مطالب مرتبط:
فال روز دوشنبه 28 بهمن 1398
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام اصلاحات پذیرش مرحله تمدید پذیرش دوره کارشناسی حرفه ای و مهندسی فناوری «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1398 و تمدید مهلت ثبت نام
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام اصلاحات پذیرش مرحله تمدید پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1398 و تمدید مهلت ثبت نام
برنامه سینما های سمنان در روز یک شنبه 27 بهمن 1398
چهاردهمین نشست خبری رییس جمهوری - 27 بهمن 1398
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 28 بهمن 1398 ساعت 05:252020-02-17اقتصادي

فال روزانه 28/ 11/ 1398


فال روزانه 98/11/28 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک.

انسان با استعدادی هستید و توانایی های خاصی دارید، - فال روزانه 98/11/28 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک.

انسان با استعدادی هستید و توانایی های خاصی دارید، اما تاکنون فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده اید.

در سالی که با تولدتان شروع می شود بخت به شما رو خواهد کرد و در این سال توانایی های خود را به رخ دیگران بکشید و یک سر گردن بالاتر از بقیه قرار بگیرید.

در ماه اسفند که از راه می رسد با مشکلی روبرو خواهید شد و این مشکل حسابی شما را به دردسر می اندازد، اما توانایی های شما از این مشکل بزرگ تر است و به رغم سختی هایی که تحمل خواهید کرد، این مشکل را از سر راه بر می دارید.

در تیر ماه سال آینده شرایطی پیش می آید تا تصمیم مهمی را برای زندگی خود بگیرید.

از هم اکنون خودتان را آماده کنید و تصمیمی بگیرید که آینده شما را از هر لحاظ تضمین کند.

در مهر ماه سالی که از راه می رسد قلب شما تندتر از همیشه خواهد زد و آتش عشق در وجودتان شعله ور می شود.

این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید عاشقی کنید.

در آبان سال آینده ایده بکری به ذهن شما خطور می کند، این ایده را جدی بگیرید و با تمام توان به فکر اجرای آن باشید.

دی ماه سال آینده زمانی است که زحمت های شما به بار خواهد نشست و در این ماه فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و با حضور درمیان جمع دوستان و آشنایان، دامنه رفاقت های تان را گسترش دهید.

در سالی که با تولدتان شروع شده است، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برندارید و این سال را به گونه ای به پایان برسانید که دستاوردهای سال تولدتان به چراغ راهی برای دیگر سال های زندگی شما تبدیل شود.

سفری در پیش دارید اما آماده سفر نیستید و به صلاح شما است تا جایی که امکان دارد از این سفر پرهیز کنید، در غیر این صورت به غیر از بیماری و خستگی از این سفر چیزی نصیب شما نخواهد شد.

مطالبات معوقه زیادی دارید و این وضعیت شما را به لحاظ مالی به دردسر انداخته است، اجازه ندهید این شرایط شما را تحت فشار قرار دهد و امروز از یکی از دوستان و آشنایان درخواست پول کنید و جای خالی طلب های پرداخت نشده تان را پر نمایید.

اهل کار و کمک در منزل نیستید و این وضعیت، اعضای خانواده را از شما گله مند کرده است.

امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با همکاری در کارهای منزل، به اهل خانه ثابت کنید که همیشه در کنارشان هستید.

به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را در پیش دارید و امروز زودتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید کارهای تان به پایان می رسد.

این وضعیت را غنیمت بدانید و از فرصت فراغتی که دارید برای انجام کارهای موردعلاقه تان استفاده کنید.

امروز همسر یا عشق زندگی تان قصد دارد روز بسیار خاص و عاشقانه ای را برای شما تدارک ببیند، در نتیجه روزی عاشقانه و سرشار از محبت را تجربه خواهید کرد.

روحیه ای مهربان و انسان دوستانه دارید و از هر فرصتی برای محبت به دیگران بهره می گیرید، این روحیه امروز به کمک شما می آید و با محبت و خوش رویی گره ای که در کارتان افتاده را حل کنید.

