موضوعات داغ: - پرويز پورحسيني - ليگ برتر فوتبال - فوتبال ايران - تريبون آزاد - دانشمندان هسته اي - بازي رئال مادريد - فناوري هسته اي - اتوبان بابايي - بازار سرمايه - ليگ برتر فوتبال ايران - هزينه سفر - يونس آزادي - شهر تاريخي سيمره - فوزي غلام - جشنواره قلم زرين - پروژه هاي گردشگري - فرماندار شهرستان ويژه مرند - علامت استاندارد - طرح جمع آوري معتادين - انتخاب لباس عروس - كميته پارا - تربتي نژاد - لغو پيامك تبليغاتي

مطالب مرتبط:
نیروی انتظامی مردم داری با عزت، اقتدار و مهربانی را سرلوحه کار خود قرار داده است
تامین معیشت کارکنان خدوم نیروی انتظامی اولویت ماست
اهدا خون کارکنان نیروی انتظامی شهرستان فسا
ببینید | فرمانده نیروی انتظامی : دوبار تا محل اختفای خاوری رسیدیم اما پلیس کانادا او را بازداشت نکرد
اهداء خون کارکنان نیروی انتظامی شهرستان فسا
-141 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 4 آبان 1399 ساعت 22:502020-10-25سياسي

سردار سلامی: نیروی انتظامی درگاه اعتماد به نظام است


امروز تمامی دشمنان و کشور های متخاصم دست به دست هم دادند تا امنیت کشور را خدشه دار کنند، اما تلاش و زحمات شما موجب شده تا امروز کشور ما در برون مرز ها توسط پلیس بین الملل و در مرز ها توسط پلیس مرزبانی و در داخل توسط سایر عوامل انتظامی، - آگاهی، فتا، راهور، پلیس راه کشور و پلیس مبارزه با مواد مخدر از یک امنیت مطلوب برخوردار باشد.

سرویس سیاست جوان آنلاین: عصر شنبه (سوم آبان ماه) فرمانده کل سپاه به ستاد فرماندهی ناجا رفت تا هم حضوراً هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان و کارکنان ناجا تبریک بگوید و هم دیدار و گفت وگویی رودررو با فرمانده نیروی انتظامی داشته باشد.

تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در تأمین امنیت کشور انگیزه اصلی این تبریک و دیدار حضوری بود.

سرلشکر سلامی در این دیدار خواستار انعکاس اقدامات خوب ناجا و مطلع کردن مردم از آن ها شد.

او همچنین با بیان رضایت مردم از برخورد نیروی انتظامی با اراذل و اوباش، تأکید کرد که این برخورد مقتدرانه با هوشیاری و هوشمندی و ضمن رعایت حقوق مجرمان ادامه یابد.

در این دیدار فرماندهان سپاه و ناجا وحدت و همدلی نیرو های مسلح و نیروی انتظامی را تحسین و بر تداوم این وحدت تأکید کردند.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه به اتفاق هیئت همراه برای تبریک هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی ناجا حضور یافت و با سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی دیدار کرد.

سرلشکر سلامی در این دیدار ضمن عرض تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و تبریک آغاز امامت منجی عالم بشریت و نیز هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امسال هفته نیروی انتظامی همراه با پیام بسیار خوب فرمانده معزز کل قوا بود که نشان از شخصیت بالای این سازمان دارد.

روح اعتماد و اطمینان به نیروی انتظامی در ذهن و قلب رهبر انقلاب متجلی است و این محصول زحمات و مجاهدت های طاقت فرسای فرماندهان و کارکنان این نیرو و خانواده های عزیز آنان است.

فرمانده کل سپاه با تقدیر و تشکر از سردار حسین اشتری فرمانده با اخلاص، مدیر و مدبر ناجا گفت: از مجموعه زحمات شبانه روزی شما در طول سال که یک لحظه هم چشم بر هم نمی گذارید و با چشمان باز و با روحیه بالا و نشاط، طراوت، صبر و آرامش همه مأموریت های مختلف را اجرا می کنید، قدردانم.

همه ما پاسداران انقلاب اسلامی هستیم سرلشکر سلامی گفت: ما به عنوان پاسداران انقلاب اسلامی هیچ انفکاکی بین خود با شما نمی بینیم؛ همه ما پاسداران انقلاب اسلامی هستیم، اگرچه در دو سازمان جدا قرار گرفته ایم، اما قلب های ما با هم است.

وی با بیان این مطلب که انقلاب اسلامی دشمنان زیادی دارد، عنوان داشت: ما برادران واقعی هستیم که کار کردن کوچک ترین تعامل ما است؛ ما برای هم ایثار می کنیم و برای یکدیگر می میریم و به دنبال این نیستیم که کار ها را برای خودمان و به اسم خودمان ثبت شود.

ما برای توفیقات همدیگر دعا می کنیم و به خود می بالیم.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: همه ملت ایران در مقاطعی از سال مثل نوروز و اعیاد مختلف در کنار خانواده های خود در آرامش هستند، اما شما در همان لحظات به دور از خانواده در جاده ها، مرز ها و بیابان ها در حال خدمت هستید فقط برای اینکه مردم ما در امنیت و آرامش باشند.

بنده به صورت ویژه از خانواده های شما که نقشی اساسی در پشتیبانی از کار های شما را دارند تقدیر و تشکر می کنم.

عدالت قضایی بدون ناجا محقق نمی شود وی با بیان این مطلب که ناجا تجسم زیباترین معانی نظام حاکمیت است، بیان داشت: هر نظامی با معانی خوب مثل نظم، عدالت، طهارت، اخلاق، آرامش، عزت و اقتدار خود را معرفی می کند که نیروی انتظامی ما تجلی همه این معانی است.

به طور مثال عدالت منصوب به قوه قضاییه است، اما اگر امتدادی به عنوان ناجا وجود نداشته باشد این عدالت محقق نمی شود؛ همچنین امنیت، یک معنای دیگری است که وظایف دولت ها است، اما مجری این امنیت، نیروی انتظامی است.

سرلشکر سلامی بیان داشت: امروز تمامی دشمنان و کشور های متخاصم دست به دست هم دادند تا امنیت کشور را خدشه دار کنند، اما تلاش و زحمات شما موجب شده تا امروز کشور ما در برون مرز ها توسط پلیس بین الملل و در مرز ها توسط پلیس مرزبانی و در داخل توسط سایر عوامل انتظامی، آگاهی، فتا، راهور، پلیس راه کشور و پلیس مبارزه با مواد مخدر از یک امنیت مطلوب برخوردار باشد.

پلیس باید یک روانشناس و جامعه شناس قوی باشد فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این مطلب که اگر یک روز پلیس نباشد چه اتفاقی خواهد افتاد اظهار داشت: پلیس که نباشد هیچ چیزی بر سر جای خود نخواهد بود؛ بودن شما مساوی با خیلی از هنجار ها است.

پلیس چتر امنیت، آرامش و اعتماد عمومی است.

وی گفت: به عقیده من شغل پلیسی پیچیده ترین شغل دنیاست، چون با تمام ابعاد اجتماعی و روانی زندگی مردم جامعه سروکار دارد.

پلیس بایستی یک روانشناس و یک جامعه شناس قوی باشد؛ چراکه شناخت انسان یک هنر است که بایستی پلیس ما بر آن مسلط باشد.

جامعه را نمی شود دستوری اداره کرد سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه جامعه امروز را نمی شود دستوری اداره کرد، افزود: بایستی بر قلب مردم حاکم شد؛ نقش هدایتگرانه در کنار مهربانی و اقتدار کار بسیار سختی است.

از شخصیت ظاهری پلیس تا تجهیزات، فضای فیزیکی کار، فن بیان، فن ارتباط اجتماعی و نفوذ کلام مسائل مهمی است که امروز الحمدلله پلیس ما همه آن ها را دارا می باشد و امروز پلیس با مردم یک برخورد اقناعی دارد.

انصافاً اقدامات شما بسیار خوب است و این اقدامات بایستی منعکس شود و مردم از آن ها مطلع شوند.

برخورد با اوباش ضمن رعایت حقوق متهم ادامه یابد وی با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی درگاه اعتماد به نظام است، گفت: برخورد شما با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم عمومی بسیار پسندیده و مورد قبول مردم بود که بایستی با هوشیاری و هوشمندی و برخورد مقتدرانه با مجرمان ضمن رعایت حقوق آن ها ادامه یابد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به رفتار های خوب پلیس تصریح کرد: هیچ وقت این رفتار خوب از ذهن مردم پاک نمی شود و توسط آن ها بازگو خواهد شد.

نقش های حمایتی شما غوغا می کند و در کنار این نقش ها برخورد مقتدرانه با مجرمان بسیار مهم است.

در برابر انتقادات صبور باشید سرلشکر سلامی خاطر نشان کرد: صبر و حلم برای شما بسیار مهم است؛ کسی که زیاد کار می کند، زیاد هم مورد انتقاد است ولی بایستی صبور باشید.

وی در خاتمه با اشاره به این مطلب که اقدامات رسانه ای ناجا خصوصاً در صدا و سیما بسیار ارزشمند است، گفت: الحمدلله نیروی انتظامی از رشد بسیار خوبی در زمینه های مختلف برخوردار است که این کار ها بایستی به مردم معرفی و انعکاس داده شوند.

فرمانده ناجا: نیرو های مسلح، باعث افتخار کشور هستند سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار ضمن عرض تسلیت ایام شهادت امام حسن عسکری (ع) و با تبریک آغاز امامت امام زمان (عج)، اعیاد ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: خدا را شاکریم که در آخرین روز هفته نیروی انتظامی میزبان فرمانده ای مردمی هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به پیام رهبر انقلاب به مناسبت هفته ناجا افزود: پیام ایشان موجب ارتقای روحیه ما و همه نیرو های پلیس شد؛ همکارانم از دورترین نقطه تا بازنشستگان، به وجود خود افتخار می کنند و توفیق سربازی ولایت را غرورآفرین می دانند.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: مأموریت های ناجا و گستردگی کار در آن، این نیرو را به عنوان یک سازمان بی نظیر در بین سایر سازمان ها رقم زده و بنا به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ناجا علاوه بر مأموریت های ذاتی خود یک سازمان خدمتگزار است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اقدامات درخشان نیرو های مسلح همزمان با شیوع کرونا افزود: امروز این مهم مورد تأکید فرمانده معزز کل قواست و ایشان تأکید فرمودند که همه سازمان ها بایستی در این خصوص پای کار باشند گرچه معظم له از اقدامات انجام شده ابراز رضایت نمودند.

سردار اشتری با تقدیر و تشکر از حمایت های فرمانده کل سپاه ادامه داد: امروز نیرو های مسلح باعث افتخار کشور هستند و در هر حادثه ای در کنار مردم بوده و خواهند بود.

دوران طلایی تعامل و همکاری نیرو های مسلح را شاهدیم چراکه در هر شرایط و مأموریتی فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی کنار هم هستند.


کلید واژه ها: نیروی انتظامی - انتظامی - فرمانده - پلیس مبارزه با مواد مخدر - کشور - فرمانده نیروی انتظامی - نیروی - مبارزه با مواد مخدر - هفته نیروی انتظامی - پلیس - دیدار - امنیت - فرمانده کل سپاه - پلیس بین الملل - توسط - پلیس راه کشور - ناجا - برخورد - سرلشکر سلامی - تبریک - سلامی - امروز - رضایت مردم - فرماندهان - بین الملل - مواد مخدر - فرماندهی - مردم - برخوردار - پلیس راه

آخرین اخبار سرویس:
دومین شهید مدافع سلامت سیرجان آسمانی شد

دعای فرجی که گره ها رو گشود

مزرعه موشکی چیست؟/ بِگرد و جای موشک های سپاه را پیدا کن

پوستر قابل تامل هنرمند لبنانی درپی شهادت شهید فخری زاده

کیهان:وقت آن رسیده که به بندر حیفا حمله کنیم

صفحه اول روزنامه های یکشنبه99/9/9

ببینید | دلیل خرابکاری های رژیم صهیونیستی در تاسیسات هسته ای در روزهای خاص چیست؟

پدر خلاقی که در حیاط خانه ترن هوایی ساخت!

لیست تحریمی آمریکایی ها همان لیست ترور است

ترویج فرهنگ قناعت؛ لازمه کثرت جمعیت در جامعه

تست شخصیتی که وضعیت فعلی شما را نشان می دهد

نکات مهم در نامه امام به استاد محمدرضا حکیمی

ببینید | توضیحات جنجالی دیپلمات ایرانی ملاقات کننده با مارادونا درباره پیراهنی که احمدی نژاد برای خودش برداشت!

اگر به ترور سردار سلیمانی پاسخ داده می شد امروز شاهد ترور دانشمندان هسته ای نبودیم

تألیف کتاب «پژوهشی در قرآن» به قلم پژوهشگر همدانی

مسأله ترور نشان دهنده ترس غربی ها و اسراییل از موفقیت ایران است/ پاسخ ایران مبتنی بر عقلانیت بوده و ماهیت استراتژیک خواهد داشت/ ترامپ از هرگونه تنش برای باج خواهی به منظور ابقا در قدرت استقبال می کند

طواف پیکر مطهر دانشمند شهید محسن فخری زاده در حرم مطهر رضوی

اقتصاد موضوع اصلی کشور است

حدیث روز | جایگاه علما بر روی زمین

راه شهید فخری زاده ادامه دارد

آقابزرگ قلب فرسوده شهر

انگلیس: در پی یافتن حقیقت پیرامون حادثه دانشمند ایرانی هستیم

انگلیس: در پی یافتن حقیقت پیرامون حادثه دانشمند ایرانی هستیم

ترور شهید «فخری زاده» نشانه استیصال دشمنان از پیشرفت کشور است

شرح و تفسیر خطبه 150 نهج البلاغه

علامه کلب صادق برای وحدت مسلمانان هند زحمت زیادی متحمل شد

خاتمی از کاندیدایی حمایت و تبعیت نمی کند/ لاریجانی می تواند کاندیدای کارگزاران باشد!

حکم دادستان عجبشیر برای تازه داماد

برنی سندرز: ترور فخری زاده برای تضعیف دیپلماسی آمریکا-ایران انجام شد

سخنگوی دولت: نباید در دام ربط دادن ترور به مذاکرات یا برجام افتاد

احتمال برگزاری سه آزمون به تعویق افتاده پزشکی در اواخر آذر ماه

ویژگی های کاپشن استاندارد

علیرضابیگی: صنعت هسته ای قابل معامله نیست

یادداشت| چند نکته تحلیلی درباره ترور شهید فخری زاده

نگرانی مارادونا از وصیت نامه جواد خیابانی!

حسین مرعشی: نباید در دامی که صهیونیست ها گذاشته اند، گرفتار شویم

عَلَمی که در دست شهید محسن فخری زاده بود، زمین نمی ماند

تعبیر خواب روستا امام صادق ، و دیدن روستای مادری و پدری و سر سبز و گم شدن

تعبیر خواب خواستگار امدن برای خواهر ، معنی آمدن خواستگار برای خواهرم

غضب دشمنان از پیشرفت های صنعت موشکی و هسته ای ایران

بایدن اعضای جدید هیئت مشورتی برای مبارزه با کرونا را معرفی کرد

همسر عمو راستگو دوری اش را تاب نیاورد

بایدن اعضای جدید هیئت مشورتی برای مبارزه با کرونا را معرفی کرد

دبیرکل جدید سازمان همکاری اسلامی انتخاب شد

#محسن_فخری_زاده

درقدمگاه عشق و موسیقی

سلام به وقت بدرود!

روزنامه جوان: فخری زاده در لیست ترور موساد بود/ بار دیگر حفره های اطلاعاتی و امنیتی نمایان شد

کمک نکردن به مصدومان چه مجازاتی دارد؟

تعبیر خواب شکر سفید ابن سیرین ، امام صادق و حضرت یوسف و منوچهر مطیعی

نکاتی برای کاهش آثار پیری

حیدری: با ترور، دانش بومی هسته ای کشورمان از بین نمی رود

برنی سندرز: ترور فخری زاده غیرقانونی و تحریک آمیز بود

آیا آمریکا واقعا با داعش می جنگید؟ + فیلم

برنی سندرز: ترور فخری زاده غیرقانونی و تحریک آمیز بود

مجری محبوب و انتشار تصویری قابل تأمل

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل: هرگونه تروری را محکوم می کنیم

ترور دانشمندان هسته ای نمی تواند مانع پیشرفت فناوری هسته ای و موشکی ایران شود

اطمینان داریم ایران با قدرت به جنایتکاران پاسخ خواهد داد

مجری محبوب و انتشار تصویری قابل تأمل

تعبیر خواب نمک دادن بکسی ، سنگ نمک ابن سیرین و حضرت یوسف و امام صادق

برای رسیدن به موفقیت چه کار کنیم؟

مرعشی: مراقب باشیم تا در دام صهیونیست ها گرفتار نشویم

نزدیک شدن به موعد تحویل قدرت در آمریکا و جنجال انتخاباتی میان ترامپ و بایدن

ترور شهید فخری زاده نشانه عجز و ناتوانی آمریکا و اسراییل است

ترور شهید فخری زاده، سند مظلومیت مردم ایران است

مرعشی: مراقب باشیم تا در دام صهیونیست ها گرفتار نشویم

واکنش برنی سندرز به ترور شهید فخری زاده

سندرز: ترور فخری زاده غیرقانونی بود

تعبیر خواب درخت انار ، امام صادق و ابن سیرین و حضرت یوسف پر بار در خانه

سندرز: ترور فخری زاده غیرقانونی بود

ترور دانشمندان ایران اوج عجز و ناتوانی دشمنان ملت را می رساند

اگر فرزند زیر 6 سال دارید این خبر را از دست ندهید

ماموستا شیرزادی: مردم دنیا اوج وحشی گری مدعیان حقوق بشر را دیدند

پیام سازمان انرژی اتمی در سالروز شهادت شهید شهریاری

ترور شهدای هسته ای در اینستاگرام

دل شکسته شهره پیرانی در شب شهادت دانشمند هسته ای

برنی سندرز: ترور «فخری زاده» غیرقانونی، تحریک آمیز و بی ملاحظه بود

انتقام خون شهید فخری زاده بر دوش تمامی آزادگان است

روایت لحظه به لحظه عملیات ترور شهید فخری زاده | ماجرای تله انفجاری چه بود؟

واکنش سناتور «برنی سندرز» به ترور شهید «فخری زاده»

تعبیر خواب خواستگاری مرد مرده از زن زنده ، و شوهردار و بیوه و زن متاهل

گفت وگوی تلفنی مقداد و ظریف/ دمشق: عاملان جنایت ترور دانشمند ایرانی باید مجازات شوند

کارتون| نگرانی مارادونا از وصیت نامه جواد خیابانی!

اصلاح مجازات قتل فرزند اثربخش است اما پایان کار نیست

اولین تصاویر از پیکر مطهر شهید محسن فخری زاده

بالاترین جایگاه نزد خداوند چیست؟

بیانیه بسیج دانشجویی پردیس ابوریحان دانشگاه تهران در پی ترور شهید فخری زاده

اصلاح مجازات قتل فرزند اثربخش است اما پایان کار نیست

برخورد قاطع با متخلفان تا پایان بیماری کرونا ادامه دارد

وصف حال این روزها از زبان مولانا در پست بهبود پایتخت

8 ترفند برای غلبه بر حواس پرتی دورکاری

سیاست آمریکا در قِبال ایران با آمدن و رفتن افراد عوض نمی شود

رییس جمهور غل و زنجیر برجامی را باز کند

واکنش زینب سلیمانی به ترور دانشمند ایرانی

لزوم نظارت هر چه دقیق تر بر محدودیت های کرونایی توسط فرمانداران در آذربایجان غربی

همسر مرحوم راستگو به فاصله 6 روز بعد از فوت همسرش درگذشت

ماه تروریست ها؛ 11 سال و 6 ترور در 2 ماه سال (فیلم)

پایان صبر نزدیک است/فرمان مجازات عاملان و آمران ترور /مسکن جان ندارد/پیشخوان

افتتاح 8 مرکز نیکوکاری در روستاهای بخش کهریزک

سردار سلامی: نیروی انتظامی درگاه اعتماد به نظام است

سردار سلامی: نیروی انتظامی درگاه اعتماد به نظام است