مطالب مرتبط:
روحانی: باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند / حضور پرشور مردم در انتخابات در گرو وجود فضای رقابتی است / مردم باید به سلامت، امنیت و رقابتی بودن انتخابات اطمینان داشته باشند
روحانی: باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد، رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند /قدرت اقتصادی بدون قدرت سیاسی امکان پذیر نیست
روحانی: رضایت عامه مردم مدنظر باشد/ رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند
روحانی: رضایت عامه مردم مدنظر باشد | رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند
روحانی: رضایت عامه مردم مدنظر باشد | رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 ساعت 17:152020-01-22سياسي

روحانی: باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند


رضایت خاصه و رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند و باید رضایت عامه مردم را مدنظر قرار دهیم و بر این اساس اقدام و حرکت کنیم.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازپارسینه ، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به خطبه های مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران و تاکید ایشان بر مساله قدرت ملی و توانمند شدن گفت: بزرگترین قدرتی که خداوند در کشور ما قرار داده است قدرت ملی و مردمی است و مردم ایران بزرگترین قدرت ما هستند و هیچ قدرتی بالاتر از حضور، ایستادگی، فداکاری و اتحاد مردم نداریم.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: هر کجا با مشکل مواجه شدیم، با حضور، اتحاد و وفاق مردم از این مشکلات عبور کردیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه هراس عمده دشمنان از قدرت اقتصادی، نظامی و امنیتی کشورمان نیست، گفت: دشمنان از قدرت مردمی و فرهنگی ایران به شدت در هراس هستند چرا که ملتی که خودش را برای ایثار و فداکاری آماده کند و در مسائل و حوادث مختلف در کنار هم باشند همچنان که در حادثه هواپیما و شهادت فرمانده بزرگ کشورمان سردار سلیمانی در کنار هم قرار گرفتند، چنین ملتی از قدرت بسیار عظیم و بزرگی برخوردار است و شکست ناپذیر می باشد.

رییس جمهور گفت: تا زمانی که لطف خدا بر بالای سرمان باشد و مردم متحد و همدل باشند از هیچ چیزی هراسی نداریم.

دکتر روحانی تقویت قدرت اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و گفت: اینکه امروز در سایه صادرات غیرنفتی درآمد های کشورمان افزایش یافته و 20 میلیارد دلار صادرات به بانک مرکزی و سامانه نیما واریز شده، این نشان دهنده قدرت اقتصادی کشورمان در سایه صادرات غیرنفتی است.

رییس جمهور همچنین با تاکید بر لزوم توجه به تقویت حوزه توریسم و گردشگری گفت: امروز کشور هایی در جهان هستند که به اندازه درآمد نفتی ما در یک سال معمولی، از بخش توریسم درآمد دارند و کشور ما می تواند با توجه به برخورداری از امنیت و آثار تاریخی، تنوع اقلیمی و زیبایی های طبیعی بالاترین درآمد را از لحاظ توریسم داشته باشند.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه وقتی از قدرت صادراتی برخوردار باشیم به طور طبیعی تولید نیز افزایش پیدا می کند، اظهار داشت: اگر صادرات داشته باشیم تولیدات کشورمان می تواند حتی جمعیتی یک میلیاردی را هم پوشش دهد و حتی تولیدات خود را به کشور هایی مانند هند، چین و کشور های همسایه و اطراف نیز صادر کنیم، اما اگر قدرت صادراتی نداشته باشیم در نهایت شاید بتوان صرفا نیاز های داخل کشور را تامین کرد.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه قدرت اقتصادی بدون قدرت سیاسی امکان پذیر نیست، گفت: نمی توان با دنیا رابطه و تعامل نداشته باشیم، اما قدرت اقتصادی پیدا کنیم.

بدون تردید اگر بخواهیم تولیداتمان افزایش پیدا کند باید بازار های دیگر را در اختیار داشته باشیم و لذا در اقتصاد مقاومتی توجه به حوزه درون زا و برون زا مورد تاکید قرار گرفته است، اما ظاهرا عده ای برون گرا را درون زا می خوانند.

دکتر روحانی اضافه کرد: بخش بزرگی از مقوله اقتصاد مقاومتی درباره صادرات است لذا باید صادرات و ارز داشته باشیم تا حوزه تولید پیشرفت کند.

همچنین باید بتوانیم کالا های مورد نیاز خود را وارد کنیم و در مقابل کالا های تولید شده را صادر کنیم.

البته هر چقدر به سمت خودکفایی و خوداتکایی حرکت کنیم نشان دهنده توانمندی و هنرمان است، اما در عین حال باید به سمت صادرات هم حرکت کنیم.

رییس جمهور تصریح کرد: بدون صادرات نمی توانیم رقابت و پیشرفت علمی داشته باشیم و پیشرفت علمی و فناورانه در سایه رقابت و حضور در بازار های جهانی است.

دکتر روحانی گفت: اگر توان سیاسی نداشته باشیم حتی اگر بتوان قدرت اقتصادی را در داخل ایجاد کرد و این ناممکن با عصای موسایی ممکن شود، این قدرت در منطقه و جهان تاثیرگذار نخواهد بود.

رییس جمهور اضافه کرد: اگر از گاز، نفت و توان خدمات فنی- مهندسی برخوردار باشیم چنین توانمندی و ظرفیت هایی در حد خودکفایی داخلی است و زمانی تاثیرگذار است که بتوانیم آن را به سایر کشور ها صادر کنیم.

دکتر روحانی تاکید کرد: قدرت اقتصادی در کنار قدرت سیاسی، فرهنگی و امنیتی ساخته می شود و قابل جدا کردن نیست و اگر کسی تصور می کند می توان این ها را از هم جدا کرد بدون تردید مسائل استراتژیک دنیا را به خوبی درک نکرده است.

رییس جمهور تصریح کرد: باید دستورالعمل رهبری را مبنی بر افزایش قدرت به صورت حساب شده عملی کنیم.

دکتر روحانی گفت: اگر کسی در کشور می خواهد اقدامی انجام دهد که با قدرت ملی کشورمان سازگار نیست حتما مسوول است و باید در برابر مردم پاسخگو باشد.

اگر کسی کلام، سخن و مصوبه اش به یک تنش غیرضروری تبدیل شود باید به مردم پاسخگو باشد و اگر قوانین و مقرراتی تصویب می شود که رابطه بانکی و مالی کشورمان را با دنیا دچار مشکل می کند باید در مقابل آن مسوول بوده و به مردم جوابگو بود.

وی گفت: هیچ نهاد غیر انتخابی در کشور وجود ندارد و همه نهاد ها و مسوولین مشروعیت خود را از اراده و خواست مردم کسب می کنند؛ لذا به همین دلیل است که مردم را پای صندوق رای دعوت می کنیم والا چه لزومی دارد که اکثریت مردم در انتخابات شرکت کنند.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: اینکه خداوند به پیامبر خویش دستور می دهد که با مردم مشورت کن و از زنان و مردان بیعت بگیر، به خاطر این است که بخش بزرگی از مشروعیت اجتماعی و حقوقی از جانب مردم حاصل می شود و به همین دلیل هر کاری در کشور انجام می دهیم نباید رضایت عامه نادیده گرفته شود.

رییس جمهور تصریح کرد: رضایت خاصه و رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند و باید رضایت عامه مردم را مدنظر قرار دهیم و بر این اساس اقدام و حرکت کنیم.

دکتر روحانی افزود: اگر مردم به خوبی بدانند که امروز و فردا رای و نظر آن ها حاکم است بی تردید اگر از عملکرد فردی ناراضی بودند در انتخابات بعدی می توانند جبران کنند و در چنین حالتی به آینده امیدوارتر خواهند بود.

رییس جمهور با اشاره به اهمیت انتخابات آتی و قدرت سیاسی و اجتماعی حاصل از آن، اظهار داشت: باید همه پای صندوق آرا حضور پیدا کنند و درست است که باید با دقت افرادی که شرایط لازم را دارند، برگزینند، اما نباید هدف را فراموش کنیم و هدف اصلی حضور اکثریت قاطع مردم پای صندوق آرا است والا می توان انتخاباتی مانند بعضی از کشور ها حتی برخی از کشور های اروپایی با حضور 15 و 20 درصدی مردم برگزار کرد، اما چنین انتخاباتی مورد رضایت ما نیست و هیچ وقت نخواستیم که در انتخابات حضور مردم کمرنگ باشد.

دکتر روحانی با طرح این سوال که حضور پرشور مردم را چگونه می توان ایجاد کرد، اظهار داشت: بدون تردید تنها عامل ایجاد چنین شرایطی وجود فضای رقابتی است و مردم بایستی به سلامت، امنیت و رقابتی بودن انتخابات اطمینان داشته باشند.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: اگر توصیه و نصیحت به دیگران مورد رضایت آن ها نیست، اما به وزارت کشور، استانداران، فرمانداران و مردم عزیز توصیه می کنم اهمیت انتخابات را مدنظر قرار داده و با قوت به پای صندوق آرا بیایند.

دکتر روحانی تصریح کرد: همه باید بدانند که بالاتر از مردم و بالاتر از قانون نداریم.

هیچ نهادی مقدس نیست مگر اینکه در چار چوب قانون و خواست مردم حرکت کند.

این ها برای ما روشن است.

رییس جمهور گفت: وقتی رهبری دستور می دهند که قدرتمند شویم این قدرت با حضور و تلاش و تعامل با جهان حاصل می شود و باید با همه توان این توصیه رهبری را اجرایی کنیم و در این زمینه خطبه های مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهیم.

بی تردید اگر در کنار یکدیگر حرکت کنیم می توانیم از مشکلات عبور کنیم.

دکتر روحانی تصریح کرد: کسانی که در کاخ سفید نشسته اند نمی توانند برای ملت ایران تصمیم بگیرند بلکه این مردم هستند که در کاخ ایمان مقاومت و روحیه بلندشان تصمیم گیری می کنند.

امروز باید با اتحاد و در کنار یکدیگر در مسیر پیشرفت حرکت کنیم.

رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به سه کشور اروپایی تاکید کرد: دوستان اروپایی دچار خطا و اشتباه نشوند، آمریکا یک خطای بزرگی را در خروج از برجام و زیر پا گذاشتن تعهدات خود مرتکب شد که یک خطای بزرگ اخلاقی، سیاسی، حقوقی و حتی نسبت به احترام به قوانین و مقررات بین المللی و سازمان ملل بود.

دکتر روحانی گفت: آمریکا همچنین در به شهادت رساندن سردار بزرگ کشورمان هم خطای بزرگ دیگری مرتکب شد و تصور کرد که سردار سلیمانی از بین بردنی است در حالی که کسی با شهادت از بین نمی رود بلکه جاودانه می شود.

آمریکا با این کار خود سردار سلیمانی را برای هزاران سال و در تاریخ جاودانه کرد و آرزو می کنیم خداوند چنین توفیقی به انسان دهد که پایان عمرش جاودانگی باشد.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه آمریکا خطا کرده و جزای آن را خواهد دید، خطاب به سه کشور اروپایی گفت: آیا شما هم می خواهید خطا و اشتباه کنید؟ دکتر روحانی افزود: شما می دانید در توافقی که به نام توافق هسته ای با هم انجام دادیم همه تعهداتی داریم و باید به آن ها عمل کنیم، این چه حرف مستکبرانه ای است که یک دولتی بگوید من به تعهد خود عمل نمی کنم، اما شما باید به آن متعهد باشید.

رییس جمهور تاکیدکرد: شما بعد از خروج آمریکا، مگر به ما یازده تعهد ندادید که به آن عمل کنید؟ به کدام یک از آن ها عمل کرده اید؟ بی تردید وفای عهد، اخلاق، تاریخ و شرافت بالاتر از تعرفه ماشین است.

انسان که شرافت و عهدش را به خاطر تعرفه زیر پا نمی گذارد! دکتر روحانی خاطرنشان کرد: حالا کسی که این تعهد را زیر پا گذاشت تصور می کرد که می تواند با اینکار ملتی را شکست دهد شما که می دانید ملت ایران را نمی توان با اینگونه اقدامات شکست داد پس چرا به تعهد خود عمل نمی کنید؟ رییس جمهور خطاب به کشور های اروپایی تصریح کرد: ما داخل برجام هستیم از برجام خارج نشدیم و نمی خواهیم برجام را از بین ببریم و نسبت به آن متعهد هستیم و کاهش تعهدات را هم مطابق برجام و بر مبنای آن انجام داده ایم.

هر روزی هم که شما به تعهد کامل تان برگردید همان روز ما نیز نسبت به آن متعهد خواهیم بود و اگر برنگردید هر چقدر شعار بدهید و اجتماع و جلسه تشکیل دهید و تهدید کنید، بی ارزش است.

دکتر روحانی تصریح کرد: به سه کشور اروپایی تاکید می کنم که اگر تخلفی کردید و تعهدی را زیر پا گذاشتید، مسول تمام تبعات آن شما هستید.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال سلاح هسته ای نبوده و نیست، گفت: حتی اگر برجام و پادمان هم از بین برود و روابط کشورمان با آژانس بین المللی هسته ای خوب یا بد باشد، به دنبال سلاح هسته ای نیستیم و این بر مبنای فتوای رهبری عزیز و مطابق تعهد اخلاقی هیچ وقت دنبال سلاح هسته ای هم نمی رویم، اما در عین حال می خواهیم روابط خوب با شما داشته باشیم.

اگر به تعهدات خود عمل کنید ما هم عمل می کنیم.

دکتر روحانی گفت: در جایی که نمی خواهید کاری بکنید، نگویید که ناتوان و ضعیف هستید، اما چطور در جایی که می خواهید تخلف کنید، توانمند می شوید؟ جایی که باید به عهد خود عمل کنید ناتوان می شوید و می گویید آمریکا فشار می آورد و نمی توانید و از ما عذر خواهی می کنید، اما چطور علیه ملت ایران، یک مرتبه توانمند می شوید؟ وقتی نسبت به ملت ایران می خواهید تعهدات را عمل کنید سر را به زیر می اندازید و می گویید ناتوان هستید.

رییس جمهور گفت: امیدوارم اروپا به عهد و تعهداتش عمل کند در این صورت ما هم به تعهدات خود پایبند هستیم دکتر روحانی خاطرنشان کرد: دولت به آنچه به ملت خود گفته که پای عهد و پیمان خود ایستاده است و باز هم به آن تاکید می کنیم، اما اگر کسی بخواهد از تعهداتش خارج شود، تبعاتش نیز بر عهده کسی است که از این عهد خارج شده است.

دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ماه بهمن همواره یادآور بهمن سال 57 یعنی ماه ایستادگی، پایداری، مقاومت و پیروزی بوده است، اظهار داشت: امیدوارم امسال هم ماه بهمن ماه خیر و برکت برای ملت بزرگ ایران باشد.

رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران در روز های گذشته نسبت به هموطنان خود با محبت و برادری و تعاون رفتار کرده که بسیار پسندیده است، گفت: مردم کشورمان در این روز ها رفتار بسیار ارزشمندی نسبت به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان داشتند مردمان این مناطق انسان هایی بسیار شریفی هستند که با سختی ها آشنایی دارند چرا که در کنار طبیعت سخت و کویر زندگی می کنند.

البته در این حادثه، همه نیرو های امدادی، هلال احمر، اورژانس، دستگاه های دولتی و نیرو های مسلح به موقع به صحنه آمده و به مردم کمک و یاری کردند.

دکتر روحانی گفت: امروز تقریبا مرحله اول کمک های امدادی و اضطراری به اتمام رسیده است و باید خودمان را برای مرحله بازسازی مناطقی که در سیل تخریب شدند، آماده کنیم.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: به رییس سازمان برنامه و بودجه دستور دادم که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده و طراحی ها و اعتبارات لازم را برای بازسازی مناطق سیل زده در سه استان مذکور انجام دهد و تقریبا 17 هزار و 500 واحد مسکونی باید در این استان ها بازسازی شود.

دکتر روحانی افزود: همچنین تاکید شده خانه هایی که تاب آوری آن ها پایین است نیز بازسازی شود تا چنانچه حادثه دیگری رخ داد، دچار آسیب نشوند.

رییس جمهور با بیان اینکه استان سیستان و بلوچستان استان زرخیزی است، گفت: این استان به ویژه مناطق جنوبی آن که بخش زرآباد نیز در آن جا دارد از زمین های مستعد و مناسبی برخوردار است و می تواند جایگاه مهمی در حوزه کشاورزی داشته باشد.

دکتر روحانی گفت: امیدوارم با تلاش هایی که وزارت نیرو و سایر دستگاه ها انجام می دهند این استان به یک استان بسیار مهم در بخش کشاورزی و به ویژه محصولات باغی و گرمسیری تبدیل شود.

این استان با توجه به اینکه استانی چهار فصل است در همه روز های سال برای کاشت و برداشت محصولات کشاورزی آمادگی دارد.

رییس جمهور گفت: سازمان برنامه و بودجه کمک های خوبی به هلال احمر به منظور تخصیص به سیل زدگان انجام داده است که بر این مبنا 100 میلیارد تومان برای شارژ انبار ها و 50 میلیارد تومان برای وسایل پروازی تخصیص یافته است و مردم استان مطمئن باشند که دولت تا آخر در کنارشان خواهد بود.

دکتر روحانی گفت: همانطور که با سرعت مشکل بخش راه، برق و تقریبا آب استان برطرف شده است و تا حل و فصل تمام مشکلات، این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

رییس جمهور در ادامه با اظهار تاسف مجدد نسبت به سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: به مردم عزیزی که در این سانحه تاسف برانگیز، عزیزانشان را از دست داده اند و هم به مردم سایر کشور هایی که اتباع شان در این هواپیما بودند، مجددا تسلیت می گویم و یادشان برای همیشه زنده خواهد ماند، مطمئن باشید که جمهوری اسلامی ایران با همه ابزار و امکانات خود این حادثه را مورد بررسی قرار خواهد داد و به همه تعهدات خود از لحاظ حقوقی کاملا متعهد است و دستورات لازم در این زمینه داده شده است.

دکتر روحانی گفت: به زودی مرکز مهم نوآوری در زمینه توسعه هوش مصنوعی تحت عنوان 176 برگرفته از تعداد مسافران هواپیمای اوکراینی به ویژه 13 نفری که در زمینه علم و دانش فعال بودند، راه اندازی خواهد شد.

رییس جمهور تصریح کرد: از امروز به بعد غیر از همدردی با خانواده جانباختگان، سایر امور از لحاظ فنی و تخصصی بر عهده متخصصین امر و سازمان هواپیمایی کشور است.

ضمن اینکه در این زمینه همکاری با کشور اوکراین که اتباع آن دچار حادثه شده و همچنین رعایت همه مقررات بین المللی مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.

دکتر روحانی گفت: بی تردید در بررسی این حادثه در هر بخشی به نتیجه رسیدیم آن را به مردم اعلام خواهیم کرد و قوه قضاییه نیز مسوولیت خود را انجام خواهد داد.

رییس جمهور در ادامه با اشاره به تحول مثبت اقتصادی که علیرغم فشار های آمریکا و بدخواهان در بخش اقتصادی کشور ایجاد شده است، اظهار داشت: امروز بر اساس گزارش وزیر صنعت از 100 قلم کالای ضروری، قیمت 54 قلم در یک ماه گذشته روند کاهشی داشته و 24 قلم هم از افزایش بسیار اندکی برخوردار بوده است و نظارت بر اقلام ضروری با جدیت ادامه دارد تا مردم در مشکل نباشند.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: مرکز آمار گزارشی نسبت به تورم و شرایط اقتصادی کشور داشته که نشان می دهد این شرایط به سمت حل و فصل مسائل اقتصادی پیش می رود.

نرخ تورم که در آذر ماه 3.

2 درصد بوده، در دی ماه تورم یک ماهه 0.

8 درصد شده است.

تورم نقطه به نقطه نیز در آذر ماه 27.

8 درصد بوده که در دی ماه به 26.

3 درصد رسیده است ضمن اینکه تورم سالانه نیز در آذر ماه 40 درصد و در دی ماه 38.

6 درصد بوده است و این روند مثبت اقتصادی همچنان ادامه خواهد داشت.

رییس جمهور با بیان اینکه بر اساس گزارشی که در مجمع بانک مرکزی ارائه گردید انتظارات تورمی در حال کاهش است، گفت: امروز نرخ اوراق دولتی در بازار با سود متعادلی معامله می شود و نرخ سود بین بانکی نشان می دهد که تورم انتظاری در حال کاهش است.

دکتر روحانی گفت: این روند مثبت اقتصادی در شرایطی که آمریکا در دو سال گذشته فشار های زیادی را اعمال می کند، به معنای قدرت و ایستادگی ملت ایران است.

رییس جمهور گفت: در 10 ماهه امسال 20 میلیارد دلار توسط صادرکنندگان در سامانه نیما عرضه شده است که به معنای توجه صادرکنندگان به منافع کشورمان است.

در این مدت همچنین 32 میلیارد دلار برای کالا های اساسی تخصیص یافته است و بی تردید اگر شرایط تحریم حاکم نبود وضعیتی به مراتب بهتری داشتیم و این شرایط نسبت به وضعیتی که کشورمان در آن قرار دارد قابل قبول به نظر می رسد.


کلید واژه ها: قدرت - مردم - رضایت - روحانی - بزرگترین - نماز جمعه تهران - دکتر حسن روحانی - مقام معظم رهبری - جلسه هیات دولت - دشمنان - دکتر روحانی - مردمی - ایران - اتحاد - قدرتی - رییس جمهور - مردم ایران - حسن روحانی - نماز جمعه - هیات دولت - مشکل - کشور - قرار - عامه - جناح - چهارشنبه - دکتر - فداکاری - امنیتی - خداوند

آخرین اخبار سرویس:
گپی با دوست دوران کودکی شجریان/ می دانستیم «بیدگانی» همان شجریان خودمان است

شوخی عجیب ترامپ با کرونا + فیلم

آمادگی نیرو های مسلح برای ایجاد بیمارستان های سیار در کشور

مرگ یکی از مدیران رودبار جنوب کرمان بر اثر کرونا واقعیت ندارد

نخست وزیر جدید عراق خواستار تعویق نشست رای اعتماد به کابینه شد

بیانیه ستادامربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی درباره شیوع ویروس کرونا

نخست وزیر جدید عراق خواستار تعویق نشست رای اعتماد به کابینه شد

درخواست تعطیلی جلسات مجلس در دستور کار هیات رییسه مجلس شورای اسلامی

ادعای عضو هیأت رییسه مجلس درباره تست کرونا نمایندگان

آمار مبتلایان به کرونا بدون ملاحظه سیاسی اعلام می شود

کرونا، جلسه استماع کنگره آمریکا را به هم ریخت

عکس روز نشنال جئوگرافیک تصویر هواپیمای در حال پرواز از زاویه بالش

در این غوغای ‎کروناهراسی، لیله الرغائب را از دست ندهیم

جهان آشفته را جانا با آمدنت آرام کن

عفونت زدایی تهران، گیلان و قم توسط وزارت دفاع/ در هفته آتی دستاوردهای بیشتری مشخص می شود

درخواست رییس ستاد ملی مقابله با کرونا از لاریجانی

درخواست تعطیلی جلسات مجلس در دستور کار هیات رییسه مجلس شورای اسلامی

تبادل نظر دکتر واعظی و معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان درباره مهمترین مسایل دوجانبه