مدتی است که برای دریافت وام ثبت نام کرده اید اما قرعه به نام شما نیافتاده است، امروز بخت با شما یار است و در این قرعه کشی برنده خواهید شد.

آن گونه که باید و شاید هوای عشق زندگی تان را ندارید و رفتار شما باعث شده تا فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان ایجاد شود.

اجازه ندهید این فاصله از چیزی که هست، عمیق تر شود و امروز برنامه ای خاص و عاشقانه تدارک ببینید و به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همیشه به فکرش هستید.

امروز کار زیادی ندارید و کارها راحت تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به پایان می رسد.

انسان سخت کوش و پرتلاشی هستید و زحمت های زیادی برای آسایش و رفاه افراد خانواده می کشید، این روحیه باعث شده تا از خودتان غافل شوید و شبانه روز به فکر کار و تلاش باشید.

قبل از اینکه چنین رویکردی شما را از پا در بیاورد، اهمیت بیشتری به سلامتی خود بدهید و به گونه ای کار کنید که در آینده از خودتان غافل نشوید.

به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش ندارید و از آنجایی که عازم خرید هستید، احتمال ولخرجی شما وجود دارد، در نتیجه تا می توانید مواظب خرج های امروز باشید و به گونه ای هزینه نکنید که به دردسر مالی بیافتید.

امروز زمان مناسبی است تا به کارهای موردعلاقه تان مشغول شوید و کمی به خودتان برسید.

زبان تندی دارید و با نیش و کنایه، اطرافیان را آزار می دهید، این رویکرد امروز ممکن است کار دست تان بدهد و یکی از اطرافیان را با زبان تند خود بیازارید.

در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب گفته های خود باشید و به گونه ای صحبت کنید که اطرافیان از زبان تند شما در امان باشند.

در آینده نیز فکری به حال این وضعیت بردارید و به جای نیش و کنایه، سخنی به غیر از محبت و دوستی به اطرافیان نگویید.

امروز اتفاق بسیار خوشایندی در محل کار یا منزل برای شما رخ می دهد، این اتفاق را به فال نیک بگیرید و شرایط را برای موفقیت های بیشتر مهیا کنید.

سفری در پیش دارید، در این سفر بیشتر از همیشه مواظب باشید چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید و به لحاظ مالی به مخمصه بیافتید.

همسر یا عشق زندگی تان امروز قصد دارد تا شما را شگفت زده کند و کاری برای تان انجام می دهد تا بیشتر از همیشه دل شما را به دست بیاورد.

به لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارید و گرفتاری های مالی لحظه ای دست از سر شما بر نمی دارد، برای حل این مشکل کاری از دست کسی بر نمی آید و این شما هستید که باید مدیریت بیشتری بر خرج های تان داشته باشید و با صرفه جویی و پس انداز از مشکلات مالی نجات پیدا کنید.

امروز خبر بسیار فرخنده ای به دست شما می رسد، این خبر نه تنها برای شما نشاط و خوشی را به دنبال دارد، بلکه زمینه خوشحالی دیگر اعضای خانواده را فراهم می کند.

در نتیجه این خبر خوش را غنیمت بدانید و روزی سرشار از خوشی و شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه نمایید.

قصد آغاز مشارکت با فردی را دارید و برنامه های زیادی برای این مشارکت ریخته اید، اما این مشارکت به سود شما نخواهد بود و بهتر است قبل از آغاز چنین مشارکتی، یک بار دیگر تمام جوانب کار را بررسی نمایید و در صورت امکان از این مشارکت دوری نمایید.

مدتی است که وقتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی سپری نکرده اید، امروز زمان مناسبی دست می دهد تا سری به رفقای قدیمی بزنید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید.

توجه لازم را به همسر یا عشق زندگی تان ندارید و این رویکرد ایشان را حساس و زودرنج کرده است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و فرصتی را برای محبت و عشق ورزی کنار بگذارید و به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همیشه به فکرش هستید.

انسان رویاپرداز و خیال بافی هستید و به جای اینکه آستین بالا بزنید و تن به کار بدهید، در عالم رؤیا و خیال به سر می برید.

مطمئن باشید با این وضعیت راه به جایی نخواهید برد و از امروز تصمیم بگیرید که خیال پردازی را کنار بگذارید و با نگاهی عمل گرا و اجرایی زندگی را در پیش بگیرید.

عادت های ناپسند زیادی دارید و پول خود را خرج این عادت ها می کنید، چنین رویکردی نه تنها به لحاظ مالی شما را در شرایط نامطلوبی قرار می دهد، بلکه به لحاظ سلامتی نیز به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که عادت های ناپسند را کنار بگذارید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

جایگاه مطلوب و پسندیده ای در میان دوستان و آشنایان ندارید و اطرافیان توجه لازم را به شما ندارند، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز زندگی را جدی بگیرید و جایگاهی شایسته و در شأن خودتان پیدا نمایید.

همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که به شما وعده انجام کاری را داده است اما تاکنون این وعده را عملی نکرده و از این رفتار دلخور شده اید، جایی برای دلخوری وجود ندارد و به جای اینکه به عشق زندگی تان بیش ازحد سخت بگیرید، بزرگواری به خرج دهید و به ایشان ثابت نمایید که این رفتار را نادیده گرفته اید.

یکی از اعضای خانواده امروز از شما درخواست کمک دارد، اما سرتان به اندازه ای شلوغ خواهد شد که فرصتی برای کمک به ایشان پیدا نمی کنید.

بابت این رفتار از این فرد عذرخواهی نمایید و به ایشان قول بدهید که در اولین فرصت هرکاری که از دست تان بر بیاد را برای وی انجام خواهید داد.

هوش سرشاری دارید و اطرافیان همیشه برای حل مشکلات روی راهکارهای هوشمندانه شما حساب باز می کنند.

امروز این روحیه به کمک شما می آید و مشکلی که با آن روبرو می شوید را با هوش و درایت پشت سر خواهید گذاشت.

دوستان زیادی دارید و رفقای قدیمی همیشه برای کمک به شما حاضر و آماده بوده اند، امروز بیشتر از همیشه قدر این دوستان را بدانید، چرا که اگر حواس تان به حرف هایی که می زنید نباشد، ممکن است حرف ناشایستی از دهان شما خارج شود و زمینه رنجش خاطر دوستان قدیمی را فراهم کند.

قرارداد مهمی را باید امضا کنید، اما روز خوبی را برای معامله و عقد قرارداد انتخاب نکرده اید و اگر حواس تان را حسابی جمع نکنید، احتمال ضرر شما از این قرارداد وجود دارد.

به لحاظ کاری روز شلوغی را در پیش ندارید، اما فرصتی هم برای استراحت پیدا نخواهید کرد، چرا که مجبور به انجام کارهای متفرقه خواهید شد.

همسر یا عشق زندگی تان امروز با رفتار و گفتارش ثابت خواهد کرد که بیشتر از همیشه شما را دوست دارد.

رفتار پسندیده ای با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و این رویکرد زمینه ناراحتی ایشان را فراهم کرده است، قبل از اینکه رفتار ناپسند شما فاصله ای عمیق به دنبال داشته باشد، رویکردی توأم با احترام را با همسر یا عشق زندگی تان در پیش بگیرید و همیشه احترام ایشان را نگه دارید.

کارهای مهم زندگی را بدون فکر و مشورت انجام می دهید و این وضعیت باعث شده تا دستاورد چندانی در زندگی نداشته باشید و از هم قطاران تان عقب بیافتید.

اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و از امروز به بعد قبل از اتخاذ تصمیم های مهم، با افراد با تجربه و کاربلد مشورت کنید و با فکر و تدبیر بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

روز خوبی را به لحاظ مالی در پیش دارید و امروز پولی به دست تان می رسد، اما از آنجایی که نگرانی های روحی و ذهنی زیادی دارید، برای رسیدن به آرامشِ، قسمتی از این پول را به کارهای خیر و انسان دوستانه اختصاص دهید.

موقعیتی برای پیشرفت و موفقیت در پیش روی شما قرار دارد و به این موقعیت حسابی امیدوار شده اید، اما به خاطر داشته باشید که راه رسیدن به موفقیت از میان کار و تلاش می گذرد و با امید و پشتکار، بهترین بهره را از این موقعیت ببرید.

امروز ایده بکری برای انجام کاری به ذهن شما خطور می کند، این ایده را دست کم نگیرید و با تمام توان به فکر اجرای آن باشید.

روز خوبی را برای سرمایه گذاری آغاز کرده اید و اندوخته خود را در بازار مسکن و مستغلات سرمایه گذاری نمایید و مطمئن باشید که از این سرمایه گذاری سود چشمگیری روانه حساب های بانکی شما خواهد شد.

انسان بی ملاحظه ای هستید و دقت لازم را در انجام کارها ندارید، چنین وضعیتی شما را به فردی غیرقابل اعتماد تبدیل کرده و کسی روی شما حساب باز نمی کند.

ادامه این وضعیت اصلاً به نفع شما نیست و امروز تصمیم بگیرید که وسواس بیشتری برای انجام کارها به خرج دهید و به گونه ای کار کنید که مو لای درز کارهای شما نرود.

آتش عشقی به جان شما افتاده و خواب و خوراک ندارید، اما محبوب شما از این عشق بی خبر است و سوزوگداز شما را نمی بیند.

امروز زمان خوبی است که پرده از راز این عشق بردارید و مطمئن باشید که محبوب تان دست رد به سینه شما نخواهد زد.

اهمیتی به خودتان نمی دهید و به اندازه ای در کار غرق شده اید که فرصتی برای تفریح و گردش پیدا نمی کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را از پا بیاندازد، امروز فکری به حال خودتان بردارید و با انجام کارهای موردعلاقه تان، خستگی کارهای روزانه را فراموش کنید.

روزی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز کرده اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کارهای امروز را به فردا موکول نکنید.

امروز در محل کار یا منزل میان شما و همکاران یا اعضای خانواده مشاجره ای رخ می دهد، نفت به آتش این مشاجره ندهید و به هرقیمتی که شده اجازه ندهید این مشاجره زمینه دلخوری شما و همکاران یا اعضای منزل را فراهم کند.

امروز فرصتی برای شرکت در کارهای انسان دوستانه دست می دهد، این فرصت را مغتنم بدانید و با انجام کارهای خیر، به لحاظ فکری به آرامش برسید.

همسر یا عشق زندگی تان به وفاداری شما شک کرده و دائم شما را زیر نظر گرفته است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و دلیل شک های بی مورد وی را جویا شوید.

انسان خلاقی هستید و ایده های نوآورانه زیادی دارید، اما در کار خلاقیت به خرج نمی دهید و در کارهای شما خبری از نوآوری نیست.

ادامه این وضعیت اصلاً به نفع شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که از خلاقیت و نوآوری خود در کارها کمک بگیرید و رویکردی نوآورانه در زندگی داشته باشید.

به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده اید و گرفتاری های مالی امان شما را بریده است، در چنین شرایطی از بزرگان فامیل کمک بگیرید و مطمئن باشید که روی شما را زمین نخواهند انداخت.

مدتی است که از اعضای خانواده بی خبر هستید و آن گونه که باید و شاید به آنها رسیدگی نمی کنید.

امروز زمان مناسبی است که دیداری با اعضای فامیل تازه کنید و به آنها یادآور شوید که همیشه به فکرشان هستید.

امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، دنیا را به رنگ عشق و محبت می بینید و احساس می کنید که از همیشه عاشق تر هستید.

این احساس را پیش خودتان نگه ندارید و همسر یا عشق زندگی تان را در این احساس عاشقانه شریک کنید.

مشکلی در سر راه شما قرار دارد و برای حل این مشکل راهی به ذهن تان نمی رسد، اما مطمئن باشید که به تمام جوانب این مشکل فکر نکرده اید و چیزی را از قلم انداخته اید، در نتیجه یک بار دیگر به حل این مشکل فکر کنید و خاطر جمع باشید که این بار فکر بکری برای حل آن به ذهن شما خطور خواهد کرد.

شش دانگ حواس تان را به حساب و کتاب های تان جمع کرده اید و به گونه ای زندگی می کنید که به لحاظ مالی مشکلی برای تان ایجاد نشود، اما به رغم این تلاش ها، امروز دچار مشکل مالی شده اید.

خوشبختانه جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که از جایی که حتی فکرش را هم نمی کردید، پولی به دست شما می رسد و این مشکل برطرف خواهد شد.

انسان بداخلاق و عصبی هستید و از هر بهانه ای برای را ه انداختن دعوا و مرافه بهره می گیرید، این رویکرد شما را به فرد بدخلقی تبدیل کرده و کسی تمایل به نشست و برخاست با شما ندارد.

اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت تصمیم بگیرید که به جای بدخلقی و ناراحتی، با رویی گشاده با اطرافیان صحبت کنید و نگذارید کسی از رفتار شما دلخور شود.

به لحاظ کاری و حرفه ای دستاوردهای زیادی ندارید و این وضعیت شما را افسرده و ناامید کرده است، در چنین شرایطی به جای ناامیدی، فکری به حال پیشرفت و موفقیت خود بردارید و با شرکت در دوره های آموزشی و افزایش مهارت های خود، درهای بیشتری از موفقیت را باز کنید.

انسان خوش صحبت و مردم داری هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرد و دامنه دوستان تان را گسترش دهید.

انسان بدبینی هستید و همیشه قسمت خالی لیوان را می بینید.

این رویکرد شما را به فرد منفی بافی تبدیل کرده و کسی تمایل به معاشرت با شما را ندارد.

امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این وضعیت بردارید و رویکردی خوش بینانه به زندگی داشته باشید و همیشه نیمه پر لیوان را ببینید.

امروز برای تعمیر یکی از لوازم منزل هزینه ای را متقبل خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که پولی به دست تان می رسد و جای خالی این هزینه پر می شود.

بی قید و شرط عاشق همسر یا عشق زندگی تان هستید و از هر فرصتی برای ابراز محبت به ایشان استفاده می کنید.

مطمئن باشید که عشق زندگی تان این وضعیت را پیش خودش نمی گذارد و ایشان نیز به دنبال راهی است که عشق بی پایانش را نثار تان کند.

به لحاظ کاری از شغلی که به آن مشغول هستید رضایت کامل ندارید و مدتی است که به دنبال کار تازه ای می گردید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای شغلی مناسب پیدا می کنید و این شغل جدید، موفقیت های بیشتری را برای شما به دنبال دارد.


کلید واژه ها: فال روزانه - امروز - روزانه - مشکل - هایی - انسان - عزیزی - سال آینده - کلمه - خاصی - دنیا - دوست - دردسر - تصمیم - آینده - اسفند - زندگی - اندام - تحمل - گردن - قرار - شروع - بزرگ

آخرین اخبار سرویس:
بررسی تصمیمات اقتصادی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در برنامه پایش

ارزش تراکنش‎ های شبکه پرداخت بانکی به 328 هزار و 170میلیارد رسید

تاثیر کرونا بر صادرات محصولات کشاورزی در جنوب آسیا

برترین گروه های بورسی معاملات در یکشنبه 17 فروردین

تدوین مولفه هایی برای جذب سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی / ازحضور شرکت های دانش بنیان تولیدی در بنادر استان استقبال می کنیم

اجرای اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم به جهش تولید می انجامد

تاثیر کرونا بر صادرات محصولات کشاورزی در جنوب آسیا

قیمت حبوبات و پروتیین در بیرجند؛ یکشنبه 17 فروردین 99 + جدول

تهران|بیش از 2 هزار ایزوپروپیل الکل احتکار شده در ری کشف شد

کرونا| افزایش آمار مبتلایان و فوتی ها در لبنان/ ثبت موارد جدید در سوریه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی: وام واحدهای تولیدی فعال 3 ماه استمهال می شود

معرفی شرکت آرا سوفا ، تولید کننده و صادر کننده حوزه مبلمان

ایران کیش موفق به دریافت پروانه بهره برداری نرم افزار شد

افزایش نزدیک به 50 درصدی قیمت خرید تضمینی گندم

کسب رتبه پایه1ایران کیش درهفت رشته رتبه بندی شرکت های انفورماتیک

امضاء تفاهم نامه میان ثبت اسناد و وزارت کشاورزی

نگاهی کوتاه برایران کیش در سال 98

ایجاد بیش از هزار فرصت شغلی با تشکیل تعاونی ها

رکود اقتصادی در کمین کشور است/«گردشگری» برترین راه رونق اقتصادی پس از کرونا

ورود شاخص بورس به کانال 570 هزار واحد

سهمیه بنزین کارت سوخت از بین نمی رود

فعالیت واحدهای تولیدی با حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی بلامانع است/ عملیات اجرایی احداث نمایشگاە دائمی سنندج باید هرچە زودتر آغاز شود

بررسی تصمیمات اقتصادی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در برنامه پایش

سامانه پرتودهی برای استریل ماسک به بهره برداری رسید

تهران چرا به روزهای شلوغ برگشت؟!

ارزش تراکنش شبکه پرداخت بانکی به 328هزارو170میلیارد تومان رسید/کارتخوان ها بازیگران اصلی شبکه پرداخت

وزارت کشور: تشکیل هیچ استان جدیدی در دستور کار نیست

جریمه نیم میلیون تومانی بیش از 27 هزار خودرو در طرح فاصله گذاری اجتماعی

فیلم| همکاری شایسته مردم سقز در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

کاهش شدید قیمت مرغ تا 9200 تومان!

5700 تن محمولات استراتژیک به استان سمنان حمل شد

افزایش سفارش های اسنپ فود در روزهای آغاز سال جدید

نمک اکوسیستم دریا توسط پارک علم و فناوری کرمانشاه تولید شد/ صادرات محصول به 3 کشور همسایه

پیش بینی تولید 14 میلیون تن گندم

قرنطینه اجباری از فردا در ازبکستان اجرا می شود

اهدای خون در خراسان شمالی 11 درصد افزایش یافت

بهترین هواپیماهای ارزان جهان برای خرید بلیط خارجی هواپیما

علت عدم واریز یارانه معیشتی به حساب برخی کارگران فصلی

استخدام کارشناس فروش با حقوق ثابت در شرکت آذین قوطی

کاهش 160 میلیارد تومانی ارزبری با تولید کودهای زیستی

تشکل های صادراتی کشاورزی در استان سمنان تشکیل شود

آمریکا با درخواست وام ایران از صندوق بین المللی پول موافقت می کند؟

ارزش تراکنش‎ های شبکه پرداخت به 3.2 هزار میلیارد ریال رسید/کارتخوان ها بازیگران اصلی شبکه پرداخت

وضعیت بازارهای آبادان

پیش بینی بسته حمایتی برای رانندگان

رشد 83 درصدی حمل کالای اساسی از بندر چابهار به سایر نقاط کشور

چه کسانی مشمول بیمه بیکاری می شوند؟

گل هوشمندی برای تولید انرژی پاک

وضعیت بازار مسکن چگونه است؟

نهمین محموله کمک های چین به تهران ارسال شد

ماجرای فعالیت مدارس و دانشگاه ها در 12 استان | مدارس تا کی تعطیل هستند؟

مردم با مدیریت مصرف از مشکل کمبود آب در فصل گرما جلوگیری کنند

کاهش هیجان در بازار دلارفروشان

تحقیق و توسعه کروز در سال گذشته منجر به بومی سازی صدها قطعه پیشرفته شد

نمک اکوسیستم دریا توسط پارک علم و فناوری کرمانشاه تولید شد/ صادرات محصول به 3 کشور همسایه

