مطالب مرتبط:
روحانی: باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند / حضور پرشور مردم در انتخابات در گرو وجود فضای رقابتی است / مردم باید به سلامت، امنیت و رقابتی بودن انتخابات اطمینان داشته باشند
روحانی: باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد، رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند /قدرت اقتصادی بدون قدرت سیاسی امکان پذیر نیست
باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند
روحانی: رضایت عامه مردم مدنظر باشد/ رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند
روحانی: رضایت عامه مردم مدنظر باشد | رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند
-247 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 2 بهمن 1398 ساعت 17:122020-01-22سياسي

باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند


به گزارش سایت قطره و به نقل ازرکنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به خطبه های مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران و تاکید ایشان بر مساله قدرت ملی و توانمند شدن گفت: - به گزارش سایت قطره و به نقل ازرکنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به خطبه های مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران و تاکید ایشان بر مساله قدرت ملی و توانمند شدن گفت: بزرگترین قدرتی که خداوند در کشور ما قرار داده است قدرت ملی و مردمی است و مردم ایران بزرگترین قدرت ما هستند و هیچ قدرتی بالاتر از حضور، ایستادگی، فداکاری و اتحاد مردم نداریم.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: هر کجا با مشکل مواجه شدیم، با حضور ، اتحاد و وفاق مردم از این مشکلات عبور کردیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه هراس عمده دشمنان از قدرت اقتصادی، نظامی و امنیتی کشورمان نیست، گفت: دشمنان از قدرت مردمی و فرهنگی ایران به شدت در هراس هستند چرا که ملتی که خودش را برای ایثار و فداکاری آماده کند و در مسائل و حوادث مختلف در کنار هم باشند همچنان که در حادثه هواپیما و شهادت فرمانده بزرگ کشورمان سردار سلیمانی در کنار هم قرار گرفتند، چنین ملتی از قدرت بسیار عظیم و بزرگی برخوردار است و شکست ناپذیر می باشد.

رییس جمهور گفت: تا زمانی که لطف خدا بر بالای سرمان باشد و مردم متحد و همدل باشند از هیچ چیزی هراسی نداریم.

دکتر روحانی تقویت قدرت اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و گفت: اینکه امروز در سایه صادرات غیرنفتی درآمدهای کشورمان افزایش یافته و 20 میلیارد دلار صادرات به بانک مرکزی و سامانه نیما واریز شده، این نشان دهنده قدرت اقتصادی کشورمان در سایه صادرات غیرنفتی است.

رییس جمهور همچنین با تاکید بر لزوم توجه به تقویت حوزه توریسم و گردشگری گفت: امروز کشورهایی در جهان هستند که به اندازه درآمد نفتی ما در یک سال معمولی ، از بخش توریسم درآمد دارند و کشور ما می تواند با توجه به برخورداری از امنیت و آثار تاریخی، تنوع اقلیمی و زیبایی های طبیعی بالاترین درآمد را از لحاظ توریسم داشته باشند.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه وقتی از قدرت صادراتی برخوردار باشیم به طور طبیعی تولید نیز افزایش پیدا می کند، اظهار داشت: اگر صادرات داشته باشیم تولیدات کشورمان می تواند حتی جمعیتی یک میلیاردی را هم پوشش دهد و حتی تولیدات خود را به کشورهایی مانند هند، چین و کشورهای همسایه و اطراف نیز صادر کنیم اما اگر قدرت صادراتی نداشته باشیم در نهایت شاید بتوان صرفا نیازهای داخل کشور را تامین کرد.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه قدرت اقتصادی بدون قدرت سیاسی امکان پذیر نیست، گفت: نمی توان با دنیا رابطه و تعامل نداشته باشیم اما قدرت اقتصادی پیدا کنیم.

