مطالب مرتبط:
پیشنهاد روحانی برای به رفراندوم گذاشتن «دیوانگی»!
رییس جمهور به جای طرح رفراندوم پاسخگوی انحراف 68 درصدی از بودجه باشد/روحانی به دنبال تغییر ریل افکار عمومی
رییس جمهور به جای طرح رفراندوم پاسخگوی انحراف 68 درصدی از بودجه باشد/روحانی به دنبال تغییر ریل افکار عمومی
عناوین روزنامه های سیاسی 25 مهر 98/ پیشنهاد رفراندوم مقابل صندلی های خالی! +تصاویر
روحانی: دوستان ما مواضع قاطع تری در مقابل اقدامات غیرانسانی آمریکا اتحاذ کنند
-123 5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 25 مهر 1398 ساعت 13:512019-10-17سياسي

پیشنهاد روحانی برای به رفراندوم گذاشتن «دیوانگی»!


رییس جمهور که 7 آبان 96 مذاکره با آمریکا را دیوانگی خوانده بود، دیروز پیشنهاد کرد این موضوع به رفراندوم گذاشته شود! - به گزارش سایت قطره و به نقل ازجنوب نیوز، آیین بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور روز گذشته با حضور رییس جمهور کشورمان در دانشگاه تهران برگزار شد.

حجت الاسلام روحانی رییس جمهور در این مراسم با بیان اینکه من خودم را هم فرزند حوزه و هم دانشگاه می دانم و به هر دو افتخار می کنم گفت: پیشرفت های کشورمان در عرصه های علم و دانش افتخارآمیز است.

رییس جمهور با اشاره به اینکه دانشگاه ما باید تبدیل به دانشگاه مهارت محور شود تأکید کرد: دانشجویان باید در کنار علم، با آموختن مهارت و نیازمندی های جامعه برای ورود به اجتماع و به دوش گرفتن بار مسئولیت و اشتغال و مدیریت آماده شوند.

وی در ادامه با اشاره به سرعت پیشرفت علم در مقایسه با گذشته، اظهار کرد: پیشرفت دانشگاه ما باید با پیشرفت علم و سرعت روزافزون تغییرات علم منطبق شود.

ما در دانشگاه کتاب امروز را درس نمی دهیم، این کتاب حداقل برای سال قبل و ترم قبل است گاهی هم برای 10 سال پیش است.

حجت الاسلام روحانی افزود: در بسیاری از دانشگاه های اروپایی مخصوصاًًً برای تحصیلات تکمیلی کسی که می خواهد وارد شود اگر مهارت کافی برای استفاده از فضای مجازی نداشته باشد راهش نمی دهند و اولین امتحانش این است که از ماشین، کامپیوتر، تبلت و فضای مجازی چقدر قدرت استفاده دارید با چه سرعت و مهارتی.

راه اصلاح و تغییر از صندوق های رأی می گذرد رییس جمهور با بیان اینکه سرنوشت آینده کشور ما را انتخابات تعیین و تایید می کند، ادامه داد: با همه نقص و اشکال بهترین راه برای تغییر صندوق های رأی است؛ برای شکستن افراط، اصلاح جامعه، شایسته سالاری و برای اینکه افکار به حق مردم حاکم شود صندوق های رأی بهترین راه است.

ما راه دیگری نداریم؛ با تجربه می گویم که راه دیگری نداریم، به عنوان کسی که بیشتر عمرم را در تجربه سیاسی و علمی بود می گویم که راهی جز فضای پرشکوه انتخابات نداریم.

وی تأکید کرد: تنها راه برای آینده کشور انتخابات است؛ دانشگاه خود را آماده کند تا هر که بهتر، شایسته تر است و برای کشور مفیدتر است و عاقل و فهیم تر است و از افراط فاصله دارد و هر که برای کشور آماده فداکاری است و فکر و اندیشه لازم را دارد آن را برگزیند و از آن طرف هر کس خود را شایسته می داند، کاندیدا شود.

این حرکت در راه خداست که کسی که خود را لایق می داند وارد شود چه او را انتخاب کنند چه نکنند.

حجت الاسلام روحانی گفت: اولین پرچم انتخابات امید است و ویژگی همه کسانی که پای صندوق می روند امید به آینده است و اگر امید باشد راه ما و مسیر ما به نتیجه می رسد.

