مطالب مرتبط:
تعبیر خواب کشتن گاو
تعبیر خواب لباس عروس قرمز
تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن بیوه
تعبیر خواب بچه دار شدن روباه
تعبیر خواب دیدن گلوبند
-38 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 30 شهریور 1399 ساعت 01:252020-09-19سياسي

تعبیر خواب گاو و معناهای جالب آن !


ائمه اطهار و بسیاری از علما دیدن خواب را بر اساس رنگ و اندازه گاو و با توجه به دیدن نوع خواب به گونه های مختلفی آن را تعبیر کرده اند؛ اما حقیقت چیست؟ چرا ما برخی مواقع این خواب ها را می بینیم؟ دیدن خواب گاو چه تعبیری دارد؟ رنگ های آن بر چه [.

- ائمه اطهار و بسیاری از علما دیدن خواب را بر اساس رنگ و اندازه گاو و با توجه به دیدن نوع خواب به گونه های مختلفی آن را تعبیر کرده اند؛ اما حقیقت چیست؟ چرا ما برخی مواقع این خواب ها را می بینیم؟ دیدن خواب گاو چه تعبیری دارد؟ رنگ های آن بر چه وجهی تعبیر شده است؟ اگر می خواهید به جواب سوال های خود برسید به خواندن ادامه دهید.

گاو چه در بیداری و چه در رویا با سود و منفعت به همراه است؛ اما برخی مواقع بعضی از افراد گاو مرده را در خواب می بینند یا گاو را به رنگ های تیره مانند سیاه می بینند که ترس آن دارند تعبیر خواب گاو چیست؟ در ادامه بیشتر در این مورد از امام صادق (ع)، ابن سیرین و برخی از معبران دیگر که در این زمینه علم بیشتری دارند توضیح داده ایم.

تعبیر خواب گاو اگر در خواب خود تنها گاو را دیده اید معنای آن این است که شخصی از شما درخواستی دارد و شما بدون چون و چرا آن را می پذیرید؛ از آن جایی که گاو نشان از غرایز مادرانه می باشد می تواند به بارداری زن تعبیر شود.

اگر در خواب دیده ای که گاوی را کشته اند و از باقی مانده آن تنها اسکلت و استخوان های آن باقی مانده است بدانید که شخصی شبیه به مادرتان قصد دارد به شما نزدیک شود که اصلا به صلاح شما نمی باشد.

اگر در خواب خود گله ای از گاو ها را دیدید، و به دوشیدن یکی از آن ها مشغول می باشید به کار خود علاقوه وافری دارید و در کارهای خود نسبت به قبل موفق تر خواهید بود؛ که در نتیجه خواب و تلاش شما بسیار پر منفعت خواهد بود.

اگر در خواب دیده اید که یک گله گاو رم کرده اند و به این طرف و آن طرف می روند نشان از این است که شما در زندگی واقعی خود سردرگم هستید و رشته کار و زندگی از دستتان در رفته است.

تعبیر خواب دیدن گاو رام شده چه نر یا ماده، هر دو با سود عالی همراه خواهد بود؛ اما دیدن گاو نر نشان از سختی و مشقت در زندگی است که برای چیزی تلاش دارید که در نتیجه به آن خواهید رسید؛ اگر گاوی که در خواب دیده اید کاملا برعکس این موارد باشد یعنی شاخ دار و وحشی باشد برعکس تمامی گفته های بالا صدق می کند.

اگر در خواب دیده اید که گاوی را به قصد قربانی و یا هر چیزی سر برده اید و در خون آن غوطه ور شده اید نترسید؛ این نشان از جاودانگی در زندگی شماست تا به روزی که زنده هستید.

تعبیر گاو نر و ماده برخی از معبران معتقدند که دیدن خواب یعنی نشان از پیشرفت در زندگی شماست که شامل بسیاری از جهات از جمله مادی و معنوی می باشد.

اگر زنی در خواب خود گاوی را ببینید نشان می دهد که آن زن باردار است و اگر دوشیزه ای این خواب را ببیند نشان از ازدواج او می باشد که به زودی رخ خواهد داد.

تعبیر خواب گاو در بیداری به همان صورتی است که در خواب دیده اید؛ اگر این گاو حالت تهاجمی داشته باشد آن روز شما حالتی پرخاشگر را در پیشرو خواهید داشت که ممکن است در اثر اتفاق های روزمره و تعبیر شدن گاو برای شما رخ بدهد.

