مطالب مرتبط:
فال روز دوشنبه 28 بهمن 1398
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام اصلاحات پذیرش مرحله تمدید پذیرش دوره کارشناسی حرفه ای و مهندسی فناوری «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1398 و تمدید مهلت ثبت نام
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام اصلاحات پذیرش مرحله تمدید پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال 1398 و تمدید مهلت ثبت نام
برنامه سینما های سمنان در روز یک شنبه 27 بهمن 1398
چهاردهمین نشست خبری رییس جمهوری - 27 بهمن 1398
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 28 بهمن 1398 ساعت 05:252020-02-17اقتصادي

فال روزانه 28/ 11/ 1398


فال روزانه 98/11/28 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک.

انسان با استعدادی هستید و توانایی های خاصی دارید، - فال روزانه 98/11/28 چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک.

انسان با استعدادی هستید و توانایی های خاصی دارید، اما تاکنون فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده اید.

در سالی که با تولدتان شروع می شود بخت به شما رو خواهد کرد و در این سال توانایی های خود را به رخ دیگران بکشید و یک سر گردن بالاتر از بقیه قرار بگیرید.

در ماه اسفند که از راه می رسد با مشکلی روبرو خواهید شد و این مشکل حسابی شما را به دردسر می اندازد، اما توانایی های شما از این مشکل بزرگ تر است و به رغم سختی هایی که تحمل خواهید کرد، این مشکل را از سر راه بر می دارید.

در تیر ماه سال آینده شرایطی پیش می آید تا تصمیم مهمی را برای زندگی خود بگیرید.

از هم اکنون خودتان را آماده کنید و تصمیمی بگیرید که آینده شما را از هر لحاظ تضمین کند.

در مهر ماه سالی که از راه می رسد قلب شما تندتر از همیشه خواهد زد و آتش عشق در وجودتان شعله ور می شود.

این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید عاشقی کنید.

در آبان سال آینده ایده بکری به ذهن شما خطور می کند، این ایده را جدی بگیرید و با تمام توان به فکر اجرای آن باشید.

دی ماه سال آینده زمانی است که زحمت های شما به بار خواهد نشست و در این ماه فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و با حضور درمیان جمع دوستان و آشنایان، دامنه رفاقت های تان را گسترش دهید.

در سالی که با تولدتان شروع شده است، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برندارید و این سال را به گونه ای به پایان برسانید که دستاوردهای سال تولدتان به چراغ راهی برای دیگر سال های زندگی شما تبدیل شود.

سفری در پیش دارید اما آماده سفر نیستید و به صلاح شما است تا جایی که امکان دارد از این سفر پرهیز کنید، در غیر این صورت به غیر از بیماری و خستگی از این سفر چیزی نصیب شما نخواهد شد.

مطالبات معوقه زیادی دارید و این وضعیت شما را به لحاظ مالی به دردسر انداخته است، اجازه ندهید این شرایط شما را تحت فشار قرار دهد و امروز از یکی از دوستان و آشنایان درخواست پول کنید و جای خالی طلب های پرداخت نشده تان را پر نمایید.

اهل کار و کمک در منزل نیستید و این وضعیت، اعضای خانواده را از شما گله مند کرده است.

امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با همکاری در کارهای منزل، به اهل خانه ثابت کنید که همیشه در کنارشان هستید.

به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را در پیش دارید و امروز زودتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید کارهای تان به پایان می رسد.

این وضعیت را غنیمت بدانید و از فرصت فراغتی که دارید برای انجام کارهای موردعلاقه تان استفاده کنید.

امروز همسر یا عشق زندگی تان قصد دارد روز بسیار خاص و عاشقانه ای را برای شما تدارک ببیند، در نتیجه روزی عاشقانه و سرشار از محبت را تجربه خواهید کرد.

