مطالب مرتبط:
مدعیان دروغین حقوق بشر؛ حامیان سینه چاک تروریست های تجزیه طلب/عنصر هتاک به مقدسات، یار تروریست های تکفیری از آب درآمد
حامیان دروغین حقوق بشر چشم خود را بر جنایت اهواز بستند
تروریست های جنایتکار یک عمل خبیثانه ای را انجام دادند که جمعی از هموطنان ما شهید و مجروح شدند/ برای بار دیگر تشت رسوایی به اصطلاح مدافعان حقوق بشر را با صدای بلندتر از همیشه به صدا درآمد
فضاحت سازمان ملل برای فعالیت های تروریستی با عنوان مدافعان حقوق بشر/ دفاع از گروهک های تروریستی در اسناد سازمان ملل/ گوترش عذرخواهی کند/ کشور های اروپایی لانه فساد تروریست هاست/ فرانسه لانه داعش های بدون ریش است/ چرا ایران گزارشگر ویژه نمی پذیرد؟
فضاحت سازمان ملل برای فعالیت های تروریستی با عنوان مدافعان حقوق بشر/ اروپا لانه فساد تروریست هاست
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
دوشنبه، 19 آذر 1397 ساعت 02:162018-12-09سياسي

مدافعان دروغین حقوق بشر حامیان تروریست در منطقه هستند


به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری دانشجو ، محمدجواد لاریجانی یکشنبه شب در همایش تبیین حقوق بشر اسلامی در چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی ایران بیان داشت: - دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: مدافعان دروغین حقوق بشر به اسم حقوق بشر از تروریست در منطقه حمایت می کنند آنان به اسم مدافعان حقوق بشر به منافقان پول می دهند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری دانشجو"، محمدجواد لاریجانی یکشنبه شب در همایش تبیین حقوق بشر اسلامی در چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی ایران بیان داشت: شرایط ما هر چه باشد از شرایط حضرت زینب (س) سخت تر نیست که در آن شرایط گفتند چیزی غیر از زیبایی ندیدم و به بقای اسلام توجه کردند.

وی افزود: خداوند نعمت هایش را به ما فله ای داده و بسیاری از نعمت ها به صورت آشکار نیست و غالبا پنهان است که یکی از این نعمت ها نعمت بودن است چرا که وجود ما ضروری نبود و می توانستیم اشیا باشیم اما لطف خدا بود که انسان شدیم.

دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضاییه گفت: هدایت نیز نعمتی دیگر است که گل سر سبد آن ولایت است؛ زیرا ولایت امر بسیار مهمی است که در خصوص آن امام رضا (ع) می فرمایند اسلام دارای پنج پایه است که چهار عاملش تمام نمی شود مگر به ولایت و همچنین مرحوم مجلسی می فرمایند ولایت در میدان عمل است و اگر محقق نشود بقیه کارها قبول نیست.

لاریجانی اظهار داشت: ما همواره باید از ولی مشروع خود حمایت کنیم و از دشمنان تبری بجوییم و پس از آن ولایت را بشناسیم و مصداق آن را نیز بشناسیم و وقتی مصداق را پیدا کردیم نهایتاً از دشمنان ولایت تولی و تبری بجوییم.

مدعیان حقوق بشر غرق در جنایت هستند وی یادآور شد: مسئله حقوق بشر یک پرچم است که غرب و آمریکا آن را بر علیه اسلام بلند کرده اند و این ها کسانی هستند که ادعای حقوق بشر می کنند ولی سر تا پا جنایت هستند و هر آن چه که غربی ها به اسم حقوق بشر علم کرده اند بر پایه دشمنی و عداوت است.

دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضاییه گفت: برخی از کشورها شعار مرگ بر آمریکا را سرداده اند که این موضوع آمریکا و غربی ها را ناراحت کرده است و اگر با ما دشمنی می شود به این دلیل است.

وی افزود: گاهی در صحبت های برخی از مسئولان در مجلس یا رسانه ها می شنویم که می گویند شعار مرگ بر آمریکا را مسئولان سر می دهند اما بهای آن را مردم پرداخت می کنند اما آیا این درست است؟ لاریجانی گفت: دین ما مبتنی بر بصیرت است و اولین سخنی که ما می گوییم این است که دشمنی آمریکا و متحدانش با اسلام یک دشمنی ریشه دار است.

وی ادامه داد: یکی از افرادی که تمدن فعلی غرب به آن مدیون است آقای توان بی است که می گوید بسیاری از تمدن ها در طول تاریخ عمدتا نابود شده اند اما تمدنی ماندگار وجود دارد که آن تمدن اسلامی است.

باید ببینیم با بلایی که سر اسلام می آوریم آیا اسلام می میرد یا بیشتر سر می آورد که اگر مرد که هیچ در غیر این صورت باید بدانیم با چالش بسیار جدی مواجه هستیم و این تنها تمدنی است که می تواند جهان گشایی غرب را متوقف سازد.

غربی ها اسراییل را در فلسطین با هدف ریشه کنی اسلام مستقر کرده اند دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضاییه تصریح کرد: غربی ها اسراییل را در فلسطین به زور مستقر کرده اند تا اسلام را ریشه کن کنند و اعتقاد دارند که اگر تا 20 سال آینده فلسطین نتوانست مقاومت کند یعنی اسلام تضعیف و ریشه کن خواهد شد و در غیر این صورت اسلام بلند می شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران در 40 سال قبل پیروز شد که یک حادثه بزرگ تاریخی محسوب می شود و در اهمیت آن همین قدر باید گفت که بیشترین تحقیقات در تلاویو در خصوص انقلاب اسلامی ایران صورت گرفته است.

لاریجانی عنوان داشت: انقلاب اسلامی یک حادثه ابتر نبود و دو جریان در آن نمایان بود که یکی تاسیس ایران اسلامی بود و دیگری توجه به اسلام و زنده نگهداشتن آن در خارج از کشور بود.

وی افزود: هر کجا کشورهای اسلامی موفق شدند می گویند از دستاوردهای انقلاب اسلامی است بنابراین ایران یک شأن ام القرایی پیدا کرده که شکست یا پیروزی آن مقابل پیروز یا شکست اسلام محسوب خواهد شد لذا برای غربی ها سرنوشت ایران مهم است.

لاریجانی گفت: کسانی که در بیرون هستند بهتر متوجه وضعیت کشورمان هستند جمهوری اسلامی ایران از دید دشمنان الان کجا قرار دارد؟ باید حرفشان مورد واکاوی قرار گیرد آنها می گویند ایران یک غول است که منافع آنها را تهدید می کند و از سویی دیگر استکبار دست بر روی نقاطی که توانمندی های ما در آن است می گذارند نقاطی که مربوط به فرجام و توانمندی های ما در آن است.

لاریجانی عنوان داشت: مسئله حقوق بشر نیز یکی از توانمندی های دیگر ماست که دشمن آن را هدف قرار داده لذا با مشاهده سایر کشورهای اسلامی می بینیم که در زمینه مدنی قابل مقایسه با ایران نیستند.

از سویی برای این که بدانیم یک کشور چگونه حکومتی دارد دو تست وجود دارد اول این که ملاک و مشروعیت سیطره در حکومت چیست و دوم نظم و کارآمدی حکومت در نظام است.

وی افزود: مثلاً در مورد اول در حکومت عربستان حکومت ها بر اساس موروثی و زور است اما در ایران ولایت فقیه و رای مردم ملاک مشروعیت است که خیلی پیشرفته و منطقی است همچنین نظام ما دیکتاتوری نیست و مردم در آن نقش کلیدی ایفا می کنند که چنین نظام حکومتی بی نظیر است.

اسلام سرچشمه توفیقات نظام جمهوری اسلامی ایران است لاریجانی افزود: غربی ها از اینکه توفیقات نظام را می بینند و متوجه می شوند که عامل آن ها اسلام است آن را هدف قرار می دهند و در یک کلام غرب به این نتیجه رسیده که سرچشمه توفیقات نظام اسلام است و اگر بتوانند مردم را از اسلام جدا کنند راه برای پیروزی بر ایران باز می شود که در مقابل آن ما باید در نقاطی که آسیب پذیری بیشتری داریم بیشتر کار کنیم و بر اساس آن برنامه هایمان را تنظیم کنیم.

دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضاییه ابراز داشت: اولین مسئله در شرایط فعلی موضوع اقتصادی است که ملموس تر و به صورت فوری وجود دارد اما مهمترین عامل نیست بلکه اورژانسی است.

وی افزود: در زمینه وضعیت اقتصادی دو فتنه وجود دارد که یکی اقتصادی و دیگری افت کارآمدی داخلی است که باید به آن توجه داشته باشیم.

فتنه اقتصادی را ابتر می کنیم لاریجانی گفت: در فتنه 88 مردم وارد عمل شدند و اعتراض کردند و در حال حاضر نیز به شکل دیگری به دنبال این موضوع هستند که مردم اعتراض کنند ما فتنه را ابتر می کنیم اما کارآمدی در همه بخش ها به خصوص در اجراییات یک مسئله کلیدی است.

وی ادامه داد: همه مسئولان بدانند که اگر کارآمد عمل نکنند این زمینه را برای دشمن فراهم می کنند و این محور اول دشمن است.

لاریجانی گفت: محور سوم حرکت دشمن تهاجم دشمن است که مربوط به آگاه شدن و بصیرت مردم است دشمن در فتنه 88 شکست بزرگی خورد که سه عامل شجاعت رهبری، بصیرت مردم و عمل خوب و موثری دستگاه اثرگذار بود.

وی افزود: نکته اصلی و کلیدی این است که ملت ما تصمیم گرفته بر اساس عقلانیت اسلامی زندگی کند و غربی ها می گویند که این امر نباید اتفاق بیفتد و جبهه باطل معتقد است که ملل اسلامی نباید زندگی مدنی داشته باشد.

لاریجانی بیان داشت: مدافعان حقوق بشر به اسم حقوق بشر تروریست را در منطقه حمایت می کنند آنان به اسم مدافعان حقوق بشر به منافقان پول می دهند و برای آن ها برنامه می گذارند که این حقوق بشر دروغین است.


کلید واژه ها: حقوق بشر - حقوق - اسلام - ستاد حقوق بشر - محمدجواد لاریجانی - شعار مرگ بر آمریکا - لاریجانی - آمریکا - ولایت - قوه قضاییه - حقوق بشر اسلامی - انقلاب اسلامی - مرگ بر آمریکا - اسلامی - ستاد حقوق بشر قوه قضاییه - خبرگزاری - شرایط - تروریست - مسئولان - یکشنبه - سالگرد - دانشجو - معاون - همایش - ایران - گزارش - سیاسی - حمایت - منطقه - جنایت

آخرین اخبار سرویس:
دانلود آهنگ جدید سام نیا بنام ناخواسته

نجات 7 نفر از مفقود شدگان در چهارمحال و بختیاری

تناقض آشکار مدعیان دروغین آزادی بیان

دانلود آهنگ جدید مسعود محمدنبی بنام قربان تو

تصاویر/ همایش مبلغین و مشاورین دبیرستان های پسرانه بیرجند

قدرت ویرانگر تخریب ساختمان ها و پل ها

دانلود آهنگ جدید علی رضوانی بنام بیقرارم

انتقاد یک نماینده مجلس از خوش بینی دستگاه دیپلماسی به اروپا

اتهام نماینده اصلاح طلب علیه اسماعیل بخشی

فلاحت پیشه: درباره سی اف تی نه منع حاکمیتی داریم نه دوپهلوگویی

اخذ عوارض از تونل ها و بزرگراه ها!

پیام به سرعت لازم برای قرار گرفتن در مدار نرسید/ سفیر حامل دوستی می شود

تبعیت از ولایت فقیه، لازمه صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب است

برگزاری بیش از 40 گفتمان انقلابی دهه فجر در خرم آباد

ترزا می از پارلمان انگلیس رأی اعتماد گرفت

ستمکار نباشید که خدا ستمکاران را دوست ندارد

کاهش دو سوم استخدام های دولتی

گزارش کامل سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی ارائه شد

خدمات مربوط به خون باید تعرفه گذاری شود

پیشنهادی برای تغییر عنوان «ساده نویسی»

تصاویر/ میز خدمت با حضور امام جمعه موقت و مسئولان بیرجند

اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل گوشه گیری فاطمه را برطرف نمایم .

واردشدن پلنگ به یکی از هوتل ها در هند

ترزا می از پارلمان انگلیس رأی اعتماد گرفت

محمدرضا اعتمادیان درگذشت

خبرگزاری فرانسه: خون و غرش در بازی بدون گل ایران و عراق

ما 165 کیلومتر جاده می خواهیم

سایه اختلافات قدیمی یا روایت بی تعصب

گزارش خواندنی آسوشیتدپرس از روز فرار شاه از ایران

آدرس اشتباه خصوصی سازی به افکار عمومی

تصاویر/ گردهمایی طلاب و فضلای نایین، خوروبیابانک و فرخی مقیم قم

کنعانی زادگان: از سومین فینال سربلند بیرون آمدیم

<پیام> آرام نگرفت، امید باقی است

قدوس: برای صحبت از قهرمانی زود است

کمیته تعیین مصادیق مخالف فیلترینگ اینستا گرام

وقتی چهره های علمی سلبریتی می شوند

رونالدو: از فتح نخستین جامم با یوونتوس خوشحالم

مصاف ظریف و پمپئو در منطقه

دلنوازی های دلبرانه کیخسرو

گاف و دروغ شاخدار سایت انتخاب در دفاع از BBC

اولین نشست ستاد اجرایی جام جهان پهلوان تختی به روایت تصویر

مشهورترین تیتر تاریخ مطبوعات ایران+عکس

شماره جدید «خط حزب الله» منتشر شد

شب موسیقی آذربایجان

وجود 1.4 میلیون بیکار محروم در کشور

مخالف رییس شورای شهر تهران با زیست شبانه در تهران: فرزندان تا دیروقت بیرون از خانه می مانند و موجب به هم ریختگی اعصاب پدر و مادرها می شوند!

تاکید مجدد فرانسه بر حمایت از برجام

شماره جدید «خط حزب الله» منتشر شد

ویدئو / صدای اهالی تئاتر شنیده می شود؟

غریب آبادی: ایران حداکثر خویشتن داری را نشان داده است

سفر کاروان های نمایش استانی به سراسر ایران

کتابی ارزشمند برای همه فصول موسیقی

تصاویر/ نشست بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم

پرداخت 3 هزار میلیارد تومان تسهیلات به زلزله زدگان کرمانشاه

امضای تفاهم نامه همکاری های نظامی و دفاعی/ بررسی راهکارهای توسعه همکاری های آینده تهران و باکو

حتی جنگ نتوانست مردم ایران و عراق را از هم جدا کند/ می توانیم سقف مبادلات را تا 20 میلیارد دلار در سال افزایش دهیم

شرایط بی سابقه ای در برگزاری انتخابات در دولت یازدهم و دوازدهم ایجاد شد

تلاش می کنیم انتخابات سال آینده را سالم و بدون هیچ تنشی برگزار کنیم

دستگاه ها در پاسخگویی به انتشار اطلاعات نادرست اقتصادی، منفعلانه عمل نکنند

برای اولین بار در کشور؛ بالن مدیریت بحران بر آسمان البرز افراشته شد

تحریم، انحصار و چندنرخی بودن، فساد آور است/ مهمترین راه مبارزه با فساد، شفافیت است/ توسعه دسترسی به اطلاعات و فضای مجازی افتخار دولت است/ فیلترینگ به تدریج به تاریخ خواهد پیوست (+فیلم)

چرا پروژه پرتاب ماهواره پیام ناکام ماند؟

نتایج عملی و معنادار ضامن پایبندی ایران به برجام است

نتایج عملی و معنادار ضامن پایبندی ایران به برجام است

ترزا می در سمت خود ابقا شد

27 دی 1357؛ وعده تشکیل دولت موقت

هاشمی یا خویینی ها؟ مسئله این نیست

نتایج عملی به موقع و محتوایی، حداقل چیزی است که ایران در ازای عملکرد خود انتظار دارد

گزارش ایکنا از همایش کارشناسان قرآنی/از همبستگی دستگاه های متولی قرآن تا لزوم احیای موقوفات قرآنی

شورش بازیکنان استقلال علیه مدیریت!

خوابگردی به سمت یک بحران

سهم بالای فست فود در سبد غذایی ایرانیان

رشد 19/6 درصدی اعتبارات رفاه اجتماعی در بودجه 98

فقط دولت باید پاسخگو باشد؟

توییت عراقچی در سومین سالگرد اجرای برجام

پیام مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به مناسبت اولین سالگرد حضور تیم مدیریتی شرکت

بیش از 50 درصد شمشادزارهای کشور دچار آفات و بیماری

توییت عراقچی در سومین سالگرد اجرای برجام

سخنرانی سالانه ترامپ لغو شد

جهانگیری: از عملکرد اروپا در قبال برجام راضی نیستیم

فرمانده ناجا: دشمنان برای بر هم زدن امنیت کشور ناکام مانده اند

تصاویر/ نکوداشت مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی از سوی مجمع جهانی تقریب در مسجد نور تهران

خروج از برجام دشمنان ایران را متحد می کند

تیغ تند انتقادات توکلی فقط متوجه دولت است!

خط حزب الله 168 | مردم در تنگنا هستند

امام جمعه شهر اروندکنار: بیکاری از مهمترین مشکلات مردم اروندکنار است

پیگیری های فارس من نتیجه داد دستورالعمل رسیدگی و نظارت بر وضعیت حقوق کارگران ابلاغ شد + سند

رییس جمهور بلاروس: «آموزش متخصصان باکیفیت» هدف دانشگاه ها باشد

خودم از شوهر جانبازم خواستگاری کردم

لزوم حفظ حرمت ایام فاطمیه(س) در برنامه های ایام الله دهه فجر

یوونتوس 1 - 0 میلان؛ فتح سوپرجام با گل رونالدو

افق فرهنگی فناوری

دژاگه: چرا باید جلوی عراق ریسک می کردیم؟

هشدار امام رضا (ع) درباره پیروی از هوای نفس

پرویز اسماعیلی: ارتباط صادقانه، صمیمی و اقناعی آذری جهرمی با مردم قابل تقدیر است

120 هزار پرستار در کشور کم داریم

پاسخ بنیاد شهید به ادعای مطرح شده در برنامه فرمول یک

ترتیل صفحه 559 قرآن باصدای استاد پرهیزکار+صوت و متن آیات

محکومیت آریاسب باوند به 22 سال حبس

دیدار جمعی از سران قبایل و عشایر عراق با ظریف+عکس

مدافعان دروغین حقوق بشر حامیان تروریست در منطقه هستند

مدافعان دروغین حقوق بشر حامیان تروریست در منطقه هستند