موضوعات داغ: - ليگ قهرمانان - بازنشستگان تامين اجتماعي - خطرناك ترين - مرحله گروهي - تامين اجتماعي - ليگ قهرمانان آسيا - متناسب سازي حقوق بازنشستگان - استقلال و پرسپوليس - قهرمانان آسيا - شهادت سردار - پايتخت كتاب ايران - درباريان - قدرتمندترين - سازمان هوافضاي آمريكا - رزم حسيني وزير صنعت - شرط بندي در فوتبال ايران - شبهه ربوي - راس العين - رزرو اينترنتي هتل - خويين - مطالبات و بدهي ها - طرح مشاركت اجتماعي - شهر پاكدشت

مطالب مرتبط:
برگزیدگان جشنواره پویش زندگی، دست یاریگر توست... تقدیر شدند
پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزیدگان خود را شناخت
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند
نقطه پایان جشنواره تجسمی فجر با معرفی برگزیدگان
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 8 اسفند 1399 ساعت 16:502021-02-26دانش

برگزیدگان جشنواره «پویش زندگی، دست یاریگر توست...» تقدیر شدند


آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان «پویش زندگی، دست یاریگر توست.

» در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

- آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شده و برگزیدگان این جشنواره معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، در آیین اختتامیه جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان پویش زندگی، دست یاریگر توست.

که روز چهارشنبه ششم اسفندماه در محل سالن شهدای جهاد علمی وزارت علوم برگزار شد، روسای دانشگاه های مازندران، شهرکرد، شهید چمران اهواز، فردوسی مشهد و کردستان، گزارشی از فعالیت های دبیرخانه بخش های مختلف این جشنواره ارائه کردند.

در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان فعالیت های ادبی، شعر و داستان به دانشگاه مازندران، هنرهای تجسمی به دانشگاه شهرکرد، ایده ها و خلاقیت ها به دانشگاه فردوسی مشهد، هنرهای آوایی به دانشگاه کردستان و فیلم و هنرهای نمایشی به دانشگاه شهید چمران اهواز واگذار شده بود.

پویش های فرهنگی و اجتماعی زمینه ساز حضور جامعه دانشگاهی در مقابله با  کرونا دکتر غلامحسین خواجه، رییس دانشگاه شهید چمران اهواز در این آیین با اشاره به اینکه بیش از یک سال است که ویروس کووید -19 و بیماری و پیامدهای ناشی از آن تمام عرصه های زندگی مردم سراسر گیتی را متأثر کرده است، گفت: نهاد آموزش عالی، از نخستین روزهای همه گیری بیماری کرونا، هوشیارانه به مقابله با عوارض آن شتافت و با تدابیر و راهبردهای فوری وزیر و مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سراسر کشور به مدیریت شرایط پیش آمده پرداختند.

وی بیان کرد: دانشگاه شهید چمران اهواز نیز که خوشبختانه پیشتر به راه اندازی زیرساخت های آموزش الکترونیک و مجازی اقدام کرده بود، دوشادوش دانشگاه های کشور، با پیروی از سیاست های وزارت عتف، به منظور مدیریت آموزش مجازی دانشجویان، حفظ سلامت آنان و هماهنگ سازی جامعه دانشگاهی، برای عمل به مسئولیت اجتماعی دانشگاه و حضور فعال در اجتماع و ترویج گفتمان همدلی و همبستگی ملی، تدابیر مختلفی در پیش گرفت.

