مطالب مرتبط:
مجید انصاری: کژاندیشان از مرده و نام هاشمی می ترسند/ مناصب هاشمی از او اعتبار گرفتند
مجید انصاری: کژاندیشان از مرده و نام هاشمی می ترسند/ مناصب هاشمی از او اعتبار گرفتند
مجید انصاری: کژاندیشان از مرده و نام هاشمی می ترسند/ مناصب هاشمی از او اعتبار گرفتند
مجید انصاری: از مرده و نام هاشمی می ترسند
مجید انصاری: بواسطه شخصیت بزرگ آیت الله هاشمی است که امروز حتی از نام او هم می ترسند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 21 دی 1397 ساعت 17:052019-01-11سياسي

مجید انصاری: کژاندیشان از مرده و نام هاشمی می ترسند | مناصب هاشمی از او اعتبار گرفتند عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کژاندیشان تصور می کنند که وظایف خود را انجام داده اند و تنها مشکل باقی مانده این است که هاشمی را تخریب کنند، - همشهری آنلاین: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کژاندیشان تصور می کنند که وظایف خود را انجام داده اند و تنها مشکل باقی مانده این است که هاشمی را تخریب کنند، بنابراین مستند هاشمی زنده است را می سازند، این نشانه بزرگی آیت الله هاشمی است.

ایسنا نوشت: حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری در مراسم دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی" در حسینیه فرهنگیان مشهد، اظهار کرد: هنوز هم ناباورانه باید گفت که این مجلس و محفل به مناسبت دومین سالگشت ارتحال مردی بزرگ، تاریخ ساز، عالمی مجاهد، مدیری توانا و یاری دلسوز برای مردم یعنی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکیل گردیده است.

وی افزود: در تاریخ معاصر ایران از آغاز دهه 40 تا نیمه دهه 90، در تمام مراحل حساس و فراز و فرودهای سرنوست ساز آن چهره آیت الله هاشمی مثل خورشید می درخشد و در جغرافیای ایران در تمام استان ها، مناطق و مرزهای این کشور مبارک و گسترده در تمام عرصه های عمران، آبادی، کار، کارآفرینی، تولید، صنعت، معدن، کشاورزی و علم و پژوهش و تحقیق در حوزه و دانشگاه در تمام عرصه های زندگی مردم تاثیر عینی و یادگاری ماندگار است.

انصاری بیان کرد: اگر امروز در 40 سالگی انقلاب فهرست دستاوردهای شکوهمند را بشماریم، بسیاری از این اقدامات با ابتکار آیت الله هاشمی بوده، یا با مشارکت فکری و اندیشه ای او شکل گرفته، یا با اقدامات نرم افزاری در وضع قانون یا در میدان اجرا و عمل در قوه مجریه و یا در عرصه سیاست گذاری کلان در مجمع تشخیص مصلحت بوده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برپایی مراسم بزرگداشت دو گونه است، عنوان کرد: یک نوع با صیغه ماضی و گذشته است یعنی فردی بود یا خوب بود.

این نگاه به تاریخ و تاریخ نگاری، نگاه مطلوب از دیدگاه قرآن و اسلام نیست.

شاید برخی از تعابیر که مطرح کرده‎اند، خواندن تاریخ مطلوب نیست، درواقع منظورشان اینگونه خواندن بوده یعنی تاریخ را صرفا به عنوان بایگانی دیدن اما اگر تاریخ و شخصیت های تاریخی را به عنوان الگو و اسوه امروز و فردای جامعه مورد مداقه قرار دهیم، امری عقلانی و سیره عقلا است.

وی ادامه داد: قرآن در آیاتش صحنه هایی از تاریخ پیشینیان را بازگو و چهره‎های تاریخی موثر را بازگو می کند.

اگر این چهره ها در قرآن ذکر نشده بود به جامعه منتقل نمی شد اما قرآن تاکید دارد که سرنوشت پیشینیان، داستان پیامبران، مبارزات تاریخ و چهره های حق و باطل مایه عبرت برای صاحبان اندیشه و خرد است، بنابراین خداوند در سوره انبیا متجاوز از 10 پیامبر را نام می برد و گاه یک سوره به صورت کامل به این امر اختصاص دارد.

