مطالب مرتبط:
مشترکان خوش مصرف برق پایتخت 45 میلیارد ریال پاداش می گیرند
ادعای تازه درباره سرنوشت 800 پرونده قضایی شهرداری سابق تهران
مرزنشینانی که در پایتخت ماشین خواب شده اند
واکنش یک عضو مجمع درباره سرنوشت CFT | بسته شدن پرونده CFT نیاز به تصمیم صحن دارد
بیوگرافی مرضیه موسوی بازیگر نقش آرزو در فصل دوم سریال از سرنوشت
-247 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 ساعت 23:572020-01-22حوادث

4 سرنوشت عبرت آموز از دزدان پایتخت


بیشتر دزدان اعتیاد را عامل کج راهه رفتنشان و انگیزه شان از سرقت ها را تهیه پول برای هزینه مواد افیونی دانسته اند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازرکنا، شامگاه دوشنبه 30 دی امسال، - بیشتر دزدان اعتیاد را عامل کج راهه رفتنشان و انگیزه شان از سرقت ها را تهیه پول برای هزینه مواد افیونی دانسته اند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازرکنا، شامگاه دوشنبه 30 دی امسال، ماموران کلانتری تهرانسر از درگیری یک جوان با چند مرد مطلع شدند و خیلی زود تیمی از ماموران گشت کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

ماموران با حضور در محل اطلاع پیدا کردند چند مرد که از دوستان و همکاران پسر جوانی به نام فرهاد بودند، با پرداخت پول منتظر صفر شدن جریمه های خودروهایشان بودند اما با گذشت مدتی، این اقدام صورت نگرفته و به همین دلیل با هم درگیر شده اند.

تیم پلیسی در ادامه تحقیقات پی بردند این جوان ابتدا برای جلب اعتماد طعمه هایش با پرداخت چند قبض جریمه خودرو، اعتماد آن ها را جلب کرده است و طعمه ها با این تصور که وی توانسته با دریافت پول کمتری جریمه خودروها را صفر کند، برای وی مشتری پیدا کرده اند.

دیگر سوژه ها که با پرداخت نصف پول جریمه هایشان به پسر جوان، در انتظار صفر شدن جریمه هایشان بودند با گذشت حدود یک سال وقتی این اقدام صورت نمی گیرد، با وی قرار ملاقاتی برای حل شدن این مشکل می گذارند که بین آن ها درگیری رخ می دهد.

قمپز در کردن فرهاد 30 ساله که یک جوان تحصیل کرده است، ادعا می کند قصد کلاهبرداری نداشته و تنها به خاطر قمپز در کردن، کارش به این جا کشیده است.

سابقه داری؟ نه.

شغل؟ در یک شرکت خصوصی کار می کردم.

به چه جرمی دستگیر شدی؟ باور کنید من قصد کلاهبرداری یا خلافکاری نداشتم.

الان به جرم کلاهبرداری به بهانه صفر کردن جریمه خودروها دستگیر شدم البته خودم با پلیس تماس گرفتم.

اصل ماجرا چیست؟ یک روز با همکاران در محل کار نشسته بودیم و صحبت می کردیم که یک دفعه برای خودنمایی، من از خودم قمپز در کردم و گفتم برای پرداخت جریمه آشنا دارم و می توانم خلافی شان را صفر کنم، بعد از یک هفته از شانس بد من، موتور سرپرست شرکت را پلیس توقیف کرد و مدارکش را تحویل من داد تا کار صفر کردن خلافی را انجام دهم.

چون حرف زده بودم و نمی خواستم شرمنده باشم و قمپز در کردنم لو برود از جیب خودم جریمه را پرداخت کردم و گفتم که خلافی تان صفر شده است که این ماجرا در شرکت پخش شد و از فردا پولی بود که به حسابم می ریختند و می خواستند جریمه هایشان را صفر کنم.

برای سرپرست شرکت چقدر خرج کردی؟ 500 هزار تومان جریمه داشت که همه را از جیب خودم پرداخت کردم.

چقدر پول به حسابت واریز شد؟ متفاوت بود، از 500 هزار تومان تا شش میلیون تومان پول به حسابم واریز شده بود.

شش میلیون تومان؟! بله، 13 میلیون جریمه داشت که شش میلیون به حسابم ریخت تا جریمه هایش را صفر کنم.

