مطالب مرتبط:
از 10 سامانه شفافیت شستا رونمایی شد
از 10 سامانه شفافیت شستا رونمایی شد
شفافیت باید تبدیل به یک قانون شود/ رونمایی از 6 سامانه شفافیت
سامانه یکپارچه معاملات املاک در یزد رونمایی شد
بهره برداری از سامانه شفافیت در صندوق بازنشستگی
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 25 مرداد 1399 ساعت 21:002020-08-15اقتصادي

از 10 سامانه شفافیت شستا رونمایی شد


نشست رونمایی از سامانه های شفافیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا )با شعار شفافیت و کارآمدی، یک گام جلوتر با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

- نشست رونمایی از سامانه های شفافیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا )با شعار شفافیت و کارآمدی، یک گام جلوتر با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایلنا، محمد رضوانی فر در این نشست از 10 سامانه مدیریتی و شفافیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با عناوین سامانه هوش تجاری، سامانه مدیریت اسناد (سما)، سامانه تولید و فروش، سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد(سینا), سامانه ثبت و ضبط املاک (سامان)، سامانه سفر و ماموریت های خارجی، سامانه صورتجلسات داخلی، سامانه جامع امور حقوقی و قراردادها(دادرس)، سامانه خرید شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین(تیپیکو) و سامانه فروشگاه اینترنتی شرکت توزیع داروپخش رونمایی کرد.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در این نشست با معرفی سامانه هوش تجاری با اشاره به اهداف این سامانه، گفت: تجمیع اطلاعات 172 شرکت مدیریتی تابعه بصورت آنلاین، ارائه گزارشات تجمیعی در سطوح شستا و هلدینگ ها در حوزه های مالی و منابع انسانی، تهیه گزارشات به روز از اطلاعات مالی، منابع انسانی و غیره و ارائه گزارش های تحلیلی و همچنین تهیه گزارشات در صنایع مختلف و مقایسه شرکت های تابعه با رقبا در حوزه صنعت از اهداف این سامانه می باشد.

  وی با اشاره به ویژگی های این سامانه تشریح کرد: اتصال مستقیم به بانک های اطلاعاتی مالی و منابع انسانی شرکت های تابع مدیریتی و نمایش روند 3 ساله نسبت های مالی هلدینگ ها و شرکت ها و مقایسه آن بودجه از جمله ویژگی های این سامانه می باشد.

 رضوانی فر در ادامه با معرفی سامانه مدیریت اسناد (سما) از اهداف این سامانه به تشکیل بانک اطلاعاتی اسناد شرکت ها در طبقه بندی های مختلف از قبیل امور مجامع ، صورتجلسات هیات مدیره و همچنین تحلیل و پایش محتوایی اسناد تصمیم سازی شرکت اشاره کرد.

وی با اشاره به ویژگی های این سامانه افزود:  داشبورد مدیریتی با امکان گزارش گیری های مختلف از جمله نمایش وضعیت اسناد ارسال شده و ارسال نشده و همچنین امکان جستجوی اسناد بر مبنای درخت واره هلدینگ ها و شرکت ها و همچنین کلید واژه ها از جمله ویژگی های این سامانه می باشد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی همچنین در این نشست با معرفی سامانه تولید و فروش اظهار کرد: از اهداف این سامانه می توان به پایش عملکرد تولید، فروش و وصول مطالبات شرکت ها به صورت ماهانه و همچنین پایش تحقق بودجه شرکت ها(به صورت ماهانه، فصلی و سالانه) اشاره کرد.

وی تجمیع گزارش تولید، فروش و وصول مطالبات ماهانه 175 شرکت مدیریتی تابعه را از ویژگی های این سامانه خواند و افزود: مقایسه فروش تجمیعی شرکت های مدیریتی تابعه با بودجه و دوره مشابه سال گذشته و همچنین نظارت مستقیم شستا و هلدینگ ها و شرکت های مدیریتی تابعه و تحلیل گزارشات تولید، فروش و وصول وصول مطالبات از دیگر ویژگی های این سامانه می باشد.

رضوانی فر در ادامه نشست معرفی سامانه های مدیریتی و شفافیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با معرفی سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد (سینا) پرداخت.

وی با اشاره به اهداف این سامانه گفت: ارزیابی عملکرد فصلی شرکت های تابعه شستا و تحلیل عملکرد مدیران و تحقق ارزیابی جامعه آنان بر اساس کارنامه های فصلی از اهداف این سامانه می باشد.

وی با معرفی ویژگی های این سامانه افزود: تعریف شاخص های کلیدی عملکرد به تفکیک مالی و عملیاتی و وزن دهی شاخص ها بر اساس مدل دلفی 26 شاخص کلیدی و همچنین مقایسه شاخص های کلیدی عملکرد و ارائه امتیاز بر اساس مقایسه با دوره مشابه سال قبل و بودجه مصوب و صدور کارنامه دوره های عملکرد مدیران از جمله ویژگی های این سامانه می باشد  مدیرعامل شستا در ادامه به معرفی سامانه ثبت و ضبط املاک با اهداف شناسایی و جمع آوری اطلاعات و مستندات جامع املاک شرکت های تابعه پرداخت و تصریح کرد: از اهداف دیگر این سامانه می توان به گردش کار و تایید مستندات بارگذاری شده در سیستم و شناسایی املاک مازاد غیر مولد شرکت های تابع اشاره نمود.

 وی افزود: از ویژگی های این سامانه همچنین می توان به امکان ثبت مشخصات (عرصه، اعیان ، وضعیت ملک و.

) و مدارک مربوط به املاک و همچنین ثبت اطلاعات مربوط به کارشناسان رسمی و قیمت کارشناسی املاک و ثبت اطلاعات مربوط به خبرگان محلی و قیمت خبرگان اشاره نمود.

 محمد رضوانی فر در بخش دیگر این نشست به معرفی سامانه سفر و ماموریت های خارجی پرداخت و اهداف این سامانه را کنترل و پایش هدفمندی از سفرهای خارجی و جلوگیری از انجام سفرها و ماموریت های غیر ضرور دانست و با اشاره به ویژگی های این سامانه گفت: ثبت اطلاعات سفرهای خارجی مدیران از مرحله درخواست تا ثبت گزارش ماموریت و اثرات آن و امکان رصد سفرهای خارجی مدیران و همچنین جمع آوری اطلاعات سفرها و مدیریت دانش کسب شده از جمله ویژگی های این سامانه می باشد.

 سامانه صورتجلسات داخلی از دیگر سامانه هایی بود که در این مراسم توسط مدیرعامل شستا معرفی شد از اهداف این سامانه با عنوان مستندسازی و جمع آوری صورتجلسه تمامی جلسات داخلی ، ایجاد یک بستر مدیریت دانش از تصمیمات جلسات، پیگیری مصوبات جلسات تا حصول نتیجه و برگزاری جلسات اثربخش و پر محتوا و نتیجه گرا نام برده شد.

 از ویژگی های این سامانه نیز به امکان بارگذاری فایل صورتجلسات با فرمتهای تصویر و pdf و امکان ارجاع بندی های مختلف صورتجلسات به افراد مرتبط یاد شد.

همچنین در این نشست محمد رضوانی فر با معرفی سامانه جامع امور حقوقی و قراردادها( دادرس) به معرفی اهداف این سامانه پرداخت.

جمع آوری و یکپارچه سازی کل دیتاهای مربوط به دعاوی داخلی و بین المللی و داوری له و علیه شرکت های زیرمجموعه به همراه تمامی مستندات پرونده ها و مسیر دادرسی و همچنین جمع آوری اطلاعاتی تمامی قراردادهای شرکت های گروه شستا به همراه تمامی مستندات و تصاویر آنها، ایجاد شفافیت در واحدهای حقوقی از جمله اهدافی است که برای این سامانه پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: مشاهده آنلاین اطلاعات و اقدامات حقوقی شرکت های مجموعه از ویژگی های این سامانه است و همچنین می توان به وجود تمام اطلاعات مربوط به دعاوی قراردادها و املاک و حقوق مالکیت معنوی و امکان گزارش گیری های متنوع و بدون نیاز به مکاتبه مقایسه اقدامات دفاتر حقوقی شرکت های گروه شستا به عنوان دیگر ویژگی های این سامانه اشاره کرد.

 رضوانی فرد در ادامه با معرفی سامانه خرید شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو) به معرفی اهداف و ویژگی های این سامانه پرداخت.

وی در معرفی اهداف این سامانه گفت: جمع آوری و یکپارچه سازی کل دیتاهای خرید شرکت های زیرمجموعه، مقایسه قیمت اقلام مشابه در شرکت های مختلف و اطمینان از خرید با قیمت مناسب ، افزایش منابع تأمین مواد اولیه جهت افزایش قدرت چانه زنی ، تجمیع مقادیر مواد مورد نیاز با اهمیت و برگزاری مناقصه خرید توسط هلدینگ و همچنین ایجاد شفافیت در واحدهای بازرگانی شرکت از جمله اهداف این سامانه می باشد.

 وی با اشاره به ویژگی های این سامانه افزود: مشاهده آنلاین خرید شرکت های مجموعه، وجود تمام اطلاعات مقایسه ای خرید و امکان گزارش گیری و یکسان سازی شرایط خرید اقلام مختلف از ویژگی های این سامانه است.

 مدیرعامل شرکت شستا همچنین در این نشست با معرفی سامانه فروشگاه اینترنتی شرکت توزیع داروپخش با اشاره به اهداف این سامانه اظهار کرد: از جمله اهداف این سامانه می توان به شفافیت و اطمینان از دسترس بودن دارو و تجهیزات حیاتی ، توسعه خدمات به داروخانه بر بستر تکنولوژی در چهار بازار جدید، افزایش 400 درصدی سهم فروش آنلاین دارو به داروخانه و افزایش 4+1 درصدی سهم بازار دارو اشاره کرد.

 وی همچنین با اشاره به ویژگی های این سامانه گفت : این سامانه اولین و تنها فروشگاه اینترنتی صنعت پخش دارویی کشور است.

همچنین کاملترین سبد داروخانه ای کشور، ارسال سریع جهت دسترسی در لحظه به کالا و تجهیزات حیاتی و همچنین امکان مشاهده کالا، قیمت ،تخفیفات، شرایط فروش و اطمینان از موجودی در هر ساعت از شبانه روز و امکان صدور فاکتور و نحوه انتخاب روش های پرداخت از ویژگی های این سامانه می باشد.


کلید واژه ها: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی - سامانه - وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی - سرمایه گذاری - تعاون کار و رفاه اجتماعی - تامین اجتماعی - شفافیت - اجتماعی - محمد شریعتمداری - سرمایه - رفاه اجتماعی - رونمایی - تامین - شریعتمداری - وزیر تعاون - شرکت - محمد رضوانی فر - سامانه شفافیت - برگزار - شستا - نشست - محمد - مدیریت - تعاون - سامانه ثبت - رفاه - حضور - شعار - وزیر - ارزیابی

آخرین اخبار سرویس:
کرونا گوشی های ارزان قیمت را محبوب کرد

30 پروانه تایید صلاحیت در لرستان باطل شد

8 شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس هستند/ حمایت از سهامداران حقیقی و خرد سرلوحه برنامه های بانک گردشگری باشد

رشد 16 درصدی سود واریزی به حساب مشمولان سهام عدالت

مرز گمرکی جدید شمتیغ -روزنک عامل تسهیل مراودات تجاری ایران و افغانستان

ثبت پذیرش شرکت حمل و نقل ریلی رجا در فرابورس

دانش بنیان ها مدافعان خط مقدم مبارزه با تحریمها هستند

قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده، 4 هزار تومان تعیین شد

«رجا» آماده ورود به بازار سرمایه شد

بزرگترین شرکت ریلی کشور بورسی می شود

قیمت دلار ثابت ماند/ قیمت فروش یورو 31هزار و 600تومان است

آغاز فصل پاییزدرلرستان با موج گرما

سیر نزولی قیمت طلا، سکه و ارز در بازار

کرونا شاخص امید به زندگی جهان را هدف گرفت

راه اندازی مراکز نوآوری اتاق بازرگانی در استان ها

قیمت نفت خام گران شد

سهمیه سوخت کاهش نیافت

راهنمای انتخاب و خرید عطر و ادکلن مردانه و زنانه

دادخواست های مهریه با گران شدن قیمت سکه افزایش یافت

کشف عایق های رطوبتی تقلبی در فارس

احتمال بهره مندی صنعت نوشت افزار از تسهیلات کرونا

دستورالعمل همسان سازی 90 درصد حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری+ جزییات

تولید موتور جدید و ارتقا یافته XU تحت عنوان XU پلاس

کسب 2 هزار و 940مدال رنگین در هفت سال اخیر توسط ورزشکاران استان مرکزی

«رجا» آماده ورود به بازار سرمایه شد

قفل سهام عدالت

قیمت خرید تضمینی گندم 4 هزار تومان تعیین شد

تحولات مثبت در نظام مهندسی معدن

4 هزار تومان قیمت خرید تضمینی گندم تعیین شد

روحانی: اجازه ندادیم کسری بودجه باعث تورم در کشور شود

ثبت نام الکترونیکی متقاضیان گاز مایع تا 15 مهر تمدید شد

تبلت های 3 تا 4 میلیونی در بازار +جدول

گرانفروشی را به سامانه 135 اطلاع دهید

صفر تا صد خاتم شیراز/هنری با قدمت 1000 ساله

دلیل کسر پرداختی کارگزار پرسپولیس چیست؟

برگزاری جلسه مجمع شرکت کود آلی گیلان به ریاست سرپرست شهرداری رشت

درب چوبی MDF

اختصاص 50 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی/ افزایش دریافتی کشوری و لشگری ها به 90 درصد ناخالص شاغل هم گروه

سود هر سهم «شستا» 2 برابر شد

ثبت پذیرش شرکت حمل و نقل ریلی رجا در فرابورس

1500 متقاضی ایجاد کسب و کار خانگی تسهیلات دریافت می کنند

شناسایی و معرفی 109 هزار واحد مسکونی خالی به سازمان امورمالیاتی

ارزش روز سهام عدالت امروز 1 مهر 99+ تغییرات ارزش سهام عدالت

مایکروسافت جزییات برنامه کاهش مصرف آب را ارائه کرد

روحانی: ایجاد توازن در بودجه، بدون خلق نقدینگی از سیاست های مهم دولت است

بروکر چیست+ اولین بروکر ایرانی در جهان

سرمایه گذارن بورس در التهابات بازار، چگونه ریسک سرمایه گذاری را به صفر برسانند؟

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/07/01

رطوبت 80 درصدی هندیجان در نخستین روز پاییز

میشل اوباما قاضی دیوان عالی آمریکا می شود

پروژه میدان جمهوری قطعا اولویت شهرداری نیست

احتمال بهره مندی صنعت نوشت افزار از تسهیلات کرونا

اعطای تسهیلات دولتی برای جبران خسارت صنعت نوشت افزار

لازمه هدایت نقدینگی موجود در کشور رفع موانع پیش روی تولید است

پرداخت 300 میلیارد تومان تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا در مازندران

صادرات 23.5 میلیون دلاری از مراغه به کشورهای خارجی

گرانفروشی را به سامانه 135 اطلاع دهید

برداشت 5 تن گیاه دارویی در ایرانشهر

راه اندازی مراکز نوآوری اتاق بازرگانی در استان ها

هادی حق شناس: نوسانات ارزی نتیجه اصلی تحریم های امریکا علیه ایران است

برداشت گردو از باغهای خوزستان

قیمت انواع میوه، مواد پروتیینی و حبوبات در بازار همدان؛ سه شنبه یکم مهرماه + جدول

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/07/01؛ سکه 13 میلیون و دلار 27 هزار و 150 تومان شد

قیمت انواع گوشی موبایل امروز سه شنبه 1 مهر 99

هر دهک درآمدی چقدر کارت می کشد؟!

کاهش 137 درصدی ارزش ریال در 1 سال

سکه 13 میلیون و دلار 27 هزار و 150 تومان شد

قیمت لحظه ای طلا، سکه و دلار/1 مهر 1399

ثبتنام الکترونیکی متقاضیان گاز مایع تا 15 مهر تمدید شد

نرخ ارز بین بانکی در یک مهر؛ قیمت رسمی 30 ارز کاهش یافت

حذف عرضه محصولات در بورس کالا به گسترش بی اعتمادی می انجامد

قیمت آجیل و خشکبار در یکم مهر 1399

تفاهم دولت با قرارگاه خاتم برای پرداخت بخشی از بدهی و تکمیل 70 پروژه تا پایان سال

پرداخت 9.5 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی به بخش گردشگری استان مرکزی

تحلیل روزانه بازار سهام +فیلم

سرمایه گذاری سه هزار میلیارد ریالی برای احداث بزرگراه در ایلام

رکورد تولید شش ماهه فولاد خوزستان شکسته شد

قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده، 4 هزار تومان تعیین شد

فال روزانه امروز سه شنبه 1 مهر 99

خودروهای مسافرتی گردهم می آیند

تمدید ممنوعیت آغاز به کار استخرها

قیمت روز انواع تلفن همراه در یکم مهر 1399

دولت باید پاسخگوی وعده هایی که داده باشد

پنجمین آیین بهره برداری از پروژه های سلامت برگزار شد

سکه 13 میلیون و دلار 27 هزار و 150 تومان شد

مانیتور گیمینگ شیائومی با نرخ نوسازی 360 هرتز، 21 آبان رونمایی می شود

قیمت نفت بالا رفت

قیمت عرضه تخم مرغ برای مصرف کنندگان 14500 تومان است/ با متخلفان برخورد می کنیم

8 شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس هستند/ حمایت از سهامداران حقیقی و خرد سرلوحه برنامه های بانک گردشگری باشد

اقتصاد چین بهبود نسبتاً سریعی داشته است

انشعاب های غیرمجاز ویلایی حدود نیمی از آب شرب روستاهای البرز را هدر می دهند

خرید فیزیکی انواع کالا در خانه با فناوری هوش مصنوعی

تورم اعلامی مرکز آمار، ملاک تعیین نرخ گندم

بورس در ریزش مداوم

خرید توافقی زرشک در خراسان جنوبی آغاز شد

سالانه 70 تن عسل در ملکشاهی برداشت می شود

تمدید مهلت پرداخت وام کرونا و ودیعه مسکن

فیلم| پایان شایعات انبار خودرو ها

چین تولید در یک میدان نفتی جدید در دریای جنوبی چین را آغاز می کند

ضرورت جبران زیان اقتصادی ناشی از کاهش تقاضای نوشت افزار

از 10 سامانه شفافیت شستا رونمایی شد

از 10 سامانه شفافیت شستا رونمایی شد