روحیه ای مهربان و انسان دوستانه دارید و از هر فرصتی برای محبت به دیگران بهره می گیرید، این روحیه امروز به کمک شما می آید و با محبت و خوش رویی گره ای که در کارتان افتاده را حل کنید.

مدتی است که برای دریافت وام ثبت نام کرده اید اما قرعه به نام شما نیافتاده است، امروز بخت با شما یار است و در این قرعه کشی برنده خواهید شد.

آن گونه که باید و شاید هوای عشق زندگی تان را ندارید و رفتار شما باعث شده تا فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان ایجاد شود.

اجازه ندهید این فاصله از چیزی که هست، عمیق تر شود و امروز برنامه ای خاص و عاشقانه تدارک ببینید و به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همیشه به فکرش هستید.

امروز کار زیادی ندارید و کارها راحت تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به پایان می رسد.

انسان سخت کوش و پرتلاشی هستید و زحمت های زیادی برای آسایش و رفاه افراد خانواده می کشید، این روحیه باعث شده تا از خودتان غافل شوید و شبانه روز به فکر کار و تلاش باشید.

قبل از اینکه چنین رویکردی شما را از پا در بیاورد، اهمیت بیشتری به سلامتی خود بدهید و به گونه ای کار کنید که در آینده از خودتان غافل نشوید.

به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش ندارید و از آنجایی که عازم خرید هستید، احتمال ولخرجی شما وجود دارد، در نتیجه تا می توانید مواظب خرج های امروز باشید و به گونه ای هزینه نکنید که به دردسر مالی بیافتید.

امروز زمان مناسبی است تا به کارهای موردعلاقه تان مشغول شوید و کمی به خودتان برسید.

زبان تندی دارید و با نیش و کنایه، اطرافیان را آزار می دهید، این رویکرد امروز ممکن است کار دست تان بدهد و یکی از اطرافیان را با زبان تند خود بیازارید.

در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب گفته های خود باشید و به گونه ای صحبت کنید که اطرافیان از زبان تند شما در امان باشند.

در آینده نیز فکری به حال این وضعیت بردارید و به جای نیش و کنایه، سخنی به غیر از محبت و دوستی به اطرافیان نگویید.

امروز اتفاق بسیار خوشایندی در محل کار یا منزل برای شما رخ می دهد، این اتفاق را به فال نیک بگیرید و شرایط را برای موفقیت های بیشتر مهیا کنید.

سفری در پیش دارید، در این سفر بیشتر از همیشه مواظب باشید چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید و به لحاظ مالی به مخمصه بیافتید.

همسر یا عشق زندگی تان امروز قصد دارد تا شما را شگفت زده کند و کاری برای تان انجام می دهد تا بیشتر از همیشه دل شما را به دست بیاورد.

به لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارید و گرفتاری های مالی لحظه ای دست از سر شما بر نمی دارد، برای حل این مشکل کاری از دست کسی بر نمی آید و این شما هستید که باید مدیریت بیشتری بر خرج های تان داشته باشید و با صرفه جویی و پس انداز از مشکلات مالی نجات پیدا کنید.

امروز خبر بسیار فرخنده ای به دست شما می رسد، این خبر نه تنها برای شما نشاط و خوشی را به دنبال دارد، بلکه زمینه خوشحالی دیگر اعضای خانواده را فراهم می کند.

در نتیجه این خبر خوش را غنیمت بدانید و روزی سرشار از خوشی و شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه نمایید.

قصد آغاز مشارکت با فردی را دارید و برنامه های زیادی برای این مشارکت ریخته اید، اما این مشارکت به سود شما نخواهد بود و بهتر است قبل از آغاز چنین مشارکتی، یک بار دیگر تمام جوانب کار را بررسی نمایید و در صورت امکان از این مشارکت دوری نمایید.

مدتی است که وقتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی سپری نکرده اید، امروز زمان مناسبی دست می دهد تا سری به رفقای قدیمی بزنید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید.

توجه لازم را به همسر یا عشق زندگی تان ندارید و این رویکرد ایشان را حساس و زودرنج کرده است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و فرصتی را برای محبت و عشق ورزی کنار بگذارید و به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همیشه به فکرش هستید.

انسان رویاپرداز و خیال بافی هستید و به جای اینکه آستین بالا بزنید و تن به کار بدهید، در عالم رؤیا و خیال به سر می برید.

مطمئن باشید با این وضعیت راه به جایی نخواهید برد و از امروز تصمیم بگیرید که خیال پردازی را کنار بگذارید و با نگاهی عمل گرا و اجرایی زندگی را در پیش بگیرید.

عادت های ناپسند زیادی دارید و پول خود را خرج این عادت ها می کنید، چنین رویکردی نه تنها به لحاظ مالی شما را در شرایط نامطلوبی قرار می دهد، بلکه به لحاظ سلامتی نیز به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که عادت های ناپسند را کنار بگذارید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

جایگاه مطلوب و پسندیده ای در میان دوستان و آشنایان ندارید و اطرافیان توجه لازم را به شما ندارند، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز زندگی را جدی بگیرید و جایگاهی شایسته و در شأن خودتان پیدا نمایید.

همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که به شما وعده انجام کاری را داده است اما تاکنون این وعده را عملی نکرده و از این رفتار دلخور شده اید، جایی برای دلخوری وجود ندارد و به جای اینکه به عشق زندگی تان بیش ازحد سخت بگیرید، بزرگواری به خرج دهید و به ایشان ثابت نمایید که این رفتار را نادیده گرفته اید.

یکی از اعضای خانواده امروز از شما درخواست کمک دارد، اما سرتان به اندازه ای شلوغ خواهد شد که فرصتی برای کمک به ایشان پیدا نمی کنید.

بابت این رفتار از این فرد عذرخواهی نمایید و به ایشان قول بدهید که در اولین فرصت هرکاری که از دست تان بر بیاد را برای وی انجام خواهید داد.

هوش سرشاری دارید و اطرافیان همیشه برای حل مشکلات روی راهکارهای هوشمندانه شما حساب باز می کنند.

امروز این روحیه به کمک شما می آید و مشکلی که با آن روبرو می شوید را با هوش و درایت پشت سر خواهید گذاشت.

دوستان زیادی دارید و رفقای قدیمی همیشه برای کمک به شما حاضر و آماده بوده اند، امروز بیشتر از همیشه قدر این دوستان را بدانید، چرا که اگر حواس تان به حرف هایی که می زنید نباشد، ممکن است حرف ناشایستی از دهان شما خارج شود و زمینه رنجش خاطر دوستان قدیمی را فراهم کند.

قرارداد مهمی را باید امضا کنید، اما روز خوبی را برای معامله و عقد قرارداد انتخاب نکرده اید و اگر حواس تان را حسابی جمع نکنید، احتمال ضرر شما از این قرارداد وجود دارد.

به لحاظ کاری روز شلوغی را در پیش ندارید، اما فرصتی هم برای استراحت پیدا نخواهید کرد، چرا که مجبور به انجام کارهای متفرقه خواهید شد.

همسر یا عشق زندگی تان امروز با رفتار و گفتارش ثابت خواهد کرد که بیشتر از همیشه شما را دوست دارد.

رفتار پسندیده ای با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و این رویکرد زمینه ناراحتی ایشان را فراهم کرده است، قبل از اینکه رفتار ناپسند شما فاصله ای عمیق به دنبال داشته باشد، رویکردی توأم با احترام را با همسر یا عشق زندگی تان در پیش بگیرید و همیشه احترام ایشان را نگه دارید.

کارهای مهم زندگی را بدون فکر و مشورت انجام می دهید و این وضعیت باعث شده تا دستاورد چندانی در زندگی نداشته باشید و از هم قطاران تان عقب بیافتید.

اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و از امروز به بعد قبل از اتخاذ تصمیم های مهم، با افراد با تجربه و کاربلد مشورت کنید و با فکر و تدبیر بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

روز خوبی را به لحاظ مالی در پیش دارید و امروز پولی به دست تان می رسد، اما از آنجایی که نگرانی های روحی و ذهنی زیادی دارید، برای رسیدن به آرامشِ، قسمتی از این پول را به کارهای خیر و انسان دوستانه اختصاص دهید.

موقعیتی برای پیشرفت و موفقیت در پیش روی شما قرار دارد و به این موقعیت حسابی امیدوار شده اید، اما به خاطر داشته باشید که راه رسیدن به موفقیت از میان کار و تلاش می گذرد و با امید و پشتکار، بهترین بهره را از این موقعیت ببرید.

امروز ایده بکری برای انجام کاری به ذهن شما خطور می کند، این ایده را دست کم نگیرید و با تمام توان به فکر اجرای آن باشید.

روز خوبی را برای سرمایه گذاری آغاز کرده اید و اندوخته خود را در بازار مسکن و مستغلات سرمایه گذاری نمایید و مطمئن باشید که از این سرمایه گذاری سود چشمگیری روانه حساب های بانکی شما خواهد شد.

انسان بی ملاحظه ای هستید و دقت لازم را در انجام کارها ندارید، چنین وضعیتی شما را به فردی غیرقابل اعتماد تبدیل کرده و کسی روی شما حساب باز نمی کند.

ادامه این وضعیت اصلاً به نفع شما نیست و امروز تصمیم بگیرید که وسواس بیشتری برای انجام کارها به خرج دهید و به گونه ای کار کنید که مو لای درز کارهای شما نرود.

آتش عشقی به جان شما افتاده و خواب و خوراک ندارید، اما محبوب شما از این عشق بی خبر است و سوزوگداز شما را نمی بیند.

امروز زمان خوبی است که پرده از راز این عشق بردارید و مطمئن باشید که محبوب تان دست رد به سینه شما نخواهد زد.

اهمیتی به خودتان نمی دهید و به اندازه ای در کار غرق شده اید که فرصتی برای تفریح و گردش پیدا نمی کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را از پا بیاندازد، امروز فکری به حال خودتان بردارید و با انجام کارهای موردعلاقه تان، خستگی کارهای روزانه را فراموش کنید.

روزی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز کرده اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کارهای امروز را به فردا موکول نکنید.

امروز در محل کار یا منزل میان شما و همکاران یا اعضای خانواده مشاجره ای رخ می دهد، نفت به آتش این مشاجره ندهید و به هرقیمتی که شده اجازه ندهید این مشاجره زمینه دلخوری شما و همکاران یا اعضای منزل را فراهم کند.

امروز فرصتی برای شرکت در کارهای انسان دوستانه دست می دهد، این فرصت را مغتنم بدانید و با انجام کارهای خیر، به لحاظ فکری به آرامش برسید.

همسر یا عشق زندگی تان به وفاداری شما شک کرده و دائم شما را زیر نظر گرفته است، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و دلیل شک های بی مورد وی را جویا شوید.

انسان خلاقی هستید و ایده های نوآورانه زیادی دارید، اما در کار خلاقیت به خرج نمی دهید و در کارهای شما خبری از نوآوری نیست.

ادامه این وضعیت اصلاً به نفع شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که از خلاقیت و نوآوری خود در کارها کمک بگیرید و رویکردی نوآورانه در زندگی داشته باشید.

به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده اید و گرفتاری های مالی امان شما را بریده است، در چنین شرایطی از بزرگان فامیل کمک بگیرید و مطمئن باشید که روی شما را زمین نخواهند انداخت.

مدتی است که از اعضای خانواده بی خبر هستید و آن گونه که باید و شاید به آنها رسیدگی نمی کنید.

امروز زمان مناسبی است که دیداری با اعضای فامیل تازه کنید و به آنها یادآور شوید که همیشه به فکرشان هستید.

امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، دنیا را به رنگ عشق و محبت می بینید و احساس می کنید که از همیشه عاشق تر هستید.

این احساس را پیش خودتان نگه ندارید و همسر یا عشق زندگی تان را در این احساس عاشقانه شریک کنید.

مشکلی در سر راه شما قرار دارد و برای حل این مشکل راهی به ذهن تان نمی رسد، اما مطمئن باشید که به تمام جوانب این مشکل فکر نکرده اید و چیزی را از قلم انداخته اید، در نتیجه یک بار دیگر به حل این مشکل فکر کنید و خاطر جمع باشید که این بار فکر بکری برای حل آن به ذهن شما خطور خواهد کرد.

شش دانگ حواس تان را به حساب و کتاب های تان جمع کرده اید و به گونه ای زندگی می کنید که به لحاظ مالی مشکلی برای تان ایجاد نشود، اما به رغم این تلاش ها، امروز دچار مشکل مالی شده اید.

خوشبختانه جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که از جایی که حتی فکرش را هم نمی کردید، پولی به دست شما می رسد و این مشکل برطرف خواهد شد.

انسان بداخلاق و عصبی هستید و از هر بهانه ای برای را ه انداختن دعوا و مرافه بهره می گیرید، این رویکرد شما را به فرد بدخلقی تبدیل کرده و کسی تمایل به نشست و برخاست با شما ندارد.

اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت تصمیم بگیرید که به جای بدخلقی و ناراحتی، با رویی گشاده با اطرافیان صحبت کنید و نگذارید کسی از رفتار شما دلخور شود.

به لحاظ کاری و حرفه ای دستاوردهای زیادی ندارید و این وضعیت شما را افسرده و ناامید کرده است، در چنین شرایطی به جای ناامیدی، فکری به حال پیشرفت و موفقیت خود بردارید و با شرکت در دوره های آموزشی و افزایش مهارت های خود، درهای بیشتری از موفقیت را باز کنید.

انسان خوش صحبت و مردم داری هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرد و دامنه دوستان تان را گسترش دهید.

انسان بدبینی هستید و همیشه قسمت خالی لیوان را می بینید.

این رویکرد شما را به فرد منفی بافی تبدیل کرده و کسی تمایل به معاشرت با شما را ندارد.

امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این وضعیت بردارید و رویکردی خوش بینانه به زندگی داشته باشید و همیشه نیمه پر لیوان را ببینید.

امروز برای تعمیر یکی از لوازم منزل هزینه ای را متقبل خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که پولی به دست تان می رسد و جای خالی این هزینه پر می شود.

بی قید و شرط عاشق همسر یا عشق زندگی تان هستید و از هر فرصتی برای ابراز محبت به ایشان استفاده می کنید.

مطمئن باشید که عشق زندگی تان این وضعیت را پیش خودش نمی گذارد و ایشان نیز به دنبال راهی است که عشق بی پایانش را نثار تان کند.

به لحاظ کاری از شغلی که به آن مشغول هستید رضایت کامل ندارید و مدتی است که به دنبال کار تازه ای می گردید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای شغلی مناسب پیدا می کنید و این شغل جدید، موفقیت های بیشتری را برای شما به دنبال دارد.


کلید واژه ها: فال روزانه - امروز - روزانه - مشکل - هایی - انسان - عزیزی - سال آینده - کلمه - خاصی - دنیا - دوست - دردسر - تصمیم - آینده - اسفند - زندگی - اندام - تحمل - گردن - قرار - شروع - بزرگ

آخرین اخبار سرویس:
جهش تولید در بخش کشاورزی چگونه محقق می شود؟

تداوم برداشت غیرمجاز از حساب ها/بانکها حرف رییس کل رانمی خوانند؟

تامین غذای 9 میلیون نفر با جلوگیری از دورریز میوه ها / ایران رتبه نخست هدر رفت ضایعات محصولات کشاورزی در دنیا!

عرضه میوه با قیمت مصوب دولتی تا پایان فروردین ماه ادامه دارد

این دختر جوان بزرگترین پای اروپا را دارد!

جهش تولید در بخش کشاورزی چگونه محقق می شود؟

رشد 394 درصدی جابه جایی کالای اساسی از خوزستان

پرسش چهل و سوم: دولت چه بسته های حمایتی باید در بحران کرونا عرضه کند؟

کرونا فروشی

متناسب سازی حقوق بازنشستگان تا سقف 2 میلیون و 800 هزار تومان

موزیک ویدئو «دیوانه دوست داشتنی» با صدای علیرضا طلیسچی + دانلود

علت بروز زخم پا در افراد دیابتی چیست؟

نظر مخاطبان ایسنا درباره واریز سود سهام عدالت

صوت| پادکست خبری تلسکوپ استان اردبیل - شماره 31/ اخبار استان اردبیل در روزی که گذشت

افزایش مبتلایان کرونا درسرزمین های اشغالی به 4247نفر

صفر تا صد مشخصات فنی سمند سورن

2500 واحد صنفی متخلف در لرستان پلمب شدند

اجرای دقیق فاصله گذاری ها مانع از شیوع کرونا می شود

میزان اثر گذاری کرونا بر سنین مختلف

گران ترین خودرو های برقی سال 2020 را بشناسید

افزایش مبتلایان کرونا درسرزمین های اشغالی به 4247نفر

صدای درهم شکسته شدن بازار نفت بلندتر شد

کرونا و آسمان پاک قاره اروپا

توضیح بانک مرکزی درباره آزادسازی پول های ایران

قیمت روز گوشی موبایل نوکیا در 10 فروردین

وام ازدواج 50میلیون تومان شد

ضد عفونی کردن آجیل و خشکبار از کرونا/اینفوگرافی

وضعیت بازار نفت از زبان یک تحلیلگر ایرانی

تولید ماسک توسط اعضای جمعیت هلال احمر لرستان

راه اندازی خط تولید مواد ضدعفونی کننده پایه نانو برای مقابله با کرونا

وضعیت بازار نفت از زبان یک تحلیلگر ایرانی

500 میلیارد تومان از خزانه به وزارت بهداشت رفت

کرونا شغل را هم می کشد

فقط یک پنجم کشورها به بیکاران کرونایی کمک می کنند!

قدردانی استاندار گیلان از خدمات خیران و گروههای جهادی در مقابله با کرونا

پاسخ به 20 پرسش درباره محدویت تردد بین شهر ها

هدیه 25 میلیون دلاری خالق فیس بوک به بیل گیتس

730 افسر پلیس نیویورک به کرونا مبتلا شدند

پبشنهاد ذخیره وام افرادی که زیر 18 سال ازدواج می کنند

اعتراض محسن رضایی به حذف یارانه کشاورزان

فقط یک پنجم کشورها به بیکاران کرونایی کمک می کنند!

لزوم مدیریت زمان بازگشت از سفر مسافران/ پرهیز از افراط و تفریط در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

مجموعه های ورزشی و اقامتی کارگران در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار می گیرد

صدای درهم شکسته شدن بازار نفت بلندتر شد

راه اندازی یک کارگاه تولید ماسک در تایباد توسط خیر تهرانی

نشا کاری و دامداری قرنطینه ندارد!

راه ورود کرونا به طالقان چگونه بسته شد؟

chr(034)نام آورانchr(034) در قلب صنعت نفت درخشید

کیش پیشگام، قرنطینه سازی و مبارزه با ویروس کرونا است

کاهش 51 درصدی مصرف بنزین در تربت حیدریه بدلیل شیوع کرونا

نام آوران در قلب صنعت نفت درخشید

تاثیر شیوع ویروس کرونا بر بازار مسکن

ماسک به اندازه نیاز در هلال احمر تولید می شود

کرونا در مصر؛ 609 مبتلا و 40 قربانی/محدودیت برداشت از حساب های بانکی/ تمدید تعطیلی مساجد

تازه ترین رتبه بندی ثروتمندان جهان

افزایش مبتلایان کرونا در سرزمین های اشغالی به 4247 نفر

وزیر کشور ترکیه: 95 درصد مردم درخواست برای ماندن در خانه را رعایت می کنند

افزایش مبتلایان کرونا در سرزمین های اشغالی به 4247 نفر

تازه ترین رتبه بندی ثروتمندان جهان

گمیشان از نفوذ سیل ایمن شد

نظارت و حمایت دولت از کسب و کارهای اینترنتی

افزایش دو برابری پروژه ها در سال 99/احداث نیروگاه500 کیلو واتی در میدان میوه وتره بار

اختصاص بسته های حمایتی برای زیان دیدگان تعطیلی مشاغل / کوچ عشایر باید متوقف شود

رشد تولید ادامه دار شد

40 واحد صنفی متخلف پلدختر پلمب شدند/ توزیع 100 تن کالا در شهرستان

بعضی ها تلاش را شانس می نامند

نحوه پرداخت قبوض گاز

اختصاص بسته های حمایتی برای زیان دیدگان تعطیلی مشاغل / کوچ عشایر باید متوقف شود

کرونا شرکت اینترنت ماهواره ای را ورشکسته کرد2508221

خریدار در معاملات املاک باید به چه نکاتی توجه کنند؟

کاهش 52درصدی ترددهای نوروزی در لرستان

رشد 96 درصد صادرات غیرنفتی در بندر جاسک

سیل اسفندماه به 1300 واحد مسکونی در نهاوند آسیب وارد کرد

داوران فوت شده کشتی طلب خود را گرفتند

ترمینال اتوبوسرانی غرب تهران تعطیل شد

بانک مرکزی خبر پول های مسدودی ایران را تکذیب کرد

جریمه یک میلیون ریالی پارک خودرو در جایگاه ویژه معلولان

کاهش 52 درصدی ترددهای نوروزی در لرستان

افزایش سرفاصله زمانی مترو و اتوبوس

ارزان ترین گزینه ترامپ برای نجات نفت آمریکا2508222

طرز تهیه پنکیک سیب زمینی و پنیر چدار

طرز تهیه آش میوه

تمدید کارت های بازرگانی تا پایان اردیبهشت

تعطیلی پمپ بنزین ها تکذیب شد

پبشنهاد ذخیره وام افرادی که زیر 18 سال ازدواج می کنند

12 فقره جریمه 500 هزار تومانی برای خودروهای متخلف در اسدآباد

طرز تهیه دنده کباب کرمانشاهی

بازرسی از 386 واحد صنعتی استان در یک روز / توزیع مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش بین کارگران

بسته خبری| آخرین اخبار استان ایلام

پاسخ به 20 پرسش درباره محدویت های تردد بین شهرها

در بحث مقابله با کرونا در کشور پیشتاز هستیم

کیش پیشگام، قرنطینه سازی و مبارزه با ویروس کرونا است

پاسخ به 20 پرسش درباره محدویت های تردد بین شهرها

فارس من| سیاسرانی: حل مشکل روستای انارور نوشهر بودجه می خواهد/پیگیر هستیم

کاهش 48 درصدی صید ماهی در دریای مازندران/ زمان صید ماهی تمدید نمی شود

افزایش 23 درصدی بارندگی در مازندران

قیمت چای به زودی اعلام می شود

ورود به مناطق تحت مدیریت محیط زیست تهران ممنوع شد

تعطیلی دروازه بهشت منطقه ارسباران

شمارمبتلایان کرونا در ترکیه به 9217 نفر رسید

فال روزانه 28/ 11/ 1398

فال روزانه 28/ 11/ 1398