مطالب مرتبط:
انقلاب اسلامی برای ملت ایران چه کرد/ رفع مشکلات اقتصادی؛ مطالبه انقلاب
عده ای آموزش دیده اندبازار ایران را بهم بریزند/ نسخه انقلاب اسلامی تنها راهکار رفع مشکلات اقتصادی
دستگاه ها برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند
انقلاب اسلامی متعلق به همه نسل هاست/ بن بستی در کشور نداریم
سردار نقدی: می گویند چرا رهبر معظم انقلاب برای رفع مشکلات، فکری نمی کند؛ جمهوری اسلامی که مجموعه طاغوتی نیست که یک تن بخواهد برای همه چیز فکر کند / در این نظام به مردم حق رای داده شده / نمره انقلاب 20 است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 22 بهمن 1397 ساعت 13:552019-02-11سياسي

انقلاب اسلامی متعلق به همه نسل هاست/ تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی


معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به همه ایرانیان است، گفت: این انقلاب نه تنها برای دیروز، امروز و فرداست بلکه متعلق به همه نسل هاست.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایکنا" از فارس، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور امروز، 22 بهمن ماه در تجمع پایانی راهپیمایی مردم شیراز در جشن 40 سالگی انقلاب گفت: انقلاب اسلامی ایران به 40 سالگی رسیده است و 40 سالگی نیز یعنی پختگی، عقلانیت و تدبیر.

وی، شیراز را پایتخت فرهنگی ایرانیان توصیف کرد و افزود: شیراز، شهر ایمان، اخلاق و شهر عشق و عقل و شعر و ادب، گفت وگو و مداراست.

جهانگیری با بیان اینکه شیراز و استان فارس در تمام دوران انقلاب و طی سال های 42 تا 57 حضوری معنادار داشت و یکی از کانون های اصلی پیروزی انقلاب بود، گفت: در دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز شیراز و استان فارس در عرصه های مختلف به خصوص جنگ تحمیلی بسیار خوب درخشید و از پیشگامان انقلاب بود که شهدای بزرگی نیز تقدیم انقلاب کرد.

معاون اول رییس جمهور خطاب به مردم شیراز تأکید کرد که ما آمده ایم در کنار این مردم از تاریخ 40 ساله انقلاب درس بیاموزیم و با امام و امت و انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنیم.

انقلاب اسلامی ایران پدیده بزرگ دوران بودوی با تأکید بر اینکه باید نسبت به انقلاب اسلامی و پاسداشت آرمان های انقلاب اسلامی تلاش بیشتری کنیم، گفت: انقلاب اسلامی ویژگی های ممتازی داشت؛ انقلاب اسلامی ایران پدیده بزرگ دوران بود؛ انقلابی بود که با حضور نخبگان، دانشمندان و علما و توده مردم به پاخاست و حماسه آفرید.

انقلاب اسلامی متعلق به همه نسل هاست جهانگیری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی تاریخی است، گفت: این انقلاب نه تنها برای دیروز، امروز و فرداست بلکه متعلق به همه نسل هاست و جوانان و فرزندان ما همان دلبستگی دارند که کسانی که انقلاب را به پیروزی رساندند، داشتند.

معاون اول رییس جمهور با تصریح اینکه انقلاب اسلامی راه های تازه در برابر ملت ایران و جهان گشود و نسلی نو و جامعه ای نو بنا نهاد، گفت: امام همراه با یاران خود انقلابی بنا نهاد که بر اساس اسلام و آرای ملت شکل گرفت و امروز هم در کنار رهبرمان راه، آرمان ها و اهداف انقلاب خود را به صدای رسا به دنیا اعلام می کنیم.

وی، انقلاب اسلامی را سرمایه مهمی برای عبور مشکلات دانست و گفت: انقلاب اسلامی، روح مشارکت عمومی و امید به آینده است و با توجه به همین مسئله می توانیم از مشکلاتی که دشمنان پیش روی ما گذاشته اند، عبور کنیم.

همه خود را متکی به انقلاب می دانیم جهانگیری با تأکید بر اینکه همه ما ذیل چتر انقلاب خود را متکی به آن می دانیم، گفت: انقلاب اسلامی مانند ایران، اسلام، امام و رهبری متعلق به همه ایرانیان است و بگذاریم همه با انقلاب باشند و هیچ گروه و دسته خاصی نمی تواند انقلاب را به نام خود مصادره کند.

معاون اول رییس جمهور اظهار کرد: انقلاب با نظام اسلامی درآمیخت، در 22 بهمن پیروز شد و در 12 فروردین 58 با آرای مردمی جمهوری اسلامی مستقر شد.

پیام این حرکت امام این نظام جمهوری اسلامی بود که تمام خواسته های خود را از طریق قانون مسائل پیگیری خواهد کرد.

وی افزود: ایران در شرایط سخت جنگ تحمیلی به دنیا یک موضع جدید نشان داد و در واقع انقلاب در جنگ تجلی یافت؛ نشان دادیم که با اتکا به مردم می توان از همه تنگناها عبور کرد.

مهم ترین دستاورد انقلاب جامه عمل پوشاندن به خواسته های مردم بودمعاون اول رییس جمهور با بیان اینکه انقلاب طی چهل سال گذشته دستاوردهای زیادی داشته است، گفت: مهم ترین دستاورد انقلاب جامه عمل پوشاندن به خواسته های مردم بود.

جهانگیری با تصریح این نکته که ملت ایران به دنبال آزادی، استقلال، عدالت و پیشرفت و توسعه بود، گفت: امروز ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی به همه این ها دسترسی پیدا کرده است.

وی ادامه داد: آزادی ایران اسلامی در این چهل سال تکامل یافته و امروز مردم به اراده خود تصمیم گیری می کنند و استقلال ما امروز کامل است و از هیچ کشوری دستور نمی گیریم.

تبدیل به الگوی استقلال و آزادی شده ایم معاون اول رییس جمهور بیان کرد: آمریکایی ها از اینکه ایران قدرتمند را از دست دادند ناراحت هستند، آن ها از اینکه کشوری نیرومند در منطقه حساس خلیج فارس به الگویی از استقلال و آزادی تبدیل شده، رنج می برند.

وی با طرح این سئوال که امروز امنیتی که در ایران برقرار است، در کجا وجود دارد، گفت: این امنیت بیانگر اقتدار امت ایران است.

جهانگیری یادآور شد: امروز رییس جمهور آمریکا اعلام کرده است، میلیاردها دلار در خاورمیانه هزینه کرده است اما مشاهده می کنیم که برای سفر به عراق باید مخفیانه بیاید و برود در صورتی که مسئولان ما با افتخار و در کمال اقتدار به کشورهای عراق، سوریه و افغانستان سفر می کنند.

تا تحقق کامل عدالت از پای نخواهیم نشست معاون رییس جمهور گفت: عدالت یکی از خواسته های بزرگ ملت ایران بود که یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب هم هست و البته تا تحقق کامل عدالت و رفع محرومیت در روستاها و توزیع عدالت در کشور از پای نخواهیم نشست.

وی با بیان اینکه برای پیشرفت کشور تلاش های زیادی شده است و دستاوردهای متعددی در موضوع علمی داریم که بیانگر توسعه پایدار ایران است، گفت: رهبر معظم انقلاب 20 سال است که پرچم توسعه علم و فناوری در این کشور را برافراشته است.

جهانگیری اضافه کرد: امروز دانشگاه های ایران جزو دانشگاه های رتبه بالای دنیاست و دانشمندان ایران جزو برترین های دنیا هستند و پزشکان درجه یکی در ایران وجود دارند که در کمتر کشوری هستند.

دشمن به دنبال ایجاد چند دستگی است معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد چنددستگی، یأس، ناامیدی و بی اعتمادی بین ملت ایران است، تاکید کرد که در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری به وحدت، انسجام و گفت و گو نیاز داریم.

وی با تصریح اینکه آمریکایی ها با صراحت اعلام کردند که جنگ اقتصادی تمام عیار علیه ملت ایران راه انداخته اند، گفت: امروز با وجودی که در مسائل هسته ای تخلف نکرده ایم اما ترامپ با پررویی می گوید که ایران تخلف کرده است و گروه تروریستی دارد در حالی که به ملت ایران تهمت می زند.

هدف تحریم ها ملت ایران است جهانگیری بیان کرد: هدف تحریم ها ملت ایران است و آمریکایی ها دروغ می گویند که هدفشان نظام است.

در کتاب هنر تحریم هم نوشته اند که باید نیازهای اصلی مردم ایران به آن ها نرسد تا دست از حکومت خود بردارند، اما مردم، دولت و مسئولین ایران ایستاده اند تا بار دیگر آمریکایی ها شکست بخورند و این شدنی است و ما اهل گزافه گویی نیستیم.

معاون اول رییس جمهور ادامه داد: آمریکا اعلام کرد که نفت ایران را به صفر می رسانیم و تلاش کردند مانع صدور دارو به ایران شوند اما این در حالی است که امروز 96 درصد از داروی مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود.

وی با تأکید بر اینکه می توانیم با سرافرازی از این دوره عبور کنیم، گفت: این مردم به خاطر سخنان مقام معظم رهبری حضور پیدا کرده اند.

بن بستی در کشور نداریم جهانگیری یادآور شد: می دانیم که وضعیت معیشت و بیکاری مشکل دارد و شرایط سخت و دشواری داریم اما بن بست نداریم و به فضل الهی و با تدبیر می توانیم از مشکلات عبور کنیم.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه تلاش می کنیم تا مشکل بیکاری و اقتصاد را برطرف کنیم، گفت: در این راستا دست نیاز به سوی نخبگان و صاحب نظران دراز می کنیم.


کلید واژه ها: انقلاب اسلامی - اسلامی - اسلام - معاون اول رییس جمهور - رییس جمهور - ایران - جهانگیری - شیراز - جهان - معاون - امروز - پیروزی انقلاب اسلامی - مشکلات - مردم - ایرانیان - سالگی - مقام معظم رهبری - مشکلات اقتصادی - فارس - بزرگ - پدیده - آرمان - استان - تاریخ - جنگ تحمیلی - راهپیمایی - امام - اقتصادی - فرزندان - پایتخت

آخرین اخبار سرویس:
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: حوزه علمیه ابعاد مختلف پبام رهبری در «گام دوم انقلاب» را اجرایی نماید

نتیجه بررسی مرکز پژوهش ها درباره برجام/ اجرای الزامات FATF شرایط اقتصادی را بدتر می کند

به مناسبت سالروز وفات مادر قمر بنی هاشم روایت رهبری از حماسه اشک ام البنین (س)/ بانویی که از شیوه فاطمی برای مبارزه با بنی امیه بهره برد

حدادعادل: زورگویی به نام دین دانش آموزان را دین گریز می کند

شهدا رمز موفقیت و ایستادگی نظام اسلامی هستند

آغاز طرح دیدار خادمیاران رضوی با مادران شهید مشهدی

امام (ره)؛ خورشیدی که بر جامعه بشری می تابد

تشکل های مردم نهاد تخصصی در مازندران راه اندازی می شود

داعش یا به فعالیت زیرزمینی روی می آورد یا گروهی افراطی تر از دل آن بیرون خواهد آمد

سالروز وفات حضرت ام البنین

پیگیری مشکلات تاکسی داران سیاهکل

مردم متحدتر از قبل سعی در حفظ آرامش و امنیت سیستان و بلوچستان دارند

استخدام منشی با روابط عمومی بالا و آشنا به امور اداری

استخدام گرافیست و تدوین گر و فیلم بردار در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

استخدام منشی با روابط عمومی بالا در محدوده رباط کریم تهران

دعوت به همکاری دندانپزشک برای یک مطب واقع در تهران

استخدام منشی آشنا به امور حسابداری در تهران

استخدام همکار خانم جهت امور اداری و پاسخگویی تلفن در تهران

ناگفته هایی از ترور یاسر عرفات

خاتمی از کریمی قدوسی شکایت کرد

2 روز تلاش کردیم 18 نفر استیضاح روحانی را امضا کردند/ بیش از 80 نفر به من وعده کردند که امضا می کنند

ضرغامی جا پای احمدی نژاد می گذارد؟

عرضه غیرمجاز گوشت دام در یاسوج

استخدام شابلون زن ماهر و نیمه ماهر در تهران

فرمانده نیروی هوایی ارتش: هرگونه تهدیدی را به شدیدترین نحو ممکن پاسخ خواهیم داد

چراغ سبز نیوزیلند به "هواوی"

عربستان: هدف ما کاهش تنش میان هندوستان و پاکستان است

ورود 2 جبهه بارشی به کشور

ایجاد 41 هزار شغل در شرایط فعلی کاری مهم است

سردار سلامی: انتقام شهدایمان را می گیریم

عرب سرخی: سال 92 از روحانی حمایت نمی کردیم، چه می کردیم؟/ اگر روحانی با راست ها تعامل داشت، اینقدر تندی با او نمی شد

استخدام زیگزال دوز ماهر در تهران

35 هزار نیروی پیمانی و رسمی در وزارت بهداشت جذب شده اند

استخدام کارمند و کارآموز خانم با حقوق در محدوده شریعتیِ تهران

واکنش وزیر اطلاعات به حادثه تروریستی زاهدان

عفو بیش از 36000 نفر و آزادی 22000 نفر از زندانیان کشور

استخدام اپراتور تمام وقت جهت رستورانی در تهران

فرمانده نیروی هوایی ارتش: هرگونه تهدیدی را به شدیدترین نحو ممکن پاسخ خواهیم داد

مقابل هر شهید سپاه، 10 تروریست را به هلاکت می رسانیم

پزشکیان: روند ایجاد دانشگاه در کشور نیازمند بازنگری است/ ساختار آموزشی جای سوال دارد

مدیرکل بنیاد شهید: 1432 مادر شهید استان گلستان تکریم می شوند

500 هسته جهادی آبادانی روستا در خراسان رضوی تشکیل شد

لزوم ارتقای آمادگی استان خوزستان برای وقوع سیلاب های احتمالی

اعتراض به عدم احیای بیمارستان ازسوی کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج

دعای مادران شهدا بدرقه راه خدمتگزاران واقعی است

هرگونه تهدیدی را به شدیدترین نحو پاسخ خواهیم داد

کارانه اعضای هیات علمی دانشگاه ها مشمول مالیات پلکانی می شود

شورای عالی مدیریت بحران تشکیل می شود

عوامل اصلی حمله انتحاری به اتوبوس سپاه تابعیت پاکستانی داشتند

مسئولیت نسل جوان در گام دوم انقلاب از تمام اقشار بیشتر است

پر بودن بیمارستان ها و دادسراها نشان دهنده وجود خلل در شاخص های توسعه است

گزارش جماران از مراسم نکوداشت نخستین بانوی سفیر سیستان و بلوچستانی

کشورهای منطقه از انقلاب اسلامی الگو گرفته اند

جانباز70 درصد جهرمی به همرزمان شهیدش پیوست

36 تن مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد

2637 طرح توسط بنیاد برکت در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

9 اثر به جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی خارگ راه یافت

فرماندار سمنان خبر داد برگزاری برنامه های نشاط آفرین از 17 اسفند در سمنان

مجلس بزرگداشت شهدای حمله تروریستی در آبادان برگزار شد

در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود رقابت برای حفظ تخم مرغ ها بعد از سقوط از ارتفاع

طهرانچی: گام دوم انقلاب برای چله دیگر است

پزشکیان: ایجاد دانشگاه در کشور نیازمند بازنگری است/ ساختار آموزشی جای سوال دارد

تنبیه مجری صدا و سیما به دلیل سوال نژادپرستانه

تهیه نقشه راه نوسازی و تحول در مدیریت و نظام اداری شهرداری تبریز

شفافیت مالی در شهرداری ها مهم و ضروری است

ترامپ: مک کیب و رزنستاین بی آبرو برای کاری غیرقانونی برنامه ریزی می کردند

نیاز به همتی سازمان یافته برای کمک به بهبودیافتگان مواد مخدر

ملت ایران هرگز با اسلحه، بمب و ترور تسلیم دشمن نشده است/ حادثه تروریستی سیستان متصل به آمریکا است

ریاست ستاد مدیریت بحران تهران به وزیر کشور محول می شود

آنقدر از دردهایمان حرف زده ایم که داشته هایمان را فراموش کرده ایم

چرایی تغییر برخی قسمت های کتب درسی

ظریف با همتای چینی خود دیدار کرد

بررسی شکایت سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی در هیات نظارت

گام جدید مجلس برای تکمیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان

تمام قد در دفاع از معیشت صیادان ایستاده ایم

علوی: اقدام تروریست ها را بی پاسخ نمی گذاریم

معتقدیم روحانی صلاحیت مدیریت قوه مجریه را ندارد

مالکان خودروها قبل از نقل و انتقال از رقم خلافی خودرو مطلع شوند

استخدام کمک حسابدار در شرکت خانه سرامیک در تهران

سیاست های رسانه ای راهیان نور تصویب شد

شکایت دادستان تهران علیه غلامرضا حیدری و پروانه سلحشوری

بوروکراسی اداری مانع اجرای اقتصاد مقاومتی

دانلود مقاله شرکت فولادی در مقاطع مستطیل

بیش از 22 هزار اثر علوم پزشکی به جشنواره نشریات دانشجویی راه یافت

بیش از 22 هزار زندانی مشمول عفو تاکنون آزاد شده اند

هرگونه تهدیدی را به شدیدترین نحو ممکن پاسخ خواهیم داد

چگونه استعلام ممنوع الخروجی بگیریم؟

برگزاری رزمایش ها برای توانمندسازی مردم است

سیستان و بلوچستان سمبل وحدت و اتحاد در کشور است

پزشکیان: ایجاد دانشگاه در کشور نیازمند بازنگری است/ ساختار آموزشی در کشور جای سوال دارد

کشورهای منطقه از انقلاب اسلامی الگو گرفته اند

استخدام نیروی خانم و آقا مسلط به امور دفتری املاک در اصفهان

ولایتی: رشد استادان براساس مقالات آی اس آی سبب درجا زدن در عصر ترجمه تمدن نوین اسلامی می شود

نگران برخورد با نشریات دانشجویی هستیم

مهران ریاضی مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش-زاهدان

در شب وفات حضرت ام البنین(س) یادواره 24شهید عاشورایی و 3 شهید گمنام شهر بردستان برگزار شد

فرماندار چرام: شهرستان چرام ظرفیت ویژه ای در گردشگری کهگیلویه و بویراحمد دارد

استخدام منشی آشنا به فتوشاپ و طراحی گرافیست / تهران عباس آباد

جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی

اخلاص و خدمت ویژگی بسیجیان جهادگر است

انقلاب اسلامی متعلق به همه نسل هاست/ تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی

انقلاب اسلامی متعلق به همه نسل هاست/ تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی