مطالب مرتبط:
جزییات 5خبر ویژه امروز پنجشنبه پنجم اردیبهشت 1398
جزییات 3خبر ویژه امروز پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398
جزییات 6 خبر ویژه امروز سه شنبه 24 اردیبهشت 1398
جزییات 3 خبر ویژه امروز شنبه 21 اردیبهشت 1398
جزییات 4خبر ویژه امروز پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 26 اردیبهشت 1398 ساعت 00:222019-05-15بين الملل

جزییات 5 خبر ویژه امروز پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398


- دویچه وله: اروپا 12 ماه نتوانست چگونه در دو ماه می تواند؟!یک کارشناس آلمانی می گوید اروپا در دو ماه نمی تواند چیزی را عملی کند که در 12 ماه نتوانست.

اولیور مایر، کارشناس حوزه سیاست امنیتی از نهاد دانش و سیاست، در مصاحبه با دویچه وله گفت: ایران دلیل تصمیم خود را در مورد برخی بندها این گونه بیان کرده که در کل خواستار نجات برجام است ، می گوید: اما خروج محدود مسئله دار است زیر نمی توان همین طوری بخشی از توافق را آگاهانه کنار گذاشت.

برای اینکه احتمالاً در این صورت کل توافق به سرعت زیر سؤال خواهد رفت و به ویژه مثلاً اگر توافق ها در مورد بخش های اصلی برجام رعایت نشود.

وی به خروج اورانیوم غنی شده و آب سنگین از ایران درچارچوب برجام اشاره می کند و معتقد است: اگر اروپایی ها پیشنهاد بدهند که واردات اورانیوم و آب سنگین را از ایران به عهده می گیرند، به نظرم این کارساز و مفید خواهد بود.

یک سیگنال و پیام پشتیبانی به ایران خواهد بود که می تواند مشکل نگهداری سقف تعیین شده برای ذخایر اورانیوم و آب سنگین را حل کند.

وی در عین حال تصریح کرد: اروپا در عرض دو ماه نمی تواند آنچه را که در مدت 12 ماه نتوانست انجام دهد، عملی کند.

قدرت اقتصادی آمریکا زیاد است، زیادتر از آن مقداری که اروپا بتواند خسارات ناشی از تحریمهای وضع شده از سوی آمریکا را در مدت کوتاهی جبران کند.

مایر با اشاره به این مسئله که ابتدا این آمریکا بود که برجام را نقض کرد و از هیچ تلاشی برای منزوی کردن ایران در بخش سیاسی، اقتصادی و نظامی و فشار بر ایران فروگذار نکرد ، معتقد است: اما نقض برجام از سوی آمریکا توجیهی برای یک تخلف دیگر از سوی ایران در مورد برجام نیست.

(!)این کارشناس آلمانی توضیح نداده در حالی که به اذعان خودش آمریکا از برجام خارج شده و اروپا نیز ناتوان از انجام تعهدات خویش است، ایران برای چه باید یکطرفه برجام را اجرا کند؟!ابطحی: در مقابل تهدیدهای دشمن پشت سر رهبر هستممحمدعلی ابطحی با اشاره به دیدار پریروز مسئولان با رهبر معظم انقلاب گفت: در برابر تهدیدات پشت سر رهبر هستم.

این فعال اصلاح طلب می گوید: دیدار رمضانی رهبری معظم با مسئولان نظام و دست اندرکاران حکومت، امسال در شرایط پر هیاهو و در اوج رجزخوانی آمریکا و توجه همه دنیا به ایران بسیار مهم بود.

اعلام تصمیمات نظام در مورد مسائل اقتصادی به خصوص بخش پایانی آن که در مورد آمریکا و عدم مذاکره و نبود جنگ اعلام نظر کردند در این وضع سخت می تواند در داخل و خارج تکلیف همه را روشن کند و از سردرگمی و بلاتکلیفی و انتظار و ترس بیرون آورد.

من امسال از دعوت به این جلسه خوشحال تر از دفعات پیش بودم تا روشن شود در برابر تهدیدات سنگین دشمنان ایران پشت سر رهبر کشورم هستم و از هیاهوی خشونت آفرین و جنگی ضد ایرانی آمریکا و ترامپ و هم پیمانان منطقه ای شان نفرت دارم.

بعد از سال ها به لطف یکی از اعضای دفتر ایشان رفتم جلو و از نزدیک سلام و احوالپرسی کردم و ایشان به رسم قدیم ابراز لطف کردند.

نقش معاون دانشگاه تهران در تجمع ضد حجابروزنامه جوان با انتشار خبری به بررسی نقش معاون فرهنگی دانشگاه تهران در غائله آفرینی اخیر در این دانشگاه پرداخت.

این روزنامه می نویسد: یک روز پس از غائله تجمع عناصر موسوم به چپ در دانشگاه تهران علیه قانون حجاب دو حاشیه از آن در رسانه ها و شبکه های اجتماعی بازتاب یافت.

حاشیه اول دو عکس و فیلم بود.

یکی تصویر لگد زدن یکی از معترضان به دختری چادری در حیاط دانشگاه و در میانه تجمعی که می گفتند آرام بوده و فقط شعار داده ایم، و دیگری فیلم یکی از لیدر های چپ در تجمع با روسری مشکی که هم مو های فرد و هم مقابل صورتش را پوشانده و در برابر پایین کشیدن آن از مقابل دهانش مقاومت می کند.

وقتی سرانجام یکی روسری را از مقابل دهانش کنار می زند، معلوم می شود او یک مرد است با روسری! این فیلم برای مخاطب یادآور فرار مجید توکلی از لیدر های دانشجویی فتنه سال 88 است که با پوشش مقنعه و چادر قصد فرار داشت که توسط مأموران امنیتی دستگیر شد.

همین دو قاب، تصویری روشن از غائله ای می دهد که به نام یک اعتراض مسالمت آمیز دانشجویی انجام شد.

چپ ها حتی از غیر دانشجو یارکشی کردند تا تجمع علیه حجاب و علیه روزه پرتعداد جلوه کند، اما در برابر حضور پرتعداد دانشجویان مذهبی دانشگاه تهران به در بسته خوردند.

این میان، اما دانشجو های دانشگاه تهران از یک نفر دیگر هم نام می برند که نمی توان از نقش او در چگونگی پیشبرد این غائله چشم پوشید و او کسی نیست جز معاون فرهنگی دانشگاه تهران؛ مجید سرسنگی.

کسی که دانشجویان مخالف حجاب را به سالن آمفی تئاتر دانشگاه راهنمایی کرده، اما فضای چندانی به دانشجویان موافق حجاب نداده و بعد هم پشت میکروفن گفته که 20 سال است شما حرف زدید، بگذارید بقیه هم حرف بزنند! کسی که پیش از این نسبت به نامه چند هزار نفری دانشجویان و اساتید دانشگاه تهران نسبت به پوشش نامناسب تعدادی از دانشجویان بی اعتنایی کرده و روز تجمع هم به مخالفان حجاب فرصت قرائت بیانیه داده ولی این سو به دانشجویان حامی حجاب فرصت صحبت نداده است.

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه تهران می گوید: یکی از گلایه های ما از حراست دانشگاه این است که چرا روز گذشته و زمانی که از التهاب جو دانشگاه با خبر شدند، در بازدید کارت های دانشجویی در ورودی های دانشگاه تساهل به خرج دادند.

همچنین مسئولان فرهنگی دانشگاه در این قضیه بسیار واداده عمل کردند و به رغم مخالفت دانشجویان انقلابی در رابطه با رسمیت دادن به اقدامات ضد دینی عده ای هنجارشکن، اما متأسفانه با دخالت آقای سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران، عملاً آن اقدامات هنجارشکنانه در فضای دانشگاه به رسمیت شناخته شد.

مجید سرسنگی در زمان ریاست محمدرضا عارف بر دانشگاه تهران رییس دفتر او بود.

در انتخابات سال 84 هم رسماً از معین حمایت کرد.

بعد از تغییر دولت او که جایگاهش را از دست رفته می دید، با تغییر رویکرد توانست کرسی ای در خانه هنرمندان زیرمجموعه بسیج هنرمندان کسب کند.

با موفقیت در این کار او وارد تیم قالیباف شد و همزمان توانست وارد سازمان زیباسازی شهرداری تهران شود.

او در انتخابات 92، اما دوباره به سراغ عارف رفت و رابط ستاد دانشگاهیان او شد.

بعداز رأی آوردن روحانی دوباره پای سرسنگی در هیئت رییسه دانشگاه تهران بازشد.

معاون دانشگاه تهران سرخط بسیاری از خبر ها شد.

بعد ها مشخص شد برای پوشش خبری اخبارش به خبرنگاران هدیه می دهد.

اما مسئله خیلی مهم تر آن بود که شورای عفاف و حجاب را که در دانشگاه تهران شکل گرفته بود و تقریباً به مرحله تنظیم آیین نامه هم رسیده بود، او شخصاً ملغا کرد و باشگاه دانشجویان را در اختیار جریانی قرارداد که از نظر فرهنگی هیچ علقه ای به جریان فرهنگی ایرانی و اسلامی نداشتند.

حالا یک سؤال! دانشجویی پرسیده؛ جناب دکتر سرسنگی این ما هم هستیم که 20 سال است تریبون داریم یا شمایید که با خوابیدن وسط لحاف و جفت کردن کفش اصحاب قدرت در قدرت هستید؟! به نظر می رسد بررسی نقش مدیران دانشگاه تهران در این غائله قابل تأمل باشد.

آتلانتیک: آمریکا شکست می خورد /عزت نفس نمی گذارد ایرانی ها تسلیم شوندیک نشریه آمریکایی در ارزیابی فشارها علیه ایران نوشت: سیاست آمریکا بر ضد ایران به جایی نمی رسد و ایران پرچم تسلیم بالا نخواهد برد.

آتلانتیک می نویسد: یک سال از خروج ترامپ از توافق هسته ای با ایران می گذرد.

بعد از خروج ترامپ از برجام شاهد اعمال سخت ترین تحریم هایی بودیم که آمریکا علیه دشمنان خود به کار گرفته است.

اما شاهدی برای نشان دادن این موضوع وجود ندارد که سیاست های منطقه ای ایران در حال تغییر هستند یا اینکه رهبران ایران تمایلی برای بازگشت به میز مذاکره و تسلیم شدن در مقابل خواسته های دولت ترامپ داشته باشند.

آمریکا در اقدامی بی سابقه یک نهاد دولتی یعنی سپاه پاسداران ایران را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد و تلاش می کند به سرعت صادرات نفت ایران را به صفر برساند.

اما این رویکرد آمریکا به شکست منجر خواهد شد.

چیزی که برای تهران بدتر از تحمل تحریم هاست، بالا بردن پرچم سفید به معنای تسلیم است.

تسلیم شدن در مقابل تحریم های آمریکا موضوعی نیست که برای مقامات ایران قابل قبول باشد.

اما قانع شده اند که تیم امنیت ملی ترامپ به دنبال سرنگون کردن جمهوری اسلامی است.

به همین خاطر آن ها تحریم های اقتصادی را به عنوان یکی از ابزارهای آمریکا برای بی ثبات کردن ایران تصور می کنند.

ایرانی ها معتقدند که در نهایت پیروز خواهند شد.

محاصره سیاسی و اقتصادی تجربه جدیدی برای مردم یا رهبران این کشور نیست.

میزان درآمدهای نفتی ایران در مدت جنگ با عراق در دهه 1980 و بحران مالی آسیا در سال 1997 نصف شد.

ایران در سال 2012 برای بار سوم شاهد کاهش صادرات نفت خود به دلیل تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا بود.

آن ها می دانند که چگونه تحریم ها را دور بزنند.

ایران تنها در صورتی با آمریکا مذاکره خواهد کرد که از موضع قدرت وارد گفت وگو شود.

همان طور که آیت الله خامنه ای اشاره کرده است، دلیل ورود ایران به مذاکرات در سال 2012 این بود که اهرم هایی همچون هزاران سانتریفیوژ هسته ای، چندین تن اورانیوم غنی شده و یک راکتور آب سنگین تکمیل شده را در اختیار داشت.

رویکرد دولت ترامپ در بلند مدت با شکست روبرو خواهد شد.

تحریم های اقتصادی، تحریم مسافرتی و بی توجهی به حس عزت نفس ایرانی ها می تواند به تقویت این باور در بین شهروندان ایران منجر شود که آمریکا در سیاست هایش تفاوتی در مورد مردم قائل نمی شود.

ترامپ و مشاورانش احتمالا شاهد شکست سیاست های خود خواهند بود.

آن ها به جای تلاش برای تسلیم کردن ایران، باید از گزینه های پرهزینه رویارویی پیشگیری کنند.

آمریکا باید از کمپین فشار حداکثری خود عقب بنشیند.

دولت تعطیلی برنامه هسته ای مسکن مهر و ساماندهی مصرف سوخت!دولت روحانی در از بین بردن فرصت ها و امکانات و ظرفیت های موجود بی نظیر است.

روزنامه رسالت در سرمقاله خود نوشت: دولت های یازدهم و دوازدهم، در کنار تمام ویژگی های منفی و مثبت، یک شاخصه بسیار بزرگ دارد و آن هم فرصت سوزی است، فرصت سوزی دولت هم، خلاف آنچه عموم می پندارند، صرفا ناظر به مسئله هسته ای نبوده است.

با روی کار آمدن دولت روحانی، طرح سهمیه بندی بنزین و کارت سوخت، کنار گذاشته شد.

اما آنچه روشن است آن که این توجیهات اگر مقبول و منطقی بود، پنج سال بعد، همین دولت تلاش نمی کرد دوباره سهمیه بندی بنزین را از سر بگیرد و کارت سوخت را احیا کند.

حال ببینید در کنار بالا رفتن مداوم مصرف بنزین کشور و افزایش قاچاق سوخت، چه سرمایه بزرگی از کشور از بین رفته است.

طرح سهمیه بندی، اگر این پنج سال هم ولو با اشکالاتی اجرا شده بود، هم اینک به بلوغ رسیده و بسیاری از اشکالاتش برطرف شده بود.

با روی کار آمدن دولت جدید، طرح مسکن مهر متوقف شد و حتی وزیر جدید که هشت سال پیش هم وزیر بود، بدون توجه به خیل جمعیتی که در این خانه ها زندگی می کنند، طرح مسکن مهر را مزخرف خواند.

وزارت مسکن، هنگامی که در برابر این مطالبه عمومی قرار گرفت که جایگزین چیست، از طرحی به نام مسکن اجتماعی خبر داد.

اما دقیقا پنج سال بعد، همان وزیر با استعفا، از قطار دولت پیاده شد، بدون اینکه حتی یک خانه در قالب طرح مسکن اجتماعی ساخته باشد.

حال وزیر جدید پس از پنج سال می گوید مسکن مهر را از سر خواهد گرفت.

چه کسی پاسخگوی این همه فرصت سوزیست.

روزی انرژی هسته ای حق مسلم ما بود، روز به روز خبرهای مسرت بخش و غرورآفرین به سمع و نظر مردم می رسید و به ایرانی بودن خود افتخار می کردند؛ تا اینکه نگاه عوض شد، مقاومت جای خود را به سازش داد و رضایت خدا و کدخدا اشتباه شد.

حالا بعد از چند سال تعطیلی و سیمان کاری دوباره قرار است تکانی به خود بدهیم؛ تصور کنید اگر آن روال، ادامه دار می ماند؛ امروز کجا ایستاده بودیم؟گزاره های پیش گفته نشانگر آن است که اساسا بدنه مدیریتی و اجرایی، اعتقاد چندانی به این که زمان، یکی از سرمایه های اصلی نسل های مختلف کشور است ندارد.

مردم ایران! یادتان هست آن روزی که توافق امضا شده بود و تصاویر در آغوش کشیدن وزیر خارجه ما و همتایان خارجی اش از رسانه ها پخش شد، یادتان هست روزی که وزیر خارجه و معاونین او و رییس سازمان انرژی اتمی و چند نفر دیگر نشان لیاقت و هدیه های آنچنانی از دست رییس جمهور دریافت کردند؟ آن چند جوان ساده دلی که آن شب ها به خیابان های تهران آمدند و جشن و پایکوبی کردند، احتمالا امروز به سرمایه و زمانی که از دست خودشان و دیگران رفته می اندیشند و حسرت می خورند.

همیشه میل بیت المال، توی ذوق می زند اما حیف هایی که با بی تدبیری ها رخ می دهد چندین برابر است.


کلید واژه ها: ایران - آمریکا - اروپا - کارشناس - اقتصادی - رهبر - توافق - رهبر معظم انقلاب - مسئولان - نظام - آلمانی - ابطحی - تصمیم - دیدار - اصلاح طلب - خروج - اروپایی - پیشنهاد - مذاکره - انتظار - مصاحبه - واردات - نظامی - اصلاح - امروز - رهبری - شرایط - صورت - نجات - پیام

آخرین اخبار سرویس:
رییس دولت وفاق ملی لیبی: می توان به گفتگو امیدوار بود

رفتار ناعادلانه سیستم عدالت کیفری آمریکا با سیاه‎پوستان؛ ادامه خشونت پلیس آمریکا علیه رنگین پوستان

توییت ظریف درباره موضع مصاحبه اش با سی ان ان

نشست استماع کیفرخواست نتانیاهو 3 ماه به تأخیر افتاد

عراق از تحریم های بخش انرژی آمریکا علیه ایران معاف شد

همان سناریوی عراق روی میز بولتون است/ شخص ترامپ جنگ نمی خواهد

گفت وگوی وزیر خارجه آمریکا با همتای ژاپنی اش درباره ایران

توضیحات یوسف بن علوی درباره سفر اخیرش به تهران

چامسکی: جرم ایران، مقاومت موفق در برابر آمریکاست

عراق از تحریم های ضد ایرانی آمریکا در حوزه انرژی معاف شد

سنای آمریکا ممنوعیت اقدام نظامی علیه ایران را بررسی می کند

درخواست تحریم دلار در پاکستان

ترامپ به منافع آمریکا فکر کند

تلاش سناتورهای دموکرات آمریکایی برای منوعیت اقدام نظامی علیه ایران

آمریکا طرح جدیدی درباره ایران بررسی می کند

نامزد ریاست جمهوری آمریکا: ریشه مشکلات با ایران در اقدام های ترامپ است

یک مقام ارشد دولتی مکزیک به ضرب گلوله کشته شد

گفت وگوی پمپئو با همتای ژاپنی اش درباره ایران

رایزنی نخست وزیر عراق با امیر کویت

طالبان ولایت غزنی افغانستان را هدف قرار داد

سردار فدوی: آمریکا به دنبال مهار توان دفاعی ایران است

هشدار فرانسه درباره حملات ادعایی شیمیایی به سوریه

احتمال کشته شدن 100 هزار صهیونیست در «جنگ سوم لبنان»

سنای آمریکا ممنوعیت اقدام نظامی علیه ایران را بررسی می کند

تاکید جرمی کوربین بر اتحاد علیه نژاد پرستی

انفجار انتحاری خودرو در موگادیشو 6 کشته برجای گذاشت

ترامپ از جلسه با دموکرات ها فرار کرد

کاردار آمریکا میانجیگری عراق را با دست پس می زند با پا پیش می کشد

کشته شدن 150 تروریست جبهه النصره در جنوب ادلب

فرانسه هم درباره حملات ادعایی شیمیایی به سوریه هشدار داد

44 کانتینر حامل کمک های بشردوستانه در یمن رفع توقیف شدند

شرکت های ژاپنی از دریافت سفارش هواوی خودداری کردند

سنای آمریکا ممنوعیت اقدام نظامی علیه ایران را بررسی می کند

امیر کویت و نخست وزیر عراق درباره تنش در منطقه گفت و گو کردند

سنای آمریکا ممنوعیت اقدام نظامی علیه ایران را بررسی می کند

برگزیت همچنان در بن بست چالشها

میلر: داعش برای افغانستان و منطقه خطرناک است

پاورپوینت تحلیل موزه نظامی لهستان

ده ها نظامی سعودی در حمله نیروهای یمنی کشته شدند

آغاز آموزش بکارگیری سامانه اس-400 به افسران ارتش ترکیه

افطاری ساده در خیابان

کاردار آمریکا میانجیگری عراق را با دست پس می زند با پا پیش می کشد

امیر کویت و نخست وزیر عراق درباره تنش در منطقه گفت و گو کردند

کشته شدن سرباز هندی در انفجار تروریستی

گفت وگوی پمپئو با همتای ژاپنی اش درباره ایران

فرمانده ارتش: عربستان در خرابکاری های بغداد نقش دارد

دومین تقابل جنگنده های آمریکایی با بمب افکن های روسیه طی دو روز

ده ها نظامی سعودی در حمله نیروهای یمنی کشته شدند

«پمپئو» با وزیر خارجه ژاپن درباره ایران گفتگو کرد

گلریزان فرصتی برای سخاوتمندان

رمضان در سوریه در سایه پیروزی مقاومت هشت ساله

دو دستیار ارشد دیگر دونالد ترامپ کناره گیری کردند

ژاپن خطاب به جهان؛ بگویید آبه شینزو نه شینزو آبه

سوری شوران؛ آیینی که نمُرد

جلوگیری از ورورد دانشجویان دارای محاسن به دانشگاه دولتی سومقاییت جمهوری آذربایجان

تنش میان آمریکا و ایران امنیت و ثبات منطقه را تهدید می کند

ترامپ به دنبال تغییر رفتار ایران است!

قطر به جز دارو و غذا به تحریم های آمریکا علیه ایران عمل می کند

آمریکا باید از رویکرد دیپلماسی در مقابل ایران بیشتر استفاده کند/ به قول چرچیل، مذاکره همیشه بهتر از جنگ است

چرا کشور کوچکی مانند قطر می تواند بزرگترین امید آمریکا برای رفع تنش با ایران باشد؟

وزیر دفاع ترکیه: از ادلب خارج نمی شویم

«پمپئو» با وزیر خارجه ژاپن درباره ایران گفتگو کرد

کمیسیون اجرای برجام باید زودتر تشکیل شود

یورش ارتش عربستان در جبهه نجران به دست یمنی ها درهم شکست

حل بحران مالی فلسطین ضروری است

پاورپوینت تحولات سیاسی اروپا در قرون جدید

پاورپوینت ساختمان و تجهیزات کتابخانه

انفجار خودروی بمب گذاری شده در افغانستان با 17 کشته و زخمی

هلاکت 150 تروریست در ادلب سوریه

انتقاد شدید اردوغان از ساختار سازمان ملل: کجا عدالت وجود دارد؟

بازداشت «تروریست خطرناک» در شرق عراق

چرا اروپا، برخلاف زمان حمله بوش به عراق، اطمینان دارد جنگی بین ایران و آمریکا در نخواهد گرفت؟

تحقیقات بین المللی درباره حمله به تانکر ها به بی طرفی کمک می کند

عبدالمهدی وارد کویت شد

جلسه کیفرخواست نتانیاهو 3 ماه به تاخیر افتاد

ترکیه: نیروهایمان را از ادلب خارج نمی کنیم

جان کری به ایرانی ها گفته با آمریکا مذاکره نکنند

پاورپوینت تحلیل موزه تاریخ نظامی آلمان

هر کسی در نشست بحرین شرکت کند «خائن» و«مزدور» است

تلاش منافقین برای افزایش فشار بر ایران با ایجاد صفحات جعلی در فیسبوک

دعای روز 16 ماه مبارک رمضان

امارات: حادثه نفتکش ها شفاف سازی می شود

انفجار انتحاری خودرو در موگادیشو

برداشت پیله کرم ابریشم نخستین بار در استان کهگیلویه و بویراحمد

حمله سایبری هکر های داعشی به وب سایت پلیس هند

رهبر حزب کارگر انگلیس بر مبارزه با نژادپرستی تاکید کرد

برداشت پیله کرم ابریشم نخستین بار در استان

بازداشت 4 کودک فلسطینی از سوی اسراییل

بازسازی نسل کشی رژیم خمرهای سرخ

افطار نیروهای پلیس مسلمان آمریکا در ماه رمضان

فرمانده ارتش: عربستان در خرابکاری های اخیر بغداد نقش داشت

تحولات میدانی یمن نشان از ناکامی ائتلاف متجاوزان

تنها راه حل مسئله هسته ای ایران از نگاه چین

پکن: «اجرای موثر برجام» تنها راه حل تنش ایجادشده است

ریابکوف: کمیسیون اجرای برجام باید زودتر تشکیل شود

مخالفت فلسطینیان با برگزاری نشست آمریکایی اسراییلی در منامه

تروریست ها ممکن است ایران و آمریکا را درگیر جنگ کنند

شرکت های ژاپنی از دریافت سفارش هواوی خودداری کردند

گزارش مولر یک ناامیدی بزرگ برای دموکرات ها شد

تصاویری دیدنی از یکی از جزایر دریای مدیترانه

جزییات 5 خبر ویژه امروز پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

جزییات 5 خبر ویژه امروز پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398