بدون تردید اگر بخواهیم تولیداتمان افزایش پیدا کند باید بازارهای دیگر را در اختیار داشته باشیم و لذا در اقتصاد مقاومتی توجه به حوزه درون زا و برون زا مورد تاکید قرار گرفته است اما ظاهرا عده ای برون گرا را درون زا می خوانند.

دکتر روحانی اضافه کرد: بخش بزرگی از مقوله اقتصاد مقاومتی درباره صادرات است لذا باید صادرات و ارز داشته باشیم تا حوزه تولید پیشرفت کند.

همچنین باید بتوانیم کالاهای مورد نیاز خود را وارد کنیم و در مقابل کالاهای تولید شده را صادر کنیم.

البته هر چقدر به سمت خودکفایی و خوداتکایی حرکت کنیم نشان دهنده توانمندی و هنرمان است اما در عین حال باید به سمت صادرات هم حرکت کنیم.

رییس جمهور تصریح کرد: بدون صادرات نمی توانیم رقابت و پیشرفت علمی داشته باشیم و پیشرفت علمی و فناورانه در سایه رقابت و حضور در بازارهای جهانی است.

دکتر روحانی گفت: اگر توان سیاسی نداشته باشیم حتی اگر بتوان قدرت اقتصادی را در داخل ایجاد کرد و این ناممکن با عصای موسایی ممکن شود، این قدرت در منطقه و جهان تاثیرگذار نخواهد بود.

رییس جمهور اضافه کرد: اگر از گاز، نفت و توان خدمات فنی- مهندسی برخوردار باشیم چنین توانمندی و ظرفیت هایی در حد خودکفایی داخلی است و زمانی تاثیرگذار است که بتوانیم آن را به سایر کشورها صادر کنیم.

دکتر روحانی تاکید کرد: قدرت اقتصادی در کنار قدرت سیاسی، فرهنگی و امنیتی ساخته می شود و قابل جدا کردن نیست و اگر کسی تصور می کند می توان اینها را از هم جدا کرد بدون تردید مسائل استراتژیک دنیا را به خوبی درک نکرده است.

رییس جمهور تصریح کرد: باید دستورالعمل رهبری را مبنی بر افزایش قدرت به صورت حساب شده عملی کنیم.

دکتر روحانی گفت: اگر کسی در کشور می خواهد اقدامی انجام دهد که با قدرت ملی کشورمان سازگار نیست حتما مسوول است و باید در برابر مردم پاسخگو باشد.

اگر کسی کلام، سخن و مصوبه اش به یک تنش غیرضروری تبدیل شود باید به مردم پاسخگو باشد و اگر قوانین و مقرراتی تصویب می شود که رابطه بانکی و مالی کشورمان را با دنیا دچار مشکل می کند باید در مقابل آن مسوول بوده و به مردم جوابگو بود.

وی گفت: هیچ نهاد غیر انتخابی در کشور وجود ندارد و همه نهادها و مسوولین مشروعیت خود را از اراده و خواست مردم کسب می کنند.

لذا به همین دلیل است که مردم را پای صندوق رای دعوت می کنیم والا چه لزومی دارد که اکثریت مردم در انتخابات شرکت کنند.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: اینکه خداوند به پیامبر خویش دستور می دهد که با مردم مشورت کن و از زنان و مردان بیعت بگیر، به خاطر این است که بخش بزرگی از مشروعیت اجتماعی و حقوقی از جانب مردم حاصل می شود و به همین دلیل هر کاری در کشور انجام می دهیم نباید رضایت عامه نادیده گرفته شود.

رییس جمهور تصریح کرد: رضایت خاصه و رضایت یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند و باید رضایت عامه مردم را مدنظر قرار دهیم و بر این اساس اقدام و حرکت کنیم.

دکتر روحانی افزود: اگر مردم به خوبی بدانند که امروز و فردا رای و نظر آنها حاکم است بی تردید اگر از عملکرد فردی ناراضی بودند در انتخابات بعدی می توانند جبران کنند و در چنین حالتی به آینده امیدوارتر خواهند بود.

رییس جمهور با اشاره به اهمیت انتخابات آتی و قدرت سیاسی و اجتماعی حاصل از آن، اظهار داشت: باید همه پای صندوق آرا حضور پیدا کنند و درست است که باید با دقت افرادی که شرایط لازم را دارند، برگزینند اما نباید هدف را فراموش کنیم و هدف اصلی حضور اکثریت قاطع مردم پای صندوق آرا است والا می توان انتخاباتی مانند بعضی از کشورها حتی برخی از کشورهای اروپایی با حضور 15 و 20 درصدی مردم برگزار کرد اما چنین انتخاباتی مورد رضایت ما نیست و هیچ وقت نخواستیم که در انتخابات حضور مردم کمرنگ باشد.

دکتر روحانی با طرح این سوال که حضور پرشور مردم را چگونه می توان ایجاد کرد، اظهار داشت: بدون تردید تنها عامل ایجاد چنین شرایطی وجود فضای رقابتی است و مردم بایستی به سلامت، امنیت و رقابتی بودن انتخابات اطمینان داشته باشند.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: اگر توصیه و نصیحت به دیگران مورد رضایت آنها نیست اما به وزارت کشور، استانداران، فرمانداران و مردم عزیز توصیه می کنم اهمیت انتخابات را مدنظر قرار داده و با قوت به پای صندوق آرا بیایند.

دکتر روحانی تصریح کرد: همه باید بدانند که بالاتر از مردم و بالاتر از قانون نداریم.

هیچ نهادی مقدس نیست مگر اینکه در چار چوب قانون و خواست مردم حرکت کند.

این ها برای ما روشن است.

رییس جمهور گفت: وقتی رهبری دستور می دهند که قدرتمند شویم این قدرت با حضور و تلاش و تعامل با جهان حاصل می شود و باید با همه توان این توصیه رهبری را اجرایی کنیم و در این زمینه خطبه های مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهیم.

بی تردید اگر در کنار یکدیگر حرکت کنیم می توانیم از مشکلات عبور کنیم.

دکتر روحانی تصریح کرد: کسانی که در کاخ سفید نشسته اند نمی توانند برای ملت ایران تصمیم بگیرند بلکه این مردم هستند که در کاخ ایمان مقاومت و روحیه بلندشان تصمیم گیری می کنند.

امروز باید با اتحاد و در کنار یکدیگر در مسیر پیشرفت حرکت کنیم.

رییس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به سه کشور اروپایی تاکید کرد: دوستان اروپایی دچار خطا و اشتباه نشوند، آمریکا یک خطای بزرگی را در خروج از برجام و زیر پا گذاشتن تعهدات خود مرتکب شد که یک خطای بزرگ اخلاقی، سیاسی، حقوقی و حتی نسبت به احترام به قوانین و مقررات بین المللی و سازمان ملل بود.

دکتر روحانی گفت: آمریکا همچنین در به شهادت رساندن سردار بزرگ کشورمان هم خطای بزرگ دیگری مرتکب شد و تصور کرد که سردار سلیمانی از بین بردنی است در حالی که کسی با شهادت از بین نمی رود بلکه جاودانه می شود.

آمریکا با این کار خود سردار سلیمانی را برای هزاران سال و در تاریخ جاودانه کرد و آرزو می کنیم خداوند چنین توفیقی به انسان دهد که پایان عمرش جاودانگی باشد.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه آمریکا خطا کرده و جزای آن را خواهد دید، خطاب به سه کشور اروپایی گفت: آیا شما هم می خواهید خطا و اشتباه کنید؟ دکتر روحانی افزود: شما می دانید در توافقی که به نام توافق هسته ای با هم انجام دادیم همه تعهداتی داریم و باید به آنها عمل کنیم، این چه حرف مستکبرانه ای است که یک دولتی بگوید من به تعهد خود عمل نمی کنم اما شما باید به آن متعهد باشید.

رییس جمهور تاکیدکرد: شما بعد از خروج آمریکا، مگر به ما یازده تعهد ندادید که به آن عمل کنید؟ به کدام یک از آنها عمل کرده اید؟ بی تردید وفای عهد ، اخلاق ، تاریخ و شرافت بالاتر از تعرفه ماشین است.

انسان که شرافت و عهدش را به خاطر تعرفه زیر پا نمی گذارد! دکتر روحانی خاطرنشان کرد: حالا کسی که این تعهد را زیر پا گذاشت تصور می کرد که می تواند با اینکار ملتی را شکست دهد شما که می دانید ملت ایران را نمی توان با اینگونه اقدامات شکست داد پس چرا به تعهد خود عمل نمی کنید؟ رییس جمهور خطاب به کشورهای اروپایی تصریح کرد: ما داخل برجام هستیم از برجام خارج نشدیم و نمی خواهیم برجام را از بین ببریم و نسبت به آن متعهد هستیم و کاهش تعهدات را هم مطابق برجام و بر مبنای آن انجام داده ایم.

هر روزی هم که شما به تعهد کامل تان برگردید همان روز ما نیز نسبت به آن متعهد خواهیم بود و اگر برنگردید هر چقدر شعار بدهید و اجتماع و جلسه تشکیل دهید و تهدید کنید، بی ارزش است.

دکتر روحانی تصریح کرد: به سه کشور اروپایی تاکید می کنم که اگر تخلفی کردید و تعهدی را زیر پا گذاشتید، مسول تمام تبعات آن شما هستید.

رییس جمهور با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران به دنبال سلاح هسته ای نبوده و نیست، گفت: حتی اگر برجام و پادمان هم از بین برود و روابط کشورمان با آژانس بین المللی هسته ای خوب یا بد باشد، به دنبال سلاح هسته ای نیستیم و این بر مبنای فتوای رهبری عزیز و مطابق تعهد اخلاقی هیچ وقت دنبال سلاح هسته ای هم نمی رویم اما در عین حال می خواهیم روابط خوب با شما داشته باشیم.

اگر به تعهدات خود عمل کنید ما هم عمل می کنیم.

دکتر روحانی گفت: در جایی که نمی خواهید کاری بکنید ، نگویید که ناتوان و ضعیف هستید اما چطور در جایی که می خواهید تخلف کنید، توانمند می شوید؟ جایی که باید به عهد خود عمل کنید ناتوان می شوید و می گویید آمریکا فشار می آورد و نمی توانید و از ما عذر خواهی می کنید اما چطور علیه ملت ایران، یک مرتبه توانمند می شوید؟ وقتی نسبت به ملت ایران می خواهید تعهدات را عمل کنید سر را به زیر می اندازید و می گویید ناتوان هستید.

رییس جمهور گفت: امیدوارم اروپا به عهد و تعهداتش عمل کند در این صورت ما هم به تعهدات خود پایبند هستیم دکتر روحانی خاطرنشان کرد: دولت به آنچه به ملت خود گفته که پای عهد و پیمان خود ایستاده است و باز هم به آن تاکید می کنیم اما اگر کسی بخواهد از تعهداتش خارج شود ، تبعاتش نیز بر عهده کسی است که از این عهد خارج شده است.

دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ماه بهمن همواره یادآور بهمن سال 57 یعنی ماه ایستادگی، پایداری ، مقاومت و پیروزی بوده است، اظهار داشت: امیدوارم امسال هم ماه بهمن ماه خیر و برکت برای ملت بزرگ ایران باشد.

رییس جمهور با بیان اینکه مردم ایران در روزهای گذشته نسبت به هموطنان خود با محبت و برادری و تعاون رفتار کرده که بسیار پسندیده است، گفت: مردم کشورمان در این روزها رفتار بسیار ارزشمندی نسبت به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان داشتند مردمان این مناطق انسانهایی بسیار شریفی هستند که با سختی ها آشنایی دارند چرا که در کنار طبیعت سخت و کویر زندگی می کنند.

البته در این حادثه، همه نیروهای امدادی ، هلال احمر، اورژانس، دستگاههای دولتی و نیروهای مسلح به موقع به صحنه آمده و به مردم کمک و یاری کردند.

دکتر روحانی گفت: امروز تقریبا مرحله اول کمک های امدادی و اضطراری به اتمام رسیده است و باید خودمان را برای مرحله بازسازی مناطقی که در سیل تخریب شدند، آماده کنیم.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: به رییس سازمان برنامه و بودجه دستور دادم که به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده و طراحی ها و اعتبارات لازم را برای بازسازی مناطق سیل زده در سه استان مذکور انجام دهد و تقریبا 17 هزار و 500 واحد مسکونی باید در این استان ها بازسازی شود.

دکتر روحانی افزود: همچنین تاکید شده خانه هایی که تاب آوری آنها پایین است نیز بازسازی شود تا چنانچه حادثه دیگری رخ داد، دچار آسیب نشوند.

رییس جمهور با بیان اینکه استان سیستان و بلوچستان استان زرخیزی است، گفت: این استان به ویژه مناطق جنوبی آن که بخش زرآباد نیز در آن جا دارد از زمین های مستعد و مناسبی برخوردار است و می تواند جایگاه مهمی در حوزه کشاورزی داشته باشد.

دکتر روحانی گفت: امیدوارم با تلاش هایی که وزارت نیرو و سایر دستگاهها انجام می دهند این استان به یک استان بسیار مهم در بخش کشاورزی و به ویژه محصولات باغی و گرمسیری تبدیل شود.

این استان با توجه به اینکه استانی چهار فصل است در همه روزهای سال برای کاشت و برداشت محصولات کشاورزی آمادگی دارد.

رییس جمهور گفت: سازمان برنامه و بودجه کمک های خوبی به هلال احمر به منظور تخصیص به سیل زدگان انجام داده است که بر این مبنا 100 میلیارد تومان برای شارژ انبارها و 50 میلیارد تومان برای وسایل پروازی تخصیص یافته است و مردم استان مطمئن باشند که دولت تا آخر در کنارشان خواهد بود.

دکتر روحانی گفت: همانطور که با سرعت مشکل بخش راه، برق و تقریبا آب استان برطرف شده است و تا حل و فصل تمام مشکلات، این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

رییس جمهور در ادامه با اظهار تاسف مجدد نسبت به سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: به مردم عزیزی که در این سانحه تاسف برانگیز، عزیزانشان را از دست داده اند و هم به مردم سایر کشورهایی که اتباع شان در این هواپیما بودند، مجددا تسلیت می گویم و یادشان برای همیشه زنده خواهد ماند، مطمئن باشید که جمهوری اسلامی ایران با همه ابزار و امکانات خود این حادثه را مورد بررسی قرار خواهد داد و به همه تعهدات خود از لحاظ حقوقی کاملا متعهد است و دستورات لازم در این زمینه داده شده است.

دکتر روحانی گفت: به زودی مرکز مهم نوآوری در زمینه توسعه هوش مصنوعی تحت عنوان 176 برگرفته از تعداد مسافران هواپیمای اوکراینی به ویژه 13 نفری که در زمینه علم و دانش فعال بودند، راه اندازی خواهد شد.

رییس جمهور تصریح کرد: از امروز به بعد غیر از همدردی با خانواده جانباختگان، سایر امور از لحاظ فنی و تخصصی بر عهده متخصصین امر و سازمان هواپیمایی کشور است.

ضمن اینکه در این زمینه همکاری با کشور اوکراین که اتباع آن دچار حادثه شده و همچنین رعایت همه مقررات بین المللی مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت.

دکتر روحانی گفت: بی تردید در بررسی این حادثه در هر بخشی به نتیجه رسیدیم آن را به مردم اعلام خواهیم کرد و قوه قضاییه نیز مسوولیت خود را انجام خواهد داد.

رییس جمهور در ادامه با اشاره به تحول مثبت اقتصادی که علیرغم فشارهای آمریکا و بدخواهان در بخش اقتصادی کشور ایجاد شده است، اظهار داشت: امروز بر اساس گزارش وزیر صنعت از 100 قلم کالای ضروری، قیمت 54 قلم در یک ماه گذشته روند کاهشی داشته و 24 قلم هم از افزایش بسیار اندکی برخوردار بوده است و نظارت بر اقلام ضروری با جدیت ادامه دارد تا مردم در مشکل نباشند.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: مرکز آمار گزارشی نسبت به تورم و شرایط اقتصادی کشور داشته که نشان می دهد این شرایط به سمت حل و فصل مسائل اقتصادی پیش می رود.

نرخ تورم که در آذر ماه 3.

2 درصد بوده، در دی ماه تورم یک ماهه 0.

8 درصد شده است.

تورم نقطه به نقطه نیز در آذر ماه 27.

8 درصد بوده که در دی ماه به 26.

3 درصد رسیده است ضمن اینکه تورم سالانه نیز در آذر ماه 40 درصد و در دی ماه 38.

6 درصد بوده است و این روند مثبت اقتصادی همچنان ادامه خواهد داشت.

رییس جمهور با بیان اینکه بر اساس گزارشی که در مجمع بانک مرکزی ارائه گردید انتظارات تورمی در حال کاهش است، گفت: امروز نرخ اوراق دولتی در بازار با سود متعادلی معامله می شود و نرخ سود بین بانکی نشان می دهد که تورم انتظاری در حال کاهش است.

دکتر روحانی گفت: این روند مثبت اقتصادی در شرایطی که آمریکا در دو سال گذشته فشارهای زیادی را اعمال می کند، به معنای قدرت و ایستادگی ملت ایران است.

رییس جمهور گفت: در 10 ماهه امسال 20 میلیارد دلار توسط صادرکنندگان در سامانه نیما عرضه شده است که به معنای توجه صادرکنندگان به منافع کشورمان است.

در این مدت همچنین 32 میلیارد دلار برای کالاهای اساسی تخصیص یافته است و بی تردید اگر شرایط تحریم حاکم نبود وضعیتی به مراتب بهتری داشتیم و این شرایط نسبت به وضعیتی که کشورمان در آن قرار دارد قابل قبول به نظر می رسد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:
کلید واژه ها: پایگاه اطلاع رسانی - نماز جمعه تهران - دکتر حسن روحانی - مقام معظم رهبری - جلسه هیات دولت - قدرت - اطلاع رسانی - مردم - حسن روحانی - هیات دولت - نماز جمعه - بزرگترین - چهارشنبه - روحانی - پایگاه - رهبری - رسانی - اطلاع - اتحاد - گزارش - قدرتی - ریاست - رضایت - تهران - رییس جمهور - مردم ایران - مشکل - دکتر - خطبه - مقام

آخرین اخبار سرویس:
ربیعی: با تمام قوا سعی می کنیم صادق و شفاف باشیم

ورود مدعی العموم به موضوع استانداردسازی محیط و مبلمان شهری/ ساختمان فرسوده مرکز شهر بندرعباس تخریب شد

فال روزانه 10/ 12/ 1398

آیا ایران از دوره طولانی خشکسالی خارج شده است؟

دلایلی برای دفاع از کاهش مجازات مجرمان موادمخدر

دروس حوزه علمیه قم تا 12 اسفند تشکیل نمی شود

ظرفیت دیپلماسی پارلمانی، فراتر از جلسات رسمی است

فارس من| زمین متروکه بین چراغچی 61 و 63 تبدیل به پارک می شود

ظرفیت دیپلماسی پارلمانی، فراتر از جلسات رسمی است

سنتز chr(034)حسن روحانیchr(034)

