مطالب مرتبط:
تعبیر خواب کشتن گاو
تعبیر خواب لباس عروس قرمز
تعبیر خواب خواستگار آمدن برای زن بیوه
تعبیر خواب بچه دار شدن روباه
تعبیر خواب دیدن گلوبند
-38 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
یکشنبه، 30 شهریور 1399 ساعت 01:252020-09-19سياسي

تعبیر خواب گاو و معناهای جالب آن !


ائمه اطهار و بسیاری از علما دیدن خواب را بر اساس رنگ و اندازه گاو و با توجه به دیدن نوع خواب به گونه های مختلفی آن را تعبیر کرده اند؛ اما حقیقت چیست؟ چرا ما برخی مواقع این خواب ها را می بینیم؟ دیدن خواب گاو چه تعبیری دارد؟ رنگ های آن بر چه [.

- ائمه اطهار و بسیاری از علما دیدن خواب را بر اساس رنگ و اندازه گاو و با توجه به دیدن نوع خواب به گونه های مختلفی آن را تعبیر کرده اند؛ اما حقیقت چیست؟ چرا ما برخی مواقع این خواب ها را می بینیم؟ دیدن خواب گاو چه تعبیری دارد؟ رنگ های آن بر چه وجهی تعبیر شده است؟ اگر می خواهید به جواب سوال های خود برسید به خواندن ادامه دهید.

گاو چه در بیداری و چه در رویا با سود و منفعت به همراه است؛ اما برخی مواقع بعضی از افراد گاو مرده را در خواب می بینند یا گاو را به رنگ های تیره مانند سیاه می بینند که ترس آن دارند تعبیر خواب گاو چیست؟ در ادامه بیشتر در این مورد از امام صادق (ع)، ابن سیرین و برخی از معبران دیگر که در این زمینه علم بیشتری دارند توضیح داده ایم.

تعبیر خواب گاو اگر در خواب خود تنها گاو را دیده اید معنای آن این است که شخصی از شما درخواستی دارد و شما بدون چون و چرا آن را می پذیرید؛ از آن جایی که گاو نشان از غرایز مادرانه می باشد می تواند به بارداری زن تعبیر شود.

اگر در خواب دیده ای که گاوی را کشته اند و از باقی مانده آن تنها اسکلت و استخوان های آن باقی مانده است بدانید که شخصی شبیه به مادرتان قصد دارد به شما نزدیک شود که اصلا به صلاح شما نمی باشد.

اگر در خواب خود گله ای از گاو ها را دیدید، و به دوشیدن یکی از آن ها مشغول می باشید به کار خود علاقوه وافری دارید و در کارهای خود نسبت به قبل موفق تر خواهید بود؛ که در نتیجه خواب و تلاش شما بسیار پر منفعت خواهد بود.

اگر در خواب دیده اید که یک گله گاو رم کرده اند و به این طرف و آن طرف می روند نشان از این است که شما در زندگی واقعی خود سردرگم هستید و رشته کار و زندگی از دستتان در رفته است.

تعبیر خواب دیدن گاو رام شده چه نر یا ماده، هر دو با سود عالی همراه خواهد بود؛ اما دیدن گاو نر نشان از سختی و مشقت در زندگی است که برای چیزی تلاش دارید که در نتیجه به آن خواهید رسید؛ اگر گاوی که در خواب دیده اید کاملا برعکس این موارد باشد یعنی شاخ دار و وحشی باشد برعکس تمامی گفته های بالا صدق می کند.

اگر در خواب دیده اید که گاوی را به قصد قربانی و یا هر چیزی سر برده اید و در خون آن غوطه ور شده اید نترسید؛ این نشان از جاودانگی در زندگی شماست تا به روزی که زنده هستید.

تعبیر گاو نر و ماده برخی از معبران معتقدند که دیدن خواب یعنی نشان از پیشرفت در زندگی شماست که شامل بسیاری از جهات از جمله مادی و معنوی می باشد.

اگر زنی در خواب خود گاوی را ببینید نشان می دهد که آن زن باردار است و اگر دوشیزه ای این خواب را ببیند نشان از ازدواج او می باشد که به زودی رخ خواهد داد.

تعبیر خواب گاو در بیداری به همان صورتی است که در خواب دیده اید؛ اگر این گاو حالت تهاجمی داشته باشد آن روز شما حالتی پرخاشگر را در پیشرو خواهید داشت که ممکن است در اثر اتفاق های روزمره و تعبیر شدن گاو برای شما رخ بدهد.

اگر مادر شیردهی خواب گاو ماده را در خواب ببیند بدین معناست که از شیر خود به نوزاد دیگری جز فرزند خود شیر خواهد داد.

تعبیر خواب گاو وحشی و شاخ دار که به شما حمله کرده است نشان از در امان نبود شما در مقابل دشمن می باشد که بر شما چیره خواهد شد؛ در این مدت بسیار مراقب باشید و جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

از دیدگاه امام صادق (ع) گاو به چندین وجه می تواند تعبیر شود که به آن ها در زیر اشاره شده است: بزرگی فرمانروایی و ریاست مال و اموال بسیار سالی پر از برکت سود و منفعت فراوان گاو گوشتی: خوشبختی در راه است.

گاو ضعیف و لاغر: قیمت و ارزشی بالا و … تعبیر خواب گاو مرده اگر در خواب دیده اید که گاو در حال زایمان است تا به اینجا خواب خوب است و رزق و روزی شما بیشتر از پیش می شود؛ اما اگر خواب دیده اید که پس از زایمان گاو مرده است نشان بر این است که نشانه ی خوبی نیست و ممکن است اگر در حال انجام کاری هستید با شکست روبرو شوید که تمام تلاش های شما از بین خواهد رفت.

اگر در خواب دیده اید که گاو مرده است و گوشت آن را خورد کرده اید و برای خوردن آن آماده هستید باید گفت تعبیر خوبی ندارد و تا چند وقت دچار بدبیاری خواهید بود.

تعبیر خواب گاو مرده در هیچ شرایطی خوب نیست؛ گاو تا زنده است و در خواب شما به هر شکلی که باشد پر از منفعت است در غیر این صورت باید منتظر بدبیاری های پیاپی باشید؛ البته شما برای دفع بلا می توانید صدقه بدهید؛ که ائمه اطهار بسیار بر روی آن تاکید دارند.

تعبیر خواب گاو نر سیاه تعبیر خواب گوساله نر در خواب به معنای پسردار شدن است، اما اگر مجرد هستید و خواب دیده اید که گاو سیاهی را خریداری کرده اید دلیل بر این است که خود یا یکی از اقوام شما به زودی ازدواج می کند.

تعبیر خواب گاو نر سیاه وحشی که در حال زدن و رام کردن آن می باشید نشانه خوبی ندارد و برای متاهل و مجرد فرقی ندارد از شریک یا دوست صمیمی خود جدا خواهد شد و به مشکل برخورد خواهد کرد.

اگر شخصی به شما گاو نر سیاهی را هدیه داد بدانید که از جانب او سود خوبی به شما خواهد رسید.

اگر مجرد هستید و خواب گاو نر سیاه وحشی را در خواب دیده اید به این معنی است که شریک زندگی شما در آینده شخصی عصبی خواهد بود که بر روی زندگی شما تاثیر خواهد گذاشت و ممکن است با مشکل مواجه شوید.

تعبیر خواب گاو نر سیاه در خواب برای مردها مشکلات و بی وفایی و ناسازگاری همسر با او می باشد.

تعبیر خواب گاو شیرده تعبیر خواب گاو شیرده در خواب بسیار خوب است و به همان اندازه که شیر می دهد رزق و روزی با خود به همراه دارد؛ اما اگر خواب دیده اید که گاو شیرده است و بر اثر آن لاغر شده است بهای کم و رزق کمتری را دریافت خواهید کرد.

اگر دیدید گله ای از گاو ها به گوساله های کوچک خود در حال شیر دادن هستند نشان از رسیدن به تمام آرزو های بزرگ و کوچک خود در زمان های مختلف می باشد؛ حتی ممکن است پس از دیدن این خواب، امروز به یکی از آرزوهای دست بیابید.

اگر در خواب دیدید که گاوی با هر رنگی را خریداری کرده اید و روزانه در حال دوشیدن شیر آن گاو هستید بدین معنی است که رزق شما بیشتر از پیش خواهد شد و اموال شما بسیار می شود و در کسب و کار خود به موفقیت های بسیاری دست خواهید یافت.

اگر در خواب دیدید که از گاوی شیرده شیر میدوشید و از آن به مردم می فروشید علاوه بر خود به آن مردم نیز سود خواهد رسید.

اگر جوانی مجرد هستید و در خواب گاو شیردهی را دیده اید که بسیار بزرگ و دارای شیر فراوانی است به آرزو های خود خواهید رسید و علاوه بر آن با فردی ثروتمند ازدواج خواهید کرد.

اگر بیمار هستید و خواب گاوی شیرده را دیده اید که شیر آن را دوشیده و از شیر آن می خورید به این معناست که از بیماری ها رها می شوید و برای همیشه از شر آن بیماری خلاص خواهید شد.

اگر در خواب ببینید که از گاو ماده شیردهی در حال دوشیدن شیرش هستید اما صاحب آن گاو شما نیستید دوشیدن و خوردن آن شیر نشانه ی خوبی ندارد و باید مراقب باشید تا مبادا مال حرامی وارد اموال و رزق و روزی شما شود.

اگر در خواب گاو شیردهی را دیدی اما هر چه سعی دارید از آن گاو شیرش را بدوشید نشده است بدین معنی است که آمدن رزق به سمت شما و خانوادتان با مشکلاتی روبرو خواهد شد که شما و خانوادتان را در شرایط نابسامانی قرار خواهد داد.

اگر مجرد هستید و خواب یک گاو شیرده را دیده اید تعبیر به این صورت می ماند که همانند معجزه خواهند ماند و شما به زودی ازدواج خواهید کرد؛ اما اگر متاهل هستید و همچین خوابی را دیده اید به این معناست که شما باردار خواهید شد و یا اگر باردار هستید بچه شما دختر خواهد بود.

اگر در خواب گاو شیردهی را دیدید که در حال دوشیدن شیر هستید اما از رنگ سفید به رنگ دیگری تغییر رنگ داده است به این معناست که شما دچار گرفتاری های خواهید شد که زودگذر خواهند بود.

تعبیر خواب گاو شیرده بسیار خوب است؛ اگر در خواب دیده باشید که شیر آن را دوشیده اید و به یکباره آن را سر کشیده اید یعنی به تمام آرزو های خود به صورت ناگهانی خواهید رسید.

اگر در خواب خود گاو یا گوساله ای شیرده را با هر رنگی و اندازه ای دیده اید تعبیر آن بدین صورت است که فراوانی نعمت در خانه شما را زده است و رزق بسیاری به سوی شما و خانواده تان خواهد آمد.

اگر در خواب دیدید که همسایه ای از گاو شیرده خود به شما شیر داده است از سوی یکی از آشنایان به شما پول هنگفتی خواهد رسید؛ یا ممکن است پول و ثروتی از شخصی به شما برسد.

دیگر مطالب پیشنهادی :
کلید واژه ها: خواب - ائمه اطهار - تعبیر خواب - حقیقت - ادامه - امام صادق - گونه - علما - ائمه - اساس - بیداری - خواندن - همراه - افراد - منفعت - مورد - رویا - تیره - جالب - صادق - سیاه - سوال - امام - بیچند

آخرین اخبار سرویس:
غفلت بزرگی نسبت به استان های مرزی کشور صورت گرفته است

تقدیر رییس جمهور از دستگاه های دولتی برگزیده در خدمت رسانی به مردم

نقش مهم خط آهن خواف- هرات در ارتباط ایران و آسیای مرکزی

پیروی از امام معصوم تنها راه نجات بشریت است.

صاحبان خودروهای لوکس باید مالیات بدهند

توزیع 1500 بسته معیشتی در مسجد نصیرالملک شیراز

به دنبال این هستیم که حزب رسمیت پیدا کند/ احزاب مانع شکل گیری فسادهای مالی می شوند

مانور اقتدار نیروهای یگان ویژه استان کرمان به روایت تصویر

فرماندار کنگان: سمن ها فرهنگ همزیستی با کرونا را ترویج دهند

کارگروه توسعه مدیریت شهرداری شهرکرد تشکیل شد

جزییات اصلاح ساختار بودجه از زبان نوبخت

جزییات اصلاح ساختار بودجه از زبان نوبخت

واکنش حجت الاسلام صادق نیا به بیانیه حجت الاسلام اراکی

بیانیه سازمان شیلات درباره جزییات توقف صید ترال

کشف 70 میلیارد ریالی کالای قاچاق در زنجان

توقف صید ترال؛ پایانی بر یک تراژدی و ایجاد امکان تنفس برای صیادان بومی

کشف 70 میلیاردی کالای قاچاق در زنجان

با معرفی مدیرکل جدید حوزه وزارتی ارشاد، مدیر قبلی به اسپانیا می رود

دستگاه قضایی پای کارِ رفع موانع صنعت البرز

ما در کشورمان یا چهل ستون می سازیم یا بیستون؛ این وسط چیزی نمی سازیم و صفر و صدی هستیم

ازدواج آسان 50 جوان با کمک بسیج سازندگی

آغاز طرح ولایت مردمی در استان اردبیل/ بنیادی ترین سطح مبارزه تمدنی «جنگ در مبانی فکری» است

محکوم کردن عادی سازی روابط کشور های خلیج فارس با رژیم صهیونسیتی

تقدیر رییس جمهور از دستگاه های دولتی برگزیده در خدمت رسانی به مردم

لزوم ورود دستگاه قضا برای حمایت از طرح تذکر لسانی/ برخی ناهنجاری ها امنیت جامعه را بهم زده است

نماینده اسبق مجلس درگذشت

تبریک ظریف به مورالس

کتاب تاریخ روحانی فصل ابن عباس ندارد؟

پُر بازدید های سی اُم مهر خبرگزاری صدا و سیمای فارس

ورود جدی سپاه به محرومیت زدایی در سراسر ایران / در حوادث به عنوان آخرین نهاد از منطقه خارج می شویم

نحوه جالب مدرسه رفتن کودکان ایتالیایی در بحران کرونایی + عکس

علوم انسانی غرب واقع نما نیست / ارکان قرآن بنیان کردن علوم

جذب دختر روحانی بررسی شود | تخصیص اعتبارات کرونا به خرید ساختمان غیرقانونی است

اجتماع بزرگ استکبار ستیزان+گزارش

ایجاد 500 مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور تا پایان سال

دعوت ابتکار از زنان برای شرکت در جشنواره زن و علم

جلسه مشورتی روحانی با جمعی از متخصصان مقابله با کرونا

هفته وحدت خنثی کننده توطئه های انگلیسی و آمریکایی است

پرداخت یارانه جدید قطعی شد

حمایت دستگاه قضا برای حمایت از طرح تذکر لسانی/ برخی ناهنجاری ها امنیت جامعه را بهم زده است

درخواست بررسی «لایحه جامع انتخابات» را داریم/ دولت با طرح «اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری» مخالف است

دعوت ابتکار از زنان برای شرکت در جشنواره زن و علم

نماینده انگلیس در نشست شورای امنیت: به برجام متعهدیم

اکسین در مسیر اصلی خود قرار گرفته است

شهید مدافع سلامت مازندرانی در بابل تشییع می شود

می توانیم اسیر گذشته بمانیم یا صلح را انتخاب کنیم

به برجام متعهدیم/ نگران فعالیت ایران در منطقه هستیم

استخدام 3660 نفر از کادر درمانی

دولت الکترونیک پیش نیاز لازم شفاف سازی

مجموعه های فرهنگی در معرفی مشاهیر معاصر همدان کوتاهی کرده اند

چامسکی: ترور سردار سلیمانی نمایانگر تفکرات افراطی در آمریکا است

رعایت فاصله گذاری در اتوبوس ها ممکن نیست

دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد: در برخورد با اراذل و اوباش مشکل داریم

لزوم اجرای منویات ریاست دستگاه قضا در اعتباردهی به اسناد رسمی

آزمون های ارزشیابی در مورد پست های سیاسی وجود ندارد/ کیفیت مدیریت جایی ثبت و ضبط نمی شود

انتصاب مدیر کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری

احیای مطالبه گری در بام ایران/ علم مطالبه گری در دست جوانان مؤمن و انقلابی است

سامانی: حل مشکلات مالی شهرداری ها مستلزم تصویب لایحه دولت است

ظریف: می توانیم انتخاب کنیم؛ اسیر گذشته بمانیم یا صلح برای همه را برگزینیم

بازتاب جدیدترین پویش حوزه نیوز در خبرگزاری تقریب + عکس

650 میلیارد ریال تاکنون کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است

اجتماع بزرگ استکبارستیزان

بررسی واگذاری بخشی از سهام بانک رفاه در شورای نگهبان

10 نوامبر موعد معرفی کاندیداهای انتخابات پارلمانی قزاقستان

عکس های منتخب/ انتخاب زاویه دید عالی «مهدی محبی پور» از صید ماهی استخوانی در دریای خزر

توسعه پایدار در استان فارس با تامین برق و انرژی در بستر امنیت موجود

ماجرای حذف کنکور به کجا رسید؟

حضور تیراندازان ایرانی در مسابقات اهداف پروازی آنلاین قزاقستان

بازدید اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی از پارک ملی هوافضا سپاه

سرانجام مناطق آزاد تجاری جدید چه شد؟

تمام درگاه های تأمین دارو به ایران مسدود است

افتتاح متمرکز 100 منزل مسکونی سیل زده در گمیشان

ظریف: ایران آماده گسترش روابط با دولت جدید بولیوی است

چاپ 30000 زندگینامه و وصیتنامه از شهدای شهرداری تهران

جزییات پرداخت یارانه کالایی اعلام شد

پانزدهمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1399 انجام شد

روحانی: نیروی انتظامی به خوبی از عهده ماموریت های خود برآمده است

توزیع بسته های معیشتی در مسجد نصیرالملک

نیاز به احداث درمانگاه ترک اعتیاد در کیش

شهردار تهران: زباله ها باید از لحظه تولید تفکیک شود

شهردار تهران: زباله ها باید از لحظه تولید تفکیک شود

با دناپلاس 650 میلیونی مجلس در راس امور نمی شود

پست اینستاگرامی سردار طلایی در خصوص شهید امربه معروف محمد محمدی

رد پیشنهاد الحاق 3 روستای جدید به شیراز

غرش سامانه موشکی مرصاد و طبس در رزمایش مدافعان آسمان ولایت 99

ظریف: ایران برای گسترش روابط دوجانبه با دولت جدید بولیوی آماده است

رییس جمهوری از دستگاه های اجرایی برگزیده در جشنواره شهید رجایی تقدیر کرد

رقابت تیراندازان اهداف پروازی در تورنمنت آنلاین قزاقستان

منتقدان دولت توجهی به پیامدهای اظهارات خود ندارند

ارکستر سمفونیک تهران باید آرشیو خوب از آهنگسازان ایرانی داشته باشد

ظریف به مورالس تبریک گفت

اظهار عجز دولت در مقابل غربی ها تحریم ها را تشدید کرد

گفتگوی تلفنی ظریف با مورالس

توسعه همکاری دانشگاه تبریز و کمیته امداد برای ایجاد اشتغال

کارشکنی جدید آمریکا و اسراییل علیه ایران به روایت مشاور عالی رهبر انقلاب

انتصاب مدیر کل بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری

کارگران مخل امنیت نیستند

راهکارهای ایران برای مقابله با تحریم های بانکی

دلخوش، نماینده مجلس: نمایندگان در تصمیم گیری های پشت پرده مشارکت داده نمی شوند

نماینده مجلس : سازمان تامین اجتماعی در دوران کرونا نباید چوب لای چرخ کارگاهها بگذارد

تعبیر خواب گاو و معناهای جالب آن !

تعبیر خواب گاو و معناهای جالب آن !