مطالب مرتبط:
فال روز پنج شنبه 1 اسفند 1398
دیدار تیم های والیبال سایپا و شهروند اراک - 30 بهمن 1398
گزیده مهمترین اخبار بین الملل چهارشنبه 30 بهمن ماه 1398
اوقات شرعی اسفند 1398 به افق اراک
اوقات شرعی اسفند 1398 به افق مهاباد
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 1 اسفند 1398 ساعت 04:152020-02-19اقتصادي

فال روزانه 01/ 12/ 1398


فال روزانه 98/12/01 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک.

در سال هایی که تاکنون زندگی کرده اید با موانع زیادی روبرو بوده اید و این وضعیت باعث شده تا سال های عمر باارزش تان یکی پس از دیگری بدون دستاورد چشمگیری سپری شود.

- فال روزانه 98/12/01 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک.

در سال هایی که تاکنون زندگی کرده اید با موانع زیادی روبرو بوده اید و این وضعیت باعث شده تا سال های عمر باارزش تان یکی پس از دیگری بدون دستاورد چشمگیری سپری شود.

سالی که با تولدتان آغاز کرده اید زمان مناسبی است که این رویکرد را تغییر دهید و در این سال موانع را پشت سر بگذارید و مسیر موفقیت را هموار کنید.

به خاطر داشته باشید که امید و آرزو بدون عمل هیچ دستاوردی به دنبال نخواهد داشت و سال تولدتان را به گونه ای به پیش ببرید که فاصله شما با امید ها و آرزوهای تان روز به روز کوتاه تر شود.

در اسفند ماه که با تولدتان شروع شده است، فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد.

این فرصت را به بهانه ای برای آمادگی جهت روزهای پرتلاش ماه های آینده تبدیل نمایید.

مهر ماه سال آینده ایده های جدیدی به ذهن شما می رسد، این ایده ها را دست کم نگیرید و با تمام توان به آنها جامه عمل بپوشانید.

آبان ماه سالی که از راه می رسد زمان کمک شما به دیگران است.

در این سال فردی از شما درخواست کمک دارد و هر کاری که از دست تان برمی آید را برای ایشان انجام دهید.

دی ماه سال آینده زمانی است که کارهای شما ثبات پیدا می کند و در این ماه به دستاورد چشمگیری دست پیدا خواهید کرد.

دوستان و آشنایان را در شادی خود سهیم کنید و به آنها ثابت نمایید که خواستن توانستن است.

سالی که با تولدتان شروع کرده اید را با برنامه ای جدی و اجرایی آغاز نمایید و این سال را به گونه ای به پایان برسانید که در انتهای سال، تجربه های زیادی به کوله بار زندگی خود افزوده باشید.

روزهای سخت و پرتلاشی را گذرانده اید و حسابی خسته و کوفته شده اید، امروز زمان مناسبی است که کمی به خودتان استراحت دهید و با انجام کارهای مورد علاقه تان، خستگی روزهای گذشته را از تن بیرون نمایید.

امروز پولی به دست شما می رسد، اما این پول راحت و آسان فراهم نمی شود و زحمت هایی که در گذشته کشیده اید موجبات فراهم شدن این پول را آماده کرده است.

پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را به راحتی از دست ندهید و با کنار گذاشتن قسمتی از آن، برای روز مبادا آماده باشید.

مشکلات را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان نمی گذارید و این رویکرد باعث شده تا فشار زیادی تحمل کنید، قبل از اینکه این وضعیت شما را از پا در بیاورد، امروز قسمتی از مشکلات و گرفتاری های خود را با عشق زندگی تان درجریان بگذارید و مطمئن باشید که ایشان شما دست شما در مشکلات خواهد گرفت.

زحمت هایی که در زندگی کشیده اید امروز در نظر اهل منزل جلوه می کند و اعضای خانواده قدردانی شایسته ای را از شما به عمل خواهند آورد.