با پول ها چه کردی؟ باور کنید با پول هایی که به حسابم واریز شده بود چند جریمه را صفر کردم، حتی جریمه 13 میلیونی را با پول هایی که به دست آوردم پرداخت کردم و این روند باعث اعتماد بیشتر آن ها شده بود که در مجموع 16 میلیون تومان به حسابم آمد و برای این که بخواهم پول ها را برگردانم حتی خودروی خودم را هم فروختم.

پس چرا دستگیر شدی؟ چون نمی خواستم ماجرای قمپز در کردنم لو برود، ادعا کردم دوستم که جریمه ها را صفر می کرد، دستگیر شده است و مدتی آن ها را منتظر گذاشتم تا این که با آن ها قرار گذاشتم پول هایشان را بازگردانم که آن ها گفتند چرا جریمه دیگران را صفر کردی، برای ما هم باید انجام بدهی و سر این موضوع با هم بحث کردیم که خودم با پلیس تماس گرفتم.

حرف آخر؟ من کلاهبرداری و جعل نکردم و به خاطر یک قمپز در کردن پایم به این جا کشیده شد و در حال بازگرداندن پول های شاکیان پرونده ام بودم که دستگیر شدم.

دزد دریچه های فاضلاب چندی قبل با توجه به انتشار فیلم صحنه سرقت دریچه های فاضلاب در تهران و مشکلاتی که برای مردم در شهر پیش آمده بود، تیمی از ماموران کلانتری برای دستگیری عامل این سرقت ها وارد عمل شدند.

ماموران در ابتدا با توجه به فیلم صحنه سرقت، اطلاع یافتند مرد جوانی با خودروی پراید هاچ بک سفید رنگ دست به سرقت دریچه های فاضلاب خیابان های خلوت می زند که در همین راستا شماره پلاک خودروی سارق جوان در اختیار ماموران قرار گرفت.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا این که ماموران پراید سفید رنگی با همان شماره پلاک ثبت شده در دوربین مداربسته را مشاهده و اقدام به توقیف خودرو کردند.

راننده پراید که مرد جوانی بود، وقتی در برابر ماموران قرار گرفت، گفت: باور کنید من با خودرویم خلاف نکردم و نمی دانم این مشکل چرا برای من پیش آمده و از چند کلانتری دیگر خودرویم توقیف شده و حتی جریمه های زیادی برای خودرویم ثبت شده و این در حالی است که من هیچ کار خلافی نکرده ام.

ماموران در ادامه با تحقیقات فنی و پلیسی اطلاع یافتند سارق اصلی با تغییر در شماره پلاک خودرویش، مسیر تحقیقات پلیس را به سمت مرد بی گناهی که صاحب این پراید است، تغییر داده است.

تیم پلیسی در ادامه تجسس ها متوجه شدند سارق با چسباندن یک کاغذ سفید رنگ روی شماره پلاک خودرویش، عدد 2 را به عدد یک تبدیل کرده و همین باعث شده مسیر تحقیقات به سمت مرد بی گناه کشیده شود.

همین سرنخ کافی بود تا ماموران با در اختیار داشتن شماره پلاک خودروی سارق جوان، تحقیقات را آغاز کنند تا این که در شامگاه دوشنبه 30 دی ماه، دزد جوان سوار بر خودرویش شناسایی و در یک عملیات غافل گیرانه دستگیر شد.

متهم پس از دستگیری با توجه به مدارک پلیسی به سرقت هایش اعتراف کرد و مالخر این دریچه های آب و فاضلاب را نیز لو داد.

در یک عملیات پلیسی، خریدار اموال سرقتی نیز دستگیر شد.

گفت وگو با مرد شیشه ای میثم 36 ساله که اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارد، می گوید اعتیادش باعث شده تا دست به سرقت بزند و قصد دارد پس از آزادی کار شرافتمندانه ای انجام دهد.

سابقه داری؟ نه.

اعتیاد داری؟ بله، از یک سال و نیم قبل به مواد مخدر شیشه اعتیاد پیدا کردم.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟ سرقت دریچه های آب و فاضلاب.

چطور به فکر دزدی افتادی؟ من ضایعات می فروختم که پیشنهاد دادند دریچه های چدنی آب و فاضلاب را برایشان بیاورم، من هم تصمیم به این کار گرفتم.

هر دریچه را به چه قیمت می فروختی؟ 80 تا 100 هزار تومان.

چند سرقت انجام دادی؟ 50 سرقت که همه پول هایش را هزینه اعتیادم کردم.

چطور معتاد شدی؟ از طریق دوستانم .

یعنی خودت نمی خواستی؟ آدم تا خودش نخواهد کاری نمی کند و دوست تنها یک واسطه است.

چطور به فکر تغییر پلاک افتادی؟ به ذهنم رسید.

فکر نمی کردی دستگیر شوی؟ می دانستم دستگیر می شوم ولی به خاطر اعتیادم انجام دادم.

دزد شب روی بیمارستان ها چندی قبل ماموران کلانتری 148 انقلاب از ماجرای سرقت از بیماران چند بیمارستان باخبر و تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای دستگیری عامل این دزدی ها وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست به سراغ دوربین های مداربسته رفتند و خیلی زود تصویر این سارق جوان که در گذشته نیز به همین شیوه دست به دزدی زده بود، به دست آمد.

همین کافی بود تا ماموران با اقدامات فنی و پلیسی، مخفیگاه این سارق را شناسایی کنند.

در آخرین روز دی ماه، در یک عملیات غافل گیرانه سارق سابقه دار که سعید نام دارد، دستگیر شد.

گفت وگو با سارق سابقه دار سعید 30 ساله که چهار ماه قبل از زندان آزاد شده، از همان روزهای نخست، بار دیگر سرقت هایش را آغاز کرده و در این مدت 30سرقت انجام داده است.

سابقه داری؟ بله، یک بار به خاطر سرقت از بیمارستان دستگیر و چهار ماه قبل نیز آزاد شدم.

چرا دوباره شروع به دزدی کردی؟ به دلیل بیکاری و اعتیاد به مواد مخدر.

چه مدت است مواد مصرف می کنی؟ هشت سال.

شیوه و شگرد؟ شب ها به بهانه دیدن بیمار وارد بیمارستان می شدم و وقتی بیماران در خواب بودند یا حواسشان به وسایلشان نبود، دست به سرقت گوشی موبایل و کیف پول هایشان می زدم.

هر گوشی را به چه قیمت می فروختی؟ 200 تا 400 هزار تومان.

آزاد شوی چه کار می کنی؟ به شهر خودمان می روم و کار می کنم.

چه تضمینی است که دوباره دزدی نکنی؟ دیگر دزدی نمی کنم.

چرا باید سرتان به سنگ بخورد تا دیگر خلاف نکنید؟ خوب دیدن دیگران فایده ندارد و حتما باید خودمان تجربه کنیم.

چرا سرکار نمی رفتی؟ کار نبود.

زندان برای شما درس عبرت نمی شود که دوباره دزدی می کنید؟ زندان هم سخت است اما اعتیاد باعث می شود دوباره به سمت خلاف بروم.

سارق شیشه ای چندی قبل ماموران کلانتری 124 قلهک از سرقت لوازم داخل خودرو پژو 206 مطلع و تیمی از ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست تحقیقات پی بردند سارق که صاحب یک خودروی پژو 206 سفید رنگ است، ابتدا برای اجرای نقشه اش پلاک یک خودروی مشابه خودروی خود را سرقت می کند و با نصب آن دست به سرقت لوازم داخل خودرو می زند.

تیم پلیسی با توجه به اطلاعات به دست آمده مشخصات خودروی پژو 206 سفید رنگ را در اختیار تیم های گشت کلانتری قرار دادند تا این که در نخستین روز اسفند امسال ماموران در حین گشت زنی به خودروی پژو 206 سفید رنگ مشکوک شد و او را تحت نظر قرار دادند.

ردیابی های پلیسی ادامه داشت تا این که سارق جوان پس از توقف خودرویش به سراغ خودروی پژو 206 دیگری رفت و قصد سرقت لوازم داخل خودرو را داشت که ماموران وارد عمل شدند و این دزد جوان را در حین سرقت دستگیر کردند.

گفت وگو با دزد تازه کار حمید 42 ساله که یکی از دزدان تازه کار است، باعث همه این مشکلات و بدبختی های زندگی اش را اعتیاد به مواد مخدر می داند.

به چه جرمی دستگیر شدی؟ سرقت لوازم داخل خودرو.

شیوه و شگرد؟ ابتدا پلاک یک خودروی مشابه خودروی خودم را سرقت می کردم و با نصب آن روی خودرویم، دست به سرقت لوازم داخل آن می زدم.

در خودروها را چطور باز می کردی؟ فقط پژو 206 هدف سرقت هایم بود که با شکستن شیشه خودرو، دست به دزدی می زدم.

دزدگیر داشت هم سرقت می کردی؟ بله، تا صدای دزدگیر در می آمد من سرقتم را انجام می دادم و به سرعت پا به فرار می گذاشتم.

چند فقره سرقت انجام دادی؟ سه تا.

چرا دزدی؟ اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارم و نیاز به پول داشتم.

چه مدت است شیشه ای شدی؟ ابتدا حشیش مصرف می کردم اما حدود یک سال است که شیشه ای شدم.

ازدواج کردی؟ زمانی که ازدواج کردم معتاد نبودم اما در شرف جدایی هستم.

ارزشش را داشت که دزدی کنی؟ اگر می دانستم ارزشش را ندارد، این کار را نمی کردم.

تصمیم به ترک اعتیاد نداری؟ تصمیم گرفتم دیگر مواد مصرف نکنم تا زندگی سالمی داشته باشم.

حرف آخر؟ پشیمانم و امیدوارم آن هایی که هنوز دستگیر نشده اند هم از کارشان پشیمان شوند چون هیچ چیزی ارزش زندان و دستگیر شدن را ندارد.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس تهران قرار گرفتند.

کاردرمانی چاره پیشگیری از اعتیاد و سرقت دکتر رضا احمدی روان شناس و استاد دانشگاه اعتیاد و افرادی که معتاد هستند، آسیب های بی شماری را به خانواده و جامعه خود وارد می کنند.

فرد معتاد گناهکار و مجرم به شمار نمی رود بلکه باید به عنوان یک بیمار در اجتماع به وی نگاه کرد اما چرخه اعتیاد به گونه ای است که حوادث تلخ بی شماری را رقم می زند.

افراد معتاد آسیب هایی مثل قتل، خشونت، فساد، سرقت و.

را در جامعه رواج می دهند.

افراد معتاد به دلیل بیکاری و نداشتن درآمد کافی مرتکب سرقت های خرد و کلان می شوند و برای تامین هزینه های زندگی و خرج مواد خود به سرقت رو می آورند.

نبود سرگرمی، دوستان ناباب و زندگی در محله های جرم خیز، از عواملی است که فرد را ابتدا به سمت اعتیاد می کشاند سپس این افراد به سرقت و دزدی گرایش پیدا می کنند.

وقتی یک فرد به پدیده اعتیاد آلوده می شود، چاره ای جز سرقت برای تامین مایحتاج زندگی و مواد مخدر خود ندارد.

البته باید گفت برخی معتادان پس از ترک اعتیاد و بازگشت به زندگی همچنان دست به سرقت می زنند و علت سرقت را اعتیاد بیان می کنند در حالی که این یک بهانه برای این افراد محسوب می شود و راحت ترین کار را برای خود انتخاب می کنند .

یکی از نکات مهم در پیشگیری از گسترس اعتیاد و سرقت های خرد و کلان در جامعه، ایجاد شغل و تعریف کار برای این افراد است که پس از ترک اعتیاد و بازگشت به جامعه باید سرگرمی به عنوان کار برای شان تعریف شود تا علاوه بر کسب درآمد صحیح، بتوانند سالم زندگی کنند.

بنابراین کاردرمانی قدم اول برای کاهش اعتیاد و پیشگیری از سرقت و آسیب های خطرناک دیگر در جامعه است.

به طور قطع تعریف کار برای این افراد چاره اصلی حل مشکلات است تا آن ها هم بهانه ای برای گرایش دوباره به مصرف مواد مخدر و سرقت نداشته باشند.

برخی معتادان که خود را در آخر خط می بینند و هیچ مسئله ای برای شان مهم نیست، مرتکب هر کار غیراخلاقی می شوند.

برخی افراد که از شهرهای کوچک به کلان شهرها مهاجرت می کنند و درگیر اعتیاد می شوند باید به شهرهای محل زندگی سابق خود بازگردند و بعد از ترک اعتیاد، در شهر خودشان کاردرمانی برای آن ها تعریف شود.

از این رو برای کاهش چرخه سرقت و اعتیاد و روند رو به افزایش اتفاقات هولناک تر، نیاز است کاردرمانی مورد توجه مسئولان مربوط قرار گیرد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:
کلید واژه ها: ماموران - مواد افیونی - کلانتری - اعتیاد - پرداخت - اعتماد - دوشنبه - انگیزه - جوان - جریمه - درگیر - هزینه - گزارش - عامل - مواد - سرقت - تهرانسر - تحقیقات - درگیری - سرنوشت - پایتخت - فرهاد - جوانی - اطلاع - بررسی - موضوع - اقدام - پلیسی - اعزام - ادامه

آخرین اخبار سرویس:
زلزله 4.9 ریشتری کرمان را لرزاند

برخورد خوب پلیس با گردشگران خارجی خوب است

آتش نشانی: انتشار بوی گاز در شیراز ناشی از جابجایی لوله است

آتش نشانی: انتشار بوی گاز در شیراز ناشی از جابجایی لوله است

برخورد جدی پلیس با انتشار دهندگان اخبار کذب در مورد کرونا

اتهام قتل برای بادیگارد ایرانی خواننده زن عرب

زلزله در آذربایجان غربی

اعتراف عجیب زن دانشجو به دزدیدن باران 2 ساله +عکس

مرگ یک ایتالیایی در تهران

زلزله 4.9 ریشتری در راور کرمان

نجات 6نفر از حریق آپارتمان مسکونی در شاندیز

نجات 6نفر از حریق آپارتمان مسکونی در شاندیز

دستگیری پلیس زن قلابی با جعل عنوان ضابط قضایی

زلزله 4.9 ریشتری در راور کرمان

دستگیری شبح قرمز در غرب پایتخت

برخورد پلیس با احتکار ماسک و موادضدعفونی کننده / مردم احتکار را گزارش کنند

جان باختن 771 نفر در تصادفات آذربایجان شرقی طی 10 ماه/ مصدوم شدن 15 هزار و 324 نفر

جان باختن 771 نفر در تصادفات آذربایجان شرقی طی 10 ماه/ مصدوم شدن 15 هزار و 324 نفر

ماموران قلابی شرق تهران شناسایی شدند

زلزله 4.9 ریشتری در راور کرمان

تحقیقات پرونده قتل غزاله؛ آرمان همدست داشت؟

زلزله ایران جان 7 نفر را در ترکیه گرفت

قاتل شیشه ای: او را یک شیطان دیدم!

زلزله راور کرمان را لرزاند

زلزله راور کرمان را لرزاند

زن جوان:تنوع طلبی همسرم آشیانه ام را ویران کرد

خسارت زمین لرزه در بخش «قطور» خوی به روایت تصویر

زن جوان: دیگر تحمل سرزنش ها و کتک کاری های همسرم را ندارم / مختار می خواهد با یکی از همان زنانی که در فضای مجازی آشنا شده ازدواج کند

مرگ 2 کارگر بر اثر سقوط از ارتفاع در گیلان

مرگ 2 کارگر بر اثر سقوط از ارتفاع در گیلان

انتقال 4 مسافر ایرانی به بیمارستان عفونی تفلیس / آن ها مشکوک به کرونا بودند

زلزله خوی 36 مجروح بر جای گذاشت

ارسال 755 دستگاه چادر به مناطق زلزله زده خوی

قتل برادر به خاطر توهین به دختر مورد علاقه

زلزله5.7 ریشتری دوباره آذربایجان غربی را لرزاند

پلیس با انتشار دهندگان اخبار کذب در مورد کرونا برخورد جدی می کند

ارسال 755 دستگاه چادر به مناطق زلزله زده خوی

تصویری از خسارات زلزله «قطور»

برادرکشی در منطقه جنت آباد شمالی

ورزشت کاران| لباس ضد کرونا سورپرایز جدید وزیر جوان

زلزله شدید زرآباد آذربایجان غربی را لرزاند

آتش سوزی در انباری یک مرکز درمانی در تهران

تیراندازی در مریلند یک کشته و یک مجروح برجا گذاشت

نیاز فوری زلزله زدگان آذربایجان غربی به چادر و وسایل گرمایشی

پایان شبح قرمز در پارک چیتگر

قاپ زن های اموال سرقتی تهران دستگیر شدند

مرگ یک ایتالیایی در تهران

افزایش تیم های امدادی در مناطق زلزله زده/هلال احمر آذربایجان شرقی به کمک زلزله زده ها آمد

تازه ترین اخبار از زلزله های شدید در آذربایجان غربی

کرونا و سیل و گرانی بس نبود، زلزله هم اضافه شد!

انتشار بوی گاز در شیراز ناشی از جابجایی لوله است

زلزله 5.9 ریشتری در قطور

برق شهر و اکثر روستاهای بخش قطور وصل شد

جزییات مرگ یک اسکی باز در محله شمشک/ قربانی خارج پیست اسکی می کرد

مرگ دو کارگر بر اثر سقوط از ارتفاع

شبح قرمز در غرب پایتخت دستگیر شد

خودکشی بعد از قتل پدر و مادر زن

آتش سوزی در سردخانه و انباری یک مرکز درمانی در تهران

در تنگنای طلاق

سرقت در آرامش!

چند زلزله متوالی قطور را لرزاند

زلزله 5.7 ریشتری آذربایجان غربی را لرزاند

قطع سیستم های ارتباطی در منطقه زلزله زده آذربایجان غربی

آتش سوزی در سردخانه و انباری یک مرکز درمانی در تهران

زلزله زرآباد منزل تخریبی هم نداشت

قتل جوان 20 ساله درمقابل چشمان خواهرش

باند «دزدان کارتن خواب» متلاشی شد

مجازات راننده برای ربودن پسر 10 ساله

برق شهر و اکثر روستاهای بخش قطور وصل شد

رمجازات راننده برای ربودن پسر 10 ساله

قتل برادر به خاطر توهین به دوست دختر / در غرب تهران رخ داد

برق شهر و اکثر روستاهای بخش قطور وصل شد

زلزله زرآباد منزل تخریبی هم نداشت

انتشار بوی گاز در شیراز ناشی از جابجایی لوله است

محور هراز امشب مسدود می شود

دسیسه شوم مسافر ترکیه برای 3 نوعروس

جسد غزاله کجاست؟

مصدومیت75 نفر و خسارات 10 تا صددرصدی منازل روستایی در زلزله »قطور«

استخدام راننده جهت کار در شرکت پخش مواد غذایی در یزد

دستگیری سارقان خانه های بیرجند

انتشار بوی گاز در شیراز ناشی از جابجایی لوله است

دستگیری 2 سارق و کشف 4 فقره سرقت اماکن خصوصی در کلاردشت

مرگ دو کارگر در آستانه اشرفیه بر اثر سقوط از ارتفاع

771 نفر در تصادفات آذربایجان شرقی جان باختند/ مصدوم شدن 15 هزار و 324 نفر در استان

ماجرای مردی که پدر و مادر همسر سابقش را کشت و خودکشی کرد!

برادرم به دوست دخترم فحاشی کرد او را کُشتم!

قطور در اثر زلزله 60 بار لرزید

استخدام راننده در شرکت دارویی در شهر مشهد

همدردی با زلزله زدگان؛ از حضور مسوولان تا تماس واعظی

مرگ دو کارگر در آستانه اشرفیه بر اثر سقوط از ارتفاع

تحقیقات دوباره در پرونده آرمان و غزاله؛ آرمان همدست داشت؟

انتشار بوی گاز در شیراز ناشی از جابجایی لوله است/ خطری متوجه شهروندان نیست

یک عابر پیاده در سبزوار بر اثر برخورد خودرو جان باخت

همدردی با زلزله زدگان؛ از حضور مسوولان تا تماس واعظی

زلزله زرآباد منزل تخریبی هم نداشت

پلیس با انتشار دهندگان اخبار کذب در مورد کرونا برخورد جدی می کند

قطور در اثر زلزله 60 بار لرزید تداوم زمین لرزه ها

برادرکشی به بهانه واهی

همدردی با زلزله زدگان؛ از حضور مسوولان تا تماس واعظی

چرا باید زودتر از ساعت 6 صبح بیدار شویم؟

4 سرنوشت عبرت آموز از دزدان پایتخت

4 سرنوشت عبرت آموز از دزدان پایتخت