مطالب مرتبط:
آمریکا، در تحریم اقتصادی ایران ناکام ماند
آمریکا در تحریم کامل نفتی ایران ناکام ماند
رییس کل بانک مرکزی: آمریکا در تحریم نفت ایران ناکام ماند/ بر ثبات بازار ارز تمرکز کردیم
آمریکا در تحریم نفت ایران ناکام ماند/ بر ثبات بازار ارز تمرکز کردیم
رییس بانک مرکزی: آمریکا در تحریم نفت ایران ناکام ماند
5 + 1
یارانه ها
مسکن مهر
قیمت جهانی طلا
قیمت روز طلا و ارز
قیمت جهانی نفت
اخبار نرخ ارز
قیمت طلا
قیمت سکه
آب و هوا
بازار کار
افغانستان
تاجیکستان
استانها
ویدئو های ورزشی
طنز و کاریکاتور
بازار آتی سکه
پنجشنبه، 24 آبان 1397 ساعت 19:402018-11-15سياسي

تحریم های هوشمند آمریکا ناکام خواهند ماند


دزفول - ایرنا - عضو کمیسیون تولید ملی و نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم های اخیر دشمن علیه ایران گفت: - تحریم های هوشمند استکبار با ایستادگی ملت ایران ناکام خواهند ماند.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا عباس پاپی زاده عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایران از 40 سال پیش مورد تحریم های ظالمانه و بی سابقه برخی کشورها قرار گرفته زیرا منافع این کشورها با انقلاب اسلامی در منطقه به خطر افتاده است.

وی با بیان اینکه این تحریم ها در سال های اخیر در اشکال و سبک های جدیدی ظاهر شده اند، گفت: وزارت خزانه داری و وزارت خارجه آمریکا به صورت هدفمند تحریم های هوشمندی علیه ایران اعمال و شرکت های طرف قرارداد ما را مجبور به کاهش مراودات اقتصادی خود با ایران کرده اند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس این اعمال فشارها نفت ایران باید با حداقل قیمت خریداری شود در غیر این صورت منافع آن کشورها در بازار جهانی به خطر خواهد افتاد.

وی اظهار داشت: کارمندان ویژه ای نیز برای انجام تبلیغات روانی در کنار تحریم های هوشمند وزارت خارجه و وزارت خزانه داری آمریکا استخدام شده که هدف آنها کشورهای دوست و طرف قرارداد ایران است.

پاپی زاده افزود: متاسفانه قبل از ورود به درگیری اقتصادی بخشی از اقتصاد کشور توسط برخی افراد داخلی با مشکل مواجه شده بود.

وی گفت: دولت آمریکا در ایجاد جنگ روانی به خوبی عمل کرده و کار خود را به خوبی بلد است چراکه در جنگ های گذشته رقبای تجاری خود را بدون پرداخت هیچ خسارتی شکست داده تا درس عبرتی برای دیگر رقبا باشند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم با مقاومت و پایداری و شناخت خود از دولت، محکم تر از قبل ایستاده اند و می توانند این فشارهای اقتصادی را کاهش دهند.

** تحریم های 13 آبان بی اثر بودندعضو کمیسیون تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی بی برنامگی منجر به وارد شدن آسیب و خسارت به کشور شد که با نشست های مختلف با سه قوه در تلاش هستیم شرایط به وضعیت عادی بازگردد.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی انسجام در برخورد با تحریم ها را در پیش گرفته و مردم نیز باید به تصمیمات مسئولان اعتماد کنند.

پاپی زاده اظهار داشت: در حال حاضر با اعمال سیاست هایی شاهد تثبیت قیمت ها خواهیم بود چراکه بعد از 13 آبان افزایش قیمت غیرمعمولی نداشتیم و اکنون آرامش نسبی در بازار حاکم است.

وی افزود: جنگ روانی ترامپ قبل از هرگونه تهاجمی مدیران و بازار را دچار ترس و دلهره کرد و در نهایت مردم متوجه شدند نمی توانند به بازار ارز و سکه اعتماد کنند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: افراد زیادی در این بازار شکست خوردند و فقط دلالان به سودهایی رسیدند.

وی افزود: طبق نتایج یک نظرسنجی 26 درصد مردم تحریم ها را عامل مشکلات ارزی و اقتصادی کشور عنوان کرده اند و 74 درصد عواملی غیر از تحریم ها را عامل این وضعیت می دانند.

** زمینه صادرات محصولات کشاورزی به روسیه فراهم شده استعضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی یکی از مهمترین مشکلات کشاورزی را رعایت نشدن الگوی کشت دانست و گفت: مجلس اقدامات خوبی در این خصوص انجام داده که اگر طبق آنها عمل شود 80 درصد از مشکلات کشاورزان حل خواهد شد.

وی افزود: محصولی باید کشت شود که علاوه بر همخوانی با ظرفیت های آبی منطقه، بازار فروش و امکان صادرات داشته باشد.

پاپی زاده اظهار داشت: تعدد تصمیم گیران در 50 سال گذشته و دخالت دستگاه های دیگر در این حوزه مشکل ساز شده بود لذا در سال 91 قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی در مجلس تصویب و به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شد.

وی افزود: کشاورزان در گذشته محصولات موردنظر را می کاشتند ولی هنگام برداشت وزارت صنعت، معدن و تجارت همزمان با برداشت، همان محصول را از خارج وارد می کرد که بخش کشاورزی با این کار آسیب می دید و از طرف دیگر موجب خودکفایی دلالان و تاجران شده بود.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: بارها شاهد بودیم که همزمان با برداشت سیب زمینی، پیاز و گوجه همین محصولات وارد می شدند و کشاورزان ضررهای فراوانی متحمل می شدند که با تصویب مجلس تنظیم بازار و بازاریابی محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شد.

وی افزود: بعد از تصویب این قانون، اجازه واردات محصولاتی که در کشور به خودکفایی رسیده اند داده نمی شود و اگر این اتفاق رخ دهد قاچاق محسوب می شود.

پاپی زاده اضافه کرد: با وجود تصویب قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی بارها این قانون توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت نقض شده و دخالت هایی صورت گرفته که منجر به سوال از وزیر مربوطه توسط مجلس شده است.

وی گفت: در حال حاضر با پیگیری های فراوان مشکل صادرات و قرنطینه حل شده و زمینه صادرات به روسیه نیز فراهم شده است.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی درخصوص پایانه صادراتی دزفول نیز گفت: مجوز احداث پایانه صادراتی دزفول دریافت شده و بخش خصوصی در مرحله تعیین زمین است.

** مجوز جذب 800 نفر در آموزش و پرورش دزفول گرفته شدنماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به کمبود نیرو در آموزش و پرورش دزفول پیگیری های فراوانی برای جذب نیرو با وزیر آموزش و پرورش انجام شد که نتیجه این پیگیری ها اخذ مجوز جذب 800 نفر در دزفول است.

وی افزود: جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش دزفول در حال حاضر مراحل قانونی را طی می کند و در ماه های آینده انجام خواهد شد.

** بهسازی جاده های روستایی دزفول در حال انجام استنماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: سال 91 دزفول در بین 23 شهرستان استان خوزستان رتبه 21 را در حوزه راه داشت که با اقدامات انجام شده اکنون این رتبه بهبود یافته است ولی هنوز جای کار بسیاری وجود دارد چرا که حدود سه دهه هیچ اقدامی در این حوزه انجام نشده و جبران این عقب ماندگی ها نیازمند سال ها زمان است.

وی با بیان اینکه تاکنون عملیات جاده سازی 40 کیلومتر از جاده های روستایی دهستان احمدفداله انجام شده است، افزود: اخیرا150 میلیارد ریال اعتبار برای جاده سازی در احمدفداله و دره کاید دزفول اختصاص یافته که با این اعتبار حدود 40 کیلومتر جاده سازی خواهد شد.

پاپی زاده گفت: پیمانکار این جاده ها اردیبهشت ماه مشخص شده بود ولی بدلیل افزایش ناگهانی قیمت ها از اجرای پروژه خودداری کرد البته از طریق قانون پیگیر انجام تعهدات پیمانکار هستیم.

وی درخصوص اجرای پروژه راه پاشنه زاگرس با همکاری وزارت راه و شهرسازی و وزارت نفت نیز اظهار داشت: گام نخست این پروژه از سه راهی زیباشهر تا بعد از شهرک المهدی بود که به طول 6 کیلومتر انجام شد؛ گام دوم این پروژه نیز از روستای توت علیا تا شهر سردشت به طول سه کیلومتر است که این گام با صرف اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال افتتاح شد.

وی افزود: گام سوم این پروژه نیز بعد از روستای توت علیا تا روستای گاومیر است که در حال اجراست و تا پایان امسال 10 کیلومتر دیگر آن آسفالت و تکمیل خواهد شد ضمن اینکه گام چهارم این پروژه نیز در مرحله انجام مطالعات و برگزاری مناقصه پیمانکار است.

نایب رییس کمیسیون تدوین آیین نامه مجلس ادامه داد: برای کل پروژه پاشنه زاگرس یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز بوده که بخشی از آن از محل اعتبارات ملی تامین شده و برای تامین مابقی آن نیز مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: با اجرای این پروژه سه راه بنوت به استاندارد جاده های شریانی رسیده و به بزرگراه تبدیل شده است؛ جاده روستایی سبزآب - سربیشه نیز به مرحله آسفالت رسیده و جاده ماهور برنجی نیز در حال بهسازی است.

پاپی زاده اظهار داشت: بهسازی جاده شهر چغامیش نیز به طول 10 کیلومتر آغاز شده و در مرحله خاک برداری است که با اجرای کامل پروژه پاشنه زاگرس دسترسی به استان های مرکزی آسان خواهد شد و زمان را 50 درصد کاهش خواهد داد.

** جاده بن جعفر دزفول به زودی تعریض می شودنماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی درخصوص بهسازی بن جعفر که یکی از جاده های حادثه ساز و خونبار این شهرستان است، گفت: اعتبار اولیه برای بهسازی و تعریض این جاده 70 میلیارد ریال است که ممکن است تا 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز داشته باشد.

وی افزود: یک پیمانکار خوب با رایزنی های انجام شده توسط وزارت جهاد کشاورزی انتخاب شده و بزودی عملیات تعریض این جاده مهم آغاز خواهد شد.

پاپی زاده درخصوص بهسازی و تعریض جاده آوج به میانرود نیز اظهار داشت: مجوز احداث این جاده با همکاری رییس سازمان برنامه و بودجه اخذ شده است.

وی افزود: بزرگراه کنارگذر شرقی دزفول که بار ترافیکی شهر دزفول را در خود می گنجاند و به اهواز می رود با احداث این جاده بهسازی می شود و 20 کیلومتر از مسیر دزفول به اهواز را می کاهد.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: 70 درصد بهسازی جاده سیاه منصور تا آوج انجام شده و اوایل 98 بهره برداری می شود.

وی افزود: گام دوم این جاده نیز از آوج به سمت میانرود نیازمند عقب نشینی اراضی 2 طرف جاده است تا پس از حل مشکل معارضان باند جدید احداث شود.

پاپی زاده اظهار داشت: برای احداث پل و جاده میانرود نیز در تلاش هستیم بزودی 250 میلیارد ریال اعتبار جذب کنیم.

** ظرفیت بانوان در مدیریت بخش های مختلف استفاده خواهد شدپاپی زاده درخصوص استفاده از بانوان در مدیریت بخش های مختلف این شهرستان گفت: بانوان 50 درصد جامعه را تشکیل می دهند که باید از این ظرفیت خاموش برای مدیریت ها استفاده شود.

وی با تاکید بر لزوم بکارگیری بانوان در مدیریت حوزه های مختلف از جمله آموزش و پرورش و بهداشت و درمان افزود: آمادگی لازم برای استفاده از ظرفیت بانوان دزفول در مدیریت حوزه های مختلف وجود دارد.

** 2 هزار فرصت شغلی با افتتاح طرح های درمانی دزفول ایجاد می شودنماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح های در حال اجرای دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان گفت: هشت بیمارستان در حال حاضر در شهرستان دزفول در حال ساخت است که چهار بیمارستان در مناطق شهری و چهار بیمارستان در مناطق روستایی است.

وی با اشاره به تدوین برنامه بلند مدت برای توسعه درمان تخصصی و فوق تخصصی در دزفول افزود: به دنبال تبدیل شهرستان دزفول به عنوان قطب بهداشتی درمانی جنوب غرب کشور هستیم.

پاپی زاده اضافه کرد: این کار موجب ارائه خدمات بهتر به بخش های حاشیه ای و دور از شهر می شود.

وی گفت: بیمارستان تخصصی زنان و زایمان به عنوان تنها بیمارستان ویژه زنان در استان خوزستان ساخته شده که با بهره برداری از آن پیشرفته ترین روش های زایمانی روز دنیا استفاده خواهد شد و امکان زایمان همزمان 27 مادر با استفاده از روش های نوین در این بیمارستان ممکن خواهد بود.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمارستان 110 تختخوابه دزفول نیز در حال ساخت است و تا پایان سال بهره برداری می شود.

وی اظهار داشت: بیمارستان تامین اجتماعی دزفول که آخرین بیمارستان تامین اجتماعی کشور است نیز در مرحله نازک کاری و نصب تجهیزات است و سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

پاپی زاده افزود: بیمارستان 400 تختخوابه تخصصی و فوق تخصصی یازهرای دزفول نیز در حال ساخت است که گام نخست این بیمارستان شامل 250 تخت تا یکسال و نیم آینده بهره برداری می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود پنج هزار میلیارد ریال اعتبار در حوزه بیمارستان سازی در دزفول در حال هزینه است، گفت: این بیمارستان ها از محل اعتبارات دولتی ساخته می شوند.

وی به بهسازی بیمارستان بزرگ دزفول نیز اشاره کرد و افزود: افزایش حدود 60 تخت بیمارستانی به فضای اورژانس بیمارستان بزرگ و اضافه کردن 30 تخت دیگر در بخش سوانح و سوختگی بیمارستان بزرگ از دیگر اقدامات در حال انجام است که بزودی نتایج آن مشهود خواهد بود.


کلید واژه ها: مجلس شورای اسلامی - تحریم - اسلامی - ایران - شورای - هوشمند - مردم - کشور - آمریکا - اقتصاد - وزارت خارجه - اقتصادی - دزفول - بازار - مجلس - وزارت - وزارت خارجه آمریکا - ایرنا - قرارداد - انقلاب اسلامی - قیمت - زاده - 13 آبان - دولت آمریکا - بازار جهانی - افزایش قیمت - خسارت - خارجه - تولید - نفت ایران

آخرین اخبار سرویس:
ضرورت اصلاح ساختار یارانه ها

شوشتر در پیله غم اجتماعی

ضرورت چابکسازی اداری برای حضور در محاکم بین المللی

عزم جدی دکتر مظفری برای معرفی ظرفیت های کیش

لاریجانی و نمایندگان مستعفی اصفهان فردا صبح تشکیل جلسه می دهند/ تلاش برای حل مشکل آب اصفهان و استفعای نمایندگان

کوریای شمالی روند خلع سلاح هستوی را برای همیشه متوقف خواهد کرد

فرهنگ دینی زیر تیغ بودجه و انگ

ترتیل صفحه 534 قرآن باصدای استاد پرهیزکار +صوت و متن آیات

پوست کندن هنرمندانه انار ویژه شب یلدا

پیام نیروی زمینی سپاه درباره عروج سردار منصوری

فتاوای آیت الله العظمی امام خمینی (قدس سره) درمورد شرز های ضمن عقد

فتاوای آیت الله العظمی امام خمینی (قدس سره) در مورد شرط های ابتدایی ازدواج

استاندار قزوین سالروز سفر رهبری را به قزوین گرامی داشت

فتاوای آیت الله العظمی امام خمینی (قدس سره) در مورد صیغه عقد ازدواج

فتاوای آیت الله العظمی امام خمینی (قدس سره) در مورد وکالت در اجراء صیغهٔ ازدواج

فتاوای آیت الله العظمی امام خمینی (قدس سره) در مورد دفتر ازدواج

عثمان دمبله مقابل کیلیان امباپه؛ چه کسی بهترین استعداد است؟

برخی غیرمنصفانه و ناجوانمردانه به حوزه های علمیه حمله می کنند/خدمات علمی و پژوهشی حوزه به جهان بشریت، غیر قابل کتمان است

دستگاه فقاهتی ما در معرض هزاران هجمه است

تصاویر/ پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی

معرفی نامزدهای جشنواره نقد کتاب در 2 بخش دیگر

«روز بین المللی زبان عربی» در جمهوری آذربایجان

انتخاب ارکان هیئت رییسه فراکسیون امید

دستور رییس جمهور برای خروج صندوق های بازنشستگی از بنگاه داری

تعلل در اجابت مطالبات به حق کامیون داران، موجب موج سواری رسانه های معاند شد

بودجه طیارات جنگی نسل شش امریکا

با رسانه ای شدن پژوهش نباید شبه علم جای علم را بگیرد

فتاوای آیت الله العظمی امام خمینی (قدس سره) در مورد سند ازدواج

جشنواره ای با رویکرد هستی شناختی به طنز

در مذاکره با تلگرام تخلفی نشد

دادستان تهران: تصمیمات نادرست بانک مرکزی از مهم ترین آسیب های مبارزه با فساد است

بی سوادی سفید چالش جامعه امروز

تذکر یک نماینده در مورد تعریف واژه «برانداز»

آغاز به کار جشنواره ملی جهادگران

مشاور جوان رییس سازمان جهادکشاورزی گلستان منصوب شد

مدیر حوزه ریاست جهادکشاورزی گلستان منصوب شد

ناهماهنگی از هیچ ارگانی پذیرفته نیست

اختصاص 65 میلیارد تومان برای اشتغال روستاییان خراسان جنوبی

تألیف 250 عنوان کتاب، مقاله و رساله علمی توسط مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)

قرائتی: تاریخ اسلام نشان داده که می توان با کفار نیز شریک شد

قانون اساسی جدید گرجستان به اجرا گذاشته شد

امکان دسترسی پژوهشگران به اطلاعات یک مرکز

میرسلیم: دولت به خودکفایی و اقتصاد مقاومتی باور ندارد

فال روزانه دوشنبه 26 آذر 1397

فعالیت های فکری فرهنگی امام عسکری(ع)

جویبار نماد فعالیت های ویژه داوطلبی است

حکم قطعی مشایی صادر شد/ 5 سال حبس

هم اندیشی برای احیای برکه ها در لارستان

کشور باید از آمادگی دائمی برای وقوع زلزله های بزرگ برخودار باشد

با ساخت و ساز بی ضابطه در حریم راه های گیلان برخورد شود

مقابل جان و مال جمعیت 3 میلیون نفری البرز مسئولیم

نظام آزاد پژوهشی حوزه صیانت می شود/ دستاوردهای حوزه به نقد گذاشته شود

برگ برنده ایران در عراق

رسانه ای که پشت صحنه اش تحقیق نباشد هیچ است!

امروز دانشگاه ها نشاط سیاسی دارند/ صادرات محصولات دانش بنیان به جای نفت دور از دسترس نیست

شهادت فرمانده قرارگاه ثامن الائمه هنگام بررسی سلاح انفرادی

وزیر دادگستری آلمان: صلح در اروپا دیگر امری بدیهی نیست

مگر از روی نعش من رد شوند که بتوانند از ترامپ بازجویی کنند

استاندار خراسان جنوبی از بیمارستان ایران مهر بازدید کرد

پشت پرده استعفای نمایندگان اصفهان از مجلس چیست؟

واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی در هیات دولت به تصویب رسید

نامزدهای علوم تربیتی و دینی جشنواره نقد کتاب معرفی شدند

رونمایی از 12 عنوان کتاب درباره اندیشه های دفاعی رهبر معظم انقلاب

مصباح یزدی: اگر می خواهیم با آمریکا بجنگیم باید فکرمان را اصلاح کنیم

اخبار منتشره در مورد کودک آزاری نگران کننده است

منوچهر حبیبی سرپرست معاونت سیاسی استانداری قزوین شد

موفقیت در گرو اتکا به جامعه نخبگان کشور است

شرکت های دانش بنیان وارد اقتصاد کشور شده اند

موج سواری رسانه های معاند بر مشکلات صنوف کامیون داران/ در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود

محکومیت های «اسفندیار رحیم مشایی» تأیید شد

محافظان جهانگیری +عکس

میرسلیم: شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» برای آب و نان نبود

از همه مردم ایران عذرخواهی می کنم/همه باید پاسخگو باشند

مسئول بسیج جامعه زنان: از نظر امید به زندگی زنان، بین 4 کشور اول دنیا هستیم

درآمد پایه همگانی چیست؟

کمیسیون برنامه و بودجه برخلاف آیین نامه، لایحه ‎بودجه 98 را به دولت برگرداند

عامل گرانی آجیل شب یلدا مشخص شد!

خلاصه دیدار برایتون 1_2 چلسی

موج سواری رسانه های معاند بر مشکلات صنوف کامیون داران / لزوم مدیریت مطلوب و هم افزایی برای جبران نارسایی ها

تصاویر/ مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی

دادستان کشور: صنوف کامیون داران مطالبات بحقی داشتند/ در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود

عبدالله نوری: از مردم عذرخواهی می کنم

فیلم/ اقلیم شناس آمریکایی: آنها که می گویند جنگ اقلیم نداریم، ساده لوح هستند / معرفی 10 فناوری دستکاری اقلیمی

در عصر کنونی فرصت های بی نظیری برای رشد فقه پدید آمده است

گاهی در عالم سیاست، دین فروشی می کنیم/ دیر یا زود پرده ها کنار می رود

پرونده باغات فاقد عکس هوایی، در دستور کار شورا قرار نگیرد

استخاره برای پیوستن به ارتش

آیت الله اعرافی: خلاء های بزرگی در قلمروی علوم اسلامی داریم

آیت الله فاضل لنکرانی: حوزه های علمیه را نباید تضعیف کرد/ تخریب حوزه تخریب انقلاب و نظام است

اتفاقاتی که نویدبخش بهبود وضعیت ایران هستند

حوزه به وضع موجود پژوهشی قانع نباشد/ احیای سنت های حوزوی

پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزه افتتاح شد

در هیچ بخشی اجازه اخلال در امر حمل و نقل داده نشود

نبرد رسانه ای نبرد سنگینی علیه نظام اسلامی به راه افتاده است

طلاب مباحثه را جدی بگیرند

محسن قرائتی: گاهی در عالم سیاست، دین فروشی می کنیم/ دیر یا زود پرده ها کنار می رود

وزارت صنعت استعفای معاونت امور معادن را تکذیب کرد

بزرگان و عالمان اهواز به مردم معرفی شوند

مهراب صادق نیا: دورویی افراد اصل بقای جامعه و بنای اخلاقی جامعه را تهدید می کند

لاریجانی و نمایندگان مستعفی اصفهان فردا صبح تشکیل جلسه می دهند

تحریم های هوشمند آمریکا ناکام خواهند ماند

تحریم های هوشمند آمریکا ناکام خواهند ماند