امروز با فرد یا افراد جدیدی ملاقات خواهید کرد.

این ملاقات زمینه آشنایی شما با این افراد را فراهم می کند و در آینده آشنایی با این افراد تأثیر زیادی در موفقیت های شما خواهد گذاشت.

عازم سفر هستید اما زمان مناسبی را برای سفر انتخاب نکرده اید و در صورت امکان، این سفر را به آینده موکول کنید.

امروز بعدازظهر قرار است به همراه دوستان برای گردش و تفریح بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید، این فرصت را مغتنم بدانید اما از آنجایی که احتمال ولخرجی شما زیاد است، مواظب باشید که بیش از حد ولخرجی نکنید و پولی که به هزارویک زحمت به دست می آورید را به راحتی به باد فنا ندهید.

یکی از دوستان یا آشنایان امروز به شما هدیه ای خواهد داد تا با تقدیم هدیه به شما ثابت کند که چقدر خاطرتان برای ایشان عزیز است.

نگرانی های زیادی در زندگی دارید و اضطراب و آشفتگی ذهنی، لحظه ای شما را راحت نمی گذارد.

اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و نگرانی های خود را با فردی که وی را به عنوان سنگ صبور قبول دارید، در میان بگذارید و اضطراب های بی مورد را کاهش دهید.

امروز در محل کار یا منزل با فردی اختلاف نظر پیدا می کنید، اجازه ندهید این اختلاف نظر موجبات دلخوری میان شما و این فرد را فراهم کند و با گذشت و بزرگواری این اختلاف نظر را خاتمه دهید.

از رویارویی با مشکلات هراس دارید و حل مشکلات دشوار را به آینده موکول می کنید، این وضعیت چیزی به غیر از افزایش نگرانی و ناراحتی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه امروز زمان خوبی است که تصمیم بگیرید هرگز مشکلات را به آینده موکول نکنید و با اراده و اعتماد به نفس، مشکلات را یکی پس از دیگری از سر راه بردارید.

روز را با امید و سرزندگی شروع کرده اید و احساس می کنید که هیچ مانعی سد راه شما نخواهد بود.

این روحیه را به فال نیک بگیرید و مشکلات امروز را راحت تر از همیشه از سر راه بردارید.

انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، این روحیه اشکالی ندارید به شرط اینکه جانب احتیاط را در کمک های مالی به اطرافیان حفظ کنید و مواظب ثبات مالی خود باشید.

مطابق نظر اهل منزل زندگی نمی کنید و این وضعیت زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده است.

امروز زمان مناسبی است که با اعضای خانواده صحبت کنید و از آنها درخواست نمایید که اعمال نظر بی از حد و بی جا را کنار بگذارند و به شما اجازه بدهند که سکان زندگی خود را در اختیار بگیرید.

منتظر موقعیت های جدیدی هستید و آرزو می کنید که شرایط بهتری داشته باشید، اما به خاطر بسپارید که برای رسیدن به شرایط بهتر باید آستین بالا بزنید و به جای انتظار برای رسیدن موقعیت های مناسب، به دنبال این موقعیت ها بگردید و بهترین فرصت ها را برای خودتان ایجاد کنید.

امروز فرصت مناسبی دست می دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و به کارهای موردعلاقه تان بپردازید.

همسر یا عشق زندگی تان روز بسیار عاشقانه ای را آغاز کرده و امروز از همیشه بیشتر عاشق شما است، این فرصت را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را به همراه عشق زندگی تان تجربه نمایید.

انسان بدبینی هستید و شرایط را همیشه از چیزی که هست، دشوارتر می بینید.

قبل از اینکه این رویکرد شما را به فرد منفی بافی تبدیل کند، امروز تصمیم بگیرید که عینک بدبینی را کنار بگذارید و با روحیه ای مثبت گرا به زندگی و مشکلات نگاه کنید.

به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را شروع کرده اید و از جانب یکی از اعضای فامیل که سن وسالی از ایشان گذشته، پولی به شما می رسد و نگرانی های مالی تان خاتمه پیدا خواهد کرد.

یکی از اعضای منزل رازی در سینه نهفته دارد و امروز این راز را با شما درمیان خواهد گذاشت، این راز را به کسی نگویید و به این فرد ثابت نمایید که سنگ صبور قابل اطمینانی برای وی هستید.

رفتار ناشایستی با همسر یا عشق زندگی تان داشته اید و این رفتار، زمینه دلخوری ایشان را فراهم کرده است.

اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و در پی جبران این رفتار باشید.

وعده های پوشالی زیادی می دهید و اهل وفا به عهد نیستید.

این رویکرد شما را به فرد غیرقابل اطمینانی درمیان دوستان و آشنایان تبدیل کرده است، در نتیجه از امروز به گونه ای قول بدهید که حتی اگر سرتان رفت، قول تان نرود.

احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از همکاران یا همسایه ها وجود دارد، نفت به آتش این مشاجره نریزید و به گونه ای رفتار کنید که این مشاجره ختم به خیر شود.

همسر یا عشق زندگی تان آن گونه که انتظار دارید به شما رسیدگی نمی کند و این رفتار زمینه دلخوری شما را فراهم کرده است.

امروز زمان مناسبی است که با عشق زندگی تان صحبت کنید و توقع های خود را با وی درمیان بگذارید.

امروز مشکل بزرگی سر راه شما قرار می گیرد، اما اعتماد به نفس خود را در برخورد با این مشکل از دست ندهید و این مشکل را با تدبیر و اراده پشت سر بگذارید.

به مهمانی دعوت شده اید، اما حوصله حضور در این مهمانی را ندارید.

بهتر است هر طور که شده در این مهمانی حضور پیدا کنید و مطمئن باشید در این مهمانی حتی از چیزی که حتی فکرش را بکنید بیشتر به شما خوش خواهد گذشت.

امروز هزینه ای گزاف برای تحصیل خود یا یکی از اعضای خانواده متقبل خواهید شد، این هزینه به لحاظ مالی شما را در مضیقه قرار خواهد داد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که کسی تاکنون از هزینه برای درس و تحصیل ضرر نکرده است.

انسان خوش گذرانی هستید و شب ها تا دیروقت به همراه دوستان و رفقا بیرون از منزل سپری می کنید.

این وضعیت نه تنها به لحاظ مالی ثبات شما را بر هم زده، بلکه دوستان نابابی پیدا کرده اید و اعتبارتان در میان اعضای خانواده و آشنایان زیر سؤال رفته است.

اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز تصمیم بگیرید که خوش گذرانی را کنار بگذارید و با دوستان سالم و مبادی آداب، نشست و برخاست کنید.

انسان مستبدی هستید و همیشه نظرها ی تان را در منزل یا محل کار به دیگران تحمیل می کنید.

قبل از اینکه این رویکرد شما را به فرد خودخواه و مستبدی تبدیل کند، این رفتار را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه ابراز نظر بدهید.

همسر یا عشق زندگی تان از اینکه وقت مناسبی را با ایشان سپری نمی کنید از شما گله مند و دلخور است.

امروز به هر قیمتی که شده فرصتی را برای بودن در کنار عشق زندگی تان فراهم کنید و به ایشان ثابت نمایید که از هر لحظه ای برای بودن در کنار وی استفاده می کنید.

انسان حسودی هستید و چشم دیدن موفقیت اطرافیان را ندارید، این روحیه به مذاق اطرافیان خوش نمی آید و رفته رفته شما را تنها گذاشته اند، امروز زمان خوبی است که حسادت را کنار بگذارید و به اطرافیان ثابت نمایید که از دستاوردهای آنها در زندگی از صمیم قلب خوشحال می شوید.