وی اظهار کرد: از آغازین روزهای گسترش ویروس کووید 19، با تشکیل ستاد مبارزه با بیماری کرونا در دانشگاه، به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دیگر بخش های مرتبط مأموریت داده شد با بسیج همه امکانات و نیروها و راه اندازی پویش های فرهنگی و اجتماعی، زمینه ی حضور جامعه ی دانشگاهی را در امور مقابله با بیماری کرونا فراهم آورند و از این راه، گسترش ارتباط جامعه و دانشگاه را پیگیری کنند.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: در نیمه ی دوم اسفندماه سال گذشته و پیرو ابلاغِ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مبنی بر برنامه ریزی همه جانبه برای اقدامات تخصصی، پژوهشی و راهبردهای عمومی به منظور برجسته سازی مسئولیت پذیری در میان جامعه ی دانشگاهی، سه هسته فکری اجتماعی – اقتصادی ، مشاوره ی اجتماعی – فرهنگی و بررسی های محیطی و بوم شناختی با حضور اعضای هیئت علمی در گروه های آموزشی مرتبط و سایر استادان علاقه مند تشکیل شد.

دکتر خواجه، ادامه داد: با سعی همکاران عضو این هسته ها بیش از 50 یادداشت تخصصی و عمومی و بیش از 25 کلیپ آموزشی به منظور کمک به افزایش ایمنی ذهنی و روانی و اجتماعی جامعه، تقویت اعتمادسازی به نهادهای متخصص و دست اندرکاران، افزایش تاب آوری در شرایط سخت گسترش بیماری، بررسی آثار و پیامدهای اقتصادی این بیماری و راهکارهای مدیریت آن و مسائل مدیریت شهری مرتبط با کنترل بیماری، در بسترهای گوناگون، نشر و در دسترس عموم قرار گرفت.

وی اضافه کرد: هم چنین در این هسته ها با همت دانشجویان علاقه مند، بیش از 30 کلیپ فرهنگی، آموزشی و سرگرم کننده نیز تولید و در فضای مجازی برای مواجهه با بیماری کرونا و کاهش هزینه ها و پیامدهای آن از جمله آگاه سازی و ترویج دانش و مهارت پیشگیری و مقابله با این بیماری هم رسانی شد.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اضافه کرد: هم چنین دانشجویان عضو تشکل های اسلامی و کانون های اجتماعی، با راه اندازی پویش هایی در طول یک سال گذشته، در چندین نوبت به گردآوری و کمک های غذایی و نوشت افزار و تولید و تهیه ی بسته های بهداشتی و توزیع بین ساکنان مناطق کم ‎برخوردار و آسیب پذیر اقدام کرده اند که جا دارد در این مجال به همت آنان و مشارکت در فعالیت های اجتماعی برون دانشگاهی و اقدامات جهادی دانشجویان عزیز درود بفرستم.

خواجه از پویش هر دانشجو، یک رسانه ی سلامت با محوریت دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان فعالیت دیگر این دانشگاه نام برد که دانشجویان را به پویایی و کنش اجتماعی در فرآیند اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم مردم واداشت.

وی، گفت: همچنین با تلاش های انجام شده در معاونت فرهنگی و اجتماعی، چراغ فعالیت های داوطلبانه ی فرهنگی، اجتماعی، علمی و سیاسی دانشجویان عضو کانون ها، انجمن های علمی- دانشجویی، نشریات دانشجویی و تشکل های اسلامی فروزان ماند و با طراحی برنامه ها در بستر وب، اجرای برخط و مجازی آن ها پیگیری شد و هم اکنون نیز رخدادهای گوناگون دانشجویی در دانشگاه در حال اجرا است.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، اشاره کرد: این دانشگاه از آغاز شکل گیری پویش زندگی، دست یاریگر توست ، همراه و همگام این موج اجتماعی و دیگر تدابیر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت بوده است و با اعتماد دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی و مهندس عسکری، مدیر کل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی در موج چهارم این پویش؛ یعنی جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان ، میزبان بخش هنرهای نمایشی و فیلم این رویداد بود که پس از راه اندازی دبیرخانه و انتشار فراخوان، آثار رسیده در قالب های نمایش ، نمایش نامه ، فیلم کوتاه ، فیلم نامه نویسی ، موشن گرافیک ، استندآپ کمدی و پادکست ارزیابی و به دبیرخانه ی مرکزی جشنواره در معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت معرفی شدند.

