مطالب مرتبط:
مردم با حضور پر شور و انتخاب خوب، مجلس قوی برای ایران قوی بسازند
انتخابات مجلس و سخنی با دوستداران ایران
مشارکت حداکثری در انتخابات زمینه ساز مجلس قوی و مردمی است
کِی مجلس قوی خواهد شد؟
مردم با حضور پرشور و انتخاب خوب مجلس قوی بسازند
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 30 بهمن 1398 ساعت 02:352020-02-18سياسي

از مصادیق ایران قوی، مجلس قوی است


پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری : حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (سه شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی، - پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری : حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (سه شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم حضور پرشور و انتخاب خوب گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.

عکس: leader.

ir رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به مشکلات عمیق و گسترده اجتماعی و اقتصادی جامعه آمریکا برخلاف ظاهر بزک کرده آن، افزودند: آمریکا درحال حرکت به سمت فروپاشی از درون است و شکوه و جلال ظاهری آن مانع از غرق شدنش نخواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار که به مناسبت چهل و دومین سالروز قیام تاریخی مردم تبریز در 29 بهمن سال 1356 برگزار شد، مهم ترین ویژگی مردم آذربایجان را تبلور عزت ملی، دینی و انقلابی و حضور در صحنه به وقت نیاز و دفاع از کشور و انقلاب و هویت دینی برشمردند و گفتند: حضور بهنگام مردم تبریز در چهلم قیام 19 دی مردم قم مایه برکت خداوند متعال شد و این حرکت به صورت سلسله وار تا آغاز حرکت عمومی ملت و سقوط رژیم طاغوت و استقرار حکومت اسلامی ادامه یافت.

ایشان انتخابات بسیار مهم روز جمعه دوم اسفند را از مصادیق میدان های نیاز به حضور بهنگام دانستند و افزودند: انتخابات جهاد عمومی، مایه تقویت کشور و آبروی نظام اسلامی است و حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق های رای، به توفیق الهی مایه برکت و تاثیرات تحول آفرین در کشور خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تبلیغات و تلاش های گسترده آمریکایی ها برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی ایران و جدا کردن مردم و جوانان از نظام اسلامی خاطرنشان کردند: با وجود همه این تلاش ها، آنها به نتیجه نرسیده اند که نمونه بارز آن، تشییع شهید سلیمانی و راهپیمایی 22 بهمن بود و انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز بار دیگر نشان خواهد داد مردم در کنار نظام اسلامی و پشتیبان آن هستند.

حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه چشم دوستان و دشمنان به انتخابات روز جمعه است، افزودند: دشمنان می خواهند ببینند نتیجه فشار حداکثری آمریکا و بدعهدی های اروپایی ها و مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد، چه بوده است و دوستان هم با نگرانی منتظر نحوه حضور مردم در انتخابات هستند.

ایشان گفتند: البته من همواره به دوستان نظام اسلامی گفته ام، از ملت ایران نگران نباشید زیرا این ملت کاربلد است و می داند که چه بکند.

رهبر انقلاب اسلامی انتخابات را خنثی کننده بسیاری از نیت های شوم آمریکایی ها و صهیونیست ها و بدل فن مکر و کید آنها دانستند و خاطرنشان کردند: تنها راه مایوس شدن دشمنان، قوی شدن ایران است و یکی از مصادیق ایران قوی، مجلس قوی است، مجلسی که بتواند با تصویب قوانین لازم و با هدایت دولت ها به مسیر مطلوب، کشور را مصونیت ببخشد.

حضرت آیت الله خامنه ای یک رکن قوی بودن مجلس را حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق های رای برشمردند و افزودند: تاثیرات مجلس فقط محدود به چهار سال نیست بلکه مجلس قوی یا مجلس ضعیف و خودباخته با تصمیمات خود می توانند تاثیرات بلندمدتی بر کشور بگذارند.

ایشان افزودند: انتخابات و رای دادن، وظیفه شرعی، ملی و انقلابی، جشن ملی و احقاق حق آحاد مردم برای دخالت در سرنوشت کشورشان است.

رهبر انقلاب اسلامی، رکن دوم یک مجلس قوی را کیفیت انتخاب دانستند و در تبیین ویژگی های نمایندگان شایسته ملت بزرگ ایران تاکید کردند: باید برای مجلس شورای اسلامی، افراد باایمان ، شجاع ، کارآمد ، وظیفه شناس ، پرانگیزه ، وفادار به اسلام، مردم، انقلاب و کشور ، سرسخت در مقابل دشمنان و دل نبسته به دنیا و مطامع مالی برگزیده شوند.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: مردم باید در انتخاب نمایندگان بسیار مراقبت کنند زیرا ما در همین دوره انقلاب، نمایندگانی در مجلس داشتیم که اکنون نوکر و کُلفَت آمریکا و دشمنان ایران هستند.

ایشان همچنین درباره حضور جوانان و افراد باتجربه در مجلس گفتند: مجلس باید یک ترکیب متناسبی از جوانان و افراد مجرب، دانا و راه بلد باشد.

جوان گرایی یک ضرورت قطعی برای کشور است و کنشگر اصلی و پیشران حرکت رو به جلو جوانان هستند اما تکیه بر جوانان به معنای چشم پوشی از افراد با تجربه نیست.

رهبر انقلاب اسلامی، سابقه دلبستگی به دشمنان و انفعال در برابر آنها را یک نکته منفی برشمردند و تاکید کردند: ملت ایران دارای روحیه اعتماد به نفس ملی است و بسیاری از اندیشمندان و سیاسیون جهان نیز ملت ایران را رشید و بزرگ و نیرومند و نترس توصیف می کنند، بنابراین کسی که قدرت ایستادگی و اعتماد به نفس، در برابر دشمنان را ندارد، برای نمایندگی ملت ایران مناسب نیست.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین اهمیت بالای انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان را یادآور شدند و افزودند: وظیفه مجلس خبرگان بسیار مهم است و نباید انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان در برخی شهرها به حاشیه برود.

ایشان تاکید کردند: همه کسانی که دوستدار اسلام، انقلاب، نظام اسلامی و ایران هستند باید در انتخابات شرکت کنند و انتخاب خوب و درست انجام دهند.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به گزارشی مبنی بر پرداخت مبالغ زیادی دلار نفتی از جانب یکی از کشورهای عَنود منطقه به یکی از رسانه های انگلیسی فارسی زبان برای منصرف کردن مردم ایران از گرایش به افراد انقلابی در انتخابات افزودند: این گزارش نشان می دهد کیفیت و چگونگی انتخاب تا چه حد مهم است.

ایشان انتخابات را میدان امتحان الهی دانستند و ابراز امیدواری کردند ملت ایران در این امتحان، سربلند بیرون بیاید.

حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنانشان درباره یاوه گویی های اخیر مقام های آمریکایی درباره ایران و انتخابات گفتند: بخشی از اظهارات این احمق های درجه یک برای تاثیرگذاری در انتخابات و با هدف مایوس کردن مردم از صندوق رای است اما بخش دیگری از آن، ناشی از انفعال است.

رهبر انقلاب اسلامی انفعال آمریکایی ها را نتیجه اثرات معکوس ترور سردار سلیمانی دانستند و خاطرنشان کردند: در این قضیه رییس جمهور آمریکا و اطرافیان او منفعل و متوجه شدند کارشان حساب نشده بود چراکه هم در داخل آمریکا و هم در دنیا به شدت به آنها حمله شد.

ایشان افزودند: آمریکا می خواست با ترور سردار عزیز ما که تاثیرات عمیقی در منطقه داشت، بر منطقه مسلط شود اما ماجرا بر عکس شد و راهپیمایی بزرگ ضدآمریکایی در بغداد، مسائل سوریه و حلب و قضایای دیگر منطقه، درست نقطه مقابل خواست آنها را رقم زد، بنابراین یک هدف از یاوه گویی های اخیر آنها، جبران این انفعال است.

حضرت آیت الله خامنه ای شهادت سردار سلیمانی را یک فقدان تلخ خواندند و گفتند: شهید سلیمانی حقیقتا بسیار خوب، مفید و تحسین برانگیز بود اما در این حادثه غلبه با لطف الهی بود زیرا آن بزرگوار به هر دو حُسن پیروزی و شهادت دست یافت، چراکه در این سال ها در منطقه، پیروز میدان سلیمانی بود و مغلوب میدان، آمریکا و عوامل آن و در نهایت به فوز شهادت هم رسید.

رهبر انقلاب اسلامی، اجتماعات بی نظیر و ده ها میلیونی مردم در تشییع شهید سلیمانی را از برکات الهی و نشان دهنده عظمت، اتحاد، حضور، قدرشناسی و بصیرت ملت ایران دانستند و با اشاره به همدردی بسیاری از ملت ها با مردم ایران در این قضیه افزودند: در یکی از کشورها هزار مجلس به یاد شهید سلیمانی برگزار شد که این واقعیت های شوق انگیز نشانه عمق راهبردی نظام اسلامی است، بنابراین باطن این قضیه برخلاف ظاهر بسیار تلخ آن، برای جبهه حق سراسر پیروزی است.

ایشان با یادآوری تعبیر امام بزرگوار از درگذشت فرزند فاضل و برجسته خود مرحوم حاج آقا مصطفی به الطاف خفیه الهی خاطرنشان کردند: آن زمان کسی متوجه مفهوم تعبیر امام نشد اما پس از حرکت مردم ایران و عکس العمل دربار و حوادث قم و تبریز و آغاز حرکت عمومی ملت که به سقوط حکومت طاغوت منجر شد، مفهوم آن مشخص شد، همچنان که درحادثه تلخ شهادت سردار سلیمانی نیز دشمن تصور کرد ضربه ای زده است اما باطن قضیه، پیروزی و شکست دشمن خبیث است.

حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه دشمن نه فقط در این ماجرا بلکه در یک نبرد 40 ساله دائما از ملت ایران ضربه و شکست خورده است، افزودند: آمریکایی ها در این 40 سال همه سلاح های سیاسی، نظامی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی، رسانه ای و هر اقدام ممکن را برای ساقط کردن نظام اسلامی به کار گرفتند اما نظام اسلامی نه تنها ساقط نشد بلکه هزار برابر قوی تر و در مقابل، آمریکا ضعیف تر از قبل شده است.

رهبر انقلاب اسلامی در تبیین ضعف روزافزون آمریکا، ظاهر فعلی آن را بزک کرده خواندند و افزودند: امروز آمریکا با 22 هزار میلیارد دلار بدهی، مقروض ترین دولت های دنیا است و اختلاف طبقاتی در این کشور، وحشتناک و از همیشه بیشتر است.

ایشان با اشاره به نمونه هایی از مشکلات عمیق آمریکا از زبان یکی از سناتورهای برجسته این کشور گفتند: این سیاستمدار آمریکایی می گوید در دولت ترامپ به ثروت پنج تن از ثروتمندترین های آمریکا بیش از صد میلیارد دلار اضافه شده و ثروت سه نفر از آنها به اندازه نیمی از جمعیت آمریکا است.

80درصد کارگران فقیرند و حقوقشان کفاف زندگی آنها را نمی دهد.

از هر پنج آمریکایی تنها یک نفر توان خرید دارو های تجویز شده اش را دارد و فاصله ثروت سفیدپوستان و سیاهپوستان آمریکایی در 50 سال گذشته سه برابر شده است.

رهبر انقلاب اسلامی در ادامه نقل قول از این مقام آمریکایی افزودند: رییس جمهور آمریکا می گوید اوضاع در دوران وی بهتر شده، بله، اما نه برای مردم بلکه برای میلیاردرها و به قول یکی از رؤسای جمهور سابق آمریکا، آمریکا حکومت یک طبقه خاص بدون دخالت مردم و با رشوه خواری سیاسی نامحدود است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به آمارها و واقعیت های تکان دهنده از تبعیض، فاصله طبقاتی فقر و جنایت در آمریکا که مانند خوره به جان این کشور افتاده است، تاکید کردند: همچنانکه شکوه و جلال کشتی معروف تایتانیک مانع از غرق شدن آن نشد، تلاش برای آرایش ظاهر آمریکا و شکوه و جلال آن نیز مانع از غرق شدنش نیست و آمریکا غرق خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی با هیچ ملت و نژادی مخالف نیست بلکه با استکبار، ظلم و طغیان علیه ارزش های انسانی مخالف است، گفتند: امروز قله طغیان و استکبار، آمریکایی است که در دست ثروتمندان و کمپانی دارهای صهیونیست می چرخد و در دنیا نیز منفور است.

ایشان افزودند: آمریکا در کشورهای اطراف ما ده ها پایگاه نظامی دارد اما اگر روزی مساله ای پیش بیاید، این پایگاه ها نه به درد آمریکا خواهد خورد و نه به درد آنها که پولشان را به آمریکا می دهند و چشم امید به آن دارند، چراکه استکبار آمریکایی درحال فرو ریختن است.

حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر لزوم حفظ حرکت پر شتاب نظام اسلامی به سمت اهداف والا، وجود جوانان را برای ادامه این حرکت امیدبخش خواندند و خطاب به آنان گفتند: جوانان عزیز خود را از لحاظ علمی، عملی، تجربی و ایمانی آماده کنید چراکه فردای این کشور در دستان شماست و باید بتوانید این مملکت را به اوج برسانید که ان شاءالله این کار را خواهید کرد.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به نقش تاثیرگذار مردم آذربایجان و تبریز درحوادث تاریخی و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، گفتند: مردم آذربایجان همواره در مقاطع و حوادث مختلف جلودار بوده اند که نمونه های آن را می توان حرکت 29 بهمن سال 56، دوران دفاع مقدس، فتنه سال 88، اجتماع عظیم در تجلیل از سردار سلیمانی و در راهپیمایی امسال 22 بهمن دید که با وجود بارش شدید برف، مردم حضور پرشوری داشتند.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، لحظه شناسی و اقدام بهنگام در میادین دفاع از انقلاب را از خصوصیات برجسته مردم تبریز خواند و با بیان گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه استفاده از ظرفیت های جوانان در گام دوم انقلاب گفت: در مقابل جنگ شناختی دشمن که امید و باورهای جوانان را هدف گرفته است، معتقدیم مساجد به عنوان خاستگاه اصلی نیروهای انقلاب باید مرکز طراحی، اندیشه ورزی و فعالیت باشند.

کپی شد
کلید واژه ها: رهبر معظم انقلاب اسلامی - حضرت آیت الله خامنه ای - انقلاب اسلامی - دفتر مقام معظم رهبری - پایگاه اطلاع رسانی - آیت الله خامنه ای - رهبر معظم انقلاب - مقام معظم رهبری - انقلاب - اسلامی - اطلاع رسانی - رهبر - انتخاب - آذربایجان - رهبر انقلاب اسلامی - مردم - حضور حداکثری مردم - انتخابات - آیت الله - خامنه ای - انتخابات مجلس - حضور - پایگاه - هزاران - آمریکا - رهبر انقلاب - نظام اسلامی - دیدار - رهبری - رسانی

آخرین اخبار سرویس:
برگزاری انتخابات دوم اسفند بدون ابطال حتی یک صندوق رأی در استان تهران

پرداخت 2 برابری مستمری به مددجویان سیل زده کرمانی و هرمزگانی

استاندار: کرونا نقاط ضعف و قوت یزد را نشان داد

دستور حجت الاسلام رییسی درباره حادثه زندان سقز

خدا قوت آیت الله حسینی بوشهری به طلاب جهادی قزوین

ارائه آموزش ادبیات عرب و بحث طلبگی در فضای مجازی

«جهش تولید» را به عنوان یک فریضه قلمداد کنیم

پویش سراسری دعای فرج در شب نیمه شعبان برگزار می شود

سخنی با مدافعان سلامت

استاندار: کرونا نقاط ضعف و قوت یزد را نشان داد

پرداخت 2 برابری مستمری به مددجویان سیل زده کرمانی و هرمزگانی

دعای خاص روز ولادت امام حسین (ع)

اظهارات جدید درباره زمان ورود و چرخش کرونا در ایران | اردیبهشت ماه به کنترل نسبی می رسیم

امام حسین(ع)؛ بزرگترین پاسدار اسلام

جمع آوری معتادان و کارتن خواب ها در این روزهای کرونایی خطرناک است

دستور رییسی به دادستان کل در رابطه با حادثه زندان سقز

تمدید مسابقه عکاسی برنامه تلویزیونی اسراء

زمان مهار کرونا در ایران مشخص شد + جزییات

کاهش تردد 80 درصدی تردد در محورهای استان سمنان

جلوگیری از ورود 230 دستگاه خودرو به خراسان جنوبی/مردم همکاری کنند

برقراری 83 تماس با صدای مشاور بهزیستی قزوین در مورد کرونا

سالروز میلاد حضرت ابوالفضل (ع)

تاکید نیرو های مسلح ونزوئلا بر حمایت از مادورو

صوت| ای عشق شورانگیز

سپاه پرچمدار و پیشگام در برابر همه تهدید ها و مشکلات است

جلسه رییسی با مسئولان ارشد انتظامی و قضایی برای بررسی وضعیت زندان ها/دستور برخورد با مسببان حادثه سقز

بازگشایی کلاس های دانشگاهی حداقل تا نیمه اردیبهشت متصور نیست

بخش خبری 7-1-99

زمین امشب به مدت یک ساعت خاموش می شود

دعایی که خواندن آن در روز ولادت امام حسین (ع) توصیه شده است

بازگشایی کلاس های دانشگاهی حداقل تا نیمه اردیبهشت متصور نیست

رونمایی از نخستین دستگاه تست سیار کرونا توسط بسیج

رابطه اعتقاد به شفاء بیماران و انتشار کرونا

آیت الله سیدجعفر کریمی دیوکلایی درگذشت

ربیعی: افتخار می کنم که بخشی از عمر خود را در سپاه گذراندم

دستور آیت الله رییسی برای برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز

وضعیت دوران کرونایی را برای آینده ثبت کنید

وزیر علوم ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت

پیام تسلیت مجلس خبرگان رهبری درپی ارتحال آیت الله کریمی

نمایندگان منتخب در روزهای باقی مانده به شروع کار مجلس پای دردل مردم بنشینند

6 جانباز در خراسان رضوی بر اثر کرونا فوت کردند

جانبازان نماد مقاومت و پایداری در برابر دشمنان هستند

فرمانده سپاه کردستان در گفت وگو با تسنیم: سپاه برای مردم جان فدا می کند / برای محرومیت زدایی کردستان حد و مرز نمی شناسیم

هوا راه اصلی برای انتقال ویروس کرونا نیست

مقابله با شیوع کرونا میان روستاییان و عشایر

تصویب بسته نجات آمریکا در مجلس

دستور رییسی به دادستان کل در رابطه با حادثه زندان سقز/با مقصران برخورد شود

دستور ویژه رییس قوه قضاییه برای برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز

خاموشی عمارت تاریخی «عالی قاپو» در رویداد «ساعت زمین»

تسلیم رونوشت استوارنامه سفیر جدید ایران در برازیلیا/تأکید بر گسترش روابط ایران و برزیل

رزمایش دفاع بیولوژیک در سمنان

«جازموریان» غرق در خرابی های سیل!!!

دستور آیت الله رییسی برای برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز

جهش فعالیت دستگاه ها برای دسترسی آزاد مردم به اطلاعات

صدر: کرونا پیام آسمان علیه همجنس گرایی است

مسئول شورای استفتائات رهبری درگذشت

امشب زمین یک ساعت خاموش می شود

دستور ویژه رییس قوه قضاییه برای حفظ سلامت و امنیت زندانیان

رادیو تسنیم یزد|آیت الله ناصری: همه قدردان خدمتگزاران سلامت هستیم + صوت

پاورپوینت کتاب روانشناسی تربیتی تألیف علی اکبر سیف

ورودی پارک ها و باغشهرهای جهرم را برای مقابله با کرونا بستند

محموله کمک های هیئت های مذهبی کرمان به مناطق سیل زده زهکلوت ارسال شد

جهش فعالیت دستگاه ها برای دسترسی آزاد مردم به اطلاعات

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان سمنان/ 200 مأمور پلیس مجری طرح فاصله گذاری اجتماعی هستند

اطلاع رسانی صحیح و سریع برای حفظ آرامش جامعه

ورود به تفرجگاه های کوهستانی ممنوع شد| امسال 13 بدر در خانه می مانیم

پلمپ چند واحد صنفی متخلف در نایین

چند صندوق رأی انتخابات مجلس در استان تهران ابطال شد؟

رونمایی از نخستین آزمایشگاه سیار کرونا

بیانات رهبر انقلاب در روز عید مبعث

بررسی وضعیت زندان ها با حضور رییس قوه قضاییه و مقامات ارشد انتظامی و قضایی/ دستور ویژه برای حفظ امنیت زندانیان و برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز

ماجرای حمله لفظی به صدام در قرنطینه بعثی ها

آیت الله رییسی: اقدامات معدودی مجرم قانون شکن موجب محرومیت سایر زندانیان از رافت اسلامی نشود

برقراری 83 تماس با صدای مشاور بهزیستی قزوین در مورد کرونا

طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین ادامه دارد

آیت الله سید جعفر کریمی درگذشت

استاندار البرز: تمام مجموعه ها برای مهارکرونا پای کار هستند

شعرخوانی جالب و دیدنی سردار سلیمانی + فیلم

آماده پشتیبانی همه جانبه از سپاه پاسداران هستیم

بررسی آخرین وضعیت زندان ها با حضور رییس قوه قضاییه

دستور ویژه رییس قوه قضاییه به دادستان کل کشور برای حفظ سلامت و امنیت زندانیان و برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز/آیت الله رییسی: اقدامات معدودی مجرم قانون شکن موجب محرومیت سایر زندانیان از رافت اسلامی نشود

زندگینامه و مسئولیت های مرحوم آیت الله سید جعفر کریمی

پایش اراضی ملی البرز شبانه روزی است

آیت الله اعرافی: آیت الله کریمی دانشمندی گرانمایه و از مدافعان قاطع انقلاب اسلامی بود

رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه الغدیر یزد به روایت تصویر

استاندار البرز: تمام مجموعه ها برای مهارکرونا پای کار هستند

نماینده ولی فقیه در گیلان: نمایندگان منتخب مردم با وفاق و همدلی برای رفع مشکلات مردم گام بردارند

ممنوعیت برگزاری مراسم جشن شعبانیه در استان اردبیل

بررسی آخرین وضعیت زندان ها با حضور رییس قوه قضاییه و مقامات ارشد انتظامی و قضایی/ دستور ویژه برای حفظ سلامت و امنیت زندانیان و برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز

تابستانِ داغ سیاست؛ از دعوای طلبگی 2 آیت الله تا بازداشت آقایان نماینده

قرار زیستی سپاه الغدیر تا آخرین لحظه در کنار مردم است

آیت الله کریمی، مسئول شورای استفتائات رهبری درگذشت

فعالیت های جهادی آرامش روانی جامعه را در پی دارد

رزمایش دفاع بیولوژیک نشان دهنده ظرفیت بالای سپاه الغدیر است

رزمایش سراسری پدافند میکروبی در یزد

تاکید سخنگوی تعزیرات بر لزوم دقت بیشتر مردم در خریدهای اینترنتی

وزیر علوم ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت

پیام رییس سازمان اوقاف به فرمانده کل سپاه

درگذشت مسئول شورای استفتائات رهبرانقلاب

دستور ویژه رییس قوه قضاییه به دادستان کل کشور برای حفظ سلامت و امنیت زندانیان و برخورد با مقصرین حادثه زندان سقز/آیت الله رییسی: اقدامات معدودی مجرم قانون شکن موجب محرومیتسایر زندانیان از رافت اسلامی نشود

از مصادیق ایران قوی، مجلس قوی است

از مصادیق ایران قوی، مجلس قوی است