عده ای دنبال تقابل مستمر و دوئل با دشمن هستند رییس جمهور با طرح این پرسش مبنی بر اینکه پیشرفت کشور و آینده کشور در سایه تعامل با دنیاست یا تقابل؟، اظهار داشت: ممکن است بگویید جواب آسان است و هرجا که جای تعامل است، تعامل کنیم و هرجا ضروری بود، تقابل کنیم.

اما باید گفت که این مسئله راهبردی اساسی است.

وی ادامه داد: 41 سال است ما هنوز به جواب روشن و قاطع در کشور نرسیدیم.

یک عده می گویند تعامل سازنده باید داشت و عده ای دیگر عنوان می کنند که باید به سمت تقابل مستمر و دائم برویم.

حجت الاسلام روحانی خاطرنشان کرد: یک عده می گویند حل مشکلات با جهان راه ندارد، جز قدرت نمایی و باید طرف مقابل را بشکنیم.

دشمن ما آن قدر خبیث است که باید بشکنیم و با او مقابله کنیم چراکه اینجا دوئل است، باید بزنیم، بکشیم و کشته شویم و عده ای می گویند این طور نیست می توان بسیاری از مشکلات را با دنیا حل کرد.

برجام جای دعوا ندارد دعوا سر مسئله بزرگ تری است حجت الاسلام روحانی خاطرنشان کرد: تمام دعوای سیاسی سر چه چیزی است؟ یکی می گوید برجام خوب است و دیگری می گوید بد، یکی می گوید برجام برایمان فایده داشته است و دیگری می گوید هیچ فایده ای نداشت.

باید گفت دعوا سر برجام نیست چراکه برجام جای دعوا ندارد بلکه دعوا سر مسئله بزرگ تر و مسئله بالاتری است.

رییس جمهور ادامه داد: یک عده ای می گویند که وقت تلف می کنید با خارجی ها حرف می زنید، عمر شریف را تلف می کنید.

ما باید قوی باشیم و خارج را تهدید کنیم و روزی خارجی ها در برابر ما تواضع می کنند و به زانو درمی آیند و دستمان را می بوسند و تمام می شود! وی تصریح کرد: عده ای می گویند این راه نیست و با جنگ مدام به نتیجه نمی رسیم.

ممکن است جایی استثنائاً جنگ لازم باشد و گاهی هم جنگ لازم است، چراکه گاهی به ما حمله می کنند، ما نمی توانیم بگوییم تعامل سازنده کنیم و باید به او جواب دهیم، وقتی او آغاز می کند.

حجت الاسلام روحانی خاطرنشان کرد: زمانی که پهپادش می آید و ما اخطار می دهیم و او گوش نمی کند.

در این فضا، ما ناچاریم که موشک شلیک کنیم و تعامل سازنده درچنین شرایطی فایده ندارد، اما در کل و کلیت ما باید چه راهی را انتخاب کنیم.

رییس جمهور اظهار داشت: عده ای به ما می گفتند شما با آژانس بین المللی وقت تلف می کنید، آژانس دست آمریکا و ابرقدرت هاست.

چرا بحث می کنید.

شما کاری را برخلاف ان پی تی انجام دادید و باید این کار را رها کنید و عده ای هم می گفتند که می توانید در این زمینه اقداماتی را انجام دهید.

وی تصریح کرد: این خیلی وقت برد و ما رسیدیم به نقطه ای که با همین آژانس مشکلات را حل کردیم و پرونده را به اتمام رساندیم که این موضوع برای بعضی ها سنگین بود و این بمبی است که بر سر عده ای کوبیده می شود که در روزی می گفتند با مذاکره مشکلی حل نمی شود؛ البته عده ای هم خوشحال شدند.

وی بیان کرد: ما زمانی که می رویم با شش قدرت بزرگ بحث می کنیم، عده ای می گویند بیخود مذاکره و بحث می کنید.

شما بروید در برابر دنیا بایستید، عده ای هم می گویند بروید مذاکره کنیم.