خواجه در پایان از اهتمام دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همکاران در سامان دهی به پویش های فرهنگی و اجتماعی و هماهنگ سازی فعالیت های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور به منظور هم افزایی برنامه ها و حضور چشمگیر و اثرگذار نهاد آموزش عالی کشور در تحولات اجتماعی مرتبط با گسترش ویروس کووید 19 و هم چنین همراهی جامعه دانشگاهی شهید چمران اهواز با برنامه های ستاد مبارزه با بیماری کرونا، کلیه ی شرکت کنندگان از دانشگاه های سراسر کشور در بخش هنرهای نمایشی و فیلم جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، داوران و تلاش و کوشش در معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز سپاسگزاری کرد.

 دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند دکتر کوروش نوذری، رییس دانشگاه مازندران در ادامه این آیین اظهار کرد: خوشبختانه دانشگاهیان در دوران شیوع بیماری کرونا عزت آفرینی کردند.

تجهیز زیرساخت ها، تولید انواع ملزومات مقابله با بیماری، تحقیق و پژوهش روی طرح های مختلف تولید دارو و واکسن و به ویژه اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت جامعه، از مهم ترین برنامه های دانشگاهیان برای گذر از این بحران بود.

وی ادامه داد: دانشگاه مازندران نیز با تاسی از برنامه های راهبردی وزارت علوم، در تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، راه اندازی تجهیزات تولید الکل و همچنین کمک های مومنانه در انجام کارهای خیرخواهانه اقدامات قابل توجهی انجام داد.

نوذری اظهار کرد: با تاکید بر لزوم حفظ و استمرار ارتباط با دانشجویان و خانواده های آنان، با 700 نفر از دانشجویان ارتباط مستقیم برقرار کردیم و در راستای حل مسائل و مشکلاتی که داشتند، اقدامات لازم انجام شد.

رییس دانشگاه مازندران با اشاره به همکاری هایی که این دانشگاه در راستای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری زندگی دست یاریگر توست داشته است، گفت: دانشگاه مازندران در بخش ادبی، شعر و داستان اقدام به تشکیل کمیته علمی کرده و با برگزاری جلسات متعدد، از اساتید دانشگاه های مختلف برای داروری آثار استفاده کرد.

به گفته وی، در بخش ادبی، شعر و داستان، در مجموع 195 اثر به دبیرخانه ارسال شده بود که 18 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

 ارسال 22 اثر به دبیرخانه هنرهای آوایی جشنواره رییس دانشگاه کردستان نیز در این آیین، گفت: طی یک سال گذشته که بیماری کرونا موجب تغییر شیوه و سبک زندگی مردم شد، علاوه بر اقداماتی که در زمینه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده با پشتیبانی دانشگاه ها و مراکز علمی، پژوهشی انجام شد؛ پرداختن به مسائل اجتماعی و مشکلات روحی و روانی افراد از جمله مهم ترین اموری بود که این دانشگاه در تحقیقات خود به آن پرداخت.

دکتر رحمت صادقی افزود: دانشگاه کردستان در همان آغازین روزهای شیوع بیماری کرونا، با راه اندازی کمپین کردستان علیه کرونا برای ترغیب و تشویق مردم در خانه ماندن و حفظ فاصله اجتماعی، اقدام به تدوین و انتشار توصیه های اساتید برجسته دانشگاهی که مقبولیت عام و محبوبیت اجتماعی داشتند، در فضای مجازی کرد و با دریافت آخرین اطلاعات موثق از سازمان بهداشت جهانی، اطلاعات را ترجمه کرده و با محتوای مخاطب پسند دراختیار عموم مردم قرار داد.

وی ادامه داد: تولید محتوای متنی و ویدئویی در گروه های جامعه شناسی و روان شناسی این دانشگاه، تولید آب ژاول و توزیع آن بین مردم حاشیه نشین، جمع آوری کمک های مومنانه و توسعه فعالیت های دانشجویی از دیگر اقدامات این دانشگاه در دوران همه گیری کرونا بود.

رییس دانشگاه کردستان با اشاره به غنای هنر موسیقی در این استان و همچنین انتخاب شهر سنندج به عنوان شهر خلاق موسیقی از طرف یونسکو، اظهار داشت: دانشگاه کردستان در بخش هنرهای آوایی با این جشنواره همکاری کرده و کمیته داوری از بین 22 اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره، 10 اثر را منتخب و معرفی کرد.

 ارسال 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه بخش ایده و خلاقیت دکتر محمد کافی، رییس دانشگاه فردوسی مشهد نیز در ادامه این آیین گفت: با تلاش حوزه های مختلف آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، دانشگاه توانست به حیات خود ادامه دهد و در جشنواره های مختلف مجازی مانند جشنواره حرکت، رویش و قرآن و عترت بسیار تاثیرگذار شرکت کردیم.

وی عنوان کرد: در جشنواره ادبی، فرهنگی و هنری دانشگاهیان، دانشگاه فردوسی مشهد، در بخش خلاقیت و ایده پردازی ماموریت مهمی برعهده داشت و ایده پردازان در موضوعات کرونا و شهروندی، کرونا و همدلی، کرونا و تغییر سبک زندگی و کرونا و ایثار حوزه درمان به فعالیت پرداختند.

دکتر کافی افزود: 35 ایده از 11 استان به دبیرخانه این جشنواره ارسال گردید که از این میان 13 ایده انتخاب و سه ایده مشمول دریافت جایزه شد.

 ارسال 200 اثر به دبیرخانه هنرهای تجسمی جشنواره در ادامه این آیین دکتر سعید کریمی، رییس دانشگاه شهرکرد نیز با اشاره به تاثیرات کرونا بر جامعه، به فعالیت های دانشجویان و اساتید این دانشگاه جهت سلامت روان جامعه اشاره کرد و گفت: در این دوران سعی شد با کمک اعضای هیئت علمی و دانشجویان از طریق بنیاد خیرین اقلام و وسایل بهداشتی و درمانی تهیه و به دست محرومان استان رسانده شود.

وی افزود: در فاز چهارم پویش بخش هنرهای تجسمی به این دانشگاه سپرده شد که 200 اثر به دبیرخانه جشنواره در بخش های عکاسی، خطاطی، نقاشی و طراحی ارسال شد و پس از داوری افراد منتخب به معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم معرفی شدند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، در پایان این مراسم از برگزیدگان این جشنواره تقدیر به عمل آمد.

اسامی برگزیدگان از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.

https://www.

msrt.

ir/file/download/news/1614228526-.

pdf انتهای پیام
کلید واژه ها: جشنواره - فرهنگی و هنری - دانشگاهیان - دانشگاه - وزارت علوم - برگزیدگان - جهاد علمی - اختتامیه - فرهنگی - برگزار - پویش - هنری - تقدیر - شهدای - وزارت - جهاد - فعالیت - آیین - علمی - علوم - سالن - فردوسی مشهد - معرفی - گزارش - شهید چمران - چهارشنبه - فردوسی - داستان - مختلف - چمران

آخرین اخبار سرویس:
لیست رشته های سهمیه بومی آزمون دکتری پزشکی اعلام شد

نیسی: لزوم تجهیز و به روزرسانی آزمایشگاه های کشور با استفاده از روش های نوین

آخرین مهلت ثبت نمرات معرفی به استاد در دانشگاه خوارزمی اعلام شد

پذیرش دوره DBA مالی و سرمایه گذاری دانشگاه تهران

گزارش عملکرد پژوهشکده تاریخ علم دانشگاه تهران

جایگاه دانشگاه های مشهد در برترین دانشگاه های جهان

مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد

سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور به زاهدان

سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به زاهدان

استخدام مسئول دفتر در شرکت ارشک مکانیک در تهران

کتاب گفتارهای نو از دعا و نیایش در رمضان بر روی پیشخوان

هر آنچه که از پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی نمی دانیم!

حمایت از تولید داخل رویکرد هیأت امنای صرفه جویی ارزی

دفترچه انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون دکتری منتشر شد

ورود عملی دانشگاه ها به عصر جدید آموزش عالی/ استقبال استادان و دانشجویان از آموزش مجازی چگونه بوده است؟

اولین رویداد ملّی افق روشن با رویکرد «امید آفرینی» برگزار می شود + جزییات

دانلود کتاب زیست شناسی لودیش به فارسی

بیماران کرونایی ملاقات ممنوع هستند

هشدار برای کووید 19

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درگذشت سردار حجازی را تسلیت گفت

دانشجویان مشروطی می توانند به دلیل شرایط کرونایی 20 واحد اخذ کنند

2 کتاب در رشته حسابداری تألیف شد

فراخوان جایزه یونسکو 2022 برای زنان پژوهشگر

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد سیستان و بلوچستان شد

چند نکته اساسی برای متقاضیان استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت

آغاز انتخاب رشته دکتری 1400 از امروز آغاز می شود

143 بیمار جدید کرونایی در سیستان وبلوچستان شناسایی شد

نامگذاری جدید خیابان های اطراف دانشگاه تهران به نام مشاهیر و نخبگان

قابلیت تایم لپس جدید گوگل ارث

نحوه آموزش الکترونیکی غیردولتی ها بیشترین موضوع شکایت دانشجویان

آغاز انتخاب رشته دکتری 1400 از امروز آغاز می شود

تلاش هند برای تقویت همکاری های علمی با دانشگاه های آمریکا

آخرین نماز در سنگر جبهه / نشریه دانشجویی «هلال مهربانی» دانشگاه آزاد کرمانشاه منتشر شد

آغاز انتخاب رشته دکتری 1400 از امروز آغاز می شود

دستگاه کنترلر هوشمند با قابلیت برنامه ریزی طراحی و تولید شد

تصمیم شورای سنجش درباره برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت کنکور های ارشد و دکتری

خوابگاه ها همچنان تعطیل می مانند/ وضعیت آموزش پس از عبور از شرایط کرونایی

خوابگاه ها همچنان تعطیل می مانند

خوابگاه های دانشجویی تا عبور از موج کرونا تعطیل می مانند

حمایت مالی ناجا از پایان نامه های کاربردی/ کسر خدمت پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد

خوابگاه ها همچنان تعطیل می مانند/ وضعیت آموزش پس از عبور از شرایط کرونایی

تصمیم شورای سنجش درباره برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت برای کنکور های ارشد و دکتری

اسامی پذیرفته شدگان کنکور دکتری اعلام شد

خط پر کردن ویال واکسن گشایش یافت / ستاری: مسیر توسعه زیرساخت ها برای واکسن سازی هموار شد

جزییات انتخاب رشته کنکور دکتری 1400

خوابگاه ها همچنان تعطیل می مانند/ ترکیبی بودن وضعیت آموزش پس از عبور از شرایط فعلی کرونا

«قصه های عطار نیشابوری» به بازار نشر رسید

تعیین حدنصاب نمره مصاحبه آزمون دکتری 1400 به دانشگاه ها واگذار شد

دومین نشست «از هفت شهر عشق تا هزار وادی اندیشه» برگزار می شود

الحاق دانشگاه ها به معنی حذف یا تعطیلی مجموعه دانشگاهی نیست

دانشجویان البرزی در نشست «با کارآفرینان» با فنون کسب و کار آنلاین آشنا می شوند

عدم پاسخ به بهانه جلوگیری از افزایش تنش صهیونیست ها را گستاخ تر کرده است

وزارت علوم: خوابگاه ها همچنان تعطیل می مانند

روابط فرهنگی ایران و روسیه به عنوان فاکتور تقویت روابط دوجانبه در قرن 21

واکاوی بی رغبتی در نوشتن مقاله و پایان نامه؛ علت چیست؟

فرصتی طلایی برای فارغ التحصیلان جویای شغل / رزومه بفرستید و به مصاحبه کاری دعوت شوید

پژوهشگاه مواد و انرژی با دانشگاه مالایا همکاری می کند

رصد بهتر خورشید با یک آینه سازگار شونده

صدور دانشنامه به صورت غیرحضوری در دانشگاه تبریز

آغاز انتخاب رشته دکتری 1400 از امروز آغاز می شود

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز | ظرفیت ها و افتخارات

جزییات مصاحبه های کنکور دکتری 1400 اعلام شد

تعویق پروژه انتقال آب بن - بروجن به بهانه های مختلف / نیمی از مردم چهارمحال و بختیاری در کم آبی بسر می برند

نقدی بر نظر اسطوره شناسان

آغاز انتخاب رشته دکتری از امروز

خوابگاه های دانشجویی تا عبور از موج کرونا تعطیل می مانند

شکوه یک خوشه کهکشانی از نگاه هابل

استخدام حسابدار ارشد در به اندیشی و فناوری فردا در تهران

انتخاب رشته کنکور دکتری 1400 دانشگاه آزاد چه زمانی آغاز می شود؟

30 فروردین روز علوم آزمایشگاهی

انتخاب رشته کنکور دکتری 1400 دانشگاه آزاد در هفته جاری آغاز می شود

اعطای وام 40 میلیونی به دانشجویان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز

دعای روز ششم ماه مبارک رمضان

تحقق اهداف پژوهشی و جذب فرصت های جدید به بودجه بیشتری نیاز دارد / برنامه پیام نوری ها برای کاربردی تر شدن پژوهش ها

لطیفی: آخرین وضعیت ابتلا به کرونا دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه / پذیرش دانشجوی جدید ممنوع است

دفترچه انتخاب رشته کنکور دکتری 1400 منتشر شد

کارگاه آنلاین «نرم افزار HSC Chemistry» برگزار می شود

لزوم تجهیز و به روزرسانی آزمایشگاه های کشور با استفاده از روش های نوین

بزرگ ترین زنبور جهان پیدا شد !+عکس

خوابگاه ها همچنان تعطیل می مانند/وضعیت آموزش پس از عبور از شرایط فعلی کرونا «ترکیبی» خواهد بود

خوابگاه ها همچنان تعطیل می مانند/وضعیت آموزش پس از عبور از شرایط فعلی کرونا ترکیبی خواهد بود

ناتو در حال ساخت تانک های مجهز به صفحه خورشیدی

واکسن پولی؛ ورود مدیریت کرونا به پیک سرمایه داری/ پاسخ به حمله نطنز حتمی است

بیایید باکتری بخوریم

یخچال ایرانی، نوآوری ایرانی

چرخه سوخت هسته ای

ناسا پایین ترین دمای جهان را می آفریند

9 نکته درباره بچه ها که ممکن است ندانید

جلوگیری از سرطان با غذاهای سبز

گرمای لپ تاپ بر قدرت باروری اثری ندارد

مجموعه ی 6 جلدی گفت وگو درباره ی انرژی منتشر شد

فهرست

نقش کتابخانه های دیجیتال چندرسانه ای در پیشرفت آموزش

دفترچه انتخاب رشته کنکور دکترا منتشر شد

تولید و طراحی پنل های مشبک در پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد

جزییات درگذشت جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه

توافقنامه ایران و چین خدشه ای به شعار نه شرقی نه غربی وارد نمی کند/ خروج از برجام منفعتی برای کشورمان ندارد

دفترچه انتخاب رشته کنکور دکترا منتشر شد

روایت سردار حجازی از اعتماد شهید سلیمانی به جوانان در میدان جنگ +فیلم

برگزیدگان جشنواره «پویش زندگی، دست یاریگر توست...» تقدیر شدند

برگزیدگان جشنواره «پویش زندگی، دست یاریگر توست...» تقدیر شدند