مطالب مرتبط:
فهرست پروازهای امروز فرودگاه شهید بهشتی اصفهان
فرزند شهید بهشتی: پدرم مخالف حجاب اجباری بود
فهرست پروازهای فرودگاه شهید بهشتی اصفهان
فهرست پروازهای بازگشت حجاج در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان
فهرست 27 پرواز در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
شنبه، 26 آبان 1397 ساعت 10:422018-11-17سياسي

ماجرای بر هم زدن سخنرانی فرزند شهید بهشتی در اصفهان


جلسه روز چهارشنبه «من بهشتی هستم» ناتمام ماند تا علیرضا بهشتی، پسر شهید بهشتی، نتواند درباره اندیشه های شهید بهشتی درخصوص قانون اساسی صحبت کند.

- جلسه روز چهارشنبه من بهشتی هستم ناتمام ماند تا علیرضا بهشتی، پسر شهید بهشتی، نتواند درباره اندیشه های شهید بهشتی درخصوص قانون اساسی صحبت کند.

این برنامه در سه روز برگزار شد.

دو روز اول، مشکلی نداشت و افرادی مانند فرشاد مؤمنی و محمدرضا بهشتی –دیگر پسر شهید بهشتی– توانستند در فضایی آرام، نقطه نظرات خود را با شنوندگان در میان بگذارند؛ اما پیش از این دو روز آرام، خط و نشان ها برای لغو سخنرانی علیرضا بهشتی شروع شده بود چرا نباید علیرضا بهشتی، استاد علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس، در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صحبت کند؟ دانشجویان که خود را انقلابی خوانده اند، به این سؤال این طور پاسخ داده اند: فتنه 88 خط قرمز نظام، رهبری و دانشجویان انقلابی است؛ این را دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان به تسنیم گفته است.

حتما این استدلال موافقانی هم دارد که این خبرگزاری عنوان گفت وگوی خود را واکنش دانشجویان به سخنرانی محکوم فتنه 88 در دانشگاه اصفهان انتخاب کرده است.

حامد فدایی در این گفتگو تأکید دارد: ما بار ها به هیئت نظارت بر تشکل های دانشجویی اعلام کردیم علیرضا بهشتی با توجه به اینکه محکوم فتنه 88 و دارای حکم قضایی و امنیتی است، حق حضور در دانشگاه و سخنرانی ندارد ؛ گویی قبل از عمل انقلابی اتمام حجت هم کرده باشد.

با وجود اینکه او و همفکرانش اساسا این استاد دانشگاه تربیت مدرس را صاحب این حق نمی دانند که در دانشگاه حضور یابد؛ اما در ادامه گفت وگوی خود دلایل دیگری نیز مطرح می کند؛ دلایلی که در پیگیری های شرق دقت آن ها رد شده است.

فدایی از این می گوید که علیرضا بهشتی مجوز سخنرانی نداشته موضوعی که از سوی تشکل برگزارکننده قویا تکذیب شد ، اما نمی گوید یعنی اگر مجوز داشت، او و همفکرانش محکوم فتنه 88 را صاحب حق حضور و سخنرانی می دانستند یا خیر.

از آنجایی که اتمام حجت این دانشجویان انقلابی باعث لغو مجوز سخنرانی استاد علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس نشد، او گفت: متأسفانه بر خلاف اعتراض های صورت گرفته، سخنرانی انجام شد و به همین دلیل جمعی از دانشجویان انقلابی نیز تجمعی اعتراضی به این مسئله انجام دادند .

هرچند این دانشجوی فعال در ادامه افزود: هدف اصلی دانشجویان حاضر در این تجمع مسالمت آمیز صرفا تحقق مطالبه به حق آن ها بود .

این فعال دانشجویی البته در ادامه به همکاری شهرداری در برگزاری این نشست نیز انتقاداتی می کند که این موضوع باعث خدشه دارشدن استقلال تشکل های دانشجویی می شود.

این موضوع درخور توجه است؛ اما بازهم معلوم نیست این حرف صرفا برای تخطئه موردی است یا خیر؛ چراکه برخی از گروه های شناخته شده دانشگاه، ردیف بودجه از نهاد های خارجی دانشگاه دریافت می کنند و این موضوعی نیست که اساسا مورد نقد این جریان ها قرار بگیرد.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه های اصفهان درباره درگیری های فیزیکی به وجودآمده توضیح داد: با توجه به اینکه اکثریت حاضران غیردانشجو بودند، در داخل سالن متأسفانه درگیری هایی صورت گرفت .

او در پایان گفت: مسئله بعدی این است که قطعا باید دانشگاه استقلال خود را حفظ کند و اگر تشکلی قصد برگزارکردن برنامه ای را دارد، نباید سایر نهاد ها دخالتی در آن داشته باشند .

علیرضا بهشتی هیچ منع قانونی ای برای سخنرانی نداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان به لحاظ جغرافیایی در کنار یکدیگر واقع شده اند؛ هرچند یکی زیر نظر وزارت بهداشت و دیگری تحت نظر وزارت علوم است و مسئولان، حراست و انتظامات آن ها کاملا از یکدیگر جدا هستند.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان ماجرا را از اول توضیح می دهد.

سارا قهرمانی این نشست را در ادامه سلسله نشست های بررسی چهره های تأثیرگذار انتقلاب عنوان کرد.

او برای نمونه توضیح داد آذر سال گذشته نشستی یک روزه و در چند پنل برای بررسی دکتر شریعتی و روشنفکری دینی برگزار شده بود و نشست من بهشتی هستم ، در ادامه این خط مشی قرار داشت.

تشکل راه امید ابتدا این برنامه را برای دهه فجر سال گذشته در نظر گرفته بود که به دلیل ناآرامی های دی ماه سال 96 و نگرانی های مسئولان، دانشگاه مجوز های لازم را صادر نکرد و ماجرا را به بعد موکول کرد.

به این ترتیب برنامه من بهشتی هستم به سال تحصیلی بعد رفت.

به طور موازی شهرداری شهر اصفهان نیز دنبال برگزاری مراسمی برای نودمین سالگرد تولد شهید بهشتی بود و در این زمینه با مسئولان دانشگاه اصفهان مکاتبه داشت.

به این ترتیب بود که بعد از کمی رفت و برگشت دانشگاه باوجود تمایل تشکل آن ها را به سمت برگزاری کار مشترک سوق داد.

قهرمانی توضیح می دهد: ما نمی خواستیم با هیچ نهاد بیرون دانشگاهی کار کنیم، اما به هر حال گفتند که این طور برنامه برگزار شود .

این طوری شد که این برنامه به نوعی کار مشترک شهرداری و معاونت فرهنگی دانشگاه اصفهان شد، اما برگزاری آن را تشکل دانشجویی راه امید دانشگاه اصفهان کاملا بر عهده گرفت تا برنامه مدنظر خودشان را پیش ببرند.

در نهایت نیز برنامه من بهشتی هستم در یکی از سالن های علوم پزشکی برگزار شد تا مسئول حفظ نظم آن بر عهده حراست و انتظامات علوم پزشکی اصفهان باشد.

به گفته این فعال دانشجویی، این تشکل فرایند انتخاب میهمان و پنل ها را نیز بر عهده گرفت.

به این ترتیب او در پاسخ به مباحث حاشیه ای پیش آمده گفت: این برنامه در درجه اول به همت انجمن اسلامی راه امید و در گام بعد با کمک انجمن اسلامی دانشجویی علوم پزشکی برگزار شد .

سارا قهرمان تأکید می کند که علیرضا بهشتی مجوز های لازم را گرفته بود و حتی دوشنبه قبل از آغاز برنامه من بهشتی هستم ، در جلسه تشکل های دانشجویی با هیئت نظارت بر تشکل های دانشجویی دانشگاه اصفهان این موضوع مطرح شد و وقتی تشکل های مقابل پافشاری کردند که دانشجویان به حضور آقای بهشتی در دانشگاه اعتراض دارند، نماینده نهاد رهبری گفتند که دوباره استعلام می گیرند .

به این ترتیب دوباره استعلام گرفته می شود و نهاد های ذی ربط منعی برای حضور پسر کوچک شهید بهشتی در دانشگاه نمی بینند.

قلم پایش خرد خواهد شد! دبیر انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان افزایش تنش را این گونه شرح داد: در فضای مجازی بچه های به قول خودشان انقلابی مثل فرمانده بسیج دانشگاه اصفهان در اینستاگرام خود یک استوری گذاشت، مبین بر اینکه بدون هیچ ملاحظه ای خط قرمز حضرت آقا خط قرمز ما است.

اگر پای فتنه گر به دانشگاه باز شود، قلم پایش خرد خواهد شد ان شاءالله که قسمت قلم پایش خرد خواهد شد هم به قرمز نوشته بود.

گویا سال اول دولت روحانی با فشار های داخلی و خارجی دانشگاه برنامه سخنرانی علی مطهری را لغو کرده بود.

البته قهرمانی توضیح داد که سال بعد موفق شدند علی مطهری را به دانشگاه بیاورند.

آن موقع زمان زیادی از پایان دولت احمدی نژاد نگذشته بود و به تعبیر این فعال دانشجویی تشکل های اصولگرای دانشگاه هنوز عادت نداشتند که گروه های دیگر هم برنامه برگزار کنند .

از آن سال تاکنون دیگر برنامه ای با چنین مشکلی مواجه نشده بود.

دو روز اول برنامه به آرامی برگزار شد و پشت آن هنوز نیرو هایی که خود را انقلابی می خوانند، به دنبال لغو حضور علیرضا بهشتی در دانشگاه بودند.

این تنش ها باعث شد که انجمن راه امید شب قبل از روز آخر برنامه کلیپی را با عنوان حزب اللهی ها بشنوند تهیه کنند.

این کلیپ که مجموعه ای بود از صحبت های مقام معظم رهبری در روز آخر مراسم من بهشتی هستم سه بار پخش شد.

به هم خوردن جلسه سخنرانی قهرمانی تعریف می کند که دکتر بهشتی را ساعتی قبل از وقت سخنرانی از در پشتی وارد سالن شریعتی، محل سخنرانی می کنند.

این فعال دانشجویی گفت: از زمانی که اول برنامه من بیانیه تشکل را می خواندم، صدای لگد ها به در و صدای شعار ها هم به گوش می رسد .

دبیر راه امید به شدت از عملکرد حراست دانشگاه علوم پزشکی ناراضی است.

او گفت: یک لحظه که اعضای تشکل از در ها غافل شدند، حراست علوم پزشکی در را باز کرد و آن ها وارد سالن شدند .

قهرمانی برای مشخص شدن کم کاری حراست دانشگاه علوم پزشکی دوباره به آن استوری بازمی گردد که فرمانده بسیج در اینستاگرام خود منتشر کرده بود؛ در آنجا نوشته شده بود: دانشگاه را رحم اجاره ای شهرداری کرده اید، به درک.

اگر علیرضا بهشتی در دانشگاه سخنرانی کند، خشم انقلابی جایی برای صبر انقلابی نمی گذارد… عواقب خروش دانشجو ها تماما برعهده هیئت نظارت دانشگاه است .

این فعال دانشجویی در ادامه به بیانیه شدید اللحن و مشترک انجمن مستقل، جامعه اسلامی و بسیج دانشگاه اصفهان و همچنین بسیج دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد: خاطرنشان می شود انقلابیون دانشگاه تنها سخنان رهبرشان را فصل الخطاب می دانند و هیچ هراسی از عواقب کار خود نخواهند داشت .

قهرمانی این رویه را بسیار خطرناک عنوان کرد و گفت: اگر یک دهم این کار را که آن تشکل ها انجام داده بودند، ما انجام داده بودیم، تعلیق می شدیم و اگر برخوردی با این کار ها صورت نگیرد، حتما فکر می کنند که بعد از این می توانند کنترل دانشگاه را در دست بگیرند .

همچنین مدیرکل فرهنگی دانشگاه اصفهان در همین زمینه به ایسنا گفت: آن هایی که این برنامه را به هم زدند، باید پاسخ گوی این اتفاق باشند.

عده ای معتقد بودند ایشان اهل بصیرت نیست و به این بهانه جلسه را به هم زدند و نظم و انضباط دانشگاه را به هم ریختند .

ابراهیم رضایی درباره چرایی لغو مراسم دکتر آیت الله بهشتی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، افزود: برنامه من بهشتی هستم از دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان مجوز داشته است، از سوی دیگر حضور آقای علیرضا بهشتی نیز از هر دو دانشگاه مجوز داشته است .

او ادامه داد: من در جریان اتفاقاتی که در سالن شریعتی می افتاد بودم، اما وقتی به حراست دانشگاه علوم پزشکی اعلام کردیم که این برنامه نیازمند حراست ویژه است، اعلام کردند دانشگاه اصفهان دخالت نکند که نتیجه این اتفاق همین موضوعی شد که پیش آمد .

از کنار موضوع نگذرید سیل به خانه شما هم خواهد رسید در همین زمینه نیز عبدالزهرا شاهرودی در یادداشتی در جماران نوشت: یادمان باشد که سال ها قبل، علی رغم اینکه عملکرد ضعیف استاندار وقت استان فارس، به هتک حرمت فرزند شجاع شهید مطهری منجر شده بود، ولی حضور فعال همین دولت و وزارت کشور در آن مسئله توبیخ مجرمان و مجریان، تا مدت ها مانع بروز چنین گستاخی های بی اساس و خانمان براندازی شد.

امروز هم دولت و وزارت علوم نباید از کنار این امر به راحتی عبور کنند؛ و الا این سیل به در خانه آن ها هم، خواهد رسید… روز های دی ماه 96 وقتی اعتراضات از ناحیه ای و به سمت دولت شروع شد، به سرعت از دولت عبور کرد و به کام ضد انقلاب شیرین آمد.

همان روز ها مدیر مسئول محترم روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: مرگ بر روحانی فقط به حسن روحانی محدود نمی شود و فراتر می رود .

امروز هم شلوغ کنندگان و برهم زنندگان باید مراقب باشند که آتشی را روشن نکنند که خود توان خاموش کردن آن را ندارند… متوجه شدم با جماعتی روبه رو هستیم که گفتگو و قانون را قبول ندارند توضیحات علیرضا بهشتی درباره اتفاقات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به جماران : این عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اینکه برخی از تشکل ها تهدید کرده بودند که اجازه نمی دهند این مراسم برگزار شود، گفت: سخنرانی ها شروع شده بود و حجت الاسلام و المسلمین سیدجواد ورعی در حال سخنرانی بود که این افراد پشت در های سالن شروع به شعاردادن و کوبیدن به در کردند و بعد هم وارد سالن شدند .

او گفت: اعضای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان سعی داشتند مانع اقدامات این افراد شوند و با آن ها درگیر شدند.

بعد از درگیری آن ها با اعضای انجمن اسلامی طبیعتا دیگر ادامه جلسه امکان پذیر نبود.

حراست از من و دیگر سخنرانان خواست که محل سالن را ترک کنیم و به همین دلیل سخنرانی ها ادامه پیدا نکرد.

کسانی که دعوت کرده بودند هم به علت ورود این افراد و برهم خوردن جلسه عذرخواهی کردند، ولی به نظر من توضیح لازم نبود و همه چیز روشن بود .

بهشتی با بیان اینکه متوجه شدم ما با جماعتی رو به رو هستیم که قانون، گفتگو و حتی ولایت و رهبری را قبول ندارند ، افزود: جالب این است که همان موقع کلیپی از مقام معظم رهبری پخش می شد که ایشان تأکید داشتند که من مخالف هستم به نام حزب اللهی مجالس را بر هم بزنید؛ اجازه دهید بقیه حرفشان را بزنند.

ظاهرا این حرف ها هم برای آن ها خیلی مهم نیست و می خواهند کار خودشان را انجام دهند .

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در پایان گفت: البته من صحبت هایم را در دیگر اماکن اصفهان انجام دادم؛ یکی میزگردی در کتابخانه شهرداری بود که بعدازظهر انجام شد و دیگری هم در خانه فرهنگ شهید بهشتی بود که شب انجام شد .


کلید واژه ها: دانشجویان - دانشگاه - سخنرانی - دانشگاه تربیت مدرس - دانشگاه اصفهان - اصفهان - شهید - برگزار - قانون اساسی - جامعه اسلامی دانشجویان - دانشگاه علوم پزشکی - دانشجویی - چهارشنبه - تربیت - استاد دانشگاه - اعتراض - مجوز - علوم - اندیشه - جامعه اسلامی - لغو سخنرانی - قانون - سیاسی - تجمع - خبرگزاری - لغو مجوز - شهرداری - اسلامی - انتخاب - برنامه

آخرین اخبار سرویس:
حضور تیم «بن سلمان» در تونس برای تخریب انتخابات

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه یکشنبه تا صبح دوشنبه

عناوین روزنامه های نوزدهم آذر ماه در خراسان

مصوبه مهم شورای عالی اقتصادی ابلاغ شد

4 ترفند مهم برای انتخاب ساعت مچی زنانه

استخدام 3 نفر کارگر ساده خانم و آقا در هرمزگان

روزنامه استخدامی استان البرز و شهر کرج | دوشنبه 19 آذر 97

استخدام کارشناس اداری در شرکت مدیریت پروژه نیروگاه های سولار

استخدام کارشناس روابط عمومی با حقوق ثابت،بیمه و پورسانت- تهران

پیوست زیست محیطی در اجرای پروژه ها مورد توجه قرار گیرد

احتمال حکم حبس برای ترامپ پس از ریاست جمهوری

استیضاح ترامپ روی میز دمکرات ها

دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی:امنیت عمومی کشور خوب است

دانشجویان غیر سیاسی نشده اند، فهم شان از سیاست تغییر کرده است

همسر مهناز افشار از مهریه میلیاردی و شیرخشک های فاسد شکایت کرد+عکس

تذکر مبدع خس و خاشاک به رییس جمهوری فرانسه!

روزنامه استخدامی هرمزگان و بندرعباس | دوشنبه 19 آذر 97

فارس من| معاون توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با فارس خبر داد ارائه پیشنهاد به سازمان امور اداری و استخدامی برای حل مشکل احتساب مدرک تحصیلی فرهنگیان

سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهور به آفریقای جنوبی

حربه آمریکایی ها برای انزوای جمهوری اسلامی ایران همچون گدشته ناکام خواهد ماند

احکام زیور آلات برای مردان: فتاوی حضرت آیت الله العظمی سیستانی

تربیت لاکچری/ چرا ایران در «خصوصی سازی آموزش» رکورددار است؟

نقش ایران درثبات و صلح در منطقه خاورمیانه

ارتقای کارآمدی؛ راهکار اصلی تبدیل تهدید به فرصت

دهقانی: تقویت بودجه وزارتخانه های خارجه و دفاع اولویت کمیسیون امنیت ملی است

نمادها سخن می گویند

آشنا: تا رفع حصر یک پوسته مانده است

تکذیب خبر تجاوز به دانش آموزان اصفهانی

دولت پنهان برچیده شود، نظامیان به پادگان ها برگردند/ شکست اصلاحات انقلاب در کشور را ممکن می کند

روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | دوشنبه 19 آذر 97

استخدام مژه کار،ناخن کار،شنیون کار،میکروبلیدینگ در تهران

استخدام مهندس معمار خانم در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام نماینده علمی در شرکت داروسازی باریج اسانس-شهرستان گنبد

بسیاری از مسئولین خود را در جلسات محصور کرده اند

تیراندازی زخمی شدن 9 شهرک نشین در رام الله

صدور مجوز عبور از خطوط ویژه برای نمایندگان فاصله گزینی بین مردم و مسئولان را رقم می زند

دهقانی: تقویت بودجه وزارتخانه های خارجه و دفاع اولویت کمیسیون امنیت ملی است

مشاور رییس جمهور استعفا کرد

این 3 وزیر باید بروند

2 تا 4 ماه زمان لازم برای تعبیه زیرساخت های فنی ساز وکار SPV

تاثیر روی کار آمدن ترامپ بر زندگی مسلمانان آمریکا

ورود خودروهای زرهی به صحنه اعتراضات پاریس

مادری که پس از 69 سال دخترش را پیدا کرد +فیلم

استخدام منشی مدیرعامل/مدرک مهندسی صنایع( تحلیل سیستم)- فارس

استخدام کارشناس اداری در موسسه آموزش عالی مهر اراک در مرکزی

استخدام کارآموز وکالت ،کارشناس حقوق محدوده آرژانتین

دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی:امنیت عمومی کشور خوب است

3سال تا پایان نقطه تنش آبی در ایران

دانشگاه فرصت گفت وگو

دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی:امنیت عمومی کشور خوب است

صفحه اول روزنامه های اصفهان - دوشنبه 19 آذر

از پژوهش های قرآنی در زندان تا تفسیر جامع و عقلانی

همایش سیاستمدار مفسر به روایت تصویر

موسویان: کاخ سفید در پی براندازی؛ اروپا فاقد ظرفیت مذاکرات با ایران

چرا از «مدارس خصوصی» استقبال می کنیم؟

پیشتازی ما در پولی شدن آموزش

پالایش روان با موسیقی درمانی

موبایل ها پایین کباده ها بالا

جوانی من دورهای طلایی بود

وعده های جدید برای زمان بهره برداری از قطار شهری اهواز

آیا پروانه وکالت مجوز محسوب می شود؟

بیزینس در آموزشگاه های موسیقی

برنامه مشخص در آموزش به کودکان

صدها آموزشگاه موسیقی و دریغ از یک برنامه راهگشا

کوچ درد، پرواز نت

ارامنه ایران، شیفتگان خدمت به فرهنگ ملی

در زیر این نقاب ها

ویترین سینمای مستند ایران

آقا و خانم عقاب!

آخر هفته دشوار «دونالد»

« حرکت » بهترین ردیاب تناسب اندام سال 2018 شد

فردای بهتر برای 258 میلیون مهاجر سال 2017

یک اپلیکیشن آب و هوای همه کاره

ما نان بازوی خودمان را می خوریم

شورای بدون همکاری

بهره گیری از زیرساخت های دولت الکترونیکی برای حذف قبوض خدماتی

دورنـــما

وکیل شما

«گُلی» که جوانان را فریب می دهد

کارگردان بانه ای و برادرش قربانی اختلاف مالی

اصلاح طلبان از روحانی عبور نمی کنند/سطح انتظارات فراتر از دولت روحانی است

شیوع جمع نشینی های شبانه زنان با چاشنی آواز در نکا+سند

پیگیری پرداخت حقوق کارکنان شهرداری در دست اقدام+ فیلم

از  تاسیس بانک ملی ایران تا طرح تحریم های جدید علیه ایران در مجلس نمایندگان آمریکا

آیا فریادهای «یا حسین، میرحسین» را می شنوید؟

واکنش به اظهارات نامزد جمنا در سال 96: رییسی با همه رقابت می کرد/فقط قالیباف در نظرسنجی نزدیک روحانی بود

پُست پرحسرت «نفیسه روشن» /عکس

روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | دوشنبه 19 آذر 97

استخدام خدمات آقا در یک شرکت معتبر در تهران

استخدام کارشناس برنامه ریزی و تامین در مجموعه فرش فرهی درتهران

استخدام نماینده علمی در یک شرکت معتبر در زنجان

استخدام نماینده علمی،مشاور داروخانه در یک شرکت معتبر درزنجان

استقبال هیئت صنعاء از طرح پیشنهادی گریفیتس درباره تعز

استخدام ویزیتور حرفه ای در یک استارت آپ معتبر در تهران

استخدام کارمند، کمک راننده در یک شرکت معتبر در تهران

روزنامه استخدامی استان قم | دوشنبه 19 آذر 97

روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | دوشنبه 19 آذر 97

استخدام مدیر تبلیغات خانم/حداقل فوق لیسانس رشته MBA یا DBA

استخدام نگهبان آقا در درسا لوازم خانگی آشپزخانه در البرز

آخرین وضعیت طرح خرید سربازی در بودجه 98

ماجرای بر هم زدن سخنرانی فرزند شهید بهشتی در اصفهان

ماجرای بر هم زدن سخنرانی فرزند شهید بهشتی در اصفهان