مطالب مرتبط:
فال روزانه دوشنبه 25 آذر 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/09/25
فال روزانه دوشنبه 25 آذر 1398
فال روزانه 25 آذر سال 98
فال آنلاین دیوان حافظ دوشنبه 25 آذر ماه 98
صفحه نخست روزنامه های ورزشی دوشنبه 25 آذر
-176 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 25 آذر 1398 ساعت 10:282019-12-16سياسي

فال روزانه دوشنبه 98/09/25


چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است سالروز تولدتان را تبریک می گوییم، انسان بسیار خوش سخنی هستید و با زبان تان سحروجادو می کنید.

این را ویژگی در سالی که در پیش رو است به فال نیک بگیرید و مشکلات را به همان ترتیبی که دلخواه تان است از سر راه بردارید.

- چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است سالروز تولدتان را تبریک می گوییم، انسان بسیار خوش سخنی هستید و با زبان تان سحروجادو می کنید.

این را ویژگی در سالی که در پیش رو است به فال نیک بگیرید و مشکلات را به همان ترتیبی که دلخواه تان است از سر راه بردارید.

به لحاظ اراده نیز انسان بسیار مصمم و با اراده ای هستید و اراده شما در چند ماه آینده گره های مهمی از مشکلات تان را باز خواهد کرد.

در سالی که در پیش رو دارید مردم داری را فراموش نکنید و تا می توانید دوستان جدیدی پیدا کنید.

زندگی با شما در ماه اسفند ساز مخالف خواهد زد و در این ماه به مشکلاتی بر می خورید.

این مشکلات ممکن است شما را ناراحت کند، اما به هر قیمتی که هست زیر بار مشکلات شانه خالی نکنید و مطمئن باشید با مشکلاتی طرف هستید که ارزش تحمل کردن دارد.

شخصیتی بسیار عجول دارید و همیشه کارها را با عجله انجام می دهید.

این رفتار در سالی که پیش روی شما است به یکی از مهم ترین نقاط ضعف شما تبدیل می شود و برای اینکه متضرر نشوید، قبل از هر تصمیمی حسابی فکر کنید.

شهریور سال آینده، ماه عشق و عاشقی و تفریح برای شما خواهد بود و در این ماه موقعیت های خوبی پیش روی شما قرار می گیرد.

سالی که انتظار شما را می کشد را با قدرت هرچه بیشتر شروع کنید و این سال را به یکی از خاطره سازترین سال های زندگی تان تبدیل نمایید.

امروز بیشتر از هر روز دیگری مواظب سلامتی خود باشید چرا که احتمال بیماری و به خصوص مسمومیت غذایی وجود دارد.

گرفتار مشکل مالی شده اید و به رغم اینکه اندوخته ای پس انداز کرده اید، نمی خواهید به این اندوخته دست بزنید و مشکل تان را با آن حل کنید، اما چاره ای برای حل این مشکل به غیر از کمک گرفتن از پس انداز تان ندارید و با این پول نگرانی های مالی تان را خاتمه دهید و مطمئن باشید که در آینده دوباره با صرفه جویی و تدبیر، پول خوبی پس انداز خواهید کرد.

امروز یکی از بزرگ تر های نزدیک مانند پدر یا برادر به شما کمک می کند و برای همیشه قدردان او خواهید بود.

رفتار ناخوشایندی با همسر یا عشق زندگی تان داشته اید و او از دست شما حسابی دلخور است.

در اولین فرصت از عشق زندگی تان دلجویی کنید و اجازه ندهید این دلخوری عمیق شود.

اهل جدی گرفتن کارها نیستید و به اندازه ای کارهای مهم را پشت گوش انداخته اید که امروز این کارها برای شما دردسر درست کرده اند، با کارهای مهم زندگی روبرو شوید و از امروز به بعد زندگی را جدی تر بگیرید.

اعتمادبه نفس زیادی دارید و به لطف این اعتماد به نفس، مشکلات زندگی را به راحتی یکی پس ازدیگری از سر راه بر می دارید، این سبک زندگی باعث شده تا امروز کار خاصی برای انجام دادن نمانده باشد و با خیال راحت استراحت کنید.

فردی که سابقه بدحسابی دارد، امروز از شما درخواست پول می کند، روی این فرد را زمین بیاندازید چرا که اگر به او پول بدهید، دیگر هرگز روی پول تان را نخواهید دید.

همسر یا عشق زندگی تان امروز با خرید هدیه ای ثابت می کند که بیشتر از همیشه عاشق شما است.

انسان بسیار درستکار و صادقی هستید و عزم راسخی در انجام کارها دارید، این روحیه های مثبت شما امروز توسط همکاران یا اعضای منزل مورد تعریف و تمجید قرار خواهد گرفت.

امروز جروبحثی میان شما و فردی صورت می گیرد و اگر از این مشاجره برحذر نباشید، روزتان خراب خواهد شد.

به لحاظ روحی نیز احساس خستگی می کنید و حوصله نداشتید که حتی از رختخواب بلند شوید، در چنین شرایطی به خودتان مرخصی بدهید و امروز را در کنار خانواده سپری کنید تا انرژی تحلیل رفته خود را دوباره بازیابی نمایید.

رابطه شما و یکی از اطرافیان شکرآب شده و میانه خوبی با وی ندارید، امروز دلخوری ها را کنار بگذارید و با این فرد آشتی کنید.

روز خوبی برای مسافرت نیست و اگر سفری در پیش دارید، این سفر را به آینده موکول کنید.

روز خوبی برای معامله و انجام کارهای بانکی نیست و حساب و کتاب های تان را با دقت تمام انجام دهید، در غیر این صورت پول چشمگیری از کف خواهید داد.

اوضاع در منزل یا محل کار به خوبی پیش نمی رود و پیشنهاد می کنیم برای حل مشکلات از دوستان تان کمک بگیرید.

انسان خودشیفته ای هستید و به اشتباه های تان اعتراف نمی کنید.

به همین دلیل با اشتبا ه های تان به فردی آسیب رسانده اید و این فرد حسابی از دست شما دلخور شده است.

این اخلاق را همین امروز کنار بگذارید و پای اشتباه هایی که در زندگی انجام داده اید بایستید و از این اشتبا هات درس بگیرید.

فرصت خوبی برای عشقی سوزان و آتشین در انتظار شما است، این فرصت را به فال نیک بگیرید و آغوش تان را به روی عشق باز کنید.

کار بدی انجام داده اید و همسر یا عشق زندگی تان از شما دلخور شده است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و امروز در اولین فرصت دل عشق زندگی تان را به دست آورید.

مشکلات مالی دست از سر شما بر نمی دارد و راهی به غیر از کمک گرفتن از اعضای فامیل برای شما باقی نمانده است، مطمئن باشید اعضای فامیل با کمال میل حاضر به کمک کردن به شما هستند.

اگر تاکنون ازدواج نکرده اید، امروز فرصت خوبی برای رفتن به خانه بخت سر راه شما قرار خواهد گرفت.

قصد گسترش کار و تجارت خود را دارید، اما روز خوبی برای عقدقراردادهای کاری و گسترش دامنه فعالیت ها نیست، در نتیجه قبل از هرگونه تصمیم گیری، ابتدا با دوستان و نزدیکان مشورت کنید و نظر افراد حرفه ای را برای گسترش کار جویا شوید.

علاقه زیادی به حضور در جمع ندارید و امروز فرصت خوبی دست می دهید تا حسابی با خودتان خلوت کنید.

شهامت کافی برای مواجه شدن با مشکلات را ندارید و این روحیه شادمانی و نشاط را از شما گرفته است.

به خاطر داشته باشید که ترس مادر تمام شکست ها است و همین امروز به جای دوری کردن از مشکلات، با آنها روبرو شوید و اجازه ندهید مشکلات شما را از پا در بیاورند.

امروز نیاز نیست نگران حل مشکلات منزل باشید چرا که اعضای منزل به کمک تان می آیند و در یک چشم به هم زدن تمام مشکلات را حل می کنند.

فردی در محل کار یا منزل نقشه های شومی برای شما کشیده و قبل از اینکه این نقشه ها را اجرا کند، به فکر پیدا کردن این فرد باشید و نقشه هایش را نقش بر آب کنید.

امروز بعد از ظهر خبر بسیار فرخنده و خوشایندی به دست شما خواهد رسید.

روز خوبی برای عاشقی است و اگر فرصت مهیا شد، دست همسر یا عشق زندگی تان را بگیرید و بیرون بروید و بعدازظهر خاطره انگیزی را تجربه کنید.

اگر در نزدیکان تان بانوی بارداری را می شناسید، امروز بیشتر از همیشه مواظب این خانم باشید.

به لحاظ مالی روز خوبی در پیش روی شما است و به رغم اینکه با مشکلات مالی روبرو هستید، اما اگر از هوش و ذکاوت سرشارتان کمک بگیرید، این مشکلات را به موقعیت های مالی و پرسود تبدیل خواهید کرد.

میان شما و همسر یا عشق زندگی تان سوء تفاهم های زیادی وجود دارد و روزبه روز فاصله شما بیشتر می شود.

هر چه سریع تر صحبتی با عشق زندگی تان داشته باشید و این سوء تفاهم ها را با گفتگو و محبت از بین ببرید.

همکاران یا همسایه ها امروز سعی می کنند توانایی های خودشان را به رخ شما بکشند، از آنجایی که توانایی های شما از آنها بیشتر است، اجازه چنین رفتاری را ندهید و به آنها ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید.

روز شلوغی را در پیش رو دارید و برای رفع خستگی بعدازظهر دست از کار بکشید و تفریحی که مدت ها است می خواستید به آن مشغول شوید را انجام دهید.

نفرت و انزجار وجود شما را فرا گرفته و دل خوشی از دنیا ندارید، با این سبک زندگی راه به جایی نخواهید برد و بیشتر از دیگران، خودتان را اذیت می کنید.

از امروز رویکردی جدید را در پیش بگیرید و محبت را جایگزین تنفر و نفرت کنید.

به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و دست به هر چیزی که بزنید طلا خواهد شد.

فردی به شما آسیب وارد کرده و امروز قصد تلافی دارید، فراموش نکنید که بخشش از بزرگان است و مطمئن باشید که با تلافیِ کارِ این فرد، احساس خوبی پیدا نخواهید کرد.

در عوض با این فرد صحبت کنید و به جای ادامه دعوا و مرافه، سنگ ها را با او وا بکنید.

مدتی است که عشق کسی را در سینه نهان دارید و شرایطی برای برملاشدن این عشق مهیا نمی شود، امروز زمان خوبی است تا عشق سوزان خود را با این فرد در میان بگذارید.

اگر مدتی است که دنبال کار می گردید اما کار خوب و مناسبی پیدا نکرده اید، دست از تلاش بر ندارید و مطمئن باشید با تلاش بیشتر، به زودی کار خوب و شایسته ای پیدا خواهید کرد.

کارهای عقب مانده زیادی دارید و امروز بهترین زمان برای انجام این کارها است.

به لحاظ جسمی حال خوشی ندارید و بهتر است بیشتر مواظب خودتان باشید، چرا که خطر بیماری در کمین است.

امروز قرار است برای خرید منزل بیرون بروید، در این خرید حواس تان را خرج کنید چرا که احتمال ولخرجی و خرید چیزهای گران قیمت وجود دارد و پولی که به هزارویک زحمت بدست آورده اید را به راحتی از دست ندهید.

قرار است تغییراتی را در منزل انجام دهید اما برای این تغییرات با دیگر اعضای خانه صحبت نکرده اید و بهتر است قبل از هرگونه تغییری، نظر اهل منزل را جویا شوید.

امروز احتمال ایجاد جروبحثی میان شما و یکی از همکاران یا همسایه ها وجود دارد، این جروبحث را جدی نگیرید و اجازه ندهید صحبت هایی که ردو بدل می شود روز شما را خراب کند.

روز بسیار خوبی برای عشق و عاشقی است و همسر یا عشق زندگی تان امروز شما را شگفت زده خواهد کرد.

مدت زیادی است که نگرانی ها دست از سر شما بر نمی دارند و یک خواب راحت نداشته اید، امروز این نگرانی ها به پایان می رسد و روزی بسیار خوب و بدون نگرانی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه دوباره این نگرانی ها بر سر شما آوار نشود، بهتر است سبک زندگی خود را عوض کنید و رویکردی جدید به زندگی در پیش بگیرید.