ارسال پنجاه هزار کیت تشخیص کرونا و دستگاه های اکسیژن ساز از چین به ایران

ظریف : راه حل کرونا همکاری و همدلی همه کشورها به دور از سیاسی کردن آن است

اعلام ساعات کاری جدید دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه

نماینده مجلس عراق: تعویق جلسه رای به کابینه علاوی نقض قانون بود

اعلام آمادگی وزیر خارجه چین برای کمک به مقابله با کرونا در گفت وگو با ظریف

پمپئو مدعی پیشنهاد کمک به ایران برای مقابله با کرونا شد

آمادگی نیرو های مسلح برای ایجاد بیمارستان های سیار در کشور

اخبار جدید درباره وضعیت جسمانی استاد شجریان

اطلاعیه جمعی از فضلاء و محققان برای ضایعه درگذشت نویسنده و مورخ سخت کوش

8 تیم غربالگری بیماری کرونا درمبادی ورودی هرمزگان مستقر می شوند

تصمیمی برای کاهش ساعت کار اداره ها در هرمزگان گرفته نشده است

استقرار تیم های هلال احمر یزد در ترمینال و راه آهن برای غربالگری مسافران

ظریف : راه حل کرونا همکاری و همدلی همه کشورها به دور از سیاسی کردن آن است

امیرعبداللهیان: احتمالا کرونا جنگ بیولوژیک آمریکا علیه رقبایش باشد

کیت تشخیص قطعی کرونا تولید وزارت دفاع تأیید شد

تایید کیت های تشخیص کرونای ساخت وزارت دفاع

مقابله با شیوع کرونا، ساعت کاری ادارات خراسان شمالی را کم کرد

جزییات مبتلا شدن محمود صادقی به کرونا

تصمیم گیری برای کاهش ساعات کاری ادارات هرمزگان فردا نهایی می شود

ساعت کار ادارات قزوین تغییر کرد

احتمال جنگ بیولوژیک کاخ سفید توسط ویروس کرونا

سرلشکر ایزدی: در روزهای اخیر یک حمله سایبری بزرگ به زیرساخت های کشور خنثی شد

اعلام آمادگی چین برای کمک به ایران

اطلاعیه جمعی از فضلاء و محققان برای ضایعه درگذشت نویسنده و مورخ سخت کوش

تیم های تست تب در ترمینال و راه آهن یزد مستقر شدند

برای کرونا، ملخ ها و سیلاب همه باید پای کار باشند

تصمیم گیری برای کاهش ساعات کاری کارکنان ادارات هرمزگان فردا نهایی می شود

مجلس فردا درباره درخواست وزیر بهداشت تصمیم می گیرد

بیمارستان سیار در قم راه اندازی می شود

نماینده مجلس عراق: تعویق جلسه رای به کابینه علاوی نقض قانون بود

اوج شیوع کووید19 در هفته پیش رو/ اعتقادی به قرنطینه نداریم/ آخرین وضعیت ساعت کار ادارات

فعالیت گروه های جهادی طلاب در مناطق زلزله زده شهرستان خوی

حالم بهتر شده است/ هیچ مراقبت ویژه ای نداشتم

کاهش ساعات اداری قروین از فردا شنبه

‏شاید ‎کروناویروس جنگ بیولوژیک کاخ سفید علیه رقبای بزرگ جهانی آمریکا باشد

مورد مثبتی از کرونا ویروس در چهارمحال و بختیاری گزارش نشده است

ساعت کاری ادارات کرمانشاه تغییر کرد

هیئت رییسه مجلس فردا درباره تعطیلی پارلمان تصمیم می گیرد/ جلوگیری از شیوع ویروس در حوزه های انتخابیه

