مطالب مرتبط:
برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی/شهادت هزار شهید در مرز ها
لغو مراسم من بهشتی هستم در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
فیلم/ برخورد مأموران شهرداری با دانشجویان در دانشگاه اصفهان
برخورد قاطع نیروی انتظامی با برهم زنندگان نظم اقتصادی
تجمع دانشجویان دانشگاه های اصفهان در حمایت از قوه قضاییه برگزار شد/ برخورد با مفسدان اقتصادی؛ خواسته دانشجویان
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
جمعه، 25 آبان 1397 ساعت 23:512018-11-16سياسي

قانون با برهم زنندگان مراسم دانشگاه اصفهان برخورد کند


ایرنا - « من بهشتی هستم » عنوان یک برنامه دانشجویی بود که قرار بود با هدف احیای اندیشه های بهشتی در دانشگاه اصفهان برگزار شد اما این برنامه با ضرب و شتم برگزار کنندگان توسط عده ای ناتمام ماند.

- تهران -ایرنا - من بهشتی هستم عنوان یک مراسم دانشجویی که قرار بود با هدف احیای اندیشه های بهشتی در دانشگاه اصفهان برگزار شود اما این برنامه در روز سوم ناتمام ماند.

دبیر انجمن اسلامی راه امید دانشگاه اصفهان در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: در حین یک برنامه دانشجویی در دانشگاه اصفهان گروهی از افراد به داخل سالن هجوم آوردند و نظم سالن را با شعارها و فحاشی برهم زدند .

سارا قهرمانی در مورد حواشی پیش آمده در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و لغو برنامه روز آخر همایش من بهشتی هستم گفت: مجوز همایش از سوی هیات نظارت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان برای روزهای 21 تا 23 آبان صادر شده بود.

وی گفت : در روز اول این برنامه میزبان فرشاد مومنی و عبدالحسین ساسان در پنل اقتصادی بودیم و در روز دوم، برنامه با حضور محمدرضا بهشتی و صدیقه قاسمی و احمد عابدینی با موضوع دین برگزار شد.

وی ادامه داد: قرار بود روز سوم همایش، با موضوع حقوق و قانون اساسی برگزار شود که محمدعلی آهنگران، سید علیرضا بهشتی و سید جواد ورعی به عنوان مهمانان معرفی شده بودند که در نهایت با سخنرانی آهنگران موافقت نشد اما با پیگیری های صورت گرفته برای سخنرانی سایرین مجوزهای لازم صادر شده بود.

این دانشجوی دانشگاه اصفهان در ادامه گفت: این مسئله گذشت تا اینکه ما متوجه شدیم یک موج اینستاگرامی در صفحات بعضی تشکل های دانشگاه اصفهان شکل گرفته که علی رغم صدور مجوز قانونی برای سخنرانی سید علیرضا بهشتی، دانشگاه را به خروش انقلابی و برهم زدن نظم برنامه تهدید کرده اند و از واکنش خود خبر می دادند! به هرجهت بهشتی عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است و از این منظر نباید مشکلی برای سخنرانی ایشان وجود می داشت.

قهرمانی با اشاره به حوادث روز برنامه گفت: وقتی ما برنامه را شروع کردیم، در زمان قرائت بیانیه، این افراد آمدند و پشت در تالار تجمع کرده وشروع به فحاشی و سردادن شعارهای مختلف کردند که برازنده چنین دانشگاهی نیست ، در عین حال دوستان ما سعی کردند فضا را آرام کنند.

وی افزود: قرار بر این بود درها را باز نکنیم و نگذاریم کسی وارد تالار شود که جو تالار به هم نخورد و مشکلی پیش نیاید.

حراست دانشگاه علوم پزشکی با وجود همه اصرارهای ما، مبنی بر اینکه چهار نفر حفاظت فیزیکی برای چنین برنامه ای کم است، گفتند ما خودمان از پس آن بر می آییم و نگذاشتند حفاظت فیزیکی دانشگاه اصفهان وارد عمل شود.

وی ادامه داد: در کمال ناباوری، حراست از یک لحظه غفلت بچه های ما سوء استفاده کرد و در تالار را باز کرد که این افراد هجوم آوردند به داخل سالن و شروع به برهم زدن نظم برنامه و فحاشی و زد و خورد و این طور مسائل کردند.

ما سعی کردیم میهمانان را از در پشتی خارج کنیم که بی احترامی به آنان نشود و اتفاقی نیافتد و اینها هجوم آوردند به سمت سِن و شروع به کتک کاری با دانشجویان برگزار کننده برنامه کردند.

این دانشجوی دانشگاه اصفهان با اشاره به پیگیری های صورت گرفته پس از لغو برنامه افزود: بعد از برنامه به دفتر حراست دانشگاه مراجعه و با مسئول حراست دانشگاه، صحبت و گلایه ها را مطرح کردم ، نقدها را به ایشان گفتم و چون خودم را نماینده تمام مهمانان، دانشجوها و هر فردی که در آن برنامه مورد بی احترامی و فحاشی قرار گرفته، ضربه ای خورده و اتفاقی برایش افتاده می دانستم، باید می رفتم و از حق شان دفاع می کردم.

نهایتا مقرر شد شکایتی تنظیم شود به حراست تحویل داده شود.

وی ادامه داد: در این اتفاق تلخ سه عدد ال سی دی گوشی شکست.

دو نفر از دانشجویان راهی بیمارستان شدند و یک نفر دیگر ، دستش دچار دررفتگی شد.

یک نفر آسم داشت و به خاطر ضربه هایی که به سرش خورد فشارش افتاد.

سرگیجه و حالت تهوع به او دست داد.

باید گفت که همه ما کتک خوردیم.

قهرمانی در انتها با توضیح اینکه ما در مسیر تلاش برای بهبود آزاداندیشی در کشور تسلیم فشارها نخواهیم شد، گفت: این اصلا باعث نمی شود تا دست از تلاشمان برای بازکردن فضای دانشگاه و جامعه برداریم و دلسرد شویم.

مسلما برای رسیدن به فردای بهتر، مثل همیشه به فعالیت های خود ادامه خواهیم داد.

** قرار بود یاد شهید بهشتی گرامی داشته شودمجید سلیمیان، دبیر انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دیگر تشکل میزیان این همایش نیز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: برنامه من بهشتی هستم ، به عنوان یک همایش علمی و پژوهشی قرار بود در راستای شناساندن و گرامی داشتن یاد و خاطره شهید بهشتی باشد که متاسفانه به دنبال برگزاری آن، شاهد اتفاقات بسیار تلخی، بودیم.

وی گفت: علی رغم صدور تمام مجوزهای لازم از سوی هیات نظارت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان، در شب قبل از برگزاری برنامه شاهد بودیم که یک بیانیه مشترک از طرف برخی تشکل های این دو دانشگاه ابتدا در کانال های خارج از دانشگاه و سپس روز بعد، یعنی چند ساعت مانده به برگزاری برنامه در کانال های رسمی آن تشکل ها منتشر شده بود که صراحتا در آن به واکنش از سمت دانشجویان انقلابی به برگزاری این برنامه و حضور آقای علیرضا بهشتی در دانشگاه اشاره شده بود.

وی ادامه داد: اما باز هم تصور نمی کردیم که برخی دانشجویان حاضر بشوند برای دستیابی به نظر خود دست به کارهای خارج از شان و مقررات دانشگاه بزنند، آن چیزی که باعث تاسف بیش تر ما شد این بود که بخشی از این اعتراضات و ایجاد هیاهو در راهروی سالن در حین پخش کلیپی از سخنان مقام معظم رهبری بود و این برای ما باور پذیر نبود.

این افراد لقب آتش به اختیار را به خودشان نسبت دادند و این هم از دسته نکاتی بود که باعث تعجب و تاسف مضاعف ما شد چرا که مقام معظم رهبری در صحبت هایی که داشتند، تاکید کردندکه آتش به اختیار بودن مساوی با زیر پا گذاشتن قوانین نیست.