اگر مادر شیردهی خواب گاو ماده را در خواب ببیند بدین معناست که از شیر خود به نوزاد دیگری جز فرزند خود شیر خواهد داد.

تعبیر خواب گاو وحشی و شاخ دار که به شما حمله کرده است نشان از در امان نبود شما در مقابل دشمن می باشد که بر شما چیره خواهد شد؛ در این مدت بسیار مراقب باشید و جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

از دیدگاه امام صادق (ع) گاو به چندین وجه می تواند تعبیر شود که به آن ها در زیر اشاره شده است: بزرگی فرمانروایی و ریاست مال و اموال بسیار سالی پر از برکت سود و منفعت فراوان گاو گوشتی: خوشبختی در راه است.

گاو ضعیف و لاغر: قیمت و ارزشی بالا و … تعبیر خواب گاو مرده اگر در خواب دیده اید که گاو در حال زایمان است تا به اینجا خواب خوب است و رزق و روزی شما بیشتر از پیش می شود؛ اما اگر خواب دیده اید که پس از زایمان گاو مرده است نشان بر این است که نشانه ی خوبی نیست و ممکن است اگر در حال انجام کاری هستید با شکست روبرو شوید که تمام تلاش های شما از بین خواهد رفت.

اگر در خواب دیده اید که گاو مرده است و گوشت آن را خورد کرده اید و برای خوردن آن آماده هستید باید گفت تعبیر خوبی ندارد و تا چند وقت دچار بدبیاری خواهید بود.

تعبیر خواب گاو مرده در هیچ شرایطی خوب نیست؛ گاو تا زنده است و در خواب شما به هر شکلی که باشد پر از منفعت است در غیر این صورت باید منتظر بدبیاری های پیاپی باشید؛ البته شما برای دفع بلا می توانید صدقه بدهید؛ که ائمه اطهار بسیار بر روی آن تاکید دارند.

تعبیر خواب گاو نر سیاه تعبیر خواب گوساله نر در خواب به معنای پسردار شدن است، اما اگر مجرد هستید و خواب دیده اید که گاو سیاهی را خریداری کرده اید دلیل بر این است که خود یا یکی از اقوام شما به زودی ازدواج می کند.

تعبیر خواب گاو نر سیاه وحشی که در حال زدن و رام کردن آن می باشید نشانه خوبی ندارد و برای متاهل و مجرد فرقی ندارد از شریک یا دوست صمیمی خود جدا خواهد شد و به مشکل برخورد خواهد کرد.

اگر شخصی به شما گاو نر سیاهی را هدیه داد بدانید که از جانب او سود خوبی به شما خواهد رسید.

اگر مجرد هستید و خواب گاو نر سیاه وحشی را در خواب دیده اید به این معنی است که شریک زندگی شما در آینده شخصی عصبی خواهد بود که بر روی زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت و ممکن است با مشکل مواجه شوید.

تعبیر خواب گاو نر سیاه در خواب برای مردها مشکلات و بی وفایی و ناسازگاری همسر با او می باشد.

تعبیر خواب گاو شیرده تعبیر خواب گاو شیرده در خواب بسیار خوب است و به همان اندازه که شیر می دهد رزق و روزی با خود به همراه دارد؛ اما اگر خواب دیده اید که گاو شیرده است و بر اثر آن لاغر شده است بهای کم و رزق کمتری را دریافت خواهید کرد.

اگر دیدید گله ای از گاو ها به گوساله های کوچک خود در حال شیر دادن هستند نشان از رسیدن به تمام آرزو های بزرگ و کوچک خود در زمان های مختلف می باشد؛ حتی ممکن است پس از دیدن این خواب، امروز به یکی از آرزوهای دست بیابید.

اگر در خواب دیدید که گاوی با هر رنگی را خریداری کرده اید و روزانه در حال دوشیدن شیر آن گاو هستید بدین معنی است که رزق شما بیشتر از پیش خواهد شد و اموال شما بسیار می شود و در کسب و کار خود به موفقیت های بسیاری دست خواهید یافت.