روحیه ای انتقادگرا دارید و از زمین و زمان اشکال می گیرید، چنین رویکری زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کرده و کسی دل خوشی از شما ندارد.

این اخلاق ناپسند را ترک کنید و از انتقادهای نابجا و ناشایست دوری بگیرید.

احترام همسر یا عشق زندگی تان را نگه نمی دارید و با گفتار و رفتار خود، ایشان را از خودتان دلخور کرده اید.

قبل از اینکه این رویکرد فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، احترام بیشتری به ایشان داشته باشید و به وی ثابت نمایید که جایگاه خاصی در قلب شما دارد.

انسان باذوق و استعدادی هستید و دستی در هنر یا نویسندگی دارید.

اما تاکنون کسی قدر هنرهای شما را ندانسته و استعداد تان شکوفا نشده است.

امروز شرایطی مهیا می شود تا هنرنمایی کنید و استعداد های خود را به رخ دیگران بکشید.

امروز با مشکلی روبرو می شوید و ممکن است این مشکل صبر شما را لبریز کند، اما صبر کلید حل این مشکل است و با شکیبایی و تدبیر فکری به حال این مشکل بردارید.

مدتی است که برای دریافت وامی ثبت نام کرده اید اما تاکنون قرعه به نام شما نیافتاده است، امروز بخت با شما یار است و قرعه این وام به نام تان خواهد افتاد.

با این وام هزینه های عقب افتاده زندگی را پوشش دهید و در صورت امکان قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.

امروز خبر خوشایندی به دست شما می رسد.

این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و زمینه شادی و خوشی آنها را فراهم کنید.

قولی به همسر یا عشق زندگی تان داده اید و امروز قرار است که به این قول وفا کنید، اما از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد و این شرایط زمینه دلخوری عشق زندگی تان را فراهم می کند.

از این شرایط درس بگیرید و در آینده قولی بدهید که مطمئن هستید از عهده انجام آن بر خواهید آمد.

از شغلی که به آن مشغول هستید، رضایت کامل ندارید و به دنبال کار جدیدی می گردید، امروز زمان مناسبی است تا سوابق کاری و تجربه های خود را برای شرکت های معتبر ارسال کنید و مطمئن باشید در کمتر از زمانی که فکرش را بکنید پیشنهاد وسوسه برانگیزی برای شغلی جدید دریافت خواهید کرد.

زحمت های زیادی در زندگی کشیده اید، اما دستاورد چندانی ندارید و این وضعیت زمینه افسردگی و ناامیدی شما را فراهم کرده است.

غم به دل تان راه ندهید چرا که این شرایط ادامه پیدا نخواهد کرد و در آینده تلاش و زحمتی که کشیده اید به بار خواهد نشست.

نگرانی های زیادی در زندگی دارید و ذهن تان به اندازه ای مشغول این نگرانی ها است که فرصتی برای فکر به موفقیت و پیشرفت پیدا نمی کنید.

قبل از اینکه این شرایط شما را به فرد افسرده ای تبدیل کند، رویکرد خود را به زندگی تغییر دهید و با نگاه به رویدادهای مثبت زندگی، امید و انگیزه پیدا کنید و مشکلات را از سر راه تان بردارید.

مدتی پیش پولی را برای انجام کاری سرمایه گذاری کرده اید، امروز سایه همای سعات بر سر شما خواهد افتاد و از محل این سرمایه گذاری، سودی روانه حساب های بانکی تان خواهد شد.

انسان صلح طلبی هستید و همیشه بین اطرافیان صلح و صفا برقرار می کنید.

این روحیه امروز به کمک شما خواهد آمد و مشاجره ای که میان اعضای خانواده در گرفته را به صلح و آشتی تبدیل نمایید.

اگر تاکنون عاشق نشده اید امروز روز عاشقی شما است و با فردی روبرو خواهید شد و در اولین نگاه به این فرد دل می بازید.

امروز به خودتان وعده داده اید که فرصتی را برای تفریح و استراحت کنار بگذارید، اما نقشه های تان نقش بر آب خواهد شد و اعضای منزل درخواست هایی از شما دارند که باید وقت استراحت خود را به انجام خواسته های ایشان اختصاص دهید.

اهل ورزش و تحرک نیستید و این رویکرد زمینه کسالت شما را فراهم کرده است، امروز زمان مناسبی است که با شرکت در کلاس های ورزشی و تحرک بیشتر، جلوی کسالت و خستگی را بگیرید و با انرژی بیشتری زندگی را ادامه دهید.

امروز خرج پیش بینی نشده ای به گردن شما می افتد و این خرج، ثبات مالی تان را به هم می ریزد.

از این وضعیت درس بگیرید و در آینده با پس انداز و صرفه جویی، به گونه ای زندگی کنید که وضعیت مالی تان ثبات بیشتری داشته باشد.

دخالت های بی جایی در کارهای اطرافیان دارید و این روحیه شما را به فرد فضولی در میان اعضای خانواده تبدیل کرده است.

اجازه ندهید اهل منزل و اطرافیان شما را با چنین صفت هایی بشناسند و با کنار گذاشتن دخالت های بی جا، رویکرد اطرافیان را نسبت به خودتان تغییر دهید.

کارهای عقب مانده زیادی دارید و به جای اینکه وقت خود را به انجام کارهای مهم اختصاص دهید، سرتان را به کارهای پیش پاافتاده و غیرضروری بند می کنید.

این وضعیت به غیر از ناکامی شما در زندگی چیزی به دنبال نخواهد داشت، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با اولویت بندی کارها و انجام کارهای مهم و ضروری، یک سر و گردن بالاتر از اطرافیان قرار بگیرید.

قصد شراکت با فردی را دارید و برنامه های زیادی برای این شراکت ترتیب داده اید، اما روز خوبی را برای آغاز شراکت انتخاب نکرده اید و بهتر است قبل از هرگونه شراکت، یک بار دیگر جوانب این کار را بررسی نمایید و نظر افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند را جویا شوید.

همسر یا عشق زندگی تان برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده و قصد دارد تا امروز به یکی از عاشقانه ترین روزهای زندگی تان تبدیل کند.

حواس تان به دخل و خرج تان نیست و بی مهابا خرید می کنید، قبل از اینکه این رویکرد زمینه ورشکستگی شما را فراهم کند، نظارت بیشتری بر دخل و خرج تان داشته باشید و راه پس انداز و صرفه جویی را در پیش بگیرید.

مدتی است که از یکی از دوستان قدیمی که در غربت زندگی می کند خبری ندارید و حسابی دلتنگ اش شده اید، امروز این دوست دیرینه با شما تماس می گیرید و دلتنگی تان را از بین می برد.

اعتمادبه نفس سرشاری دارید و مشکلی که امروز به آن بر می خورید را به لطف این روحیه از سر راه بردارید.

عازم سفر هستید، اما این سفر به غیر از خستگی و حوادث ناگوار چیزی برای شما به ارمغان نخواهد داشت، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این سفر را به آینده موکول کنید و اگر چاره ای به غیر از سفر ندارید، شش دانگ حواس تان را در این سفر جمع کنید تا گزندی به وجود نازنین تان وارد نشود.

از سلامت خود غافل شده اید و ادامه این رویکرد کار شما را به بستر بیماری خواهد کشاند.

امروز روز خوبی است که به خودتان قول بدهید از امروز به بعد بیشتر مواظب سلامتی تان باشید و به خاطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است.

به لحاظ مالی رویکردی آینده نگرانه ندارید و اندوخته ای کنار نگذاشته اید، قبل از اینکه این وضعیت ثبات مالی شما را از بین ببرد، از امروز مبلغی را برای روز مبادا کنار بگذارید.

