مطالب مرتبط:
برهانی:میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت اما برخی خودشان را به خواب زده اند/در جلسه فدراسیون گفتند پنالتی استقلال را نگیرند؟
برهانی:میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت
آرش برهانی: خبر دارید هروویه میلیچ پوزخند زد و علیه ما استوری گذاشت؟
برهانی:میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت اما برخی خودشان را به خواب زده اند/در جلسه فدراسیون گفتند پنالتی استقلال را نگیرند؟
برهانی:میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت اما برخی خودشان را به خواب زده اند/در جلسه فدراسیون گفتند پنالتی استقلال را نگیرند؟
-144 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 24 دی 1399 ساعت 16:302021-01-13ورزشي

میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت


زمانی که برای تیمم بازی نمی کردم ناراحت می شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی زدم و علیه او استوری نمی گذاشتم اما ظاهرا برخی ها خودشان را به خواب زده اند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه ورزشی یکتاپرس، در خصوص دربی 94 و اتفاقاتی که طی روزهای اخیر پیرامون میلیچ و فرشید باقری رخ داده، صحبت های زیر را انجام داد.

* هیچ نامی بزرگ تر از استقلال نیست وی اظهار داشت: در همین ابتدای صحبت هایم می خواهم اشاره کنم که هیچ نامی بزرگ تر از استقلال نیست و این صحبت من شعار محسوب نمی شود و یک واقعیت است که باید آن را بپذیریم.

بازیکنان استقلال همگی آماده هستند و این وظیفه ما است که آنها را آماده کنیم و همانطور که در هفته های گذشته شاهد بودید به تناوب از نفرات استفاده کردیم و حتی برخی از جوان ها را هم به زمین فرستادیم.

در این بین آقای محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال هیچ توجهی به اسم ها ندارد و هر بازیکنی آماده باشد از او استفاده خواهد کرد.

* دلیل نمی شود یک بازیکن چون بازی نکرده قهر کند و از کشور برود وی افزود: این مسائل را مطرح کردم که بدانید کل بازیکنان استقلال باانگیزه هستند و ما نفراتی را در اختیار داریم که از نظر اسم و رسم و سابقه و خدمت به استقلال خیلی بیشتر از میلیچ در این تیم کار کردند اما آنها بیرون نشسته و نه اعتراضی کردند و نه صحبتی انجام دادند.

این دلیل نمی شود چون یک بازیکن در ترکیب تیم حضور ندارد، رفتار غیرمسؤولانه و غیرحرفه ای انجام بدهد و اگر قرار باشد یک نفر قهر کند، یک نفر به تمرین نیاید و یک نفر از کشور برود، نمی شود تیم را آماده کنیم.

* باشگاه بدهی های زیادی را پرداخت کرده اما در پرداخت به بازیکنان عقب است مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه ظاهرا میلیچ برای ترک ایران از قبل بلیت تهیه کرده بود، گفت: قطعا همین طور است و در عرض 3، 4 ساعت نمی شود یک نفر بلیت بگیرد.

او در ذهنش این بوده که ایران را ترک کند و کارش را هم انجام داده است، اما یکسری مسائل در این بین وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.

باشگاه استقلال در ابتدای فصل بدهی خیلی ها را تسویه کرد تا بتواند مجوز حرفه ای گرفته و از نفراتی که جدیداً جذب کرده استفاده کند.

همین حالا که با شما صحبت می کنم هنوز هم به یکسری افراد تعهد داده شده که مطالبات شان پرداخت شود ولی قبول دارم باشگاه نسبت به بازیکنان برای پرداختی ها عقب است اینگونه هم نیست که مثلا به یک بازیکن 30 درصد پول داده باشیم و یک بازیکن دیگر کمتر یا بیشتر گرفته باشد.

همه بازیکنان تیم به یک شکل دریافتی داشته اند اما نکته ای که این وسط مهم است همدلی بازیکنان طی هفته های اخیر بود.

ما امسال می خواهیم بعد از چند سال جام بگیریم تا آن وقت محکم تر حرف بزنیم خودم شخصا با ووریا غفوری در چند مرحله صحبت کرده ام و با هم قول دادیم که امسال قهرمان شویم و از حواشی دوری کنیم و همانطور که دیدید بازیکنان تا الان صبوری کردند و با مشکلات ساختند تا تیم وارد حاشیه نشود.

*فکر می کنید نمی دانیم پست تخصصی دانشگر دفاع چپ نیست؟ برهانی در خصوص اینکه آیا میلیچ به خاطر مشکلات مالی ایران را ترک کرده یا با سرمربی تیم اختلاف داشته است به فارس گفت: من در مورد شرایط مالی توضیح دادم و اگر قرار به این مسأله باشد، همه باید هر روز قهر کنند و در تمرینات شرکت نکنند.

در هر دو حالت اقدام میلیچ اشتباه و غیرحرفه ای بوده چون سرمربی تیم سعی می کند بهترین نفراتش را به زمین بفرستد.

هیچ مربی دوست ندارد بازیکن خوبش را روی نیمکت بنشاند.

شما فکر می کنید کادر فنی استقلال نمی دانند پست تخصصی محمد دانشگر دفاع چپ نیست؟ اتفاقا ما این مسائل را خوب می دانیم اما حتما شرایط دانشگر بهتر بوده که حاضر شدیم او را در پست غیرتخصصی به زمین بفرستیم.

اگر یک تیم شکست بخورد یا برنده شود مسوولیت فنی اش با سرمربی است و او پاسخگوی باشگاه و هواداران است و کسی به بازیکن خرده نمی گیرد.

وی تأکید کرد: شما دیدید نادری بعد از پنج هفته به ترکیب تیم برگشت و تمام تلاش خود را انجام داد حتما میلیچ شرایط آمادگی خوبی نداشته که به زمین نرفته وگرنه اگر او آماده بود سرمربی تیم از وی استفاده می کرد.

همانطور که ابتدای صحبت هایم گفتم اصلاً اسم و سن و سال برای آقای فکری مهم نیست و او از بهترین نفرات و آماده ترین ها استفاده می کند.

* در دوران بازی کردنم به مربی پوزخند نزدم و استوری علیه او نگذاشتم وی در خصوص اینکه میلیچ در اعتراض به محمود فکری در جلسه فنی رفتار خوبی انجام نداده است عنوان کرد: یکسری اتفاقات می افتد که باید درون تیم ما بماند ما تا الان حرفی نزدیم تا به بازیکن اتفاقی نیفتد.

بازیکنی که بازی نمی کند ناراحت است.

من خودم هم زمانی که بازی نمی کردم ناراحت می شدم اما هیچ وقت به سرمربی تیم پوزخند نمی زدم و یا علیه او استوری نمی گذاشتم اما این بازیکن این کار را کرد.

*برخی ها خود را به خواب زده اند او در واکنش به تصمیم سرمربی مدعی شده که بی دلیل بازی نکرده است عنوان کرد: بازی کردن یک بازیکن فقط با نظر سرمربی است، من در خیلی جاها دیدم که می گفتند میلیچ با آن استوری از تیم حمایت کرده اما اگر معنی آن استوری حمایت است من دیگر حرفی ندارم.

شاید برخی ها خودشان را به خواب زده اند و یا دوست دارند خودشان را به خواب بزنند.

* فکری با انضباطی ها برخورد نکند جواب هوادار را چه بدهد؟ برهانی در خصوص فرشید باقری و اینکه این بازیکن هم از ترکیب آبی پوشان کنار گذاشته شده است، عنوان کرد: مهمترین فاکتور برای تیم ما نظم و انضباط و خوب تمرین کردن است اگر یک بازیکن روز بدی داشته باشد اما بدون حاشیه کار کند مربی به او کمک خواهد کرد ولی الان شرایطی در تیم ما وجود دارد که آقای فکری باید با بی انضباطی ها و مسائل حاشیه ای برخورد کند اگر او این کار را انجام ندهد مطمئن باشید استقلال به روزهای خوبش باز نخواهد گشت.

مربی استقلال تاکید کرد: فرشید باقری دوست و همشهری من است و بارها شده که ما با هم صحبت کردیم روزی هم که قرار شد این بازیکن در تمرینات شرکت نکند من در محل تمرین حضور نداشتم اما یقین دارم سرمربی تیم بی دلیل چنین تصمیمی نگرفته است.

مدتی پیش یک مشکل برای فرشید اسماعیلی به وجود آمد و خود من خیلی ناراحت بودم اما واقعیت امر این است که کادر فنی باید استقلال را لحاظ کند.

هوادار عاشق تیمش است و با وجود اینکه به ورزشگاه راهش نمی دهند از شهرستان به استادیوم آزادی آمده بود و پشت در ما را تشویق می کرد.

اگر قرار باشد هر مشکل و بی انضباطی را به سادگی رد کنیم پس چگونه باید هوادارانی که اینگونه حمایت می کنند را در نظر بگیریم؟ *باقری پسر خوبی است اما منافع تیمی از همه چیز مهمتر است همین فرشید اسماعیلی کلی تحت فشار بود اما به تمرینات برگشت و آقای فکری به او اعتماد کرد و خود او هم متوجه شد که شاید اشتباه کرده و الان هم آمده به تیم ما خدمت می کند.

فرشید باقری پسر بسیار خوبی است ولی منافع تیمی از همه چیز مهمتر است و واقعا نمی دانم آیا مشکل او حل شدنی است یا خیر چون از هیچ چیز این موضوع اطلاعی ندارم.

* 7 پنالتی استقلال سوخته آنوقت حرف فنی بزنم؟ برهانی در خصوص صحبت هایی که در برنامه فوتبال برتر با حمید مطهری داشت و بعد از آن حرف و حدیث هایی به وجود آمد عنوان کرد: من صحبت های مربی حریف را نشنیدم فقط یک جا متوجه شدم او گفت استقلال فشرده بازی می کرد و ما این فشار را شکستیم.

حرفی که من زدم این بود پرسپولیس روی دو دفع توپ صاحب موقعیت گل شد و یک ضدحمله هم در اثر زیر توپ زدن نصیب نورالهی شد که او توپ را به بیرون زد.

حرف من این بود که نام این کار شکستن فشردگی بازی استقلال نبود.

من اگر تا صبح هم بحث فنی کنم اما به مشکلات داوری رسیدگی نشود فایده ای ندارد ما تمام تلاش مان را می کنیم به گل برسیم اما خیلی راحت پنالتی تیم ما را نمی گیرند.

7 پنالتی استقلال در این هفته ها سوخته و اگر این پنالتی ها به سود ما اعلام می شد الان با 6 امتیاز بالاتر در صدر جدول بودیم حالا شما انتظار دارید من حرف فنی بزنم؟ *مطهری صحنه هند مدافع تیمشان را 10 بار دیگر ببیند مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: ما همه برنامه های پرسپولیس را پیش بینی کرده بودیم و می دانستیم آنها قرار است با چه سبک و سیاقی به سمت مان بیایند اما دقیقا روی نکاتی که توصیه کرده بودیم فرصت های آنها ایجاد شد.

در این یکی دو روز شنیدم آقای مطهری مدعی شده که توپ محمد نادری ابتدا به زانوی بازیکن این تیم خورده و بعد به دست اصابت کرده است من از کادر فنی این تیم خواهش می کنم این صحنه را چند بار دیگر ببینند و اگر واقعا حرف آنها درست باشد سه امتیاز تقدیم به خود آنها، اما اگر آن پنالتی به بود ما اعلام می شد نتیجه در ده دقیقه ابتدایی دو بر صفر و شرایط کلی بازی خیلی تغییر می کرد ما قبل از دربی تمام تلاش خود را کردیم که آرامش برای بازی حکمفرما باشد اما این اتفاق از سوی رقیب رخ نداد.

* فشار روی داور و جلسه در فدراسیون قدیمی شده است وی خاطرنشان کرد: دیدید که آقای شکوری که از دوستان من هم است از جلسه خوبش در فدراسیون فوتبال پیرامون داوری صحبت کرد ولی من نمی دانم چه صحبتی در آنجا رد و بدل شد.

آیا در آنجا صحبت شد که اگر توپ به دست مدافع شان خورد پنالتی نگیرند؟ این نوع بیانیه دادن و رفتن به فدراسیون و فشار گذاشتن روی داوری شیوه ای قدیمی است و دیدید که همین حربه باعث شد داور با تجربه ای مثل آقای کرمانشاهی پنالتی به این واضحی را برای ما لحاظ نکند.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: استقلال - بازیکنان استقلال - سرمربی استقلال - بازی - سرمربی - استوری - فرشید باقری - میلیچ - محمود فکری - بازیکنان - بزرگ - خواب زده - استفاده - واقعیت - دربی 94 - گزارش - گذشته - اشاره - زمانی - ورزشی - باقری - وظیفه - گروه - دربی - خواب - کنیم - شاهد - هفته - شعار - علیه

آخرین اخبار سرویس:
فوری / مدافع محبوب استقلال به بازی با تراکتور می رسد

وحانی: رعایت پروتکل ها یک واجب بزرگ است

رحمتی بازیکن مغضوب فکری را می خرد؟

پاسخ آزمایش کرونای پرسپولیسی ها منفی اعلام شد

یک پرسپولیسی نامزد بهترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا 2020 شد

برانکو فرمول را به دست یحیی رساند؛ کاری که پرسپولیس را قهرمان می کند!

شوک به موقع یحیی به ستاره پرسپولیس ؛ مهدی عبدی انگیزه گرفت

امیری: پرسپولیس به لحاظ شخصیتی و فوتبالی خودش را ثابت کرده است/ نمی توانیم بگوییم بدشانس هستیم

پرسپولیسی ها علیه یحیی گل محمدی ؛ مثلث ترسناک سرخپوشان

طنین نوای فاطمی در شیراز/ میزبانی عزاداران فاطمی از سوی موکب های جهادی

اسامی تیم داوری 2 دیدار از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال مشخص شد

اعلام برنامه فولاد ی ها برای تقابل با پرسپولیس

تغییرات احتمالی استقلال در بازی با تراکتور

پرسپولیس – فولاد؛ از چیپ فروزان تا فرشاد احمدزاده

پاسخ تست کرونای پرسپولیسی ها منفی شد

پارما به دنبال همبازی سرشناس کریمی در الدحیل

لاپورتا: مسی می خواهد در بارسلونا بماند/ به تعویق افتادن انتخابات میزبان شرکت را بیشتر می کند

امیری: طرفداران مطمئن باشند بازیکنان با تمام توان برای سربلندی آنها در هر بازی می جنگند

طاهری: یک مدیر نباید اقتدار باشگاه را پایین بیاورد/ مدیر باید چیزی به پرسپولیس اضافه کند نه اینکه از کنار باشگاه به چیزی برسد

اتحاد بندرعباس قهرمان لیگ برتر فوتسال نوجوانان هرمزگان

هافبک استقلال در لیست سیاه فکری

نبی : به دنبال حضور حداقلی تماشاگران در ورزشگاه ها هستیم

نقشه ویژه یحیی گل محمدی برای دیدار با فولاد ؛ دستور خاص به بازیکنان پرسپولیس

” نه ” بزرگ کادر فنی استقلال به فرشید باقری ؛ آقای ستاره در لیست سیاه

گردشگری خوراک فرصتی برای بومگردی های ایران

خبر ورزشی شبکه سه سیما؛ 27 دی

بیانی: استقلال یک دفاع چپ کلاسیک از دست داد

خط و نشان رسول خطیبی برای پرسپولیسی ها

رسانه به جای دفتر باشگاه محل مراودات ذوبی ها/ مدیران سکوت طولانی را در پیش گرفتند

رونالدو به من کمک زیادی می کند

هافبک استقلال در لیست سیاه فکری

احتمال شکایت نامجومطلق از استقلال

بازگشت کاپیتان لیگ برتری به میادین با تصویری عجیب!

علیرضا بیرانوند همچنان در ترکیب اصلی آنتورپ

اولین واکنش هادی ساعی به محرومیت یکساله: نمی توانند فضا را بر من ببندند

رویای حضور پرسپولیس در جام باشگاه های جهان پرید!

بازیکن استقلال در کمیته انضباطی باشگاه

سپهوند: جوانان بوکس ایران شگفتی ساز خواهند شد

نظرسنجی مارکا: زیدان با مادرید دیگر به ته خط رسیده !

موراتا: رونالدو به من کمک زیادی می کند

سومین قربانی لیگ بیستم از مازندران آمد؛ نفر بعدی کیست؟

نظرسنجی مارکا: زیدان با مادرید دیگر به ته خط رسیده !

پارما به دنبال همبازی سرشناس کریمی در الدحیل

پوچتینو جانشین ام باپه را مشخص کرد

خبر بد برای هواداران پرسپولیس

چشم هایم را هم عمل کردم اما فوتبالی از تیم نکونام نمی بینم

طاهری: یک مدیر نباید اقتدار باشگاه را پایین بیاورد

» نه » بزرگ کادر فنی استقلال به فرشید باقری ؛ آقای ستاره در لیست سیاه

خبر بد برای هواداران پرسپولیس

یک بازی 6 امتیازی را بردیم/ عادت ندارم وقت تلف کنم

مهدی تاج دچار حمله قلبی شد + عکس

اولین واکنش هادی ساعی به محرومیت یکساله: نمی توانند فضا را بر من ببندند

کیش میزبان نهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین

دلیل بدشانسی ها اخیر پرسپولیس مشخص شد ؛ وحید امیری لو داد

مذاکره رم با آتالانتا برای جذب گومز

لیگ برتر| داور دیدار تراکتور – استقلال و پرسپولیس – فولاد مشخص شد

لاپورتا: مسی می خواهد در بارسلونا بماند/ به تعویق افتادن انتخابات میزبان شرکت را بیشتر می کند

سرمربی گل ریحان برکنار شد

ویدیو: 10 گل برتر وین رونی با پیراهن منچستریونایتد

استقلال بدون تغییر در خط حمله رو در روی تراکتور

انتخاب داوران بازی های حساس پرسپولیس و استقلال

مبعلی از نساجی مازندران جدا شد

علیرضا بیرانوند بازهم در ترکیب آنتورپ/دیدار تعیین کننده مقابل خنت

فاضلی قربانی تصمیمات اشتباه مدیران نساجی

استخدام بخش فروش تلفنی

استخدام 4 عنوان شغلی در لابراتور اخوی در تهران

درخشش مهدی طارمی با یک گل حساس برابر بنفیکا + فیلم

سنگ تمام دوباره پیروز قربانی برای پرسپولیس

رحمتی بازیکن مغضوب فکری را می خرد؟

زمان بازگشت آل کثیر به پرسپولیس مشخص شد

بستری شدن دوباره مهدی تاج در بیمارستان

هادی ساعی: نمی توانند فضا را بر من ببندند/ جریمه را از طلبم کم کنند

هوای تهران قابل قبول است

برگزاری دهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو آنلاین در البرز

مذاکره رم با آتالانتا برای جذب گومز

عذرخواهی طارمی پس از اخراج در کلاسیکو/عکس

اعلام برنامه سفر استقلال به تبریز

فرش آرا متکی به بازیکن نیست/ مطمئنم از گروه صعود می کنیم

معرفی داور تراکتور استقلال و پرسپولیس فولاد

شوک به موقع یحیی به ستاره پرسپولیس ؛ مهدی عبدی انگیزه گرفت

جدال فردوس قم با ثروتمند بحران زده

گردشگری خوراک فرصتی برای بومگردی های ایران

عکس | بازگشت کاپیتان لیگ برتری به میادین با تصویری عجیب!

قطر گزینه نخست AFC برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا

فوری / مدافع محبوب استقلال به بازی با تراکتور می رسد

تنش ستاری و کی روش 45 دقیقه دوام داشت

مهدی تاج در بیمارستان بستری شد

به اندازه کافی به رحمان رضایی فرصت داده شده است/ ذوب آهن شرایط خاصی دارد

عکس | فیفا علیه رویای پرسپولیسی ها | جام باشگاه های جهان پرید!

مدرسه استقلال و ناظمی به نام محمود فکری!

پاداش ویژه به تراکتوری ها در صورت برتری برابر استقلال

مبعلی از نساجی مازندران جدا شد

گزینه نخست AFC برای میزبانی لیگ قهرمانان آسیا

نیویورک تایمز: احتمال لغو المپیک توکیو وجود دارد

برگ برنده یحیی گل محمدی مقابل فولاد فاش شد؛ مهرداد خانبان متخصصی علیه نکونام

بازی حیاتی برای بیرانوند در آنتورپ

برگ برنده یحیی گل محمدی مقابل فولاد فاش شد؛ مهرداد خانبان متخصصی علیه نکونام

چگونه خطرات ناشی از پرتاب را کاهش می دهیم؟

نان تراکتور را می خورم و بازی با استقلال برایم مهم نیست

مهدی عبدی باید این غول را شکست دهد!/عکس

میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت

میلیچ پوزخند زد و استوری گذاشت