اگر در خواب دیدید که از گاوی شیرده شیر میدوشید و از آن به مردم می فروشید علاوه بر خود به آن مردم نیز سود خواهد رسید.

اگر جوانی مجرد هستید و در خواب گاو شیردهی را دیده اید که بسیار بزرگ و دارای شیر فراوانی است به آرزو های خود خواهید رسید و علاوه بر آن با فردی ثروتمند ازدواج خواهید کرد.

اگر بیمار هستید و خواب گاوی شیرده را دیده اید که شیر آن را دوشیده و از شیر آن می خورید به این معناست که از بیماری ها رها می شوید و برای همیشه از شر آن بیماری خلاص خواهید شد.

اگر در خواب ببینید که از گاو ماده شیردهی در حال دوشیدن شیرش هستید اما صاحب آن گاو شما نیستید دوشیدن و خوردن آن شیر نشانه ی خوبی ندارد و باید مراقب باشید تا مبادا مال حرامی وارد اموال و رزق و روزی شما شود.

اگر در خواب گاو شیردهی را دیدی اما هر چه سعی دارید از آن گاو شیرش را بدوشید نشده است بدین معنی است که آمدن رزق به سمت شما و خانوادتان با مشکلاتی روبرو خواهد شد که شما و خانوادتان را در شرایط نابسامانی قرار خواهد داد.

اگر مجرد هستید و خواب یک گاو شیرده را دیده اید تعبیر به این صورت می ماند که همانند معجزه خواهند ماند و شما به زودی ازدواج خواهید کرد؛ اما اگر متاهل هستید و همچین خوابی را دیده اید به این معناست که شما باردار خواهید شد و یا اگر باردار هستید بچه شما دختر خواهد بود.

اگر در خواب گاو شیردهی را دیدید که در حال دوشیدن شیر هستید اما از رنگ سفید به رنگ دیگری تغییر رنگ داده است به این معناست که شما دچار گرفتاری های خواهید شد که زودگذر خواهند بود.

تعبیر خواب گاو شیرده بسیار خوب است؛ اگر در خواب دیده باشید که شیر آن را دوشیده اید و به یکباره آن را سر کشیده اید یعنی به تمام آرزو های خود به صورت ناگهانی خواهید رسید.

اگر در خواب خود گاو یا گوساله ای شیرده را با هر رنگی و اندازه ای دیده اید تعبیر آن بدین صورت است که فراوانی نعمت در خانه شما را زده است و رزق بسیاری به سوی شما و خانواده تان خواهد آمد.

اگر در خواب دیدید که همسایه ای از گاو شیرده خود به شما شیر داده است از سوی یکی از آشنایان به شما پول هنگفتی خواهد رسید؛ یا ممکن است پول و ثروتی از شخصی به شما برسد.

دیگر مطالب پیشنهادی :
کلید واژه ها: خواب - ائمه اطهار - تعبیر خواب - حقیقت - ادامه - امام صادق - گونه - علما - ائمه - اساس - بیداری - خواندن - همراه - افراد - منفعت - مورد - رویا - تیره - جالب - صادق - سیاه - سوال - امام - بیچند

آخرین اخبار سرویس:
آیین نامه استانداردسازی صنعت فرش در حال تدوین است

پیام تبریک مسئول نهاد دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشجویان برگزیده دوره های تخصص و فوق تخصص

پیش بینی شتاب گرفتن روند صادرات محصولات غیرنفتی کشور از هفته های آینده

محمدرضا گلزار، کرونا را شکست داد + عکس

کنایه های تند نماینده مجلس به روحانی

عکس های دیدنی از شباهت عجیب یک زن کانادایی به کیم کارداشیان!!

بامزه ترین دزد دنیا (فیلم)

تاکید رییس قوه قضاییه بر برخورد قاطعانه با مسببان شهادت شهید محمد محمدی

عکس های دیدنی از شباهت عجیب یک زن کانادایی به کیم کارداشیان!!

