مطالب مرتبط:
خبر مهم یک نماینده: امارات 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است
پول های بلوکه | امارات 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است
امارات 700 میلیون دلار پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است
امارات 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است
امارات 700 میلیون دلار پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است
-123 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 29 مهر 1398 ساعت 08:512019-10-21سياسي

امارات 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرد/ پشیمانی دولت از لغو دستور دولت احمدی نژاد پس از 6 سال/ کاریکاتور توهین آمیز سعودی ها علیه تیم ملی


دولت مثل پدری است که همسرش بیمار است، فرزند دانشجو دارد و خانه اش هم تخریب شده است(!) - " سخنگوی پیشین دولت روحانی می گوید: دولت مثل پدری است که همسرش بیمار است، فرزند دانشجو دارد و خانه اش هم تخریب شده است(!) جنوب نیوز: روزنامه ها در لابه لای گزارش ها و سرمقاله ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می کند.

*********** کیهان نمره مردودی آقای مشاور برای فراکسیونی که خاتمی مهندسی کرد مشاور خاتمی گفت، عارف به خاطر برخی ناکارآمدی هایش، دیگر نامزد انتخابات مجلس نمی شود اما خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 آماده می کند.

عبداله ناصری درباره ناکارآمدی فراکسیون امید و خوشحالی اصولگرایان از سرلیستی دوباره عارف در جریان اصلاحات به نامه نیوز گفت: با توجه به کارنامه و توان مدیریتی آقای عارف در چهار سال مجلس دهم، این مسئله تصوری غیرواقعی نیست.

بالاخره آقای عارف به رغم همه ویژگی های مثبتی که دارد کمتر عمق سیاسی تحولات را می بیند و مدیریتش هم نشان داد نمی تواند یک مجموعه درون پارلمان را پویا و فعال نگه دارد.

وی ادامه داد: ارزیابی امروز از فراکسیون امید، بسیار مردود و منفی است.

البته چند عضو محدود فراکسیون امید رسالت نمایندگی خودشان را توانستند انجام دهند، گرچه ممکن است دستاورد آنچنانی برای موکلان شان نداشت اما بالاخره آزادمنشی، پاکدستی و بی حاشیه بودنشان، عملکرد آنها را از سایر نمایندگان متمایز کرد که امیدوارم این دوره هم تأیید صلاحیت شوند.

این فعال اصلاح طلب در پاسخ به این سؤال که آیا عارف رقیب سهل و آسانی برای اصولگراها خواهد بود؟ اظهار کرد: عملکرد آقای عارف در مجلس دهم این مسئله نشان داد، معتقدم با روند کنونی فراکسیون امید، پایگاه اصلاح طلبان در مجلس آینده قوی از مجلس فعلی نخواهد بود.

در واقع اگر آقای عارف در مجلس آینده هم وارد شود جایگاهش تغییری نسبت به این دوره نخواهد کرد.

وی افزود: آقای عارف به احتمال زیاد وارد مجلس آینده نخواهد شد.

او برای آنکه راحت تر بتواند برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 تلاش کند، نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نمی شود.

عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان درباره گزینه های دیگر جریان اصلاحات برای سرلیستی در انتخابات مجلس، اظهار کرد: خبر ندارم چون عضو شورای عالی سیاستگذاری نیستم، اما چون اصلاح طلبان با مردم تعامل اقناع کننده ای ندارند، به همین راحتی نمی توانند وارد مجلس شوند.

نمره مردودی و منفی مشاور خاتمی به فراکسیون امید در حالی است که خاتمی با شعار تکرار می کنم خواستار رای دادن به فهرست امید شده بود.

اصرار مشکوک بر تصویب لوایح خسارت بار FATF عضو مجمع روحانیون مبارز می گوید باید لوایح FATF را تعیین تکلیف کنیم و نظر شخصی من بر تصویب آنهاست.

مجید انصاری به جماران گفت: لوایح پالرمو و CFT از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام به کمیسیون مشترک تخصصی ارجاع شده و در چند ماه گذشته بحث تازه ای نداشته ایم.

باید در جلسه آینده مجمع تشخیص مصلحت نظام از دبیرخانه بخواهیم که وضعیت جدید را ارزیابی کنند و مسئولین وزارت امور خارجه و وزارت امور اقتصادی و دارایی از وضعیت تازه و مهلت هایی که داده شده ارزیابی جدیدی داشته باشند و گزارشی ارائه کنند؛ تا مجمع بر اساس وضعیت جدید بررسی و اتخاذ تصمیم کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: متأسفانه تا به حال روش اروپایی ها و غربی ها اولتیماتوم یک طرفه دادن و پیش روی بوده است.

یعنی خواهان اجرای تعهداتی از سوی کشورها، به خصوص ایران، هستند ولی در مقابل آن هیچ گشایش و گام مثبتی به نفع مردم ما برنمی دارند.

همین مسئله موجب تردید شده است.

در شرایط طبیعی اگر رفتار آنها احترام آمیز و بر اساس منافع متقابل بود، من فکر می کنم این مسئله زودتر از این حل شده بود.

وی یادآور شد: ما در گذشته با توجه به تحفظاتی لایحه پولشویی و اصلاحات آن را در مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب کردیم.

ولی اخیرا آنها به همین تحفظات ما ایراد گرفته بودند.

ظاهرا سازوکار FATF قطعی نیست.

یعنی مرتباً الزامات و تعهدات جدیدی را مطالبه می کنند.

به همین جهت باید قضیه روشن تر شود و ببینیم تا کجا می خواهد ادامه پیدا کند.

من شخصا عقیده دارم که در روابط بین المللی ما باید منافع ملی خودمان را در نظر بگیریم و اگر مصلحت کشور و اقتصاد ما در تصویب این دو لایحه است، حتما آنها را تصویب کنیم.

انصاری اضافه کرد: ما نمی توانیم بدون تعامل با جامعه بین الملل و اقتصاد جهان و سازوکارهای مرتبط با آن اقتصاد پویایی داشته باشیم.

ولی به هر حال منافع ملی هم باید کاملاً مدنظر باشد و ما در شرایطی هستیم که اگر احساس شود تصویب این لوایح منفعت چندانی برای ما ندارد و صرفا تعهدات یک جانبه ای برای ما دارد، طبیعی است که در این صورت مجمع تشخیص مصلحت نظام و یا دولت نمی توانند تصمیم بگیرند.

وی با بیان اینکه بلاتکلیفی لوایح FATF حالت خوبی نیست و حتما باید آنها را تعیین تکلیف کنیم، گفت: تصویب آنها مبتنی بر چگونگی ارزیابی ما است و باید آخرین وضعیت و گزارشات را دریافت کنیم و نهایتا بر اساس محاسبه هزینه و فایده آنچه که مصلحت کشور و مردم هست را تصمیم بگیریم.

همان طور که اشاره کردم نظر شخصی من بر تصویب است، اما باید ببینیم نظر اکثریت اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام چه چیزی خواهد بود.

چنانچه از مرور اظهارات مجید انصاری برمی آید، وی به شدت متناقض حرف می زند.

او از یک سو، از تعامل حرف می زند اما از طرف دیگر اعتراف می کند که اروپا و غرب دنبال تعامل نیستند و یک طرفه عمل می کنند و هیچ گشایشی در کار نبوده است، آیا با این وصف، ملت ایران از نگاه عضو مجمع روحانیون بدهکار آمریکا و اروپا هستند که هم امتیاز به دشمن بدهند و اطلاعات سری اقتصادی خود را دراختیار غرب بگذارند و هم با تشدید فشارها و دشمنی ها مواجه شوند؟! این قبیل اظهارات مبنی بر مصلحت بودن تصویب لوایح مربوط به FATF در حالی است که مقامات آمریکایی نظیر مایک پمپئو نیز اخیراً خواستار تصویب هرچه سریع تر آنها از سوی ایران شدند.

آیا این هم سویی امثال مجید انصاری با مواضع و انتظارات دولت عهدشکن آمریکا عجیب نیست؟! یادآور می شود برخی دولتمردان به هنگام بزک کردن توافق هسته ای برای مردم، مدعی شده بودند با این توافق همه تحریم ها برداشته خواهد شد.

اما درست برعکس این وعده اتفاق افتاد.

و تلخ تر اینکه همین مقامات می گویند هیچ تضمینی نمی دهند که حتی با تصویب لوایح موردنظر FATF، تحریم ها برداشته شود(!) آفتاب یزد: تورم 43 درصدی یعنی وضع اقتصاد بهتر شده است؟! یک روزنامه اصلاح طلب ادعای رییس جمهور و سخنگوی دولت درباره بهتر شدن شرایط اقتصادی مردم را به چالش کشید.

آفتاب یزد با طرح این پرسش که آیا شرایط اقتصادی مردم آن گونه که دولتمردان می گویند بهتر شده؟ نوشت: سخنگوی دولت اخیراً گفت که شرایط اقتصادی مردم تا 2 سال آینده بهبود پیدا کرده و به عبارتی وضع مردم بهتر خواهد شد.

علی ربیعی گفته در دو سال آینده رو به جلو پیش می رویم و شرایط بهبود خواهد یافت.

اظهارات سخنگوی دولت در حالی است که اخیرا جهانگیری و شخص رییس جمهور هم وعده های خوب اقتصادی در خصوص آینده دادند.

روحانی در مصاحبه مطبوعاتی اخیرش گفت که وضعیت مردم بهتر شده است.

رییس جمهور 2 ماه قبل هم گفته بود در 5 ماهه امسال نسبت به سال گذشته از بار مشکلات مردم کم شده و ثبات بر قیمت ها حکمفرما شده است.

تاکید دولت بر بهبود وضعیت اقتصادی مردم مبتنی بر فکت هایی است که کلی به نظر می رسد.

نسیم شریفی کارشناس اقتصاد در خصوص اظهار خوش بینی دولتی ها نسبت به وضعیت اقتصادی می گوید: البته دولت پسوند امید را عنوان دولت خود بهمراه دارد و طبعا باید در آمارها و تبیین شرایط سخن از امید و بهبود باشد و از این لحاظ اقدام دولتی ها خوب و امیدبخش است اما وقتی سخن از شاخص های واقعی در حوزه اقتصاد باشد باید گفت که وضعیت آنگونه که مطرح می شود دلگرم کننده نیست.

وی ادامه داد: بر اساس اعلام مرکز آمار، تورم سالیانه در کشور همچنان در حدود همان عدد42 درصد است، گرچه تورم نقطه به نقطه تا حدودی کاهش پیدا کرده است اما این کاهش خیلی قابل توجه نبوده ضمن آنکه گزارش وضعیت تورم در مردادماه نشان می داد که تورم سالانه نسبت به ماه قبل مرداد (تیر) نه تنها کاهش نداشته بلکه 1/8 درصد افزایش هم داشته گرچه تورم نقطه به نقطه با 6 درصد کاهش نسبت به تیر 98 همراه بوده است.

شریفی خاطرنشان کرد: ملاک آرامش از نگاه مردم لمس و رؤیت آن است که به تصور من چنین چیزی لمس نشد، در نظر داشته باشید که تورم 42 درصدی سالانه به معنی رشد 42 درصدی قیمت ها نسبت به سال قبل است اما سال قبل یعنی تابستان 97 وضعیت چگونه بود؟ پاسخ این است که در آن زمان رشد قیمت ها که از آن به عنوان شوک یاد می شود تازه شروع شده بود و اکنون در تابستان 98 آمارهای رسمی می گوید تازه ما نسبت به فاجعه تابستان 97 حدود 42 درصد در وضعیت بدتر به لحاظ سرعت رشد قیمت ها قرار داریم.

وی با اشاره به این واقعیت که تورم نقطه به نقطه در عمل واقعا کاهش پیدا کرده، گفت: بله این کاهش درست است اما وقتی منطق اقتصاد را در نظر بگیریم متوجه می شویم که در مبنای محاسبه اشتباهاتی صورت گرفته از جمله اینکه سبد کالایی که نرخ تورم بر اساس آن محاسبه می شود، عمدتا با سبد کالای اقشار کم درآمد جامعه همخوانی قابل قبولی ندارد، با این وصف، نمی توان زیاد بر روی کاهش نرخ تورم نقطه به نقطه که احتمالا منظور دولتی هاست حساب باز کرد.

این کارشناس اقتصادی خاطرنشان کرد: مهمترین شاخص بهبود شرایط، بالابردن قدرت خرید مردم است که واقعیت بازار و معیشت دهک های درآمدی خلاف آن را نشان می دهد به این معنی که این قدرت خرید نه تنها بالا نرفته بلکه لاغرتر هم شده، در نتیجه به نظر من امیددرمانی نشاط بخش و خوب است به شرطی که برای افزایش قدرت خرید مردم تلاش شود.

این مدل بالا و پایین کردن تورم افتخار ندارد، آقای روحانی یک روزنامه اصلاح طلب حامی دولت می گوید ادعای دولت درباره کاهش تورم، نمود واقعی در اقتصاد ندارد.

ابتکار نوشت: آقای روحانی در نشست خبری اخیر از کاهش نرخ تورم و افزایش ارزش پول ملی سخن گفت.

آماری که البته به ظاهر درست است، اما چند نکته مغفول در بررسی آن وجود دارد.

نخست آنکه اگر مبنای ارزش پول ملی را مقطع کوتاه دلار 18 هزار تومانی درنظر بگیریم به طور قطع افزایش 40 درصدی ارزش پول ملی آمار درستی است.

اما اگر مبنا را ارز حدود 4000 تومانی قرار دهیم بی تردید این آمار معکوس خواهد شد.

در حالی که باید از رییس جمهوری محترم پرسید که آیا افت ارزش پول ملی نسبت به سال 96 برای مردم جبران و در سبد مدیریت معیشت آنها دیده شده است که حالا با افتخار از افزایش قدرت آن نسبت به دلار 18 هزار تومانی سخن گفته می شود؟ این سؤال البته باید درخصوص کاهش روند افزایشی نرخ تورم هم پرسیده شود که آیا قدرت خرید و توان اقتصادی مردم به تورم 35 درصدی می رسد که حال از نبود تورم 50 درصدی خوشحال باشند؟ سخن گفتن با مردم در حضور اصحاب رسانه بعد از وقفه ای طولانی نیازمند آن است که واقعیت عینی اعداد و ارقام برای مردم تشریح شود و صد البته مردم در این شرایط سخت، راحت تر بتوانند با مشکلات خود کنار بیایند.

تصویر بدبختی که نوبخت از دولت کشید! سخنگوی پیشین دولت روحانی می گوید: دولت مثل پدری است که همسرش بیمار است، فرزند دانشجو دارد و خانه اش هم تخریب شده است(!) محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه اخیرا طی اظهاراتی در یک مراسم کلنگ زنی در لرستان گفته است: ما قادر نیستیم همه خسارت ها-ی سیل- را جبران کنیم چون صادرات نفت کاهش یافته و در شرایطی هستیم که باید با دل خونین و لب خندان با مردم صحبت کنیم ولی ان شاءالله خدا کمک می کند و از این گردنه عبور می کنیم.

او می افزاید: دولت مثل پدری است که همسرش بیمار است، فرزند دانشجو داشته باشد و خانه اش هم تخریب شده باشد و در این فکر است که چطور خانواده را اداره کند! به گزارش سایت قطره و به نقل ازمشرق، رویه برخی مدیران ارشد کابینه دولت مبنی بر اینکه دائما کاسه چه کنم چه کنم! به دست می گیرند و ابراز استیصال می کنند؛ رویه غلطی است که پس از چند سال انتقادات برخی محافل، به تازگی مورد انتقاد کسان دیگری از درون دولت نیز قرار گرفته است.

بایستی اشاره کرد که مدیرانی شبیه به نوبخت در هیچ کجای جهان پیدا نمی شوند که بر نشسته بر حجم عظیمی از قدرت و اختیار و بودجه اما به هر بهانه ای مشغول سیاه نمایی از اوضاع کشور و ابراز استیصال باشند.

از طرفی اگر آقای نوبخت خیلی به خانه خرابی و دل خون دولت معتقد هستند پس باید به آقای جهانگیری در واحد معاون اولی دولت پیغام بدهند که دیگر به مردم نگوید دولت ایران یک دولت پولدار است! و ایضاً جلوی انتشار اخبار مربوط به بهبود آمارهای اقتصادی کشور و کاهش بیکاری را نیز بگیرد.

اظهارات نوبخت در حالی است که دولت فقط در یک قلم سوء مدیریت 18 میلیارد دلار از ذخایر ارزی را در اوایل سال 97 به کام رانت خواران ریخت.

ایران امارات 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرد خبر اول اینکه،عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: تأمین امنیت نفتکش ها، بیمه و مشکلات نقل و انتقالات از جمله عواملی هستند که قیمت نفت برای اروپایی ها را افزایش می دهد؛ به دلیل ناامنی های ایجاد شده، اروپایی ها مجبور هستند نفت را گران تر خریداری کنند.

در این شرایط که اروپایی ها تلاش می کنند نفت ایران را خریداری کنند، اماراتی ها نیز سعی می کنند رابطه خود را با ایران بهبود بخشند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخانه ملت، اکبر ترکی گفت: اماراتی ها نیز فهمیده اند که دراین مقطع غربی ها و عربستان نمی توانند امنیت این کشور را تأمین کنند.

امارات خود را سوییس خاورمیانه معرفی می کند اما تجارت، بانکداری، انرژی و هواپیمایی این کشور وابسته به امنیت است و می داند در صورت نبود امنیت نمی تواند کاری کند.

وی ادامه داد: امارات از عربستان و امریکا دوری کرده و روابط خود را با ایران اصلاح و 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است.

روابط ارزی امارات با ایران بهبود یافته و به همین روی در دوبی صرافی های بسته شده ایرانی دوباره فعال شده اند.

لغو روادید 20 دانشجوی ایرانی در امریکا ظرف یک ماه دست آخر اینکه، شبکه ان بی سی گزارش داده است که وزارت خارجه امریکا بدون ارائه توضیحی، روادید ده ها نفر از دانشجویان ایرانی را که از دانشگاه های امریکایی پذیرش گرفته بودند، لغو کرده است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفارس، در این گزارش آمده که امریکا تنها در ماه سپتامبر (نیمه شهریور- نیمه مهر) از ورود دست کم 20 تبعه ایران که از دانشگاه های امریکایی پذیرش دریافت کرده و برای سفر به امریکا روادید هم داشته اند، جلوگیری کرده است.

در این گزارش با اشاره به فرمان اجرایی ترامپ که اتباع ایران را از ورود به امریکا منع می کند، نوشته شده: به صورت رسمی، دانشجویان [از شمول این فرمان] مستثنی شده اند، اما سیاست های سختگیرانه تر به کاهش صدور روادید برای ایرانی ها منجر شده است.

این گزارش می افزاید: بر اساس آمار مؤسسه تحصیلات بین المللی، در حال حاضر حدود 12 هزار دانشجویی ایرانی در ایالات متحده حضور دارند.

اما بر اساس اعلام وزارت خارجه، تعداد روادیدهای صادرشده برای دانشجویان ایرانی از 3 هزار و 139 در سال 2016 به نصف کاهش یافته و در سال 2018 به هزار و 643 مورد رسیده است.

خراسان پشیمانی دولت از لغو یک دستور کابینه قبل پس از 6 سال گزارش یک مقام اجرایی نشان می دهد با توجه به هزینه های هنگفت تامین خودروهای کشنده و سنگین صفر کیلومتر و همچنین عدم امکان تولید این تجهیزات در داخل کشور، این خودروها در سال های گذشته به صورت کارکرده و با تسهیلاتی وارد کشور می شد تا امکان فعالیت شرکت های داخلی در زمینه حمل بارهای فوق سنگین فراهم باشد اما پس از لغو اختیارات تفویض شده دولت احمدی نژاد به کمیسیون تخصصی- با مصوبه 7 شهریور 1392 دولت اول روحانی- واردات خودروهای مذکور با محدودیت مواجه شده که پیشنهاد می شود به دلایل مختلف، این تسهیلات مجدد برقرار شود.

پول حمایت از پایان نامه ها چه شد؟ با توجه به دستورات مندرج در قانون بودجه سال 98 به ویژه تبصره 9 آن مبنی بر لزوم حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و مراکز معتبر برای انجام پژوهش های کاربردی، یک نهاد مهم اقتصادی در دولت با ارسال بخشنامه ای خطاب به تعدادی از مدیران سازمان ها و ادارات از آن ها خواسته بنا به ضرورت هدایت این پایان نامه ها به سمت حل مسائل و موضوعات مهم جامعه، گزارش مربوط به هزینه های صورت گرفته در این بخش را تهیه و تا قبل از پایان مهرماه ارسال کنند.

آرمان فدراسیون از ما چک و سفته گرفته ! بازیکن ملی پوش تیم کبدی ایران گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده و چک و سفته هایی که از من گرفته اند می خواهم کبدی را کنار بگذارم.

عصر ایران نوشت؛ معراج شیخ گفت: قبل از اینکه به لیگ هندوستان بیاییم از ما چک و سفته گرفتند که باید 12 درصد از قرارداد را به فدراسیون پرداخت کنیم وگرنه اجازه حضور در لیگ هند را به ما نخواهند داد.

در هیچ رشته ای شاهد چنین ماجرایی نیستیم که یک لژیونر مقداری از قراردادش را به فدراسیون بدهد.

دادن مالیات به هندی ها کاملا طبیعی و قانونی است و ما هم مشکلی با این قضیه نداریم.

اما پرداخت پول به فدراسیون واقعا زور دارد.

آنهایی که قراردادشان بالای 500میلیون تومان است باید 12 درصد به فدراسیون بدهند و آنها که قراردادشان زیر 500 میلیون تومان است 10 درصد پرداخت خواهند کرد.

به دلیل همین مشکلات تصمیم گرفته ام کبدی را کنار بگذارم و کاملا هم جدی هستم.

هک سایت فدراسیون بحرین باپیام فارسی سایت رسمی فدراسیون فوتبال بحرین پس از توهین هواداران این تیم هنگام پخش سرود ملی ایران هک شد و سرود ملی ایران در صفحه اول سایت برای پخش قرار گرفت.

تابناک نوشت؛ حواشی به وجود آمده در حین بازی ایران و بحرین تمامی ندارد و این بار سایت فدراسیون بحرین مورد حمله هکرهای ایرانی قرار گرفت.

پس از اینکه هنگام پخش سرود ملی ایران در بازی مقابل بحرین با توهین هواداران بحرینی همراه شد، سایت رسمی فدراسیون فوتبال بحرین هک شد و سرود ملی ایران در صفحه اول این سایت برای پخش قرار گرفت.

البته این اتفاق فقط برای دقایقی رخ داد و پس از گذشت چند دقیقه، مسئولان فدراسیون فوتبال بحرین سایت را از دسترس خارج کردند تا افرادی که قصد بازدید از این سایت را دارند، با این صحنه مواجه نشوند.

تکذیب بازداشت دختر شایسته ایرانی در فیلیپین بازداشت دختر ایرانی الاصل در فیلیپین به درخواست پلیس اینترپل ایران و استرداد او صحت ندارد.

خبرآنلاین نوشت؛ بازداشت دختر شایسته ایرانی در فیلیپین و استرداد او به ایران صحت ندارد.

طی چند روز گذشته خبری مبنی بر بازداشت بهار بهاری دختر شایسته ایرانی الاصل مقیم فیلیپین توسط پلیس اینترپل و استرداد او به ایران منتشر شد.

بر اساس خبر منتشر شده، پلیس ایران درخواست بازداشت این مدل را به اینترپل داده و پلیس فیلیپین هم در راستای همکاری با ایران او را بازداشت کرده است تا به ایران تحویل دهد.

پیگیری های خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان نشان داد که این خبر از اساس کذب است و دولت فیلیپین بنا به دلایلی تصمیم به اخراج بهاری از این کشور گرفته و به همین علت پلیس این کشور او را بازداشت کرده است.

تجمع کارگران شرکت آذرآب اراک کارگران شرکت آذرآب اراک، در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و دستمزدشان تجمع کردند.

تابناک نوشت؛جمعی از کارگران شرکت آذرآب در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و مطالبات معوقشان، در منطقه شهر صنعتی اراک دست به تجمع زدند.

نماینده این کارگران در گفتگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: در حال حاضر کارگران بخشی از حقوق مرداد ماه خود را دریافت کرده و در شهریورماه و مهرماه هیچ نوع دریافتی نداشته اند.

این کارگر افزود: خواسته و مطالبه جدی کارگران پرداخت حقوق و معوقات است که انتظار داریم هرچه سریع تر عملیاتی شود.

وی تصریح کرد: مشخص نبودن وضعیت سهامداری شرکت موجب شده کارها و امور مربوط به شرکت معطل بماند و این شرایط نگرانی را در بین کارگران ایجاد کرده است.

شرط شماعی زاده برای بازگشت به ایران حسن شماعی زاده؛ خواننده لس آنجلسی که همچنان ساکن آمریکا است درباره سرنوشت خانه اش گفت: خانه ام را بدهند به ایران برمی گردم.

7صبح به نقل از شماعی زاده نوشت: ما قبل از انقلاب از ایران خارج شدیم .

در واقع سکونت ما در آن خانه چند ماه طول کشید.

من آن موقع ویزای چهار ساله آمریکا را داشتم.

روی دیوار خانه شعارنویسی کرده بودند.

همسایه من خبر داد که احتمال ورود برخی افراد به خانه شما وجود دارد.

این بود که تصمیم خودم را گرفتم و از ایران خارج شدم.

خانه در اختیار ما بود.

قبل از رفتن هم به یکی از آشنایان وکالت دادم تا خانه را پس از رفتن من اجاره دهد.

روزی که من باخبر شدم خانه مصادره شده زنگ زدم تا مساله را پیگیری کنم.

البته تا مدتی این خانه را به افراد دیگری اجاره دادند.

کاریکاتور توهین آمیز سعودی ها علیه تیم ملی شکست ایران مقابل بحرین در انتخابی جام جهانی 2022 در منامه دستمایه تمسخر کارتونیست عربستانی شد و این شکست را با شکست سال 2001 تیم ملی یکی دانست.

تابناک نوشت؛ تیم ملی فوتبال ایران در هفته سوم مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در بحرین مقابل تیم ملی این کشور با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

به این بهانه کارتونیست عربستانی طرحی در مورد این بازی کشید و به سبک خودش مغلوب شدن بیرانوند مقابل محمد الهردان را با دیدار ایران - بحرین در مقدماتی جام جهانی 2002 که ایران 3-1 از این تیم شکست خورد و از صعود به جام جهانی باز ماند مقایسه کرد و به نوعی دو گلر ایران در این دو بازی را به تمسخر گرفت.

دستگیری جیب بر 80 ساله در قم فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری یک جیب بر 80 ساله حرفه ای در قم خبر داد.

ایسنا نوشت؛ سرهنگ مراد حسین جعفریان عنوان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت جیب بری در قم، با اعلام موضوع به واحدهای گشت انتظامی موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا اینکه مأموران فرماندهی انتظامی معصومیه با بررسی جغرافیای جرم موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم خاطرنشان کرد: وی در ادامه پس از انتقال به این یگان، در مواجهه با مأموران به سرقت های متعدد جیب بری در قم اعتراف کرد.

رانندگی قیس سعید با خودروی ایرانی به تازگی تصویری در فضای مجازی منتشر شده که در آن رییس جمهور تونس با خودروی ساخت ایران تردد می کند.

قیس سعید رییس جمهور کشور تونس با خودروی ساخت ایران که گویا سابقه تصادف هم دارد به محل کار خود می رود.

شاهدان دیده اند که صبح دیروز سعید با خودروی شخصی خود که پژو 206 صندوقدار است، عازم کاخ ریاست جمهوری خود شد.

هفته گذشته مردم تونس در پای صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری تونس حاضر شدند و به دنبال آن قیس سعید را با احراز 76 درصد آرا به عنوان رییس جمهور جدیداین کشور انتخاب کردند.

به کسی ربطی ندارد.

سرهنگ علیفر گفت:اشتباه کردن که ایرادی ندارد.

مگر آن ها که با من مشکل شخصی دارند، اشتباه نداشته اند؟ شما آدمی را می شناسید که اشتباه نکند؟ من که نباید به خاطر اشتباهاتم به برخی افراد خاص پاسخ بدهم.

سازمان صداوسیما به عنوان رسانه ای بزرگ هر جا نیاز باشد با من برخورد می کند.

این که من مدتی محروم شدم و دوباره برگشتم، آیا به کسی ربطی دارد؟ مگر در یک خبرگزاری وقتی سردبیر با خبرنگار به مشکل می خورد، به کسی ربطی دارد؟ به دیگران هم ارتباطی ندارد که صداوسیما چه کاری انجام می دهد.

تجمع سهامداران مقابل وزارت اقتصاد برخی سهامداران بازار پایه فرابورس با تجمع در مقابل در شمالی وزارت اقتصاد نسبت به نحوه اجرای قوانین جدید بازار پایه اعتراض کردند.

فارس نوشت؛ اعتراض این سهامداران به نحوه اجرای قوانین بازار پایه است و این که چرا دامنه نوسان سهام اندک است و چرا تعداد حراج ها در هفته اندک است.

مسئولان فرابورس هم می گویند درصورت وجود صف خرید، تعداد حراج ها قابل افزایش و دامنه نوسان قیممت سهام در تابلوهای رنگی بازار پایه قابل تغییر است.

جیرانی از بیمارستان مرخص شد فریدون جیرانی کارگردان، نویسنده و منتقد سینما از بیمارستان مرخص شد.

یاشار جیرانی فرزند این هنرمند با تایید این مطلب گفت: پدر طبق تایید پزشک معالج از بیمارستان مرخص شد.

به گفته او فریدون جیرانی در منزل طبق نظر پزشک تا چند روز آینده استراحت خواهد کرد.

این کارگردان که فیلم آشفتگی را بزودی بر پرده سینماها خواهد داشت، هفته گذشته به دلیل عوارض سکته مغزی در بیمارستان بستری شده بود.


کلید واژه ها: فراکسیون امید - انتخابات ریاست جمهوری - انتخابات - مجلس - اصلاح طلب - عارف - اصلاح - انتخابات مجلس - جریان اصلاحات - ریاست جمهوری - اصلاح طلبان - دولت - امید - کاریکاتور توهین آمیز - توان - مجلس شورای اسلامی - آینده - شورای - دولت احمدی نژاد - اصلاحات - دوره - نامه - جمهوری - دانشجو - نشان - عملکرد - دولت روحانی - اخبار - خاتمی - مشاور

آخرین اخبار سرویس:
سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی؛ از رونمایی12 کتاب تا نماز وحدت شیعه و سنی

پیامبراکرم نخستین خلق از مخلوقات الهی هستند

چرا روحیه سیاسی و طاغوت ستیزی پیغمبر اسلام در کتاب های درسی نیامده است

توضیحات سخنگوی قوه قضاییه درباره ماجرای دومیلیارد دلار و عفو تعدادی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه

از افتتاح 9 سامانه مهم الکترونیکی در سازمان ثبت اسناد و املاک تا اظهارات سخنگوی قوه قضاییه در مورد میزان بازگشت اموال در پرونده زنجانی/ کیفرخواست پرونده سیل شیراز صادر شد

وجود مبارک پیغمبر، رحمت بود؛ رحمهً للعالمین بود/ پیغمبر اکرم برای عامّه ی مردم نجات از اسارت ها را آورد

استخدام حسابدار در شرکت شیمی تبادل هادیان خمسه در زنجان

استخدام منشی در یک شرکت تولیدی در تهران

شایعه خمیر شدن اسناد آرشیو کتابخانه ملی چه بود؟

سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی؛ از رونمایی12 کتاب تا نماز وحدت شیعه و سنی

ضرورت استفاده از ظرفیت های تبلیغی و رسانه در ترویج فرهنگ پرداخت زکات

تزریق اعتبار برای تثبیت مناطق رانشی زیراب

دعـای حضرت فاطمـه سلام الله علیها در روز جمعه

استخدام برنامه نویس Full Stack PHP آقا در تهران

استخدام برشکار در فروشگاه پارچه فروشی محدوده یافت آباد

استخدام کارپرداز آقا در یک شرکت معتبر بازرگانی در اصفهان

استخدام مسئول دفتر ، کارشناس طراحی و تبلیغات و پرسشگر فروشگاه

استخدام مدرس زبان های خارجی در کرج

استخدام کارمند حسابداری وصول مطالبات در تهران

مبانی نظری توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی اطراف شهرهای بزرگ

چرا روحیه سیاسی و طاغوت ستیزی پیغمبر اسلام در کتاب های درسی نیامده است

حدیث روز | ده فضیلت اخلاقی پیامبر اکرم (ص)

سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی؛ از رونمایی12 کتاب تا نماز وحدت شیعه و سنی

نیازمند افرادی برای ایثار و آبروداری هستیم

از 4 اثر علمی بنیاد فرهنگی امامت رونمایی شد

چرا در قرآن نامی از دایناسورها نیامده است؟

ذوالنوری: آمریکا بایدبه حضور ناخوانده خود در سوریه پایان دهد

دشمن به دنبال ایجاد تفرقه بین مسلمانان است

نارضایتی برخی افراد از مبارزه با فساد اهمیتی ندارد

پیشنهاد افزایش دوبرابری تعرفه ها برای پزشکان عمومی

پیشگیری از ابتلای جوانان به اعتیاد نیازمند همت مضاعف همگان است

مخفی شدن مورالس زیر چادر +عکس

غفلت های گذشته باید در چله دوم انقلاب به بصیرت تبدیل شوند

اخذ مالیات از کارانه پزشکان برطبق اصول پذیرفته شده جهانی است

دستگیری ابربدهکار بانکی در هفته ای که گذشت

شماره 176 ماهنامه «سنجاقک» منتشر شد

سیاست خارجی در یک هفته؛ از سفر ظریف به آنتالیا و نورسلطان تا انتشار گزارش جدید آژانس

استخدام نیروی خدماتی خانم در یک شرکت معتبر در اصفهان

سیصد و چهارمین شماره ماهنامه «پوپک» منتشر شد

چین و عراق از شرکای اصلی حوزه گمرک و مرزهای ایران هستند

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تبلیغات تجاری 73 صفحه آپدیت شده

کمیسیون اصل 90 زمینه ای در جهت محقق شدن حقوق عامه است

جشن شب میلاد پیامبر(ص)

استخدام مسئول دفتر با بیمه، پاداش، اضافه کاری در تهران

شهید شوشتری در کنار تهدید سخت از تهدید نرم دشمن غافل نبود

استخدام قالبساز پلاستیک و پولیش کار قالب در یک مجموعه در البرز

استخدام 6 ردیف شغلی در موسسه مدرسان شریف در تهران

آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد استان بوشهر با کمک مردم

فال روزانه پنج شنبه 23 آبان 1398

شماره 356 ماهنامه «سلام بچه ها» منتشر شد

اسامی قرآن و دلیل داشتن این اسامی چیست؟

دولت در چند سال گذشته هیچ برنامه ای برای مسکن به مجلس ارائه نکرد

پایان کار نمایندگان ایران 11 مدال در پارادوومیدانی قهرمانی جهان

ژست بهنوش طباطبایی در نمایی از نمایش«مری پاپینز»/ عکس

اخذ مالیات از کارانه پزشکان برطبق اصول پذیرفته شده جهانی است

مسابقه کتابخوانی ملی «قرآن و امام مهدی(عج)»+نسخه الکترونیکی

مبانی نظری شناسایی معیارهای مطلوب ارزیابی عملکرد اعضای هیات علمی

مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های علمی اخلاق 81 صفحه

اوقات شرعی بیست و چهارم آبان در سمنان

فارس من| مقالات آی اس آی برای دانشجویان دکتری حرف اول را نمی زند

استخدام 4 ردیف شغلی در یک شرکت صنعتی در رشت

استخدام مهندس مکانیک آقا در شرکت پایا طرح و فرم در البرز

برخی می خواهند مردم را در آستانه انتخابات دچار اشتباه محاسباتی کنند

نقش استراتژیک دارو در نظام سلامت/اهمیت ریکال دارویی | اخبار ایران و جهان

اربعین نماد اقتدار و وحدت میان ملت ایران و عراق است + عکس

پاسخ و روشنگری سخنگوی قوه قضاییه به اظهارات رییس جمهور در هیات دولت

استخدام گرافیست در یک مطب پوست و مو در تهران

کالدرون؛ از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در شهید کاظمی!

کالدرون؛ از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در شهید کاظمی!

بازدید نماینده ولی فقیه در همدان از خبرگزاری رسا

اعزام 130 مبلغ به مناطق مختلف ملایر در هفته وحدت

خودسوزی یک مرد مقابل فرمانداری زاهدان

استخدام فروشنده مرتبط در شرکت دارویی پخش التیام مرکز مشهد

استخدام فروشنده تلفنی در یک موسسه در اصفهان

استخدام حسابدار در شرکت خدمات صبا دریا در خراسان رضوی

84 معدن در منطقه ترشیز فعال هستند

دادستان مشهد، دو ادعای علم الهدی را رد کرد

اقتصاد داروسازی ایران هنوز جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است | اخبار ایران و جهان

استخدام مسئول دفتر در یک برند معتبر در صنایع غذایی در تهران

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد سازمانی 75 صفحه آپدیت شده

مخالفت شورای عالی استان ها با طرح جدایی ری از تهران

ابراز امیدورای میشل عون درباره تشکیل دولت جدید

رییس مجلس آمریکا: ترامپ به اوکراین رشوه داده

اقتصاد داروسازی ایران هنوز جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است

در گردهمایی بانوان مبلغه در قم چه گذشت؟

عالمانه و عاقلانه به وظایف عمل کنیم جایی برای یأس و ناامیدی باقی نمی ماند + عکس

دیوار برشی و ترمیم و تقویت سازه های بتنی بوسیله آن

مهندس بازرگان اصولا مشی اصلاح طلبی در پیش داشت

دولت برای پالرمو باید دوباره لایحه بیاورد

عده ای درصدد کمرنگ کردن جمهوریت نظام هستند

اربعین ایلام را به دنیا شناساند

حمله شدید نوه مرضیه به اظهارات محسن نامجو+عکس

واکنش موسوی به تصویب قطعنامه حقوق بشری علیه ایران

استخدام قالبساز پلاستیک، پولیش کار قالب و طراح محصول در البرز

استخدام کارشناس فروش تلفنی و حضوری در خراسان رضوی

پایان نامه بررسی حق الناس در روابط اجتماعی از نگاه قرآن

حساسیتی که علما به بی حجابی دارند، به فقر و بی عدالتی داشتند، نسل جوان دین گریز می شد؟

بحران سرلیستی

موزه شهاب سنگ نراق افتتاح شد

تکذیب نفوذ باران به آرشیو ملی ایران

امارات 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرد/ پشیمانی دولت از لغو دستور دولت احمدی نژاد پس از 6 سال/ کاریکاتور توهین آمیز سعودی ها علیه تیم ملی

امارات 700 میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کرد/ پشیمانی دولت از لغو دستور دولت احمدی نژاد پس از 6 سال/ کاریکاتور توهین آمیز سعودی ها علیه تیم ملی