و کارکنان ادارات و نهاد ها با ایشان، طی سخنانی رژیم غاصب صهیونیستی را به عنوان مظهر تروریسم دولتی، یک بلای جهانی خواندند و دولتهای صنعتی مدعی زمامداری امور بشر را به سبب حق کشی و انکار این واقعیت روشن شدیدا مورد سرزنش و ملامت قرار دادند.

در این دیدار که با شعارهای، مرگ بر منافقین ، و مرگ بر اسراییل توأم بود، مقام معظم رهبری توسل به تروریسم را ثمره نبود منطق، تفکر و بی اعتباری یک دولت، سازمان و یا گروه دانستند و فرمودند: تروریسم به مفهوم اقدامی است که یک مجموعه، سازمان و یا دولتی بخواهد کار خود را با ایجاد ترور، وحشت، قتل و ناامنی به پیش ببرد و جنایتی که منافقین روسیاه در حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) مقدسترین مکان مذهبی ایران انجام دادند مظهر زشت ترین نوع تروریسم محسوب می شود.

حضرت آیت الله خامنه ای در بیان ماهیت تروریسم دولتی فرمودند: رژیم غاصب صهیونیستی آشکارترین نمونه تروریسم دولتی است.

زیرا از هنگامی که سیاست ضد اسلامی، ضد مردمی و ضد شرقی انگلیس، صهیونیست ها را در کشور اسلامی فلسطین حاکم کرد آن ها به عنوان یک غده سرطانی در پیکر اسلامی با ترور و قتل عام مردان، زنان و کودکان فلسطین و آتش زدن خانه ها اهداف خود را به پیش برده اند.

اقدام اخیر این رژیم در تجاوز به لبنان و ربودن افراد از خانه هایشان و زندانی کردن آن ها در فلسطین اشغالی نمونه روشن دیگری از تروریسم دولتی است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سران دولتهای هفت کشور صنعتی را به سبب حمایت از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن افکار عمومی جهان مورد سؤال قرار دادند و فرمودند: جهان امروز گرفتار دو مصیبت بزرگ است.

تروریسم که مظهر اعلای آن از لحاظ دولتی رژیم صهیونیستی و از لحاظ حزبی منافقین و امثال آن ها هستند یک مصیبت جهانی است و حق کشی دولتهای مدعی زمامداری امور بشر در انکار این واقعیت، مصیبت بزرگتری است که جهان امروز با آن مواجه است.

ترور را کسانی نظیر منافقین و رژیم صهیونیستی انجام می دهند که فاقد تفکر و استدلال و اعتبار هستند مقام معظم رهبری با استناد به اعتراف غرب به پویایی و فراگیری شعارهای انقلاب اسلامی فرمودند: غربی ها اذعان می کنند که شعار ها و تفکرات اسلامی ایران؛ مصر، الجزایر و نقاط دیگری از جهان را متحول کرده است و این امر خطر بزرگی علیه سرمایه داری غرب محسوب می شود.

بنا بر این ایران اسلامی که سلاح نیرومندی، چون پویایی اندیشه، منطق و سخن حق در اختیار دارد نیازمند توسل به اقدامات تروریستی نیست.

ترور را کسانی نظیر منافقین و رژیم صهیونیستی انجام می دهند که فاقد تفکر و استدلال و اعتبار هستند.

حضرت آیت الله خامنه ای اجتناب مطبوعات غرب از انتشار پیام ها و دیدگاههای انقلاب اسلامی را نشانه روشنی از هراس دولتهای غربی در عرضه شدن افکار اسلامی و انقلابی به ملت ها توصیف کردند و فرمودند: مردم آمریکا و اروپا هیچ خصومتی با ملت ایران ندارند و برای شنیدن سخن حق آمادگی دارند، اما دولتهای غربی به خوبی می دانند که اگر ملتهایشان از افکار اسلامی و انقلاب ایران آگاهی یابند، به آن معتقد خواهند شد لذا امروز شاهد هستیم که دولتهای غربی و دستگاههای صهیونیستی تبلیغات پرهزینه ای را در دنیا به راه انداخته اند تا چهره اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را مخدوش جلوه دهند و مانع از رسیدن تفکرات پویای اسلامی به ملتهای اروپا و آمریکا شوند.

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه سخنانشان با ابراز تنفر و انزجار ملت ایران از منافقین کوردل فرمودند: منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند و امروز ملت ایران با همه وجود منافقین را لعن و نفرین می کنند و تکرار جنایات آنها، نفرت هر چه بیشتر آحاد مردم را به دنبال خواهد داشت.

مقام معظم رهبری ضمن محکوم کردن ادعاهای رژیم صهیونیستی در منتسب کردن تروریسم به جمهوری اسلامی ایران فرمودند: نظام مقدس و مطهر جمهوری اسلامی از اینگونه تهمت ها مبرا است و صهیونیست ها به لحاظ ماهیت پلیدشان حق ندارند در مورد ایران اسلامی قضاوت کنند.

جمهوری اسلامی متکی به یک ملت مؤمن، سرافراز، اصیل و ریشه دار است، اما رژیم صهیونیستی بی اصل و نسب، جعلی و دروغی است که با جمع کردن گروهی از یهودیان از سراسر دنیا که دارای خصوصیاتی از قبیل شرارت، خباثت، دزدی و آدم کشی هستند، مجموعه ای را به نام ملت اسراییل به وجود آورده است؛ و به جز ترور و جنایت هیچ منطق دیگری بر او حاکم نیست.

صهیونیست با این همه دنائت، پستی و روسیاهی در دنیا متهم تر و مجرم تر از هر کس دیگری هستند.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان به نقش با اهمیت نیروی انتظامی در تأمین امنیت اجتماعی اشاره کردند و فرمودند: امنیت در زندگی اجتماعی مردم نقش بسیار مهمی را داراست.

زیرا مردم باید بتوانند در سایه آن با آرامش و آسودگی خاطر به کسب و کار و فعالیت اجتماعی و انجام امور زندگی خصوصی خویش اهتمام ورزند.

امنیت یک نیاز اجتماعی است و برای تأمین آن، اعمال قدرت حاکمیت ضروری است لذا حکومت اسلامی که مظهر قدرت الهی و قدرت مردم است باید این خواسته عمومی را با اقتدار تأمین کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی برخورد قاطع نیروی انتظامی با تروریستها، سارقان مسلح، راهزنان، متجاوزین و متعدیان به نوامیس و اموال مردم را لازمه تأمین امنیت دانستند و فرمودند: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی برای از میان بردن ناامنی و مبارزه با عناصری است که در امنیت جامعه اخلال ایجاد می کنند لذا این قدرت باید به دست انسانهای صالح امین و علاقه مند به سرنوشت مردم سپرده شود تا آن ها بتوانند امنیت را به درستی تأمین کنند.

مقام معظم رهبری ضرورت احترام مردم به نیروی انتظامی و پیروی از دستورات این نیرو را خاطر نشان کردند و فرمودند: امروز انسانهای صالحی زمام امور نیروی انتظامی را در دست دارند و با هوشیاری دستگاههای قانونگذاری و اجرایی، در این نیرو تحولات مهمی انجام شده است، اما اصلاح هر چه بیشتر در نیروی انتظامی ضروری است و یکایک پرسنل این نیرو باید مراقب نفوذ فرهنگی و اخلاقی دشمن در بی اعتناکردن آنان نسبت به دین، ناموس و عقاید مردم باشند.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین به حضور مسئولین و کارکنان سازمانهای تأمین اجتماعی و بهزیستی در این دیدار اشاره کردند و خدمات آنان را یک صدقه و حسنه و انجام یک تکلیف برای نظم اجتماعی در کشور دانستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی کارکنان و مسئولان این دو سازمان و دستگاههای امدادی و خدمات رسانی به قشرهای نیازمند جامعه را به اهتمام هر چه بیشتر در انجام وظایف خود فراخواندند و در پایان سخنانشان فرمودند: کمک به ضعفا و مستمندان یک خواست اسلامی است و مردم باید کمک ها و حمایت خود را از سازمانهای امدادی افزایش دهند اینجانب بویژه در مورد ایتام به مسئولان سازمان بهزیستی تأکید می کنم که به صورت مضاعف به یتیمان تحت سرپرستی این سازمان رسیدگی کنند و مبادا در نظام اسلامی یتیمی مورد اهمال و بی توجهی قرار گیرد.

رسیدگی به ایتام یک مسأله بسیار مهم انسانی است و عمل به دستورات اسلامی در این زمینه باید جدی گرفته شود.

این گزارش حاکیست در این دیدار وزیر کشور، فرمانده نیروی انتظامی و فرماندهان، پرسنل و مسئولین عقیدتی سیاسی و حفاظت و اطلاعات نیروی انتظامی رییس و کارکنان سازمانهای تأمین اجتماعی و بهزیستی و شرکت دخانیات، اعضای ستاد نماز جمعه تهران، جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاههای صنعت نفت اراک، بیرجند، کرمانشاه، تربیت معلم تهران، جمعی از قاریان مشهد، مسئولان و کارشناسان مرکز توسعه مدارس، گروهی از مردم شهرهای اصفهان و اراک، جمعی از خانواده های شهدای استانهای تهران، کرمان، لرستان وعده ای از جانبازان حضور داشتند.


کلید واژه ها: منافقین - دولت - رژیم غاصب صهیونیستی - میکروب - پایگاه اطلاع رسانی - ملت ایران - زباله - رهبر معظم انقلاب - پرورش - شوند - هایی - بزرگ - اطلاع رسانی - ایران - امروز - تکرار - صهیونیستی - رژیم غاصب - مردم - خبرگزاری - تروریسم - کارکنان - ادارات - تیرماه - انقلاب - پایگاه - جهانی - مختلف - اطلاع - اعلام

آخرین اخبار سرویس:
یدالله لرنژاد؛ شیدای کرمانشاهی؛ شاعری از جنس مردم

روحیه ایثار و فداکاری باید در جامعه به نسل های آینده انتقال یابد

نخستین شهید نیروی دریایی را بشناسید/ حماسه مقاومت در خرمشهر تا فتح اطلس

گوش یک نفر را در بافت تاریخی یزد بریدند/سایه ناامنی بر بافت جهانی یزد

هشدار ذوالنوری به نمایندگان مجلس

فرهنگ جهاد در همه عرصه ها حاکم باشد

دیدار چهره به چهره رییسی با مردم و رسیدگی حضوری به مشکلات

صعود بسیجیان به قله آبیدر سنندج

امام جمعه تبریز به جیره خواران رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان هشدار داد

لزوم انتخاب استانداری جوان، متعهد و مجرب برای یزد

پدر شهیدان ایزدی به سه فرزند شهیدش پیوست

انجام عملیات بالگردهای نظامی ترکیه در شمال عراق

فقط به این شرط مرز زمینی برای زائران اربعین باز می شود

آیت الله اعرافی: حوزه امروز باید سرآمد و متناسب با روزگار جدید نظم پیدا کند

آلمان؛ میلیاردرها ثروت خود را به سوییس می برند/ دلیل: احتمال قدرت گرفتن احزاب چپ

موضع گیری درباره منابع درآمدی پایدار شهر

تصاویر| حضور پزشکان جهادی در حاشیه پایتخت

وقف منزل به نام قران و به یاد شهدا

مهدی مریزاد افتتاح 26 پایگاه واکسیناسیون در تهران

لازوم انتخاب استانداری جوان، متعهد و مجرب برای یزد

گرامیداشت زاد روز خالق«حنجره زخمی تغزل» برگزار شد

طالبان: خواستار توسعه روابط با ایران هستیم

لزوم تسریع در بررسی گزینه پیشنهادی شهردار و استاندار همدان

طالبان: با ایران مشکلی نداریم

از روزی که رزمندگان ما مجاهدت و مقاومت کردند، آمریکا روز به روز ضعیف تر شد

سردار موحد: خروج آمریکا از منطقه از برکات خون سردار سلیمانی است

استاد پیشکسوت حوزه علمیه همدان درگذشت

علم الهدی: اگر همسایه ولایتمدار نیست، با او رابطه برقرار نکنید

دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده های شهیدان ستاری و اقبالی دوگاهه

رییس جمهور در سازمان ملل سیاست های اروپا و آمریکا را به چالش کشید

ببینید | سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای در سازمان ملل در خصوص حمله عراق به ایران

عاملان ترور سردار سلیمانی باید محاکمه شوند

تمامی واحدهای مسکونی روستایی کشور تا سال 1410 بهسازی و بازسازی می شوند

پایان دفاع مقدس رویش فصل جدید استکبارستیزی بود

چرا طرح واردات خودرو دچار مشکل شد؟/ جزییات ایرادات شورای نگهبان

توجه به ارتقاء معیشت مردم مصداق خدمتگزاری مخلصانه است

ائمه جمعه استان اردبیل در نمازجمعه 2 مهرماه چه گفتند؟

یادواره شهدای گمنام توکهور و هشت بندی در روستای بندک+عکس

در صورت موافقت طرف عراقی مرز زمینی بازگشایی می شود

سفر وزیر اقتصاد به استان ایلام/ بازدید از شهرک صنعتی دره شهر

ایمن سازی رودخانه «نمرود» در پی ورود مدعی العموم در فیروزکوه

توضیحات جدید نماینده مجلس درباره بررسی طرح رتبه بندی معلمان

ویژگی جدید کلاب هاوس برای دعوت دوستان به چت صوتی خصوصی

امام جمعه میناب: جوانان نخبه شرق هرمزگان در توسعه سواحل مکران مورد استفاده قرار گیرند

پیشگیری از وقوع جرم مهم ترین راهبرد قوه قضاییه است

انتقال هوایی زائرین به عراق از طریق14فرودگاه کشور

شهدا به ما درس ممانعت از نفوذ غرب گرایان دادند

احتمال ایجاد کمیسیونی برای تنظیم قانون اساسی جدید در افغانستان

ضرورت توجه به وضعیت کارگران شهرداری

مردم از دولت انتظار بهبود در معیشت دارند/ تلفن های ثابت روستاهای پل دختر وصل شود

یزد نیازمند استاندار بی حاشیه و دارای اشراف کامل بر استان است

خطیب جمعه ورامین: باید به واکسن زدن به عنوان یک تکلیف نگاه شود

قالیباف خبر داد؛ رتبه بندی معلمان تا ماه آینده تصویب می شود

خاطره جالب رسول نجفیان از دوران تحصیل و جایگاه معلمانش

فرهنگ جهاد در همه عرصه های کشور حاکم شود

آیت الله عاملی: رزمایش سپاه در مرز ارس پاسخی به حضور اسراییل در آذربایجان است/ عده ای در صدد ایجاد اختلاف بین ایران و جمهوری آذربایجان هستند

مطالبه جدی مردم فیروزکوه، انتصاب مدیران جهادی و پرتلاش است

در اولین فرصت به میز مذاکرات ثمربخش باز خواهیم گشت

عملکرد مسئولان در مسیر شهدا باشد

مسئولین برای انتقال ارزش های دفاع مقدس از سنگر مسجد استفاده بهتری کنند

شنیده شدن دوباره ی صدای انقلاب از تریبون ‎سازمان ملل

عصر جمعه و مروری بر خبر های کوتاه ساعت 15

ایتالیا گردی «بازیگر معروف» بدون روسری/ عکس

انتقال هوایی زائرین به عراق از طریق14فرودگاه کشور/مردم فریب تبلیغات سفر زمینی به عراق را نخورند

خطیب جمعه ورامین: باید به واکسن زدن به عنوان یک تکلیف نگاه شود

انحراف در طرح رتبه بندی معلمان؛ طرح را خراب کردید

انحراف در طرح رتبه بندی معلمان؛ طرح را خراب کردید

امام جمعه کرج: مواضع عزت آفرین رییس جمهور در سازمان ملل براساس عقلانیت و تعامل بود

جوانان نخبه شرق هرمزگان در توسعه سواحل مکران مورد استفاده قرار گیرند

پیام تسلیت معاون اول رییس جمهور در پی درگذشت نوجوان فداکار ایذه ای

نباید منتظر نتیجه مذاکرات وین باشیم

امام جمعه بوشهر: مردم و مسئولان برای پیشرفت استان بوشهر با استاندار جدید همکاری کنند

زالی: وجود 56 بیمار مبتلا به قارچ سیاه در بیمارستان های تهران

لزوم تقویت حوزه های علم و اخلاق و بهبود اقتصاد و معیشت در ادامه دفاع مقدس

آیت الله درّی نجف آبادی: دوران یاغی گری آمریکا و متحدانش در دنیا به سر آمده است

یادواره 453 شهید سر افراز شهرستان تکاب

عضویت ایران در سازمان شانگهای دستاوردی راهبردی برای خنثی سازی تحریم

تزریق واکسن کرونا به عمده سربازان

حل مشکلات کشور تلاش شبانه روزی می خواهد/ جایگزین دلار در منطقه آمریکا را نابود می کند

باورها و خرافات عجیب و غریب اروپایی ها!

امام جمعه قشم: قانونی که نتواند مشکلی از مردم حل کند قانون نیست

غرفه خبرگزاری حوزه در بین الحرمین شیراز آغاز به کار کرد

ایستادگی مهم ترین درس دفاع مقدس به جهان/اخوت دینی تجلی جنگ بود

زیارت اربعین برای جاماندگان از پیاده روی اربعین باشکوه برگزار شود

لزوم انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل های بعد

نیروهای مسلح ایران عامل ثبات در منطقه هستند

علم الهدی: قدرت نظام و انقلاب تا 10متری مرز اسراییل پیش رفته

عزت، اقتدار و امنیت کشور در سایه وجود نیروهای مسلح قوی شکل خواهد گرفت

نزدیک به نیمی از خانه های روستایی بازسازی و بهسازی شده است

ملت ایران در دوران دفاع مقدس پرده از چهره تزویر جهانخواران برداشت

مراسم «میهمانی لاله ها»، گل باران و عطرافشانی مزار مطهر شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد

بازگشایی تنگه ابوالحیات اولویت مسؤولان باشد

تشییع پیکر نوجوان فداکار خوزستانی طبق سنت وداع با قهرمانان بختیاری خواهد بود/با توجه به شرایط کرونایی، انتظاری برای حضور گسترده مردم نداریم

علم الهدی: اگر همسایه ولایتمدار نیست، با او رابطه برقرار نکنید

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به دکتر سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت

واکنش زائران عراقی مسیر اربعین، بعد از دیدن انگشتر حاج قاسم

دشمن اکنون در حال جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی ایران است

اهمیتِ پدافند هوایی در امنیت کشور

عضویت در سازمان شانگهای ،فرصتی طلایی برای ایران اسلامی

برخی به دنبال تحریف دفاع مقدس هستند

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند

منافقین روسیاه همانند میکروب هایی که در زباله دانی تکثیر می شوند در زیر بال دولت های بزرگ پرورش یافته اند