مطالب مرتبط:
آخرین وضعیت پرونده قضایی یاشار سلطانی
احیای حقوق عامه و ارتقای نظارت بر حسن اجرای قوانین 2 نمونه مهم از توسعه قضایی پس از انقلاب/ آخرین وضعیت پرونده های معاون ارزی سابق بانک مرکزی/ اینکه دادستانی فردی را احضار کرده و هنوز به دادسرا نیامده می گویند، تحویل زندان شده صحیح نیست
آخرین وضعیت پرونده قضایی 7 عضو حزب اتحاد ملت
آخرین وضعیت پرونده تصادف اتوبوس در آزاد راه نطنز – بادرود/ صدور دستورات قضایی برای بررسی استاندارد های ساخت اتوبوس مسافربری / ارسال پرونده به هیات کارشناسان
تشریح آخرین وضعیت پرونده های قضایی پیش فروش خودرو
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 4 بهمن 1397 ساعت 02:422019-01-23سياسي

آخرین وضعیت پرونده قضایی یاشار سلطانی


پس از برگزاری جلسات دادگاه یاشار سلطانی در شعبه پانزده دادگاه انقلاب اسلامی حکم این فرد از سوی رییس دادگاه صادر شده است.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازبلاغ"،بر اساس این گزارش؛ دادستان تهران هجدم آبان ماه 1395 در تشریح پرونده واگذاری املاک شهرداری و پرونده تشکیل شده برای یاشار سلطانی گفته بود: این پرونده (املاک شهرداری) مشتمل بر دو بخش است؛ بخش نخست راجع به واگذاری املاک است که گزارش دادستان کل کشور با دستور ریاست قوه قضاییه، به دادستانی تهران ارسال شد و در دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است.

وی با تاکید بر این که دادستانی در رسیدگی به جرایم مسئولان و کارگزاران نظام با هیچکس عهد اخوت ندارد، افزود: این موضوع در پرونده واگذاری املاک نیز صدق می کند و دادستانی به موضوع رسیدگی و نتیجه را اعلام خواهد کرد؛ کما این که در مورد پرونده یکی از اعضای شورای شهر تهران که در دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است، به موارد اتهامی به طور دقیق رسیدگی خواهد شد.

دادستان تهران بخش دوم پرونده واگذاری املاک را مرتبط با یکی از اتهامات یاشار سلطانی دانست و در توضیح گفت: تحقیقات دادستانی نشان می دهد که اقدام متهم بیانگر نوعی هماهنگی و همراهی با جریان خاص سیاسی است؛ زیرا انتشار نامه نزدیک به زمان برگزاری انتخابات رییس شورای اسلامی شهر تهران یعنی دوازدهم شهریورماه بوده؛ به نحوی که نامه در تاریخ 31 مرداد از شهرداری تهران خارج شده و در اول شهریورماه تحویل حکیمی پور عضو شورای شهر تهران می شود.

روز سه شنبه دوم شهریورماه انصاری عضو شورای شهر سوال طرح می کند و رقم دو هزار میلیارد تومان را اولین بار در آنجا مطرح می نماید.

روز چهارشنبه سوم شهریور گزارش روزنامه شرق با تیتر های ورود سازمان بازرسی به موضوع واگذاری املاک شهرداری به افراد با قیمت های بسیار پایین و دو هزار میلیارد تخفیف و تقسیط خاص چاپ می شود و به نقل از انصاری و یک مقام آگاه در مدیریت شهری موضوع توضیح داده می شود که در تحقیقات بعدی مشخص شد این مقام آگاه حافظی عضو شورای شهر بوده است.

در چهارم شهریور یاشار سلطانی پس از چند نوبت اقدام تبلیغی، متن نامه را به همراه تعدادی از اسامی منتشر می نماید.

طبق تحقیقات دادستانی، این شیوه عمل نشان می دهد که اقدام متهم در پس پرده ی مبارزه با فساد، در پی پیروزی یک جریان خاص سیاسی در شورای شهر تهران بوده است.

به موجب این تحقیقات، موید نحوه ی اقدام متهم هماهنگی و همراهی با جریان خاص سیاسی است؛ زیرا در آن ایام موضوع انتخاب رییس شورای اسلامی شهر تهران در دستور کار بوده است.

جعفری دولت آبادی افزود: یاشار سلطانی در جریان تحقیقات پذیرفته است که شیوه های دیگری برای اطلاع رسانی وجود داشته که می توانسته بدون آن که مرتکب جرم یا هتک آبروی فردی شود، به آن ها تمسک جوید.

به موجب تحقیقات دادستانی، حکیم پور عضو شورای شهر پذیرفته است که نامه را پیش از انتشار به افرادی از جمله آقای نجفی مشاور رییس جمهور در ساختمانی واقع در خیابان شهید مطهری تهران تحویل داده است.

به موجب این تحقیقات، یاشار سلطانی نیز پذیرفته است که نامه را قبل از انتشار در اختیار افرادی از جمله حناچی معاون وزیر مسکن و خبرنگار حوزه شورای شهر روزنامه شرق قرار داده است.

وی با رد ادعای مطرح شده مبنی بر این که قوه قضاییه مانع مبارزه رسانه ها با فساد در این پرونده شده است اضافه کرد: بعد از این که حکیمی پور از اعضای شورای شهر این نامه را به یاشار سلطانی تحویل داد، اتفاقات دیگری رقم خورد.

جعفری دولت آبادی با طرح سوال که چگونه قوه قضاییه به جلوگیری رسانه ها از مبارزه با فساد محکوم می شود در حالی که این نامه از طریق عضو شورای شهر به برخی افراد و توسط متهم به خبرنگار روزنامه شرق تحویل داده شده است؛ افزود: اگر شجاعت برای مبارزه با فساد وجود داشت، باید این نامه در صحن علنی شورا قرائت می شد.

جعفری دولت آبادی با بیان این که اتهام زنی به قوه قضاییه در رابطه با این پرونده به نتیجه نرسیده است، گفت: انتشار نامه در یک طراحی چند روزه از 31 مرداد تا 4 شهریور در برابر حقوق های نجومی مطرح شد و نطفه ی آن در جای دیگری شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: این افراد فکر می کردند با انتشار این نامه می توانند ترکیب هیات رییسه شورا را تغییر دهند، ولی در رسیدن به این هدف ناکام ماندند و در این میان، یک فعال رسانه ای قربانی شد.

وی تاکید کرد این که عده ای به خود حق می دهند برای پیشبرد اهداف سیاسی از یک فعال رسانه ای استفاده ابزاری کنند، امری ناپسند است.

دادستان تهران در خصوص واکنش برخی افراد، مسؤولین و رسانه ها پس از بازداشت یاشار سلطانی اظهار داشت: ابتدا گفتند: افشاگر فساد را بازداشت کردند و سپس گفتند: با رسانه ها برخورد دوگانه می شود.

در ادامه برخی نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر علیه اقدام دادسرا موضع گیری نموده و ادعای نقض حقوق متهم، مقررات کیفری و قانون اساسی را کردند، اما وقتی این حربه ها کارساز نشد، ادعا کردند که حامیان ثروت و قدرت موفق شدند یک خبرنگار را بازداشت کنند.

دادستان تهران افزود: با عدم اخذ نتیجه مطلوب و در حمایت از متهم، افرادی به خانه متهم رفتند که این در حالی بود که متهم اعلام کرده بود نیازی به این گونه اقدامات ندارد؛ سپس تشکل های دانشجویی را وارد نموده و کمپین حمایت از سلطانی تشکیل شد و با تشدید هجمه ها علیه قوه قضاییه و دادستانی، سعی نمودند بازداشت متهم را نوعی ظلم جلوه دهند و بر همین اساس اتهام زنی توسط برخی اعضای شورای شهر مبنی بر ادعای تضییع حقوق متهم شکل گرفت و علی رغم این که نامه سازمان بازرسی کل کشور توسط یکی از اعضای شورای شهر به متهم تحویل شده بود، اما چهارده عضو این شورا، طی نامه ای آزادی یاشار سلطانی را درخواست کرده اند.

دادستان تهران به سایت های خبری، رسانه ها و مطبوعات توصیه کرد که وارد این گونه برنامه ها نشوند و تاکید کرد: مبنای فعالیت خبرنگاران، اصحاب رسانه و مدیران مسوول رسانه ها، باید قانون مطبوعات باشد.

وی در مورد آخرین وضعیت پرونده قضایی یاشار سلطانی و در ارتباط با یکی از اتهامات متهم گفت: به موجب بند 6 ماده ی 6 قانون مطبوعات، انتشار تحقیقات مراجع قضایی جرم عمومی است و دادستان می تواند اعلام جرم و تعقیب نماید، اما این اختیار یا تکلیف دادستان مانع از شکایت شاکی خصوصی نمی باشد.

دادستان تهران اظهار داشت: به موجب بند 6 ماده ی 6 انتشار اسناد، دستور ها و مسائل محرمانه و .

ممنوع است و این بند دارای دو بخش است و دو جرم را مورد توجه قرار داده است: بخش نخست، فاش کردن اسناد و دستور ها و مسائل محرمانه است و بخش دوم، شامل انتشار مذاکرات غیرعلنی مجلس شورای اسلامی محاکم غیرعلنی و تحقیقات مراجع قضایی است.

امر فاش کردن و انتشار اسناد جرمی است که تعقیب مرتکب آن نیازمند شکایت شاکی خصوصی یا شخص حقوقی است؛ اما انتشار تحقیقات مراجع قضایی واجد جنبه ی عمومی است و لذا با اعلام جرم دادستان قابل پیگرد است؛ اگر چه متضررین هم می توانند اعلام شکایت نمایند.

جعفری دولت آبادی افزود در خصوص این که آیا سازمان بازرسی کل کشور، مرجع قضایی محسوب می شود یا خیر، گفت: مطابق ماده ی 2 قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور مصوب 1393، این سازمان واجد دو حیثیت نظارتی و قضایی است؛ بند الف.

این ماده به جنبه ی نظارتی توجه دارد و بند ج.

شامل اعلام موارد تخلف و نارسایی ها و سوء جریانات اداری و مالی در خصوص وزارتخانه ها و نهاد های انقلاب اسلامی و بنیاد ها و موسسات و شرکت های دولتی به مسوولان مربوطه، حیثیت قضایی این سازمان را مورد توجه قرار داده است.

طبق ماده ی 4 قانون مذکور رییس سازمان باید دارای پایه ی قضایی باشد و هم چنین طبق مواد 33 و 34 آیین نامه ی این سازمان، بازرس سازمان بازرسی کل کشور می تواند به دو نحو حضوری و مکاتبه ای پاسخ دفاع از افرادی که به جرمی متهم شده اند را اخذ نماید.

در پرونده ی یاشار سلطانی بازرس سازمان بازرسی کل کشور طی نامه ای که در سایت ها منتشر شد، اتهامات اختلاس، تضییع اموال و ایراد خسارت به اموال عمومی را مطرح نموده و جهت اخذ دفاع و پاسخ نزد مسوول مربوطه ارسال کرده است و به عبارتی، از مقام یک مرجع قضایی اقدام کرده است.

تبصره ی 3 ماده ی 34 آیین نامه سازمان رعایت شئون افراد و کلیه مقررات مربوط و اصول اخلاقی و حرفه ای سازمان را الزامی می داند.

برخی با خلط این دو موضوع، نتیجه گرفته اند که این سازمان همانند سازمان های ثبت و پزشکی قانونی بوده و مرجع قضایی محسوب نمی شود در حالی که سازمان مذکور بر خلاف سازمان های ثبت و پزشکی قانونی واجد حیثیت قضایی است.

هم چنین برخی معتقدند برای مبارزه با فساد و منافع عمومی می توان اسناد محرمانه را منتشر کرد که در پاسخ باید گفت: به خلاف آنچه که برخی بدون ذکر منبع مدعی شده اند که این امر در جوامع توسعه یافته رایج و پذیرفته است، در قوانین ایران و از جمله بند 6 ماده ی 6 قانون مطبوعات، استثنایی بر ممنوعیت موضوع بحث مقرر نشده است؛ اما از قید مجوز قانونی در قسمت پایانی می توان نتیجه گرفت که این امر با اذن مرجع ذی صلاح، امکان پذیر است نه تصمیم دلخواه مدیر مسؤول یک سایت یا یک خبرنگار یا یک فعال سیاسی؛ که این تفسیر از قانون موسع بوده و قابل قبول نمی باشد؛ ضمن این که قانون گذار در جهت تامین مصالح مهم شامل حفظ منافع عموم و مصلحت جامعه، مواد دیگری را مقرر نموده است که از جمله، ماده ی 22 قانون آیین دادرسی کیفری و تبصره ی 2 ماده ی 353 قانون آیین دادرسی کیفری است.

مطابق ماده ی 22 از وظایف دادسرا، کشف جرم و حفظ حقوق عمومی است.

هم چنین در تبصره ی 2 ماده ی 353 همین قانون، قانون گذار برای دغدغه ی منافع عموم راهکار ارائه داده و اعلام داشته است که: انتشار جریان رسیدگی و گزارش پرونده در محاکمات علنی که متضمن بیان مشخصات شاکی و متهم است، در صورتی که به عللی از قبیل: خدشه دار شدن وجدان جمعی و یا حفظ نظم عمومی جامعه ضرورت یابد، به درخواست دادستان کل کشور و موافقت رییس قوه قضاییه امکان پذیر است .

قانون گذار هم چنین در ماده ی 96 قانون پیش گفته، انتشار تصویر و سایر مشخصات مربوط به متهم در مراحل تحقیقات مقدماتی توسط رسانه ها و مراجع انتظامی و قضایی را در مورد متهمان به ارتکاب جرایم مهم و متعدد و یا به منظور آگاهی رسانی به بزه دیدگان جهت طرح شکایت، مجاز دانسته و فرایند انتشار را از طریق درخواست بازپرس و موافقت دادستان شهرستان مقرر نموده است و طبق این ماده، انتشار تصویر یا سایر مشخصات مربوط به هویت متهم ممکن است .

دادستان تهران خاطرنشان کرد حفظ آبروی مردم، در شرع و در قانون مورد تاکید قرار گرفته و هیچ حقی مهم تر از آبروی دیگران نیست و بدون مجوز شرعی یا قانونی نمی توان با ادعای مبارزه با فساد، آبروی دیگران را هتک نمود.

وی افزود: ایراد شده که چرا تحویل دهنده نامه تحت تعقیب قرار نگرفته و بازداشت نشده است.

طرح این ایراد نشان از غفلت از معنای دو واژه ی افشا و انتشار است؛ تحویل دهنده نامه مدعی است که نامه را برای انتشار تحویل نداده و لذا در رکن مادی جرم موضوع بند 6 ماده 6 نقشی نداشته است؛ حتی اگر در واقع چنین نباشد، در حال حاضر با توجه به انکار تحویل دهنده و فقد دلایل بر خلاف آن، تعقیب تحویل دهنده و افراد مشابه موجبی ندارد و این اقدام آن چنان که مدعی شده اند: تفسیر قانون به صورت دلخواه نیست .

هم چنین گفته شده است که نامه مهر محرمانه نداشته و لذا انتشار آن فاقد وصف کیفری است.

در پاسخ باید گفت: در خصوص تحقیقات مراجع قضایی، اصل بر محرمانه بودن است.

طبق رویه جاری قضات، مراجع قضایی هیچ گاه ذیل صورتجلسه ی تحقیقات و مهر محرمانه درج نمی نمایند و اصولاً چنین امری در مراجع قضایی مرسوم نیست و لذا انتشار هر برگی از تحقیقات مراجع قضایی بدون مجوز قانونی جرم است.

علیرغم این موضوع، برخی کماکان آن را یک سند عادی و فاقد مهر محرمانه ارزیابی کرده و بر لزوم انتشار آن اصرار می ورزند.

دادستان تهران اظهار داشت ادعای برخی که تشکیک در اعتبار و درستی محرمانه اعلام کردن متن می تواند حق انتشار را به روزنامه نگار و هر فرد عادی بدهد، مخدوش است؛ زیرا محرمانه بودن تحقیقات مراجع قضایی امری اعتباری نیست تا بتوان در آن تشکیک کرد و مطابق بند 6 ماده ی 6 قانون مطبوعات، انتشار صرفاً با مجوز قانونی ممکن است.

در مانحن فیه چنین مجوزی از سوی سازمان بازرسی یا سایر دستگاه های مجاز اعطا نشده؛ ضمن این که بازرس و سربازرس سازمان در جریان تحقیقات نزد دادستانی اعلام داشته اند قبل از انتشار، به نحو مکرر به متهم و برخی اعضای شورای شهر گفته بودند که نامه سازمان محرمانه است و انتشار آن ممنوع می باشد.

دادستان تهران در مورد سیاست دادستانی در قبال رسانه ها، با نادرست خواندن برخی اظهارنظر ها مبنی بر بازداشت یاشار سلطانی و برخورد متفاوت با این پرونده و موضوع فیش های نجومی، اظهار داشت: طی چند روز اخیر و در نتیجه تحقیقات صورت گرفته، فرد افشا کننده فیش های نجومی شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفته است.

دادستان تهران با اشاره به این که عده ای شائبه برخورد دو گانه با رسانه ها را مطرح کردند تا شاید دادستانی در مورد پرونده یاشار سلطانی عقب نشینی کند، افزود: دادستانی ضمن حمایت از آزادی رسانه ها در چارچوب قانون، به خبرنگاران توصیه می کند که ابزار جریانات سیاسی نشوند.

دادستان تهران مجدداً تاکید کرد: پرونده واگذاری شهرداری با سرعت و قاطعیت در دادسرای تهران مورد رسیدگی قرار می گیرد و اگر جرمی احراز شود، قطعاً با مرتکب برخورد می شود؛ کما این که نسبت به یکی از اعضای شورای شهر اقدام خواهیم کرد تا بدانند دادستانی در رسیدگی به جرایم ارتکابی برای متهمان مصونیت قائل نمی باشد.


کلید واژه ها: دادستان - رییس شورای اسلامی شهر تهران - تهران - شهر تهران - شورای شهر - شورای شهر تهران - شورای اسلامی شهر تهران - عضو شورای شهر - شورای - شهریور - شهرداری - دادستان تهران - کارکنان دولت - گزارش - اسلامی - دادگاه - عضو شورای شهر تهران - نامه - سیاسی - همراه - کارکنان - میلیارد - دادستان کل کشور - اعضای شورای شهر - دادستانی تهران - کارگزاران نظام - شهرداری تهران - سازمان بازرسی - دادگاه انقلاب - انقلاب اسلامی

آخرین اخبار سرویس:
فیلم | امنیت به قیمت خون بهترین جوانان

تنبیه مجری «جدول» به خاطر سوال نژادپرستانه

فیلم | آیا خبر دارید؟

سازمان نهضت سواد رسانه ای در سطح ملی ایجاد شود

فقه شیعه در آستانه تحول نوین قرار دارد

شیخ المراجع 100 ساله شد

نسخه پیامبر اکرم(ص) برای شادابی بدن

بیانات رهبری در دیدار مردم آذربایجان شرقی

حماس: قیام گسترده علیه صهیونیست ها نزدیک است

اوج ذلت دشمنان با حذف تصویر دیدار سید حسن نصرالله با آیت الله نوری همدانی از اینستاگرام

صفحه نخست روزنامه های امروز سه شنبه 30 بهمن

استخدام برنامه نویس - 30 بهمن 97

کلیه استخدامی های تهران - 30 بهمن 97

استخدام فروشنده تمام وقت خانم جهت شال و روسری در کرج

استخدام نظافتچی و نیروی خدماتی در یک رستوران

بی انضباط های امروز مجلس

استخدام نیروی خانه دار خانم برای نظافت هتل در قم

محکومیت خانم دکتر به خاطر تزریق ژل در آرایشگاه

استخدام منشی خانم با روابط عمومی بالا در محدوده احمد آباد مشهد

این دو چهره ی موثر و خطرناک جنگ طلب در امریکا / «بوت» و «کریستول» به دنبال ترویج ایده ی جنگ با ایران هستند

آغاز چهارمین روز بررسی بودجه 98 در مجلس

استخدام فروشنده خانم برای فروشگاه لباس در قم

استخدام MDF کار ماهر جهت یک شرکت معتبر در خراسان رضوی

لزوم توسعه همکاری های مشترک میان منطقه آزاد ماکو و مناطق آزاد ترکیه

اسامی 6 نماینده ای که دیر به مجلس رسیدند

می خواهیم باریشه در تاریخمان زبان بین المللی داشته باشیم

آغاز چهارمین روز بررسی بودجه 98 در مجلس

توان یابان در حسرت سفر

آیا عدم انتخاب شهردار، شورای رشت را منحل می کند؟

پایتخت؛ پذیرای گشت و گذارهای شبانه

جشن نیکوکاری 15اسفند در سیستان و بلوچستان برگزار می شود

262 فرد آلوده به اعتیاد با کمک سپاه ناحیه سنندج بهبود یافتند

در دومین روز سفر به استان سمنان سردار غیب پرور با اهالی و مؤثران جنوب شهر سمنان دیدار کرد

اوقات شرعی امروز به افق یاسوج

کشاورزان و عشایر زیر 50 سال برای بیمه شدن اقدام کنند

پنجمین دوره سراسری نخبه پروری سیاسی

الزامات حقوقی در فضای مجازی

سی امین همایش مذاهب اسلامی در زاهدان آغاز به کار کرد

برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز در خورش رستم

حدیث‎نگاشت/ اخلاص مانع بر باد رفتن اعمال می‎شود

فرایند بررسی احراز مصادیق ایثارگری الکترونیکی می شود

گوسفندها واقعاً قاچاق می شوند

با حکم شهردار تهران نادمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری شد+حکم

گویندگی در برنامه زنده، شبیه راه رفتن روی لبه تیغ است

جدال چالش ظریف با یک جانبه گرایی

گزیده روزنامه های 30 بهمن 1397

تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور مبنای قرآنی دارد

لرستان ، بخش خبری 20:00 یکشنبه 28 بهمن

برگزاری مراسم سالگرد جان باختگان انفجار قطار

یک سوم ازدواج ها به طلاق ختم شد

آغاز ثبت نام آزمون ارشد علوم پزشکی از ساعت 10 صبح

کتب درسی، تنها مرجع آموزشی نیستند

ماموستا جلال مرادی: تروریست ها جواب سخت و کوبنده ای از جمهوری اسلامی خواهند گرفت

دی کلینیک ملکشاهی به بیمارستان ارتقاء یافت

آمسان چین 3 خورشید دارد

حوزه آماده هر نوع همکاری با نیروهای مسلح است

تلقیح مصنوعی و اجاره رحم

معاون وزیر دادگستری آمریکا از مقام خود کناره گیری می کند

استخدام کارمند، صندوقدار خانم و آقا جهت فست فود در تهران

پزشکیان درگذشت والده حسن لطفی را تسلیت گفت

حقوق و مزایای کارکنان وزارت کشاورزی یک سوم کمتر از سایر دستگاه ها است/ اعلام آمادگی کمیسیون کشاورزی برای کمک به حجتی

استخدام صندوقدار آقا جهت کارواش در تهران

دستگیری 3نفر از عوامل حادثه تروریستی زاهدان/متلاشی شدن چندین خانه تیمی تروریست ها

کمک مردم پاوه برای بالا کشیدن خودرو سقوط کرده به دره + فیلم

عارف یا لاریجانی

2700 حادثه طبیعی امسال در سامانه سما ثبت شده است

حادثه جاده خاش و امنیت ملی

آغاز دویست و هشتاد و نهمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و بررسی بودجه 98

مصلحت در وضع برزخی

35 هزار نیروی پیمانی و رسمی جذب وزارت بهداشت شدند

بهره مندی 74 مددجوی سمنانی از مزایای انتقال و بخشودگی سربازی

استخدام گرافیک کار،کارشناس تدوین،سئو کار - تهران

تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور مبنای قرآنی دارد

پیگیری طرح عدم کفایت شورا در صورت محرز شدن عدم صلاحیت گزینه شهرداری اراک

آنچه که در بیانیه «گام دوم انقلاب» نیست...

نکوداشت«حمیرا ریگی» نخستین بانوی سفیر سیستان و بلوچستانی

کشاورزان و عشایر برای بیمه شدن اقدام کنند

پس از کش و قوس فراوان شهردار گلپایگان برکنار شد

تقویت بنیه دفاعی و نظامی کشور مبنای قرآنی دارد

محکومیت خانم دکتر به خاطر تزریق ژل در آرایشگاه

سومین جشنواره قرآنی رهپویان ولایت در ایرانشهر برگزار شد

قراردادهای کارگری، مهمترین چالش جامعه کارگری است مجامع کارگری به دنبال عدالت اجتماعی و آرامش هستند

آغاز جلسه علنی مجلس در چهارمین روز بررسی بودجه سال 98

ادای احترام وزیر دادگستری به شهدای قزوین

مهمترین رویدادهای مطبوعات اصفهان

فهرست پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان

دومین کنگره بین المللی بزرگداشت 140 شهید روحانی مدافع حرم

حدیث‎نگاشت/اخلاص مانع برباد رفتن اعمال می‎شود

مادر شهید بروجی به فرزند شهیدش پیوست

مادری را باید از ام البنین(س) آموخت

رقابت بیش از 1200 نفر در مسابقات قرآن و نهج البلاغه هرمزگان

حضور مؤسسات به شرط ارائه طرح های جامع در نمایشگاه قرآن

مصباحی مقدم: دولت نسبت به اصلاح ساختار بودجه توجه کند

سخن نگاشت | درود خدا بر سپاه پاسداران و همه عناصر حافظ امنیت و نیروی انتظامی و ارتش و دیگران

آماده سازی 6 ایستگاه مترو تا پایان سال

رییس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی: زیلو فرش سلامت است و به عنوان یک میراث بشری باید به آیندگان منتقل شود

قیام ایالت های آمریکا علیه ترامپ

سرباز کوچک امام صدهزارتایی شد/ مزد بگیر ها علیه میلیاردر ها طغیان کردند/ کشف رودخانه در آسمان عجایب جهان را تکمیل کرد/ اتریش شهروندان داعشی را پس زد

کلیه استخدامی های استان هرمزگان - 30 بهمن 97

کلیه استخدامی های خراسان رضوی و مشهد - 30 بهمن 97

آخرین وضعیت پرونده قضایی یاشار سلطانی

آخرین وضعیت پرونده قضایی یاشار سلطانی