برجام، کوهی بود که بر سر مخالفان داخلی خراب شد! حجت الاسلام روحانی خاطرنشان کرد: ما با سختی به سمت مذاکره رفتیم و به توافق رسیدیم که این برای عده ای همچون کوهی بود که برسرشان خراب شد.

اینکه ما بتوانیم با شش قدرت بزرگ دنیا بحث کنیم و آنها بیایند حاضر شوند شش قطعنامه فصل هفتم را پس بگیرند، حقوقدانان و سیاستمداران می فهمند که چه کرده ایم و این کار آسانی نبود و بعد بگویند که کارهای اتمی شما خلاف قانون نیست و شما حق دارید.

رییس جمهور ادامه داد: برای هیچ کشوری در قطعنامه سازمان ملل نیامده است که فعالیت هسته ای آن را قبول دارند، تنها کشوری که در قطعنامه آمده است که ایران حق فعالیت دارد، در قطعنامه 2231 است، بعد هم این توافق انجام و نتیجه این شد که یکی از رهبران دنیا در سفر نیویورک گفت ما دچار حیریتیم که این همه شرکت در ایران صف ببندند تا سرمایه گذاری کنند.

اگر به نتیجه نرسیدیم باید از مردم همه پرسی کنیم وی بیان کرد: باید دانشگاه ها وارد مسائل استراتژیک شوند، حتی اگر در این مسائل به نتیجه نرسیدیم، باید همه پرسی از مردم را برگزار کنیم.

راهی نداریم چراکه این 40 سال دائماً بحث کردیم.

ما باید راه را انتخاب کنیم.

دوقطبی خودساخته روحانی درباره تعامل و زد و خورد با دنیا از آن دست دوقطبی هایی است که هدفی جز انحراف اذهان از واقعیت صحنه دنبال نمی کند.

سخنان آقای روحانی به گونه ای است که گویی ما در سال 92 و پیش از مذاکرات هستیم حال آنکه شش سال از مذاکرات گذشته و مردم نتیجه آن را در زندگی خود لمس می کنند.

سخنان رییس جمهور درباره تعامل با دنیا در حالی است که ایران با همه کشورهای دنیا جز آمریکا در تعامل است و در نتیجه از این سخنان تنها می توان مذاکره و تعامل با آمریکا را برداشت کرد.

این در حالی است که روحانی 7آبان 96 که برای دفاع از وزرای پیشنهادی نیرو و علوم به مجلس رفته بود، گفته بود [آمریکایی ها] به بعضی از کشورهای شرق آسیا پیغام می دهند که با ما مذاکره کن؛ این کشورها مگر دیوانه شده اند که با شما مذاکره کنند؟ شما [آمریکایی ها] علناً مذاکره دیروز را زیرپا می گذارید.

سؤال اینجاست که از 7 آبان 96 تاکنون چه اتفاق تازه ای رخ داده است که آقای روحانی پیشنهاد می کند آنچه را دیوانگی می دانسته، به رفراندوم گذاشته شود؟! به نظر می رسد روحانی اکنون دستش خالی است و در قبال وعده های داده شده، پاسخی برای افکار عمومی ندارد، پس به مسائل حاشیه ای مانند انتقاد به شورای نگهبان، اصول قانون اساسی و همه پرسی می پردازد.

چه آنکه وی در نشست با رسانه ها و قبل تر از آن در جلسه با هیئت دولت، به انحای مختلف به جای پاسخگویی درخصوص اقدامات دولت و سوء مدیریت ها نیز چنین مواضع رادیکال و حاشیه سازی را اتخاذ کرد.

حواشی سخنرانی رییس جمهور در دانشگاه تهران جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل های دانشگاهی دانشگاه تهران صبح امروز همزمان با سخنرانی رییس جمهور در این دانشگاه تجمع کردند.

دانشجویان تجمع کننده با در دست داشتن دست نوشته هایی نسبت به عملکرد روحانی در دوران ریاست جمهوری انتقاد کردند.

اعضای تشکل های دانشجویی نیز با حضور در این تجمع به اینکه در مراسم سخنرانی روحانی در دانشگاه تهران به نمایندگان آنها برای بیان نظرات و انتقادات تریبون داده نشده، اعتراض کردند.

امنیتی شدن فضای دانشگاه تهران در زمان حضور رییس جمهور از مسائل دیگری بود که دانشجویان نسبت به آن انتقاد داشتند.

زمان برگزاری مراسم برگزاری مراسم آیین بازگشایی دانشگاه ها در هفته پایانی مهر و در زمانی که بسیاری از دانشجویان و اساتید انقلابی در پیاده روی اربعین هستند، از انتقادات دیگر دانشجویان بود.

تریبون ندادن به تشکل های دانشجویی برخی از دانشجویان تجمع کننده اعتراض خود به عدم انتقادپذیری دولت و هم چنین عدم اختصاص تریبون به تشکل های دانشجویی در مراسم را با زدن چسب بر دهان خود نشان دادند.

صندلی های خالی سالن سخنرانی استقبال کم دانشجویان از سخنرانی حسن روحانی و صندلی های خالی سالن سخنرانی از نکات قابل توجه برنامه دیروز بود.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی و دبیر مجمع دانشجویان عدالت خواه دانشگاه تهران در جمع دانشجویان معترض حاضر شده و به سخنرانی پرداختند.

در ادامه هم یکی از دانشجویان به نمایندگی از دانشجویان معترض انتقادات و مطالبات بخشی از دانشجویان را مطرح کرد.

ترک جلسه به نشانه اعتراض گفتنی است، برخی از دانشجویان هم که در جلسه سخنرانی رییس جمهور در آیین بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور حضور داشتند به نشانه اعتراض این مراسم را ترک کردند.

دانشجویان معترض معتقد بودند دانشجویانی که در حضور رییس جمهور سخنرانی کردند، نماینده واقعی دانشجویان نبودند.

گفتنی است که معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در توییت خود در واکنش به تجمع دانشجویان در محل سخنرانی رییس جمهور نوشت: ای کاش کسی، چند نفری که خود را نماینده تشکل های دانشجویی معرفی می کردند و امروز برای امر دیگری آمده بودند توجیه می کرد که چند روزی زودتر آمده اند و 16 آذر زمان چنین سخنانی است گرچه رییس جمهور تأکید کرد در آن روز شنونده سخنان دانشجویان منتقد خواهد بود.


کلید واژه ها: دانشگاه - حجت الاسلام روحانی - رییس جمهور - دانش - انتخابات - انتخاب - کشور - پیشرفت - روحانی - مهارت - رییس - صندوق - بهترین راه - دانشگاه ها - فضای مجازی - مذاکره با آمریکا - پیشنهاد - تحصیلات تکمیلی - دانشگاه تهران - بهترین - افراط - مجازی - اولین - جامعه - آینده - اصلاح - آموزش عالی - دانشجویان - علم و دانش - کتاب

آخرین اخبار سرویس:
مژده شهردار یزد برای معلولین؛ آماده سازی 16 دستگاه اتوبوس ویژه تردد معلولین

آیت الله جنتی دارایی های خود را ثبت کرد

امنیت و آسایش شهروندان کاشانی خط قرمز نیروی انتظامی است

حافظ خوانی روزبه نعمت الهی+عکس

اغتشاشات و آشوب های اخیر توطئه و دسیسه مستکبران بود

بیماری پروانه ای؛ ناهنجاری حاصل از ازدواج های فامیلی

آیا عرصه بر ترامپ تنگ تر شده است؟

میرلوحی: به دولت برای ایجاد فضای اعتراض مسالمت آمیز اصرار می کنیم

در تجربه گذشته اجرای مدیریت سوخت حتی اپوزوسیون دولت هم از قبل توجیه شدند/ الان حتی وزرای دولت هم حاضر نیستند از طرح دفاع کنند

اوقات شرعی اول آذر در سمنان

18 تئاتر خیابانی در پارک های سطح شهر یزد اجرا می شود | اخبار ایران و جهان

سازمان دارالقرآن متولی گفتمان قرآنی می شود

آیت الله میرزا جواد آقا تهرانی دغدغه ویژه ای نسبت به جامعه داشت

تصویر 52 مگاپیکسلی ماه

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:بانک ها برای کمک به سرمایه گذارها وارد میدان شوند