افت 43 درصدی فروش محصولات جنرال موتورز در چین

امسال 70 میلیون مترمکعب آب در سازه های آبخیزداری استحصال شده است

افزایش 20 درصدی مصرف گاز براساس شیوع کرونا/ مشترکین گاز کنتورخوانی کنند

طرز تهیه نان باگت خانگی

شاخص بورس به ارتفاع 574 هزار واحد صعود کرد

مشکلات کودکان کم شنوا در روزهای کرونا/توصیه به والدین

افزایش سفارش های اسنپ فود در روزهای آغاز سال جدید

آخرین خبرها از تعطیلی ها تا پایان فروردین99+جزییات

با همراه بانک دی بدون تهدید کرونا امور بانکی خود را انجام دهید

تکذیب تغییر در نرخ سود سپرده ها

زیر و بم جدیدترین مدل هیوندای اکسنت را ببینید

تبعات کاهش 30درصدی دستمزد بازیکنان لیگ جزیره برای دولت انگلیس

رشد 160 هزار تومانی نرخ سکه

بلاتکلیفی مردم در شعب بانک های استان یزد

افزایش آمار چک های برگشتی در روزهای کرونایی

دولت به فکر معیشت کارگران ساختمانی باشد/ تامین سبد معیشتی در مشهد

تهران| مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در حمایت از مشاغل آسیب دیده اسلامشهری پیگیری می شود

قیمت لاستیک خارجی در بازار / جدول

کارآفرینان اصفهان| روایت بانوی کارآفرین از روزهای سختی که پایانی دلچسب داشت

بیمه بیکاری به چه کسانی تعلق می گیرد؟

رعایت نشدن طرح فاصله اجتماعی در مازندران

افزایش سفارش های اسنپ فود در روزهای آغاز سال جدید

افزایش تعداد دام سبک در فصل زمستان 98

تهدید ترامپ به اعمال تعرفه بر واردات نفت به آمریکا

آمادگی بخش خصوصی برای بازگشایی کسب و کارها براساس اولویت و پروتکل های بهداشتی

موافقت گمرک با حمل یکسره کالاهای اساسی به صورت ریلی

رشد 30 درصدی بستری های کرونا در تهران

نکاتی مهم درباره خرید گواهینامه SSL از صباهاست

متروی تهران: 16 فروردین 288 هزار نفر جابجا شدند!

افزایش حدود 50 درصدی ذخیره آب کشاورزی در مازندران

ساخت توپ ضد استرس + جزییات

سفارش طراحی اینفوگرافیک در نوین قلم + جزییات

کاهش مراجعات به بانک ها و کنترل کرونا با اجرایی شدن چک الکترونیک

سامسونگ شیشه تاشو می سازد

قیمت طلا و سکه و دلار | یکشنبه 98/01/17

کاهش 2500 میلیاردی درآمدهای شهرداری بر اثر شیوع کرونا

120 سازه غیرمجاز در خراسان شمالی تخریب شد

نگاهی به کارنامه اقتصادی استان یزد در سال 98

قلع و قمع 125 بنا و مستحدثات با حکم قضایی/ 1216 هکتار از اراضی ملی و دولتی به بیت المال اعاده شد

استخدام کارشناس فروش در یک شرکت تولیدی معتبر در تهران

قیمت های باورنکردنی بلیت هواپیما / کاهش 90 درصدی پروازهای داخلی

گمرک هرمزگان با حمل یکسره کالاهای اساسی موافقت کرد

استخدام کارشناس انبار و کارشناس فروش و بازاریابی در اصفهان

صادرات غیرنفتی با وجود تحریم های ظالمانه از گمرک پارس جنوبی افزایش یافت

استخدام کارشناس فروش تلفنی خانم در یک شرکت معتبر در تهران

فال روزانه 28/ 11/ 1398

فال روزانه 28/ 11/ 1398