موضوعات داغ: - تيم فوتبال استقلال - فوتبال استقلال - فدراسيون فوتبال - باشگاه پرسپوليس - ليگ برتر فوتبال - تأمين اجتماعي - هفته شانزدهم - سرمربي جديد - ديپلماسي اقتصادي - همسان سازي حقوق بازنشستگان - مديركل خدمات شهري شهرداري تهران - گاوميش آباد - اختلال اضطرابي - همايش ملي بيمه و توسعه - مسعود اوزيل - اوزيل - فروش اينترنتي كتاب - تيم فوتبال آميان - تغيير نام خليج فارس - پالايشگاه بيدبلند - ستاد ملي بازآفريني شهري - جوردي كاردونر - اسون بندر

مطالب مرتبط:
ایران دونالد ترامپ و چندین مقام آمریکایی را تحریم کرد
ایران، ترامپ، پمپئو و چند مقام ارشد دیگر آمریکا را تحریم کرد
بیانیه وزارت امور خارجه درباره تحریم ترامپ و چند مقام ارشد آمریکایی
ایران، ترامپ، پمپئو و چند مقام ارشد دیگر آمریکا را تحریم کرد
ایران، ترامپ، پمپئو و چند مقام ارشد دیگر آمریکا را تحریم کرد
-113 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 1 بهمن 1399 ساعت 07:502021-01-20سياسي

تحریم ترامپ و چند مقام آمریکایی توسط ایران


- وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران متن کامل بیانیه تفصیلی در خصوص جرایم مقامات ارشد آمریکایی را منتشر ساخت.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگوی وزارت امور خارجه، در متن کامل این بیانیه که شامگاه سه شنبه منتشر شد، چنین آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم بیانیه وزارت امور خارجه در خصوص تحریم اشخاص آمریکایی دخیل در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در اجرای قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه (مصوب بیست و دوم مرداد 1396- مجلس شورای اسلامی) اشخاص آمریکاییِ ذیل را به دلیل ارتکاب جنایات تروریستی، ترویج و حمایت از تروریسم که تهدیدی جدی علیه صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی است و نیز به دلیل نقض قواعد اساسی و اصول بنیادین حقوق بین الملل از جمله حقوق بشر، در فهرست تحریمهای جمهوری اسالمی ایران قرار می دهد: دونالد ترامپ (رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا) دونالد ترامپ، فعالیتها و اقدامات تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی را سازماندهی و حمایت نموده و در ایجاد، تأمین مالی، ارائه تسلیحات و آموزش به گروههای تروریستی، رژیمهای سرکوبگر منطقه و نیز رژیم تروریستی و سرکوبگر صهیونیستی و حمایت همه جانبه از آنان به ویژه اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی در ترور دانشمند شهید فخری زاده نقش اساسی داشته است.

وی با صدور دستور و راهبری عملیات ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان، که در مبارزه با تروریسم و شکست داعش و نیز حفظ ثبات، صلح و امنیت در سطح منطقه ای و بین المللی نقش تأثیرگذاری داشته اند، مرتکب جنایت تروریستی گردیده و اصول بنیادین حقوق بین الملل و حقوق بشر را نقض نموده است.

علاوه بر این، دونالد ترامپ، با اعمال تحریمهای یکجانبه، غیرقانونی و ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران و اقدام عامدانه جهت تحمیل شرایط خاص زندگی بر ایرانیان، از جمله، از طریق ممانعت از دسترسی آنان به غذا، دارو، خدمات و تجهیزات پزشکی به ویژه در شرایط ناشی از بیماری کووید-19 و نیز محروم نمودن آنان از حقوق بنیادین خود، زندگی میلیونها ایرانی را به مخاطره انداخته است.

اقدامات فوق، نقض آشکار اصول و قواعد اساسی حقوق بین الملل و حقوق بنیادین بشر و مصداق بارز جنایت علیه بشریت می باشد.

وی، علاوه بر حمایت مالی و همه جانبه از جنایات تروریستی رژیم صهیونیستی، از اشغالگری و اقدامات سرکوبگرانه آن رژیم و شهرک سازی، احداث دیوار حائل، محدودیت آزادی تردد فلسطینیان و تصرف اموال و دارایی های آنان توسط رژیم صهیونیستی پشتیبانی نموده و در نتیجه، تاثیر مخربی بر بهره مندی مردم فلسطین از حقوق بنیادین خود از جمله حق تعیین سرنوشت، سالمت، آموزش و کار داشته و استقلال و تمامیت ارضی فلسطین را نقض نموده است.

دونالد ترامپ با پشتیبانی از رژیمهای سرکوبگر منطقه و حمایت از جنایات علیه بشریت و جرائم جنگی رژیم های مذکور در یمن، در کشتار ده ها هزار یمنی، آوارگی میلیون ها نفر و شرایط وخیم زندگی به ویژه برای زنان و کودکان یمنی نقش داشته و در نتیجه، قواعد اساسی و اصول بنیادین حقوق بین الملل از جمله حقوق بشر و حقوق بشردوستانه را نقض کرده است.

بر این اساس، دونالد ترامپ، به استناد بند 1 تا 5 ماده 4 و بند 2 و 3 ماده 5 قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه مشمول تحریمهای جمهوری اسلامی ایران، قرار می گیرد.

مایک پمپئو (وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا) مایک پمپئو در جنایات و فعالیت های تروریستی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع آن، به ویژه در اقدام تروریستی آمریکا علیه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان، نقش اساسی داشته است.

وی همچنین، از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی و نیز گروههای تروریستی نظیر گروهک تروریستی منافقین و داعش حمایت نموده و سیاستهای سلطه جویانه، تروریستی و تفرقه افکنانه و مداخله جویانه آمریکا را در منطقه پیش برده است.

مایک پمپئو با تلاش در جهت تشدید تحریمهای یک جانبه ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران، اجرای سیاست به اصطلاح فشار حداکثری و توسل به ابزار نامشروع نظیر تهدید و ارعاب سایر دولتها، در جهت ایجاد اختلال در روابط اقتصادی و تجاری جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها و تاثیر منفی بر شرایط زندگی ایرانیان، سلامت و امنیت غذایی آنان اقدام کرده است.

پمپئو در اجرای این سیاست خصمانه، با هدف ممانعت از دسترسی ایرانیان به غذا، دارو، خدمات و تجهیزات پزشکی به ویژه در شرایط ناشی از بیماری کووید-19 و نیز محروم نمودن آنان از حقوق بنیادین خود و به مخاطره افکندن زندگی میلیونها ایرانی نقش جدی و موثری ایفا کرده است.

اقدامات فوق، نقض آشکار اصول و قواعد اساسی حقوق بین الملل و حقوق بنیادین بشر و مصداق بارز جنایت علیه بشریت می باشد.

پمپئو به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا از رژیمهای سرکوبگر منطقه، پشتیبانی کرده و همواره حامی اشغالگری و سیاستهای خصمانه و نژادپرستانه رژیم صهیونیستی در فلسطین، از جمله در خصوص شهرک سازی، احداث دیوار حائل، محدودیت آزادی تردد فلسطینیان و تصرف اموال و دارایی های آنان، بوده است.

بر این اساس، مایک پمپئو، به استناد بند 5 ماده 4 و بند 2 و 3 ماده 5 قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه مشمول تحریم های جمهوری اسلامی ایران، می گردد.

مارک اسپر (وزیر دفاع سابق ایالات متحده آمریکا) و کریستوفر میلر (سرپرست وزارت دفاع ایاالت متحده آمریکا) مارک اسپر و کریستوفر میلر، از اصلی ترین عناصر تصمیم گیری، برنامه ریزی و اجرای اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در سطح منطقه بوده اند.

ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط نیروهای تروریستی سنتکام در عراق، حمایت از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه اتباع و شهروندان کشورهای مختلف منطقه از جمله جمهوری اسلامی ایران و فلسطین، حمایت و تامین مالی، تسلیحاتی، اطلاعاتی، نظامی و آموزش و مشارکت موثر در سازماندهی گروههای افراطی، تروریستی و رژیمهای سرکوبگر منطقه، از جمله اقدامات وزارت دفاع آمریکاست که موجب نقض اصول و قواعد حقوق بین الملل از جمله حقوق بین الملل بشردوستانه و حقوق بشر مردم منطقه گردیده است.

با عنایت به موارد فوق، مارک اسپر و کریستوفر میلر به استناد بند 1 تا 5 ماده 4 و بند 2 و 3 ماده 5 قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه مشمول تحریمهای جمهوری اسلامی ایران، می گردند.

استیون منوچین (وزیر خزانه داری ایالات متحده آمریکا) استیون منوچین، به عنوان وزیر خزانه داری ایالات متحده آمریکا در اجرای سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و ملت آن، از طریق مجموعه اقدامات وزارت خزانه داری و دفتر کنترل دارایی های خارجی این وزارت خانه نقش موثر داشته است.

تعیین راهبرد، تدوین و تشدید تحریمهای ظالمانه، مشارکت فعال و اقدام همه جانبه علیه منافع اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ایران که بهره مندی مردم ایران از اساسی ترین حقوق خود و انجام آزاد فعالیتهای اقتصادی و تجاری را تحت تاثیر قرار داده است، از جمله اقدامات ضدحقوق بشری منوچین می باشد.

به علاوه، اقدامات وی در خزانه داری آمریکا در پشتیبانی و حمایت مالی از فعالیتهای تروریستی ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه، تامین مالی گروههای تروریستی و افراطی از جمله داعش و جبهه النصره به صورت مستقیم و غیرمستقیم و پشتیبانی و تامین مالی گروههای تروریستی جدایی طلب که با هدف بی ثباتی منطقه و ضربه به امنیت و یکپارچگی جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده اند، مصداق بارز تامین مالی تروریسم است.

بر این اساس، استیون منوچین، به استناد بند 1 تا 5 ماده 4 و بند 2 ماده 5 قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه مشمول تحریم جمهوری اسلامی ایران، قرار می گیرد.

جینا هسپل (رییس آژانس مرکزی اطلاعات ایالات متحده آمریکا) سیا سازمان سیا به عنوان بازوی اطلاعاتی و عملیاتی دولت آمریکا، اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری این کشور را راهبری، سازماندهی و پشتیبانی نموده و در ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز نقش داشته است.

حمایت اطلاعاتی، نظامی و آموزش و مشارکت موثر در سازماندهی فعالیت تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی و گروههای تروریستی نظیر داعش و رژیمهای سرکوبگر منطقه از دیگر اقدامات سیا در حمایت از تروریسم می باشند که منجر به کشتار هزاران نفر از مردم منطقه در فلسطین و یمن و آوارگی اجباری آنان شده است.

سیا همچنین از طریق حمایت اطلاعاتی از گروه اقدام علیه ایران مجموعه اقدامات تحریمی علیه ایران را سازماندهی و تشدید نموده است.

تلاش در جهت اخلال در فعالیتهای اقتصادی و تجاری و مالی ایران از جمله اقدامات سیا در جهت تشدید تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران است.

بر این اساس، جینا هسپل، به استناد بند 1 تا 5 ماده 4 و بند 2 ماده 5 قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه مشمول تحریم جمهوری اسلامی ایران، قرار می گیرد.

جرد کوشنر (مشاور ارشد دونالد ترامپ)جرد کوشنر، به عنوان مشاور ارشد دونالد ترامپ، در برنامه ریزی و اجرای اقدامات خصمانه و تروریستی علیه جمهوری اسلامی ایران و نیز در حمایت از رژیم صهیونیستی و پشتیبانی سیاسی، مالی و تسلیحاتی از آن رژیم، همکاری و مساعدت نموده است.

کوشنر، علاوه بر حمایت از اقدامات اشغالگرانه ی رژیم صهیونیستی و سلب حقوق فلسطینیان، از طریق ارائه طرح موسوم به معامله قرن منجر به افزایش محدودیتها و فشارها علیه فلسطینیان، سلب مالکیت و آوارگی اجباری آنان، گسترش شهرک سازی، تشدید آپارتاید سازمان یافته رژیم صهیونیستی، نقض حقوق اساسی فلسطینیان و نیز نقض تمامیت ارضی فلسطین شده است.

با توجه به موارد فوق، وی به استناد بند 5 ماده 4 و بند 2 ماده 5 قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه مشمول تحریم های جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرد.

جان بولتن (مشاور سابق امنیت ملی آمریکا) آندریا گاکی (مسؤول اداره کنترل دارایی های خارجی آمریکا- اوفک) اداره کنترل دارایی های خارجی آمریکا (اوفک) مجموعه ای از سیاست گذاری ها، راهبردها و اقدامات خصمانه آمریکا علیه مردم ایران را از طریق اعمال و اجرای تحریم های یکجانبه آمریکا سازماندهی و عملیاتی می نماید.

اوفک تحت ریاست گاکی، اقدامات گسترده ای در خصوص گسترش تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران، اخلال در روابط تجاری و بانکی با سایر کشورها، تهدید و ارعاب طرفهای اقتصادی ایران، اخلال در امنیت هوانوردی و کشتیرانی و دسترسی مردم ایران به کانال های انسان دوستانه صورت داده است که سبب نقض فاحش حقوق بنیادین ایرانیان و تاثیر منفی بر بهره مندی آنان از حقوق اقتصادی و اجتماعی گردیده است.

وی، به استناد بند 2 ماده 5 از قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه مشمول تحریم های جمهوری اسلامی ایران می گردد.

اشخاص یادشده و دولت ایالات متحده آمریکا با اقدامات فوق، به نحو آشکاری تعهدات بین المللی در حوزه مبارزه با تروریسم و تامین مالی تروریسم، احترام، صیانت و حفاظت از حقوق بشر و خودداری از اعمال اقدامات زورمدارانه یک جانبه را نقض نموده و مرتکب اعمال متخلفانه بین المللی گردیده اند.

جمهوری اسالمی ایران ضمن تاکید بر مسؤولیت بین المللی ایالات متحده آمریکا در قبال اعمال متخلفانه مورد اشاره، یادآور می گردد که جامعه بین المللی همواره اقدامات تروریستی را، فارغ از آن که توسط چه کسی ارتکاب یابد، در همه اشکال و جلوه های آن محکوم نموده است.

در این رابطه، کلیه اعضای ملل متحد از جمله دولت ایالات متحده آمریکا متعهد هستند از سازماندهی و نیز ترغیب، کمک رسانی، تامین مالی، ارائه آموزش و اقدامات تروریستی در کشورهای دیگر و هرگونه حمایت از اشخاص و گروه های تروریستی خودداری نمایند.

جمهوری اسلامی ایران در راستای تعهدات بین المللی خود در احترام، صیانت و حفاظت از حقوق بنیادین بشر و نیز در مبارزه با تروریسم و تامین مالی تروریسم، به ویژه مبارزه با تروریسم دولتی ایالات متحده آمریکا، به منظور تداوم و حفظ صلح و امنیت بین المللی، تحریم های یادشده را علیه اشخاص فوق اعمال می نماید.

جمهوری اسلامی ایران، همچنین، یادآوری می نماید که طبق مبانی حقوقی بین المللی، اعمال تحریم های یک جانبه (اقدامات زورمدارانه یک جانبه) نقض فاحش اصول بنیادین حقوق بین الملل مندرج در منشور ملل متحد و برخلاف حقوق بین الملل، از جمله حقوق بین الملل بشردوستانه بوده و مانع از تحقق حقوق بشر می گردد.

بر این اساس و با توجه به اعمال متخلفانه بین المللی ایالات متحده آمریکا، تحریم های فوق در چارچوب تعهدات جمهوری اسلامی ایران در مقابله با اقدامات زورمدارانه یک جانبه و نیز در چارچوب عمل متقابل اعمال می گردند.

جمهوری اسلامی ایران، حق خود در اتخاذ تدابیر لازم در مقابله با اعمال متخلفانه بین المللی آمریکا، مبارزه با تروریسم در همه اشکال و جلوه های آن به ویژه تروریسم دولتی، مقابله با تحریم های یک جانبه ظالمانه آمریکا، حفاظت از اتباع و منافع جمهوری اسلامی ایران، صیانت و حفاظت از حقوق بنیادین مردم جمهوری اسلامی ایران و حفاظت از حقوق بنیادین بشر، محفوظ می دارد.

با عنایت به موارد فوق و مفاد قانون مقابله با نقض حقوق بشر و اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه کلیه نهادهای ذیربط اقدامات لازم را در اجرای تحریم های فوق و سایر اقدامات پیش بینی شده در قانون، معمول خواهند داشت.


کلید واژه ها: وزارت امور خارجه - جمهوری اسلامی ایران - امور خارجه - جمهوری اسلامی - آمریکایی - آمریکا - ایران - اسلامی - تروریستی - خارجه - وزارت - بیانیه - جمهوری - بین الملل - حقوق بشر - تروریستی آمریکا - اقدامات - حقوق بین الملل - امنیت منطقه ای - مقام آمریکایی - حقوق - اتباع ایرانی - سخنگوی وزارت - ماجراجویانه - نقض حقوق بشر - امنیت منطقه - اطلاع رسانی - منتشر - منطقه - تحریم

آخرین اخبار سرویس:
استخدام نماینده فروش با شرایط عالی در موسسه علم و فرهنگ آرمان/خراسان رضوی

تعدادی کارشناس امور مالیاتی نیازمند هستیم

برگزاری اولین نشست رسمی شورایعالی کار/ امروز به مزد 1400 ورود می شود/ کارگری ها: سبد معاش معیار اصلی برای ماست

تروییکای اروپایی پیش نویس قطعنامه ضد ایرانی را به شورای حکام ارائه دادند

مگر شرایط را نمی بینند / به هیچ عنوان سفر را توصیه نمی کنیم

تعیین تکلیف سفر های نوروزی بر اساس شرایط کرونا

بیمه منازل از محل دریافت عوارض گاز و برق/الزام شرکت های بیمه مکلف به ارائه گزارش عملکرد

اجمالی/ تولیت آستان قدس رضوی: بعد از انجام واجبات هیچ عمل خیری مانند رسیدگی به نیازمندان نیست

طرح برق رسانی به پنج روستای اصفهان افتتاح شد

وحدت ادیان، ویژگی اثر برگزیده جایزه جهانی کتاب سال

نهاد اجماع ساز کاندیدای غیراصلاح طلب معرفی نخواهد کرد / عملکرد این مجلس نوعی بانگ خطر را بلند کرده است

الزام بیمه گران به پرداخت خسارات ناشی از حوادث گاز و برق، ظرف سه ماه

رای بالای نمایندگان به طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

سردترین پلاسمای جهان در یک بطری مغناطیسی به دام انداخته شد

این شهید ارتش، متولد سال 70 است +عکس

سیاست اعتبار مالیاتی و گمرکی با نرخ صفر جایگزین معافیت مالیاتی می شود

اعلام زمان بندی و روش های ثبت نام انتخابات شورای شهر شیراز

خانم جهت مراقبت از خانم باردار

کمک هیأت امنای بازار بزرگ تهران برای آزادی زندانیان مالی و پرداخت دیه

بزرگترین کارخانه تولید چادر مشکی در قم احداث می شود

لایو 4 نفره اینستاگرام به کمک ویژگی Live Rooms فعال شد

آموزش نگارش نامه اداری و شکواییه در 5 دقیقه

ظریف: غربی ها سهم خود را در مبارزه با مواد مخدر نپرداختند

ضرب الاجل دو ماهه مجلس به سازمان امور مالیاتی برای اخذ مالیات از اینفلوئنسرها

به احترام پدران لاله ها

ﻓﻮﻻدﻣﺒﺎرﮐﻪ در ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ داﻧﺸﮕﺎهﻫﺎ ﻫﻤﻮاره ﭘﯿﺸﺘﺎز ﺑﻮده اﺳﺖ / حمایت از تحقیقات دانشگاهی سرمایه گذاری فولاد برای نسل آینده است

نشست خبری سخنگوی دولت آغاز شد

اینفوگرافیک | داوطلبان انتخابات شوراها شهر چگونه ثبت نام کنند؟

تصویب طرح ویژه تفصیلی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی در شورای عالی شهرسازی و معماری

آغاز سومین همایش ملی خیر ماندگار

ضرب الاجل دو ماهه مجلس به سازمان امور مالیاتی برای اخذ مالیات از اینفلوئنسرها

منشأ افراط جهل و منشأ عدالت علم است

تعیین ضرب الاجل دو ماهه برای اخذ مالیات از اینفلوئنسرها

فضلا و متفکران به پاخیزند

محرومیت زدایی به سبک خانه های امداد

مراسم سوگواری شام شهادت سیدالسادات الاعاظم

دشمن با تبلیغات مسموم، خادم را خائن و خائن را خادم معرفی می کند

تروییکای اروپایی پیش نویس قطعنامه ضد ایرانی را به شورای حکام ارائه دادند

باید از برجام عبرت گرفت

مجتهد شبستری: اجرای FATF درصورت تصویب لوایح، مشروط خواهد بود / افراد ناآگاه خیال می کنند با پیوستن به FATF مشکلات اقتصادی حل می شود

انتقاد تند رییس شورای شهر از شهردار خرم آباد

محمود صادقی: دیدگاه غالب اصلاح طلبان این است که کاندیدا تماما اصلاح طلب باشد/ احتمال بررسی کاندیداهای زن منتفی نیست

رفع تصرف 6 هکتار از اراضی رودخانه آتشگاه

شناخت اصول دین باید برمبنای علم باشد

استخدام 2 هزار خانواده ایثارگر در شهرداری های کشور

هرگونه تجمع انتخاباتی ممنوع است

دبیر ستاد انتخابات: شعب اخذ رای به 70 هزار افزایش یافت

صبر و توکل راه برون رفت از تحریم ها و تهدیدهای دشمنان است

نشست خبری سخنگوی دولت آغاز شد

استخدام مولف در هلدینگ ایران تایپیست در خراسان شمالی

بررسی موارد اختلافی بودجه 1400 شهرداری تهران

اختصاص بودجه برای معالجه بیماری های نادر

جوان ترین شهید مدافع حرم ارتش را بشناسید

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دافوس ارتش برگزار شد

عضو ستاد کرونا: اگر با رشد بیماری مواجه نشویم محدودیت ها برای نوروز کم می شود

استخدام کارمند اداری بصورت دورکاری در وکیل تلفنی در قزوین

سند چشم انداز 20 ساله فعالیت های قرآنی استان بوشهر عملیاتی می شود

1200 هکتار نهال کاری در اراضی طبیعی استان سمنان انجام شد

کنفرانس خبری علی ربیعی سخنگوی دولت؛ پخش زنده ایران پرس

طرح تمامی پیشنهادات نمایندگان در جلسه علنی امکان پذیر نیست

تبلیغ باید بر اساس حرکت علمی بدون گرایشات قومی، جنسی و مذهبی باشد

انتقادات از قالیباف/ اینجا پادگان نیست

آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی دانشجویی کاریکاتور دانشگاه سمنان

وکلا و مشاوران حقوقی مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی شدند

جنجال در مجلس| نماینده بافق: آقای قالیباف، مجلس پادگان نظامی نیست

از تصرفات اراضی منابع طبیعی جلوگیری شود

رویکرد سختگیرانه برای تایید استطاعت جسمی زائران حج تمتع

موسوی: تجمعات انتخاباتی به دلیل اهمیت سلامت مردم ممنوع است / بررسی دستورالعمل های سفر های نوروزی در شرایط کرونا

رییس جمهور پارک کرج را افتتاح می کند

محسن هاشمی در مسیر پاستور؟/ رونمایی از کاندیدای مطلوب حزب کارگزاران برای 1400

حسابدار عرب زبان

نماینده مهریز: هیات رییسه مجلس طبق آیین نامه داخلی عمل کند

استخدام کارشناس حسابداری آقا در شرکت دیالیز تجهیز در تهران

استخدام مشاور آموزشی در یک مجموعه آموزشی در مازندران

دستورالعمل های بهداشتی انتخابات به شهرستان های استان مرکزی ابلاغ شد

تکریم ارباب رجوع رسالت اصلی مدیران است

استخدام ناخنکار،مژه کار و اپیلاسیون کار

ترقی: آرایش کنونی اصولگرایان مشخص است/ قطعا اصلاح طلبان به سادگی از قدرت کنار نخواهند رفت

محدودیت ترددی نوروز باید در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اجرا شود

چالیدره مشهد | یک روز پر هیجان و شاد در منطقه نمونه گردشگری چالیدره مشهد

تکریم شهید در جامعه بزرگداشت فرهنگ شهادت و ترویج نیکی هاست

زمان ثبت نام انتخابات شورای شهر اردبیل اعلام شد

گرافیست و آشنا به تدوین ویدیو

استخدام مسئول دفتر مدیریت خانم در یک شرکت معتبر در تهران

البخیتی: رابطه ملت های ایران و یمن رابطه اعتقادی و دینی است

باهنر: FATF به احتمال زیاد در مجمع تشخیص تصویب می شود /معنی تروریسم از نظر ما با برخی کشورها متفاوت است

آخرین آزمون نخستین دوره مسابقات مجازی کتابخوانی هشت بهشت

تمام موافقان، مخالفان و ممتنع های «FATF» در مجمع تشخیص را بشناسید+اسامی

1500 شغل سال آینده در استان کرمانشاه ایجاد می شود

اجازه نمی دهیم هیمنه فرو ریخته نظام سلطه دوباره احیا شود

نهاد اجماع ساز کاندیدای غیراصلاح طلب معرفی نخواهد کرد / عدم کامیابی در انتخابات، موجب فعال شدن ظرفیت های اصلاح طلبان در عرصه اجتماعی خواهد شد

بررسی موارد اختلافی بودجه 1400 شهرداری میان کمیسیون ها و اعضای شورای شهر در کمیسیون تلفیق

مهمترین اقدام روانشناسان، پیشگیری و تقویت مهارت های ارتباطی در اجتماع است

شرایط فروش اقساطی خودرو به جانبازان مشخص شد

مشوق مالیاتی مجلس برای افزایش سرمایه گذاری مردمی در پروژه های زیربنایی در سال 1400

مراسم معارفه مدیرعامل جدید فولاد غدیر نی ریز در محل مجتمع برگزار گردید

تصویب مشروط لوایح FATF در مجمع منجر به تشدید تحریم ها می شود

لازم است در حوزه مدارس عشایری استانداردهای خود را تغییر دهیم

نظر فرزند شهید اشرفی اصفهانی در مورد مشروعیت نظام

اسناد مهمی که درباره FATF به مجمع رسید /نبوی: برخی از کشورهای دوست ما می پرسند چرا به FATF نمی پیوندید؟

تحریم ترامپ و چند مقام آمریکایی توسط ایران

تحریم ترامپ و چند مقام آمریکایی توسط ایران