احتمال جنگ بیولوژیک کاخ سفید توسط ویروس کرونا

ساعت کاری ادارات خراسان شمالی کم شد / از ساعت 9 الی 13 و 30 دقیقه

در شرایط فعلی کشور تخلف از حرفه پزشکی گناه کبیره است

توضیحات روابط عمومی مجلس پیرامون تعطیلی جلسات علنی پارلمان

ساعات کاری ادارات استان کرمان تغییر نمی کند

تصمیم گیری برای کاهش ساعات کاری کارکنان ادارات هرمزگان فردا نهایی می شود

حضور حداکثری اهل سنت در انتخابات نشان از وفاداریشان به انقلاب است

مجلس فردا درباره درخواست وزیر بهداشت تصمیم می گیرد

آمریکا و الیگارشی هوشمندانه؛ توطئه علیه «سندرز» در راه است؟

وجود قومیت ها در آذربایجان غربی فرصتی طلایی برای توسعه است

به یاد سیدهادی خسروشاهی؛ زبان ترکی و آیت الله خویی و شریعتمداری

نماینده مجلس عراق: تعویق جلسه رای به کابینه علاوی نقض قانون بود

توضیحات روابط عمومی مجلس پیرامون تعطیلی پارلمان

اعلام آمادگی گروه های جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمد برای مقابله با کروناویروس

بیمارستان سیار در قم راه‎اندازی می شود

ادارات همدان تعطیل نیست مردم توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند

استاندار یزد از کادر پزشکی استان تقدیر کرد

کرونا موجب تعویق برپایی بیمارستان صحرایی در یزد شد

آیت الله سبحانی درگذشت استاد خسروشاهی را تسلیت گفت

پیام نماینده ولی فقیه در لرستان و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری استان در خصوص شرایط پیش آمده در جامعه

کیت تشخیص قطعی کرونا تولید وزارت دفاع تأیید شد

دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی 2 ساعت زودتر تعطیل می شوند

حوزه علمیه خوی مسئول سازماندهی گروه های جهادی مناطق زلزله زده شد

اطلاعیه روابط عمومی مجلس درباره تعطیلی جلسات علنی

درخواست نمکی برای تعطیلی مجلس تا اطلاع ثانوی

حضور حداکثری اهل سنت در انتخابات اخیر نشان از وفاداریشان به انقلاب است

واکنش موسوی به ادعای پمپئو درباره کمک به ایران برای مقابله با کرونا / ادعایی ریاکارانه

روابط عمومی مجلس: تعطیلی مجلس به حفاظت بهداشتی از نمایندگان تقلیل نیابد

هفته نامه استخدامی تبریز | هفته دوم اسفند 98

نمکی در واکنش به ابتلا برخی از نمایندگان مجلس به کرونا: جلسات مجلس باید تعطیل شود

سرلشکر ایزدی: دشمن همچنان به دنبال حمله سایبری است

کاهش ساعات اداری قروین از فردا شنبه

تصادف زنجیره ای در هوای برفی آمریکا/فیلم

تبادل نظر واعظی و معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان درباره مهمترین مسائل دوجانبه

به یاد سیدهادی خسروشاهی؛ زبان ترکی و آیت الله خویی و شریعتمداری

عبدالملک الحوثی: امت اسلامی آماج حملات فکری و اقتصادی گسترده ای است

به یاد مرحوم سیدهادی خسروشاهی؛ زبان ترکی و آیت الله خویی و شریعتمداری

تامین هزینه اقلام پیشگیری از شیوع کرونا برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد

جلسات علنی هفته آینده مجلس لغو شد/ احتمال تصویب بودجه دو دوازدهم

به یاد سیدهادی خسروشاهی؛ زبان ترکی و آیت الله خویی و شریعتمداری

هیئت رییسه مجلس فردا درباره تعطیلی پارلمان تصمیم می گیرد/ جلوگیری از شیوع ویروس در حوزه های انتخابیه

ساعت کاری ادارات استان قزوین تغییر کرد

درخواست رییس ستاد ملی مقابله با کرونا از لاریجانی برای تعطیلی جلسات  مجلس

ترخیص شهردار منطقه 13 از بیمارستان

روحانی: باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند

روحانی: باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند