موضوعات داغ: - فدراسيون فوتبال - حقوق بازنشستگان - بازنشستگان تامين اجتماعي - تامين اجتماعي - متناسب سازي حقوق بازنشستگان - ميليارد تومان - انتخابات فدراسيون - دبير كل فدراسيون - هواداران پرسپوليس - مجلس شوراي اسلامي - انجمن سرطان آمريكا - هيات رييسه فدراسيون فوتبال - ميرزا محمدي - كانال استقلال - بازي هاي آنلاين - آيناز - هايما s7 - جشنواره مطبوعات - ني آباد - خلف - ميزباني قطر - خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس - سعيد رضايي

مطالب مرتبط:
یا بازداشت یا فیلترینگ!/ چرا قوه قضاییه آذری جهرمی را احضار کرد؟
دلیل احضار آذری جهرمی به دادسرای تهران/ اتهام وزیر ارتباطات فقط نبستن اینستاگرام نیست
احضار عجیب آذری جهرمی و پاس گل به جناح ناکارآمد
فهرست شکایات از آذری جهرمی منتشر شد
اظهارات منتظری درباره احضار آذری جهرمی
-28 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 3 بهمن 1399 ساعت 12:452021-01-22سياسي

پس ما بقی فرزندان مملکت چه می شوند آقای آذری جهرمی


- آذری جهرمی: من به پسرم اجازه استفاده از شبکه های اجتماعی را ندادم زیرا می دانم که این شبکه ها تهدیدی برای تغییر سبک زندگی است و به تعبیر مقام معظم رهبری، قتلگاه هستند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازبیان ما" هر زمانی که به مسأله فضای مجازی توجه کنیم، به نتایج اسفناک و فجایع بسیاری خواهیم رسید که حتی حاضر نیستیم آن را با کودکان خود در میان بگذاریم.

تا جایی که محمدجواد آذری جهرمی در مراسم اختتامیه سومین اجلاس از کنگره دوازدهمین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان (17 شهریور 97) با اشاره به تأثیرگذاری بسیار زیاد شبکه های اجتماعی برروی سبک زندگی مردم گفت: چرا برخی ها تصور می کنند مسؤولان ما آفات شبکه های اجتماعی را متوجه نمی شوند؟ من به پسرم اجازه استفاده از شبکه های اجتماعی را ندادم زیرا می دانم که این شبکه ها تهدیدی برای تغییر سبک زندگی است و به تعبیر مقام معظم رهبری، قتلگاه هستند.

ولی به راستی بهترین راه برای جلوگیری از تغییر سبک زندگی فرزند آذری جهرمی، منع کردن وی از این امکانات ارتباطی است؟ پس مابقی فرزندان این مرز و بوم چه می شوند؟ آیا با منع کردن فرزندان می توان از آفات توسعه و واردات بدون تفکر! جلوگیری کرد؟ آیا با فراهم کردن زیرساخت های مناسب نمی توان جلوی تغییر سبک زندگی های بسیاری از فرزندان را گرفت؟ این سوالاتی است که آقای جهرمی به جای توییت های جلف، سبک و به گفته برخی روان شناسان خودپسندانه و خودنما، باید به آن ها جواب دهد.

بدون شک نگاهی دوباره به نظام اولویتی رهبر معظم انقلاب در رابطه با فضای مجازی به خوبی راه گشای تحلیل ها، آراها و نظرات است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

1.

راه اندازی شبکه ملی اطلاعات (مهمترین مطالبه) فضای مجازی خیلی مهم است.

آقایانی که در زمینه ی فضای مجازی نظراتی دارند و ابراز میکنند و گاهی میگویند که این جزو زندگی اصلی مردم است -که ما هم قبول داریم؛ الان واقعاً فضای مجازی، یک بخش حقیقی از زندگی مردم شده؛ حالا دولت الکترونیک و از این قبیل که به جای خود محفوظ است- شکّی نیست [امّا] آنچه عرضِ من است و من روی آن تکیه میکنم این است که فضای مجازی بدون اختیار ما، از بیرون از اختیارِ ما دارد مدیریّت میشود؛ بحث این است.

فضای مجازی یک چیزی نیست که آدم بتواند مثل یک آب روانی هر جور که میخواهد از آن استفاده بکند؛ دیگران دارند این آب را به یک سمتی که خودشان میخواهند هدایت میکنند؛ آنها دارند مدیریّت میکنند این فضا را.

خب وقتی که ما میدانیم کسانی از بیرون دارند فضای مجازی را -که ما هم دست اندرکارش هستیم و مبتلابهِ ما است- هدایت میکنند و مدیریّت میکنند، ما نمیتوانیم بی کار بنشینیم در مقابل او؛ ما نمیتوانیم مردممان را که با فضای مجازی ارتباط دارند، بی پناه رها کنیم در اختیار آن مدیری که دارد پشت پرده، فضای مجازی را اداره میکند.

عوامل مسلّط بین المللی در این زمینه ها بشدّت فعّالند: از لحاظ خبردهی، خبررسانی، تحلیل داده ها و امثال گوناگون؛ هزاران کار دارد انجام میگیرد روی فضای مجازی.

برای خاطر این است که بنده روی مسئله ی شبکه ی ملّی اطّلاعات این همه تأکید میکنم.

این شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملّی فضای مجازی که تشکیل داده ایم و بنده اصرار داشتم و دارم که این [شورا] تشکیل بشود و رؤسای محترم در آن شرکت کنند و تصمیم گیری کنند و اجرا کنند، به خاطر اهمّیّت این مسئله است؛ نمیشود این مسئله را رها کرد.

و من میبینم که آن اهتمام لازم به خرج داده نمیشود.

خب الان شبکه ی ملّی اطّلاعات اجزایی دارد، این اجزا باید در زمان بندی های مشخّص تحقّق پیدا کند؛ آدم میبیند که تحقّق پیدا نمیکند، از زمان بندی ها عقبند؛ یا سیاستهای اصولی ای در زمینه ی پهنای باند وجود دارد که مکرّر ابلاغ شده، خب این سیاستها باید رعایت بشود و اینها مورد درخواست و تأکید مؤکّد اینجانب است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 2 شهریور 1399) 2.

قوی شدن و اقتدار در فضای مجازی قوی شدن کشور جزو هدفهای ما است.

امروز قوّت در فضای مجازی حیاتی است؛ امروز فضای مجازی حاکم بر زندگی انسانها است در همه ی دنیا؛ و یک عدّه ای همه ی کارهایشان را از طریق فضای مجازی پیش میبرند؛ قوّت در این [زمینه] حیاتی است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 3 فروردین 1399) 3.

مدیریت صحیح فضای مجازی در مقوله ی مسائل اجتماعی و غیره .

مسئله ی مدیریّت فضای مجازی جزو مسائل مهمّ ما است که این مسئله، مسئله ی بلندمدّت هم نیست؛ مسئله ی کوتاه مدّت و میان مدّت و جزو مسائل نزدیک ما است که باید [به آن توجّه بشود] و امثال اینها مسائل کلیدی ای وجود دارد.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 22 تیر 1399) 4.

استقلال و عدم وابستگی به بیگانگان در فضای مجازی ابزار بایستی پیشرفته باشد؛ بایستی ناوابسته باشد؛ ابزار مال خود شما باید باشد؛ خود شما بایستی ابزار را به وجود آورده باشید، تولید کرده باشید، ابداع کرده باشید؛ به معنای حقیقی کلمه مالک ابزار باید باشید.

[ابزار] به روز باید باشد.

یک ابزاری است که از دَه سال قبل مورد استفاده قرار میگیرد، امروز ممکن است به درد نخورد؛ ببینید امروز چه چیزی لازم داریم.

در مورد ابزار بایستی به روز باشید.

ابزار بایستی متنوّع باشد؛ [متناسب با] زمین و آسمان و فضا و دریا و مرز و درون قلب کشور، همه جا؛ و ابزار اطّلاعاتی و ابزار عملیّاتی و همه جور ابزار.

تنوّع در ابزار هم جزو چیزهایی است که بایستی مورد توجّه باشد.

مسئله ی فضای مجازی، امروز جزو ابزارها است؛ مسئله ی بازی جنگ، امروز جزو ابزارها است؛ به اینها بایستی توجّه کنید.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 21 مهر 1398) 5.

حضور جریان ساز و تأثیرگذار در فضای مجازی دستگاه های مختلفی در فضای مجازی حضور دارند اما حضور در این فضا باید یک حضور جریان ساز باشد، ضمن اینکه بهترین راه شناسایی و ارتباط با گروه های مؤثر فرهنگی و یافتن سؤال ها و سرنخ های فکری آنان، استفاده از فضای مجازی است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 7 بهمن 1397) 6.

تشکیل جبهه واحد ضدآمریکایی در فضای مجازی یکی دیگر از مسائلی که به نظرم میتوانید شما تشکلهای دانشجویی- انجام بدهید تشکیل یک جبهه ی واحد ضدّآمریکایی و ضدّصهیونیستی در سطح دانشجویان جهان اسلام است؛ این کار را بکنید.

بنشینید، فکر کنید، بعد یک جبهه ی ضدّصهیونیستی و ضدّآمریکایی [تشکیل بدهید].

امروز وسیله ی ارتباط هم آسان است، دیگر نامه نگاری و پست و تلگراف و مانند اینها لازم ندارد.

در فضای مجازی تماس بگیرید، کمااینکه در موارد مشابهی این کار انجام گرفته.

به قول این فرنگی مآب ها یک کمپین های عمومی دنیای اسلامی تشکیل بدهید علیه تسلّط آمریکا، از لحاظ ضدّیّت با سیاستهای آمریکایی و سیاستهای صهیونیستی.

میلیون ها عضو وارد این مجموعه بشوند، وارد این جریان فکری بشوند و برایشان خوراک تهیّه کنید؛ آن وقت آنها هم برای شما خوراک تهیّه میکنند، چون در دنیای اسلام هم بالاخره افکار خوب دانشجویی وجود دارد؛ یک جمعیّت عظیم دانشجویی در دنیای اسلام به وجود بیاورید.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 12 تیر 1395) 7.

تشکیل هیئت اندیشه ورز در فضای مجازی ما هیئتهای اندیشه ورز لازم داریم.

کجا؟ در دو نقطه: یکی در رأس، یکی در لایه ها.

لایه های گوناگون بسیج فراوان است.

همین که حالا این بچّه ها اینجا میگویند ما شوق داریم و ما را بفرستید و چرا نمیفرستید، همان جنگ سخت است؛ از جنگ سخت که احتیاج دارد به هیئت اندیشه ورز برای ترسیم و تعیین حدود این کار که چه کسی برود، کِی برود، چه جوری برود؛ تا جنگ نرم که جنگ نرم یک عرصه ی بسیار وسیعی است و روزبه روز هم با گسترش این فضای مجازی دارد گسترده تر میشود و خیلی هم خطرناک تر از جنگ سخت است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 3 آذر 1395) 8.

تبلیغ مفاهیم و معارف اسلامی در فضای مجازی هیچ کس در عالم روحانیت، اگر انصاف و خرد را میزان قرار بدهد، نمیتواند خودش را از نظام اسلامی جدا بگیرد.

نظام اسلامی یک امکان عظیمی را در اختیار داعیان الی اللّه و مبلّغان اسلام قرار داده.

کِی چنین چیزی در اختیار شما بود؟ امروز یک طلبه ی فاضل در تلویزیون می نشیند نیم ساعت حرف میزند، ده میلیون، بیست میلیون مستمع از روی شوق به حرف او گوش میدهند.

امروز این جوانهای دانشجو و غیر دانشجو را که مشاهده میکنید - حالا من دانشجوها را میگویم - همه شان تقریباً و تغلیباً مشتاقند از مفاهیم اسلامی و معارف اسلامی چیزهایی را بشناسند و چیزهایی را بفهمند و سر در بیاورند.

من و شما باید زمینه فراهم کنیم که بتوانیم به آنها جواب دهیم.

این فرصت تا امروز کِی برای روحانیت وجود داشته؟ علاوه بر این، ابزارهای تسهیل کننده، مثل رایانه ها و ارتباطات اینترنتی و فضای مجازی و سایبری هم که الان در اختیار شماست.

اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید، میتوانید یک کلمه حرف درستِ خودتان را به هزاران مستمعی که شما آنها را نمیشناسید، برسانید؛ این فرصت فوق العاده ای است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 19 مهر 1391) 9.

مبارزه با کفر و الحاد و نفاق در فضای مجازی پس باید با کفر، با نفاق، با عناد با دین، مبارزه کرد.

این مبارزه ای است که در جمهوری اسلامی آسان است، در جاهای دیگر سخت است.

مبارزه فقط شمشیر کشیدن نیست؛ این شمشیرِ زبان یک شمشیر مؤثّر است.

شما می بینید امروز تبلیغات در دنیا دارد حرف اوّل را میزند.

ابزار تبلیغات هم که فراوان است؛ این فضای مجازی و اینها که روزبه روز دارد توسعه پیدا میکند.

شما از این توان استفاده کنید.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 5 اسفند 1395) 10.

برنامه ریزی برای رفع آسیب های فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان در باب آموزش مجازی، یک نکته ی دیگر هم وجود دارد و آن، زیانهایی است که احتمالاً در آموزش مجازی وجود دارد.

حالا این شبکه ی شاد که به وجود آمده، بسیار چیز خوبی است منتها بایست مراقبت کنید تا این موجب این نشود که جوانها وارد فضای بی بند و بار و رهای اینترنت بشوند و سرشان گرم بشود به یک چیزهای دیگری که هم از لحاظ اخلاقی، هم از لحاظ اعتقادی خطرهای بزرگی برای اینها دارد؛ این را باید کاملاً مراقبت بکنید، یعنی پیش بینی کنید.

البتّه دیروز پریروز در زمینه ی فکری که آموزش و پرورش در این زمینه کرده، به من یک گزارشی دادند، منتها باید کار کنید در این زمینه؛ یعنی کاری است که نمیشود رها کرد این را؛ چون بحث به اصطلاح اُنس بچّه ها با فضای مجازی، محسّناتی دارد، عیوبی هم دارد.

یکی از عیوبش این است که گفتم؛ یکی از عیوبش منزوی شدن بچّه ها در خانه است؛ وقتی که با این تبلت و مانند اینها آشنا شدند، میروند سرگرم آن کار میشوند و از محیط خانه و خانواده در واقع بتدریج دور میشوند.

باید به اینها توجّه کنید و مراقبت کنید.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 11 شهریور 1399) 11.

توجه به امیدآفرینی در تولید محتوا برای فضای مجازی یکی از مهم ترین وظایف همه ی ما پرهیز از ناامیدسازی مردم است.

گاهی یک کسی یک جوری حرف میزند ــ چه در سخنرانی، چه در صحبتی مانند آن، چه حالا در فضای مجازی که دیگر یک چیزِ بی حد و مرز و عجیب و غریبی شده ــ که شنونده و مخاطب ناامید میشود؛ ما نباید اجازه بدهیم ناامیدی وارد میدان بشود.

اگر امید نباشد هیچ کدام از این کارهای بزرگ انجام نمیگیرد.

مردم را باید امیدوار کنیم و این امیدواری، امیدواری کاذب هم نیست [بلکه] واقعیّت قضیّه همین است؛ یعنی واقعاً باید امید داشت، چون آینده ، آینده ی خوبی است، آینده ی روشنی است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 4 مهر 1398) 12.

مقابله با آرایش جنگی دشمنان در فضای مجازی از همه طرف دشمن وارد شده.

مسئولین کشور و آحاد توانا و آحاد مردم باید در مقابله ی با این دشمن هر کاری که میتوانند [انجام دهند].

در هر بخشی، در هر رشته ای که میتوانند، بایستی خودشان را آماده کنند، وارد میدان باشند.

احساس مسئولیّت کنند.

آرایش دشمن آرایش جنگی است؛ از لحاظ اقتصادی آرایش جنگی گرفته؛ از لحاظ سیاسی آرایش جنگی گرفته؛ فقط از لحاظ نظامی علی الظّاهر آرایش جنگی ندارد که آن هم البتّه حواس نظامی های ما جمع است؛ همان طور که عرض کردم از لحاظ فضای مجازی آرایش جنگی گرفته؛ در مقابل این دشمنی که آرایش جنگی در مقابل ملّت ایران گرفته، ملّت ایران بایستی آرایش مناسب بگیرد، باید خودش را آماده کند در همه ی بخشهای مختلف.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 11 اردیبهشت 1398) 13.

تامین امنیت فضای مجازی یک نکته ی دیگری که شماها میتوانید نقش ایفا کنید.

مسئله ی امنیّت فضای مجازی است.

امروز فضای مجازی در زندگی مردم، دیگر مثل پنج سال پیش و ده سال پیش نیست؛ گسترش فضای مجازی یک گسترش بسیار وسیع و عظیمی است.

خب، این فضای مجازی منافعی دارد، امکاناتی دارد، خطراتی هم دارد، خطرات بزرگی هم دارد.

اگر چنانچه این فضا ناامن باشد برای مردم، ضررش را مردم میبَرند.

شما خب -حالا پلیس فتا و مانند اینها هم که هست، کارهایی میکنید- در این زمینه میتوانید به معنای واقعی کلمه، به طور جدّی وارد بشوید و کار کنید که آن وقت، همکاری شما با قوه ی قضاییّه، هم در این قضیّه، هم در آن قضیّه ی قبلی که مربوط به رونق تولید بود و مسئله ی قاچاق، مهم است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 8 اردیبهت 1398) 14.

رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فکری فرهنگی در فضای مجازی رسالت دیگر این سازمان (سازمان تبلیغات اسلامی) رصد و مقابله ی هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی و تبلیغی و رسانه ای دشمنان دین و انقلاب و کشور است.

دشمنانی که نه امروز بلکه از چند دهه ی پیش، هویت و شخصیت و باور و رفتار و سبک زندگی اسلامی-ایرانی مردم خصوصاً جوانان را هدف قرار داده و با شیوه ها و ابزارهای متکی به فناوری های ارتباطی و رسانه ای اعم از هنر و سینما و فضای مجازی و غیره، درصدد تهی کردن انقلاب از عقبه ی دینی و ایمانی و مردمی آن می باشند.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 28 مرداد 1397) 15.

تقویت وحدت در فضای مجازی یک مسئله ی مهمّ دیگر هم مسئله ی وحدتِ آحاد مردم -وحدت ملّی و وحدت اجتماعی مردم- است.

متأسّفانه امروز در فضای عمومی، در فضاهای مجازی، توهین به یکدیگر، اهانت به یکدیگر، تهمت زدن به یکدیگر از سوی جمعی رایج شده است؛ البتّه این جمع، مسلّماً جمع زیادی نیستند لکن کارشان به کشور و به فضای عمومیِ کشور صدمه میزند؛ بعضی از اینها گناه کبیره است.

بایستی روح وحدت و روح اهتمام [باشد]؛ پرداختن به یکدیگر را بگذارند برای یک وقت دیگر؛ امروز که دشمن در مقابل کشور ایستاده است، همه با هم دست به دست هم بدهند، متّحد باشند، در یک جهت کار کنند برای استقلال و عظمت کشور.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 25 خرداد 1397) 16.

اهتمام به یافتن مخاطب واقعی در فضای مجازی من تشکّلهایی را میگویم که تحت هر نامی، معتقد به انقلابند، معتقد به دینند، معتقد به نظام اسلامی اند، معتقد به این مبارزه ی عظیمند؛ تحت هر نامی که هستند فرق نمیکند؛ خطابم به آنها است.

اهتمام به تخاطب واقعی.

فضای مجازی چیز خوبی است، فرصتی است امّا کافی نیست.

بعضی ها چسبیده اند به فضای مجازی -توییتر و مانند اینها- برای اینکه پیامهایشان را برسانند، این فایده ندارد؛ تخاطب واقعی لازم است، میزگرد لازم است، سخنرانی لازم است، نشریّه لازم است، بحثهای دونفره و سه نفره لازم است، جلسات تحلیل لازم است؛ این جور با مخاطبینتان بنشینید؛ و مانند این کارها.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 17 خرداد 1396) 17.

تربیت مبلغهای قلمی، سخنور و مبلغ حوزوی در فضای مجازی پرهیز از دیوان سالاری های شبه دولتی، نشست و برخاست مدیران حوزه با طلبه ها، ایجاد فضای انس با قرآن در میان طلاب، شناسایی استعدادهای برتر، ترویج مطالعه به ویژه در زمینه ی سیرِ تاریخِ علوم حوزه و تفسیر، تربیت مبلغ های قلمی، سخنور و مبلغ فضای مجازی ازجمله نکاتی است که باید در حوزه های علمیه توجه ویژه ای به آنها شود.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 11 مهر 1395 18.

پاسخگویی به شبهات در فضای مجازی امروز هم فضای مجازی یک صحرای بی پایانی است که از همه طرفش میشود حرکت کرد؛ دیگر مثل سابق نیست که شما بخواهید یک مطلبی را بیان کنید، ناچار باشید روی کاغذ بنویسید، آن را پلی کپی کنید یا فتوکپی کنید ده نسخه، صد نسخه، دویست نسخه؛ این جوری نیست.

هر یک نفری که بتواند با رایانه کار بکند یک رسانه است.

می نشینند پخش میکنند شبهات را، حرفها را، جوانهای مؤمن را، جوانهای سالم را گمراه میکنند.

اینها را باید شناخت.

چه کسی بایستی بیاید وسط میدان و سینه سپر کند و مانع بشود از گمراهی جوانان؟ چه کسی باید مانع بشود از اقدام دشمن برای انحراف ذهن جوانان؟ به عهده ی چه کسی است این کار؟ جامعه ی علمی و مذهبی، یعنی روحانیّت، اوّلین وظیفه اش این است؛ مهم ترین وظیفه اش این است.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 16 شهریور 1395) 19.

تولید و ترویج بازی های ایرانی در فضای مجازی ما بچه های خودمان را که اَلَکدولَک بازی میکردند که تحرک داشت و خوب بود، گرگم به هوا بازی میکردند که کار بسیار خوبی بود و ورزش بود و بازی و سرگرمی بود، یا این چیزی که خط کشی میکنند و لیِ لیِ میکنند - بازیِ بچه های ما اینها بود - آورده ایم نشانده ایم پای اینترنت، نه تحرک جسمی دارند، نه تحرک روحی دارند، و ذهنشان تسخیر شده به وسیله ی طرف مقابل.

خب بیایید بازی تولید کنید، بازی ترویج کنید، همین بازیهایی که بنده حالا اسم آوردم و ده تا از این قبیل بازی [که] بین بچه های ما از قدیم معمول بوده را ترویج کنید؛ [این] یکی از کارها است، اینها را ترویج کنید.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 19 آذر 1392) 20.

گسترش شرکت های دانش بنیان فناوری اطلاعات توسط معاونت علمی ریاست جمهوری برنامه ریزی و حمایت دولت بویژه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای گسترش صنایع مرتبط با فناوری ارتباطات بسیار ضروری است و گسترش این صنایع از طریق شرکت های دانش بنیان، تاثیر بالایی در اشتغالزایی و تحول در اقتصاد کشور خواهد داشت.

(بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 16 شهریور 1394)
کلید واژه ها: شبکه های اجتماعی - آذری جهرمی - اجتماعی - تغییر سبک زندگی - سبک زندگی - شبکه - محمدجواد آذری جهرمی - مقام معظم - زندگی - انجمن های اسلامی - جهرمی - استفاده - مراسم اختتامیه - آذری - دانش آموزان - تغییر - فضای مجازی - اختتامیه - شوند - مقام - اتحادیه - مسؤولان - فرزندان - اسلامی - کودکان - شهریور - گزارش - کنگره - انجمن - مراسم

آخرین اخبار سرویس:
استخدام تحصیلدار و کارپرداز در شرکت رسام پلیمر نامی در تهران

استخدام ادمین پیج اینستا

مدیر اجرایی با مدرکmba

بخارا چشم به راه علی دهباشی است

همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت، 12 تا 14 اسفند در قم

بودجه به دلیل محدودیت زمان باید باسرعت بیشتر بررسی شود

بازداشت یک مسوول شورای اسلامی در شیراز و یک مدیر دولتی در جهرم

نقش کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم در جذب و حفظ سرمایه گذاران کلیدی است

تعیین تکلیف هزینه کرد مازاد درآمد حاصل از فروش نفت در سال 1400

پیام تسلیت آیت الله ملک حسینی در پی در گذشت جانباز هشت سال دفاع مقدس

رونمایی از طرح جامع پدافند غیرعامل در یزد

فرمانده نیروی دریایی ارتش : گام دوم انقلاب، گام تمدن سازی جهان است

پیام تسلیت جهانگیری درپی درگذشت علی اکرمی

آیت الله حسینی بوشهری: ارتقاء سطح علمی حوزه های استان ها نیازمند برنامه ریزی است

خواب عجیب قاری مصری جنجال آفرید

هرمزگان/ تعطیلی اسکله صیادی سَلَخ قشم بخاطر کرونا

قالیباف: به دنبال کاهش حقوق بازنشستگان نیستیم

مشاوره رایگان تلفنی از سوی مربیان پرورشی کرمانشاه انجام می شود

تجهیزات پزشکی با فناوری لایه نشانی اتمی ایمن تر می شوند

انتقاد میرمحمدی از اختصاص ردیف ویژه برای بیماری سالک در بودجه

با متخلفان جرایم انتخاباتی زودهنگام برخورد قانونی صورت می گیرد

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی: انتخابات غیر رقابتی پذیرفتنی نیست

بازدید معاون دادستان کل کشور از مجموعه آرتا صنعت در شهرستان نمین

دستگیری یک عضو شورا و چند کارمند دولت در فارس

تصویب لوایح FATF به آمریکا برای تشدید جنگ اقتصادی علیه ملت ایران کمک می کند

بستری 50 بیمار کرونایی با حال نامساعد در بیمارستان های کرمانشاه

استاندار یزد: اجرای کامل قانون و بی طرفی سرلوحه ستاد انتخابات باشد

چهل و چهارمین نشست سراسری اتحادیه جنبش عدالتخواه از 12 ال 15 اسفند برگزار می شود

رونمایی از طرح جامع پدافند غیرعامل در استان

زیرساخت تزریق ماهانه 15 تا 20 میلیون واکسن کرونا در کشور

واکنش ها نسبت به لباس نیمه برهنه سفیر غنا در دیدار با روحانی + عکس

لزوم برنامه ریزی برای رشد روحیه انقلابی و جهادی در حوزه های علمیه

دستورالعمل ترک فعل مدیران ارزیابی خواهد شد

پیشنهادی برای رقابت عادلانه شهرک های صنعتی

داشتن حساب کاربری درسامانه ثنا به معنای سابقه کیفری نیست

دیدار پاپ با آیت الله سیستانی، اتفاق بزرگی خواهد بود

اعتبارات مصوب «جهش تولید» در فارس جذب شوند

گزارش تسنیم از خانه نشینی یک نخبه بورسیه در پی کارشکنی های وزارت علوم

از انقلاب مشروطه تا فساد دانشگاهی

انسان با همراهی با قرآن و ائمه اطهار(ع) به کمال می رسد

تعیین تکلیف هزینه کرد مازاد درآمد حاصل از فروش نفت در سال 1400

بزرگداشت نجم الدین اربکان در آنکارا

ممنوعیت تبدیل امکانات دستگاه ها به اقامتگاه نوروزی

استخدام کارگر ساده آقا در شرکت ایمن تیام سپاهان در تهران

استخدام مدیر اجرایی در شرکت تحلیل گران در تهران

استخدام کارگر ساده در شرکت سم گستر افق در تهران

استخدام صندوقدار خانم با مزایا در یک کافه در پاسداران تهران

تکذیب دستور سازمان بورس مبنی بر محدودیت خرید سهام

امور تربیتی یکی از رویش های انقلاب اسلامی است

سود و جریمه تسهیلات کشاورزان خسارت دیده بخشیده می شود

ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو

شهروند خبرنگار دهم اسفند شبکه سهند

سختی کار پزشکی قانونی قابل درک و تصور نیست

طرح های انتقال آب زیر ذره بین مجلس می رود

حمایت جامعه روحانیت مبارز از لاریجانی تکذیب شد

پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان میزبان پیکر مطهر خلبان شهید بیرجند بیک محمدی

ترجیح فرهنگ کاخ نشینی از مصادیق تحریف امام | اهم اخبار رسا

زنان مسلمان نیازمند علم و معرفت در مبارزه با نقشه های دشمنان اسلام هستند

بازداشت یک مسئول شورای شهر شیراز

بازدید استاندار از حاشیه شهر مشهد

امام جمعه تبریز: امور پرورشی حساس ترین بخش آموزش و پرورش است

استخدام مسئول دفتر در شرکت فناوری زنجیره های بلوکی سام در تهران

حمید رضا نیکومرام تشییع پیکر خلبان شهید بیرجند بیک محمدی در پایگاه هشتم شکاری اصفهان‎

استخدام کارشناس برنامه ریزی و انبار در قزوین

هماهنگی های لازم برای برگزاری انتخابات 1400 در استان تهران انجام شده است

«کام شیرین» و مسئولیت پذیری در خانواده

سعید سجادی افتتاح موزه سردار آسمانی و هنر ایران

یک فوتی و 74 بستری دستاورد کرونا در 24 ساعت گذشته

کارگاه خلاقیت، کارآفرینی و ایده پردازی در پزشکی قانونی برگزار می شود

بازداشت دو مسئول در شهرستان های شیراز و جهرم

استخدام مسئول دفتر در شرکت مهندسین مشاور آیریانا طرح و برنامه در تهران

مجلس دولت را از هزینه کرد منابع مناطق نفت خیز منع کرد

ترمز تورم در هزینه جاری دولت است

تنها 185 ساختمان پزشکی قانونی ملکی است

استان مرکزی هنوز از مجمع خیرین مسجدساز برخوردار نیست

علی لاریجانی مسافر چین شد

جزییات اعطای تسهیلات در قالب طرح نسخ الکترونیکی پزشکان

تکذیب دستور سازمان بورس مبنی بر محدودیت خرید سهام

اختصاص اعتبار برای پروژه های محلی /لایحه بودجه 1400 شهرداری زیر ذره بین شورای شهری ها

هشدار ایران به آژانس درباره قطعنامه احتمالی شورای حکام آژانس

تشییع پیکر پاک یک شهید گمنام در زندان مرکزی بروجرد

استخدام کارمند اداری و حسابدار در تهران

استخدام نیروی تشریفات و پذیرایی فوری

کارخانه ای نباید تعطیل و کارگری بیکار شود

استخدام گرافیست در یک شرکت معتبر بازرگانی در تهران

92 هزار نمونه ژنتیکی از مجرمین اخذ و 20 هزار پروفایل استخراج شد

تأسیس مهدکودک تا دبیرستان در کنار حوزه های علمیه خوهران

سوادآموزی برای جوانان و افراد کم سن در الویت قرار می گیرد

نشست وبیناری عملیاتی کردن مفاهیم اسلامی برگزار می شود

علی لاریجانی مسافر چین شد

راه اندازی خطوط دریایی بین جزایر و اصلاح مصوبه امحای لنج های چوبی

خروجی مراکز فرهنگی باید آموزه های دین مبین اسلام باشد

جشن «شده ام 9 ساله» ویژه دختران برگزار می شود

توییت چینی سخنگوی وزارت خارجه درباره واکسن کرونا

تاز ه ترین وضعیت کووید 19 در استان خراسان جنوبی| آمار مبتلایان به کرونای انگلیسی به 15 مورد رسید+ جدول

دیدار اعضای انجمن علوم پرتونگاری با حضرت آیت الله علوی گرگانی

ویژه برنامه های متنوع جامعه بیت الزهرا(س) آران و بیدگل در ماه رجب

نشست خبری همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت

اهدای بیش از 5 هزار و 500 جلد کتاب به مخاطبان طرح رواق کتاب

وداع با پیکر خلبانِ شهید در اصفهان

پس ما بقی فرزندان مملکت چه می شوند آقای آذری جهرمی

پس ما بقی فرزندان مملکت چه می شوند آقای آذری جهرمی