اهل منزل با مشکلی روبرو شده اند و به کمک شما نیاز دارند، هر کاری که از دست تان بر می آید را برای اعضای خانواده انجام دهید و به آنها ثابت نمایید که در خوشی ها و سختی ها کنارشان هستید.

فرصتی برای عاشقی انتظار شما را می کشد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و عشقی گرم و آتشین را تجربه نمایید.

کار مهمی در دست انجام دارید، اما برای پایان این کار امروز و فردا کرده اید و این کار مهم را ناتمام گذاشته اید.

امروز بهترین فرصت برای اتمام این کار است و مطمئن باشید به پایان رساندن این کار مهم، موفقیت چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

امروز یکی از همکاران یا همسایه ها سفره دلش را پیش شما باز می کند و مدت زیادی از وقت تان را به گفتگو با ایشان سپری خواهید کرد.

پولی برای سرمایه گذاری کنار گذاشته اید اما راه و چاه کار را بلد نیستید و این وضعیت شما را در سردرگمی نگه داشته است.

امروز وقت خوبی برای سرمایه گذاری است و اندوخته خود را در بازار مسکن و مستغلات سرمایه گذاری کنید و مطمئن باشید سودچشمگیری از این سرمایه گذاری عاید شما خواهد شد.

مدتی است که به یکی از دوستان قدیمی سر نزده اید، امروز فرصت فراغتی دست می دهد تا سری به این دوست بزنید و در کنار ایشان خاطره های خوش گذشته را زنده کنید.

امروز احساس می کنید که کودک درون تان بیدار شده و روزی سرشار از نشاط و شادی های کودکانه را آغاز کرده اید، این احساس را به فال نیک بگیرید و تا می توانید خوش بگذرانید.

به همراه همسر یا عشق زندگی تان عازم سفری تفریحی هستید.

در این سفر بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت و فرصت های زیادی برای عاشقی پیدا خواهید کرد.

به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده اید و در کارهای تان به موفقیت چشمگیری می رسید.

به مهمانی رسمی یا جلسه کاری مهمی دعوت شده اید، به هر قیمتی که شده در این مراسم شرکت کنید و با گسترش دامنه دوستان و آشنایان خود، درهای بیشتری را به روی موفقیت باز نمایید.


کلید واژه ها: فال روزانه - دستاورد - امروز - روزانه - هایی - موانع - زندگی - دیگری - عزیزی - وضعیت - کلمه - دوست - دنیا - موفقیت - تغییر - مسیر - امید - آرزو - زمان

آخرین اخبار سرویس:
پرداخت بیمه بیکاری به 10 رسته شغلی آسیب دیده از کرونا

کرونا رکورد 20 ساله خرید اسلحه را در آمریکا شکست

گردشگری مازندران زیرتیغ ویروس کرونا

ورود سیاستمداران به کرونا، یعنی افزایش عوامل بیماری زا

راهکار های توسعه بازار فرش دستباف

لینک ثبت نام خانوارهای کم درآمد در سامانه رفاه

افزایش برداشت گندم در اصفهان مستلزم ادامه بارندگی ها و توزیع مطلوب آب است

تغییرات تعرفه های واردات کالا در سال 99

10 هزار ماسک در بیارجمند شاهرود تولید شد

یک هزارو 138 فعال صنایع دستی در زنجان بیمه هستند

تعطیلی بازار ماهی و کاهش شیوع ویروس کرونا در فریدونکنار

پیشنهاد پرداخت یارانه نیمه دوم سال به صورت یکجا در اردیبهشت، برای جبران خسارات کرونا

پایان غربالگری وتب سنجی مسافران در استان زنجان

محکومیت 76 میلیون تومانی قاچاقچی لوازم خانگی

توزیع ارزاق بین 61 بانوی سرپرست خانوار

رتبه نخست کمیته امداد چهارمحال و بختیاری در ایجاد اشتغال

ایجاد 621 شغل در حوزه صنایع دستی و گردشگری

کمک های بلاعوض به صنعتگران خسارت دیده از کرونا در استان مرکزی پرداخت شد

پرونده سفرهای نوروزی قزوین با تردد 7 میلیون خودرو بسته شد

تسهیلات قرض الحسنه برای 111 هزار راننده / جزییات 5 بسته حمایتی دولت از حمل و نقل جاده ای

پژواک مهر با «صدای سخن عشق»

پیش بینی افزایش قیمت مسکن با خروج از وضعیت کرونایی

جزییات نهایی رقم حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال 99

اقدمات سازمان فنی و حرفه ای برای مقابله با کرونا

تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی زنجان با مشکل روبه رو شده است

تردید در ارائه قیمت جدید و ثبات قیمت ها/ عقبایی: بازار مسکن 99دچار گیجی کرونایی است

واحدهای تجاری و تولیدی که چند ماه کار نکرده اند نباید مالیات پرداخت کنند

از ممانعت ورود 10 هزار خودرو تا پلمب 56 واحد صنفی متخلف در میناب

40 برنامه وزارت صنعت در هفت محور برای سال جاری

راهکارهای توسعه بازار فرش دستباف

احتمال منع مسافرگیری در مترو و اتوبوس ها

آخرین آمار شیوع کرونا در جهان

سد شاهچراغی دامغان تا سرریزشدن 70 سانتیمتر فاصله دارد

افزایش آمار مبتلایان فاقد علایم کرونا در چین

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/01/18| دلار صرافی ملی بازهم ثابت ماند

مصرف بنزین در استان تهران 42 درصد کاهش داشته است

تعطلی بازار ماهی و روند کاهش شیوع ویروس کرونا در فریدونکنار

قیمت مواد پروتیینی و اقلام پرمصرف در بازار زاهدان؛ دوشنبه 18 فروردین+ جدول

30 درصد مشاوره تلفنی بهزیستی خراسان رضوی مختص کرونا است

تویوتا لندکروزر سری 70 و FJ Cruiser همچنان در بازار امارات عرضه می شوند

راهکار 50 اقتصاددان برای مهار کرونا

دوران پساکرونا را دریابیم

بیش از 10 هزار کیلومتر از معابر کشور ضدعفونی شد

فیلم| تعطیلی بازار گناوه ادامه دارد

اخذ هزینه اضافی از برخی خانواده های اموات کرونایی!/ شهرداری: پس می دهیم

اینفوگرافیک/ ساعت و نحوه کار اداره ها از 23 فروردین 1399 به بعد

اقدمات سازمان فنی و حرفه ای برای مقابله با کرونا

تخصیص بیمه بیکاری به مربیان و نیروی کار باشگاه های ورزشی البرز

شناسایی صنایع دارای پتانسیل و حمایت از آنها

کاهش 90 درصدی ورود زائر در نوروز 99 به مشهد

چرا کرونا قیمت مواد مخدر را افزایش داده است؟

ابتکار خبر داد: حمایت دولت از زنان سرپرست خانوار در شرایط شیوع کرونا

گزارش تصویری: تولید الکل توسط جهادگران دانشگاه علم و صنعت

سازمان بهداشت جهانی برای خروج از قرنطینه هیچ زمان بندی ندارد

300 هزار بلیت کنسل شده قطار چقدر اعتبار گرفت؟

اِعمال اقدامات پیشگیرانه برای ورود ماشین آلات کشاورزی به هویزه/ وضعیت سفید شهرستان از نظر شیوع کرونا

مصرف بنزین در همدان نصف شد

بیمه بیکاری کرونا شامل کدام مشاغل می شود؟

ایجاد 621 فرصت شغلی در حوزه صنایع دستی و گردشگری

مهار بیماری یا رونق اقتصاد؛ کدام یک مهمتر است؟ /کرونا، ایران و اعلان جنگ سوم جهانی ‏ / دلایل تغییر حال و هوای سریال «پایتخت» چه بود؟ ‏