قرآن به زیبایی هر چه تمام تر تاریخ را با زبان ساده و برای درک همگان در تابلوهایی شفاف ترسیم و الگوهای فاسد که جامعه را به تباهی کشیدند و الگوهایی که می توانند برای جامعه روشنگر باشند را معرفی می کند.

انصاری اضافه کرد: قرآن برای معرفی کردن الگوها صرفا به پیامبران اکتفا نکرده و چهره های برجسته ای را نیز بیان می کند.

اگر چهره ای تابناک شامل معلم اخلاق، حکیم و مجاهد در تاریخ بود، آن را قدر بدانید همانطور که خدا قدر می داند.

خدا برای موعظه کردن، از زبان بنده اش نه پیغمبر بلکه یک حکیم سخن می گوید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه الگوها در جامعه نقش مهمی ایفا می کنند، تصریح کرد: زمانی که در تاریخ ایران، فردوسی، حکیم ایران، خراسان و توس دست به قلم می برد ناگزیر است برای اینکه اثر خود را جاودانه کرده و مردم را از رخوت خارج کند، روح سلحشوری ایجاد نموده و الگوسازی کند؛ گرچه افسانه ای باشد، بنابراین رستمی را با صفات عالی می سازد.

الگوها و معرفی آن‎ها مهم است.

وی افزود: اگر مراسم بزرگداشتی برای آیت الله هاشمی یا دیگر شخصیت‎های بزرگ انقلاب، روحانی، دانشگاهی و قهرمان جبهه برگزار می شود، نباید گفت که چه ضرورتی دارد.

اگر مردم بخواهند از گرفتاری ها خارج شوند، باید به ستون های اعتماد به الگوهای تاریخی خود تکیه کنند.

دشمن می‎خواهد که اعتماد تاریخی و فرهنگی را تخریب کند.

قهرمان‎دزدی و الگودزدی در دنیا رواج پیدا کرده و برخی کشورها که تاریخ تاسیس شان به 50 سال نمی‎رسد، الگوسازی و قهرمان سازی و نقطه اتکایی ولو جعلی را معرفی می کنند اما تاریخ ایران و انقلاب پر از الگوهای واقعی بوده که آیت الله هاشمی یکی از آن ها است.

انصاری گفت: من نزدیک به 35 سال از عمر پربرکت انقلاب بعد از پیروزی را از 7 خرداد 59 در اولین دوره مجلس شورای اسلامی تا یکشنبه رحلت ایشان در دی ماه سال 95 خدمت مرحوم هاشمی و در محضر ایشان بودم و سال های زیادی در مجلس شورای اسلامی، خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت نظام با ایشان بوده و 15 سال همسایه ایشان بودم.

از نزدیک کنش شخصی، روش مدیریتی، بلندای اندیشه ای، صبر و حوصله استثنایی، اعتماد و ایمان به خدا در حد اعلا، عاطفه و محبت نسبت به مردم و اوج پرکاری شبانه روزی ایشان را در صحنه دیدم و آنچه دیده ام به عنوان یک شهادت شخصی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه این تعبیر گزافه ای نیست که نقش آیت الله هاشمی در تاریخ معاصر به مراتب از شخصیت بزرگی چون امیرکبیر برجسته‎تر و بالاتر بود، تصریح کرد: البته این به معنای نفی شخصیت بزرگ امیرکبیر نیست.

فرد دیگری چون آیت الله هاشمی سراغ ندارم که تمام زوایای زندگی او در 55 سال عمر سیاسی از دوران نوجوانی در سال 42 تا سال 95 زیر تابش نورافکن های دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی قبل و بعد از انقلاب بوده باشد، تمام زندگی او را انعکاس دهند و هیچ زاویه تاریکی را سرک نکشیده باشند.

پرونده آیت‎الله هاشمی یکی از قطورترین پرونده های ساواک است.

وی ادامه داد: در بحث مبارزه، امیرکبیر را الگوی خود قرار داد.

آرمان فلسطین او را وامی ‎دارد که سرگذشت فلسطین را بنویسد.

سال های زندان را تنها او و امثال او می توانند تحمل کنند و بارها زیر شکنجه ها تا مرز شهادت پیش رفتند و در رژیم شاه محکوم به اعدام شدند اما با وساطت برخی بزرگان چون امام موسی صدر از اعدام خلاصی پیدا کردند.

چه کسی پیدا می شود که از زیر شکنجه بیرون بیاید و قبل از اینکه سراغ خانواده برود، مجددا سراغ انقلاب و انقلابیون برود.

انصاری با بیان اینکه آیت الله هاشمی ثبات قلم، فکر، اندیشه و هدف داشت، عنوان کرد: ایشان یک لحظه از هدف نجات ملت ایران از استعمار خارجی و استبداد داخلی با رهبری امام(ره) کوتاه نیامد، یک روز در زندگی عقب ننشست و نترسید.

آیت‎الله هاشمی به لحاظ تمکن مالی خانواده از متوسط طلاب و روحانیون بهتر بود و آن تمکن را برای مبارزات به کار گرفت، تشکیلات اقتصادی راه انداخت و زمین های خود در قم را تقسیم بندی کرد و رایگان در اختیار طلاب بی‎مسکن قرار داد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: ایشان بعد از پیروزی انقلاب کدام روز در کنج عافیت بود؟ دشمنان بسیار زود آیت‎الله هاشمی را شناختند.

امام(ره) زمانی که ایشان هدف گلوله قرار گرفتند، نذر سنگینی برای سلامتی ایشان کردند.

رابطه آقای هاشمی با امام(ره) رابطه مرید و فرمانبر از فرمانده نبود، رابطه عاشق نسبت به صاحب مکتب و رابطه صمیمی چون فرزند و پدر بود.

محضر امام(ره) همیشه به روی ایشان باز بود.

وی بیان کرد: امام(ره) فرمودند که ایشان باید امنیت خود را تامین کنند، به همین دلیل خانه ای در اختیار ایشان قرار گرفت.

افسانه ها از کاخ نشینی آیت الله هاشمی بعد از رحلت ایشان فرو نشست.

آن منزل موزه شخصی شده و درب آن باز است، این مرد از سال 59 تا لحظه ارتحال در این منزل که متعلق به خودش نیز نبود، زندگی کرد و زندگی ایشان مقابل چشم مردم بود.

انصاری گفت: از ویژگی های مهم روحی او، ایمان به خدا و توکل بود.

اهل زهدفروشی نبود، به قدری در این موضوع اصرار داشت که به اشرافی گری متهم شد.

عاشق عمران و آبادی کشور بود.

گاهی پروژه بزرگی که به ثمر می رسید، اشک شوق می ریخت.

به دنبال اهداف انقلاب برای توسعه عدالت و برخورداری رفاه بود.

انقلاب ما برای ریشه کن کردن کفر و سرخوردگی در دنیا آمد تا ایران آباد و سربلند شود و ایرانی در امنیت و الهام بخش باشد.

انقلاب، انقلاب پیامبر است.

جنگ را بر ما تحمیل کردند تا انقلاب به اهداف اساسی خود نرسد و امام(ره) نتواند اندیشه بزرگ خود که سازندگی و پیشبرد کشور به سوی عمران و آبادانی بود را پیاده کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: تحریم را نیز بر ما تحمیل کردند.

عده ای این روزها به گونه ای از انقلاب صحبت می کنند که کار ما این است که با دنیا در جنگ باشیم و اگر جنگ نباشد، انقلاب تمام شده است.

این روش امام(ره) و رهبر نیست.

برابر ما ایستادند و تحریم ها را بر ما تحمیل کرده اند.

ما از تحریم استقبال نکردیم اما در مقابل تحریم تجاوزگر چون کوه می ایستیم.

آیت الله هاشمی مرد این میدان ها بود.

وی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی هرچه از تشکیلات کارآمد به اعتبار دارد، از اندیشه بلند آیت الله هاشمی است، تصریح کرد: اگر کاستی هایی وجود دارد به دلیل فاصله گرفتن از پارلمان داری است.

آقای هاشمی در هر منصبی قرار می گرفت به آن اوج می داد.

ریاست هایی که در آن قرار داشت، از آیت‎الله هاشمی اعتبار گرفتند نه اینکه به او اعتبار دهند.

انصاری خاطرنشان کرد: آیت‎الله هاشمی در جنگ مردانه فرماندهی آن را بر عهده گرفت و لباس رزم پوشید.

به مثابه یک فرمانده حرفه ای دوراندیش عمل می کرد و می جنگید.

دنبال این بودند که ایران به صلح برسد نه اینکه در بستر جنگ بماند.

کجا چنین اخلاصی پیدا می شود؟ افرادی پشت تریبون صحبتی می کنند و پایین تریبون به آن اعتقادی ندارند.

آیت‎الله هاشمی اینگونه نبود.

امام(ره) استاد آیت‎الله هاشمی و استاد اخلاص بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: آقای هاشمی در تمام میدان ها اینگونه بود.

ایشان در سال 88 و مناظرات انتخابات به مسائلی متهم شد، دورانی که تیغ کینه و تخریب کشیده و در تهمت زدن باز شد من مانده بودم که مجمع تشخیص مصلحت را چگونه اداره خواهند کرد؟ در تلاطم های عظیم و در روزهایی که گروهی از افراد جاهل را تحریک کرده بودند تا پشت درب خانه ایشان فحش دهند، صبر کردند، فشار روحی شدیدی داشتند با این وجود جلسه مجمع را شروع می کرد انگار اتفاقی نیفتاده است.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی اقیانوس بود و سنگ حوادث در این اقیانوس تلاطم ایجاد نمی کرد، عنوان کرد: ایشان بیان می کرد که باید کاری کنیم تا کشور درست شود.

مردی فداکار برای کشور بود.

امروز بحث تشریفات در دنیا بسیار است، روسای جمهور در سفرهای خارجی خود گروه با خود می برند اما آقای هاشمی اینگونه نبود.

انصاری اضافه کرد: آیت الله هاشمی معتقد بود ایران و عربستان دو کشور بزرگ در جهان اسلام هستند که می توانند با هم باشند و در این صورت اسلام حرکت می کند.

معتقد بود باید روابط با عربستان بهبود یابد.

روابط در زمان ایشان بهبود یافت و گره گشای روابط با دنیای عرب شد.

آنچه که شیعیان می خواستند انجام شود و نمی شد، صورت گرفت.

در دولت آقای خاتمی در حال حرکت به سمت رفع روادید و عادی‎سازی روابط با عربستان بودیم.

میانه‎روی، اعتدال و تدبیر از جانب خداوند به ایشان داده شده بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: این قهرمان که در برابر آمریکا و اسراییل می ایستد و قبل از انقلاب علیه اسراییل کتاب می‎نویسد، زمانی که به مصلحت است گفت که باید پای دنیا را باز کنیم و بن بست ها را بگشاییم اما در مقابل زور ایستاد.

افسوس در دوران دولت نهم و دهم ایشان پیشنهاد و در عربستان نیز زمینه ها را فراهم کرد، به دولت اعلام نمود که همکاری می کند اما آن ها گفتند که نیازی نداریم و خودمان می توانیم.

آیت الله هاشمی مرد گذشت برای ملت ایران بود.

وی با اشاره به اینکه زمانی که در انتخابات رد صلاحیت شدند ما عزا گرفتیم، تصریح کرد: این خبر بعد از رحلت امام(ره) بدترین خبر بود.

همه ما به هم ریختیم.

آیت‎الله هاشمی اقیانوسی بود که این امر تاثیری در وی نداشت.

ایشان آن مصیبت را به پیروزی تبدیل کردند.

آیت‎الله هاشمی مرد استفاده از تهدید و تبدیل آن به فرصت بود که این یک هنر است.

انصاری گفت: روابط ایشان با رهبری دوستانه و فداکارانه بود و به نظر رهبری عده ای تلاش زیادی کردند تا این روابط را به دشمنی تبدیل کنند اما آقای هاشمی اجازه ندادند.

ایشان در زمان زندان فرزند خود نیز چون کوه ایستاد.

آیت الله هاشمی با تندروها نیز تندی نکرد، بلکه در برابر آن ها صبر کرد.

این درس های آقای هاشمی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با طرح این سوال که اگر آقای هاشمی بین ما بود در جشن چهل سالگی انقلاب چه چیزی را از ما می خواست، عنوان کرد: ایران درگیر جنگ بی سابقه و تمام عیار اقتصادی است.

شرایط کشور نیز از زمان جنگ دشوارتر بوده و بدتر از جنگ اقتصادی جنگ نابرابر رسانه ای علیه ما است.

دشمن می خواهد اعتماد و امید مردم را بشکند.

بی بی سی با دروغ مستند بهتان را می سازد و هزاران بهتان را در آن بیان می کند.

کژاندیشان تصور می کنند که وظایف خود را انجام دادند و تنها مشکل باقی مانده این است که هاشمی را تخریب کنند، بنابراین مستند هاشمی زنده است را می سازند، این نشانه بزرگی آیت الله هاشمی است.

وی افزود: هاشمی چون مرد تاریخ سازی است، از مرده و نام او می ترسند و می خواهند که او را تخریب کنند.

متاسفم که برخی در این غوغای تهمت و تخریب، ناخواسته به دام دشمنان می افتند، فضای مجازی نیز ابزاری برای این تخریب شده است.

انصاری با اشاره به اینکه هاشمی عاشق وحدت مسلمین و وحدت ملی بود و هر دستی برای دوستی و وحدت را دست خدا می دانست، تصریح کرد: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باید دست ها را به سمت آنان در سال 42 دراز کرده و با آقای هاشمی و امام(ره) بیعت کنیم.

نباید یاس و ناامیدی دشمنان جا باز کند.

نباید اجازه دهیم که جامعه ما ناامید شود، البته جهاد مسئولین و ثروتمندان لازم است.

باید طرحی از نو دراندازیم و از نو هماهنگی کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص استاندار جدید خراسان رضوی، گفت: آقای رزم حسینی عنصری با ویژگی های اخلاقی آقای هاشمی است.

اعتدال او در کرمان موحب شد که جریان های سیاسی همه با هم کار کنند.

آقای رزم حسینی همچون آقای هاشمی اهل سازندگی است تا سیاسی.

مشکلات خراسان بسیار شدید و حتی بزرگ تر از کرمان است.

امیدواریم با همکاری همه به خصوص سیاسیون بتوانند کار کنند.

وی بیان کرد: اصلاح طلبان هیچگاه دنبال سهم خواهی نبودند بلکه دنبال این هستند که مردم از فقر نجات پیدا کنند، کشور توسعه یابد و از مشکلات و بحران خارج شود، البته عقل و شرط آقای هاشمی این بود که از تمام نیروها استفاده کند.

این تدبیر در آقای رزم‎حسینی نیز وجود دارد.

امیدواریم در این دوره مدیریتی ایشان گام های بزرگی در توسعه، رفع محرومیت و مشکلات و ایجاد وحدت و همدلی بردارند و آغازی در مسیر اندیشه آقای هاشمی، سیاست های مقام معظم رهبری و آرمان و اندیشه های امام(ره) باشد.


کلید واژه ها: آیت الله هاشمی - مجمع تشخیص مصلحت - مجمع تشخیص مصلحت نظام - هاشمی - تاریخ - آیت الله هاشمی رفسنجانی - آیت الله - هاشمی رفسنجانی - مجید انصاری - تشخیص - انصاری - رفسنجانی - قرآن - مراسم بزرگداشت - تاریخی - چهره - نظام - تخریب - امروز - استان - اسلام - جامعه - ایران - مراسم - مشکل - فرهنگیان - مجید - مردم - دانشگاه - ماندگار

آخرین اخبار سرویس:
رییس سازمان خصوصی سازی: به من نگفته اند ممنوع الخروجم

برگزاری انتخابات شورایاری ها تا خردادماه سال آینده

آتش نشانی به گروه «ب» مشاغل سخت و زیان آور پیوست

حکم حبس شهردار سابق تهران اجرا شد

پشت پرده انتشار فیلم تخریب کارواش منطقه 2 + عکس

واکنش رییس سازمان خصوصی سازی به خبر ممنوع الخروجی اش

همایش ملی بزرگداشت یکصدمین سال تربیت معلم در ایران

حکم یک سال محکومیت کرباسچی وارد مرحله اجرا شد

غلامحسین کرباسچی روانه زندان شد

سرمقاله روزنامه های امروز/ چرا دستگاه محاسباتی دشمن درست کار نمی کند؟

چهار ماه کفاره برای یک نفر چهار سال برای یک ملت

به من نگفته اند ممنوع الخروجم

دومین دادگاه سه متهم پرونده بانک سرمایه/ گزارش تصویری

جزییات زندانی شدن کرباسچی

به من نگفته اند ممنوع الخروجم

چرا دستگاه محاسباتی دشمن درست کار نمی کند؟

از بازداشت کرباسچی بی اطلاعم/ احضاریه ای به ما نرسیده است

برگزاری انتخابات شورایاری ها تا خرداد ماه سال آینده

پیش به سوی ایران دیجیتال ؛ کلیدی ترین حرف نشست رییس جمهور و خانواده ارتباطات

فرهنگ ایثار و شهادت، کشور را از بحران ها نجات داد

کاظمی در تذکر شفاهی: قطعات دوم و سوم راه آهن ملایر - همدان در دستور اجرا قرار گیرد

جهانگیری در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت: فرهنگ ایثار و شهادت، کشور را از بحران ها و تنگنا ها نجات داده است

55 مبلغ دهه فاطمیه(س) به سیستان و بلوچستان اعزام شدند

مقابله با آسیب های اجتماعی گزینه روی میز شورای فرهنگ عمومی

صدور انقلاب اسلامی با دانش و فناوری بومی ممکن است

طاهرخانی در تذکر شفاهی: مردم نتیجه دولت تدبیر و امید را در سفره خود نمی بینند

قربانی در تذکر شفاهی: نحوه تخصیص ارز به کالاهای اساسی فسادزا بوده است

فرماندار نیشابور: مشارکت فرهیختگان زمینه ساز توسعه پایدار است

جهانگیری: آنچه در دفاع مقدس مارا سرفراز کرد از خودگذشتگی و ایثار مردم بود

میزان اشتغال را با توسعه زیرساخت ها افزایش دهیم

«افتخار به گذشته، امید به آینده» شعار دهه فجر چله انقلاب/ برگزاری 40 هزار برنامه در سراسر کشور

آیین «سوت آشی» کمیجان ثبت ملی شد

اعلام برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

اعتقاد مردم این انقلاب را تاکنون پایدار نگه داشته است

ساز و کار مناسب اجرایی برای طرح استانی شدن انتخابات در نظر گرفته شود

غلامحسین کرباسچی به زندان رفت/ کدام سخنرانی دلیل بازداشت بود؟/ علیزاده طباطبایی تایید کرد

مرعشی: کرباسچی در دادسرا است

حکم زندان کرباسچی اجرا شد/ یک سال زندان

پیام معنادار AFC به شاگردان کی روش

کاظمی ادعا کرد: مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی خدمات نمی دهند

مراسم سوت آشی کمیجان ثبت ملی شد

متهم ردیف سوم پرونده بانک سرمایه به دلیل عارضه قلبی در دادگاه حاضر نشد

آنچه در دفاع مقدس مارا سرفراز کرد از خودگذشتگی و ایثار مردم بود

نباید با حمایت از دلالی به تولیدات قطعه سازی و خودروسازی توهین کنیم

بازداشت کرباسچی توسط پلیس امنیت برای اجرای حکم

دومین جلسه رسیدگی به سه متهم پرونده بانک سرمایه

دیدار رییس جمهور با مدیران وزارت ارتباطات

ویدئو/ لحظه قتل خونین در بازار تهران

همایش ملی بزرگداشت یکصدمین سال تربیت معلم در ایران

حکم یک سال محکومیت کرباسچی وارد مرحله اجرا شد

کتاب به پایتختی دیگر فکر می کند

برای عبور از مشکلات باید به فرهنگ ایثار و شهادت مردم اتکا داشته باشیم

انتقاد عبادی نسبت به نحوه توزیع گوشت و کوتاهی در ارایه بسته حمایتی به کارگران

کرباسچی روانه زندان شد

محمودی: وحدت و همدلی به تداوم انقلاب کمک می کند

انتقاد نماینده تاکستان از عملکرد دولت در بخش کشاورزی

ذهنیت های نادرست فردی و پنداشت های نادرست اجتماعی، بیشترین زمینه ساز فساد در جامعه

زیردریایی فاتح، به ناوگان نیروی دریایی الحاق می شود

انتقاد رییس جمهور از برخوردها درباره حجاب

انتخاب نماینده شهرداری تهران در مجمع ملی کاهش خطرپذیری

برگزاری همایش «کتاب سال حوزه» با سخنرانی آیت الله العظمی مکارم/ ارسال هزار و 172 اثر به همایش امسال

معاون مالی شهرداری تهران تغییر کرد

صابون آشتیان ملی شد

4 بهمن آخرین مهلت ثبت نام در دوره های معارفی و قرآنی بانوان

تصاویر/ مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله العظمی وحید خراسانی

استخدام برنامه نویس wordpress در شرکت نوین مارکتینگ در تهران

ثواب الدین مخکش به اتهام رهنمود های قوم گرایانه محکوم به حبس شد

آغاز ثبت نام در انتخابات عضویت در شورای عالی آموزش و پرورش

گروه جهادی امام رضا(ع) در مناطق محروم استان لرستان و کهکیلویه و بویراحمد خدمات رسانی می کنند

هاشمی: انتخابات شورایاری ها تا خرداد ماه سال آینده برگزار می شود

مصوبه تلفیق برای جریمه و حبسِ کسانی که مشمول برگشت ارز هستند و ارزشان را پس نداده اند

پهلوگیری ناوگروه اطلاعاتی و عملیاتی ارتش در بندرعباس

مدیریت در بنیاد شهید، همسو با خواسته ها و رضایت جامعه ایثارگری باشد

ایرانیان عشق پنهانی به حضرت زهرا(س) دارند

تشکیل مرکز توانمندسازی کسب و کارهای فناوری در کهگیلویه و بویراحمد

تخفیف هزینه 4 هزار فقره انشعاب به نیازمندان فارس

منتخب کتاب های انقلاب در نمایشگاه بهمن کتابخانه مرجع کانون

تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب در مناطق محروم کرمانشاه

تلاوت ابوالقاسمی و احمدی وفا امشب در امامزاده سیدعلی(ع) قم

بیت الاحزان 20 درصد حافظان کل قرآن کشور را تربیت کرده است

کرباسچی در دادسرای اجرای احکام حضور یافت

گردش خانم چینی ها در یزد

قوچانی به فارس خبر داد کرباسچی به اوین منتقل شد/ تماس با خانواده و اعلام انتقال به زندان برای اجرای احکام

استخدام مهندس مکانیک آقا (ترجیحا ساخت وتولید یا مکانیک جامدات)

استخدام استایلیست حرفه ای در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس فروش در شرکت نویان نگین پارسیان در تهران

استخدام منشی خانم جهت پاسخگویی به تلفن در تهران

رییس جمهور دو قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

اخبار ضد و نقیض از اجرای حکم کرباسچی

دولت ها با کمک های بی حد و حصر به دو خودروساز به مردم خیانت کرده اند

کنفرانس ملی ارتباطات بازاریابی و برندینگ در دانشگاه تهران برگزار شد

جانبازان در راه ترویج فرهنگ ایثارگری استوار و پابرجا هستند

ماموریت ذاتی بنیاد خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران است

دوئل مرگبار 2 مغازه دار در بازار تهران

نامه 200 تشکل دانشجویی به شورای نگهبان/ اشتباه تاریخی برجام تکرار نشود

علی پروین در پشت صحنه یک سریال با بازی اکبر عبدی+ تصویر

دفاعیات کاظمی در دادگاه : عضو غیرموظف هیات مدیره بانک سرمایه بودم

علت تمدید نشدن استاندارد سمند دوگانه سوز EF7

تصاویر/ بار دیگر پلاسکو

تمدید مهلت ثبت نام در نشست فرهنگی «فضای مجازی»

مجید انصاری: کژاندیشان از مرده و نام هاشمی می ترسند | مناصب هاشمی از او اعتبار گرفتند

مجید انصاری: کژاندیشان از مرده و نام هاشمی می ترسند | مناصب هاشمی از او اعتبار گرفتند