مطالب مرتبط:
تاکید خطیب نماز جمعه این هفته تهران بر رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر
تاکید خطیب نماز جمعه این هفته تهران بر رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر
تاکید خطیب نماز جمعه این هفته تهران بر رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر
امام جمعه تهران: توجه و رسیدگی به آلام خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر در اولویت کار جریان حزب اللهی قرار گیرد
خطیب جمعه تهران: رسیدگی به آسیب دیدگان حوادث اخیر در اولویت قرار گیرد
-229 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 15 آذر 1398 ساعت 16:202019-12-06سياسي

تاکید خطیب نماز جمعه این هفته تهران بر رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر


خطیب نماز جمعه این هفته تهران تاکیدکرد که توجه و رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر باید در اولویت قرار گیرد.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران،با اشاره به فرازی از نامه علی (ع) به مالک اشتر ،بیان کرد :آن حضرت خطاب به مالک می نوسید رحمت و محبت و لطف به مردم تار و پود وجود تو را فراگیرد.

کارگزاران نظام اسلامی باید اینگونه باشند.

وی در ادامه تاکید کرد: در کلامی دیگر در توصیف مالک اشتر امام علی (ع) می فرمایند مالک تو شخصیتی هستی که من برای اقامه دین از تو یاری می طلبم.

خوشا به حال کسانی که بازوی رهبر نظام اسلامی هستند برای اقامه دین.

نمی توان به این مقام رسید مگر اینکه انسان دین را در جان خویش و رفتار خویش اقامه کرده باشد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در نظام اسلامی به مدیران دین مدار نیاز داریم تا برای اقامه دین نقش ایفا کنند، تصریح کرد: کجایند مدیرانی که نخوابند برای آنکه مردم آسوده بخوابند.

اقتدار آفرینان دفاع مقدس خواب را بر دیدگان خود حرام کردند و امروز ملت ایران در آرامش هستند.

آحاد مردم با هر عقیده و دیدگاهی باید مورد لطف قرار گیرند و کارگزاران نظام را در حال خدمت ببینند.

وی در ادامه با اشاره به فرازی دیگر از نامه امیر المومنین خطاب به ماک اشتر ، بیان کرد: ایشان در این نامه خطاب به مالک تصریح کرده اند که مردم به دو دسته تقسیم می شوند یا مسلمان هستد و یا از نعمت اسلام محرومند، اما انسان اند.

حکم رانان مسلمان برای انسان منزلت قائلند.

انسانیت در نظام اسلامی مورد احترام است.

وی در ادامه خطاب به مسئولین و نیروهای انقلابی بیان کرد:ما باید کرامت انسان ها را ارج بدهیم و برای انسان ها کرامت قائل شویم.

امام علی( ع) در فراز دیگر از این نامه تاکید کرده که از مردم گاهی لغزش و خطا سر می زند و ناملایمتی ها و نا آرامی ها بروز می کند.

حتی آنجایی که با عمد دچار خطا شدند تا جایی که امکان دارد مورد عفو و لطف قرار دهید.

از هیچ بخشودگی پشیمان نشو .

وی در ادامه با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص اغتشاشات و نا آرامی های اخیر بیان کرد: ما این سخنان امیر المونین را در رهنمود الهام بخش رهبری چه زیبا می بینیم.

ایشان تاکید کردند شهروندان عادی که بدون داشتن نقشی در اعتراضات و اغاشاشات اخیر جان باختند در حکم شهید محسوب شوند این یک اندیشه انقلابی و تمدن ساز است.

دنیا بداند انقلاب اینگونه به ملت و جامعه نگاه می کند، خانواده آنان تحت پوشش بنیاد شهید قرار گیرد.

وی افزود: رهبری تاکید کردند در خصوص قربانی هایی که در تظاهرات انقلابی به هر نحو جان خود را از دست داده اند موضوع پرداخت دیه و دلجویی از خانواده آنان در دستور کار قرار گیرد.