برای گسترش کسب و کار و تجارتی که به آن مشغول هستید، امروز پای صحبت همکاران قدیمی و با تجربه بنشینید، این همکاران توصیه های سودمندی به شما خواهند کرد که انجام آنها درآمد بیشتری را روانه حساب های بانکی تان خواهد کرد.

اعضای منزل درخواست های مختلفی از شما داشته اند اما به هیچ کدام از این درخواست ها پاسخ نداده اید، امروز وقتی را برای رسیدگی به کارهای اهل منزل کنار بگذارید و دل آنها را بدست آورید.

اگر تاکنون عاشق نشده اید، امروز بعد از ظهر شرایطی داغ و آتشین را برای عاشقی تجربه خواهید کرد.

امروز اندرز قدیمی ها را که گفته اند عقل سالم در بدن سالم است را آویزه گوش تان کنید و بیشتر مواظب سلامتی خود باشید.

به لحاظ مالی شرایط خوبی ندارید و این قضیه باعث شده تا اطرافیان و به خصوص بزرگ ترهای فامیل شما را به پس انداز و صرفه جویی تشویق کنند.

مطمئن باشید بزرگان فامیل صلاح شما را می خواهند و با پس انداز و صرفه جویی، هرگز روی مشکلات مالی را نخواهید دید.

امروز بعدازظهر دوستان یا آشنایان سری به منزل شما می زنند و لحظه های خوبی را در کنار هم تجربه خواهید کرد.

مدتی است که به فکر اجرای کار جدیدی هستید و امروز بهترین زمان برای انجام این کار به نظر می رسد.

همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما ثابت خواهد کرد که قدردان زحمات تان است و هر کاری که از دستش برای خوشبختی شما بر بیاید را انجام خواهد داد.

اصلاً مواظب سلامتی خود نیستید و این قضیه باعث شده سلامت تان به خطر بیافتد و احتمالاً از مشکل قلبی رنج می برید.

از همین امروز تصمیم به تغییر سبک زندگی تان بگیرید و دور خوراکی هایی که برای سلامتی شما ضرر دارد را خط بکشید.

امروز یکی از دوستان یا آشنایان به شما سر می زند و خاطره های خوش قدیم را با هم زنده خواهید کرد.

روز خوبی برای حضور در بیرون از منزل نیست و اگر کار خاصی ندارید، بهتر است امروز را در منزل بمانید و به انجام کارهای عقب افتاده مشغول شوید.

همسر یا عشق زندگی تان کاری انجام داده و این کار نگرانی زیادی برای شما به دنبال داشته است، دلیل نگرانی خود را با عشق زندگی تان مطرح کنید و برای از بین بردن این نگرانی ها از وی کمک بگیرید.


کلید واژه ها: مشکلات - انسان - اراده - سالروز - امروز - تبریک - ویژگی - زبان - دوشنبه - روزانه - فراموش - زندگی - آینده - مردم

آخرین اخبار سرویس:
رزمایش اقتدار بسیج در شوش برگزار شد

اصغری: «ایام الله» درس آموز است و مسیر نورانی را مشخص می کند

لیگ جهانی کاراته وان| پایان روز نخست با فینالیست شدن مردطلایی کاراته ایران

کارمندان در سال آینده کمتر از 2 میلیون و 800 هزار تومان دریافتی نخواهند داشت

خروچ از NPT می تواند کشورهای هسته ای را به زانو درآورد

برگزاری عزاداری فاطمیه به مدت 5 شب در حرم حضرت معصومه (س)

تری اتلون قهرمانی کشور| آذربایجان شرقی در دواتلون اول شد

جنگ طب اسلامی و پزشکان به کتاب سوزی رسید +فیلم

امنیت امروز ایران ماحصل اقدامات مجاهدان نیروی قدس سپاه و رزمندگان جبهه مقاومت است

مسیج مهاجری:نظارت شورای نگهبان استصوابی نیست، استسلاقی (سلیقه ای) است/چرا نباید فرصت مذاکره با ریاض را از دست داد؟ /کیهان:برای خروج از عراق، عمودی یا افقی انتخاب با شماست

خروچ از NPT می تواند کشورهای هسته ای را به زانو درآورد

عیادت رییس جمهور از حجت الاسلام شهیدی +عکس

سروده قزوه برای خروش مردم عراق/ خوشا جمع «حکیم و صدر و کرد و سنی و شیعه»

مرکز مدیریت حوزه: تعرض اخیر به علم پزشکی جاهلانه و محکوم است

«دانش دریایی» احیا می شود/ ساخت نخستین «تقویم آفتابی» در بوشهر

چگونه خدمات مسکن به ایثارگران ارائه می شود؟

عضو خبرگان رهبری:بدرقه باشکوه شهدای مقاومت یک حماسه تاریخی بود

برگزاری اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در ...