تفاهم نامه راه اندازی تماس اضطراری امضا شد

رییس جمهور صربستان روسیه را به جاسوسی متهم کرد

شکایت نمایندگان مجلس از ذوالنوری به دلیل برهم زدن امنیت ملی/ زرآبادی: درباره قطعی اینترنت توضیح خواستیم

تصویر 52 مگاپیکسلی ماه

بن بستی برای ما وجود ندارد + عکس

میرلوحی: به دولت برای ایجاد فضای اعتراض مسالمت آمیز اصرار می کنیم

یک شهروند خاص در دیدار با رهبری +عکس

مردم اجازه سوءاستفاده به دشمنان ندادند

تحلیل وزیر سابق حقوق بشر عراق از پشت پرده اعتراضات مردم / از روز اول تظاهرات عراق فتنه مشخص بود

اینترنت ملی پاسخ گوی نیازهای مردم نیست/ امروز کسب و کارها وابسته به فضای مجازی است/ به زودی اینترنت وصل خواهد شد

در تجربه گذشته اجرای مدیریت سوخت حتی اپوزوسیون دولت هم از قبل توجیه شدند/ الان حتی وزرای دولت هم حاضر نیستند از طرح دفاع کنند

در سال گذشته 331 تجمع و راهپیمایی با مجوز در کشور برگزار شده است

دشمن می خواهد مردم را از صندوق رأی دور کند

«وضعیت»حیثیتی شده است

در تجربه گذشته اجرای مدیریت سوخت حتی اپوزوسیون دولت هم از قبل توجیه شدند/ الان حتی وزرای دولت هم حاضر نیستند از طرح دفاع کنند

اینترنت ملی پاسخ گوی نیازهای مردم نیست/ امروز کسب و کارها وابسته به فضای مجازی است/ به زودی اینترنت وصل خواهد شد

3000 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در ایلام برگزار می شود

سی ان ان: احتمال استیضاح ترامپ قوت گرفته است

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور با حضور بیش از 520 هزار داوطلب آغاز شد

در تجربه گذشته اجرای طرح مدیریت سوخت حتی اپوزوسیون دولت هم از قبل توجیه شدند/ الان حتی وزراری دولت هم حاضر نیستند از طرح دفاع کنند/ حق داریم بپرسیم چرا اینقدر بد اجرا کردید

تعمیر 2500 واحد مسکونی مددجویان سیل زده پلدختر | اخبار ایران و جهان

در تجربه گذشته اجرای طرح مدیریت سوخت حتی اپوزوسیون دولت هم از قبل توجیه شدند/ الان حتی وزراری دولت هم حاضر نیستند از طرح دفاع کنند/ حق داریم بپرسیم چرا اینقدر بد اجرا کردید

در تجربه گذشته اجرای طرح مدیریت سوخت حتی اپوزوسیون دولت هم از قبل توجیه شدند/ الان حتی وزراری دولت هم حاضر نیستند از طرح دفاع کنند/ حق داریم بپرسیم چرا اینقدر بد اجرا کردید

جنجال جدید هسته ای علیه ایران / آژانس: ذرات اورانیوم طبیعی با منشاء انسانی در یک مکان اعلام نشده به آژانس در ایران یافت شده

راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت - زاهدان

پیام یک همدانی به مسئولان +عکس

پیکر مطهر شهید مدافع امنیت در گیلان تشییع و تدفین شد

بصیرت و حضور به موقع مردم سبب قدرت روزافزون ایران شده است + عکس

بیانیه مرکز مدیریت حوزه در محکومیت اغتشاشگران

نهمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران

فارس من| قوچان ظرفیت مناسبی برای راه اندازی بیمارستان تخصصی را دارد

عون: برای جلوگیری از خطرات بزرگتر، درتشکیل دولت لبنان تاخیر افتاد | اخبار ایران و جهان

اطلاعات درباره دو محکوم امنیتی که پس از 20 سال عفو شدند

آماده سازی 16 دستگاه اتوبوس ویژه تردد معلولین در یزد

پیام یک همدانی به مسئولان +عکس

عضو شورای شهر تهران: ری تا سال 1400 از پایتخت جدا می شود

نماینده انگلیس: از استقلال نظارت آژانس بر اجرای برجام حمایت می کنیم

احتمال استیضاح ترامپ، قوت گرفت

بررسی پیامدهای فساد در جامعه ایران درگفت وگو باعلی اصغر سعیدی؛ مفاسد خرد عامل فروپاشی انسجام اجتماعی!

پیامدهای سیاسی و اجتماعی فسادهاو دزدی های کوچک اداری بر جامعه ایران(اینفوگرافیک)

سی ان ان: احتمال استیضاح ترامپ قوت گرفته است

بسیج در کارآمدی نظام جمهوری اسلامی نقش اساسی ایفا کرده است | اخبار ایران و جهان

نقش تعیین کننده پروفسور «رضا» در سیستم آموزش عالی

نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور خوش می درخشد

امیر سرتیپ گلفام: اغتشاشات طراحی آمریکا بود

عون: برای جلوگیری از خطرات بزرگتر، درتشکیل دولت لبنان تاخیر افتاد

بسیج در کارآمدی نظام جمهوری اسلامی نقش اساسی ایفا کرده است

محمدرضا گلزار با تیپ راحتی

به زمان قسم ؛ علی ولی عالم است !

ملت بزرگ ایران اسلامی با هوشیاری و بصیرت در برابر توطئه دشمن ایستاد + عکس

ملت ایران هیچ زمانی با آشوب گران همراهی نکرده و نمی کنند 

وجود حجت خدا روی زمین بدون نماز بی اثر است

نباید در دام هواداری از دموکرات ها افتاد

میشل عون: مبارزه با فساد از سخت ترین نبردهاست

عون: برای جلوگیری از خطرات بزرگتر، درتشکیل دولت لبنان تاخیر افتاد

میشل عون: اکنون زمان کار است

خواب پیروزی دشمنان بر ملت ایران هرگز تعبیر نخواهد شد

سواستفاده مالی و اختلاس ربطی به تحریم ندارد

بسیج در کارآمدی نظام جمهوری اسلامی نقش اساسی ایفا کرده است

سی ان ان: احتمال استیضاح ترامپ قوت گرفت

وقف، مرهمی بر مشکلات جامعه قرآنی/ تعطیلی 50 درصد مؤسسات قرآنی

غروی: ایران می تواند از امتیازات ترامپ استفاده کند

ماجرای خبر کشته شدن یکی از فرماندهان سپاه در اغتشاشات اخیر

پاسخ موسوی به سخنگوی سیاست خارجی اروپا

اختلالات اینترنتی به زودی رفع می شود/رکورد ترافیک داخلی شکسته شد

ثبت 5 میلیون سفر از محورهای مواصلاتی استان مرکزی در ایام اربعین

سیداحمد خاتمی درباره مصوبه خبرگان در مورد شبکه های اجتماعی: قانون نبود توصیه بود

تصمیم جدید برای شنودگفت وگوی رانندگان تاکسی با مسافران

راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار در قم

نماز جمعه مرکز بیان مطالبات مردمی است/ مسوولان به مشکلات رسیدگی کنند

یک «برگ برنده» تا پیروزی

Vision M Next آینده از نوع بی ام و

اطلاعیه روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پیرامون کیف پول مشترک آپ و اسنپ

مهلت ثبت نام وام های دانشجویی تمدید شد

«مصادره» نمونه موفق یک کمدی استراتژیک

تاکید امام جمعه شاهرود بر برخورد شدید با آشوبگران

دشمنان سرمایه گذاری زیادی برای آشوب های اخیر داشتند

بانک اطلاعات جوانان استان مرکزی تهیه شود

خیال کردند عملیات فروغ جاویدان 2 را کلید زده اند

مردم تا آخر پای نظام ایستاده اند + عکس

بررسی اغتشاشات اخیر در کمیسیون سیاسی خبرگان با حضور وزیر اطلاعات

بازدید سرزده معاون علمی و فناوری رییس جمهور از علی بابا

همراه اول شرکت برتر از منظر «ارتباطات رسانه ای» و «مسؤولیت اجتماعی»

از اعتراض ها در ایران بسیار خشنودیم/ به فشار ادامه می دهیم

عکس عاشقانه رضا صادقی و بال های پروازش

پیشنهاد روحانی برای به رفراندوم گذاشتن «دیوانگی»!

پیشنهاد روحانی برای به رفراندوم گذاشتن «دیوانگی»!