تاکید آیت الله رییسی بر پیگیری و برخورد قاطعانه با قاتل و مسببین شهادت محمد محمدی

عکس لو رفته از بهاره رهنما و خواهرشوهرش + عکس

هر میزان از برنامه اصلاح ساختار بودجه که در مجلس تصویب شود، در لایحه 1400 گنجانده خواهد شد

بازدید اساتید بسیجی دانشگاه آزاد از توانمندی های راهبردی هوافضای سپاه

مالاریا بلای جان کودکان نیجریه + عکس

مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در این خودروسازی می ماند

شروع فصل خزان در باغ های تبریز + عکس

آیین نامه استانداردسازی صنعت فرش در حال تدوین است

فیلم| لایروبی انهار کشاورزی شادگان توسط سپاه

تصاویری از آغاز رزمایش مدافعان آسمان ولایت 99

تماس تلفنی رییس قوه قضاییه با خانواده شهید آمر به معروف/ تأکید آیت الله رییسی بر پیگیری و برخورد قاطعانه با قاتل و مسببین شهادت محمد محمدی

همدردی خطیب زاده با د و لت و مردم ویتنام در پی وقوع سیل و رانش زمین

تعجب آورترین حوزه های رای گیری در آمریکا + عکس

تاکید آیت الله رییسی برخورد قاطعانه با مسببان شهادت محمد محمدی

دیدار رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با فرمانده ناجا

هیئت ها و مداحی ها آسیب شناسی شود

تاکید رییس قوه قضاییه برای تعقیب عاملان شهادت، شهید محمدی

اساتید و مدیران حوزه های علمیه با نگاه «پدر مهربان» به طلبه ها بنگرند

روزهای سخت حامد همایون پس از ابتلا به کرونا/ عاجزانه خواهش می کنم که ماسک بزنید

دستور رییسی درباره عاملان شهادت آمر به معروف

تشکر سفیرجمهوری آذربایجان درایران از آیت الله العظمی نوری همدانی

لبنان دوباره در پیچ و تاب انتخاب نخست وزیر

تاکید رییس قوه قضاییه بر «برخورد قاطعانه با مسببین شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر»

اقدام جدید سربازان گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه | متخلفین نقره داغ شدند

افتتاح 87 واحد مسکونی منطقه سیل زده گُمیشان توسط سپاه گیلان؛ نقش اصلی برعهده مردم و نیروهای جهادی بود

تماس تلفنی رییس قوه قضاییه با خانواده شهید آمر به معروف و نهی از منکر/ تاکید آیت الله رییسی بر پیگیری و برخورد قاطعانه با قاتل و مسببین شهادت محمد محمدی

برگزاری نشست کمیسیون مشترک کنسولی ایران و قزاقستان

یک سوم بیکاران کشور، مخاطب کمیته امداد امام(ره) هستند

اماکن غیرتاریخی پادگان 07 تخریب می شود

تاکید محسن رضایی بر ارزیابیِ میزان تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی

تأکید رییسی بر تعقیب سریع مسببان شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر

نانسی پلوسی: حساب بانکی ترامپ در چین موضوعی مربوط به امنیت ملی آمریکاست

ادعای تن فروشی بدلیل عدم توانایی تامین آب آشامیدنی ثابت نشده است

تاکید رییس قوه قضاییه بر «برخورد قاطعانه با مسببین شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر»

چه عواملی موجب پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا خواهد بود؟

معاون وزیر کشور: خودکشی یک زن بدلیل ناتوانی در تامین آب برای فرزندانش ثابت نشده است

گلایه سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از رییس جمهور/ لزوم تشکیل فوری کارگروه طب سنتی ایرانی

ادعای نماینده مردم حوزه انتخابیه چابهار ثابت نشده است

چرا در صورت پیروزی بایدن ، ایران به صدر اولویت های آمریکا باز خواهد گشت؟

انتقاد ترامپ از رفتار دوگانه خبرنگاران

کمال گرا نباشید!

تاکید رییس قوه قضاییه بر تعقیب سریع مسببان شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر

رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99

جزییات ممنوعیت دو ساله صید ترال

گزارش خاوازی به هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

تاکید رییسی بر برخورد قاطعانه با مسببین شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر

توصیه جهانگیری به نمایندگان مجلس

معاون سیاسی وزیر کشور: ادعای نماینده چابهار درباره خودکشی یک زن برای تامین آب آشامیدنی ثابت نشده است

تاکید رییس قوه قضاییه بر تعقیب سریع مسببین شهادت شهید محمد محمدی

گلایه سخنگوی بهداشت مجلس از رییس جمهور/ لزوم تشکیل فوری کارگروه طب سنتی ایرانی

توصیه جهانگیری به نمایندگان مجلس

مهم ترین خبر های جامعه که در 30 مهرماه رخ داد

شهادت طلبه جمهوری آذربایجان در جنگ قره باغ

هیچ وقت وارد بازی و توطئه شیطانی آمریکا نخواهیم شد

شهید محمدی سربلند از آزمون بیرون آمد

معاون سیاسی وزیر کشور: ادعای نماینده مردم حوزه انتخابیه چابهار ثابت نشده است

دیدار رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با فرمانده ناجا

گلایه رییس کمیته طب سنتی ایرانی کمیسیون بهداشت از رییس جمهور/ لزوم تشکیل فوری کارگروه طب سنتی ایرانی

کنایه های تند علیه روحانی این بار در تلویزیون | حملات مجلسی ها علیه روحانی ادامه دارد

تاکید رییس قوه قضاییه بر «برخورد قاطعانه با مسببین شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر»

پیوستن شهید حاج حسین هلیل به کاروان شهدا

قدردانی ناجا از پیام تبریک فرمانده معظم کل قوا به مناسبت هفته نیروی انتظامی

تاکید رییسی بر «برخورد قاطعانه با مسببین شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر»

برگزاری نشست کمیسیون مشترک کنسولی ایران و قزاقستان

تصاویر/ افتتاح اولین دوره تخصصی سطح سه شیعه شناسی در حوزه علمیه استان هرمزگان

همشهری TV | مراسم ختم شهید محمد محمدی

تجلیل از خدمات جهادی تشکل های دینی خراسان رضوی

واکنش به ادعای نماینده چابهار درباره تن فروشی

عوامل ناپیدای پیروزی احتمالی ترامپ

مردم انقلابی تبریز شهادت سرباز حسینی آذربایجان در جنگ قره باغ را گرامی داشتند

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد قشم از مراحل آماده سازی پیست اتومبیلرانی مسابقات اسلالوم قشم

برای داشتن نسلی عزتمند، مستقل، شرافتمند، دین دار و توانمند باید این دوره تأثیرگذار را درک کرد/برنامه های آموزشی شبکه شاد و تلویزیون یکسان می شود

تاکید رییس قوه قضاییه بر «برخورد قاطعانه با مسببین شهادت شهید امر به معروف و نهی از منکر»

کشف بیش از 5 تن روغن و برنج احتکار شده در پرند

انسولین و واکسن آنفلوآنزا به میزان نیاز در قزوین تامین شده است

احتمال بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون

تماس تلفنی رییس قوه قضاییه با خانواده شهید آمر به معروف و نهی از منکر/ تاکید آیت الله رییسی بر پیگیری و برخورد قاطعانه با قاتل و مسببین شهادت محمد محمدی

اهانت به پیامبر اعظم (ص) و قرآن، نشانه هراس دشمنان از اسلام

طلاب جهادی کاشان به کمک کشاورزان خراسانی می روند

نگرانی 80 درصد داوطلبان از کرونا در المپیک توکیو

نگرانی 80 درصد داوطلبان از کرونا در المپیک توکیو

مقام آمریکایی: ترامپ رأی بیاورد خاورمیانه را برای 100 سال آینده تغییر می دهیم

فرمانده ناجا از رهبر معظم انقلاب تشکر کرد

13 آبان آخرین مهلت ارسال آثار به نهمین سوگواره عکس و پوستر هیئت

رییس پلیس تهران: کار مقابله با کرونا از ارشاد و تذکر گذشته است

کدهای جریمه استفاده نکردن از ماسک برای رانندگان حمل و نقل عمومی

محمدرضا گلزار، کرونا را شکست داد.

واکنش علما و فضلای قم به حملات غیرمنصفانه علیه دولت

نماینده ولی فقیه در گیلان: مسئولان دانشگاه آزاد دانشجوی «کارآفرین» و «صاحب ایده» تربیت کند

جهانگیری: نگاه مردم و مسئولان به مشکلات و چالش ها نباید متفاوت باشد

قدردانی فرمانده ناجا از پیام تبریک رهبر معظم انقلاب

تعبیر خواب گاو و معناهای جالب آن !

تعبیر خواب گاو و معناهای جالب آن !