مطالب مرتبط:
جزییات 5 خبر ویژه امروز دوشنبه 20 خردادماه 1398
جزییات 5خبر ویژه امروز دوشنبه 13 خردادماه 1398
جزییات 4 خبر ویژه امروز دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
جزییات 6 خبر ویژه امروز چهارشنبه 22 خردادماه 1398
جزییات 3 خبر ویژه امروز پنجشنبه 23 خردادماه 1398
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 27 خرداد 1398 ساعت 01:022019-06-16سياسي

جزییات 7 خبر ویژه امروز دوشنبه 27 خردادماه 1398


- قاطعیت هوشمندانه رهبر انقلاب پروژه ترامپ را به شکست کشاندپاسخ ایران به سفر نخست وزیر ژاپن، قاطع و هوشمندانه بود و آمریکا را در بهره برداری سیاسی از این موضوع ناکام گذاشت.

سیدداود صالحی سفیر سابق ایران در اسپانیا و کوبا، در گفت وگو با دیپلماسی ایرانی اظهار داشت: باید چند نکته بسیار مهم را یادآور شد؛ اول نحوه پاسخ دیپلماتیک هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران با محوریت دیدار مقام معظم رهبری با نخست وزیر ژاپن بود.

چراکه سخنان رهبری از یک سو هم صریح، قاطع و دربردارنده عزت جمهوری اسلامی ایران بود و هم از آن سو، پاسخ تهران به گونه ای ارائه شد که اجازه هیچ گونه بهره برداری، سوء برداشت و سوء تعبیری را نداد.

اما نکته مهمتر در این خصوص این بود که تهران علی رغم اینکه پاسخ نه قاطعی را به مذاکرات پیشنهادی آمریکا و شخص دونالد ترامپ داد، درهای دیپلماسی را نبست و این نشان می دهد که اکنون تهران در یک هوشمندی از یک سو، تلاش ها و برنامه های آمریکا به منظور پای میز مذاکره کشاندن ایران، آن هم از موضع ضعف را به شکست کشانده است و از طرف دیگر به نحوی شرایط را مدیریت کرده که تهران متهم به عنوان بازیگر مخرب در حوزه مذاکره و دیپلماسی در سطح جهانی و رسانه ای مطرح نشود.

یعنی پاسخ تهران به گونه ای بود که اجازه هیچ گونه شانتاژ و جوسازی رسانه ای را به آمریکایی ها نداد.

شما در این مدت شاهد هستید که رسانه های خارجی نتوانستند از متن این سفر خوراک رسانه ای مدنظر خود را تهیه کنند.

وی می افزاید: آمریکا و شخص دونالد ترامپ نتوانست از دل نشست و دیدار شینزو آبه با مقامات ایران نتایج و بهره برداری خود را داشته باشد.

جمهوری اسلامی ایران از اتهام زنی، ایران هراسی، میانجی گری، به صفر رساندن فروش نفت، تحریم، فشار و حتی ادعای تنش نظامی دریغ نمی کند.

به خصوص که اکنون شمارش معکوس انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا هم شروع شده است و دونالد ترامپ برای کسب پیروزی مجدد در این انتخابات به یک دستاورد ملموس و قابل دفاع در پرونده جمهوری اسلامی ایران نیاز دارد.

این دیپلمات پیشین همچنین گفت: شرایط کنونی در تنش آمریکا با جمهوری اسلامی ایران به گونه ای پیش می رود که آمریکا به این یقین رسیده که در زمینه دیپلماسی و مذاکره هیچ گونه نتیجه ای را نمی تواند برای خود حاصل کند.

چاره نگرانی از تحرکات دشمن شبکه ملی اطلاعات و ارتباطات استوزیر ارتباطات می گوید دشمنان ممکن است اقداماتی علیه فضای مجازی ما انجام دهند و اختلال هایی ایجاد شود.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، آذری جهرمی درباره اقدام های ایران مقابل تهدیدهای دشمن در فضای مجازی گفت: پیش بینی های لازم در مقابل فشارهای احتمالی دشمن در عرصه اقتصاد فضای مجازی، اتخاذ شده است.

وی در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز در جمع خبرنگاران افزود: البته دشمن خیلی وقت است فعالیت های خود را شروع کرده و در این فضا فشارهایی را وارد می کند؛ بیش از یک و نیم سال است که سرویس های ابری دنیا خدمات دادن به شرکت های ایرانی را متوقف کرده اند.

وی اضافه کرد: سکوهای ارائه نرم افزار شرکت های ایرانی را محدود کرده اند، هر چیزی برای اعمال محدودیت از دستشان برمی آمده در فضای مجازی علیه ما فروگذار نکرده اند.

اما با این وجود، نه ما و نه شرکت های استارت آپی ایران پشت در محدودیت های آنها نمانده ایم.

این اظهارات پیش از هر چیز، ضرورت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و ارتباطات و پیام رسان ها و موتورهای جستجوگر داخلی و از این قبیل را یادآور می شود و این در حالی است که متأسفانه برخی دست ها در دولت، بر اتکا به شبکه ها و پیام رسان های خارجی اصرار دارند.

پیک آمریکا دست خالی برگشت چون دست خالی آمده بودرییس جمهور آمریکا جامعه ایران و جمهوری اسلامی را نمی شناسد که وعده عدم براندازی را به عنوان پیشنهاد برای مذاکره مطرح می کند.

روزنامه آرمان در یادداشتی نوشت: بنابر اخبار علنی نخست وزیر ژاپن با دستانی خالی تهران را ترک کرد، علتش هم روشن است؛ او با دستانی خالی آمده بود! ظاهرا وی تصور کرده بود که پیام رییس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه قصد تغییر رژیم ایران را ندارد سخن مهم و صادقانه ای است و ایران از آن استقبال خواهد کرد.

اگر واقع ماجرا این باشد باید از آقای شینزو آبه و مشاورانش تعجب کرد.

تمایل قاطعانه ایران در هر مذاکره ای لغو تحریم ها یا بی اثر کردن آنهاست.

در موارد دیگر نه می شود روی سخنان و حتی قرارهای ترامپ تکیه کرد و نه جمهوری اسلامی در وضعیتی قرار دارد که عدم قصد براندازی او مسئولان ایرانی را متقاعد به مذاکره کند.

به نظر می رسد نه تنها ترامپ بلکه امثال آقای آبه هم شناخت و دریافت درست و همه جانبه ای نسبت به جمهوری اسلامی و حتی جامعه ایرانی ندارند.

وقتی رییس جمهور آمریکا اعلام می کند هر هفته در ایران شورش است و مردم برای خرید یک قرص نان مشکل دارند و تحریم های آمریکا در عقب نشینی از عملکرد تهران در منطقه موثر بوده طبیعی است که عدم تمایل برای براندازی را امتیاز مهمی بداند و حتی برای ابلاغ آن به سفر متحد خود به ایران رضایت دهد.

باید دید این مقدار از ناآگاهی از شرایط کشور ما چگونه به وجود آمده است؟ البته بخشی از اظهارات مقامات آمریکایی جنگ روانی است ولی نمی توان از لابی های قدرتمند اسراییل و عربستان صرف نظر کرد و افزون بر آن نباید از القائات مکرر و برنامه ریزی شده گروه هایی مثل گروه رجوی و تمام کسانی که نانشان در گرو خصومت آمریکا با ایران است، غفلت نمود.

اخیرا در خبرها آمده بود که وزارت خارجه آمریکا پس از آگاهی از خلاف نمایی عاملان یک پروژه به نام مقابله با تبلیغات سیاسی جمهوری اسلامی بودجه خود به آنان را قطع کرده است.

این خبرها در کنار روییدن قارچ گونه شبکه ها، سایت ها و کانال های ضد ایرانی برانداز نشان می دهد که تمرکز آمریکا روی فشار حداکثری به ایران، فرصت طلبان بسیاری را بسیج کرده و قطعا آنان مایل نیستند سفره پهن شده برچیده شود.

استریت تایمز: چرا سفر شینزو آبه محکوم به شکست بود؟!یک نشریه سنگاپوری می گوید علت گرفتاری نخست وزیر ژاپن در مخمصه در سفر به ایران این بود که معادله باید در واشنگتن حل شود، نه در تهران.

روزنامه استریت تایمز مقارن سفر شینزو آبه به تهران نوشت: نخست وزیر ژاپن در مخمصه سختی گرفتار آمده، چون در میان دو دشمن قرار گرفت.

ژاپنی ها دنبال تأمین انرژی و امنیت آن هستند که ایران در تأمین هر دو؛ نقش مؤثری دارد.

علت مؤثر نیفتادن سفر نخست وزیر ژاپن، به ریشه اصلی تنش موجود میان ایران و آمریکا برمی گردد.

ریشه اصلی ماجرا تصمیم ترامپ رییس جمهور آمریکا به خروج از برجام و وضع تحریم های شدید علیه ایران است.

در واقع حتی اقدامات اخیر ایران نیز در چارچوب برجام صورت گرفت و نه یک عمل ضد برجامی.

بنابراین اگر ژاپن باید مذاکره ای انجام می داد، نه در تهران بلکه باید در واشنگتن انجام می شد؛ چرا که این آمریکاست که تعهدات خود در توافق جهانی (برجام) را زیرپا گذاشته است.

یاسویوکی ماتسوناگا، استاد مطالعات خارجی دانشگاه توکیو در گفت وگو با استریت تایمز گفت: بعید است با توجه به ریشه عمیق اختلافات تهران و واشنگتن، ژاپن بتواند نقشی اساسی در رفع این تنش بازی کند، چون از یک طرف ژاپن از امضاء کنندگان برجام نیست بنابراین مسئولیت یا تعهدی در قبال آن ندارد و از طرف دیگر دایره عملکرد ژاپن در این زمینه بسیار محدود است.

کویچیرو تاناکا، استاد دانشگاه کیو در ژاپن نیز معتقد است: با توجه به کلیه این شرایط باید گفت نخست وزیر ژاپن با تعهدی که به رییس جمهوری آمریکا برای میانجی گری داده است، به نوعی خود را در یک مخمصه سختی قرار داده است، چون اگر ژاپن بخواهد به عنوان یک شریک سیاسی و اقتصادی ایران صادقانه برای حفظ برجام بکوشد، بی تردید باید تحریم های وضع شده از سوی آمریکا برای خرید نفت ایران را نادیده بگیرد، در این صورت خشم آمریکا علیه خود را برمی انگیزد و چنانچه بخواهد علیه ایران موضع بگیرد، باید نقش بی طرفی خود را تضعیف کرده و حقیقت (ایران) را نادیده بگیرد.

آصفی: اروپا از آنچه فکر می کردیم ناتوان تر استسخنگوی وزارت خارجه در دولت اصلاحات تصریح کرد اروپا از آنچه فکر می کردیم ناتوان تر است.

و غرب، برجام را صرفاً برای ترمز ایران می خواهد.

حمیدرضا آصفی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو و درباره اظهارات وزیر خارجه آلمان در دیدار ظریف مبنی بر اینکه ایران نباید انتظار معجزه از اتحادیه اروپا داشته باشد گفت: جمهوری اسلامی انتظار معجزه ندارد و اصولا معجزه فقط از عهده پیامبران برمی آید.

روشن است که آنچه ایران مطالبه می کند جبران کم کاری های اروپاست و اگر اروپا فکر می کند انجام تعهدات او یک معجزه محسوب می شود باید تنها تاسف به حال اروپایی ها خورد.

آصفی با تاکید براینکه ایران در انتظار آن است که اروپا به وظایف عمل نکرده خود جامه عمل بپوشاند گفت: اروپایی ها به ما گفتند شما در برجام بمانید و ما نقص هایی که به خاطر رفتار غلط آمریکا به وجود آمده را جبران خواهیم کرد.

اما نه تنها آن نقص ها را جبران نکردند بلکه خودشان هم با آمریکایی ها همراه شدند و عملا همه روابط ما با اروپا قفل شد.

سفیر سابق ایران در فرانسه با بیان اینکه اظهارات هایکو ماس نشان داد اروپا حتی ناتوان تر از آن است که ما فکر می کردیم گفت: وزیر خارجه آلمان از ایران خواست که کماکان در برجام باقی بماند.

این سخن نیز دیگر یک درخواست نامعقول است جمهوری اسلامی وظایف خود را ذیل بند 36 برجام تعریف و تدوین می کند.

وی ادامه داد: اگر این سطح از فعالیت های ایران در چارچوب برجام هم اروپایی ها را برآشفته می کند نشان می دهد که اروپا صرفا برجامی را می خواهد که عامل ترمز و بازدارندگی ایران باشد.

آصفی افزود: فعالیت های ایران تاکنون براساس بند 36 برجام بوده و البته بعد از اتمام مهلت 60 روزه که به سرعت رو به پایان است اقدامات دیگری را انجام خواهیم داد.

سفیر سابق ایران در فرانسه یادآور شد: اتحادیه اروپا از ابتدای کار یعنی حتی قبل از خروج امریکا از برجام روابط بانکی خود با ایران را عادی نکرد.

در حالی که آن ها قول داده بودند تحریم ها یکباره فرو خواهد ریخت، اما این اتفاق هیچ گاه عملیاتی نشد و براساس این روند این بدعهدی اروپا فقط به زمان خروج امریکا از برجام برنمی گردد و قبل از آن هم اروپایی ها هیچ اقدام جدی در این خصوص انجام نداده بودند.

150 هزار فروند موشک حزب الله زبان دراز نتانیاهو را کوتاه کرده استیک تحلیلگر ارشد منطقه ای می گوید: وضعیت منطقه به شکل دردناکی خلاف میل آمریکا و رژیم صهیونیستی پیش می رود.

عبدالباری عطوان سردبیر روزنامه رای الیوم در تحلیلی نوشت: چرا نتانیاهو این روزها سکوت کرده و زبانش را قورت داده، در حالی که او پرچمدار تهدید و نابودی ایران بود؟ آیا از ترس موشک هایی است که از شمال، جنوب و شرق به جانبش سرازیر می شود؟ سرنوشت گنبدهای آهنین چه شد؟ اسطوره پاتریوت چگونه به دلیل موشک های کروز یمنی که از کوه های صعده شلیک شد، در هم شکست؟سکوت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل نشانه وضعیت دشواری است که این رژیم در آن به سر می برد و اهمیت و نقش منطقه ای آن را به عنوان حامی برخی کشورهای عربی کاهش داده است؛ همان طور که رعب و وحشت این رژیم را منعکس می کند، چون می داند یکی از اهداف اصلی مورد انتظار در هر گونه پاسخ تلافی جویانه نظامی ایران یا متحدانش نظیر حزب الله و حماس و جهاد اسلامی است.

عطوان با اشاره به اینکه نتانیاهو خوب می داند که حمله موشکی یمن به عمق خاک سعودی و اصابت آن به (برج مراقبت) فرودگاه بین المللی أبها پیامی بسیار مهم داشت، افزود: این پیام می گوید فرودگاه تل آویو در جنگ آتی هدف قرار خواهد گرفت چه با موشک های حزب الله از شمال سرزمین اشغالی، چه با موشک های فلسطین از جنوب سرزمین های اشغالی، موضوعی که شوک روانی را ایجاد خواهد کرد که از زمان تاسیس رژیم صهیونیستی در هفتاد سال پیش در نوع خود بی سابقه است.

نتانیاهو که در حال حاضر سرپرستی وزارت دفاع رژیم صهیونیستی را هم عهده دار است این روزها جرات ندارد دهانش را باز کرده و شروع به تهدیدهایی کند که در آن مهارت داشت، چون پاسخ های تلافی جویانه ای را که در انتظارش است، می شناسد.

یکصد و پنجاه هزار موشک در عمق ارتفاعات سر به فلک کشیده لبنان به سمت اسراییل نشانه رفته است.

علاوه بر اینکه اسراییل می داند گنبدهای آهنینی که آمریکا بیش از ده میلیارد دلار برای ارتقای آن هزینه کرده است هرگز از آن و شهرک نشینانش حفاظت نمی کند.

آن هم در برابر خطر موشکی هایی که در برخورد به اهدافشان دقیق تر شده و حامل کلاهک های انفجاری هستند که وزن برخی از آنها به پانصد کیلوگرم می رسد.

یعنی قدرت ویرانگری بسیار بالایی دارد و یکی از آن ها کافی است تا تل آویو را در تاریکی محض فرو ببرد.

این روزنامه افزود: از زمان جنگ 2006 که شکست ارتش اسراییل از لبنان در تاریخ ثبت شد و تانک مرکاوا افتخار صنایع نظامی رژیم صهیونیستی تحقیر شد، نتانیاهو یک گلوله هم به سمت جنوب لبنان شلیک نکرده چون می داند چه خطراتی در انتظارش است.

حمایت یک شورای صهیونیستی از مذاکرات برای تقویت برجامشورای صهیونیستی استرالیا- اسراییل خواستار بازگرداندن ایران به میز مذاکرات هسته ای به واسطه سفر نخست وزیر ژاپن به تهران شده بود.

در حالی که همواره به دروغ ادعا شده صهیونیست ها مخالف مذاکره ایران و آمریکا هستند، شورای امور استرالیا، اسراییل و یهود در آستانه سفر شینزو آبه به تهران بیانیه منتشر کرده و نوشت باید به ایران سرسخت، یک پیام در مورد برجام فرستاد و برای بازگرداندن این کشور به گفت وگو های هسته ای فشار آورد.

کالین رابنستاین مدیر اجرایی شورای امور استرالیا، اسراییل و یهود موسوم به آیجاک با انتشار گزارشی در تارنمای این شورا افزود: اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا پس از آنکه در انتخابات قدرت را حفظ کرده با چالش های مختلف داخلی و خارجی روبه روست که یکی از مهم ترین مسائل ایران است.

وی در گزارش خود نوشت: دونالد ترامپ پس از پیروزی اسکات موریسون (نخست وزیر) در انتخابات استرالیا در اولین تماس تلفنی با وی در مورد ایران و برجام گفت وگو کرد که این تماس پس از اعلام روز 8 ماه مه ایران در مورد خروج تدریجی از قرارداد برجام بود.

مدیر اجرایی آیجاک در این گزارش افزود: دولت استرالیا سال گذشته به زعامت اسکات موریسون اعلام کرد قرار است در مورد موضع استرالیا در قبال برجام تصمیم گیری کند.

استرالیا به رغم خروج آمریکا از برجام تصمیم دارد از این قرارداد هسته ای حمایت کند، ضمن اینکه درصدد است با رفتارهای سخت ایران در دیگر جبهه ها مقابله کند.

موریسون در این اظهارات خود مقابله در سایر بخش ها با ایران را شامل رفتارهای بی ثبات کننده ایران در خاورمیانه و دیگر مناطق و همچنین پرونده موشک های بالستیک و تکنولوژی،.

رفتارهای تهدید کننده امنیت اسراییل و حمایت گرانه از گروه های تروریست دانست.

مدیر اجرایی آیجاک افزود: جای تعجبی ندارد، ماریس پین وزیر امور خارجه استرالیا به تازگی از اعلام موضع جدید ایران در قبال خروج تدریجی از برجام به شدت ابراز نگرانی کرد.

کالین رابنستاین مدیر اجرایی آیجاک می نویسد: به عنوان بخشی از یک توافق جدید و با توجه به اینکه قرارداد هسته ای ایران نیاز به تقویت دارد، استرالیا باید نقش خود را برای حفظ فشار علیه ایران به منظور بازگشت به گفت وگو ها ایفا کند.


کلید واژه ها: جمهوری اسلامی - ایران - آمریکا - جمهوری - دونالد ترامپ - دیپلماسی - اسلامی - تهران - رسانه - انتخابات ریاست جمهوری - فضای مجازی - مذاکره - انتخابات - ارتباطات - شبکه ملی اطلاعات - دیپلمات - مقام معظم رهبری - رسانه های خارجی - رهبر - وزیر - ایالات متحده - ریاست جمهوری - سخنان رهبری - رهبر انقلاب - آمریکایی ها - شرایط - رهبری - مجازی - دیدار - ژاپن

آخرین اخبار سرویس:
اجرای یک برنامه در میان آشغال ! / تصاویر

دلیل ترس از آمپول زدن چیست؟

حکم «محسن پهلوان» صادر شد

عراقچی پیام کتبی روحانی را تسلیم ماکرون کرد

امضای یادداشت تفاهم همکاری های توسعه ای میان ایران و بولیوی

نخست وزیر عراق چرا به ایران آمد؟

BBC علیه بی بی سی فارسی

عکس جدید بازیگر تازه عروس

حکم «پهلوان» صادر شد/ گام بعدی احقاق حقوق سهامداران پدیده شاندیز

شهردار قزوین با فشار اصلاح طلبان استعفا کرد

حجاب تضمین کننده شخصیت، کرامت و ارزش زن است

بیژن امکانیان نصف شب در حال حفظ کردن دیالوگ هایش +عکس

پوشش نامتعارف «افسانه پاکرو» /عکس

اجرای طرح بازگشت به سنگر برای تخفیف مجازات سربازان فراری

وعده تکمیل پروژه همت

استخدام مسئول دبیرخانه و منشی در شرکت Asia Kar Bakhtar

استخدام حسابدار خانم در شرکت مهندسی به آب زیست

استخدام مدیر وب سایت و شبکه های اجتماعی در شرکت کیانام ارتباط

استخدام حسابدار آقا در شرکت کیانام ارتباط

جزییات دستور ویژه رهبر انقلاب برای رسیدگی به زمین خواری در یک استان

حیوانی که حاصل تولید مثل گورخر نر و اسب ماده است + عکس

استخدام مهندس عمران در یک شرکت معتبر در بندر عباس

استخدام کارشناس بازرگانی خارجی در یک شرکت معتبر در البرز

پایان نامه آتش نمی زنیم

ادعای جدید کریمی قدوسی درباره وجود 71 مسئول دوتابعیتی در کشور

امتیازات فراوان مسئولان در گرو چیست

ایران جنگ طلب نیست ولی chr(8230)

استخدام مربی خانم در یک مرکز توانبخشی کودک و نوجوان

استخدام نیروی خدماتی جهت مرکز توانبخشی کودک و نوجوان در شیراز

استخدام حسابدار در یک شرکت معتبر در بندر عباس

ویژگیهای لباس پوشیدن از منظر اسلام

«میترا حجار» و استایل جدیدش/ عکس

علت اینکه تنیسورها هنگام ضربه زدن فریاد می زنند چیست؟

« لاله اسکندری» و چالش پرطرفدار پیری/ عکس

پس از نوجوانی...

استخدام کارشناس برق در یک شرکت معتبر در البرز

حریق حسن آباد میراث ملی را از بین برد/مهارت آتش نشانان به روز شود/تاخیر در اطفای حریق در مجاورت آتش نشانی پذیرفتنی نیست

آغاز ثبت نام شرکت ها در نمایشگاه بومی سازی فولاد خوزستان

مدیریت خانواده در سبک زندگی اسلامی در قرآن و روایات

واکنش یک مجری تلویزیون به مهاجرت مزدک میرزایی: بعید نبود این اتفاق!

چگونه توقع خود را از دیگران کم کنیم؟

ارسال فضاپیمای هندی به ماه+ تصاویر

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | چهارشنبه 2 مرداد 98

پادکست: گزیده ی ازاخبار شفقنا؛ سه شنبه 1مرداد ماه 1398

آموزش مقدماتی و قدم به قدم ساخت چک لیست در اکسل

حمایت چند کشور اروپایی از طرح انگلیس برای تشکیل ناوگان دریایی در خلیج فارس

دیدار فرستاده ویژه رییس جمهوری ایران با مکرون

ادعای کریمی قدوسی درباره مسئولان دوتابعیتی

استخدام فرزکار درب چوبی در شهر اصفهان

استخدام کارگر خدمات در بیمارستانی در غرب تهران

مشکلات صدور اوراق هویتی برای بی شناسنامه ها/ چشمانی که به شورای نگهبان دوخته شده

روزنامه استخدامی استان قم | چهارشنبه 2 مرداد 98

مرجانه گلچین: من باختم ، بدجوریم باختم/ عکس

دستور رهبری درباره زمین خواری در استان گلستان

آموزش برنامه نویسی آردوینو

سوال عملی Excel با جواب

درآمـد 300,000 هزارتومــان در 30دقیقه! کاملا واقعــی (آپدیـت شد! فروردین 98)

ادعای کریمی قدوسی درباره وجود 71 مسئول دوتابعیتی در کشور

استخدام مدرس زبان انگلیسی در یک آموزشگاه در تهران

استخدام کارشناس تبلیغات در شرکت معتبر -تهران

ترفندهای آرایشی که شما را 10 سال جوانتر می کند!

خواسته های دولت از نظام بانکی از زبان واعظی

سخنگوی قوه قضاییه: حکم پرونده عاملان قتل علیرضا شیرمحمدعلی صادر شد

پلمب یک رستوران در تهران به دلیل عرضه خرچنگ، هشت پا و کوسه

آقای رییس جمهور! به این اعتراض رسیدگی کنید

دستور کار اصولگرایان برای 30 سال آینده/ برای نجات آینده ایران زیاد فرزند بیاورید!

کاپشن رییس جمهور نیکاراگوئه در دیدار ظریف +عکس

امیرآبادی: نحوه استخدام مربیان و معلمان پیش دبستانی تعیین تکلیف شود

حضرت آیت الله سبحانی: توحید در خالقیت به معنای لغو اسباب نیست

آب می شدم از خجالت وقتی که مثل بسیجی ها شانه ام را می بوسید

جهانگیری: اروپایی ها کار بدردبخور و جدی برای برجام انجام ندادند

سرانجام نجفی در صورت اثبات غیرعمدی بودن قتل چه خواهد شد؟

واکنش خانم مجری به مهاجرت «مزدک میرزایی» /عکس

انتقاد چین از مداخله آمریکا و انگلیس در امور هنگ کنگ

عراقچی: مسیرهای دیپلماتیک همچنان باز است/ ایران در هر شرایطی به صدور نفت خود ادامه خواهد داد

ادعای یک نماینده درباره وجود 71 مسئول دوتابعیتی در کشور

بریتانیا: خواهان درگیری با ایران نیستیم/ مسیر دیپلماسی باید باز باشد

استخدام کارمند اداری در یک شرکت خصوصی در فارس

استخدام اصلاح کار ماهر خانم جهت سالن زیبایی در کرج

توسعه پرورش ماهی تیلاپیا در استان های حاشیه کویر

انتقاد رییس دفتر رهبر انقلاب از ساخت شهرک باستی هیلز

بازدید خبرنگاران از سایت 3 شرکت قطعه سازی کروز

نقش نماز جمعه در کنترل گسست نسل

پیروی از منویات رهبری راهگشای حل مسایل و مشکلات کشور است

آمریکایی ها به دنبال قطع صادرات نفت ایران و ایجاد تنش در کشور بودند اما در هیچ یک موفق نشدند

معرفی بازی کور و گردله، بازی محلی استان لرستان

وزیر بهداشت: دانشگاه ها تلخ ترین ایام مدیریتی خود را سپری می کنند

دکتر لاریجانی در دیدار نایب رییس دفتر سیاسی حماس: حمایت از فلسطین واجب اسلامی است

آیت الله نعیم آبادی: فرزندان انقلاب فقط به خواندن بیانیه گام دوم انقلاب اکتفا نکنند

کاروان پیاده روی بهشت تا بهشت مسیر حرم حضرت معصومه(س) تا حرم امام رضا(ع) را پیمودند

جاده ابریشم کوتاه ترین مسیر برای ثبت جهانی آثار همدان

جزییات دستور ویژه رهبر انقلاب برای رسیدگی به زمین خواری

لاریجانی در دیدار مقامات حماس: حمایت از فلسطین واجب اسلامی است

لقبی که مهاجرانی به بوریس جانسون داد

واکنش ابتکار به انتقاد از پیشنهادش در مورد حجاب در مدارس

لاریجانی: توطئه های آمریکا باعث اتحاد بیشتر میان گروه های مختلف سیاسی شد

هیات انصارالله یمن وارد مسکو شد

استخدام کارمند متعهد جهت کار وصول به صورت تلفنی در مشهد

استخدام برنامه نویس خانم در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام نماینده علمی (مدرپ) خانم در یک شرکت معتبر در تهران

جزییات 7 خبر ویژه امروز دوشنبه 27 خردادماه 1398

جزییات 7 خبر ویژه امروز دوشنبه 27 خردادماه 1398