لزوم حمایت از تولید کنندگان مواد پروتیینی

کشورهای مختلف برای مقابله با بحران اقتصادی کرونا چه کردند؟

استخدام 2 ردیف شغلی در شرکت نقش طرح بنا

اینفوگرافی/ میانگین حقوق بازنشستگان 4میلیون تومان شد

گوشت مرغ مورد نیاز ماه رمضان در چهارمحال وبختیاری ذخیره سازی شد

میانگین درآمد کارمندان دولت چقدر شد؟

استخدام کارشناس مهندسی و تکوین محصول جهت یک شرکت تولیدی

از سامانه فروش آنلاین کتب درسی تا فایل دیجیتال منابع درسی در اپلیکیشن کتابخوان

افزایش متوسط حقوق کارمندان به 5.4 میلیون تومان/ میانگین حقوق بازنشستگان 4 میلیونی شد

250 هزار مترمکعب رواناب ناشی از بارندگی در دامغان ذخیره شد

زمان واریز یارانه فروردین 99 اعلام شد

بنزین ارزان و تک نرخی می شود؟

کشفیات سازمان تعزیرات در روزهای اخیر

حرف های دختر دهه 70 درباره غسل دادن اجساد کرونایی

ادامه اجرای طرح زوج و فرد خودروها از در منزل تا 20 فروردین ماه

از chr(034)سامانه فروش آنلاین کتب درسیchr(034) تا chr(034)فایل دیجیتال منابع درسی در اپلیکیشن کتابخوانchr(034)

سفرها در زنجان 55 درصد کاهش داشته است2516743

برخی شهروندان قزوینی بیمه بیکاری دریافت می کنند

خودکفایی در تولید ماسک؛ به زودی

بنزین ارزان و تک نرخی می شود ؟

میانگین حقوق بازنشستگان 4 میلیونی شد

بیمه شدگان تامین اجتماعی درمقابل آسیب ناشی از کرونا حمایت می شوند

افزایش دستمزد کارگران به کجا رسید؟

هراس از قرنطینه؛ -دوران پساکرونا را دریابیم

پیامدهایی چندبُعدی کرونا در آینده جهان؛ ایجاد چرخه ای جدید در زیست بشر/ پیامدهایی اجتناب ناپذیر شوک کرونایی برای اقتصاد جهانی/ سه ماهه دوم امسال بدتر از سه ماهه اول

ویروس کرونا با شروع فصل تابستان مهار می شود؟

کرونا 30 درصد تماس های مرکز مشاوره تلفنی بهزیستی خراسان رضوی را به خود اختصاص داد

گام بلند البرز از رونق به جهش تولید

اولویت بندی 1.4 میلیون متقاضی طرح ملی مسکن برای شرکت در قرعه کشی

بیمه بیکاری کرونا شامل کدام مشاغل می شود؟

کاهش تعرفه صادرات مرغ

برداشت گیاهان دارویی در کاشان ممنوع است

اصناف بدون مجوز فعالیت ، پلمپ می شوند

کاهش تردد در جاده های مواصلاتی آذربایجان غربی

7 آسیب کرونا بر اقتصاد ایران و راهکارهای حل آن

پیشنهاد اجرای 105 طرح اقتصادی در چهارمحال و بختیاری

حمایت از تولید کنندگان مواد پروتیینی

تحقق «جهش تولید» با اتکا به جوانان دانا

نگرانی کارگران نمایشگاه های خودرو از امنیت شغلی/ کارفرما از تعطیلی و کساد بازار خرید و فروش خودرو می گوید

قیمت نفت بیش از 4 درصد سقوط کرد

فال روزانه 01/ 12/ 1398

فال روزانه 01/ 12/ 1398