مطالب مرتبط:
حفظ جمهوری اسلامی، حفظ اسلام و قرآن است/ در عین مطالبه از مسئولین تحت تاثیر هجمه دشمن قرار نگیریم
روحیه بسیجی؛ کلیدی ترین عامل ایستادگی در مقابل نقشه های دشمنان جمهوری اسلامی ایران
هدف دشمن، قرار دادن مردم در مقابل جمهوری اسلامی ایران است
آحاد ملت ایران همیشه پیشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند / عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی را در مقابل تهدیدها حفظ می کند
آحاد ملت ایران همیشه پیشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند / عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی را در مقابل تهدیدها حفظ می کند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 15 آذر 1397 ساعت 19:422018-12-06سياسي

ایجاد نارصایتی مردمی، نقشه دشمن در مقابل جمهوری اسلامی است/ حفظ جمهوری اسلامی، وظیفه ما نسبت به شهدا


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران گفت: ایجاد نارضایی مردمی از حکومت جمهوری اسلامی تنها راه دشمن در مقابله با انقلاب و نظام و جنگ روانی زمینه ایجاد نارضایتی ها در کشور توسط دشمن است.

- "، حجت الاسلام یدالله غلامی امشب در مراسم سومین سالگرد شهید مدافع حرم عبدالرحیم فیروزآبادی در مسجد سعادت مهرآباد نکا با اشاره به بالا بودن مقام و منزلت شهید در اسلام، اظهار کرد: بزرگترین آرزوی انبیا و اولیا این بوده که مرگ آ نها شهادت در راه خدا باشد.

وی افزود: یکی از این شهدا امیرالمونین(ع) است که پس از پیامبر گرامی اسلام ایشان از همه مخلوقات خداوند برتر است اما برای نائل آمدن به شهادت اشک ریخت و زمانی که به این مقام نائل شد عبارت معروف رستگاری را بر زبان جاری کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان زمین گیر شدن امیرالمونین(ع) در زمان بعد از پیامبر گرامی اسلامی،خاطرنشان کرد: جهل امت و بی بصیرتی همراهان امیرالمومنین(ع) سبب شد تا حرف ایشان به جایی نرسد.

این مسئول اضافه کرد: اتفاقاتی که در طول تاریخ برای مسلمانان افتاده برای امروز ما و منتظران ظهور امام زمان(عج) یک عبرت مهمی است که نکند سفره هفت سین در کاخ سفید بشود همان قرآن بر سر نیزه معاویه و عمروعاص و ما کوتاه بیاییم، چراکه همین سفره هفت سین در کاخ سفید و پیام فارسی اوباما بعضی ها را در داخل کشور شل کرد درحالی که ما به عمودهای خیمه معاویه و عمروعاص های زمان خود رسیده بودیم.

وی گفت: در زمان امیرالمونین(ع) مالک را از دَم خیمه معاویه برگرداندند، حکمیت و حکم را بر امام تحمیل کردند، هم مذاکره را تحمیل کردند و هم مذاکره کننده را و هرچه گفته شد به این آمریکا اعتمادی نیست و به مذاکرات خوش بین نیستیم اما توجه نکردند.

غلامی تصریح کرد: روزی که رهبری می فرمودند به این ها، به معاویه ،عمروعاص و قرآن بر سر نیزه اش نباید اعتماد کرد گفتند جنگ را تمام و عقب نشینی کن تا مذاکره کنیم، گفتند آینده دنیا آینده مذاکره است.

وی با یادآوری سابقه غیرقابل اعتماد آمریکایی ها در جریان قرارداد الجزایر و آزادسازی گروگان های آمریکایی در لبنان، افزود: نمی شود به سفره هفت سین و پیام نوروزی این هایی که هواپیمای مسافری ما را هدف قرار داده و عاملان شهادت 17 هزار ایرانی را پناه دادند اعتماد کرد، اما قبول نکردند.

* مذاکره با معاویه ها از صفین تا برجاممسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران تأکید کرد: کار را به گفت وگو کشاندند و با ممانعت از حضور مالک اشتر در مذاکرات، ابوموسی اشعری را به مذاکره فرستادند و نتیجه آن شد که همه می دانند و پس از نتیجه نگرفتن در مذاکرات به امیرالمونین(ع) گفتند که تو اشتباه کردی و باید توبه کنی.

این مسئول اضافه کرد: امروز هم مذاکره کردند و تا نتیجه نگرفتند تقصیر را به گردن رهبری می اندازند که چرا چیزی نمی گوید، رهبری چند بار بگوید، رهبری 10 سال است می گوید اقتصاد را مقاوم کنیم مگر کسی توجه کرد.

وی گفت: رهبری چندین سال است که متذکر جنگ اقتصادی شده که دشمن می خواهد اسلام را با فشار اقتصادی به مردم ایران شکست دهد و تصور نکنیم که با پیروزی دشمن تنها حکومت آخوندها را سرنگون می کنند بلکه اسلام را برای قرن ها از صفحه روزگار محو می کنند.

غلامی جهل و بی بصیرتی مردم را عامل زمین گیری شدن امیرالمونین(ع) دانست و اظهار کرد: همین علی(ع) می گوید که اگر آرزوی شهادت نداشتم به میدان جنگ پا نمی گذاشتم و این نشان از ارزش مقام شهادت دارد.

وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا در صبر، ایثار و فداکاری به امام زین العابدین(ع) اقتدا کرده اند، افزود: شهادت، عادت و کرامت خاندان پیامبر(ص) است و امام راحل نیز می فرمود ملتی که شهادت دارد دیگر اسارت ندارد چراکه شهادت راه و رسم انبیا است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه تمامی شهدای این ملت به انبیا و اوصیای خدا اقدا کرده اند، خاطرنشان کرد: خداوند درباره شهدا ما را از مرده خواندن و مرده پنداشتن آن ها نهی کرده و آن ها را زنده خوانده است اما هرکس جز انبیا و اولیا قدرت درک آن را ندارند.

این مسئول ضافه کرد: امام حسین(ع) بدون شهادت نیز دارای جایگاه بالای عصمت و امامت بوده است اما با شهادت به رتبه و مقامی دست پیدا کرد که فقط از همین راه امکان رسیدن به آن وجود داشته است.

* حفظ نظام اسلامی واجب تر از نماز و روزهغلامی در رابطه با پدران و مادران شهدا اظهار کرد: در روایات آمده است که اگر یک فرزند پدر و مادری در زمان حیات آن ها در راه خدا شهید شود بهتر از آن است که بعد از وفات این پدر و مادر 70 پسر آن ها در رکاب امام زمان عصرشان جنگیده و شهید شوند چراکه داغ به دل نشسته از شهادت فرزند برای خدا و صبر پس از آن بسیار ارزش دارد.

وی درمورد جامعه و ملتی که شهید دادند، افزود: امروز ملت و جامه ما جامعه شهید داده است، جامعه ای است که ایثارگری و فداکاری را تجربه کرده و به میدان عمل آورده و شهید داده اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با ابیان اینکه جامعه شهید داده تکلیف و وظیفه ای دارد، خاطرنشان کرد: تکلیف جامعه شهید داده فاتحه خواندن بر قبر شهدا نیست، شهدا به فاتحه ما نیاز ندارند بلکه این ما هستیم که به ارواح شهدا و توسل به آن ها محتاج هستیم.

این مسئول اضافه کرد: باید با شهیدان پیمان بست، با شهید همراه شد، آرمان ها، اهداف و راه شهدا را پیدا کرد و در آن راه حرکت کرد و توجه کرد که امروز وظیفه ما درقبال این خون های پاک و فرزندان آن ها چیست.

وی گفت: مهمترین تکلیف ما در قبال خون شهدا و خانواده های شهدا و ایثارگران پاسداری از آرمان ها و دستاوردهای آن ها، پیمودن مسیر و دنبال کردن اهداف آن ها است که امام راحل نیز می فرمود حفظ جمهوری اسلامی وظیفه همه ما است.

غلامی تصریح کرد: جمهوری اسلامی یک نظام سیاسی معمولی مانند دیگر نظام های عالم نیست، جمهوری اسلامی یک نظام سیاسی برآمده از مردم صرفاً برای مقابله با نظام شاهنشاهی نبوده است بلکه این جمهوری اسلامی نظامی است که اگر نباشد تا هزار سال از اسلام خبری نخواهد بود.

وی افزود: این نظام بنابر فرموده امام راحل ثمره خون مجاهدان طول تاریخ مانند حمزه سیدالشهدا، امام حسین(ع) و تمامی کسانی که برای خدا فداکاری کرده و جان دادند است و حفظ آن را نیز از مهمترین واجبات می دانستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران بیان کرد: جمهوری اسلامی از نماز نیز واجب تر و مهمتر است چراکه نماز امری فردی است که اگر کسی یا بخشی از مردم نماز نخوانند، یا روزه نگیرند و یا حتی بخشی بی حجاب در جامعه ظاهر شوند دین ضرری نمی بیند بلکه خود این افراد متضرر می شوند اما اگر جمهوری اسلامی شکست بخورد دین و اسلام است که شکست می خورد.

* بازگرداندن تحریم، آخرین حربه دشمناین مسئول در رابطه با چگونگی پاسداری از خون شهدا، اضافه کرد: بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب پاسداری از خون شهدا با ایمان، تقوا و بصیرت امکان پذیر است همچنین در ادامه عمل به اندازه و به هنگام را نیز به آن اضافه کرده است.

وی گفت: دشمن در دهه اول انقلاب ما راهبرد خود را براندازی قرار داد و شکست خورد، در دهه دوم تغییر ساختار نظام را هدف قرار داد و با تمام تلاش خود در تهاجم فرهنگی اش شکست خورد، در دهه سوم انقلاب به بهانه هسته ای برای مهار جمهوری اسلامی هدفگذاری و تلاش کرد و می خواست با برجام به نتیجه برسد که شکست خورد و امروز در دهه چهارم انقلاب اسلامی به براندازی برگشته است.

غلامی ادامه داد: دشمن می خواست ایران بعد از برجام بپذیرد که قدرت منطقه ای نیست، بپذیرد که از حزب الله و گروه های مقاومت در منطقه حمایت نکند و بپذیرد که قدرت موشکی نداشته باشد اما بعد از برجام نفوذ منطقه ای ایران بیشتر شد که خود از مولفه های قدرت ما به شمار می آید.

وی افزود: اینکه ما در لبنان، سوریه، عراق، یمن و حتی سرزمین های اشغالی صاحب نفوذ هستیم از هر قدرتی برای ما مهمتر است چراکه نفوذ منطقه ای یک قدرت به شمار می آید دلیل آن هم این است که آمریکا برای نفوذ و قدرت در خاورمیانه هفت هزار میلیارد دلار سرمایه گذاری و کار کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: در چند صد سال گذشته قدرت هایی ظهور و افول کرده اند که امروز به آمریکا رسیده است، همگی به دنبال قدرت در خاورمیانه بودند چراکه بدون خاورمیانه کسی نمی تواند در دنیا ابر قدرت باشد.

این مسئول بیان کرد: امروز اگر کسی بخواهد خاورمیانه را در اختیار داشته باشد باید جمهوری اسلامی ایران را تسلیم کند که با انقلاب اسلامی ایران خود را از اختیار آن ها خارج کرد و این نفوذ منطقه ای ما همان ایده صدور انقلاب اسلامی توسط امام راحل بوده است.

* ناکامی دشمن با بصیرت و هوشیاریوی گفت: وقتی به اهداف خود در برجام نرسیدند از آن خارج شدند چراکه بودن یا نبودن برجام برای آن ها خیلی فرقی ندارد و تنها بهانه ای برای فشار بوده است.

غلامی ایجاد نارضایی مردم از حکومت جمهوری اسلامی را تنها راه دشمن در مقابله با انقلاب و نظام برشمرد و تصریح کرد: دشمنان در بستر ایجاد نارضایتی می توانند جمهوری اسلامی را شکست دهند بنابراین از برجام خارج شده و تحریم ها را برگرداند.

وی جنگ روانی و عملیات روانی را زمینه ایجاد نارضایتی ها در کشور توسط دشمن دانست و افزود: الان رهبر انقلاب اعلام کرده که دشمن جنگ اقتصادی راه انداخته تا روسای قوا سوء تدبیرها را کم کنند تا در این فتنه دشمن نارضایتی در میان مردم ایجاد نکند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان تلاش شبانه روزی دشمنان برای عدم توانایی جمهوری اسلامی در جشن گرفتن 40 سالگی خود، خاطرنشان کرد: به برکت خون شهدا، بصیرت و اگاهی جامعه و درایت و هوشیاری رهبری، دشمن در این زمینه نیز شکست خواهد خورد و ملت ایران در این گردنه نیز گردن دشمن را می شکند.


کلید واژه ها: جمهوری اسلامی - اسلام - سفره هفت سین - مذاکره - اسلامی - مازندران - نمایندگی - جمهوری - آمریکا - پیام - آمریکایی - کاخ سفید - کربلا - شهادت - فقیه - دفتر - سپاه - پیام نوروزی - آمریکایی ها - آینده - فیروزآبادی - مدافع حرم - سفید - بزرگترین - کشور - مسلمانان - نارضایتی - قرآن - شهدا - شهید

آخرین اخبار سرویس:
مشق عشق/ نمایشگاه پرتره شهدا

مشاور قالیباف: هفته منتهی به انتخابات جریان اصولگرا شوک نیاز داشت/ شوک بزرگتر آن بود که رییسی انصراف دهد

نشست رییس جمهور با مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی

توافق آلمان و فرانسه گامی رو به جلو در ایجاد ساز و کار مالی

دست برتر دیپلماسی عمومی ایران مقابل آمریکا در غرب آسیا

اردوی جهادی بسیج دانشجویی شوش برگزارشد

رویکرد فرهنگی مسجد مقدس جمکران تربیت زائر انقلابی است

نباید برای انتخابات ریاست جمهوری دیدگاهمان را به افراد خاصی محدود کنیم/ ایجاد گفت و گو بسیاری از سوءتفاهم ها را رفع می کند

فریدون همتی نامی جدید برای استانداری خراسان رضوی

گسترش همکاری های ایران و انگلیس در زمینه های فرهنگی و گردشگری

رییس جدید مجتمع آموزش عالی فقه معرفی شد

ذکری برای گشایش در زندگی

آگهی استخدام مهندس - استخدام امروز 19 آذر 97

آگهی استخدام رشته حقوق و الهیات - استخدام امروز 19 آذر 97

هاشم زایی: باید با انتقال تجارب به جوانان از حلقه مدیریتی گذشته عبور کرد

کلیه استخدامی های قم - 19 آذر 97

استخدام دستیار دندانپزشک خانم در محدوده چهارراه طالقانیِ کرج

استخدام تعدادی نیروی خانم جهت بسته بندی اسباب بازی در تهران

انتظامی: با نیت «تداوم» به سازمان سینمایی آمده ام

استخدام مهندس عمران یا معماری جهت یک شرکت در تهران

حفظ دستاوردهای انقلا ب اسلامی ضروری است

استخدام دو ردیف شغلی جهت شرکت ماشین سازی آسیا کار

حربه آمریکایی ها برای انزوای جمهوری اسلامی ایران همچون گدشته ناکام خواهد ماند

دیالوگی که در خواب به جناب خان الهام شد!+فیلم

آخرین گفتگوی زیبا بروفه و همسرش پیام صابری +فیلم

استخدام متصدی دفتر پیشخوان در یک دفتر پیشخوان معتبر در خوزستان

رویکرد فرهنگی مسجد مقدس جمکران تربیت زائر انقلابی است

استخدام کارشناس وکارشناس ارشد فنی پشتیبانی نرم افزارآنتی ویروس

استخدام کارمند اداری در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام مسئول دفتر آقا در یک شرکت معتبر در تهران

نشست رییس جمهور با مدیران ارشد وزارت راه

برای ترویج انصاف فضای تربیتی را در جامعه تقویت کنیم

یک سال در عمق خاک عراق زندگی می کردم

کتاب «سرباز کوچک امام» در کردستان رونمایی می شود

کتاب «سرباز کوچک امام» در کردستان رونمایی می شود

عناوین روزنامه های نوزدهم آذر ماه در خراسان

از بین دوهزار غار ایران تنها 400 غار نقشه دارند/در غارشناسی در جهان هیچ جایگاهی نداریم

جشن انقلاب تیری بر قلب دشمنان نظام اسلامی است

دوره آموزشی «هیئت امنا، مدیران فرهنگی و قرآنی» در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

وفای به عهد و پیمان؛ میزان و معیار دین داری

جدیدترین مدل های لباس شب یلدا + عکس

دهقانی: تقویت بودجه وزارتخانه های خارجه و دفاع اولویت کمیسیون امنیت ملی است

استخدام منشی آشنا به نرم افزار های حسابداری در هرمزگان

آگهی های استخدام حسابدار - 19 آذر 97

کلیه استخدامی های فارس و شیراز - 19 آذر 97

استخدام شرکت فنی مهندسی افراملک

استخدام نصاب و تعمیرکار جهت کار کولر اسپیلت در هرمزگان

استخدام برنامه نویس مسلط به SQLServer و EF در تهران

استخدام رستوران بین المللی پرشین گلف

براندازی نظام در حد آرزو باقی می ماند/ یکی از دلایل وضعیت مصیبت بار سوریه، یمن وعراق نداشتن جناح اصلاح طلب قوی است

استخدام برنامه نویس در یک شرکت معتبر در اصفهان

استخدام انباردار در یک شرکت معتبر بازرگانی در تهران

هرمزگان میزبان معاون اول رییس جمهور

اراضی بستر رودخانه سد ارداک و سد کاره رفع تصرف شد/ مسدودسازی و پلمب چاه های غیرمجاز

آیا بارش های اخیر محصول «بارورسازی» ابرهاست؟

نشست بروکسل: تداوم یا بازنگری در همگرایی ؟

توان یابی که محدودیت را بی معنی کرد

کیش می تواند بین المللی شود

نشست رییس جمهور با وزیر و مدیران ارشد وزارت راه و شهرسازی

رویدادهای خبری دوشنبه 19 آذر ماه؛ مرکز لرستان

مبارزه نابرابر با فساد

برگزاری دوره آموزش الکترونیکی «سبک زندگی اسلامی» ویژه کارکنان دولت در کردستان

محفل شب شعر « دُرّین رسول» در زاهدان برگزار شد

از پژوهش های قرآنی در زندان تا تفسیر جامع و عقلانی/ مردان بزرگ، تاریخ را می سازند

پایان رأی گیری در ارمنستان

حامیان تروریست در منطقه

فعالیت های معاونت تهذیب حوزه سیستان و بلوچستان در چند روز گذشته

کلیه استخدامی های استان یزد - 19 آذر 97

گرجستان فروش زمین های کشاورزی به اتباع خارجی را منع کرد

اسنخدام بازاریاب مجرب با ظاهری آراسته در هرمزگان

5 توصیه کاربردی ازحضرت محمد(ص)

استخدام فروشنده و همکار مسلط به نرم افزار کلیک در خراسان شمالی

استخدام چند نفر مشاور در دفتر املاک خاتم

استخدام منشی با روابط عمومی بالا در هرمزگان

استخدام منشی خانم آشنا به امور حسابداری و دفتری در کرج

کارشناس حقوقی: شکاف درآمدی وکلاء ریشه در کم کاری مسوولان نهاد وکالت دارد

هرکه بی روزی است روزش دیر شد

استخدام اپراتور کامپیوتر خانم در شرکت سازه‎های اطلاعاتی راژما

لزوم تشکیل ائتلاف بین المللی برای حل بحران روهینگیایی ها

برگزاری پارلمان مشورتی زنان سیستان و بلوچستان

حضور تیم «بن سلمان» در تونس برای تخریب انتخابات

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه یکشنبه تا صبح دوشنبه

عناوین روزنامه های نوزدهم آذر ماه در خراسان

مصوبه مهم شورای عالی اقتصادی ابلاغ شد

4 ترفند مهم برای انتخاب ساعت مچی زنانه

استخدام 3 نفر کارگر ساده خانم و آقا در هرمزگان

روزنامه استخدامی استان البرز و شهر کرج | دوشنبه 19 آذر 97

استخدام کارشناس اداری در شرکت مدیریت پروژه نیروگاه های سولار

استخدام کارشناس روابط عمومی با حقوق ثابت،بیمه و پورسانت- تهران

پیوست زیست محیطی در اجرای پروژه ها مورد توجه قرار گیرد

احتمال حکم حبس برای ترامپ پس از ریاست جمهوری

استیضاح ترامپ روی میز دمکرات ها

دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی:امنیت عمومی کشور خوب است

دانشجویان غیر سیاسی نشده اند، فهم شان از سیاست تغییر کرده است

همسر مهناز افشار از مهریه میلیاردی و شیرخشک های فاسد شکایت کرد+عکس

تذکر مبدع خس و خاشاک به رییس جمهوری فرانسه!

روزنامه استخدامی هرمزگان و بندرعباس | دوشنبه 19 آذر 97

فارس من| معاون توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با فارس خبر داد ارائه پیشنهاد به سازمان امور اداری و استخدامی برای حل مشکل احتساب مدرک تحصیلی فرهنگیان

سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور به آفریقای جنوبی

حربه آمریکایی ها برای انزوای جمهوری اسلامی ایران همچون گدشته ناکام خواهد ماند

ایجاد نارصایتی مردمی، نقشه دشمن در مقابل جمهوری اسلامی است/ حفظ جمهوری اسلامی، وظیفه ما نسبت به شهدا

ایجاد نارصایتی مردمی، نقشه دشمن در مقابل جمهوری اسلامی است/ حفظ جمهوری اسلامی، وظیفه ما نسبت به شهدا