کرونا، جلسه استماع ترور شهید سردار سلیمانی را بهم ریخت؛ پمپئو: سوال شما درباره ایران است یا کرونا؟

ایراد به اخذ عوارض ساختمانی در بودجه 99 شهرداری

 امنیت ملی با تقویت حوزه سلامت

سنتز حسن روحانی

راه اندازی ایستگاه سلامت در مراکز اقامتی خراسان شمالی

ضرورت اصلاح ساختار مالیاتی در بودجه سال 99

مدیریت ایام کرونا

سایه کرونا را بزرگ تر نشان ندهیم

ویروس کرونا چگونه تشخیص داده می شود؟

ادعای ابتلای 15هزار نفر به کرونا در ایران

ربانی املشی پنهانکاری را دلیل دوری مردم از حاکمیت می داند

توییت دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره شایعات قم

تیم های غربالگری بیماری کرونا در مبادی ورودی استان استقرار می یابند/ مردم با رعایت نکات بهداشتی به کنترل بیماری کمک کنند

آیا ایران از دوره طولانی خشکسالی خارج شده است؟/تجربه 70 ساله کشور در تغییر اقلیم

معاون فرماندار آبادان: مردم به شایعات فضای مجازی در خصوص کرونا توجه نکنند

نماینده اهواز: عملکرد مجلس یازدهم در راستای تنش زدایی باشد

اهتمام مسئولان فرهنگی به تربیت انقلابی وارثان انقلاب

ترامپ عضو جمهوریخواه کنگره را نامزد مدیریت اطلاعات ملی کرد

عناوین روزنامه های سیاسی 10 اسفند 98/ هفته جدال سخت با کرونا +تصاویر

17 حقیقت علمی عجیب و جالب که احتمالا چیزی از آن ها نمی دانید

ساعات کاری ادارات استان کرمان تغییر نمی کند

بانوی طلبه ای که نماینده مجلس یازدهم شد

آیا ایران از دوره طولانی خشکسالی خارج شده است؟/تجربه 70 ساله کشور در تغییر اقلیم

کاهش 2 ساعته فعالیت ادارات خراسان شمالی

کدام شهر های خوزستان در معرض هجوم ملخ ها هستند؟

سفرهای زائد به هرمزگان باعث شیوع بیماری کرونا شده است

احتمال جنگ بیولوژیک کاخ سفید توسط ویروس کرونا

نماینده اهواز: عملکرد مجلس یازدهم در راستای تنش زدایی باشد

استاندار به کاهش ساعات اداری هرمزگان ورود کند/مهمانسرای ادارات در اختیار مهمانان قرار نگیرد

شکار و کشتار تفاوت بسیاری دارند

مدیر جهاد کشاورزی رودبار به دلیل کرونا درگذشت

به زودی تبدیل به قطب سلول های بنیادی در منطقه می شویم

در قم، پشت در های بسته مصلی نماز خواندند

ضدعفونی کردن خیابان های قم توسط سپاه+فیلم

پاسخ سخنگوی وزارت بهداشت به دروغ پردازی BBC

معامله قرن تئاتری سیاسی است/ این طرح نتیجه ای نخواهد داشت

شکار و کشتار تفاوت بسیاری دارند

به زودی تبدیل به قطب سلول های بنیادی در منطقه می شویم

پاسخ تند وزارت خارجه به ادعای مضحک آمریکا درباره کرونا

پاسخ تند وزارت خارجه به ادعای مضحک آمریکا درباره کرونا

ماجرای شنیدن صدای آژیر در سازمان انرژی اتمی

کرونا، کنش؛ انفعال، واکنش

آن شوخ چشم خراسانی

خطاب به خطاب براهنی

تامین هزینه اقلام پیشگیری از شیوع کرونا برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد

سرلشکر ایزدی: دشمن همچنان به دنبال حمله سایبری است

توییت های ربیعی درباره مقابله با کرونا

سنتز «حسن روحانی»

یکی از اعضای دفتر آیت الله العظمی حکیم درگذشت

تصمیم گیری برای کاهش ساعات کاری ادارات هرمزگان فردا نهایی می شود

احتمال رد صلاحیت عارف در انتخابات ریاست جمهوری 1400!

توییت های ربیعی درباره مقابله با کرونا

سنتز روحانی

جزییات گفتگوی تلفنی واعظی و معاون نخست وزیر آذربایجان درباره مقابله با کرونا

از کرونا تا کرونازدگی!

دستخط مرامنامه استاد علی ابوالحسنی(منذر) منتشر شد

ارائه دروس حضوری جامعه الزهرا در همه مقاطع به صورت غیرحضوری

تعطیلی مراسم اعتکاف رجبیه در یزد / احتمال برگزاری اعتکاف در ماه رمضان

تعطیلی مراسم اعتکاف رجبیه در یزد / احتمال برگزاری اعتکاف در ماه رمضان

آگاه سازی و جلب همراهی مردم، لازمه موفقیت در کنترل کرونا است

3 بحران در انتظار خوزستان

سفیدپوشان در خط مقدم/ هفته بیم و امید/ جدال تزار و سلطان در شام/ به مردم یارانه کرونا بدهید

صدای اصفهان 10 اسفند

روابط عمومی مجلس: نباید بررسی تعطیلی مجلس را به حفاظت بهداشتی از نمایندگان تقلیل داد

کاهش ساعت کاری ادارات در استان سمنان

هیأت رییسه مجلس فردا درباره تعطیلی پارلمان تصمیم می گیرد

بزرگترین نمایشگاه گردشگری جهان پس از 54 سال لغو شد

فرد گرفتار در کوه های کوشک بویراحمد نجات یافت

عکس| اولین واکنش مهدی طارمی به انتشار عکس های خصوصی اش با سحر قریشی

اوقات شرعی به افق یاسوج

کاهش ساعت کاری ادارات در استان سمنان

ویدیو گفتگوی کامل آرون افشار در دورهمی 9 اسفند 98 / دانلود

آهنگ هایی که آرون افشار در برنامه دورهمی خواند / دانلود آهنگ جانم باش و طبیب ماهر

بیمارستان صحرایی در قزوین برپا می شود

آغاز جمع آوری کمک های مردمی در ارومیه برای زلزله زدگان خوی

انتقاد دموکرات ها از استراتژی ببینم چه می شود کاخ سفید

استقبال رهبرانقلاب از انتشار یک هفته نامه

ادعای پمپئو برای کمک به ایران مضحک و بازی سیاسی روانی است

مسافران ناخوانده ساق دوش کروناویروس در بندرانزلی

کرونا به سیاستمداران آلمانی هم رسید

تبادل نظر واعظی و معاون نخست وزیر آذربایجان درباره مهمترین مسائل دوجانبه

هیئت رییسه مجلس فردا درباره تعطیلی پارلمان تصمیم می گیرد

مجلس آینده چند صدایی است؟

80 درصد ترافیک فضای مجازی مربوط به داخل کشور است

بزرگترین نمایشگاه گردشگری جهان پس از 54 سال لغو شد

ربیعی: با تمام قوا سعی می کنیم صادق باشیم

گزارش های منتشر شده درباره کرونا را در فضای مجازی رصد می کنم

کرونا جان دیپلمات و محقق برجسته را گرفت

نامه وزیر بهداشت به لاریجانی مبنی بر تعطیلی جلسات مجلس

در سوگ اندیشمند تقریب

باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند

باید رضایت عامه مردم مدنظر باشد؛ رضایت خاصه و یک جناح و یک قوم ما را به جایی نمی رساند