تکذیب خبر بازسازی مدارس سوریه توسط ایران

انتقاد آیت الله علم الهدی از متولیان ارتباطات؛ چرا از استعدادهای فناوری داخلی حمایت نمی کنید؟

تلاوتی کمتر شنیده شده از عبدالباسط/ آیاتی از سوره ضحی+صوت

آتش زدن کتاب طب هاریسون توسط مدعی طب اسلامی

مرکز مدیریت حوزه: تعرض اخیر به علم پزشکی جاهلانه و محکوم است

ترامپ در چهارمین جلسه استیضاح رییس جمهور آمریکا را فاسد کرد

دلیل بستری شدن رییس بنیاد شهید در بیمارستان

بیژن مقدم:مردم جبهه پایداری را نمی شناسند/مردم به جریان نگاه می کنند نه یک گروه

محجوب: مشارکت در انتخابات آینده با چالش روبرو نیست

فیش های حقوقی رو نشد؛ نوبت به اطلاعات کارکنان رسید!

نام نویسی اعتکاف در حرم امام رضا (ع) آغاز شد+لینک ثبت نام

فیش های حقوقی رو نشد؛ نوبت به اطلاعات کارکنان رسید!

شیف: ترامپ امنیت ملی آمریکا را به خطر انداخته است

نتیجه مطالعه بازسازی مناطق سیل زده هرمزگان تا 10 روز آینده اعلام می شود

رفتار «حاج قاسم» را الگوی «قوی شدن» خود قرار دهیم

سردار حاجی زاده آبروی خود را با خدا معامله کرد

محجوب: مشارکت در انتخابات آینده با چالش روبرو نیست

مهدی حاجتی آزاد شد | توضیحات دادگستری فارس

ساخت مرکز جامع پیوند عضو از نیازهای اساسی گیلان است

اثر بخشی نهاد تصمیم ساز

اعتراف عجیب یک مرکز امنیتی آمریکایی درباره نیروی قدس سپاه پاسداران و سردار قاآنی

همایش خودرو های تاریخی و کلاسیک در اصفهان

صیانت از قانون اساسی و سخن گفتن با مردم، حق رییس جمهور است

تشیع توسط حضرت زهرا(س) تثبیت شد

دولت در پرداخت یارانه معیشتی خلاف سیاست های فرزند آوری عمل می کند

گشتند در این باغ و گذشتند هزاران

داستان یک تسویه حساب شخصی

احتمال افزایش ظرفیت حجاج ایرانی در حج آتی | پیگیری جدی حقوق شهدای منا

وزارت خارجه کویت سفیر ایران را احضار کرد

به آسیب دیدگان اجتماعی که در سرمای زمستان خانه و کاشانه ای ندارند توجه کنیم

راهپیمایی مردم عراق یوم الله دیگری است

بوکس انتخابی المپیک| اردن جایگزین چین شد

مرکز مدیریت حوزه: تعرض اخیر به علم پزشکی جاهلانه و محکوم است

مرکز مدیریت حوزه: تعرض اخیر به علم پزشکی جاهلانه و محکوم است

روایت سفر سردار سلیمانی به افغانستان پس از ترور احمدشاه مسعود

سند راهبردی سازمان های مردم نهاد فارس تدوین شود

عسگری: هنوز چیزی برای من تمام نشده/ بدنبال قطعی کردن سهمیه المپیک هستم

اقتدار ملی در همه عرصه ها، لازمه اخراج تروریست های آمریکایی از منطقه است

طرح جامع آبادان بازنگری می شود

رزمایش اقتدار بسیج در شوش برگزار شد

سید حسن خمینی: ایران متعلق به همه است/ در تعیین مصالح نظام مصلحت را نباید تنگ و محدود دید/ باید امیدوار بود/ راه برون رفت از مشکلات موجود احیاو تقویت وحدت داخلی و هم افزایی ملی است

ملاقات 80 نفر از نمایندگان ردصلاحیت شده با اعضای شورای نگهبان/ روند رسیدگی ادامه دارد

سید حسن خمینی: ایران متعلق به همه است/ در تعیین مصالح نظام مصلحت را نباید تنگ و محدود دید/ باید امیدوار بود/ راه برون رفت از مشکلات موجود احیاو تقویت وحدت داخلی و هم افزایی ملی است

جایزه ملی اجلاس مدیران موفق در اختیار بیمه معلم

برگزاری اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در ...

جهل مقدسی که در جستجوی مسلط شدن بر نظام هنجاری ماست

صدیقه وسمقی اصلاح طلبان را بی برنامه میداند

همایش بزرگ مبلغان فاطمی سازمان اوقاف و امور خیریه

گرامیداشت شهید سلیمانی و سالگرد شهیدان «صدیفی» دردماوند برگزار شد

ترامپ اوباما را با خاک یکسان کرد + عکس

جولان شخصیت های غربی در ذهن کودکان ایرانی/ فرهنگ سازی را از کودکی آغاز کنیم

اسماعیلی مصدوم شد و بازی با الکویت را از دست داد

ملاقات 80 نفر از نمایندگان ردصلاحیت شده با اعضای شورای نگهبان/ روند رسیدگی ادامه دارد

آماده باش ایران برای مهار ویروس کرونا در فرودگاه امام

ملکه انگلیس لایحه برگزیت را امضا کرد

دوما راه‎ را برای تداوم قدرت پوتین هموار کرد

اصلاح طلبان امیدوار به تجدید نظر شورای نگهبان

داغ استیضاح برای همیشه برپیشانی ترامپ م یماند

مشارکت حداکثری خواسته رهبری و دولت

تهدید به تروریسم دولتی قابل قبول نیست

اثر بخشی نهاد تصمیم ساز

چالش کارآمدی نهادهای انتخابی

سید حسن خمینی:در تعیین مصالح نظام مصلحت را نباید تنگ و محدود دید/ هیچ کدام از ما به تنهایی نمی توانیم ادعا کنیم که این سرزمین از آن ماست

عضو خبرگان رهبری:بدرقه باشکوه شهدای مقاومت یک حماسه تاریخی بود

یادواره 504 شهید منطقه چهارمردان قم برگزار شد

توافق خیالی ترامپ با ایران، توهم است

نشست محرمانه مقام های دولت ترامپ با اعضای سنا درباره ایران

صیانت از قانون اساسی و سخن گفتن با مردم، حق رییس جمهور است

یادواره 504 شهید منطقه چهارمردان قم برگزار شد

جهل مقدسی که در جستجوی مسلط شدن بر نظام هنجاری ماست

انعقاد تفاهمنامه خدمات پرداخت الکترونیک و هوشمندسازی خدمات شهری میان شهرداری مشهد مقدس و «به پرداخت ملت»

یادواره 504 شهید منطقه چهارمردان قم برگزار شد

نورالهی: یکشنبه منتظر هواداران هستیم/ لیگ قهرمانان بدون ایرانی ها جذابیت ندارد

نتیجه مطالعه بازسازی مناطق سیل زده هرمزگان تا 10 روز آینده اعلام می شود

عضو خبرگان رهبری:بدرقه باشکوه شهدای مقاومت یک حماسه تاریخی بود

رزمایش اقتدار بسیج در شوش برگزار شد

طرح جامع آبادان بازنگری می شود

ستاره صبح نوشت/ علی صالح آبادی: رد صلاحیت ها و مهندسـی انتخابات؟

جوان نوشت/ عبدالله گنجی: پیش نیاز های ایران قوی

تحرک برای شکست تظاهرات مسالمت آمیز در عراق آغاز شده است

آزادی 29 زن زندانی به مناسبت روز مادر

نتیجه مطالعه بازسازی مناطق سیل زده هرمزگان تا 10 روز آینده اعلام می شود

فال روزانه دوشنبه 98/09/25

فال روزانه دوشنبه 98/09/25