مطالب مرتبط:
پولشویی به روایت مقامات قوه قضاییه
پولشویی به روایت مقامات قوه قضاییه
اگر پولشویی عظیم در کشور وجود دارد چرا به قوه قضاییه اطلاع ندادید/ مسئولان حرف‎هایی نزنند که مانند خنجر به قلب نظام فرو برود
​مهلت 10 روزه قوه قضاییه به ظریف برای ارائه مستندات مربوط به پولشویی
نامه قوه قضاییه درباره ارائه اسناد پولشویی تسلیم ظریف شده است
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
چهارشنبه، 30 آبان 1397 ساعت 19:222018-11-21سياسي

پولشویی به روایت مقامات قوه قضاییه


اظهارات رسمی مقامات قوه قضاییه حاکی از ارتکاب جرم پولشویی در استان های مختلف کشور است، به طوری که در هشت ماهه سال جاری دست کم 33 نفر در هفت استان به اتهام پولشویی محاکمه شده اند.

- به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، پولشویی ازجمله جرایم اقتصادی است که به دفعات انجام می شود.

به نظرتان این جمله را چه کسی گفته؟ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه؟ خیر! این سخن اسدالله مسعودی مقام، رییس شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان تهران در اردیبهشت سال گذشته است.

مقایسه اش کنید با مصاحبه هفته گذشته ظریف که در آن گفته بود: پولشویی یک واقعیت در کشور است و خیلی ها از آن منفعت برده اند.

هر دو گزاره بر ارتکاب جرم پولشویی در کشور صحه گذاشته است.

یکی را مقامی قضایی گفته و دیگری را عضوی از کابینه.

شاید آن سخن ظریف را اگر فردی غیردولتی گفته بود، شاهد هجمه های این روزها نبود.

هر چند این روزها عده ای وجود پولشویی در کشور را نفی می کنند، اما اظهارات رسمی مقامات قوه قضاییه حاکی از ارتکاب این جرم در استان های مختلف کشور ازجمله خراسان شمالی، فارس، کرمان، کردستان، مازندران، یزد، آذربایجان شرقی، کرمانشاه و تهران است.

بر اساس گزارش رسمی خبرگزاری میزان (خبرگزاری قوه قضاییه) از ابتدای سال 1396 تا امروز حداقل 40 نفر به اتهام پولشویی محاکمه شده اند که مجموع ارقام ذکر شده در پرونده ها بیش از 450 میلیارد تومان است.

بر اساس اظهارات مقامات مختلف قوه قضاییه تنها در هشت ماهه سال جاری، حداقل 33 نفر در هفت استان به اتهام پولشویی محاکمه شده اند که ارزش مبالغ یاد شده در پرونده های آن ها به بیش از 447 میلیارد تومان می رسد.

حداقل هشت مسئول قوه قضاییه در سال 1396 و 10 مسئول این قوه در سال جاری در اظهارات خود بر وقوع جرم پولشویی در کشور صحه گذاشته اند که شامل آیت الله صادق آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه، ناصر سراج، رییس سازمان بازرسی کل کشور، عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران و رؤسای کل دادگستری استان ها است.

توقیف اموال 22 قاچاقچی کلان مواد مخدر در یک استان در ادامه برخی از اخبار و گزارش های منتشر شده در خبرگزاری قوه قضاییه، میزان را که مربوط به 18 پرونده با اتهام پولشویی در هشت ماهه سال جاری است، مرور می کنیم.

تنها در یک مورد طی یک ماه، 11 پرونده تحت عنوان پولشویی در دادسرای یکی از استان ها تشکیل و اموال و وجوه نقد 22 قاچاقچی کلان مواد مخدر با دستور مقام قضایی توقیف شده است.

23 آبان 1397/ یاران، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی: پس از بررسی های دقیق و گزارش دستگاه های نظارتی ازجمله سازمان بازرسی کل استان، معاون مالی آموزش و پرورش مانه و سملقان به اتهام اختلاس، دخل و تصرف غیرقانونی در وجوه دولتی، تضییع اموال دولتی و پولشویی بازداشت شد.

17 شهریور 1397/ تورک نماینده دادستان در جلسه محاکمه وحید مظلومین و تعدادی از مرتبطان اخلال در نظام اقتصادی کشور: متهم ردیف یازدهم خانم اقدس مهرافزا که نامبرده خاله متهم ردیف اول و عمه همسر وحید مظلومین است و متهم به پولشویی عواید حاصل از جرم اخلال در نظام ارزی کشور به میزان 358 میلیارد تومان است.

متهم ردیف سیزده پویا نوبخت متهم به اقدام پولشویی عواید حاصل از جرم اخلال در نظام ارزی و اقتصادی کشور به میزان 5 میلیارد تومان است.

11 شهریور 1397 / علی القاصی مهر، رییس کل دادگستری استان فارس: بر اساس محتویات پرونده اختلاس در بانک کشاورزی کوار، متهمان تحت عنوان پولشویی، کلاهبرداری و معاونت در اختلاس به مبلغ 15 میلیارد ریال محاکمه شدند.

در این پرونده چهار نفر به نام های علی اکبر فیروزی پور، شهرام متکبرپور، محمدامین طهماسبی بیگلو و ناصر پاژیان به اتهام های مختلف ازجمله پولشویی محاکمه شده اند.

پرونده دیگر مربوط به اسماعیل بهمنی و نیما دریایی زاده بود که به پرونده آن ها به اتهام پولشویی و تحصیل مال از طریق نامشروع به میزان هشت میلیارد و 180 میلیون ریال و 4 هزار و 270 یورو در شعبه 111 دادگاه کیفری 2 شیراز رسیدگی شد و متهم ردیف اول به تعزیری و رد وجوه اموال اخذ شده از شکات و متهم دیگر به حبس تعزیری محکوم گردید.

28 مرداد 1397/ رییس کل دادگستری استان گلستان درباره پرونده اختلاس در بانک توسعه و تعاون این استان گفت: در این پرونده به شکایت بانک، متهمان سیدمحمدکاظم میرافضلی و سیدمصطفی عقیلی به جرم مباشرت در پولشویی 12 میلیارد ریال و مباشرت در اختلاس به مبلغ 13 میلیارد ریال محاکمه شدند که متهمان هر کدام به تحمل پنج سال حبس تعلیقی و جزای نقدی به میزان 700 میلیون ریال و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شدند و چون وجوه حاصله را پیش از صدور کیفرخواست به بانک پس دادند، دادگاه حکم حبس تعلیقی صادر کرده است.

30 تیر 1397/ حمید گرامی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان: طی یک ماه گذشته در راستای ضربه به بنیان های مالی باند های کلان قاچاق مواد مخدر 11 پرونده تحت عنوان پولشویی در دادسرای کرمان تشکیل و اموال و وجوه نقد 22 قاچاقچی کلان مواد مخدر تحت رصد اطلاعاتی قرار گرفته و با دستور مقام قضایی توقیف شدند.

21 تیر 1397/ علی اکبر گروسی، رییس کل دادگستری استان کردستان: سال گذشته پنج پرونده مهم میلیاردی در ارتباط با مفاسد اقتصادی در استان تشکیل شد.

یکی از این پرونده ها بیش از 81 میلیارد تومان بود که مربوط به پولشویی بوده است.

12 تیر 1397/ جعفری دولت آبادی، دادستان تهران بر لزوم همکاری دستگاه های مرتبط ردیابی متهمان در رابطه با پولشویی متهمان مواد مخدر تأکید کرد.

پنج تیر 1397/ آیت الله آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه تصریح کرد: فساد اقتصادی کلان سه هزار میلیاردیِ آن زمان، می دانید چه مقدار هزینه برای قوه قضاییه داشت؟ چه مقدار کارشناس برد تا پول هایی را که با چرخاندن در شرکت های مختلف و صوری پولشویی کرده بودند را ردیابی کنیم؟ این ها زمان می برد و موجب استهلاک نیروی قوه قضاییه می شود.

پس نباید این گونه فرصت سوزی کنیم و دستگاه های اجرایی و نهاد های دیگر باید خودشان بازرسی های قوی داشته باشند و نهایتاً اگر چیزی باقی ماند، در قوه قضاییه بررسی شود.

2 تیر 1397/ آیت الله آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه: درباره مؤسسه ای شبیه صندوق ذخیره فرهنگیان - که به من گزارش داده اند رسیدگی به آن نیز طول کشیده است- مثلاً مجلس می گوید تحقیق و تفحص کرده است، خب نتیجه اش چه شده است؟ فعلاً گفته می شود تا به حال پرونده این مؤسسه 300 جلد شده است.

هر کدام از این ها مستلزم رسیدگی های بسیار و کار های کارشناسی بوده است.

یکی از کار های مهم در این رابطه ردیابی پول هایی است که این ها به ناحق اخذ می کنند.

همچنین گاهی پولشویی هایی در این رابطه صورت گرفته است.

9 خرداد 1397/ ناصر سراج، رییس سازمان بازرسی کل کشور در دیدار با نماینده جدید دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم ملل متحد در تهران، گفت: مورد خاصی که مختصراً باید به آن اشاره کنم، درباره پناه دادن برخی کشور های غربی به مجرمان اقتصادی و مرتکبان پولشویی است.

متأسفانه از کشور ایران افرادی به سبب تخلفات اقتصادی و همچنین پولشویی از کشور متواری شده و به کشور های غربی پناهنده شده اند که ازجمله آن ها رییس کل اسبق بانک ملی است که اکنون در کانادا حضور دارد.

11 اردیبهشت 1397 / سید یونس حسینی عالمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از برخورد قاطع و شدید با دایرکنندگان مراکز قمار در فضای مجازی خبر داد و گفت: با بررسی های انجام شده در شعب ویژه این دادسرا، با دسترسی به اسناد دیجیتال و تخلیه سایت ها، نقش مؤثر متهمان در انجام جرایم قماربازی، تحصیل اموال از طریق نامشروع و پولشویی احراز گردید که قرار تأمین مناسب و قانونی برای هر یک از افراد صادر شد و برخی از این متهمان به علت عجز از تودیع وثیقه، بازداشت و بعضی از آن ها نیز هم اکنون در زندان به سر می برند.

پولشویی به دفعات انجام می شود در سال 1396 نیز هشت مسئول قوه قضاییه بر وقوع عمل غیرقانونی پولشویی صحه گذاشته و دست کم در پنج استان پنج پرونده در این رابطه تشکیل و هفت نفر محاکمه شده اند.

پولشویی ازجمله جرایم اقتصادی است که به دفعات انجام می شود.

این را اسدالله مسعودی مقام، رییس شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان تهران گفته است.

در ادامه برخی از اخبار و گزارش های منتشر شده در خبرگزاری قوه قضاییه، میزان را در رابطه با مقابله با عمل غیرقانونی پولشویی مرور می کنیم.

24 دی 1396/ مجید سیمی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج: از ابتدای سال جاری بالغ بر 40 میلیارد ریال وجه نقد از حساب های سرکردگان باند های قاچاق مواد مخدر به جرم پولشویی بلوکه شده است.

در حال حاضر افراد خاطی که در زمینه پولشویی با قاچاقچیان مواد مخدر همکاری داشته اند، دستگیر و روانه زندان شده اند.

پنج شهریور 1396/ علی اکبر شمس دادستان عمومی و انقلاب یزد از انجام تخلفات مالی ازجمله پولشویی، دریافت و پرداخت رشوه، تبانی و تدلیس در معاملات دولتی در مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران و بازداشت چهار نفر خبر داد.

30 مرداد 1396/ رضا مسعودی فر، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت بیش از هزار فروشگاه اینترنتی افزود: خرید و فروش کالا های قاچاق، مواد مخدر، مشروبات الکلی، سی دی های مستهجن، فرار مالیاتی و نیز پولشویی از جرایمی است که در فضای مجازی اتفاق می افتد.

لذا باید راهکار هایی جهت پیشگیری از چنین جرایمی اندیشیده می شد.

6 مرداد 1396/ محمدحسین صادقی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از دستگیری رییس یکی از بانک های این استان به اتهام پولشویی خبر داد و گفت: اتهاماتی همچون مباشرت در پولشویی، قاچاق ارز به صورت سازمان یافته، ارتشا، مباشرت در عملیات بانکی بدون مجوز و معاونت در قاچاق کالا برای این فرد محرز شده است.

25 تیر 1396/ قاضی مقیسه در سومین جلسه رسیدگی به اتهامات دو نفر از همدستان بابک زنجانی: دو نفر از متهمان این پرونده (آقای شمس و آقای فلاح) که مرتکب جعل شده اند، با استفاده از اسناد مجعول و با کلاهبرداری و پولشویی به منافع خود دست یافتند.

(لازم به ذکر است در پرونده مذکور کل مبلغ اعلام شده در کیفرخواست که به اتهام کلاهبرداری بوده یک میلیارد و 200 میلیون یورو اعلام شده است.

) 14 تیر 1396 / ذبیح الله خداییان، معاون حقوقی قوه قضاییه: از آنجا که پولشویی یکی از راه های کسب درآمدهای بادآورده و نامشروع است و نقش مخربی در اقتصاد کشور دارد، مقابله با آن برای پیشگیری از جرایم منشأ همانند قاچاق مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، اختلاس و ارتشاهای کلان و.

امری ضروری است.

22 خرداد 1396/ حجت الاسلام و المسلمین قدرتی، رییس کل دادگستری استان خراسان شمالی اتهامات مطرح شده در پرونده آلومینای جاجرم را اختلاس، تضییع حقوق بیت المال، ارتشا، پولشویی، حیف و میل اموال دولتی و تحصیل مال نامشروع عنوان کرد.

این پرونده منتهی به صدور کیفرخواست شده است.

2 اردیبهشت 1396 / اسدالله مسعودی مقام، رییس شعبه 68 دادگاه تجدیدنظر استان تهران با بیان اینکه از حیث سخت افزاری و نرم افزاری، اقدامات صحیحی برای مقابله با جرایم اقتصادی، جرایم کارکنان دولت یا فساد مالی انجام نمی شود، ادامه داد: پولشویی ازجمله جرایم اقتصادی است که به دفعات انجام می شود.

این در حالی است که هنوز نظارت صحیحی نسبت به ورود و خروج اموال مردم وجود ندارد.

حال باید دید آیا مخالفان وجود پولشویی در کشور، پرونده های قضایی تشکیل شده و اظهارات رسمی مقامات قوه قضاییه را نیز نفی می کنند؟
کلید واژه ها: پولشویی - قوه قضاییه - استان - قضایی - کشور - سازمان بازرسی - خبرگزاری - گزارش - محاکمه - مواد مخدر - رییس سازمان بازرسی - آیت الله صادق آملی - تهران - میلیارد - دادستان - قاچاقچی - محمدجواد ظریف - دادستان تهران - خراسان - آموزش و پرورش - مالی - ظریف - استان تهران - میزان - آذربایجان - کرمانشاه - دولت - مخدر - دادگستری - آیت الله

آخرین اخبار سرویس:
دستاوردی بزرگ از کنگره AGU برای ژیمناستیک ایران

هفتمین سالگرد شهید احمدی روشن برگزار می شود

تحریم ها به مردم ایران آسیب می زنند

چاووش اغلو: ترامپ گفت که در حال کار برای بازگرداندن گولن هستند

بخش ویژه اخبار حوزوی در شبکه استانی «اترک» راه اندازی شد

بصیرت مردم خنثی کننده فتنه های 10 ساله

شوخی جناب خان با محمدرضا احمدی +فیلم

مناظره شکوری راد و نبویان در قزوین

دادستان کل کشور: اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود

در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود

لزوم تحقق تفاهمنامه های مربوط به طرح های مبارزه با مواد مخدر در خوزستان

سازمان آب و برق خوزستان به سیاست های دولت در حوزه شیلات متعهد باشد

جوانان کار را تنها در قالب کار دولتی و اداری می بیند

14 هزار خانوار جدیدتحت پوشش موردی کمیته امداد قرار می گیرند

رییس مجلس به هرمزگان سفر می کند

بانک کشاورزی ، پیشرو در فعالیت های پژوهشی

تعرض جنسی مهاجرین افغان بر دختر نابالغ آلمانی

12 دروغی که نباید به خودمان بگوییم

قول خودروسازان برای تسریع در تحویل خودروهای ثبت نامی

محسن قرائتی: سوءظن در اسلام حرام است/ گاهی در عالم سیاست، دین فروشی می کنیم/ دیر یا زود پرده ها کنار می رود و معلوم می شود دستمان خالی است

تحریم ها هرگز موثر نبوده اند

بسیج اصناف در خدمت دولت است

ارتقای رفاه اجتماعی کشور به کمک زیست فناوری

مذاکره با تلگرام به کجا رسید؟

طلاب با تزکیه نفس در دیگران اثرگذار باشند

محکومیت فیلسوفی که افسانه سرایی های صهیونیست ها را برملا کرد + فیلم

پیکر سردار «منصوری» صبح دوشنبه در مشهد تشییع می شود

رسانه ها از حاشیه به متن آمده اند

حوزه جوانان نیازمند خلاقیت است

اولین رییس جمهور زن در گرجستان سوگند یاد کرد

احیای جشنواره طنز «چرند و پرند» بعد از 12 سال

اجازه اخلال در هیچ بخشی از حمل و نقل داده نشود

تنظیم دقیق بودجه شرکت های دولتی توسط دولت و مجلس

خادمان ستاد بازسازی عتبات در قزوین تجلیل شدند

حکم رحیم مشایی تأیید شد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی آغاز به کار کرد

بررسی جزییات تخلف مذاکره با تلگرام از زبان یک نماینده

پاسخگویی مستدل به شبهات دینی با تقویت بنیه علمی مبلغان

حکم رحیم مشایی تایید شد

در جستجوی راهی برای تعامل علوم انسانی و فنی

متاسفانه در صنعت خودروسازی تمام رفتار ها و گزینش ها «سیاسی» بوده است

بیمه سلامت در استقرار سیستم مدیریت کیفیت پیش گام است

دو مدال نقره و برنز برای یخ نوردان ایران در جام جهانی روسیه

همایش بین المللی ایران در گذار برگزار می شود

صحن مجلس راه های تامین منابع مورد نیاز برای واقعی کردن نرخ خرید تضمینی گندم را بررسی می کند

دادستان کل: نباید در وضعیت زندگی مردم مشکل ایجاد شود

پنج سال حبس در انتظار حکم اسفندیار رحیم مشایی

60 مرکز پژوهشی حوزوی دستاوردهای پژوهشی خود را به نمایش گذاشته اند

لاله اسکندری در کنار علی پروین

دادستان کل کشور: موج سواری رسانه های معاند بر مشکلات صنوف کامیون داران

دادستان کشور: در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود

یک مرجع تقلید: حدیث ناقص العقل بودن زنان نامعتبر و انتساب آن به پیامبر (ص) نارواست

سردار نقدی: فسادی که یک فردی متخلف در بانک یا در موسسه ای انجام می دهد، به کلیت نظام ارتباطی ندارد، چرا که نظام اسلامی این عمل را محکوم می کند

سردار نقدی: رضاخان پول نفت را به حسابش می ریخت

عذرخواهی مهناز افشار؛ هر مجازات را می پذیرم!

سرنوشت تمدید قرارداد سید حسین حسینی و استقلال در گرو این تصمیم

اجرای محمدحسین میثاقی در برنامه ای با داوری خداداد عزیزی

دادستان کل کشور: موج سواری رسانه های معاند بر مشکلات صنوف کامیون داران/ در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود

لاریجانی و نمایندگان مستعفی اصفهان فردا صبح تشکیل جلسه می دهند/ تلاش برای حل مشکل آب اصفهان و استفعای نمایندگان

بعد از فتنه 88، نقاب از چهره برخی شخصیت های به ظاهر انقلابی کنار رفت

نشست هم اندیشی یوم الله 9 دی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد

انتقاد نماینده تهران به انتصاب داماد رییس جمهور در وزارت صنعت

حکم اسفندیار رحیم مشایی تایید شد

عبدالله نوری: برخی افراد با نردبان اصلاحات بالا می روند و با آبروی اصلاحات بازی می کنند

سردار نقدی: رضاخان پول نفت را به حسابش می ریخت

کلیات طرح تجمعات و راه پیمایی ها تصویب شد

صحن مجلس راه های تامین منابع مورد نیاز برای واقعی کردن نرخ خرید تضمینی گندم را بررسی می کند

محسن قرائتی: سوءظن در اسلام حرام است/ گاهی در عالم سیاست، دین فروشی می کنیم/ دیر یا زود پرده ها کنار می رود و معلوم می شود دستما

خیلی از درس هایی که به ما می آموزند فایده ای ندارد

محسن قرائتی: سوءظن در اسلام حرام است/ گاهی در عالم سیاست، دین فروشی می کنیم

بررسی تشکیل بانک فرهنگیان در کمیسیون برنامه

قول مساعد خودروسازان برای تسریع در تحویل خودرو های ثبت نامی

تظاهرات در بروکسل علیه پیمان جهانی مهاجرت+ویدئو

جزییاتی از احتمالات چگونگی ورود مواد منفجره در حادثه چابهار

طراحی پارچه و دست بافته

توضیح مجمع تشخیص درباره لایحه مبارزه با پولشویی

رییس کل دادگستری استان تهران: حکم بدوی رحیم مشایی تایید شد

برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزه علمیه

برخورد جدی با مفاسد اقتصادی برنامه دستگاه قضایی است

واکاوی موضوع حذف اعدام در مبارزه با مواد مخدر در کمیسیون حقوقی مجلس

صحن مجلس راه های تامین منابع مورد نیاز برای واقعی کردن نرخ خرید تضمینی گندم را بررسی می کند

میرمحمود موسوی: حصر در جای خود قرار دارد؛ درِ کوچه اختر هنوز قفل است؛ کلیدش هم در دست دیگران قرار دارد / اجازه خروج ندارند؛ اجازه تماس هم جز با فرزندان و اقوام درجه یک ندارند / برخلاف اظهارات آشنا، اصل و مغز حصر محکم به جای خودش باقی است و تنها یک پوسته تغییر کرده

سردار نقدی: گرانی ها نتیجه بی توجهی به ارزش های انقلاب است

تایید محکومیت های صادره در مورد اسفندیار رحیم مشایی

دستور روحانی برای ابطال حکم دامادش

نمایندگان درباره پراید «تصمیم جدید» می گیرند؟

روزنامه استخدامی هرمزگان و بندرعباس | دوشنبه 26 آذر 97

برادر میرحسین موسوی: حصر همچنان هست/ درِ کوچه اختر همچنان قفل و کلیدش دست دیگران است

سریال موسی (ع) کلید خورد

خواجه سروی: نخستین دوره جایزه جهانی ملک برگزار می شود

قول خودروسازان برای تسریع در تحویل خودروهای ثبت نامی

احداث بزرگترین پارک جنگلی بندر امام خمینی کلید خورد+ تصاویر

محسن قرائتی: سوءظن در اسلام حرام است/ گاهی در عالم سیاست، دین فروشی می کنیم/ دیر یا زود پرده ها کنار می رود و معلوم می شود دستمان خالی است

ظریف: تحریم ها هرگز موثر نبوده اند

تقدیر و تجلیل از کارکنان مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون

واکاوی موضوع حذف اعدام در مبارزه با مواد مخدر در کمیسیون حقوقی مجلس

میرزاده: بررسی استیضاح وزیر علوم در جلسه امروز کمیسیون آموزش

ارسال 3000 ویلچر اهدایی رهبر معظم انقلاب برای محرومان کشور

نباید در وضعیت زندگی مردم مشکل ایجاد شود/ صنوف کامیون داران مطالبات به حقی داشتند

پایان کشمکش یک ساله در انتخاب دهیار ولوجا پایان یافت

پولشویی به روایت مقامات قوه قضاییه

پولشویی به روایت مقامات قوه قضاییه