امت حزب الله و پایگاه های بسیج و مردمی انقلاب باید پیشگام اجرای این رهنمود الهام بخش باشند.

توجه و رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر باید در اولویت قرار گیرد.

وی در ادامه تاکید کرد: گزارش خسارات وارد شده را از طریق دبیر خانه ائمه جمعه به هییتی که دولت تشکیل داده اطلاع رسانی کنید.

امیدوارم با اجرای رهنمود های الهام بخش رهبری در این خصوص به سمت تحکیم ملی و انسجام صفوف ملت ایران و نهی از منکر افرادی که دچار خطا در اندیشه هستند، رفته و بر اقتدار ملت بیفزاییم و نقشه های شوم که با دلار های نفتی و دسیسه دشمنان چیده شده بود را خنثی کنیم.

خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران در خطبه دوم نمازجمعه تصریح کرد: زیر ساخت های مناسب و کامل حمل و نقل عمومی در رویارویی با دو مسئله قیمت سوخت و آلودگی محیط زیست و هوا نقش مهمی دارد.

امروز تجربه بزرگ و موفقی با همدلی و همکاری بخش های مختلف در حوزه قطار شهری ایجاد شده است.

جامعه مهندسی هزینه ساخت هر کیلومتر قطار شهری را به کم تر از 500 میلیارد تومان کاهش داده است که گامی بزرگ در مدیریت کشور است.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز کم ترین هزینه ساخت مترو در اختیار ملت ایران است.

هنگام پیروزی انقلاب گامی برای این وسیله حمل و نقل عمومی برداشته نشده بود، اما امروز کشورمان با 240 کیلومتر طول مترو پانزدهمین شهر دنیا در برخورداری از این وسیله حمل و نقلی است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین بیان کرد: پس از اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت حدود یازده درصد افزایش بهره برداری از مترو در تهران را داشتیم و هر خط مترو تا حدود 10 درصد در کاهش آلودگی هوا موثر است.

در همین چند روز عبور و مرور حدود 200 هزار خودرو تک سرنشین در تهران کاهش یافته است.

آثار طرح را ببینید.

اگر قدم ها را درست برداریم کشور با یک تحول عظیم در همه حوزه ها روبه رو می شود.

مسئولان باید توجه داشته باشند که باید سیاست های حمایتی غیر قیمتی را به کار گرفت که مهم ترین آن این است که از درآمد حاصل از اجرای طرح اخیر و امکان صادرات بنزین واگن های متروهای کلانشهر ها را تامین کنند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم مصرف سوخت کاهش یابد و محیط زیست سالمی داشته باشیم باید مردم به حمل و نقل عمومی مناسب دسترسی داشته باشند، گفت:یکی از اشکالات وارد به این طرح این است که ما شاهد یک بسته کلان که امکان رشد و توسعه کشور را فراهم کند، نیستیم.

در بودجه سال گذشته مجموع یارانه پنهان و آشکار پرداختی حدود هزار و سیصد هزار میلیارد تومان است.

مجموع یارانه پنهان پرداختی به فرآورده های نفتی و گاز طبیعی از سال 1380 تا پایان سال 1395 یعنی در 15 سال حدود نه صد و یک میلیارد دلاربرآورد می شود یعنی معادل بیست سال درآمد صادراتی نفت.

با منابع عظیم خویش چه می کنیم؟ خطیب موقت نمازجمعه تهران در ادامه خاطر نشان کرد: اگر نرخ بنزین تغییر نمی کرد از سال 1398 تا پایان سال 14012 یعنی در طول 14 سال آینده معادل چهار صد و بیست میلیارد دلار صرف یارانه پنهان بنزین می شد.

با این یارانه پنهان بنزین از امسال تا 14 سال آینده می شود چهار پالایشگاه عسلویه ساخت.

با این منابع می شود بیش از 110 پالایشگاه فوق مدرن ستاره خلیج فارس ساخت که در طول سه سال بازگشت سرمایه آن بیش از 150 میلیارد دلار است.

وی در ادامه با تاکید براینکه ایران دارای ظرفیت استثنایی و بی بدیل است و باید به اقتصاد برتر قاره آسیا تبدیل شود، گفت: قطعا این امر امکان پذیر بوده و با هدایت رهبر فرزانه این اتفاق به وقوع می پیوندد.

از نگاه تمامی صاحب نظران اصلا ح قیمت حامل های انرژی بر اساس اصول و مبانی صحیح و جامع و روشن و اجرای درست و قابل دفاع یک ضرورت اقتصادی اجتناب ناپذیر است که به رشد اقتصاد ملی و بسط عدالت اجتماعی می انجامد.

وی در ادامه تاکید کرد: بهره دهک اول یعنی افرادی که بالاترین درآمد را دارند از انرژی بنزین بیش از 23 برابر دهک پایین است.

یعنی از جیب فقرا به ثروتمندان کمک می کنیم.

به خدا سوگند این راه اداره کشور نیست.

ما خطا کرده و واقعیت ها اقتصاد را با شما در میان نگذاشته ایم.

مفاسد مهمی که امروز از آن ها یاد می شود جدی است و باید به طور قاطع با آنان برخورد شده و از ریشه سوزاند، اما آنچه از ثروت کشور می سوزد و ازبین می رود به مراتب با اهمیت تر است.

ابوترابی فرد در ادامه تصریح کرد: نبایداجازه داده می شد این امر مهم و خطیر را که می توانست با اجماع نخبگان سیاسی و علمی و حمایت ملت بزرگ نقشه راه وحدت گردد به بستری برای سواستفاده بیگانگان و سرویس ها جاسوسی تبدیل گردد.

اگر حضور به هنگام بر آمده از بصیرت و شجاعت و دیانت رهبر معظم انقلاب نبود اجرای این طرح به هر دلیل با شکست روبه رو می شد و علاوه بر افزایش معنادار آسیب ها و خسارت های سیاسی و اجتماعی دیگر این دولت از کم ترین ظرفیت برای مدیریت اقتصادی کشور بهر ه ای نداشت.

این اقدام به موقع راه را برای جبران گوشه ای ندانم کاری باز کرد.

وی در ا امه با خطاب قرار دادن اهالی سیاست ، احزاب و جریان های سیاسی کشور گفت: شما باید درس بیاموزید.

سیاست را با دیانت باید پیوند بزنیم شعار آسمانی مرد سیاست آیت الله شهید سید حسن مدرس را که فرمود سیاست ما عین دیانت ما است شعار خود قرار دهید.

در چارچوب آموزه های قرآن و عترت گام بردارید.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی تصرح کرد: باید انتخابات مجلس را به میدان مسابقه برای خدمت و حراست از منابع ملی و ارزش های انقلاب و خلق اقتصادی ملی تبدیل کرده و جمهوریت و اسلامیت نظام را استحکام ببخشیم.

وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن روز دانشجو ، بیان کرد: 16 آذر به عنوان روز دانشجو یادآور ایستادگی و مقاومت جامعه دانشگاهی در برابر دیکتاتوری نظامی وابسته به آمریکا و آغاز رویارویی خونین دانشجویان با استعمار است.

در شرایطی در این تاریخ شاهد حرکت جامعه دانشگاهی بودیم که درست چندسال قبل در سال 1943 میلادی آنگونه که مشاور سابق امنیت ملی کارتر در کتاب آمریکا و بحران قدرت جهانی می نویسید رییس جمهور وقت آمریکا انگشت خود را روی خاورمیانه نشانه گرفته و به سفیر وقت انگلستان در آمریکا می گوید نفت ایران برای شما و نفت عراق و کویت را باهم شریک می شویم اما نفت عربستان برای ما است.

اینگونه قصد غارت ثروت های منطقه را داشتند.

ایستادگی دانشجوه ها در روز 16 آذر، ایستادگی در برابر قرن ها استعمارگری و تجاوز بر حقوق سایر کشور ها بود.

وی در ادامه تاکید کرد: امروز ایستادگی جامعه علمی و دانشگاهی در برابر آمریکا و قدرت های استعماری به معنای حرکت در مسیر دستیابی به دانش ، تجاری سازی دانش و ساختن ایران مقتدر و مرفه با بالاترین درآمد است.

باید به سمت دانش های نوین و فناوری های نوین و تجاری سازی علم حرکت کنیم.

ذخایر عظیم ایران هنگامی به موتور محرک اقتصاد تبدیل می شود که با دانش عجین شود.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت های دانش بنیان کشور که جایگاه معناداری از اقتصاد کشور را ندارند، باید ستون فقرات اقتصاد کشور باشند.

اقتصاد مبتنی بر نوآوری ، طراحی نو و مبتنی بر دانش راه برون رفت از تگناها است.

امروز تراز تجاری ایران تحسین برانگیز است .

در نه ماهه اول امسال 72 درصد از درآمدهای حاصل از بخش غیر نفتی در سایه سیاست های درست بانک مرکزی به کشور بازگشته است، تراز تجازی افتخار آفرین است.

وی در پایان بیان کرد: از دولت و نمایندگان مجلس می خواهم رهنمود رهبری را در دستور قرار داده و با تحمل سختی درآمدهای نفتی را در بالاترین سطح ممکن از بودجه سالیانه کنار بگذارند، قطعا ما بر مشکلات فائق می شویم.


کلید واژه ها: نظام اسلامی - هفته تهران - خطیب نماز جمعه - نماز جمعه - اسلامی - مالک اشتر - تهران - خانواده - کارگزاران نظام - رسیدگی - هفته - نظام - جمعه - نماز - ابوترابی فرد - حوادث - کارگزاران - خطیب - ابوترابی - آسیب - سید محمد - امام علی - خطبه اول - اولویت - گزارش - رفتار - انسان - محبت - مقام - یاری

آخرین اخبار سرویس:
مرادی: آقایان کلنگ را هم با خودشان بردند!/ محل تمرینمان را ببینید، زار می زنید

کمیل ، صاحب سِرً امیرالمؤمنین(ع)

کمیل ، صاحب سِرً امیرالمؤمنین(ع)

لجبازی های سیاسی در معرفی رییس جمعیت هلال احمر کنار گذاشته شود

کیهان نوشت:دیوانگی و فاز بدتر از آن

صحبت های آنتونی استوکس بعد از پرسپولیسی شدن/ فیلم

واکنش محسن هاشمی به سوال خبرنگار صداوسیما: این سئوال پوپولیستی است، الان جواب نمی دهم!

استخدام بازاریاب حضوری برای یک سایت اینترنتی در قزوین

تکذیب اظهارات وزیر کشور در مورد علت قرار دادن قرص در کیک ها | مسلما برای تفریح نبوده است!

وقتی قاضی و مجری مقابل متخلفان هم قسم می شوند+فیلم

شناسنامه شهید حاج قاسم سلیمانی در قم رونمایی شد

رحیم صفوی: هر که از خط ولایت جدا شد، خوراک و طعمه گرگ های سیاسی خواهد شد

واکنش روحانی به اقدام رییسی در صدور بخشنامه در حوزه فضای مجازی

حسین کروبی در حبس انفرادی | جزییات نامه اعتماد ملی به رییس قوه قضاییه

انتقاد دادستان بستان آباد از عملکرد مسئولان راهداری در پی بارش های اخیر

تلاوت جزء به جزء قرآن مجید/ صفحه 175

ثبت نام بیش از 17 هزار زوج دانشجو در بیست و سومین ازدواج دانشجویی تاکنون / اعزام ها به مشهد تا 26 اسفند ادامه دارد

سردار سلیمانی با پیروی از حضرت زهرا (س) خود را سپر دین خدا و ولایت کرد

استخدام فروشنده در یک نمایندگی پوشاک زنانه در خوزستان

استخدام مسئول حسابداری آقا جهت کار در شرکت زر ماکارون /خوزستان

تصادف وحشتناک هیوندای i20 در مسابقات رالی مونت کارلو

استخدام مدیر داخلی خانم در یک شرکت معتبر در تهران

تبعات رها کردن کودک در فضای مجازی

مقام سابق وزارت بهداشت: عباس تبریزیان در دادگاه روحانیت به 3 سال حبس محکوم شد، اما نمی دانم اجرا شد یا نه

جزییات تشییع و تدفین شهدا در یزد اعلام شد

احتمال افزایش حقوق بازنشستگان + جزییات

دوستان اصلاح طلب از انفعال خارج شوند و در انتخابات قوی شرکت کنند/ به جای پارلمان در سایه، مجلس را دریابید/ هاشمی وقتی رد صلاحیت شد اعضای ستادش را به دیگر ستادها فرستاد

تصویر قدیمی از شهید حاج قاسم سلیمانی در حرم امام رضا (ع)+عکس

فعال شدن مکانیزم ماشه نتیجه فشار واشنگتن بر اروپا است

دریافت پول از کاندیدا برای حضور در مراسم تبلیغاتی

حسین کروبی در حبس انفرادی | جزییات نامه اعتماد ملی به رییس قوه قضاییه

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | دوشنبه 7 بهمن 98

چگونه قالیباف با پرونده چند هزار میلیارد بدهی تایید صلاحیت می شود؟/ پایداری آزاد است اما جبهه مشارکت آزاد نیست

موسسات و شرکت ها نمی توانند به نامزدها کمک مالی کنند/ میزان استفاده از کمک هواداران نباید بیشتر از حد متعارف باشد

اکثریت مجلس آینده در اختیار جبهه پایداری است!/ پایداری ها خود را فراتر از قانون را می دانند/ پایداری ها با کنار زدن بقیه و انقلابی خواندن خود کاسه داغ تر از آش شده اند

اولین موشک ماهواره بر چهار مرحله ای ایران را ببینید

ظریف به اشپیگل چه گفت که سخنانش در داخل تحریف شد

استخدام تکنسین مکانیک ماشین آلات (مکانیک) در فارس

استخدام ویزیتور با مزایا در در یک شرکت در حوزه پوشاک در تهران

استخدام دو نفر کارشناس فروش تلفنی خانم در انقلاب

باهنر: اصولگرایان با دو لیست حتماً انتخابات را می بازند/ اصلاح طلبان کاندیدای کافی دارند / اکثریت مجلس احتمالا با اصولگرایان است

ببینید | چشمان اشکبار آیت الله خامنه ای در زمان ذکر یاد شهید حاج قاسم سلیمان در مراسم سوگواری حضرت زهرا (س)

جزییات جلسه امروز هیئت دولت به ریاست حسن روحانی/ میزان عیدی پایان سال 1398 کارکنان دولت تعیین شد

صفحه اول روزنامه های دوشنبه 7 بهمن 98

ظریف به اشپیگل چه گفت که سخنانش در داخل تحریف شد

توهین سخنگوی کاخ سفید به رییس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | دوشنبه 7 بهمن 98

اولین موشک ماهواره بر چهار مرحله ای ایران را ببینید

احمدی نژاد هم برای انتخابات مجلس لیست می دهد؟ | واکنش استاندار اسبق تهران

ظریف به اشپیگل چه گفت که سخنانش در داخل تحریف شد

روحانی مدعی طب اسلامی از دادگاه روحانیت حکم محکومیت گرفته بود | او به سه سال حبس محکوم شده بود

صفحه اول روزنامه های دوشنبه 7 بهمن 98

«افسانه پاکرو» و ظاهر جدیدش/ عکس

دعـای حضرت فاطمـه سلام الله علیها در روز دوشنبه

استخدام کارشناس تبلیغات در موسسه خیریه رفاه کودک در تهران

استخدام کارشناس مرکز تماس خانم در شرکت شرکت پیتام در تهران

مجمع تشخیص مطابق آیین نامه درباره پالرمو عمل می کند

مذاکره ایران و عربستان باید در سطح مقامات عالی دو کشور باشد/ اگر روابط ایران و آمریکا خط قرمز داشت، مسافران هواپیمای اوکراینی قربانی نمی شدند

واقعه «19 ژانویه» توطئه تحریف تاریخ توسط دشمنان را نقش بر آب کرد

هویت و برند بین المللی قشم و ایران در خطر اخراج از یونسکو/ پرورش میگو مهمتر از حفظ اثر ملی!

آشنا: با تحریم کنندگان و تروریست ها مذاکره نمی کنیم

توضیح کدخدایی درباره تخلفات برخی نمایندگان

عارف تکلیف حضور اصلاح طلبان در انتخابات را روشن کرد

چه کسان دیگری باید حقوق نمایندگان ملت را اعاده کنند؟

«افسانه پاکرو» و ظاهر جدیدش/ عکس

فال روزانه 07/ 11/ 1398

استخدام منشی خانم آشنا به امور دفتری املاک در شیراز

هیأت علی اکبری ها در سیدنی/ نذر 100 دلاری برای تأمین شام هیأت +فیلم

اعطای تسهیلات ارزان به کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح

شوخی نظافتچی فرودگا و دیاباته از زاویه ای دیگر!

شرکت در انتخابات آبروی نظام جمهوری اسلامی است، آبروی اسلام است، آبروی ملّت ایران است

امام جمعه اردبیل : 19 ژانویه روز بازگشت آذری ها به هویت واقعی خود است

احکام ویژه ایام فاطمیه

حدیث روز | سه عمل دوست داشتنی دنیا

استخدام حسابدار در شرکت تحفه در تهران

ایرانیان بی شناسنامه در سیستان و بلوچستان+فیلم

خروج از بن بست مذاکره با عربستان در گروی تغییر رویکرد طرف سعودی

تنها 11 درصد آثار ثبت ملی حریم تاریخی دارند!

واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی/ دفاع کدخدایی از ردصلاحیت ها/ سلیمی نمین: اصلاح طلبان مظلوم نمایی می کنند

واکنش آیت الله مکارم شیرازی به رد صلاحیت 90 نماینده کنونی مجلس

استخدام گرافیست در شرکت تبلیغاتی فرادید هنر در تهران

دختران 7 تا 18 سال مخاطب سومین جشنواره شایستگان طراز انقلاب اسلامی

اوقات شرعی هفتم بهمن در سمنان

استخدام تعدادی خانم و آقا در بازرگانی ایران قطعه در کرمان

انصاریان: شوهرداری خوب جهاد زن است

انصاریان: شوهرداری خوب جهاد زن است

ورود به عرصه پژوهش منجر به شناسایی نخبگان علمی می شود

بعضی دستگاه ها حق تبلیغ طلبه ها را نمی دهند

تظاهرات ضد آمریکایی روز جمعه در عراق هیمنه آمریکا را در هم کوبید

زمان انتشار اسامی واجدان شرایط مسکن ملی

تعیین منابع مالی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی +فیلم

استخدام مشاور آقا جهت املاک یاس در تهران

استخدام ویزیتور با مزایا در در یک شرکت در حوزه پوشاک در تهران

اسم های عجب و غریب خود را تغییر دهید

نقش موثر رسانه ها در تثبیت نظام اسلامی و سلامت انتخابات

واکنش شدید کمیسیون امنیت ملی مجلس به اظهارات اخیر ظریف

اسکی همچنان در حال کسب تجربه/ لوزان رفتند، لیز خوردند و به خط پایان نرسیدند!

تصویر کمتر دیده شده از سپهبد سلیمانی با اسلحه

3 مقصد برتر سفر برای علاقه مندان به یوگا

حمله به عین الاسد ایران را تا سالها از حمله نظامی مصون کرد/ «ضربه مغزی» اسم رمز کشته های آمریکاست

تاکید خطیب نماز جمعه این هفته تهران بر رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر

تاکید خطیب نماز جمعه این هفته تهران بر رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر