مطالب مرتبط:
شماره 79 فصلنامه «مطالعات فرهنگ - ارتباطات» منتشر شد
شماره 85 فصلنامه «علوم سیاسی» منتشر شد
شماره 79 فصلنامه «مطالعات فرهنگ + عکس
شماره 38 فصلنامه «پژوهش های فقهی» منتشر شد
شماره 85 فصلنامه «علوم سیاسی» منتشر شد
-133 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 مهر 1398 ساعت 16:512019-10-21فرهنگي

شماره 27 فصلنامه «فرهنگ رضوی» منتشر شد


پژوهشی «فرهنگ رضوی» به صاحب امتیازی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با مدیر مسؤولی محمودرضا برازش ویژه پاییز 98 منتشر شد.

- بیست و هفتمین فصلنامه علمی ـ پژوهشی فرهنگ رضوی به صاحب امتیازی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با مدیر مسؤولی محمودرضا برازش ویژه پاییز 98 منتشر شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری رسا"، بیست و هفتمین فصلنامه علمی ـ پژوهشی فرهنگ رضوی به صاحب امتیازی بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با مدیر مسؤولی محمودرضا برازش و سردبیری جلال درخشه ویژه پاییز 98 منتشر شد.

این فصلنامه در 8 مقاله و در 230 صفحه منتشر شده است و عناوین، نام نویسندگان و چکیده مقالات به شرح زیر است: ابعاد همگرایی عتبات مقدسه به مثابه سازمان های شیعیِ متولّی زیارت هادی غیاثی چکیده: جهان اسلام همواره از آتش تفرقه رنج برده ­است.

یکی از راهکارهای غلبه بر نیروهای واگراکننده، ایده همگرایی عتبات مقدسه جهت استفاده از ظرفیت­ های عظیم نهاد زیارت است.

همگرایی عتبات مقدسه آرمان توحید را از طریق ایده وحدت جهان اسلام پیگیری می­ کند.

همگرایی از مفاهیمی است که به­ خصوص در روابط بین الملل به آن توجه زیادی شده ­است، اما این نوشتار نگاهی فرهنگی‎تمدنی به این مفهوم دارد و آن را نوعی همسویی و همنوایی در ارزش ها، سیاست­ ها و اقدام­ ها تلقی می‎کند.

مسئله این پژوهش بررسی ابعاد همگرایی عتبات مقدسه به مثابه سازمان ­های شیعی متولی زیارت است.

روش گردآوری اطلاعات، مطالعه اسنادی و مصاحبه است و تحلیل اطلاعات با روش تحلیل مضمون انجام شده ­است.

بر اساس یافته‎های پژوهش، با توجه به تحلیل مضمون اطلاعات جمع آوری شده می­ توان شش مضمون اصلی و سازمان­ دهنده مزیت­ ها ، مبانی ، زمینه­ ها ، موانع ، پیامدها و راهبردها را برای مضمون محوری و فراگیر همگرایی عتبات مقدسه شناسایی کرد.

توجه به هدف نهایی از همگرایی سازمان ­های عتبات مقدسه، فهم همگرایی سازمانی عتبات مقدسه به عنوان گام اول از یک فرایند کلی­ تر که گام­ های بعدی آن همگرایی میان­ فرهنگی و تمدنی است، درک رابطه حقیقی زیارت و گردشگری، کنار گذاشتن منیّت­ های سازمانی و توجه به نقش مکمّلی عتبات در فرایند همگرایی، توجه به جغرافیای تاریخی عتبات مقدسه، محور نشدن سازمان­ ها در فرایند همگرایی، دیپلماسی همگرایی و بسترسازی برای همراه‎کردن اهل سنت با این حرکت و در نهایت فهم راهبردی سازمان­ های عتبات از نقش خود در فرایند همگرایی، از مهم ترین راهبردهای همگرایی عتبات مقدسه به مثابه سازمان­ های شیعی متولی زیارت است.

جلوه های مبارزاتی سیمای امام رضا(ع) در شعر دفاع مقدّس خلیل بیگ زاده و پریسا احمدی چکیده: امام رضا (ع) در برابر طاغوت های استبدادی و فکری زمانه ایستادگی کرده و آزاداندیشی و آزادی خواهی از جلوه های پایداری در سیمای مبارزاتی حضرت است.

آشنایی شاعران دوران دفاع مقدّس با سیمای مبارزاتی امام رضا(ع) و آموزه های رضوی مبتنی بر فرهنگ پایداری از رخدادهای اثرگذاری است که مبانی و محتوای شعر دفاع مقدّس را بازآفرینی کرده است؛ چنان‎که سیمای امام رضا(ع) را با تکیه بر جلوه های پایداری در فرهنگ، اندیشه و آموزه های در شعر خود بازنمایی کرده اند.

شعر دفاع مقدّس از الهامات شاعرانه ای بهره مند است که بخشی از آن برگرفته از فرهنگ و آموزه های رضوی است.

جستار پیش روی با هدف تبیین جلوه های پایداری با تکیه بر فرهنگ و آموزه های رضوی در شعر دفاع مقدس با رویکردی توصیفی ـ تحلیلی انجام شده است.

دستاورد پژوهش نشان می دهد که سیمای مبارزاتی امام رضا (ع) در آیینه شعر دفاع مقدّس پژواکی ویژه دارد و جلوه هایی از استقامت و پایداری، شجاعت و شهامت، غربت و شهادت حضرت در این گونه شعری بازتاب یافته که الگویی ارزنده و الهام بخش برای رزمندگان دوران دفاع مقدّس بوده است.

تحلیل وجوه مختلف غیریّت ‎سازی و منازعه گفتمانی در فرایند پذیرش ولایتعهدی از سوی امام رضا (ع) علی سلیمانپور، امیر اکبری و محمد دارینی چکیده: در مقاله حاضر برخی از وجوه غیریّت‎سازی و ابعاد منازعه گفتمانی در فرایند پذیرش ولایتعهدی امام رضا(ع) بررسی و بازنمایی شده است.

ازآنجاکه قبول ولایتعهدی از سوی امام (ع) در فضای خاصّ سیاسی صورت گرفت، تلاش های گسترده آن حضرت برای فاصله‎گرفتن از نظام فکری، معنایی و سیاسی ـ اجتماعی دشمن (گفتمان رقیب) و نفی آن به شیوه های زبانی و عملی، حایز اهمیت است.

آنچه مسلّم است اینکه گفتمان سیاسی رضوی در چارچوب گفتمان کلّی و کلان امامت و ولایت و متأثر از منازعات ریشه‎دار تاریخی و طولانی نسبت به گفتمان خلافت و سلطنت وجوه مختلفی از منازعه و غیریّت‎سازی را به نمایش گذاشته است.

بررسی نوع گفتمان از این منظر می‎تواند قالب دیگری از رویکرد امام نسبت به تفکر حاکم بر جامعه آن روز را نشان دهد.

ماحصل این بررّسی نشان می‎دهد گفتمان رضوی به‎تبع از گفتمان کلّی امامت از طریق غیریّت‎سازی نسبت به عناصر مفهومی گفتمان رقیب تلاش کرده است نظام معنایی و اندیشه سیاسی خود را در افکار عمومی آحاد جامعه گسترش دهد و به گفتمان فراگیر (هژمونیک) تبدیل شود.

بهره گیری از ادبیات و روش‎شناسی تحلیل گفتمان به‎ویژه رویکرد پیشنهادی لاکلائو و موفه وجه تمایز این مقاله است که تاکنون کمتر مورد توجه و استفاده قرار گرفته است.

مصداق هایِ حقوق معنویِ کودک در سیره رضوی و نظام حقوقی ایران منصوره فصیح رامندی چکیده: در کلیه نظام های حقوقی، حقوق معنوی کودک سازوکاری حمایتی به‎شمار می رود که در عین قوام بخشی به شخصیت کودک، تضمین کننده برخی از حقوق مادی وی نیز خواهد بود.

در نظام حقوقی اسلام نیز حقوق متعددی برای کودکان در نظر گرفته شده که بخش اعظم آن بر پایه الگوی رفتاری ائمه معصوم (ع) قابل تصور است.

از آن جمله می توان به سیره رضوی اشاره کرد.

با توجه به عدم تصریح سیره رضوی به حقوق معنوی کودک، چگونه می توان از آموزه های امام رضا (ع) حقوق معنوی کودک را احصاء کرد؟ و رویکرد نظام حقوقی ایران در این باره چیست؟ واکاوی آموزه های رضوی در نحوه نام گذاری، تأکید بر وضوح نسب و تابعیت کودک به‎روشنی بیانگر مصادیقی از حقوق معنوی کودک است که امروزه از آن به‎عنوان حقّ بر هویت یاد می شود.

همچنین از راهکارهای رفتاری ایشان در برخورد با کودکان به‎خوبی می توان به شناسایی حقّ بر محبت به‎عنوان یکی دیگر از حقوق معنوی کودک اشاره داشت.

در خصوص چیستی این حق در نظام حقوقی ایران، پس از پیروزی انقلاب اسلامی به تبعیت از اصل 4 قانون اساسی، مبنای نوینی از این حقوق مبتنی بر موازین اسلامی شکل گرفته است.

بی شک، حقوق معنوی کودک ساختار جامعی مبتنی بر حقوق مختلف در ابعاد آموزشی، عاطفی و اجتماعی است که در این مقاله تنها به مصادیقی از آن پرداخته شده و مبانی قابل احصاء از آموزه های رضوی، نظام حقوقی ایران و برخی از کنوانسیون های بین الملل به جهت لزوم الحاق ایران به آن ها به روش تحلیلی ـ توصیفی مورد مداقه قرار گرفته است.

استحکام بنیان های زندگی مشترک در گفتمان رضوی با مطالعه تطبیقی جایگاه نهاد داوری در فقه امامیه و قانون حمایت خانواده حبیب صادقی، محمد حسن جوادی و سید مهدی قریشی چکیده: خانواده از مهم ترین نهاد‎های بشری است که در آن شخصیت انسانی شکل می‎گیرد و کمالات بشری شکوفا می شود و رشد می‎کند.

در این جستار، نگارنده تلاش نموده تا از گفتمان رضوی در تبیین استحکام روابط زوجین کمک بگیرد.

بر این مبنا، با تحقیق در کلام امام رضا(ع‎) به احصای علت‎ها و مصداق‎های اختلاف‎های خانوادگی پرداخته که با رعایت هر یک از آن‎ها توسط زوجین، اختلاف‎های خانوادگی کمتر می‎شود.

در ادامه، برای حلّ اختلاف‎های خانوادگی و با توجه به تأکید نصّ صریح قرآن کریم، نهاد داوری از منظر فقه و حقوق بررسی شده است.

در نهایت، با بررسی و تحلیل آسیب‎شناختی، پیشنهادهایی برای تکمیل و تنقیح قوانین ارائه شده است.

نهاد داوری به‎عنوان نهادی مبتنی بر مبانی فقهی ـ حقوقی، مواد 454 تا 501 آیین دادرسی مدنی را به‎خود اختصاص داده است.

بنابراین، در مقاله حاضر یکی از نوآوری های قانون جدید حمایت خانواده از منظر فقهی ـ حقوقی، بحث و بررسیِ تطبیقی شده است.

مبانی الزام حکومت به مبارزه با جرایم ضد اخلاق در کلام رضوی علی غلامی چکیده: سیاست جنایی در قبال جرایم علیه اخلاق با توجه به اهمیت ذاتی آن از یکسو و حاکی بودن نوع و میزان حمایت حاکمیت از آنها بر جایگاه اخلاق در نظام سیاسی از سوی دیگر، دارای جایگاه خاص و ویژه ای می باشد که تلاقی دو عنوان حریم خصوصی و حقوق عمومی در این حیطه باعث پیچیده تر شدن و در عین حال حساس تر شدن آن می شود.

سوال اصلی این نوشتار مبانی الزام حکومت در برخورد با جرایم علیه اخلاق است؟ در پاسخ به این سوال با تعمق در منابع فقهی و حقوقی خصوصا روایت معروف فضل بن شاذان از امام رضا(ع) و با روش توصیفی - تحلیلی مشخص می گردد که سیاست مذکور، یک سیاست ترکیبی متشکل از مردم و حکومت می باشد که در مقام عمل می توان آن را در ذیل اصل امر به معروف و نهی از منکر مشاهده و در قالب قاعده فقهی التعزیر لکل عمل محرم تبیین نمود و مبانی دیگری چون فلسفه تشکیل و وظایف حکومت اسلامی، حرمت تظاهر به منکر و شمول حدود نسبت به متعدیان از مرزهای الهی را بدان افزود که با توجه به این مبانی حکومت اسلامی موظف به ورود به حیطه امنیت اخلاقی است.

مستند اصلی این نوشتار عبارت است از روایت ابن شاذان از امام رضا(ع) که در آن حضرت در پاسخ به این سوال که اگر کسی بگوید چرا خداوند اولی الامر قرار داده و مردم را به اطاعت آنان فرا خوانده؟ مطالبی را ناظر به مبانی پیش­گفته فرمودند.

بررسی نشانه - معناشناختی نظام عاطفی گفتمان در گونه کودکانه رضوی زائر عبدالجبار کاکایی مژگان میرحسینی و ابراهیم کنعانی چکیده: نظام عاطفی از گفتمان ­هایی است که در نشانه ـ معناشناسی، مطالعه و بررسی می­ شود.

در گونه عاطفی، تعامل میان مجموعه­ های بزرگ نشانه ­ای که صورت­ های بیان (دال) و صورت­ های محتوا (مدلول) نامیده می ­شود، فرایند نشانه ـ معنایی را تحقق می­ بخشد.

همین تعامل اساس مباحث در این نظام را شکل می دهد.

این رابطه تعاملی، زمینه­ ای فراهم می­آورد تا شَوِش گران با حضور ادراکی ـ حسی و عاطفی خود در فرایند معنادهی مشارکت کنند.

بر این اساس، در هر گفتمانی با سازوکارهای عاطفی مختلفی مواجه می­ شویم که قابل مطالعه هستند.

در واقع، دنیای عاطفی زبانی است که نظام خاصّ خود را دارد و کار نشانه ـ معناشناسی، مطالعه همین نظام و بررسی شرایط تحقق و طغیان معنا در آن است.

مسئله­ ای که طرح می­ شود این است که چگونه و مبتنی بر کدام شرایط گفتمانی می­ توان این نظام زبانی را مطالعه کرد.

پرسش اصلی پژوهشِ حاضر این است که فرایند عاطفی در گونه کودکانه رضوی زائر عبدالجبار کاکایی، تابع کدام سازوکار نشانه ـ معناشناختی است.

همچنین فرایند تحقق و طغیان معنا مبتنی بر کدام شرایط گفتمانی رُخ می دهد.

در واقع، هدف پژوهش پیشِ‎رو، بررسی نشانه ـ معناشناختی نظام عاطفی در گفتمان حاکم بر گونه کودکانه زائر برای دست­ یافتن به چگونگی زایش و طغیان معنا در آن است.

نتایج و یافته­ های تحقیق نشان می­ دهد که نظام عاطفی گفتمان در گونه کودکانه زائر تابع سازوکارهای ادراکی ـ حسی، زیبایی­ شناختی، استعلایی، تنشی و جسمانه ­ای است و مبتنی بر گونه رُخدادی شَوِشی تحقق می ­پذیرد.

این پژوهش می­ تواند الگویی برای تحلیل و بررسی گفتمان ­های حاکم بر فرهنگ و ادبیات رضوی در گونه کودکانه ­های رضوی باشد.

واکاوی دلایل استناد علی بن موسی الرضا(ع) به حدیث سلسله الذهب علیمحمد ولوی و زهرا بختیاری چکیده: حدیث قدسی سلسله الذهب، حاوی گفتمان های توحید و امامت است که توأمان، گفتمان تفکر شیعی را تشکیل می دهند و با رویکردی سیاسی - اجتماعی همه ذیل گفتمان مقاومت، جای می گیرند.

این حدیث، در سال 200 ه.

ق توسط امام هشتم شیعیان اثنی عشری، امام علی بن موسی الرضا (ع)؛ زمانی که از سوی مأمون خلیفه عباسی به مرو فراخوانده شده بود، در مسیر رفتن از مدینه به مرو، در نیشابور، در جمع عده ای از علما و اصحاب حدیث بیان شد.

پژوهش حاضر، سعی دارد با بررسی حدیث مذکور با بهره گیری از الگوی روشی تحلیل گفتمان انتقادی فرکلاف، به واکاوی و بررسی چرایی انتخاب، اهمیت و بازتاب های حدیث سلسله الذهب در آن مقطع مهم، حسّاس و تاریخی بپردازد.

بررسی صورت گرفته نشان داد که؛ امام رضا (ع)، با نقل حدیث مذکور، به تأیید، تقویت و آشکارسازی گفتمان تفکر شیعی پرداخته و الگویی راهبردی برای شیعیان و همه مسلمین ارائه فرمود.

دفتر فصلنامه فرهنگ رضوی در خراسان رضوی، مشهد، بلوارشهید کامیاب، نبش کامیاب 34، بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) طبقه دوم واقع شده است؛ علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی این فصلنامه به آدرس http://www.

farhangerazavi.

ir/" مراجعه کنند و یا با شماره 05132283044 داخلی307 تماس بگیرند.

/822/ن 602/ش
کلید واژه ها: همگرایی - عتبات - سازمان - فرهنگ - بین الملل - فرهنگی - بین المللی - فصلنامه - منتشر - پژوهش - اطلاعات - زیارت - پاییز 98 - پژوهشی - تحلیل - بنیاد - پاییز - وحدت جهان اسلام - هنری - امام - مدیر - اسلام - نویسندگان - جهان - خبرگزاری - دیپلماسی - ایده - محور - علمی - خبرنگار

آخرین اخبار سرویس:
نماهنگ| «قاصدک»

علیرضا بهاری نمایش این منم دگا

خیر کتابخانه ساز گیلانی وکتابدار کتابخانه ضیابر برگزیده کشور شدند

رزیتا غفاری در هتلی لاکچری + عکس

عکس خانم بازیگر با همسر مرحوم معروفش

بهاره رهنما با چهره ای دیده نشده و عجیب + عکس

گزارش فروش هفتگی سینمای ایران: شروع طوفانی فیلم مطرب در اولین هفته اکرانش

بهره برداری از مرکز تکثیر تخم چشم زده ماهیان سردآبی در الیگودرز + فیلم

توضیحات اسماعیلی درباره ماجرای دومیلیارد دلار و عفو تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه

هنرمند جمعه ایرانی درگذشت

نشست «مردم چه می خوانند؟» برگزار می شود

فیلم | ادب یکی از راه های ایجاد محبت به رسول خدا

جشنواره نمایش خوانی در زاهدان

نقد فیلم «مطرب» / فیلم مطرب یک فیلم تمام عیار از سینمای فیلم فارسی است

پیوند نگارگری و مجسمه سازی

رضا عبدی پدر جمعه ایرانی درگذشت

پیشکسوت رادیو درگذشت+ عکس

گل عراق به ایران با گزارش جذاب عربی(فیلم)

تفویض اختیارات وزارت صمت به خانه های این سازمان در کشور

خانم بازیگر در خانه لاکچری و هنری در اصفهان+عکس

رمان جنگ، همه ویژگی های رمان اجتماعی را دارد

خاموشی صدای محبوب جمعه های رادیو | رضا عبدی درگذشت

خانم بازیگر در خانه لاکچری و هنری در اصفهان+عکس

گل اول عراق به ایران توسط محند علی+ فیلم

رمزگشایی رفتار پیامبر(ص) در داستان

صدای محبوب جمعه های رادیو خاموش شد | رضا عبدی درگذشت

ژست های بازیگر ترکی فیلم مطرب مقابل عکاسان + فیلم

گل اول ایران به عراق با شوت زیبای نوراللهی + فیلم

مهران رنجبر و حیوان خانگی اش+عکس

رضا عبدی هنرمند رادیو درگذشت

برگزیده های نخستین جشنواره تئاتر منطقه چهار آذربایجان‎شرقی معرفی شدند

گل اول ایران و عراق + فیلم

حیرت داوران مسابقه (او سس) ترکیه از اجرای خواننده ایرانی + فیلم

رضا عبدی هنرمند رادیو درگذشت/تشییع روز 26 آبان

استایل لاکچری مریم معصومی + عکس

ژست عجیب سیاوش خیرابی در تالار وحدت+عکس

بازتاب تصویری جالب قبل از رویارویی ایران و عراق

عفو تعدادی از محکومان اهل فرهنگ و هنر و رسانه

فیلم/ گل اول ایران به عراق با شوت زیبای نوراللهی

بسته فرهنگی و هنری +فیلم

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

همایش شناخت فرهنگی، اجتماعی و شخصیتی حضرت خدیجه(س) در بندرعباس برگزار شد

تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در لیست پیشنهادی عفو قرار گرفتند

فرهنگ اقوام ایرانی قابلیت جهانی شدن دارد

درگذشت رضا عبدی هنرمند رادیو + عکس

فیلم/ گل اول عراق به ایران توسط مهند علی

رضا عبدی درگذشت

پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران انتخاب می شود

رضا عبدی درگذشت

رضا عبدی درگذشت

راز شمع های پنهان پل خواجو

گوینده و بازیگر تلویزیون درگذشت

استاندار یزد خواستار تمرکز زدایی برنامه های فرهنگی پایتخت شد

سعی کردیم همه شهرستان های استان یزد در برنامه ها سهیم باشند

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید

رضا عبدی صداپیشه و بازیگر درگذشت

گریم بی نظیر پژمان بازغی برای نقش امیرکبیر+عکس

آزادی نویسنده ایرانی از اسارت پس از 2269 روز

رضا عبدی درگذشت

«رضا عبدی» پیشکسوت رادیو درگذشت/ «آمیز عبدالطمع» به خاطره ها پیوست

در شب چهارم جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 9 فیلم نقد شد؛سینماگران انیمیشن بر حمایت بیشتر از تولید انیمیشن کوتاه تأکید کردند

پنج فیلم برتر از نگاه تماشاگران در روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه تهران

در دومین نشست تخصصی با موضوع «فیلمنامه» مطرح شد:فقدان «ایده محرک» پایان بندی فیلم را دچار اختلال می کند

معرفی کمپانی سیکس پک؛ آخرین نشست بخش بین الملل

رییس سازمان سینمایی در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران:کیفیت فیلم های کوتاه ما به استانداردهای جهانی رسیده است

در سومین نشست تخصصی با موضوع «فیلمنامه» مطرح شد:همه آثار هنری اقتباسی هستند

تیپ متفاوت بهنوش طباطبایی در یک مراسم+عکس

کیفیت فیلم های کوتاه ما به استانداردهای جهانی رسیده است

نظر منتقد معروف سینما درباره فیلم مطرب

تفاوت چهره بی سابقه بهنوش طباطبایی + عکس

رضا عبدی در گذشت + بیوگرافی و علت مرگ

بانوی محجبه و موفق سینما ایران و همسرش+عکس

مجوز نمایش سه فیلم صادر شد

شهروند خبرنگار ما باشید + فیلم

رضا عبدی هنرمند رادیو درگذشت

پخش آنونس خانه پدری بعد از سومین رفیع توقیف

شهاب حسینی با موتور هوندا، بازیگر شد

مارک والبرگ با تام هالند بازی می کند/ زنده شدن گنج یاب یک بازی

آمار فروش فیلم های سینمایی در حال اکران

قصه گوی مازندرانی به جشنواره قصه گویی کشور راه یافت

چهار نمایش اجرا شد

درخشش کتابخوانان مازندرانی در کشور

«شاهزاده گربه ها»، یک داستان عاشقانه با تم هیپ هاپ از اسپایک لی

نمایشنامه «سحر» در فرهنگ سرای فردوس خوانش می شود

نمایشنامه «کنار رود سلسبیل» در فرهنگ‎سرای سرو خوانش می‎شود

نمایش فیلم «لبه فردا» در فرهنگ‎سرای ابن‎سینا

هفتمین اثر میراث طبیعی اسفراین  ثبت ملی شد 

ویدئو از اجرای زنده عایشه گل جوشکن بازیگر نقش نازان در فیلم سینمایی «مطرب»

سریال نوروزی شبکه دو کلید خورد

سحر قریشی و مریم معصومی در کنار استخر + عکس

نسخه الکترونیکی مجموعه آثار «انقلاب اسلامی» منتشر شد

 دریافت 6 جایزه در جشنواره فناوری رسانه

راه یابی قصه گوی مازندرانی به جشنواره کشوری

تیپ اروپایی خانم و آقای بازیگر+عکس

ظاهر متفاوت نرگس محمدی بعد از سریال ستایش +عکس

تجلیل ازشاعر پر آوازه گیلان

کیفیت فیلم های کوتاه ما به استانداردهای جهانی رسیده است

نسخه الکترونیکی مجموعه آثار «انقلاب اسلامی» منتشر شد + عکس

افتتاح نماد کتاب در میدان کتاب شاهرود با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

علیرضا عصار کنسرت برگزار می کند

شماره 27 فصلنامه «فرهنگ رضوی» منتشر شد

شماره 27 فصلنامه «فرهنگ رضوی» منتشر شد