مطالب مرتبط:
جزییات 4خبر ویژه امروز سه شنبه 11 دی ماه 1397
جزییات 4خبر ویژه امروز سه شنبه 25 دی ماه 1397
جزییات 4خبر ویژه امروز شنبه اول دی ماه 1397
جزییات 6خبر ویژه امروز دوشنبه سوم دی ماه 1397
جزییات 5خبر ویژه + دوشنبه سوم دی ماه +بلاغ+بلاغ نیوز+اخبار مازندران+1397
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 1 بهمن 1397 ساعت 00:122019-01-20سياسي

جزییات 4خبر ویژه امروز دوشنبه اول بهمن ماه 1397


- چرا همین حرف ها را در 5 سال بودجه ریزی دولت رعایت نکردید؟!حرف های خوب رییس جمهور هنگام تسلیم لایحه بودجه 98 آن هم پس از 5 سال بودجه ریزی چه فایده ای دارد؟روزنامه رسالت در سرمقاله خود ضمن طرح سؤال فوق نوشت: رییس جمهور به هنگام تسلیم بودجه 98 به مجلس مطالب مهمی را مطرح فرمودند که باید به دقت مورد واکاوی قرار گیرد.

روزنامه ایران، ارگان دولت با تیتر اول زیر به استقبال سخنان رییس جمهور رفت و نوشت:روحانی: ملت باید بداند - چه کسی و برای چه بودجه می گیرد؟- کدام بنگاه ها مالیات نمی دهند؟ - حرکت های مخفی بودجه آشکار شود.

- هر که درآمد بیشتری دارد، مالیات بیشتری بدهد.

- ثروت های فراوانی که در دستگاه ها حبس شده اند رها شوند.

غیر از این مطالب خوب و پر جاذبه و ژورنالیستی، رییس جمهور نیز فرمودند: - بودجه ما باید شفاف باشد تا جلوی رانت و فساد را بگیریم.

- مردم پس از ارائه بودجه باید حرف بزنند، نقد کنند.

- تمام داده های ما باید در اختیار مردم قرار بگیرد.

این حرف های خوب پس از 5 سال بودجه ریزی و بودجه نویسی در دولت آقای روحانی چه فایده ای دارد؟ آیا وی به حرف مردم در مورد بودجه گوش می کند؟ آیا به حرف اقتصاددانان و خبرگان و نخبگان و فعالان اقتصادی گوش می کند؟ آیا او به حرف منتقدین مشفق توجه می کند؟رییس جمهور وفق اصل 126 قانون اساسی مسئولیت امور برنامه و بودجه و امور اداری استخدامی کشور را مستقیماً بر عهده دارد.

باید دید در این 5 سال با برنامه چه کرده است؟ بودجه را چگونه اجرا کرده و نیز در امور اداری و استخدامی کشور چه کارنامه ای باقی گذاشته است؟ اگر از آخر شروع کنیم حقوق های نجومی رکورد خوبی از عملکرد وی را در امور اداری و استخدامی واتاب نمی دهد.

گزارش عملکرد بودجه و نیز گزارش تفریغ هم تصویر درستی از اجرای برنامه و بودجه در این 5 سال به دست نمی دهد.

- رییس جمهور محترم می گوید باید دید چه کسی و برای چه بودجه می گیرد و کدام بنگاه ها مالیات نمی دهند؟کافی است برای پیدا کردن پاسخ، به بند الف تبصره یک ماده واحده بودجه سال 98 یک نگاهی بیندازیم.

شرکت ملی گاز به عنوان بزرگ ترین شرکت دولتی پس از شرکت ملی نفت معاف از مالیات شده است.

در همین بند الف تبصره 1 شرکت ملی نفت و شرکت ملی گاز معاف از تقسیم سود سهام دولت است.

حال آنکه ماده 11 قانون محاسبات عمومی سود شرکت های دولتی را درآمد عمومی می شناسد و باید به خزانه واریز شود.

- گفته شده بودجه باید شفاف باشد، تمام داده ها باید در اختیار مردم قرار گیرد، باید معلوم شود چه کسی و برای چه بودجه می گیرد؟ کافی است دوباره به همین بند الف تبصره یک ماده واحده بودجه توجه شود.

علاوه بر اعداد و ارقام یاد شده در بالا 14/5 درصد کل صادرات نفت خام و میعانات گازی و نیز 14/5 درصد صادرات گاز به عنوان پیش بینی هزینه های این دو شرکت معظم در بودجه 98 پذیرفته شده است.

بودجه در یک جمله یعنی پیش بینی درآمد و برآورد هزینه، برآورد هزینه های این دو شرکت معظم دولتی چه قدر است که اگر قیمت یک بشکه نفت 140 دلار باشد همین هزینه پیش بینی می شود، 54 دلار هم باشد باز هم همین 14/5 درصد سهم این دو شرکت معظم اقتصادی است.

آیا نام این شفافیت است؟ آیا می شود گفت با این 14/5 درصد چه کسی برای چه بودجه می گیرد؟آیا می شود کسی در سازمان برنامه پاسخ دهد تقویم محاسباتی پیش بینی درآمد و برآورد هزینه مستند به تبصره یک ماده واحده لایحه قانونی بودجه 98 در مورد این دو شرکت معظم اقتصادی چه قدر است و نیز پاسخ دهد پنج بند تبصره یک ماده واحده و به ویژه 5 جزء بند هـ این تبصره ماهیت برنامه ای دارد یا بودجه ای؟ اگر ماهیت برنامه دارد نسبت آن با برنامه ششم چیست؟ و اگر مفاد تبصره یک ماده واحده در برنامه ششم توسعه آمده، ذکر آن در بودجه بی فایده است.

اگر در برنامه ششم نیامده است، آیا ایام تصویب بودجه ایام تصویب برنامه هم هست؟ و اگر پاسخ همه این سوالات منفی است و تبصره یک ماده واحده ماهیت بودجه ای دارد، با این درصدهای ذکر شده در تبصره یک می توان تصویری از 100 درصد پیش بینی درآمدها و برآورد هزینه ها در این دو شرکت معظم اقتصادی به دست آورد.

شرم باد ؛ همین؟! عذرخواهی و جبران کنیدمعاون وزیر خارجه در سومین سالگرد اجرای برجام می گوید شرم بر آمریکا!سید عباس عراقچی در توییتی نوشت: امروز سومین سالگرد اجرای توافق هسته ای ایران (برجام) است و نشان داد که چقدر آمریکا غیرقابل اعتماد و غیرقابل اتکا است.

یک رییس جمهور امضا می کند، رییس جمهور بعدی از آن خارج می شود! از آقای ترامپ سپاسگزاریم که این را نشان داد.

شرم باد! .

این موضع در حالی است که رهبر حکیم انقلاب و بسیاری از صاحب نظران و کارشناسان دلسوز، همان 3-4 سال قبل بر غیرقابل اعتماد بودن رژیم آمریکا تأکید داشتند و از دولت و وزارت خارجه می خواستند که به نقطه های خیالی و وعده های موهوم آمریکا و اروپا دل نبندند.

اما برخی از مقامات دولتی بارها می گفتند به مذاکره و توافق با آمریکا خوش بین هستیم، دولتمردان آمریکایی مؤدب هستند و امکان ندارد زیر تعهد خود بزنند.

یا مثل مرحوم هاشمی می گفتند وزیر خارجه آمریکا به وزیر خارجه ما قول داده بدعهدی در توافق موقت ژنو را جبران کند.

یا همین آقای عراقچی در اظهاراتی عجیب که تیتر یک روزنامه زنجیره ای شرق شد، ادعا کرده بود امضای کری تضمین است .

اکنون هم اظهار تأسف و لعن و طعن آمریکا با تعبیر شرم باد هیچ مشکلی را حل نمی کند.

در واقع طرف دعوای اصلی، اروپا است نه آمریکا، که با فریبکاری، طی 9 ماه گذشته، دولت آقای روحانی را به اجرای تعهدات یکطرفه برجام ملتزم نگاه داشته اما خود، به تعهدات برجامی در زمینه مقابله با تحریم های آمریکا عمل نکرده است.

توقف روند بدعهدی که از همان دولت اوباما آغاز شد و سپس توسط اروپایی ها (در لغو یکطرفه برخی توافقات) ادامه یافت، با لفاظی و انتقادات توییتری متوقف نمی شود بلکه نیازمند اقدام قاطع و عملی است.

اکنون برعهده وزارت خارجه است که اولاً به طور رسمی از مردم و نظام به خاطر اعتماد بی جا و یکطرفه به اروپا و آمریکا عذر خواهی کند؛ ثانیاً اجرای یکجانبه تعهدات برجامی را متوقف نماید و برنامه تعلیق شده هسته ای را مجدداً با تمام ظرفیت فعال نماید.

در غیر این صورت باید یقین کرد که اعتماد به شیاطین اروپایی و آمریکایی، فراتر از خطا و اشتباه و عامدانه است.

قدرت تلافی ویرانگر ایران اجازه نمی دهد آمریکا در خلیج فارس مرتکب اشتباه شودتارنمای آمریکایی آکسیوس در گزارشی نوشت : ترامپ در سال اول ریاست جمهوری اش که هنوز تحت تاثیر سخنرانی ها و هیجانات انتخاباتی بود، مکررا از قایق های تندرو ایران در خلیج فارس ابراز نارضایتی کرده و از اطرافیانش خواسته بود طرح هایی برای منفجر کردن این قایق ها تهیه کنند.

این گزارش می افزاید ترامپ نمی توانسته درک کند که چرا ارتش آمریکا این قایق های تندرو کوچک و تهاجمی را غرق نمی کند تا مایه تحقیر و نشانه ضعف آمریکا تلقی نشود.

بنا به گفته برخی منابع در کاخ سفید، ترامپ درباره قایق های ایران گفته بود: این قایق ها می آیند، واقعا سریع وارد می شوند و واقعا نزدیک می آیند.

و شاید هم مواد منفجره حمل می کنند.

ما که نمی دانیم.

آیا شما می توانید این را باور کنید؟ ما هم هیچ کاری نمی کنیم؟ چرا ما آن ها را غرق نمی کنیم؟ .

در ادامه این گزارش آمده است منابع آگاه می گویند مشکلی که وجود داشت این بود که چنین پاسخ بی تناسبی از سوی ترامپ می توانست به سرعت به جنگ با ایران گسترش یابد.

وزارت دفاع، هرگز چنین طرح هایی را برای حمله به قایق های ایرانی آماده نکرد .

آکسیوس بیش از این توضیح نمی دهد که مقامات آمریکایی به ترامپ چه گفته اند؛ اما آنچه اتفاق افتاده این است که آخرین بار همین یک ماه قبل، وقتی ناو بزرگ آمریکا بعد از چند ماه به خلیج فارس بازگشت توسط قایق های تندرو ایرانی احاطه شد، هشدار برای رعایت آداب این آبراه و حریم دریایی ایران دریافت کرد، و به واقعیت تن داد.

البته پیش از این برخی رسانه های آمریکایی تصریح کرده اند که اگر ایران بخواهد ضربات مرگبار به ناوهای آمریکایی بزند و آنها را غرق کند، احتمالا نوبت قایق های تندرو نمی رسد؛ چرا که موشک و مین دریایی ویرانگر، به اندازه کافی در اختیار دارد.

واقعیت مهم در بازدارندگی همین است: دوران بزن در رویی تمام شده و آمریکا قادر به محاسبه ضرباتی که در صورت خبط و خطای نظامی عایدش می شود، نیست.

این ابهام، بسیار مهیب است.

گردن روحانی نیندازید دروغ بزرگ را شما اصلاح طلبان گفتیدهمکار ستاد انتخاباتی روحانی در سال 96 می گوید بیش از 80 درصد رأی دهندگان به روحانی، دیگر به او رأی نمی دهند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازجهان نیوز، صادق زیبا کلام در یادداشتی که رنگ و بوی فرافکنی دارد، می نویسد: تصور، اصلی از تشکیل نشدن کمیته مشترک اصلاح طلبان و دولت به هیچ وجه آن گونه نیست که چه فردی در این میان کوتاهی کرده و اینکه آیا اصلاح طلبان یا دولت در این زمینه کوتاهی کرده اند، بلکه مسئله بسیار اساسی تر و بنیادی تر است.

اساسا هیچ گونه ارتباط، همکاری و همراهی میان اصلاح طلبان و دولت دوم آقای روحانی پس از انتخابات 29 اردیبهشت 96 به وجود نیامد.

تیم نزدیک به آقای روحانی اهمیتی برای اصلاح طلبان قائل نشدند.

در این قسمت می توان یک مرحله جلوتر رفت و مطرح کرد که آقای روحانی در دولت دومش هرچه قدر از تاریخ 29 اردیبهشت 96 گذشت، فاصله او هم از اصلاح طلبان بیشتر شد.

او با مصادره به مطلوب کردن رأی دهندگان به روحانی به عنوان اصلاح طلب می افزاید: پشت کردن به مطالبات اصلاح طلبان و 24 میلیون رای دهنده باعث شد تا محبوبیت آقای روحانی به شدت کاهش پیدا کند.

اگر امروز یک نظرسنجی ساده صورت گیرد با توجه به سرخوردگی که از عملکرد دولت به وجود آمده، تصور می شود که بالای 80 درصد از 24 میلیونی که به او در 29 اردیبهشت 96 رای دادند دیگر به روحانی رای ندهند و حتی بسیاری از افراد در انتخابات شرکت نکنند.

مشکل اساسی و بنیادی تر از آن است که تصور شود با تشکیل کمیته و جلسه میان اصلاح طلبان و دولت مسائل حل شود.

اگر آقای محمود واعظی، آقای محمدرضا عارف و دیگر اصلاح طلبان هم به میدان می آمدند بعید است که تغییری به وجود می آمد؛ به معنای دیگر یک جلسه که هیچ اگر هر روز هم جلسه ای برگزار می شد هیچ موضوعی تغییر نمی کرد.

در یک کلام باید گفت که مسئله به هیچ وجه آن نیست که چرا کمیته مذکور و جلسه ای تشکیل شده یا نشده است و یا آنکه قصور عدم تشکیل این کمیته متوجه کدام جریان سیاسی است!ادعای زیباکلام در حالی است که بسیاری از اصلاح طلبان بارها تصریح کرده اند مردم بیش از روحانی، از عملکرد اصلاح طلبان و وعده های خلاف واقع آنان ناراضی هستند.

رضا خاتمی قبل از انتخابات گفته بود ما اصلاح طلبان تضمین روحانی هستیم.

یادآور می شود بزرگترین دروغ اصلاح طلبان، بزک کردن شیطان بزرگ و همچنین معرفی روحانی به عنوان چهره ای که می تواند گره مشکلات اقتصادی را از طریق توافق با آمریکا باز کند، بود.

و این در حالی است که وضعیت اقتصادی مردم، بسیار بهتر از وضع اقتصادی آنها پس از برجام است.

ریچارد هاس: راهبرد ترامپ علیه ایران واگرایانه و بی نتیجه استمحافل رسانه ای و سیاسی غرب می گویند دولت آمریکا به اهداف اعلامی علیه ایران نخواهد رسید.

روزنامه ایتالیایی لاستامپا در یادداشتی نوشت: علت واقعی برگزاری نشست در لهستان توسط آمریکا، حمایت از آشوب در داخل ایران است.

آمریکا دست اندرکار برگزاری یک کنفرانس در رابطه با ایران در ماه آینده در لهستان است.

این کنفرانس از اولین پیامدهای دکترین ترامپ در ارتباط با خاورمیانه است که مایک پمپئو هفته گذشته در قاهره تشریح کرده بود.

منابع نزدیک به دولت ترامپ می گویند اکنون زمان پشتیبانی فعالانه از اعتراضات در داخل ایران است.

این رویکرد، دلیل واقعی برگزاری کنفرانس لهستان است.

اما رویکرد دولت ترامپ با مخالفت ها و انتقاداتی نیز روبرو شده است و برای مثال ریچارد هاس، رییس شورای روابط خارجی آمریکا، در این رابطه گفته است: پمپئو در قاهره اهداف بلند پروازانه ای را مانند بیرون کردن نیروهای ایرانی تا آخرین نفر از سوریه، کاهش زرادخانه موشکی حزب الله، آزاد کردن عراق از نفوذ ایران همزمان با کاهش حضور آمریکا در خاورمیانه را ترسیم کرد، اما هیچ سیاستی با چنین اهداف و ابزارهای واگرایانه ای، به موفقیت نمی رسد.

خروج نیروهای آمریکایی از سوریه نیز بخشی از همین راهبرد است و به گفته منابع وزارت دفاع آمریکا روند این خروج آغاز شده و اعزام یک ناو گرو ه نظامی به سوی خاورمیانه برای انتقال تجهیزات و نفرات به آمریکا، در همین چارچوب صورت گرفته است.

چند روز پیش جان بولتون خروج نیروهای آمریکایی از سوریه را منوط به تضمین ترکیه در دوری از حمله به کردهای متحد آمریکا در سوریه کرده بود.

اما به گفته منابع پنتاگون، آنها دستور جدیدی در ارتباط با خروج از سوریه دریافت نکرده اند و به همین دلیل خروج نیروها به صورت برنامه ریزی شده به پیش می رود.

این اولین بار نیست که در داخل دولت ترامپ در ارتباط با خاورمیانه توافق نظر وجود ندارد.


کلید واژه ها: بودجه - رییس جمهور - مالیات - دولت - استخدامی - شرکت ملی گاز - برنامه - مردم - اداری - روزنامه - روحانی - ماده - لایحه بودجه - قانون اساسی - قانون - گزارش - درآمد - تسلیم - بزرگ ترین - معاف - کشور - شفاف - کارنامه - اقتصادی - سرمقاله - دوشنبه - نخبگان - امروز - رکورد - تصویر

آخرین اخبار سرویس:
استخدام منشی،حسابدار خانم در یک شرکت معتبر در تهران

تاکید امام جمعه قم بر اقتدار روز افزون نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران

تجهیز گروهک تروریستی مستقر در پاکستان با پول عربستان و امارت/ کسی جسارت تجاوز و تهدید نظامی ایران را ندارد​

دیدار شاگردان کی روش با ژاپن و کره جنوبی

11 میلیون تومان؛ حداکثر نرخ هر کیلو زعفران

مرگ راننده کامیونت در تصادف با پراید

بوی بد خانه پدر و مادر روانی را رسوا کرد+تصاویر

عمداً بنزین صادر نمی کنیم / تولید دو برابر شد

نباید از نسل میانی هنرمندان موسیقی غافل باشیم

3 راه برای ترک ناخن جویدن

انگلیس "هواوی" را تحریم نمی کند

افزایش غرفه های توزیع میوه عید در قزوین

کتابخانه های اسلامی و دینی در شهرستان ها راه اندازی شود

طرح مطالعاتی «منظومه فکری رهبری» در تبریز برگزار می شود

رییس جمهوری ارمنستان: حل مناقشه قره باغ تنها از طریق مسالمت آمیز امکان پذیر است

معارفه رییس جدید سازمان شیلات ایران

حسن خانی رییس پلیس آگاهی کشور شد

سرلشکر باقری: تحرکات دشمنان بی پاسخ نمی ماند

ساز و کار تسویه بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی تعیین شد

فیلم/ تجمع خانواده های جانباختگان هواپیمای تهران- یاسوج

دیدار رییس کل دادگستری استان تهران با دو تن از ایثارگران

ماجرای مخالفت روحانی با پیشنهاد آیت الله خامنه ای در ایام جنگ

قاضی سراج در آیین تودیع و معارفه بازرس کل استان اصفهان: تنها راه خروج از وضعیت اقتصادی فعلی کشور، اجرای فرامین مقام معظم رهبری است

شیرعلی به فارس خبر داد اعزام اولین کاروان برادران دانشگاه های محور شمال شرق استان تهران به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس

مسؤول کانون های فرهنگی مساجد آذربایجان غربی: طرح«از مدرسه تا مسجد» در ارومیه برگزار می شود

نایب رییس مجلس در گفت وگو با فارس: پزشکان موظف به پرداخت مالیات هستند/ دوشغله بودن پزشکان از نظر قانونی مشکل دارد

تعامل پایدار میان نظام دانشگاهی و فضای اجتماعی یک ضرورت است

ثلاث جنوب به جمع نشریات محلی بوشهر پیوست

روحانیت با حرکت در مسیر درست الگوی مردم باشد

تجمع خانواده های جانباختگان هواپیمای تهران - یاسوج در فرودگاه+فیلم

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

وقتی طراح استیضاح هم از ایده خود حمایت نکرد

احمد توکلی: اگر تحریم نبودیم و مردم مرفه بودند، FATF را نمی پذیرفتیم

در آرزوی برکناری روحانی| طرح تازه مخالفان تندروی دولت علیه رییس‎جمهور، نیامده متوقف شد

رتبه نخست آموزش داروسازی در تولید مقالات

تاکید امام جمعه قم بر اقتدار روز افزون نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

روحانی: امروز روز جنگ است؛ دعواهای انتخاباتی نباید ادامه یابد

رییس بنیادمستضعفان: درحال مذاکره برای واگذاری باغ برره هستیم

دشمن تصور می کرد با تحریم ها می تواند مانع پیشرفت ما شود

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

رسیدگی به مشکلات 48 نفر از مراجعین در ملاقات مردمی رییس کل دادگستری زنجان

اپوزیسیون الجزائر چهارشنبه درباره انتخابات ریاست جمهوری آتی نشست برگزار می کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: پذیرش FATF هیچ نکته مثبتی برای ایران ندارد

دبیر حزب جامعه جوانان متحد اسلامی در استان کردستان: رهبر در بیانیه «گام دوم انقلاب» رویش های عظیم انقلاب را در تربیت نسل جدید می داند

نباید به خاطر افزایش صادرات چند روزه ماکارونی و رُب موفقیت ها را نادیده بگیریم/ همه ما در برابر تاریخ آزمایش می شویم

به نام شفافیت می خواهند یک کنوانسیون استعماری بر کشور تحمیل کنند/ FATF اختیار و ساختاری برای رفع تحریم ها ندارد

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

روایت روزنامه نگاری که به ناچار کشاورزی می کند

نشست شورای اداری هرمزگان

حضور تروریست ها در پاکستان ادامه یابد، ایران راسا عمل می کند

دست بوسی هایی که حاشیه ساز شدند

انتقاد تابش از پیشنهادهای نمایندگان به لایحه بودجه 98

جمعی از معترضان به آزمون وکالت باردیگر مقابل مجلس تجمع کردند

روایت روزنامه نگاری که به ناچار کشاورزی می کند

دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب

فردا ؛ مراسم گرامیداشت شهدای سیستان و بلوچستان

بدون استفاده از هنر، نمی توانیم تاثیرگذار باشیم

پاسخگویی به مشتریان و ذی نفعان در تمامی سطوح بانک در اولویت است

نقش FATF در تحریم های شورای امنیت علیه ایران چیست؟

رفیق ؛ حجت اشرف زاده

سریع القلم: مشکل اینجاست که آمریکا و اروپا به ایران نیاز ندارند/کشوری مستقل است که به آن زور نگویند

روحانی: ملت ما بی تردید انتقام خون شهیدان مرزبان خود را می گیرد/ هیچگاه آغازگر تجاوزی در منطقه نخواهیم بود

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس: فضای مجمع در حال حاضر برای تصویب پالرمو، منفی است/ فکر می کنم گروه اقدام مالی دوباره به ما فرصت بدهد

عطریانفر: تذکر رهبری درباره تصحیح خطاهای گذشته خطاب به هر سه قوه است

دختر 6 ساله سرطانی سوگند پلیس خورد+عکس

فردا؛ برگزاری پنجمین جلسه محاکمه متهمان محیط زیست

تمجید نشریه آمریکایی از سخنرانی ظریف در مونیخ / «کوبنده، موثرترین و مسحورکننده»

استخدام برنامه نویس در شرکت معتبر نرم افزاری

امروز همه ما در برابر تاریخ ایران آزمایش می شویم

استخدام کارشناس برنامه نویس در شرکت ساجیران

آخرین خبر از مرزبانان ربوده شده میرجاوه

انتشار تصاویرقربانیان قاتل سریالی از سوی اف بی آی +تصاویر

واکنش «فلاحت پیشه» به ادعای ترامپ درباره داعش

دعوت به همکاری رشته صنایع دستی در کرمانشاه

استخدام سالن دار و کمک آشپز در دهکده باران

استخدام موسسه مطالعه و خلاقیت کودک و نوجوان

گروهک مستقر در پاکستان، با پول عربستان و امارت تجهیز می شود

استخدام مشاور املاک اسکندریان

استخدام کارمند مترجم مسلط به زبان انگلیسی در تهران

آیا ازدواج بعد از 18سالگی بدون اذن پدر از نظر شرعی اشکال دارد؟

چرا حسین شریعتمداری از ابتدا منتقد برجام بود؟

نسل جوان، کابوس هر روزه دشمنان ایران/امید مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به جوانان است

محدوده شناگاه ها و قایق های تفریحی گناوه مشخص شد

نقش اسناد در روشنگری زندگی فرخی یزدی

بازار کار ایران خیلی پذیرای حضور زنان نیست امروز با یک حقوق نمی توان زندگی کرد

یادواره شهدای حادثه تروریستی خاش-زاهدان در دلگان برگزار شد

برجسته کردن نقص های کوچک، اخلاقی و انقلابی نیست/ امروز همه ما در برابر تاریخ ایران آزمایش می شویم

در آینده نزدیک صورت می گیرد راه اندازی مجدد کارخانه روغن نباتی گلناز و بازگشت به کار 1000 نیرو

قاسمی: به صراحت به اروپا گفتیم صبر و تحمل مردم و دولت ایران حدی دارد

کارآفرینی درک فرصت هاست نه فرصت جویی برای سرمایه گذاری امنیت و ثبات لازم است

250 زندانی در مراغه شامل عفو مقام معظم رهبری شدند

برای موسیقی آمریکایی بودجه داریم برای موسیقی انقلابی نه!/ فضای موسیقی مافیا دارد

امسال 14 تن مواد مخدر در گلستان کشف شد

کسب رتبه اول جشنواره رسانه ای ابوذر توسط خبرگزاری ایسنا

شهردار اراک نیامده رفت

تشریح اولویت های کاری پلیس آگاهی

فضای مجمع به سمت عدم تصویب FATF است/ مجمع احساس کرده این لوایح نفعی برای کشور ندارد

ورود کمیسیون حقوقی به پرونده مالباختگان سکه ثامن/ نباید مانند پرونده موسسه ثامن الحجج با این ماجرا رفتار کرد

بسیج اساتید در تثبیت گام دوم انقلاب نقش مهمی دارد

هشدار رییس ستاد کل نیروهای مسلح به پاکستان

جزییات 4خبر ویژه امروز دوشنبه اول بهمن ماه 1397

جزییات 4خبر ویژه امروز دوشنبه اول بهمن ماه 1397