سلیمیان با اشاره به سخنرانی علیرضا بهشتی در همان روز و در دو مراسم دیگر در شهر اصفهان، گفت: نکته مهم اینجاست که مگر نباید دانشگاه نماد فرهنگ و قانون مداری و شفافیت جامعه خودش باشد؟ چه شده است که به اینجا رسیده ایم که اگر نظر دیگری خلاف ما بود دست به هر وسیله و ابزاری بزنیم برای اینکه حرف خود را به کرسی بنشانیم؟وی ادامه داد: روز چهارشنبه متاسفانه تجمع و راهپیمایی غیرقانونی شکل گرفته بود و مجوز هیات نظارت را هم نداشتند، هم چنین دبیران و اعضای تشکل های مخالف در بین حاضرین بودند و پس از مدتی برای ورود به سالن دست به خشونت زده و منجر به درگیری هایی بین دانشجویان و انتظامات سالن شدند.

آن ها بعد از راهیابی به سالن با ایجاد رعب و وحشت برای حاضرین و ایجاد سر و صدا و دادن شعارهایی علیه علیرضا بهشتی، ریاست دانشگاه و تشکل های برگزارکننده، موجب توقف برنامه و صحبت های سخنران شدند و در ادامه با زور و خودشان را به بالای سن رساندند.

این دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام اینکه امیدواریم مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان از آرمان های دانشگاه صیانت کنند، گفت: باید برخورد متناسب با این قانون شکنی آشکار، صورت بگیرد تا دیگر شاهد این کج سلیقگی ها و قانون گریزی نباشیم و بتوانیم در کنار هم با در نظر گرفتن تفاوت ها برای رشد و پویایی کشور و ترویج عقلانیت و معرفت قدم برداریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا ، انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان و انجمن های اسلامی دانشجویی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پیرامون حواشی به وجود آمده در مراسم من بهشتی هستم بیانیه ای مشترک را صادر کردند.

این تشکل های داتشجویی بیانیه خود را با آیه 63 سوره فرقان آغاز کردند و آورده اند: و هنگامی که جاهلان آنها را مخاطب سازند (و سخنان نابخردانه گویند)، به آنها سلام می گویند.

در این بیانیه آمده است: زمانی در دانشگاه ها و جلسات گروهی شعار می دادند مرگ بر بهشتی و در 23 آبان 97 برخی دیگر فریاد زدند علیرضا بهشتی اعدام باید گردد .

تراژدی اول به ترور شخصیت و در نهایت ترور شهید مظلوم بهشتی انجامید.

کمدی دوم البته به برهم زدن برنامه بررسی اندیشه ی یکی از بنیان گذاران انقلاب اسلامی توسط برخی افراد منتسب و از جمله دبیران و مسئولان این تشکل های مدعی انقلابیگری انجامید.

آنها آورده اند: طی روزهای 21، 22و 23 آبان 1397 کوشیده شد پرده از اندیشه و میراث یکی از تاثیرگذارترین متفکران انقلاب، شهید مظلوم دکتر بهشتی، برداشته شود، کسی که بی شک میراثی بزرگتر از گفت و گو و تسامح ندارد.

میراثی که از سوی اهالی افراط و تفریط بهشتی را محکوم به زیست و شهادت مظلومانه کرد.

در ادامه آمده است : متحجران در همه جای دنیا، در همه روزهای تاریخ، نفرت های مشابه دارند؛ گفت وگو و شنیدن صدای مخالف.

بازهم همچون تمام بزنگاه های تقابل تحجر و آزاداندیشی، اقتدارگرایان عزم جزم کردند به هجمه بر پیکر نحیف امید، گفت و گو و برابری.

تشکل های مدعی انقلابی گری که نه توان وفاداری به قانون برآمده از انقلاب را دارند و نه آرمانش، در روزهای پیش از برگزاری نشست با انتشار تصاویر موهن و تهدیدآمیز و نیز بیانیه ی مشترک علیه فرزند آن شهید مظلوم، تشکل های برگزارکننده و مسئولین فرهنگی دانشگاه فضای دانشگاه را به سمت هیجان بردند.

این بیانیه می افزاید : در ادامه، سرکشی در برابر قانون را به حد اعلای خود رساندند و برخی از افراد منتسب به این تشکل های مدعی انقلابی گری با هجوم به برنامه من بهشتی هستم که دارای مجور رسمی و بدون هیچ گونه منع قانونی بود، اقدام به برگزاری تجمع بیرون تالار شریعتی و سردادن شعار های مرگ بر منافق ، رییس دانشگاه احضار باید گردد ، علیرضا بهشتی اخراج باید گردد و علیرضا بهشتی اعدام باید گردد و .

کردند.

مدعیان حمایت از انقلابی که هدفش آزادی بود، پا را فراتر گذاشته و با حمله به تالار و درگیری با انتظامات سعی در حمله به سخنرانان برنامه داشتند.

آنها آورده اند: کسانی که مانع نشر معارف این ستون انقلاب توسط فرزندش شده اند بدانند که یادآور سخن حضرت امام (ره) هستند که فرمود: بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خاری در چشم دشمنان بود.

و عمدا یا سهوا دنباله روی آن منجمدان فکری می شوند که در زمان حیات آن شهید بزرگوار هم اقدام به برهم زدن جلسات سخنرانی وی می کردند که بهشتی همان بود که میگفت: هیچ حکومتی تحت هیچ شرایطی حق ندارد آزادی انتقاد را سلب کند.

در این بیانیه آمده است: ما تشکل های انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان، انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از اتفاقات پیش آمده اعلام انزجار می کنیم و به مسئولین دانشگاه اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هشدار می دهیم رفتاری که دیروز شاهد آن بودیم دنباله روی همان رفتاری است که فرزند شهید مطهری را در شیراز کتک می زند، برنامه رییس مجلس را در قم بهم می زند و اجازه سخنرانی به نوه امام (ره) نمی دهد.

روندی که فریاد می زند و می گوید قانون را قبول ندارد، قوه قضاییه را قبول ندارد و حتی در زمان پخش سخنان رهبری فریاد می زنند که نشنوند آن چه را که باید می شنیدند.

ما دایه داران آزادی بیان و وارثان گفتمان زنده باد مخالف من خود را محق می دانیم که از برهم زنندگان برنامه به نهادهای ذی صلاح دانشگاه شکایت بریم، اما در این وهله از مسئولین دانشگاه بالاخص حراست دانشگاه که مسئولیت برقراری نظم و حراست و حفاظت از حریم دانشگاه را برعهده داشته اند شکایت داریم.

آنها در بخش پایانی بیانیه خود نوشته اند: ما دانشجویان از طریق قانونی پیگیر این اتفاق خواهیم بود و از مسئولین دانشگاه می خواهیم که در مقابل این هتک حرمت به نهاد دانشگاه ساکت نباشند و اقدام مقتضی را انجام دهند و نشان دهند همه در مقابل قانون برابرند، چرا که بیم آن می رود که هتک حرمت به نهاد مقدس دانشگاه و نقض واضح حقوق شهروندی و آزادی بیان به بدعتی خطرناک بدل شده و این بی آبرویی دامن گیر مسئولانی شود که امروز و در برابر این ظلم آشکار سکوت کرده اند.

ما همچنان باور داریم هیچ راهی بهتر از قانون برای احقاق حق و هیچ زبانی بهتر از گفت وگو برای ارتباط وجود ندارد.


کلید واژه ها: دانشگاه اصفهان - دانشگاه - برنامه - اصفهان - دانشگاه علوم پزشکی - برگزار - سخنرانی - دانشجویی - دانشگاه تربیت مدرس - همایش - پزشکی - ایرنا - قانون - قهرمانی - آهنگران - اندیشه - علوم - مجوز - انجمن اسلامی - فرشاد مومنی - قانون اساسی - مراسم - هیات علمی - شروع - ضرب و شتم - سالن - عضو هیات - اقتصادی - عابدینی - خبرنگار

آخرین اخبار سرویس:
مناظره زیباکلام و قدیری ابیانه درباره تقابل ایران و آمریکا

مسکن مهر پردیس به ما واگذار نشده است!

دریادار سیاری: هیچ دشمنی فکر تجاوز به ایران را نمی کند

درخواست ایران از شورای امنیت برای یادآوری مسئولیت آمریکا در قبال برجام

نشست شورای امنیت برای بررسی قطعنامه 2231

امام جمعه کازرون: مسئولان به دنبال محروم یابی باشند

دنیا باید در برابر قلدری های آمریکا بایستد

آل حبیب: ایران بر سر امنیت و توانمندی دفاعی متعارف خود مصالحه نمی کند

حضرت آیت الله نوری همدانی: از نظر فقیه در کشور دچار خلا و کمبود هستیم

مسئولین گستاخی لازم برای روبروشدن با واقعیات را ندارند

فضای مجازی یک جنگ را علیه خانواده ها ایجاد کرده است

گرجستان شایعات اجباری شدن اخذ ویزا از سوی شهروندان ایرانی را تکذیب کرد

گزارش تصویری مراسم هفتم ذوالقدر شاعر فقید خوزستانی در اهواز

آموزش نوع دوستی به دست معلمان اخلاق مدار

مراسم بزرگداشت 9 دی در ابهر برگزار می شود 

شهدا به فراموشی سپرده نشوند

ترزا می: در انتخابات عمومی آینده نامزد نخواهم شد

ترزا می: در انتخابات عمومی آینده نامزد نخواهم شد

دنبال بازگرداندن محدودیت های سابق سازمان ملل علیه برنامه موشکی ایران هستیم

توصیه کدخدایی به اجرای اصل 53 قانون اساسی

استخدام منشی در شرکت مهندسی آیرود الکترونیک

دونده زن بدشانسی که به تمام موانع مسابقه برخورد کرد! + فیلم

فضای مجازی در حال محو مرزهای بین نسلی و ایجاد مرزهای جدید است

توصیه کدخدایی به اجرای اصل 53 قانون اساسی

گرجستان: تکذیب شایعات اجباری شدن اخذ ویزا از سوی شهروندان ایرانی

مجادله ضرغامی و آشنا در توییتر/ ضرغامی: اگر این دولت زمان جنگ بود به خودکفایی نمی رسیدیم/ آشنا: کدام دولت در زمان جنگ سر کار بود؟

بخشی ازمشکلات موجود در روابط ایران و گرجستان را دشمنان سامان می دهند

دانلود آهنگ جدید پویان اعتصامی بنام پروانگی

دانلود آهنگ جدید آرش زمانیان بنام سرگیجه

افتتاح نمازخانه جامع شهدای ایران خودرو

ایران بر سر امنیت و توانمندی دفاعی متعارف خود مصالحه نمی کند

بخشی ازمشکلات موجود در روابط ایران و گرجستان را دشمنان سامان می دهند

ماموریتی به قرارگاه خاتم(ص) پیرامون مسکن مهرپردیس واگذار نشده است

دستور دادن مسئولان قضایی به قضات ممنوع است/ رییس قوه قضاییه هم دستوری به هیچ قاضی نداده است

کتاب برندبافی شخصی منتشر شد

مردم کردستان ولایتمدار و وطن پرستند

فرزندان ایثارگران نیروهای آینده انقلاب اسلامی اند

گردشگری 50 درصد معضل اشتغال را برطرف می کند

ایرانی ها نباید هزینه نقص و خلاء قوانین گرجستان را بپردازند

ایران بر سر امنیت و توانمندی دفاعی متعارف خود مصالحه نمی کند

وزیر نفت هم توییتری شد

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره): 100 درصد بودجه کمیته امداد تخصیص یافته است

مناظره زیباکلام و قدیری ابیانه درباره تقابل ایران و آمریکا

ترزا می: در انتخابات آینده شرکت نخواهم کرد

100 درصد بودجه کمیته امداد تخصیص یافته است

کنفرانس بین المللی زن و رسانه در کراچی پاکستان

نگرانی پمپئو از افزایش توانمندی موشکی ایران

خدمات تامین اجتماعی در دندانپزشکی

بی ارزشی سخنان آمریکایی ها درباره مذاکره

استانداردسازی و کیفیت شرط اصلی اجرای پروژه ها در جزیره زیبای کیش

جشنی برای بندگی خدا

تاکید بر آموزش خانواده ها درباره استفاده فرزندان از فضای مجازی

دشمن با نفوذ و نفاق می خواهد به اهداف خود برسد

ترزا می: در انتخابات عمومی آینده نامزد نخواهم شد

مناظره زیباکلام و قدیری ابیانه درباره تقابل ایران و آمریکا

ایران بر سر امنیت خود مصالحه نمی کند

استخدام اپراتور و کارمند اداری خانم برای شرکت معتبر در تهران

استخدام گرافیست آقا و خانم در یک شرکت معتبر نرم افزاری

«می» پیش از انتخابات سراسری انگلیس از قدرت کناره گیری می کند

استخدام برنامه نویس وب یا موبایل در یک شرکت معتبر

خلیج فارس چرا باید دست چینی ها باشد

همایش «هفته وحدت حوزه و دانشگاه» در کردستان برگزار می شود

آمریکا باید هزینه خروج از برجام را بپردازد

هیچ کارگری بازداشت نیست

هلال احمر نیروهای با 3 سال سابقه را استخدام می کند

ماموریتی به قرارگاه خاتم(ص) پیرامون مسکن مهرپردیس واگذار نشده است

مدیران موظف به بهره گیری از خلاقیت جوانان هستند

ترزا می: در انتخابات عمومی آینده نامزد نخواهم شد

حق شناس: نگاه دولت روحانی به دانشجو مطلوب تر از گذشته است

ایران بر سر امنیت و توانمندی دفاعی خود مصالحه نمی کند/ آمریکا شورای امنیت را به گروگان گرفته است

شرکت راه آهن به حمل و نقل عمومی خراسان جنوبی کمک کند

کشف سوخت قاچاق 200 درصد رشد داشته است

ساخت هتل 7 ستاره در دستور کار خوش قول ترین سرمایه گذار جزیره کیش

جامعه برای برون رفت از بحران ها نیازمند تفکر شریعتی است

نمایندگان محافظه کار جلوی عزل ترزا می را می گیرند

درخواست 50 نماینده از لاریجانی درباره یک طرح

هلال احمر نیروهای با 3 سال سابقه را استخدام می کند

افتتاح 252 پروژه محرومیت زدایی هدیه رهبرانقلاب به مردم زاهدان

کشف هفت گور جمعی با بقایای صدها جسد در البوکمال سوریه + فیلم

شرکت راه آهن به حمل و نقل عمومی خراسان جنوبی کمک کند

خاتم الانبیا: مسکن مهر پردیس به ما واگذار نشده است

دانلود آهنگ جدید بابک ارجمند بنام تمام زندگی من

مشکلات سیل اخیر در پلدختر هنوز حل نشده است

تقویت توان دفاعی موجب استقلال و حفظ تمامیت ارزی کشور می شود

فرماندار بناب: افول کتابخوانی بزرگترین آسیب بخش فرهنگی است

کاروانهای هلال احمر به مناطق محروم اعزام می شود

لایحه رفراندوم محلی تدوین شد

عزیزالله شهبازی استاندار البرز شد

بازگشت بیش از 11 هزار شی تاریخی به ایران

سفر رییس جمهور مطالبه مهم مردم است

ناگفته هایی از مصباح یزدی و یارانش

صالحی: غنی سازی در حال انجام است

بیانات در دیدار جمعی از خانواده های شهدا

نظام اراده کند غنی سازی 20 درصد را در فردو از سر می گیریم

لطف الله خواجه پور: استیضاح وزیر علوم درشرایط فعلی به اعتبار آموزش کشور ضربه می زند

به همتای خود در گرجستان هشدار داده ایم

محکومیت عزت الله ضرغامی به پرداخت جزای نقدی/ او چقدر حقوق می‎گیرد؟

نظام اراده کند غنی سازی 20 درصد را از سر می گیریم

اجرای اصل 53 می تواند از بروز لایه های پنهانی دربودجه جلوگیری کند

ترزا می: در انتخابات عمومی آینده نامزد نخواهم شد

قانون با برهم زنندگان مراسم دانشگاه اصفهان برخورد کند

قانون با برهم زنندگان مراسم دانشگاه اصفهان برخورد کند